PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : theme جدید برای win 7

ma-bah
22-08-2009, 15:45
سلا م دوستان . می خواستم بدونم که تم جدید برای ویندوز سون نیومده که یکمی تغییری تو جلوه هاش بده آخه هر چی تم هست فقط رنگ قسمتaero رو با بکگراند تغییر میده که این کار رو هم خودمون می تونیم انجام بدیم .

Persian_Gun's
22-08-2009, 16:45
دوست عزیز،نیازی به زدن تاپیک نیست!
اینجا مطرح کنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DJ POLESTAR
22-08-2009, 17:24
دوست گرامی قبل از زدن تایپیک اول یه سرچ بکنید.
اینم تایپیک تم های جدید Windows 7 هستش

ma-bah
22-08-2009, 23:22
دوست خوبم . مثل اینکه منظورم رو نفهمیدی همون طور که گفتم این تم ها فقط رنگ aero رو تغییر میدند منظور من تم هایی بود که مثلا مثل تم های ویستا رنگ details pan و این چور چیزا رو تغییر بده نه این تم هایی که در این تاپیک هست مثل این تم که برای ورژن 7000 نسخه 32 بیتی هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H@mid-Vista
23-08-2009, 04:21
با این تغییرات مد نظر شما فكرنمی كنم هنوز چیزی دم دست باشه
اغلب تمهای موجود در واقع همون ائرو گلاس رو دست كاری می كنن.

ma-bah
23-08-2009, 13:33
دوستان خودم یه چند تایی پیدا کردم امیدوارم که خوشتون بیاد. لطفا به سایت زیر برید از اونجا لینکای دانلودش رو بگیرید . اینم چند تا نمونه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gmax=800[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gmax=800 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mgmax=800[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mgmax=800

Persian_Gun's
23-08-2009, 15:04
داداش این فایلهایی که دانلود میکنیم رو کجا باید کپی کنیم تا کار کنه؟!

H@mid-Vista
23-08-2009, 16:17

C:\windows\resources\themes

ma-bah
23-08-2009, 17:24

همون طور که دوست خوبم گفتند باید تو اون مسیر کپی کنی اما قبلش باید از dll هایی که توی پوشه های دانلودی هستش طبق اون چیزی که در فایلهای readme توضیح داده عمل کنید اما قبلش حتما از فایلهای سیستمیتون یه بک آپ بگیرید

Persian_Gun's
23-08-2009, 17:31
همون طور که دوست خوبم گفتند باید تو اون مسیر کپی کنی اما قبلش باید از dll هایی که توی پوشه های دانلودی هستش طبق اون چیزی که در فایلهای readme توضیح داده عمل کنید اما قبلش حتما از فایلهای سیستمیتون یه بک آپ بگیرید
فایلی که دانلود کردم اصلا" ریدمی نداره!

Pediw7
23-08-2009, 19:40
سلام
آره درسته Read me نداره و اگه میشه کامل توضیح بدین که چه کار کنیم یا چه چیزایی رو کجا بریزیم مرسی
اگه میشه هر چه سرعیتر جواب مون رو بدین!!!! با تشکر

Pediw7
23-08-2009, 19:51
هر چه سریع تر بگه که چه جوری می تونیم در ویندز 7 تم نصب کنیم
لطفا کامل بنویسید
باتشکر

ma-bah
24-08-2009, 00:19
ببین دوست خوبم من خودم یکی شو دانلود کردم که تو پوشه اون یه README بود . شما باید برای اینکه بتونید از تم ها استقاده کنید باید از PACHها استقاده کنید بعد از این کار پوشه ی حاوی تم رو تو فولدر مخصوص تم ها قرار بدید و سیستم رو ریست کنید . اما برای پج کردن شما باید ببینید که فایل دانلودیتون شامل چه DLL هایی هست و همین DLLها رو با DLL های خود ویندوز جابجا کنید . اما ویندوز اجازه ی این کار رو به شما نمی ده به همین منظور طبق دستور العملی که از README یکی از فایل ها بدست اوردم شما باید عمل کنید و DLL ها رو جا بجا کنید اما قبلش حتما از فایلهای اصلی ویندوز بک آپ بگیرید چون معلوم نیست تم ها با وژن ویندوزتون سازگار باشه یا نه البته تو صفحه دانلود در سایت deviantart.com توضیحاتی در این مورد داده شده

دستور العمل زیر اجازه میده که شما با هر فایلی از جمله فایلهای سیستمی هر کاری که خواستید بکنید از جمله RENAME و ...

Instruction Manual:
Take ownership your original (.dll / .dll.mui / other extension)
How to take your ownership? (Be carefull)
Go to c:\windows\system32.
Right click on original (.dll / .dll.mui / other extension) choose properties.
Go to security tabs choose advance and go to owner tabs.
Choose edit. Select your user account. Click ok.
In the security tabs. Choose edit and select user account.
Tick Full control. Apply and ok. Now your done.

Reneme the original (.dll / .dll.mui / other extension) to be (.dll.old / .dll.mui.old / other extension)
Copy my modify files into c:\windows\system32 to replace it.

Log off or restart. Now your done.

همون طور که آمده فایل های قبلیتون را با پسوند .OLD ذخیره کنید

Pediw7
24-08-2009, 22:46
مرسی دوست عززززززززززززززززززززززیز ززززززززززززززززززززم از راهنمایی یات booooooooooooooooooooooos