PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WWE Smack Down Vs. Raw 2010

saeed_cpu_full
22-08-2009, 14:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام بازی: WWE Smack Down Vs. Raw 2010
ناشر:‌ THQ
سازنده:‌ Yuke's Media Creations
ژانر: Wrestling
تاريخ انتشار: October 2009
پلتفرم: Xbox 360 , Play Station 2 , Play Station 3 , Play Station Portable ( PSP) , Wii , Nintendo DS
درجه ESRB :

كاور بازی در سايز بزرگ (‌X360) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدكاور بازی در سايز بزرگ ( PS3 ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سازنده ی Smack Down Vs. Raw در هر نسخه سعی دارد ايرادات نسخه ی قبل را از بين برده و نو آوری جديدی را در بازی خود ايجاد كند و در اين كار هم نسبتا موفق بوده اما اين تغييرات و تحولات فقط مربوط به گيم پلی ميشد و سازندگان از بقيه ی‌ قسمت های بازی مثل صدا گذاری و موسيقی‌ و همينطور گرافيك و انيميشن غافل ميماندند . در اين نسخه روی مدل ها بيشتر كار شده ولی هم چنان مدل صورت بعضی كشتی گيران بسيار ضعيف ساخته شده كيفيت تكسچر ها كمی ضعيف است ( كه با توجه به تاريخ انتشار بازی انتظار ميرود روی‌ تكسچر ها بيشتر كار شود ) ورود هر بازيكن به داخل زمين بسيار عالی طراحی شده و جلوه های ويژه ی قوی بازی در اينجا بسيار خود نمايی ميكند . خوشبختانه روی انيميشن ها كار شده و از حالت خشك و بی روح نسخه ی قبلی خارج شده است ... اما حالت صورت مثل نسخه ی قبل است و تغييری نكرده حتی وقتی يك نفر به سمت كاراكتر حمله ميكند كاراكتر هيچ عكس العملی نشان نداده و نه حالت صورت و نه فرم بدن وی هيچ تغييری نخواهد كرد !! بخشی كه سازندگان روی آن مانور ميدهند Event های‌ بسيار بزرگتر و قوی تر است كه اميدواريم ساخت اين بخش های جديد بازی را مانند نسخه ی 2008 تبديل به فاجعه نكند ... مد های ساخت و ساز هم تغيير كرده و گزينه های بيشتری به اين بخش اضافه شده ... بخش Create an Entrance در بازی نيز‌ وجود دارد كه ميتوانيد لحظه به لحظه ی صحنه ی‌ ورودی كاراكترتان را بسازيد و كارگردانی كنيد ...

منبع : IGN ، تريلر و عكس های منتشر شده از بازی

تريلر:

Exclusive Debut Trailer

SD

mov ( با حجم 4 مگابايت ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWMV ( با حجم 4.1 مگابايت ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMP4 for iPod ( با حجم 3.2 مگابايت ):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD

mov ( با حجم 11.2 مگابايت ):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWMV ( با حجم 11.4 مگابايت ):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------------------------------
شات هايی از بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( از راست به چپ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
( از راست به چپ )
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(از راست به چپ)
(از راست به چپ)
(از راست به چپ)

(از راست به چپ)

resident_evil
22-08-2009, 14:51
این T گرفتن بازی منو کشته !

saeed_cpu_full
22-08-2009, 15:13
این T گرفتن بازی منو کشته !

واقعا يه سری از بازی ها داره بچه گونه ميشه !! نمونش Mortal Kombat يا همين SD Vs. Raw !!

corey
22-08-2009, 15:56
البته بچه کوچولوها کشتی کج دوست دارن هموشون عاشق جان سینا هستن :دی

کلا این sd vs raw خیلی ایراد داره
روی سخت ترین درجه بازی هم میشه همه به راحتی شکست داد
قدرت استارها فرق چندانی با هم نداره
جزیئات تو مسابقات hell in a cell و tcl و ... اصلا رعایت نمیشه
و....

فقط امیدوارم که گیم پلی این یکی مثل wwe legend نباشه و کلا بازی بهتری از نسخه های قبلیش باشه

smallfrank
22-08-2009, 16:38
باید رو بخش CaReer ها بیشتر کار بشه.
باید سختر هم بشه.من با Festus رو لجندری همشونو میبرم.

