PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IGI 2: Covert Strike

صفحه ها : [1] 2

Diego
27-02-2006, 17:37
سلام به همه.در قسمت Launch pad بازی IGI 2 چطور میشه در انبار بزرگ رو باز کرد؟
چون واسه من نه صفحه کلید دروازه پشت انبار کار میکرد.نه در جلو باز میشد,نه در پهلویی.لطفا راهنمایی کنید.
--------------------------------------------------------
هرکی مشکلی با مراحل این بازی داره,اینجا پست بده تاکمکش کنیم.

royaye_talkh55
28-02-2006, 14:38
سلام عزيز خوبي؟
حالا كه اين تاپيك رو زدي تو كه به مرحله آخر رسيدي اول مشكل من رو حل كن تا به خودت مي رسه
بعد از اينكه پل منفجر شد

مرحله بعد كه گزينه1 تانك هست كه مي چرخه رو چيكار بايد بكنم
البته من رفتم و اون سه تا بمبي رو كه رو جعبه بود برداشتم و تو ماشين اولي هم رفتم كه گزينه 2 بود ولي ديگه حيرون مودنم كه با تانكه چيكار كنم؟
شرمنده عزيز اگه يه كمك به من بكنب ممنون ميشم

Diego
28-02-2006, 14:55
سلام عزيز خوبي؟
حالا كه اين تاپيك رو زدي تو كه به مرحله آخر رسيدي اول مشكل من رو حل كن تا به خودت مي رسه
بعد از اينكه پل منفجر شد

البته من رفتم و اون سه تا بمبي رو كه رو جعبه بود برداشتم و تو ماشين اولي هم رفتم كه گزينه 2 بود ولي ديگه حيرون مودنم كه با تانكه چيكار كنم؟
وقتی پل منفجر میشه,یه کاروان نظامی که نمیتونه از پل عبورکنه پشت خرابه ی پل می ایسته....پشت یکی از کامیونها یه دونه RPG هست.با اون دخل تانکه رو بیار....
اگه درمراحل بعد هم مشکل داشتی توی همین تاپیک بگو.حتی مرحله ی آخر!چون خودم دیشب تمومش کردم.یه گزینه رو یادم رفته بود!!!
(از من واقعا بعید بود :rolleye: )!!!

royaye_talkh55
28-02-2006, 17:01
سلام منظورت هموني هست كه تو نقشه نوشته 2 يعني هموني كه تو ماشين اولي هست؟؟
يا اون سه تا بمبي كه روي يه جعبه هست؟
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسي

Diego
28-02-2006, 21:05
سلام منظورت هموني هست كه تو نقشه نوشته 2 يعني هموني كه تو ماشين اولي هست؟؟
يا اون سه تا بمبي كه روي يه جعبه هست؟
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسي
نه ...روی نقشه هیچ علامتی نداره.جزء مهمات سربازهای دشمنه.پشت یکی از کامیونها افتاده.

royaye_talkh55
28-02-2006, 23:30
سلام خوبي ؟
ميگم اين سه تا رو بايد تو مسير رفت و آمد تانك قرار بدم ؟
آخه به خودش كه نمي چسبه
شرمنده من يه كمي تو بحث بازي كند ذهنم:happy:

Morteza4SN
01-03-2006, 02:12
رفیق با اون سه تا میتونی هر کاری بکنی... ولی به نظر من بهتره تانک رو با Rpg بیاری و اونا رو تو مسیر حرکت دشمن رو زمین بذاری.

ADELANTE
01-03-2006, 07:27
تانک رو باید با ارپی جی که در پشت کامیون وسطیه بزنی اون سه تا بمب حالت فرمالیته داره اصلا نگیریشون بهتره.بعد از زدن تانک
فورا به طرف در بزرگ پشتی انبار بری و خودتو به هلیکوپتر خودی که دنبالت اومده برسونی.وگرنه بعد از زدن تانک هلیکوپتر دشمن نیروی زیادی پیاده میکنه که حالا حالا ها باید .........

ADELANTE
01-03-2006, 07:42
برای باز کردن در بزرگ اطاق کنترل هم باید اول بالای سکوی پرتاب بری و دو تا پل اولی رو از سکو جدا کرده به کلاهک برسی بعد رمز رو به سر کلاهک وارد کنی سپس اون پل رو هم از سکو جدا کنی بعد خودتو با اون کابل کرفتر به پایین برسونی بعدبری سراغ در بزرگ که حالا باز میشه.ضمنا بعد از وارد شدن اگه در بزرگ رو پشت سرت نبندی هیچکدوم از کلیدهایی که داخل اتاق کنترل باید بزنی کار نمیکنه.بعد از زدن کلید دوم 60ثانیه وقت داری که اون شش نفر تازه وارد رو بکشی و کلید سوم رو بزنی .

Diego
01-03-2006, 09:44
برای باز کردن در بزرگ اطاق کنترل هم باید اول بالای سکوی پرتاب بری و دو تا پل اولی رو از سکو جدا کرده به کلاهک برسی بعد رمز رو به سر کلاهک وارد کنی سپس اون پل رو هم از سکو جدا کنی بعد خودتو با اون کابل کرفتر به پایین برسونی بعدبری سراغ در بزرگ که حالا باز میشه.ضمنا بعد از وارد شدن اگه در بزرگ رو پشت سرت نبندی هیچکدوم از کلیدهایی که داخل اتاق کنترل باید بزنی کار نمیکنه.بعد از زدن کلید دوم 60ثانیه وقت داری که اون شش نفر تازه وارد رو بکشی و کلید سوم رو بزنی .
خیلی ممنونم .ولی کمی دیر جواب دادید.پریشب تمومش کردم. :rolleye:

Mirage
01-03-2006, 20:09
بازیم از این مسخره تر نمیشه فقط کافیه لایه الف ها خوابید شروع کرد به تیر اندازی، همه آدم ها که مردن آدم میره مرحله رو تموم می کنه.
البته به نسبه زیاد هم بد نبود من تا تهش رفتم.

Diego
02-03-2006, 01:11
بازیم از این مسخره تر نمیشه فقط کافیه لایه الف ها خوابید شروع کرد به تیر اندازی، همه آدم ها که مردن آدم میره مرحله رو تموم می کنه.
البته به نسبه زیاد هم بد نبود من تا تهش رفتم.
:ohno: :ohno: اتفاقا برعکس...توی این بازی قدرت و دقت تیر اندازی دشمنا ازتمام بازیها بیشتره!(هوش مصنوعیشون توی تیراندازی خیلی پیشرفته است!)وقتی یه دشمن از فاصله ی خیلی خیلی دور میبینت,خیلی راحت با یه هفت تیر میتونه دخلتو بیاره!درمورد شماره یکش حق باشما بود ولی 2 نه!
(میگید نه امتحان کنید!لای علفها بخوابید شروع به تیراندازی کنید.... :rolleye: نتیجه معلومه....بعد ازچند ثانیه تبدیل میشید به :puke: .....استراتژی این بازی بر اساس حملات مخفیه نه تابلو بازی با تیراندازی کردن...یعنی هرچه آب زیر کاه تر باشی توی پیشبرد بازی موفق تری....مهم تمیز تموم کردن بازیه نه به پایان رسوندن با ..UnNecessary kills

Morteza4SN
03-03-2006, 02:47
تازه این بازی مال چند سال پیشه ولی من هنوز لذت این بازی رو در بازیهای جدید تجربه نکردم

Mirage
03-03-2006, 15:35
من Igi1 خیلی خوشم آمد، همه هم می گفتن خیلی خوشمون امد، ولی Igi2 مرحله اول خیلی سخت بود اصلا نمی شد تمومش کرد، بابد لای الف ها می خوابیدیم.

Igi1 خوب بود
2شم آمد
ولی Igi2 تعریفی نداشت
پس دیگه شماره 3 نیومد

من Igi2 که گرفتم اینقدر گرافیکش بالا بود که درست روی کامپیوترم کار نمی کرد، مجبور شدم به جای کارت 32 یدون 64 بخرم.

Mirage
03-03-2006, 21:04
igi2 یکی از بهترین بازی ها بوده و هست، من که خیلی خوشم آمد.

به هر حال هر بازیی یک اشکالی داره.

royaye_talkh55
03-03-2006, 23:44
دوستان اگه ميشه و امكانش هست بحث نكنيد كه خوبه يا نه البته ببخشيد
من تو قسمتي كه اولش از هلي كوپتر مي پره پايين گير كردم هموني كه مي ريم جلو گزينه 1 اون در نفر كنار كاميون هستند و 2 هم يه دستگاهي هست كنار يه آنتن بعد از اينكه اينا رو زدم مي رم به طرف 3 ولي اونجا در طول مسير دو تا تانك هستن كه نمي ذارن حتي خوابيده هم رد بشم مي خواستم ببينم كه چيكار كنم يا از كدوم طرف برم

ممنون

Diego
03-03-2006, 23:58
دوستان اگه ميشه و امكانش هست بحث نكنيد كه خوبه يا نه البته ببخشيد
من تو قسمتي كه اولش از هلي كوپتر مي پره پايين گير كردم هموني كه مي ريم جلو گزينه 1 اون در نفر كنار كاميون هستند و 2 هم يه دستگاهي هست كنار يه آنتن بعد از اينكه اينا رو زدم مي رم به طرف 3 ولي اونجا در طول مسير دو تا تانك هستن كه نمي ذارن حتي خوابيده هم رد بشم مي خواستم ببينم كه چيكار كنم يا از كدوم طرف برم

ممنون
نمیپره!به زور پرتش میکنن بیرون!اونجا صبرکن یه گروه که دارن گشت میزنن دور بشن بد تا پشت کامیون سینه خیزبرو...ازاونجا با یه تیر با تفنگ دور زن دوتاشون رو بزن.بعد از انجام کارها پیش برو ...دشمنای سرراهتو از بین ببر.(این استراتژی من تواین قسمت بود)سینه خیز از وسط زمین (طوری که فاصلت از تانکها بینابین باشه)به طرف مرز برو.اونجا مین گذاری شده,یه سری تابلوهایی روی درختها نصب شده که بافلش نشون میده چطور از بین مینها رد بشی.....
اگه کسی استراتژی دیگه ای داره رو کنه.

Mirage
04-03-2006, 22:02
درست یادم نیست

من رفتم دور زدم از کنار رود خونه، سینه خیز رفتم، بعدش هم پشت الف ها مخفی میشدم، میدون مین رو هم از وسط تابلو ها رفتم

royaye_talkh55
06-03-2006, 00:10
سلام من مرحله قبل رو به بد بختي گذروندم
سينه ام داره درد مي كنه از بس سينه خيز رفتم

ميگم الان تو مرحله اي كه اول دريا هست چيكار كنم كه اين رفيقم زود نميره
؟
آخه من رفتم كنارش بعد كه دنبالش رفتم مثل گاو سرشو انداخت پايين و رفت و مرد!!!!!!!!:happy:

Diego
06-03-2006, 00:21

؟
آخه من رفتم كنارش بعد كه دنبالش رفتم مثل گاو سرشو انداخت پايين و رفت و مرد!!!!!!!!:happy:
بدون اینکه بری طرفش اول سینه خیز برو توکوچه به هفت تیر دونفر روبه رو که یکی بالای دیوار و یکی پایین دیوار هستن رو بکش.چند نفر بهت حمله میکنند که مطمئنم ازپسشون برمیای :happy: بعد برگرد پیش رفیقت.اون تورو تا یه اتاق میبره .به محض اینکه دروباز کرد یه نفر تواتاقه که تو باید بکشیش.

ADELANTE
06-03-2006, 01:55
منم از استرتژی دیگو استفاده کردم ..کاملا کارسازه..
شما تا توی اون اطاقی که دیگو گفت نرفتین و سیستم امنیتی رو از کار ننداختین نباید بزارین اژیر بصدا در بیاد ..بعد از اینکار اون مرد احمق که مثل گاو حرکت میکنه رو به حال خودش رها کنین تا بره به درک..حتی میتونی یه تیر تو کلش شلیک کنی..که
هر خائنی رو باید کشت..(خنده)

ADELANTE
06-03-2006, 02:10
دوستانی که ای جی یک رو بازی کردن
حواستون بود وقتی تو زندان بودین تو اشپزخونه که وارد میشدین رادیو اخبار فارسی پخش میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی جالبه سازندگان بازی نمیدونن که فارسی با عربی فرق میکنه ..یعنی تو غرب اکثرا فکر میکنن ما هم عرب هستیم
در حقیقت رسانه ها افکار مردم رو کاملا تحت اختیار دارن و هویت واقعی ما اکثر بین جوامع غربی ناشناخته هستش..اخه کشور لیبی فارسی زبان نداره که.....ببینید چطوری ایران ما با تاریخی چندین هزار ساله و تمدنی غنی چگونه تحت تاثیر کینه و نفرت امپریالیسم.صهیونیزم.توسط مافیای رسانه ها که حالا به غولی بی شاخ و دم تبدیل شده.بیشرمانه استتار شده.
جناب مدیر عزیز ببخشید که وارد حاشیه شدم.دیگه تکرار نمیشه.

Morteza4SN
06-03-2006, 02:43
سلام رفیق !
این موردی که شما اشاره کردی مال شماره دوم بازی بود....ولی من فکر نمی کنم که سازنده ها اینقدر بوق بوده باشن که فرق عربی و فارسی رو ندونن اگه اینطور بود دشمنای اون مرحله از کلمات عربی استفاده نمی کردن... به نظر من دلیل این موضوع چیز دیگه ای بوده !!

royaye_talkh55
06-03-2006, 08:27
سلام ميگم تو همين قسمت برفي igi 2 رو ميگين؟
من اصلا توجه نكردم چون من با صداي كم ميرم راستي addelane عزيز همين مافيا مي آد تاپيكو قفل مي كنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ADELANTE
06-03-2006, 17:25
حق با شماست مرتضی جون ای جی دو هستش ..من بازی هارو قاطی کردم ..از کار و زندگی ساقطم کرده این بازیا...
راستی مرتضی عزیز به نظر شما چرا در محیط عربی اخبار فارسی پخش میکنه؟؟یعنی ممکنه فقط یه اتفاق باشه؟؟؟

ADELANTE
06-03-2006, 17:27
:biggrin: منظورت مافیای خودمونه رویای تلخ؟؟؟؟؟؟؟

Diego
07-03-2006, 14:26
دوستان تاپیک داره یه جورایی منحرف میشه :ohno: از بحث اصلیش که ارائه استراتژی به دوستانی است که توی یه مرحله گیر
کردند. :rolleye:
ممنون از توجهتون.

royaye_talkh55
07-03-2006, 23:10
:biggrin: منظورت مافیای خودمونه رویای تلخ؟؟؟؟؟؟؟

نه اون مافيايي كه تو سيسيل زندگي مي كنه :laughing:

diegooجان سلام ميگم هيچ كلكي برا خون اين يارو نيست كه كم نشه آخه زرپي مي ميره
راستي چند مرحله ديگه مونده من تو اين عربا گير كردم

Diego
08-03-2006, 01:19
نه عزیز....تنها راه حل همونه که گفتم.یعنی اول باید قبل از اون بری فاصله یارو رو تا خانه مورد نظر امن کنی بعدا بری ملاقات یاروهه با اون لهجه ی ضایعش...

royaye_talkh55
10-03-2006, 23:31
سلام تو نقشه تا 5 رفتم بعد كه اومدم به خودم بجنبم يه دفعه نوشت من مردم
ميگم زمانش چقدر هست تو اين مرحله

Diego
11-03-2006, 13:26
سلام تو نقشه تا 5 رفتم بعد كه اومدم به خودم بجنبم يه دفعه نوشت من مردم
ميگم زمانش چقدر هست تو اين مرحله
این مرحله زمانی نیست...ولی,priboi اون یارویی که تو IGI 1 گروگان بود وما آزادش کردیم,در این قسمت هم گروگان هستش :puke: اگه شما زیاد گردوخاک کنید وتابلو بازی در بیارید اونها گروگان رو میکشند :ohno: بنابراین شما به محض اینکه تانکر رو منفجر کردید :evil: به سمت هتل برید وسریع برید گروگان رو ازاد کنید :happy:

royaye_talkh55
11-03-2006, 13:29
ممنون عزيز در اسرع وقت امتحان مي كنتم خبرشو مي دم

hamedhbo
09-04-2006, 12:45
سلام لطفا کمکم کنید ...من تو قسمت air_strike مرحله 1 هر کاری کردم نتونستم برم رو اتاقک وموشک ها رو دست کاری کنم و هر کاری کردم نشد ..مرحله 1و3 شبیه به همه

Mirage
09-04-2006, 13:06
سلام لطفا کمکم کنید ...من تو قسمت air_strike مرحله 1 هر کاری کردم نتونستم برم رو اتاقک وموشک ها رو دست کاری کنم و هر کاری کردم نشد ..مرحله 1و3 شبیه به همهمرحله یک موشک نداشت کجا رو میگی؟

اگر مرحله 3 گیر کردی یکم بیشتر توضیح بده.

hamedhbo
09-04-2006, 14:35
منظورم مرحله air_strikeکه 4 تا قسمت داره قسمت 1 و 3 موشک داره که رو یه اتاقکه ..مرحلش از بالای کوه شرو ع میشه.یا(مرحله 15)..(مرحله قبلیش باهواپیما تو ساحل یه جزیره فرود میایی ) با تشکر

Diego
10-04-2006, 11:06
منظورم مرحله air_strikeکه 4 تا قسمت داره قسمت 1 و 3 موشک داره که رو یه اتاقکه ..مرحلش از بالای کوه شرو ع میشه.یا(مرحله 15)..(مرحله قبلیش باهواپیما تو ساحل یه جزیره فرود میایی ) با تشکر
لطفا فضای اون مرحله رو که هستید برای من توصیف کنید تا یادم بیاد,چون از بس بازی زیاده که یادم نیست مرحله ی چهار کدوم مرحله بوده.

my friend
10-04-2006, 11:17
پاک شد

موفق باشید

Diego
10-04-2006, 13:58
دیدم بازی زیاد طرفدار داره گفتم دو تا ترینر برایش بزارم :

موفق باشید
دوست عزیز ما برای تقلب و ترینر تاپیک جدا داریم.این تاپیک مخصوص کسانی هست که می خواهند بدون استفاده از تقلب بازی رو به پایان ببرند.این کار شما ممکن است آنها را به استفاده از ترینر ترغیب کنه.پس لطفا اگه میشه پست قبلی رو ویرایش,و ادرسهارو حذف کنید.(با توجه به عنوان تاپیک)ممنون از همکاریتون. ;)

hamedhbo
10-04-2006, 15:19
مرحله 15 که از بالای کوه شروع میشه. پایین کوه تعداد زیادی دشمن و چند تا سنگر . یه اتاقک هم انجاست که روش چند تا موشک اماده پرتاب و کنرش یه رادار..کل مرحله تو کوهستان ..یه جاده هم داره بین راه که سفید رنگه .اخر جاده هم می خوره به چند تا دشمن دیگه....با تشکر

hamedhbo
10-04-2006, 15:20
مرحله 15 که از بالای کوه شروع میشه. پایین کوه تعداد زیادی دشمن و چند تا سنگر . یه اتاقک هم انجاست که روش چند تا موشک اماده پرتاب و کنارش یه رادار..کل مرحله تو کوهستان ..یه جاده هم داره بین راه که سفید رنگه .اخر جاده هم می خوره به چند تا دشمن دیگه....با تشکر

Mirage
10-04-2006, 23:19
مرحله 15 که از بالای کوه شروع میشه. پایین کوه تعداد زیادی دشمن و چند تا سنگر . یه اتاقک هم انجاست که روش چند تا موشک اماده پرتاب و کنارش یه رادار..کل مرحله تو کوهستان ..یه جاده هم داره بین راه که سفید رنگه .اخر جاده هم می خوره به چند تا دشمن دیگه....با تشکرمنم این مرحله حسابی گیر کرده بودم.

باید گزارش بدی یک موشک میزنن اونجا، سریع هم باید درری که جونت کم نشه.

royaye_talkh55
11-04-2006, 14:04
سلام من تو مرحله بعد از اينكه يارو رو گرفتن و تو زندون خودش رو آزاد كرد چيكار كنم كه از تو زندون مي آد بيرو سوراخ سوراخ نشه
ممنون از همه مخصوصا ديگو

Diego
11-04-2006, 14:15
مرحله 15 که از بالای کوه شروع میشه. پایین کوه تعداد زیادی دشمن و چند تا سنگر . یه اتاقک هم انجاست که روش چند تا موشک اماده پرتاب و کنارش یه رادار..کل مرحله تو کوهستان ..یه جاده هم داره بین راه که سفید رنگه .اخر جاده هم می خوره به چند تا دشمن دیگه....با تشکر
اها....یادم اومد.اون مرحله تماما بستگی به سلیقه و تکنیک و هنر خودتون داره.من از اون بالا همشونو با تک تیر زدم (چون تو قسمت قبلش از تکتیرم استفاده نکرده بودم و تیرهاشو نگه داشته بودم.)بعد اومدم پائین و به نیروی هوایی مختصات موشک انداز رو دادم و بعد از توی رودخانه شنا کردم و به طرف دیگه رفتم.به طور کلی این قسمت استراتژی خاصی نداره و بهتره قاط بزنید و تابلو بازی دربیارید.

Mirage
11-04-2006, 14:33
سلام من تو مرحله بعد از اينكه يارو رو گرفتن و تو زندون خودش رو آزاد كرد چيكار كنم كه از تو زندون مي آد بيرو سوراخ سوراخ نشه
ممنون از همه مخصوصا ديگوسریع برو زیر اسلحه خودکار یکم جا به جا شو تا سرش به سمت چپ متمایل بشه بعد از سمت راست سریع در رو
فاصلت زیاد بشه دیگه تیر نمی زنه

Diego
11-04-2006, 14:54
ممنون از همه مخصوصا ديگو
ما مخلصیم.حسن جان چرا آخه این کارو بکنه؟ :ohno: بعد از اینکه ادمای ساختمون اول رو کشتی :evil: میای تو حیاط پشتی که دور تا دورش توری فلزی کشیدن.یه سربازی هم داره کنارش قدم میزنه .ظاهرا جایی واسه فرار نیست :sad: ولی در سمت چپ یه جای توری پاره شده ;) و شما میتونید نشسته از اونجا دربرید. :rolleye: و مستقیکم برید توی کلبه.اونجا برید توی کانال فاضلاب :puke: (البته سعی کنید Caps lock رو درحالت دویدن نذاشته باشید چون صدای پاتون رو میشنوند.)بعد هم پیشروی کنید. :biggrin:

royaye_talkh55
11-04-2006, 21:14
سریع برو زیر اسلحه خودکار یکم جا به جا شو تا سرش به سمت چپ متمایل بشه بعد از سمت راست سریع در رو
فاصلت زیاد بشه دیگه تیر نمی زنه

حسن جان يه كمي خنده داره كار تو البته ببخشيد كه ميگم
وقتي روي حياط مي ريم بهد از چند ثانيه اگه روبروي مسلسله باشيم حالا چه چپ بريم چه راست سوراخ سوراخ مي شيم
فكر مي كنم راه حل ديگو عملي تر باشه در ضمن از همه ممنون

Mirage
12-04-2006, 00:09
حسن جان يه كمي خنده داره كار تو البته ببخشيد كه ميگم
وقتي روي حياط مي ريم بهد از چند ثانيه اگه روبروي مسلسله باشيم حالا چه چپ بريم چه راست سوراخ سوراخ مي شيم
فكر مي كنم راه حل ديگو عملي تر باشه در ضمن از همه ممنون
من این کار رو کردم
منظورم اینه که شدنیه.