==========================
راستی هنوز لیست کاراکتر ها مشخص نشده؟

Elendil1
22-08-2009, 19:20
البته بچه کوچولوها کشتی کج دوست دارن هموشون عاشق جان سینا هستن :دی

کلا این sd vs raw خیلی ایراد داره
روی سخت ترین درجه بازی هم میشه همه به راحتی شکست داد
قدرت استارها فرق چندانی با هم نداره
جزیئات تو مسابقات hell in a cell و tcl و ... اصلا رعایت نمیشه
و....

فقط امیدوارم که گیم پلی این یکی مثل wwe legend نباشه و کلا بازی بهتری از نسخه های قبلیش باشه

منظورت TLC بود دیگه :31:

resident_evil
22-08-2009, 20:05
منظورت TLC بود دیگه :31:

چه فرقی میکنه حالا ؟! مهم اینه که 3 تاشون باشن ! حالا LCT !

don mohsen
22-08-2009, 20:10
اين بازي چرا واسه pc هيچ وقت نمياد؟ اگه بياد فروش دوبرابره!!!

saeed_cpu_full
22-08-2009, 20:17
اين بازي چرا واسه pc هيچ وقت نمياد؟ اگه بياد فروش دوبرابره!!!

ناشر دلش نميخواد !!
يادمه ( فكر كنم) نسخه ی 2006 بازی واسه PC اومد كه هم كنترل مزخرفی داشت و هم اصلا ازش استقبال نشد
از اون به بعد هم فكر نكنم نسخه ای از اين بازی واسه PC اومده باشه
راستی بحث PC راه نندازين لطفا !!

779
22-08-2009, 20:39
من نمیدونم کی میخواد EA به خودش بیاد!
چندین ساله این بازی داره نسخه هایه فوق مزخرفی رو میده که من از اونا خندم میگیره!
واقعا چرته چرته این بازی!
همه جاش اشکال داره!
از ورودیش اومده تا آخرش!
حرکات بسیار کمه ( 3 حرکت آندرتیکر رو نداره! Tunt معروف باتیستا نیست! و ... )
جوه ورزشگاه خیلی مسخره ی! یعنی چطوری بگم ، هر کی که بهتر بازی کنه تشویقش میکنن در حالی که افراد منفور نباید تشویق بشن! باید یک ستینگی بزارن که بتونی افراد هیل رو با افراد خوب تشخیص بدی!
مود ها همه واقعا واقعا مزخرفه به تمام معنا بود! مخصوصا مود Road to WrestleMania که خیلی مزخرف بود!
اصلا به جزئیات مسابقات توجه نکردند! مخصوصا و مخصوصا Hell in a Cell که واقعا بده! یعنی تو نمیتونی وسیله برداری ( مسابقه ای که اگر توش وسیله نباشه به درد لایه جرز دیوار میخوره )
Difficulty Level فوق العاده مزخرف! من بار دوم رفتم رویه Legendry ! که دیدم تفاوتش فقط تویه Reavers هاست!
مسابقات نردبونیش که خیلی مزخرف بود! یک ساعت طول میکشید تا بتونی کیف رو برداری!
در ضمن این استار ها خیلی سریع بلند میشدن! من یک بار 2 تا فینیشر رو با هم زدم! مثل اینکه یک فینیشر زده باشم! و جالب اینجاست که وقتی فینیشر اول رو میزنی و بلند میکنی یارو رو یارو Reavers میکنه و نمیزاره بلندش کنی!!!!!!! در حالی که یک Tomb Stone بهش زده بودم!
مسابقات تابوت نیست! ( البته تا اونجا که یادمه )
مود ها اصلا جذاب نیستند! همینطور مسابقه میدی فقط !
خیلی سریع میشه فینیشر زد! من همون اول بازی فینیشر میزنم!
جالب تر از همه اینجایه که بعد از فینیشر تویه Legendry یارو بعضی وقت ها پین رو Reavers میده یعنی پین رو رد میکنه و خودش پین میکنه! آخه یکی نیست که بگه مردک تو که یک Batista Bomb خوردی چجوری Reavers میدی! اونم کی! The Brian Kendrick !
همه ی ورودی ها یکی ! یعنی تو نمیتونی تویه موقعه ورود بدویی تویه رینگ و یارو رو بزنی!
امیدوارم EA یک کاری برایه ما بکنه! چون اگه اون یک کشتی کج بزنه با واقعیت تفاوت چندانی نداره!