ولی قبول دارو راه دیگو بهتره.

mohammad_xlr
13-04-2006, 03:10
من igi2 رو تموم كردم
الان دنبال يه بازي تو همون سبك و سياق مي گردم به نظرتون كدوم بازي شباهت زيادي به igiداره
كلا با igi بيشتر از همه ي بازيها حال كردم

royaye_talkh55
14-04-2006, 23:22
نمي دونم من تا حالا فقط igi1 روتموم كردم و ديگه هيچ بازي رو به آخر نرسودندم بهتره بگم كه اصلا بازي نكردم اگه پست قبلي منو ببيني كه كي درخواست دادم ولي هنوز اين ترفند رو امتحان هم نكردم

Mirage
15-04-2006, 01:03
من igi2 رو تموم كردم
الان دنبال يه بازي تو همون سبك و سياق مي گردم به نظرتون كدوم بازي شباهت زيادي به igiداره
من که ندیدم.

Diego
16-04-2006, 11:16
من igi2 رو تموم كردم
یه بازی جنگی بهتون معرفی میکنم,که قسم میخورم مثل اون تو دنیا نیست.سیستم بالایی نمیخواد.end بازی جنگیه.فقط لطفا قبل از شروع بازی ,مراحل تمرینی را کامل پشت سر بذارید.
Desert storm 2

hatefco
16-04-2006, 15:37
ميشه كد تقلب بازي را بزاريد .
ممنون

Diego
16-04-2006, 19:02
ميشه كد تقلب بازي را بزاريد .
ممنون
لطفا به موضوع تاپیک توجه کنید,قبل از پست دادن.
پس بنابراین به تاپیک مربوطه,یعنی تاپیک درخواست رمز و ترینر و کد تقلب بازیها در آدرس زیر مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :rolleye:

my friend
16-04-2006, 23:13
Diego جون سلام
گفتی پستو پاکش کن ، منم کردم
ولی من که اجبار نکردم که همه حتما ازش استفاده کنند

به هر حال منو ببخش

Diego
16-04-2006, 23:20
Diego جون سلام
گفتی پستو پاکش کن ، منم کردم
ولی من که اجبار نکردم که همه حتما ازش استفاده کنند

به هر حال منو ببخش
من چاکرتم عزیزم.منظورم این بود که ممکنه کاربرا رو اغوا کنه.

reza2pars
16-04-2006, 23:38
نسوز کننده بازی Igi2 رو از کجا میتونم پیدا کنم

Diego
16-04-2006, 23:51
نسوز کننده بازی Igi2 رو از کجا میتونم پیدا کنم
مگه شما همین صفحه رو مطالعه نکردید دوست خوب؟
همین دو تا پست قبل توضیح دادم که! :ohno:

my friend
18-04-2006, 13:20
من چاکرتم عزیزم.منظورم این بود که ممکنه کاربرا رو اغوا کنه.

وظيفته ! ;) ( شوخي كردم )

اغوا يعني چي ؟

Diego
18-04-2006, 16:55
وظيفته ! ;) ( شوخي كردم )

اغوا يعني چي ؟
وقتی یکی جلوت عشوه میاد,تو اغوا میشی!(یعنی وسوسه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

royaye_talkh55
23-04-2006, 10:52
سلام من بازم تو اين مرحله قسمت 6 رو نتونستم پيدا كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من رفتم همه كارا رو كردم و در اردوگاه رو باز كردم ولي وقتي به نقطه 6 رفتم فقط در بود از اونجا رفتم پيش دوستم توزندون ولي اينجا نمي دونم چيكار كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا باز هم من رو از الطاف خودتون بي نصيب نذارين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
24-04-2006, 00:08
بیشتر توضیح بده!

من یادم نسیت نهار چی خوردم
بازی رو 3 سال پیش خریدم یک سال پیش تمومش کردم(1سال کارت 32 داشتم یک سال هم مرحله اول گیر کرده بودم) :blush:

royaye_talkh55
24-04-2006, 00:18
هموني كه اولش اين يارو رو گرفتن با ماشين بردنش تو اردوگاه تو يه زندون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد نگهبان رو كشت و رفت بيرون و از تونل زير زمين رفت و كار ها رو انجام داد و بعد گزينه 5 در اردوگاه رو باز كرد بعدش كه 6 باشه نمي دونم چيكار كنم گير كردم اساسي

Morteza4SN
24-04-2006, 02:13
اگه اشتباه نکنم در قسمت 6 باید بری بالای سقف دروازه تا اون رفیق گامبوه با کامیون بیاد و تو بپری رو کامیون.... البته قبلش باید کلید درها رو بزنی تا باز بشن و بعد بری بالا منتظر رفیقت تا با هم فلنگ رو ببندین....

Behroooz
24-04-2006, 09:58
عاليه

من اينجا رو تازه پيدا كردم
ممنون

royaye_talkh55
24-04-2006, 10:40
گه اشتباه نکنم در قسمت 6 باید بری بالای سقف دروازه تا اون رفیق گامبوه با کامیون بیاد و تو بپری رو کامیون.... البته قبلش باید کلید درها رو بزنی تا باز بشن و بعد بری بالا منتظر رفیقت تا با هم فلنگ رو ببندین
مرتضي جون اونجا تو نقشه نوشته 6 توي ساختمان هست كه دوستم زندونيه ولي اونجا هر كار كردم چيزي نديدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
24-04-2006, 13:49
مرتضي جون اونجا تو نقشه نوشته 6 توي ساختمان هست كه دوستم زندونيه ولي اونجا هر كار كردم چيزي نديدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید در زندان رو باز کنی.از طریق کلید یا کامپیوتری که نزدیک دروازه هست.

royaye_talkh55
25-04-2006, 21:50
سلام سلام
بازم من گير كردم
تو مرحله 15
اونجايي كه تو نقشه زده بايد بريم تو قسمت 1 اين سكوي پرتاب موشكه چيه اينو نابود كنيم هيچ دري چيزي نداره كه از كار بندازيمش دوستان يه كمك بكنيد

Mirage
25-04-2006, 23:47
سلام سلام
بازم من گير كردم
تو مرحله 15
اونجايي كه تو نقشه زده بايد بريم تو قسمت 1 اين سكوي پرتاب موشكه چيه اينو نابود كنيم هيچ دري چيزي نداره كه از كار بندازيمش دوستان يه كمك بكنيد
تاکتیک من اینه تمام آدم ها رو بکش بعد با خیال راحت حمله کن.

برای این مرحله اول برو کنار موشک یک شیر هست باید ببندی بعد یکی شروع میکنه از بالا تیر زدن، درست یادم نیست ولی کمی پشت منبع صبر می کردم بعد دیگه تیر نمی زد، بعد باید از پله ها که کنار موشک هستن بری بالا یه 10 طبقه کی می رفتیم یک کلید بود باید میزدیم بعد میرفتیم بالا یک کلید دیگه می زدیم دوباره کنار همون کلید پایین یک راهی به موشک باز میشد(یادم نیست) بعدش یک سری دشمن با هلیکوپتر میآمد بعد که اون ها رو هم می کشتیم بالا ترین طبقه یک تناب بود که بهش آویزون میشدیم میآمدیم پایین

royaye_talkh55
26-04-2006, 00:05
فكر كنم اشتباه باشه
آخه نه اونجا شيري ديدم نه منبعي نه هيچي
به هر حال ممنون

david .jones
26-04-2006, 12:36
بايد بري داخل محوطه كنار سمت چپ بعد بايد آهسته تمام افراد رو بكشي بعدش اون پشت دو تا شير هست كه بايد اونا رو ببندي

Diego
26-04-2006, 16:49
فكر كنم اشتباه باشه
آخه نه اونجا شيري ديدم نه منبعي نه هيچي
به هر حال ممنون
یه محوطه ای هست نرسیده به موشک سمت چپ,یه اتاقک نگهبانی داره و دوتا منبع سوخت.باید دوتا شیر رو ببندی.بعد به طرف سکو بری و بعد از اعمال تنظیمات روی کامپیوتری واقع در کلاهک موشک,باید سه تا بازوی منتهی به موشک را جمع کنی.(از طریق صفحه کلیدی که کنار هر کدوم هست)

ooje_asman
26-04-2006, 18:24
در مرحله Prison Escape قسمت ششم ماموریت چطوری تکمیل می شه ؟

Diego
26-04-2006, 22:02
در مرحله Prison Escape قسمت ششم ماموریت چطوری تکمیل می شه ؟
در چند پست قبلی در موردش بحث کردیم.شما دقیقا با کدوم کارش مشکل دارید؟

ooje_asman
27-04-2006, 00:40
خب دیگه تمام مراحلش تموم شده الا ششمی
این ششمی رو چطو انجام بدم و چیکا بایس بکنم مرسی

royaye_talkh55
27-04-2006, 22:45
اگه منظورت همون زندونيه هست شما بعد از گزينه 5 كه درب اردوگاه رو باز مي كنه بايد منتظر باشيد تا دوستتون از زندون بياد و كاميون رو برداره بعد تمومه
البته بگم كه دربي كه جلوش مسلسل رو ديوار هست بايد باز باشه تا دوستتون بتونه بياد

ooje_asman
28-04-2006, 10:28
متشکر اون مرحله رو رد شدم
ولی میگم این کلا چند مرحله است من تو مرحله Island Assault هستم چقد تا آخرش مونده خسته شدم حالا خوبه که با ترینرش جلو می رم واای اگه ترینر نبود دیگه واقعا اتلاف عمر می شد

Mirage
28-04-2006, 11:56
متشکر اون مرحله رو رد شدم
ولی میگم این کلا چند مرحله است من تو مرحله Island Assault هستم چقد تا آخرش مونده خسته شدم حالا خوبه که با ترینرش جلو می رم واای اگه ترینر نبود دیگه واقعا اتلاف عمر می شدهر وقت از ترینر استفاده کردم بازی رو تموم نکردم، خسته شدنت هم بخاطر ترینره.

ooje_asman
28-04-2006, 13:00
یعنی اونوقت تموم نمی شه یعنی بازی خودش نمی ذاره یا منظورتون چیز دیگه ای؟

Mirage
28-04-2006, 14:49
وقتی ترینر باشه آدم انگیزش کم میشه، دگه یک مرحله رو 10 بار نمیره.
یک جورایی بازی به نظر آدم مسخره میاد.

ooje_asman
01-05-2006, 17:14
نه دیگه از سن من گذشته که بشینم و بازی رو به صورت معمولی بازی کنم من فقط می خام از این طریق در جریان بازی ها باشم و به نظرم بازی معمولی عمر تلف کردنه

alex110
09-05-2006, 21:50
من همون مرحله اول همه رو مي كشم ولي مرحله بعدي نمي ره لطفا راهنمايي كنيد چكار بايد كرد

Diego
09-05-2006, 22:24
من همون مرحله اول همه رو مي كشم ولي مرحله بعدي نمي ره لطفا راهنمايي كنيد چكار بايد كرد
وقتی که همه رو کشتی ,در نهایت باید از یه اسانسور که روی نقشه مشخص شده اشتفاده کنی و به مرحله ی بعئ بری.

احسان جونم
29-07-2006, 17:04
سلام به اقايون و خانوما
من تو مرحله اخر اي جي اي 2 گير كردم (همون مرحله پرتاب موشك) اگر بازي كرده باشيد مي بينيد كه در مرحله اخر 5 مرحله كوچك وجود دارد من 3 تاي اولي را رد مي كنم يعني همون قطه بنزين و جدا كردن سكو هاو جاسازي چيپ در كلاهك موشك ولي براي مراحل 4 و 5 با اين كه از روي نقشه در مكاني كه مراحل 4 و 5 وجود دارد رفتم ولي هيچ كامپيوتر يا دكمه اي نمي شد كه من مثلا بازش كنم با روشن كنم از كساني كه اين مرحله رو رفتند مي خواهم كه كمي توضيح در مورد اين مرحله بدهند.

ALt3rnA
30-07-2006, 21:47
من فقط یادمه باید میرفتی یه بمبی رو خنثی میکردی

saeed_cpu_full
01-08-2006, 11:19
در آبجکت 4 باید دسته ای را بکشی تا برات پیغامی در بالا سمت چپ صفحه بیاد

در آبجکت 5 باید بمبی را که در نزدیکی آبجکت 4 است را خنثی کنی و بعد با دستگاه

لیزرت روی موشک هدف بگیر دو سه ثانیه صبر کن تا موشک حرکت کنه بعد خودت رو از محل

بر خورد موشک دور کن :blush:

saeed_cpu_full
06-08-2006, 15:50
سیو بازی Igi 2 رو می خوام

lovergod14amorousand
06-08-2006, 17:47
ما هم در خدمتیم استاد Igi1,2 هم هستم مشکلی داخل بازی بود بگید حله... ;)

se7enstar
19-09-2006, 19:52
بعد از انهدام 2 تا باطری از بیسیم میگه باید بری به یه هوای گرم اما هر جا میرم اتفاقی نمی افته چی کار باید کنک لطفا کمکم کنید

مومن خدا
19-09-2006, 20:34
بعد از انهدام 2 تا باطری از بیسیم میگه باید بری به یه هوای گرم اما هر جا میرم اتفاقی نمی افته چی کار باید کنک لطفا کمکم کنید
يكم بيشتر توضيح بده كدوم مرحله هستي...

Diego
19-09-2006, 21:47
باطری؟؟؟؟ کدوم مرحله رو میگید؟

se7enstar
19-09-2006, 22:06
يكم بيشتر توضيح بده كدوم مرحله هستي...
من درمرحله 15 ام

مومن خدا
20-09-2006, 08:01
اگه اشتباه نكنم آخرين مرحله هستش همونجايي كه بايد از پرتاب موشك جلوگيري كني آره؟

david .jones
20-09-2006, 13:44
تو باید بری اونور پل بعد باید بری تو ی آخرین خونه سمت چپی بعد اونجا یه فنس میبینی درشو باز کن بعد ژنراتور رو روشن کن بعد یه دکمه روبروته دیواره اونو فشار بده در آسانسور زیر پات وا میشه بعد باز دکمه رو میزنی میری داخل واسلام

مومن خدا
20-09-2006, 16:31
تو باید بری اونور پل بعد باید بری تو ی آخرین خونه سمت چپی بعد اونجا یه فنس میبینی درشو باز کن بعد ژنراتور رو روشن کن بعد یه دکمه روبروته دیواره اونو فشار بده در آسانسور زیر پات وا میشه بعد باز دکمه رو میزنی میری داخل واسلام
كارت ئرسته هم ولايت من مونده بودم ببينم كدوم مرحله هستش چون خيلي وقت هستش بازي رو تموم كردم...

se7enstar
20-09-2006, 17:26
تو مرحله 15 بع د از انهدام 2 تا باطری اس ا ام و کشتن تمام سربازا بابسیم میگه برو به یه هوای گرم نمیدونم کجا باید برم لطفا کمک کنید.

david .jones
20-09-2006, 17:42
دهن مومن خدا رو صلوات دادي
1ز اول همه رو من ميگم
1-كشتن تمام سربازا
2-ميري و شير سوختو اون گوشه سمت چپ باز يا بسته ميكني
3- با آسانسور از اون چيز آهنيه بالا ميري
4-اون قسمت بالا ميري بند و بساط موشك و دستكاري ميكني بعد بازو رو مي بندي
5-دو طبق مي آي پايين و بازو رو ميبندي
6- كار پنج رو بكن
الآن يه هلي كوپتر مي ياد

david .jones
20-09-2006, 17:47
حالا برو بالا رو سقف يه چند تا اسنايپ هست ميتوني با اون چند تاشودو بكشي
بعد با بند بيا پايين
خوب حالا برو تو ساختمون روبرو اگه به مشكلي برخوردي باز تاپيك بده
اي كيبوردو هم فارسي نداره دهنمونه صلوات داد

david .jones
20-09-2006, 17:50
كارت ئرسته هم ولايت من مونده بودم ببينم كدوم مرحله هستش چون خيلي وقت هستش بازي رو تموم كردم...
كار خودت درسته
عزيزو (شيرازي بخونش)

Behroooz
20-09-2006, 18:04
اين بازي گرافيك چند ميخواد؟

david .jones
20-09-2006, 18:45
64 حداقلش ولي بايد با حالت low detail استفاده بشه

se7enstar
21-09-2006, 06:59
حالا برو بالا رو سقف يه چند تا اسنايپ هست ميتوني با اون چند تاشودو بكشي
بعد با بند بيا پايين
خوب حالا برو تو ساختمون روبرو اگه به مشكلي برخوردي باز تاپيك بده
اي كيبوردو هم فارسي نداره دهنمونه صلوات داد
شمادررابطه با بازی اشتبا می نو یسد نوی با زی من --- gi1می باشد

S A M
21-09-2006, 11:47
بابا اين قدر زور نزنيد مرحله ها رو رد كنيد الان يه چي مينالم كه كف كنيد.
باز شدن تمام مرحله ها:در صفحه اصلي (min meno) دكمه هاي alt+F9+ctrl+shift سمت چپ كي برد را با هم وارد كنيد سپس در صفحه شروع بازي ميتوانيد مرحله دلخواه را انتخاب كنيد.
كف كردين حالا يه دست برا من بزنين ديگه.

mohammadasdf
22-09-2006, 00:32
من igi1 را تمام كردم و igi2را ريختم ولي تصوير كيفيت نداره كمك كنيد

mohammadasdf
22-09-2006, 00:37
كمك كنيد حتما

mohammadasdf
22-09-2006, 00:39
low detailيعني چي

مومن خدا
22-09-2006, 09:26
من igi1 را تمام كردم و igi2را ريختم ولي تصوير كيفيت نداره كمك كنيد
توي تنظيمان آژشنش برو و تصوير رو دستكاري كن...ميتوني روي 800در600 بذاری...

david .jones
23-09-2006, 09:08
low detailيعني چي
يعني با جزئيات كم
يعني نميري توي configuration بعد ميري توي graphic تو قسمت details همه چيز رو پايين مي ياري اين چيزي كه گفتم براي هر بازي صادقه اگه بازي ضعيف اجرا بشه بايد اين تنظيمات رو درست كني يا كه سخت افزارو ارتقا بدي

مومن خدا
23-09-2006, 09:32
سلام...نیازی نیست که سیستم رو ارتقا بده آخه آی جی آی 2 دیگه احتیاج نداره که...

david .jones
23-09-2006, 11:24
سلام...نیازی نیست که سیستم رو ارتقا بده آخه آی جی آی 2 دیگه احتیاج نداره که...
سلام
درسته ولي من منظورم حالت كلي بود يعني تو هر بازي كه سيستم ضعيف كار مي كرد بايد يا configuration را ضعيف تر كرد كه اگه درست شد چه بهتر وگرنه بايدسخت افزار رو ارتقا داد IGI2 نياز به ارتقا نداره
شايد من يه كم گنگ گفته بودم در هر صورت متشكرم به خاطر توجه
بستگي به نوع كارت گرافيك معمولا nvidia هميشه بهتر از ati كار ميكنه

B O L O T
23-09-2006, 11:30
چرا این بازی

مومن خدا
23-09-2006, 11:30
سلام
درسته ولي من منظورم حالت كلي بود يعني تو هر بازي كه سيستم ضعيف كار مي كرد بايد يا configuration را ضعيف تر كرد يا سخت افزار رو ارتقا داد و گرنه IGI2 نياز به ارتقا نداره
شايد من يه كم گنگ گفته بودم در هر صورت متشكرم به خاطر توجه
درسته...ممنونم از شما...در ضمن رفيقي كه پرسيده بود همه جوانب رو بايد در نظر بگيره...

mahdi39099
23-09-2006, 14:17
يكي لينك دانلود igi1 رو بزاره ممنون

S A M
23-09-2006, 22:06
كسي از رمز تمام مراحل ما خوشش نيومد؟

S A M
23-09-2006, 22:08
من توي اين بازي نميتونم خوب تفنگم رو بچرخونم بايد چي كار كنم؟
يعني راحت نميچرخه هنگ هاي كوچيكي ميكنه.

مومن خدا
23-09-2006, 22:13
خب این مشکل از اونجا هستش که تنظیمات بهم ریخته...آپشن رو دستکاری کن...

S A M
24-09-2006, 22:28
كجا رو؟
كجا رو بايد دستكاري كنم؟

مومن خدا
24-09-2006, 22:35
كجا رو؟
كجا رو بايد دستكاري كنم؟
توی اندازه صفحه...

S A M
25-09-2006, 09:41
ميشه واضح تر بگي كه چي كار كنم؟
توضيح بده چي كار كنم

مومن خدا
25-09-2006, 09:46
ميشه واضح تر بگي كه چي كار كنم؟
توضيح بده چي كار كنم
سلام محمد جان کله ما رو کچل کردی ها...نیگاه کن وقتی میری تو آپشن یه بخش به اسم گرافیک داره برو توش و اندازه صفحه رو این بزن 800 در 600...درست وشه...

S A M
25-09-2006, 10:16
تو اين همه ناليدي نميتوني يكم بنالي كه كدوم دكمه رو بزنم؟

jak_1300
25-09-2006, 10:34
بدون اینکه بری طرفش اول سینه خیز برو توکوچه به هفت تیر دونفر روبه رو که یکی بالای دیوار و یکی پایین دیوار هستن رو بکش.چند نفر بهت حمله میکنند که مطمئنم ازپسشون برمیای :happy: بعد برگرد پیش رفیقت.اون تورو تا یه اتاق میبره .به محض اینکه دروباز کرد یه نفر تواتاقه که تو باید بکشیش.
سلام ديگو من ميخواستم بدونم تو مرحله اول من فقط يه بار سيو كردم بعد ديگه سيو نشد حالا چيكار كنم يعني اصلا سيو نميشه ظاهرا درسته؟؟؟

mahdi39099
25-09-2006, 18:47
من نمي دونم چطور پل رو منفجر كنم كمك كنيد

Diego
25-09-2006, 18:53
سلام ديگو من ميخواستم بدونم تو مرحله اول من فقط يه بار سيو كردم بعد ديگه سيو نشد حالا چيكار كنم يعني اصلا سيو نميشه ظاهرا درسته؟؟؟
این بازی هر مرحله اش محدودیت سیو داره.یعنی فقط دو سه بار میتونی سیو کنی توی هر مرحله.

من نمي دونم چطور پل رو منفجر كنم كمك كنيد
باید بمب هارو از کنار ماشینهایی که نزدیک جاده پارک شدند +ریموت کنترل رو برداری و بری کنار پل .هر طرف پل دو جا هست که باید بمب گذاری بشند.(فکر کنم روی هر پایه یه بمب.)

S A M
25-09-2006, 21:50
بابا اين قدر زور نزنيد يه رمز ميگم كه تمام مراحل رو ميشه رد كرد
البته من همون اول گفتم

Diego
25-09-2006, 23:01
از قسمت Option و در تنظیمات مربوط به گرافیک یه گزینه ای هست به نام Detail اون رو روی درجه ی very low یا low بزار.

S A M
27-09-2006, 10:18
خب من اين كار رو بايد قبل از بازي انجام بدم يا
در هنگام بازي؟

Diego
27-09-2006, 11:01
خب من اين كار رو بايد قبل از بازي انجام بدم يا
در هنگام بازي؟
وقتی بازی رو اجرا کردید ,در منوی اصلی.