resident_evil
22-08-2009, 20:43

EA کیه ؟! : دی

LORD GAMES
22-08-2009, 21:33
چندین ساله این بازی داره نسخه هایه فوق مزخرفی رو میده که من از اونا خندم میگیره!
واقعا چرته چرته این بازی!
همه جاش اشکال داره!
از ورودیش اومده تا آخرش!
حرکات بسیار کمه ( 3 حرکت آندرتیکر رو نداره! Tunt معروف باتیستا نیست! و ... )
جوه ورزشگاه خیلی مسخره ی! یعنی چطوری بگم ، هر کی که بهتر بازی کنه تشویقش میکنن در حالی که افراد منفور نباید تشویق بشن! باید یک ستینگی بزارن که بتونی افراد هیل رو با افراد خوب تشخیص بدی!
مود ها همه واقعا واقعا مزخرفه به تمام معنا بود! مخصوصا مود Road to WrestleMania که خیلی مزخرف بود!
اصلا به جزئیات مسابقات توجه نکردند! مخصوصا و مخصوصا Hell in a Cell که واقعا بده! یعنی تو نمیتونی وسیله برداری ( مسابقه ای که اگر توش وسیله نباشه به درد لایه جرز دیوار میخوره )
Difficulty Level فوق العاده مزخرف! من بار دوم رفتم رویه Legendry ! که دیدم تفاوتش فقط تویه Reavers هاست!
مسابقات نردبونیش که خیلی مزخرف بود! یک ساعت طول میکشید تا بتونی کیف رو برداری!
در ضمن این استار ها خیلی سریع بلند میشدن! من یک بار 2 تا فینیشر رو با هم زدم! مثل اینکه یک فینیشر زده باشم! و جالب اینجاست که وقتی فینیشر اول رو میزنی و بلند میکنی یارو رو یارو Reavers میکنه و نمیزاره بلندش کنی!!!!!!! در حالی که یک Tomb Stone بهش زده بودم!
مسابقات تابوت نیست! ( البته تا اونجا که یادمه )
مود ها اصلا جذاب نیستند! همینطور مسابقه میدی فقط !
خیلی سریع میشه فینیشر زد! من همون اول بازی فینیشر میزنم!
جالب تر از همه اینجایه که بعد از فینیشر تویه Legendry یارو بعضی وقت ها پین رو Reavers میده یعنی پین رو رد میکنه و خودش پین میکنه! آخه یکی نیست که بگه مردک تو که یک Batista Bomb خوردی چجوری Reavers میدی! اونم کی! The Brian Kendrick !
همه ی ورودی ها یکی ! یعنی تو نمیتونی تویه موقعه ورود بدویی تویه رینگ و یارو رو بزنی!
امیدوارم EA یک کاری برایه ما بکنه! چون اگه اون یک کشتی کج بزنه با واقعیت تفاوت چندانی نداره!
ببخشید با ارز پوزش ناشر THQ هست نه EA

saeed_cpu_full
22-08-2009, 21:39
احتمالا منظور ايشون اين بوده ای‌ كاش EA ناشر و سازنده بود ... از جمله ی آخر ميشه فهميد :46:

779
22-08-2009, 21:41
اینو که میدونم THQ هست! ولی با این مزخرفاتی که داده بیرون گفتم باید EA فکری به حال WWE بکنه!
آخه اگه EA یک کشتی کج بزنه دیگه هیچ شرکتی حرفی برایه گفتن نداره!
یعنی من اینقدر خینگم که ندونم ناشر بازی کیه!:31: ( خوبه 10 ساله دارم کشتی کج میبینم و بازی میکنم )

Elendil1
22-08-2009, 22:08
اینو که میدونم THQ هست! ولی با این مزخرفاتی که داده بیرون گفتم باید EA فکری به حال WWE بکنه!
آخه اگه EA یک کشتی کج بزنه دیگه هیچ شرکتی حرفی برایه گفتن نداره!
یعنی من اینقدر خینگم که ندونم ناشر بازی کیه!:31: ( خوبه 10 ساله دارم کشتی کج میبینم و بازی میکنم )

نه عزیز دل کسی همچین جسارتی به شما نمی کنه، اینجا همه شما رو میشناسن، ولی با این لحنی که نوشتی همه رو گمراه کردی :31: ما هم گذاشته بودیم به حساب حواس پرتی نه خنگی!