H @ M I D
27-09-2006, 20:09
سلام
يكي مارو كمك كنه
من توي همون مرحله اول بازي گير كردم
بايد چي كار كرد
توي نقشه يه تا عدد 1و 2و 3 هستش ولي من وقتي اونجا ميرم چيزي ژيدا نميشه كه عملي رو روش انجام بدم
در آخر بايد كجا بريم بازي تموم شه ؟؟؟؟

royaye_talkh55
27-09-2006, 20:34
نوشته شده توسط mohammadagha
دوست عزیز
احتمالا شما رم کم میارید
من خودم با رم 256کار می کردم ودر مراحل آخر واقعا رم کم میاورد

سلام
يكي مارو كمك كنه
من توي همون مرحله اول بازي گير كردم
بايد چي كار كرد
توي نقشه يه تا عدد 1و 2و 3 هستش ولي من وقتي اونجا ميرم چيزي ژيدا نميشه كه عملي رو روش انجام بدم
در آخر بايد كجا بريم بازي تموم شه ؟؟؟؟

قسمت اول رو درست یادم نیست ولی شما باید از اون روخانه رد بشوید و بعد به پشت ساختمان اون رفی که یه پارکینگه هست بروید و اونجا همه رو بکشید و بعدش سمت چپ شما تو همون پارکینگ یه در هست که قفله و بازش می کنید و یه کلید هست که اونو فعال می کنید یه قسمتی از زمین پارکین جابجا میشه و شما می روید روی اون و به مرحله بعد می روید فقط بگم سعی کنید همین جا اسله زیادی همراه داشته باشید چون اسلحه ای به شما اضافه نمیشه و می روید مرحله بعد

S A M
27-09-2006, 21:52
من رمم 256
گرفتي؟
بايد چي كار كنم؟
تو هم همين مشكل رو داشتي؟

مومن خدا
28-09-2006, 10:17
من رمم 256
گرفتي؟
بايد چي كار كنم؟
اولا 256 چی؟ثانیا 265 دیگه آی جی آی رو نکشه بدرد درو انداختن میخوره...

S A M
28-09-2006, 10:42
خب پس الان من بايد چي كار كنم؟

Diego
28-09-2006, 17:30
من رمم 256
گرفتي؟
بايد چي كار كنم؟
رم 256 هم نسبتا خوب اجرا میکنه.مشکل از حافظه ی کارت گرافیکتون هست.کارت گرافیکت چه مارک و مدلی هست؟اون تنظیماتی رو که گفتم انجام دادی؟

S A M
28-09-2006, 21:05
مطمئني كه از گرافيكمه؟
راستي اين اواتاره خودته؟

Diego
28-09-2006, 22:19
مطمئني كه از گرافيكمه؟
راستي اين اواتاره خودته؟
اره....شک نکن که از گرافیکته.....اون تنظیماتی رو هم که گفتم حتما توی بازی انجام بده.
آواتار هم خودمم...چطور مگه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash_XL7710i_207
29-09-2006, 07:18
ترينر بازي IGI 2 رو كي داره؟
خودم يكي از سايت gamewinners گرفتم اما كار نميكنه.

new_sra
29-09-2006, 08:20
هنوز كف اين بازي هستم
راستي 3 نيومده
ترينرش رو من دارم
ولي الان وقت ندارم آپلود كنم
ان شا الله فردا
يه حالي كه مي ده مي دونين چيه
يه جا كه ار پيچي ميده فقط كافيه f2 رو بزني كه تير رو پر مي كنه و ديگه خالي نميشه و از اون مرحله به بعد ار پيچي داشته باشين تا آخر
به نظر من بهترين بازي عملياتي بود كه من تو عمرم بازي كردم

S A M
29-09-2006, 13:23
مگه اين بازي باحاله؟
براي من كه نشونه نداره منزورم تفنگشه بايد چي كار كنم كه نشونه داشته باشه؟
حد اقل بايد بفهمم كه كجا رو دارم تير ميزنم يا نه؟
2 من فارسيه شايد به خواطر همينه كه هنگ ها كوچك مينه؟

Diego
29-09-2006, 15:41
مگه اين بازي باحاله؟
براي من كه نشونه نداره منزورم تفنگشه بايد چي كار كنم كه نشونه داشته باشه؟
حد اقل بايد بفهمم كه كجا رو دارم تير ميزنم يا نه؟
2 من فارسيه شايد به خواطر همينه كه هنگ ها كوچك مينه؟
برای فعال کردن نشونه باید از تو منوی اصلی بری توی قسمت گرافیک ...ولی گزینه اش رو یادم نیست الان.اون هنگ ها هم واسه کمبود حافظه ی گرافیکه.

S A M
29-09-2006, 20:54
فهميدم
پس زود تر بگو كه رفتم تو اپشن بايد چي كار كنم اخه نشونه ندارم

Diego
29-09-2006, 21:58
فهميدم
پس زود تر بگو كه رفتم تو اپشن بايد چي كار كنم اخه نشونه ندارم
به خدا یادم نیست .من بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم .الان یادم نیست.گزینه های اپشنش زیاد نیست.تو شون یه سرکی بکش ....دستکاریشون کن.ضرر نداره.فوقش یه دکمه میزنی همه برمیگرده به حالت اولش.

H @ M I D
30-09-2006, 12:21
سلام
کمک در مرحله سوم بازی هستم در یه متطقه ی برفی که داره برف شدیدی میاد
به یه جای در یه کوه برفی رسیدم که یه پایگاه هلی کوپتر هست
و یه مکانی هست که توش دو نفر هستند که لباس دکتر پوشیده اند
طبق نقشه من باید اونجا یه کاری کنم
درضمن یه ماموریت دیگه ام هست در حوالی همون جا که یه میله هست که به بالا رفته و بلاش یه توپ سفید نصب شده که اونجا هم باید یه کاری کنم ولی هر کاری مکینم کاری روی میله انجام نمیده
کمک کمک کمک

Diego
30-09-2006, 13:23
سلام
کمک در مرحله سوم بازی هستم در یه متطقه ی برفی که داره برف شدیدی میاد
به یه جای در یه کوه برفی رسیدم که یه پایگاه هلی کوپتر هست
و یه مکانی هست که توش دو نفر هستند که لباس دکتر پوشیده اند
طبق نقشه من باید اونجا یه کاری کنم
درضمن یه ماموریت دیگه ام هست در حوالی همون جا که یه میله هست که به بالا رفته و بلاش یه توپ سفید نصب شده که اونجا هم باید یه کاری کنم ولی هر کاری مکینم کاری روی میله انجام نمیده
کمک کمک کمک
شما باید تو همون اتاقی که 2 نفر به قول شما لباس دکتری دارند یه درو با ابزار پیچ باز کن باز کنی و یه چیزی رو بدزذی.
بعد باید یه دستگیره رو که کنار همون میله هست رو بچرخونی بعد بری کنار میله تا یه هواپیما بیاد شما رو ببره.

H @ M I D
30-09-2006, 13:42
ابزار و پيچ ؟؟؟؟؟
اين ها رو از كجا بيارم ؟؟؟

mahdi39099
30-09-2006, 14:22
ميشه بگيد مرحله بعد از منفجر كردن پل يعني مرحله اي كه نفر بر رو منفجر ميكني بايد چكار كنيم ممنون

Diego
30-09-2006, 19:01
ابزار و پيچ ؟؟؟؟؟
اين ها رو از كجا بيارم ؟؟؟
این ها رو لازم نیست پیدا کنید.خود David jones (شخصیت بازی ) داره.فقط کافیه برید تو اتاقی که اون دوتا دانشمنده هستند.بعد یه در فلزی اونجاست که مثل گاو صندوقه.وقتی نزدیکش برید یه تصویر کوچولو ظاهر میشه که بهتون میگه چیکار کنید.

ميشه بگيد مرحله بعد از منفجر كردن پل يعني مرحله اي كه نفر بر رو منفجر ميكني بايد چكار كنيم ممنون
منظورتون دقیقا کدوم مرحله است؟من خیلی وقت پیش بازی کردم درست یادم نیست.بعد از اینکه پل رو منفجر میکنیم فکر کنم مرحله ی مرز هست ...درسته؟که از هلی کوپتر پرت میشه؟

S A M
01-10-2006, 19:51
بابا پس ما چي شديم؟
كسي جواب ما رو نميده؟
چيجوري ميتونم نشونه رو بيارم؟

*Batman*
01-10-2006, 20:07
سلام.
وسط بازي دكمه Esc روبزن تا بازي Pause بشه.
بعد از منو گزينه Graphics رو انتخاب كن تا شكل زير ظاهر بشه.
حالا علامت نشانه گيري رو دستكاري كن تا مرئي بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
09-10-2006, 13:40
سلام من در مرحله سوم كه همه جاش پره برف هست گير كردم
من اونجا كه مي رسم چند نفر كه اون پايين هستن ميكشم بعدش دفترچه رو بر ميدارم ميرم بالا ميرسه به يه خونه كه باز چند نفر هم اونجان اونا رو ميكشم ميرم بالاتر كه يه خوابگاه ديگه هم اونجاست ولي اين دفعه خيلي زيادند با اينحال اونا رو هم ميكشم و ميرم تو خونه كه يك گاو صندوق اونجاست ديگه بعد از اون نميدونم كجا بايد برم
كسي نميدونه كجا بايد برم؟
ميشه كمكم كنيد؟
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

S A M
09-10-2006, 21:03
خي تو بهتره اول بازي توي صفحه مين منو اين دكمه ها رو بزني تا تمام مرحله ها بازي شه
alt shift ctrl f9 رو بايد با هم بزني
باي

A_M_IT2005
10-10-2006, 05:50
سلام من در مرحله سوم كه همه جاش پره برف هست گير كردم
من اونجا كه مي رسم چند نفر كه اون پايين هستن ميكشم بعدش دفترچه رو بر ميدارم ميرم بالا ميرسه به يه خونه كه باز چند نفر هم اونجان اونا رو ميكشم ميرم بالاتر كه يه خوابگاه ديگه هم اونجاست ولي اين دفعه خيلي زيادند با اينحال اونا رو هم ميكشم و ميرم تو خونه كه يك گاو صندوق اونجاست ديگه بعد از اون نميدونم كجا بايد برم
كسي نميدونه كجا بايد برم؟
ميشه كمكم كنيد؟
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
سلام
گاو صندوق رو باز کن و نامه ای که توشه بردار.
بعد برو بیرون و به خواگاه دیگه برو و با کامپیوتری که اونجا هست دوربین ها رو خاموش کن .
بعد برو به طرف خونه ای که قیافش با همه فرق داره.
اونجا آزمایشگاه یا یه همچین چیزیه.
در اونجارو باز کن . در آخر راهرو سمت چپ یک در دیگست. اونو هم باز کن.
وقتی وارد بشی یه در دیگه جلوته.
پشت سرت یه کلیده که اول اونو میزنی تا کلید در روبه رو فعال بشه .
حالا در رو به روتو باز کن .
دو نفر رو بکش و برو آخر اطاق.
اگه دستگاه برش لیزری که اول مرحله جای اون دونفر رو برداشته باشی میتونی در آخر اطاق رو باز کنی.
بعد که چیپ رو برداشتی بیا بیرون و برو به طرف جعبه ای که بالا سرش یه چیزی مثل بادکنک هست.
کنار جعبه یه دسته ( شبیه شیر فلکه ) هست .
اونو بزن.
همین.
موفق باشی.

S A M
10-10-2006, 22:46
اه بابا
اخه يه بازيه مسخره اينقدر صحبت ميخواهد
من رمزشو دادم برين باهاش حال كنين ديگه
دنباله دردسر ميچرجين

Diego
11-10-2006, 01:05
اه بابا
اخه يه بازيه مسخره اينقدر صحبت ميخواهد
من رمزشو دادم برين باهاش حال كنين ديگه
دنباله دردسر ميچرجين
عشقش به همینه که وسط بازی از فرط ترس عرق از سرو روت بریزه!

A_M_IT2005
11-10-2006, 05:38
منم با دیگو موافقم
هر بازی رو که روی سخت ترین حالت ( Hard ) بری لذتش به همون اندازه ی سخت شدن بیشتر میشه.

se7enstar
11-10-2006, 23:16
من در بازی ga2ام در مر حله 15 ام تما م نفر ات را کشتم ودو باتریsamراهد ف قراردادم ولی به مرحله بد نمی رود لطفا راهنما بیشتر شود با تشکر 0000000[QUOTE]

se7enstar
11-10-2006, 23:18
من در بازی ga2ام در مر حله 15 ام تما م نفر ات را کشتم ودو باتریsamراهد ف قراردادم ولی به مرحله بد نمی رود لطفا راهنما بیشتر شود با تشکر[]

Diego
13-10-2006, 13:00
من در بازی ga2ام در مر حله 15 ام تما م نفر ات را کشتم ودو باتریsamراهد ف قراردادم ولی به مرحله بد نمی رود لطفا راهنما بیشتر شود با تشکر[]
میشه محیطش رو واسم توصیف کنی؟اخه یادم رفته.دقیقا کجا بود و چه چیزهایی بود؟ :sad:
منظورت همونجاییه که یه رودخونه بزرگ داره؟و مرحله از بالای تپه شروع میشه؟شما بعد از نابود کردن هدف ها رفتی به محل فرار؟

A_M_IT2005
14-10-2006, 07:50
سلام

یه منطقه هست که توی نقشه که نگاه کنی دود ارغوانی میبینی.
باید بری همونجا.

davoud 23 beckham
17-10-2006, 15:00
اقا اگه میشه مرحله که از هلیکوپتر میندازنش پایین رو کامل بگید همون مرحله که باید سینه خیز بری فقط اولش یه چاقو بهت میده چند تا تانک هست منطقه مین گذاری شده فقط کامل بگید چون 15 بار رقتم جون مادرتون کامل بگید از کدوم طرف برم

Diego
17-10-2006, 18:32
اقا اگه میشه مرحله که از هلیکوپتر میندازنش پایین رو کامل بگید همون مرحله که باید سینه خیز بری فقط اولش یه چاقو بهت میده چند تا تانک هست منطقه مین گذاری شده فقط کامل بگید چون 15 بار رقتم جون مادرتون کامل بگید از کدوم طرف برم
شما باید سینه خیز بری نزدیک کامیون و دوتا سرباز رو بکشی.بعد از اینکه کشتیشون سعی کن تک تیر اندازهایی رو که اون دورو بر ها هستند رو بکشی.در ضمن حواست به اون سربازهایی که گشت میزنن باشه.در کل توی این مرحله خیلی باید صبر و تحمل داشته باشی.بعد باید از عوارض زمین کمک بگیری تا دیده نشی و سینه خیز بری اون طرف منطقه و نزدیک منطقه مین گذاری شده.از لابه لای سیم خاردار ها رد شو و حواست به علائم روی درختها هم باشه.

davoud 23 beckham
18-10-2006, 15:42
دمت گرم رد کردم ولی مرحله بعدیش که گیر عربها میفتی چی این یارو همینجوری یارمو میگم کله رو میندازه میره میکشنش

Diego
18-10-2006, 18:31
دمت گرم رد کردم ولی مرحله بعدیش که گیر عربها میفتی چی این یارو همینجوری یارمو میگم کله رو میندازه میره میکشنش
سلام.خوبی؟
توی صفحه 2 و 3 همین تاپیک در موردش راهنمایی کردم:

davoud 23 beckham
20-10-2006, 18:12
اقا مرحله بعد که منو و رفیقم رو میگیرم بعد میبرن مو زندان که برمیگرده با چاقو یارو رو میزنه بعد قسمته 6 کجا هست و چیکار باید کنم گفتی ولی کامل توضیح بده دمت گرم

hadileecomputer
25-10-2006, 15:39
با سلام

در IGI2 در مرحله air stike چطور ميشه رادار را از كار انداخت ؟

robert
30-11-2006, 23:00

؟
اصلا نميخواد از ابتدا بري پيش اون يارو كه كنار ديوار ايستاده
از كوچه اي كه در ابتداي شروع مرحله روبروي شما قرار داره حركت كن و وقتي به آخر مرحله رسيدي ميبيني كه اصلا احتياجي به اون بابا نيس!!!

IGI2
16-01-2007, 13:11
براي رفتن به آسانسور بايد در ساختمان شماره سه كه روي نقشه مشخص شده بري بعد سمت راست ساختمان (داخل ساختمان ) داخل يه تور ي يه يك منبع الكترونيكي هست كه يك سويچ داره اون سويچ را برن تا چراغه اون سبز بشه بعد از توري بيرون بيا وتمام سويچهاي اطراف صفحه فلزي را بزن تا سبز شود بعد بيا روي صفحه فلزي تا به مرحله بعد بري;) :biggrin:

Oracle_Eldorado
16-01-2007, 23:56
بابا شماها اين بازي رو ول نميكنيد ؟

IGI2
17-01-2007, 15:35
بابا شماها اين بازي رو ول نميكنيد ؟
دوست عزيز علت اين است كه بعضي ديگر از دوستان يا تازه اين بازي را شروع كردند و يا درحال ادامه بازي اند
درضمن شما كه اعتراض ميكنيد لطفا بازي جديد در حد igi را معرفي كن :happy: ;)

enimonte
18-01-2007, 20:57
دوست عزيز علت اين است كه بعضي ديگر از دوستان يا تازه اين بازي را شروع كردند و يا درحال ادامه بازي اند
درضمن شما كه اعتراض ميكنيد لطفا بازي جديد در حد igi را معرفي كن :happy: ;)

من 2 سال قبل این بازی رو تموم کردم از اون به بعد هر چی جون کندم از مرحله 4 بالاتر نرفتم بازی باید این طور باشه

IGI2
20-01-2007, 12:32
من 2 سال قبل این بازی رو تموم کردم از اون به بعد هر چی جون کندم از مرحله 4 بالاتر نرفتم بازی باید این طور باشه

مشكلت كجاست ؟:happy: :rolleye:

hossein-p30-f
20-01-2007, 22:16
با سلام

در IGI2 در مرحله air stike چطور ميشه رادار را از كار انداخت ؟

شماره مرحله رو بگو تا بتونم کمک کنم چون نزدیک به 1 سال میشه که تمومش کردم:rolleye:

pmg_acmilan
25-01-2007, 10:36
خسته نباشید

DOL
11-02-2007, 00:59
وقتی پل منفجر میشه,یه کاروان نظامی که نمیتونه از پل عبورکنه پشت خرابه ی پل می ایسته....پشت یکی از کامیونها یه دونه RPG هست.با اون دخل تانکه رو بیار....
اگه درمراحل بعد هم مشکل داشتی توی همین تاپیک بگو.حتی مرحله ی آخر!چون خودم دیشب تمومش کردم.یه گزینه رو یادم رفته بود!!!
(از من واقعا بعید بود :rolleye: )!!!

سلام من تازه عضو شدم می خواستم بگی پل رو چجوری منفجر کنم لطفا توضیح بده متشکرم

DOL
11-02-2007, 01:03
سلام من تازه عضو شدم می خواستم بگی پل رو چجوری منفجر کنم لطفا توضیح بده متشکرم

مرحله 4 پل قرمزه

DOL
11-02-2007, 01:10
خیلی ممنونم .ولی کمی دیر جواب دادید.پریشب تمومش کردم. :rolleye:

سلام میشه بگی تو مرحله 4 پل چجوری منفجر میشه

DOL
11-02-2007, 01:11

loyal280
11-02-2007, 02:17
من خيلي وقته igi رو بازي كردم
اميدوارم درست راهنماييت كنم

وقتي به پل رسيدي دو طرف پل يه راهه باريك داره كه بمبا رو بايد رو 6 ستون پل نصب كني 3 ستون سمت راست 3 ستون سمت چپوشايدم 2 تا باشه .بدش فرار كن:)

S A M
11-02-2007, 09:17
اقا نشونه تفنگا نمیاد
منتظرم

robert
11-02-2007, 12:20

سلام دوست من
در مرحله چهارم((همون مرحله ای که تایمر داره)) بعد از ورود به پایگاه سربازان روسی و ورود به سالن و برداشتن کیسه محتوی بمبها از طریق درب پشتی از پایگاه خارج میشی و بعد از کشتن سربازان روسی که کنار در و پایین اون سرپایینی منتهی به جاده ایستاده اند میری کنار یکی از کامیونها و روی یک جعبه دستگاه کنترل بمبها ((یه چیزی شبیه بیسیم)) رو برمیداری و حرکت میکنی به سمت پل یادشده.
باید مواظب باشی چرا که اونطرف پل دو تا سرباز روسی با تفنگ دوربین دار تو رو نشونه گرفتن . بعد از اینکه دخل اون دو نفر رو هم درآوردی میری رو راهرو باریک کنار پل((نه رو جاده اصلی پل که برای رد شدن ماشین هست)) و در حین حرکت علامت محل اتصال بمبها نشون داده میشه .
دوتا بمب سمت راست پل و دو تا دیگه سمت چپ پل باید بذاری بعد از اینکه بمبها رو کار گذاشتی میایی روی تپه کنار پایگاه که از اونجا بیرون اومدی و با اون فرستنده که برداشتی بمبها رو منفجر میکنی و ماموریت در اینجا تموم میشه.
همه این کار ها رو باید تا قبل از رسیدن کامیونهای روسی انجام بدی ((یعنی باید پل رو منفجر کنی که کامیونها رد نشوند))
یه نکته مهم :
قبل از اینکه بمبها رو کار بذاری برو و تا میتونی تفنگ دوربین دار پیدا کن چون در مرحله بعد یه چیزی حدود هفتاد تا سرباز از کامیونها پیاده میشن و تنها راه مقابله با اونا تیر اندازی از فاصله دور با تفنگ دوربین دار "draganouv "است.
موفق باشی

مملي ه ف
11-02-2007, 15:16
بچه ها اگه میخواهید تمام مرحلتون باز بشه فقط کافیه به بازی نروید ودر انجایی که Pley اینا رو نوشته این دکمه ها رو بزنید:
Alt-Ctrl-Shift-F9 رو بزنید

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 17:48
دوستان شماها چرا تاپیک های قدیمی رو به روز میکنید ؟
بابا فاتحه این بازی رو خوندن تموم شده 7 کفن هم پوسونده .

S A M
11-02-2007, 21:18
اخه ما توش گیر کردیم Oracle_Eldorado جان

hossein-p30-f
14-02-2007, 21:24
اقا نشونه تفنگا نمیاد
منتظرم

سلام چون تو آپشنش چیزی نداره دوباره تو همون ادرس نصبش کن (نصبش زیاد طول نمی کشه 1 الی 2 دقیقه) مشکلت حل میشه ((البته اگه سی دیشو داری))

gogole magole
16-02-2007, 13:44
بچه کسی رمز بازی ا جی ا 2 رو نداره؟
:happy:

S A M
16-02-2007, 15:24
ای جی ای 2
تو صفحه اصلی الت + کنترل + شیفت رو داشته باشه و اف9 رو بزن تمام مراحل ازاد میشه

*Batman*
16-02-2007, 16:57
اینم ترینر برای IGI2 :

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Behroooz
16-02-2007, 17:14
چطور همه اسلحه ها رو برداريم؟

am2
26-03-2007, 14:02
يه سوال:: وقتي شما بازي رو اجرا مي كنيد ايا قبل از اجرا فيلمي چيزي ميذاره همچنين وقتي كه اجراشد توي Main menu آهنگ پس زمينه دار ه يا نه...
داستان اين بازي هم چطوري ميشه يكي يكم توضيحاتي بده....

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 17:19
يه سوال:: وقتي شما بازي رو اجرا مي كنيد ايا قبل از اجرا فيلمي چيزي ميذاره همچنين وقتي كه اجراشد توي Main menu آهنگ پس زمينه دار ه يا نه...
داستان اين بازي هم چطوري ميشه يكي يكم توضيحاتي بده....

آره فیلم میزاره و در Main Menu آهنگ پس زمینه هم داره .
من که از داستانش هیچی نفمیدم !

am2
26-03-2007, 23:01

اون نسخه اي كه من دارم وقتي كه اجراش ميكنم يه راست ميره سراغ Main menu و هيچ فيلم و اهنگي هم نميذاره....چطوري آهنگش و..مثل نسخه اولش قشنگه يانه اگه قشنگه بجورم دانلودش كنم يا به دردسرش نمي ارزه؟؟؟؟؟
داستانشم انگار چرته منم كه چيزي ازش ملتفت نشدم!!!!!!

Diego
28-03-2007, 21:29

این یارو دیوید جونز یه کماندوی انگلیسیه که میره تو کشور چین مانع ساخت یه موشک اتمی خفن بشه! و باید کلا تو کشورهای تروریستی نفوذ کنه و حسابی گند بزنه به تجهیزات اونها....

am2
30-03-2007, 00:20
این یارو دیوید جونز یه کماندوی انگلیسیه که میره تو کشور چین مانع ساخت یه موشک اتمی خفن بشه! و باید کلا تو کشورهای تروریستی نفوذ کنه و حسابی گند بزنه به تجهیزات اونها....

پس اون دوتايي كه اولاي بازي براشون كار ميكنه بعد از هواپيما ميندازنش و...همچنين اون پريبوي (عينكي)كي هستند؟؟؟؟

gogole magole
30-03-2007, 11:22
من هنوز تو مرحله ی 1 موندم خیلی سخته
عجب هاا:41:

Diego
30-03-2007, 12:25
پس اون دوتايي كه اولاي بازي براشون كار ميكنه بعد از هواپيما ميندازنش و...همچنين اون پريبوي (عينكي)كي هستند؟؟؟؟

اون یارو که دیوید رو از هواپیما میندازه بیرون یه نظامی انگلیسیه که میخواد به کشورش خیانت کنه و از عوامل چینی ها هستش .اون یارو پریبوی هم یه دلال اسلحه است.

IGI2
03-04-2007, 11:06
من هنوز تو مرحله ی 1 موندم خیلی سخته
عجب هاا:41:

راهنماييت ميكنم
ابتدا تمامي كسايي رو كه در محوطه اول هستن رو از پشت فنس و لاي بوته ها بزن بعد از ساختمان بغل در ورودي
وارد شو داخل اون ساختمان هم يك نفر هست اون را هم بزن بعد بقيه اونهايي را كه توي حياط بغلي هست رو بزن
تار ومار كن اي از مرحله يك
براي هدف دو از پل عبور كن بعد از پل يه ساختمان هست كه داخل اون هم كلي سرباز هست اونهارو هم كه كشتي
برو به ساختمان بغلي كه هدف سوم اونجاست كليي تروريست هم اونجا هستش بعد از كشتن اونها ميري داخل ساختمان كه حالت پاركينگ داره داخل اون سمت چپ يه ژنراتور داخل يه هسار هستش كه بايد دكمه اون دستگاه را بزني بعد همونجا يه صفخه آهني هست با دو تا كليد اطراف اون روي ديوار اون دوتا كليد رو كه زدي سريع برو روي صفحه آهني تا بري مرحله بعد
سال نو مبارك:11: :10:
باز اگر سوال داري بپرس

IGI2
03-04-2007, 11:27
سلام
درمرحله عربها
دراون قسمت كه بايد دوستمو آزاد كنم اون دوست توي كدوم طبقه هستش

BEHNAM 07
03-04-2007, 18:43
salam man tazeh be in sait amadam.dar marhale [air-strike] igi2 chetory bayad radar haye 1,2 ra az kar beyandazi ? bye

hossein-p30-f
03-04-2007, 19:54
salam man tazeh be in sait amadam.dar marhale [air-strike] igi2 chetory bayad radar haye 1,2 ra az kar beyandazi ? bye

سلام
عضویتتون رو توی انجمن را بهتون تبریک میگم :11:
توی اون مرحله باید توی اسلحه هاتون یه دوربین باشه که یکیدو مرحله است که داریش ((مراحل اول نداشتی))
فکر کنم اگه شماره 7 رو بزنی میاد
اون رو بردار و موس رو بگیر طرف اون رادار و کلیک کن نگه دار تا اون کرنومتری که پایین دوربین هست صفر بشه (( فاصلت نباید زیاد دور باشه در حد سه چهار متر بعد کهصفر شد از اون دور شو یه جنگنده میاد و اونو منفجر میکنه
اون رادار اونطرفی هم به همین صورت

راستی لطف کن فارسی بنویس:27:
موفق باشی

hossein-p30-f
03-04-2007, 19:57
سلام
درمرحله عربها

سلام
عضویت شما رو هم بهتون تبریک میگم:11:

عربها دو سه تا مرحله دارن بگو کدومش رو میگی
یکم مشخصات بده چون من یه 1 سال بیشتره که تمومش کردم

am2
03-04-2007, 20:43
سلام
درمرحله عربها
بايد بري به اخرين طبقه يعني از اون راه پله كه كنارش دوربين نقشه كامپيوتريت هست بالا بري بعد از اون راهرو ردبشي و بپيچي سمت چپ و اون راهرو روبري تا اخر و.....

BEHNAM 07
04-04-2007, 01:22
سلام من راهنمای گام به گام آی جی آی2 را می خواهم.( از مرحله 15 به بعد.لطفا برایم به صورت دانلود نگذارید)

azh
04-04-2007, 01:28
دوستان Igi2 مال 3 سال پیش هنوز دارین مشکلاتش رو حل میکنین؟واقعا جای تعجبه...

BEHNAM 07
04-04-2007, 01:41
به نظر من خیلی هم بازی قشنگیه . داستان این بازی رو کسی نداره؟(igi2)

BEHNAM 07
04-04-2007, 01:45
پس چرا یکی به من کمک نمی کنه؟

IGI2
04-04-2007, 10:00
سلام
عضویت شما رو هم بهتون تبریک میگم:11:

عربها دو سه تا مرحله دارن بگو کدومش رو میگی
یکم مشخصات بده چون من یه 1 سال بیشتره که تمومش کردم

توي اون مرحله كه به كمك يكي از اون عربهاي خائن ميري داخل يه اطاق و سيستم امنيتي رو از كار ميندازي:40:

IGI2
04-04-2007, 10:05
دوستان Igi2 مال 3 سال پیش هنوز دارین مشکلاتش رو حل میکنین؟واقعا جای تعجبه...

شما اگر خيلي وقت هست كه بازي رو تموم كردي لطف كن يه بازي درحد ( igi ) معرفي كن تا ديگر دوستان هم اون رو بازي كنن:10:

3h$@n
04-04-2007, 10:08
سلام؛
من هم IGI رو تموم کردم... تقریبا 2 سال می شه!

داستان بازی خیلی جالب بود. آلان مرحله هاش و اتفاقاتی که تو هر مرحله میفتاد یادم نیست. اما اگه یکی از دوستان اسم مراحل رو بذاره، می تونم کل داستانو براتون بگم...

نمی دونم کسی از این روش استفاده کرده یا نه... اگه تو فلدری که save های بازی هست، save های قدیمی رو پاک کنید، میشه جاش یه save جدید کرد! اینجوری هر وقت بخواین save دارید، نه 3تا!

3h$@n
04-04-2007, 10:11
راستی اولین پستم بود که چون IGI 1 و 2 رو خیلی دوست دارم، اینجا پست دادم.... IGI1 اولین بازی کامپیوتری من بود!!

آلان شاخ dota allstars هستم...

hossein-p30-f
04-04-2007, 14:14
توي اون مرحله كه به كمك يكي از اون عربهاي خائن ميري داخل يه اطاق و سيستم امنيتي رو از كار ميندازي:40:

خوب بعدش باید بری بمبها رو از روی پشت بام برداری پمپ بنزین رو منفجر کنی بعد بری به شماره آخری که روی نقشه هست فکر کنم 6 باشه تو اون ساختمون از پله ها بری بالا بعد سمت چپ بری تو راهرو بعد اخر راهرو بری سمت راست بهد فکر کنم دوتا اتاق هست که توی اتاق دومی هستش

امیدوارم متوجه شده باشی

hossein-p30-f
04-04-2007, 14:18
شما اگر خيلي وقت هست كه بازي رو تموم كردي لطف كن يه بازي درحد ( igi ) معرفي كن تا ديگر دوستان هم اون رو بازي كنن:10:

کاملا تایید میشه:12: :27:

hossein-p30-f
04-04-2007, 14:25
پس چرا یکی به من کمک نمی کنه؟

چه کمکی میخوای عزیز:20:

BEHNAM 07
04-04-2007, 22:36
داستان بازی آی جی آی از ورژن 1 تا دومیش چی بوده؟

hossein-p30-f
05-04-2007, 18:41
داستان بازی آی جی آی از ورژن 1 تا دومیش چی بوده؟

سلام
اینو نمی دونم:41:
ولی اگه شد برات پیدا می کنم:46:

BEHNAM 07
06-04-2007, 03:04
سلام در اون مرحله آی جی آی 2 که مرد ژاپنیه دوستش را می کشد و بازی در یک سالن بزرگ هست حتما یادتون است همون مرحله ای که باید مرد ژاپنیه (فرماندهشان)را بکشی.سرباز های دشمن زیاد است چطوری باید ان ها را از بین برد؟

Diego
06-04-2007, 03:41
سلام در اون مرحله آی جی آی 2 که مرد ژاپنیه دوستش را می کشد و بازی در یک سالن بزرگ هست حتما یادتون است همون مرحله ای که باید مرد ژاپنیه (فرماندهشان)را بکشی.سرباز های دشمن زیاد است چطوری باید ان ها را از بین برد؟

چاره ای نیست.پشت سرتون یه اتاق هست .برگردید و داخل اون سنگر بگیرید و قویترین اسلحتون رو اماده کنید!!!!!!

humanhacker
06-04-2007, 13:29
من که این بازی رو تموم کردم به نظرم بازی بسیار آسون و جذابیه؟؟؟:20:

IGI2
09-04-2007, 13:26
:33: كسي بازي جديد در حد igi سراغ نداره

IGI2
09-04-2007, 13:33
:33:دوستان لطفا يه سري به آدرس زير بزنيد:42: :33:

Masood_Bamzi
09-04-2007, 13:38
سلام عزيز خوبي؟
بعد از اينكه پل منفجر شد

بعد از اینکه بمبها رو برداشتی با ید بچسبونی به تانک تا بتونی ناتک رو منفجر کنی در ضمن یه چیزی توی ماشین اولی هست که درش شبیه به گاوصندوقه باید اونو باز کنی و جسم توش رو برداری در ضمن اونطرف پل چند تا دشمن هست که میتونی با دوربین دار بزنیشون موفق باشی در ضمن هر کاری که باید انجام بدی توی کامپیوتر جیبی ق
قسمت OBJECTIVES

IGI2
09-04-2007, 13:57
بعد از اینکه بمبها رو برداشتی با ید بچسبونی به تانک تا بتونی ناتک رو منفجر کنی در ضمن یه چیزی توی ماشین اولی هست که درش شبیه به گاوصندوقه باید اونو باز کنی و جسم توش رو برداری در ضمن اونطرف پل چند تا دشمن هست که میتونی با دوربین دار بزنیشون موفق باشی در ضمن هر کاری که باید انجام بدی توی کامپیوتر جیبی ق
قسمت OBJECTIVES

سلام عزيز دل برادر دو نكته:
1- خيلي دير جواب royaye_talkh55 چون كه اون اين مرحله رو خيلي وقت پيش تمام كرد.:41:
2- در اين مرحله تانك رو بايد تانك رو با rpg كه پشت كاميون دوم هست منفجر كني ولي بعد بايد سريع فرار كني چون يه هليكوپتر مياد با كلي آدم :46:

arash the archer
12-04-2007, 20:43
مشکل من اينه که از game مدام ميپره بيرون ! ميتونه از cd باشه البته
کسي اين مشکل رو داره ؟

hossein-p30-f
13-04-2007, 23:38
مشکل من اينه که از game مدام ميپره بيرون ! ميتونه از cd باشه البته
کسي اين مشکل رو داره ؟

سلام
یعنی از بازی خارج میشه یا Minimiz میشه

Jav4d
14-04-2007, 20:44
سلام به همه کاربران سایت
من هر کار میکنم نمیتونم مرحله چهاردهم و آخر این بازی (igi 1.0) رو برم.
مشکل من از اونجا شروع میشه که وقتی تانک رو با Rpg میزنم، بعد از تو تونل ها حرکت میکنم بعد به یه دوراهی میرسم که یکی به سمت راست میره و اون یکی هم مستقیم میره.من مسیر مستقیم رو انتخاب میکنم بعد به یه قسمتی میرسم که دم و دستگاه های قرمز رنگی توش هست من از اون قسمت عبور میکنم بعد به یه جایی میرسم و آنیا میاد و یه کارهایی میکنه که که یحو دو نفر میان و هر دو تا مونو میکشن.اگه میشه بگین که چطوری میتونم اون دو تا رو بکشم ؟؟؟

B O L O T
14-04-2007, 21:07
:33: كسي بازي جديد در حد igi سراغ نداره

نه نيست همون igi2 تموم

arash the archer
14-04-2007, 22:18
سلام
یعنی از بازی خارج میشه یا Minimiz میشه

hossein جان مرسي عزيزم ؛ مشکل رو ديروز حل کردم مشکل از ضعيف بودن گرافيک بود الان با 5200 داره خوب کار ميکنه
بازم ممنون از توجهي که کردي :10:

hossein-p30-f
14-04-2007, 23:53
hossein جان مرسي عزيزم ؛ مشکل رو ديروز حل کردم مشکل از ضعيف بودن گرافيک بود الان با 5200 داره خوب کار ميکنه
بازم ممنون از توجهي که کردي :10:

وظیفه بود :46: :27:

Jav4d
15-04-2007, 12:59
منتظر جواب دادن به سوالم که در بالا پرسیدم هستم

hossein-p30-f
15-04-2007, 17:43
منتظر جواب دادن به سوالم که در بالا پرسیدم هستم

زیاد تو نخش نرو منم تا اونجا می رفتم وقتی آنیا میومد من هر چی آدمیزارد میومد می کشتم بعد یدفعه صفحه Load بازی ((متل صفحه ای که هنگام عوض شدن مرحله میومد)) ظاهر می شد و بعد میرفت توی ماین منو

چندین و چند بار بازی کردم ولی همش ای جوری میشد چند تا از دوستام هم که بازی کرده بودن ایجوری تموم می شده

IGI 1 رو ولش کن برو سرغ 2 اگه بازی نکردی:10:

شاد باشین

Jav4d
16-04-2007, 13:58
واقعا که بازی مسخره ایه
یعنی چی آدم خودشو میکشه تا به مرحله آخر برسه آخرش هم هیچ:19::18::13::2:

خوب حالا اون رو بی خیال ،تو مرحله جهارم Igi 2 چه جوری باید پل رو ممفجر کنم:10:

hossein-p30-f
16-04-2007, 14:52
یعنی چی آدم خودشو میکشه تا به مرحله آخر برسه آخرش هم هیچ:19::18::13::2:

خوب حالا اون رو بی خیال ،تو مرحله جهارم Igi 2 چه جوری باید پل رو ممفجر کنم:10:

اول باید بری توی ساختمون یه کیف هست اونو برداری بعد بیای یبرون بغل پایه های پل((پل سه قسمت داره یکی مسیر اصلی و دوتا مسیر که فقط آدم میتونه روش رد بشه و به پایه های پل دسترسی داره)) علامت گذاشتن بمب ظاهر میشه بمبها رو میزاری ((فکر کنم 4 تاس دوتا اینطرف پل دو تا هم اونطرف پل)) بعد از پل دور میشی صبر میکنی تا منفجر بشه:5:

بابت IGI 1 هم دیگه کاریش نمی شه کرد:41:

در ضمن اصلا با حرفت موافق نیستم حالا یه مشکلی داره دلیل نمی شه که بازی مسخره باشه

واقعا که بازی مسخره ایه

david .jones
16-04-2007, 18:39
نه نيست همون igi2 تموم

هست -----------wolfenstein ----------- mafia---------genrals---------------counter---------------NFS hotpersuit2-

Jav4d
16-04-2007, 19:54
hossein-p30-f,ممنونم از کمکت

hossein-p30-f
16-04-2007, 22:27
hossein-p30-f,ممنونم از کمکت

:10: :40: :31:

Jav4d
17-04-2007, 15:28
سلام به همگی

بازی Igi 2 من گرفتگی داره و موقع بازی یه کم اذیت میکنه لطفا بگید مشکل از کجاست و چه طوری میتونم حلش کنم

hossein-p30-f
17-04-2007, 18:09
سلام به همگی بازی Igi 2 من گرفتگی داره و موقع بازی یه کم اذیت میکنه لطفا بگید مشکل از کجاست و چه طوری میتونم حلش کنم

سلام
احتمال زیاد از کارت گرافیکته:41:
کارتت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی وارد بازی شدی بازی رو چند بار ریسیت کن کمی بهتر میشه:5: ((من این بازی رو با کارت گرافیک 64 بازی کردم خیلی اوضاش بی ریخت بود همه جای صفحه سفید سفید بود به زور آدمها رو می دیدم ولی با این حال تا مرحله 15 رفتم و بعدکارتم رو عوض کردم و از اول تا آخرش رو بازی کردم))

Jav4d
18-04-2007, 15:21
سلام
احتمال زیاد از کارت گرافیکته:41:
کارتت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی وارد بازی شدی بازی رو چند بار ریسیت کن کمی بهتر میشه:5: ((من این بازی رو با کارت گرافیک 64 بازی کردم خیلی اوضاش بی ریخت بود همه جای صفحه سفید سفید بود به زور آدمها رو می دیدم ولی با این حال تا مرحله 15 رفتم و بعدکارتم رو عوض کردم و از اول تا آخرش رو بازی کردم))

GeForce 6200 TurboCache

hossein-p30-f
18-04-2007, 15:34
GeForce 6200 TurboCache

:18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18: :18:
بابا من با 5200 راحت بازی کردم((128))
البته یه گیرای کمی داشت که بعد از چند بار ریسیت بازی رفع می شد

نمی دونم چشه

Jav4d
18-04-2007, 17:05
آهان بعد از چند بار ریست کردن بهتر شد:46::20::20::31::31::31::31::13::13::13::5::5: :5::8::8::10::10::27::27::20::20::46::31::31:

فقط چند تا سوال دیگه :
1- مرحله 6 رو چطوری میشه رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-گزینه مولتی پلیر در مین منو چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

robert
18-04-2007, 17:21
آهان بعد از چند بار ریست کردن بهتر شد:46::20::20::31::31::31::31::13::13::13::5::5: :5::8::8::10::10::27::27::20::20::46::31::31:

فقط چند تا سوال دیگه :

سلام دوست من
در مورد گیر داشتن و فریم به فریم شدن بازی ساده ای مثل igi2 باید بگم که صد درصد اشکال از ضعف کارت گرافیکی شماست. اگر خیلی به بازی علاقه مندید باید بیخیال این کارت شده و یه مدل بالاتری رو تهیه کنید.
در مورد سوال اول باید بگیوید که مرحله ششم دقیقا کدومه و اسم مرحله رو هم بگویید تا ببینیم چیکار میتونیم بکنیم برات:5:
گزینه multiplayer رو هم که دیگه گفتن نداره .
برای چند نفره بازی کردن است که هم میشه به server های خارجی کانکت شد و هم میشه تحت شبکه بازی کرد ولی از نظر من IGI2 یه بازیی هست که تک نفره یا همون singleplayer خیلی بیشتر حال میده تا چند نفره بازی کردن.
نمیدونم ((یعنی شک دارم)) که مرحله ششم همون مرحله ای باشه که یارو از هلیکوپتر میپره بیرون و فقط یه چاقو دستشه:31:
اگه همینه بهم بگو تا یا من یا بچه های دیگه بهت کمک کنیم.

hossein-p30-f
18-04-2007, 20:10

فقط چند تا سوال دیگه :

سلام
1-مرحله 6 اگه همونی هست که از هلکوپتر می پره پایین و بعد یه مقدار جلوتر یه قرارگاه هست که چهار گوشش برجک نگهبانی داره توضیح نمی خواد که باید بری تو و آبجکتهایی که روی نقشس رو کامپلت کنی
خیلی ساده و در عین حال مشکل ولی قلق خاصی نداره ((فقط برای رد شدن از طوریی که پشت اون ساختمون بلند هست باید بری روی دیوار و بعد اون طرف طوری از دیوار بیایی پایین و بری تو))اگر جای خاصیش مشکل داری بگو بهت بگم:10:
2-دوستمون توضیح دادن:27:
:40:

Jav4d
19-04-2007, 13:33
سلام
1-مرحله 6 اگه همونی هست که از هلکوپتر می پره پایین و بعد یه مقدار جلوتر یه قرارگاه هست که چهار گوشش برجک نگهبانی داره توضیح نمی خواد که باید بری تو و آبجکتهایی که روی نقشس رو کامپلت کنی
خیلی ساده و در عین حال مشکل ولی قلق خاصی نداره ((فقط برای رد شدن از طوریی که پشت اون ساختمون بلند هست باید بری روی دیوار و بعد اون طرف طوری از دیوار بیایی پایین و بری تو))اگر جای خاصیش مشکل داری بگو بهت بگم:10:
2-دوستمون توضیح دادن:27:
:40:

اسم اون مرحله production facility هستش

و من چه طوری باید برم رو دیوار????

hossein-p30-f
19-04-2007, 14:24
و من چه طوری باید برم رو دیوار

توی محوطه برو سمت راست ((وقتی رو به طوری وای میسی )) همونجایی که یه ساختمون کوچیک هست بغل ساختمون یه نردبان هست برو بالا و بعد از طوری که رد شدی بپر روی کانتینر ((شاید هم پله داشته باشه یادم نیست)) وبعد .....

mehdi_halla
07-07-2007, 11:37
با سلام -من تو بازی Igi2 اوایل بازی جایی که می خوایم سوار ترن شیم و باید سیستم امنیتی غیر فعال شه رو نمی دونم چه جوری بازی کنم اگه لطف کنین جاب بدین ممنون می شم.

robert
08-07-2007, 17:40
بعد از اینکه همه رو قتل عام کردی :27: :27: میری اون ساختمون پشتی که پله داره وارد ساختمون میشی و میبینی که دست راست کنار پنجره یه کامپیوتر هست .
از کامپیوتر استفاده میکنی تا سیستم امنیتی غیر فعال بشه و بعد میای درب تونل روبروی قطار رو باز میکنی و سپس سوار قطار میشی .
همین:20:

mehdi_halla
09-07-2007, 16:09
خیلی ممنون از جوابتون.:10:

robert
09-07-2007, 16:37
خیلی ممنون از جوابتون.:10:
فدای تو :11:
ولی این بازی برای خودش تاپیک مجزا داره ها !!!!
حالا ما ایندفعه جواب دادیم ولی از دفعات بعد سعی کنین سوالات مربوط به هر بازی رو تو تاپیک مخصوص به خودش مطرح کنین.
مرسی.

komail
26-07-2007, 15:18
وقتي دارم بازي ميکنم موقع چرخيدن زمين بازي رنگ عوض ميکنه و تصوير حالت پرش داره
مثل عکس زير
بايد چيکار کنم؟

hossein-p30-f
26-07-2007, 20:53
سلام
عزیز 100% مال کارت گرافیکته یه کمک گرافیکی هست ((من هم با یه بازی مشکل داشتم اونو دانلود کردم مشکلم حل شد)) فقط حجمش زیاده پدرم در اومد تا دانلود کردم ((24 مگ)) وقتی لینکشو پیدا کردم برات میزارم :5:
موفق باشی

hossein-p30-f
26-07-2007, 21:13
شرمنده پیداش نکردم:41::41::41:
یه دو روز صبر کن اگه کسی جواب نداد اینجا مطرح کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soliman
27-07-2007, 12:05
کارت گرافیکت چنده ؟
من این بازی را با کارت گرافیک انبردم که 32 بو د اجرا کرده ام اون هم بدون مشکل .