در ضمن این لایسنسش ماله Thq هست، باید بگی کی WWE به خودش میاد که دیگه از Thq حمایت نکنه و به شرکت دیگه ای پیشنهاد ساخته بازیش رو بده.

smallfrank
22-08-2009, 23:26
فرق نسخه ps3 و XBOX 360 با PS2 چیه ؟

saeed_cpu_full
23-08-2009, 11:05
فرق نسخه ps3 و XBOX 360 با PS2 چیه ؟

توی همه چی فرق دارن !! PS3 و X360 كنسول های نسل جديدن در حالی كه PS2 واسه نسل قبله !
فرقشون فقط تو گرافيك نيست حتی تو گيم پلی هم با هم فرق دارن

smallfrank
23-08-2009, 13:17
پس این دوستمون 779 از نسخه XBOX360 اینقدر بد گفت.پس اگه PS2 رو بازی کنه چی میگه ؟

saeed_cpu_full
23-08-2009, 13:22
پس این دوستمون 779 از نسخه XBOX360 اینقدر بد گفت.پس اگه PS2 رو بازی کنه چی میگه ؟

كلا اين WWE SD Vs. Raw توی همه ی كنسول ها مشكل داره : دی
مثلا گرافيكش هنوز نسل قبله ... انيميشن ها خيلی خشك هستن انگار كشتی گير آدم آهنيه !

resident_evil
23-08-2009, 13:29
اون TNA iMPACT واقعا خیلی سر تر از WWE بود ! از نظر گرافیک و انعطاف پذیریه کاراکتر ها !

shakerifar
23-08-2009, 13:45
از اسکرین شات ها برمیاد که بازم مثل پارسال هستش
اینا چرا خودشونو خسته میکنن بازی جدید میسازن؟؟؟یه اپدیت بدن تولایو که فقط roster رو اپدیت کنه
چون سه سال هستش که هیچ تغییر درست و حسابی نکرده

corey
23-08-2009, 17:35
اون TNA iMPACT واقعا خیلی سر تر از WWE بود ! از نظر گرافیک و انعطاف پذیریه کاراکتر ها

نه بابا اونم همچین آش دهن سوزی نیست ولی باز از sd vs raw بهتره اونم فقط به خاطر کرت انگل:دی
این کشتی کج سگا genesis که توش یاکوزونا و برت هارت و... بودن از sd vs raw خیلی قشنگ تره

saeed_cpu_full
23-08-2009, 17:59
نه بابا اونم همچین آش دهن سوزی نیست ولی باز از sd vs raw بهتره اونم فقط به خاطر کرت انگل:دی
این کشتی کج سگا genesis که توش یاکوزونا و برت هارت و... بودن از sd vs raw خیلی قشنگ تره

TNA impact خيلی‌حركات نرمی داشت ولی‌ در كل خيلی هم بازی توپی نبود ! ولی از sd vs. raw بهتر بود

resident_evil
23-08-2009, 20:09

اینو خوب اومدی ! میپریدی رو یارو ازش چیز میز میزد بیرون : دی !

joey jordison
23-08-2009, 22:18
فکر کنم امسال قرار داد THQ و WWE به پایان میرسه!امیدوارم دیگه دست THQ نیوفته

Elendil1
23-08-2009, 22:45
فکر کنم امسال قرار داد THQ و WWE به پایان میرسه!امیدوارم دیگه دست THQ نیوفته

برای حرفت دلیل داری ؟ تو این 8 الی 10 سالی که بازی میسازن WWE هیچ غلتی نکرده ، سال های بعد هم روش!!!

خدا کنه اینجوری بشه !

shakerifar
28-08-2009, 10:16
تغییرات بازی
.شما میتوانید فینیشر های هوایی بسازید ( مثل فینیشر راب وندام )
2.میتوانید سوپر استارهای بازی را ادیت کنید ( رنگ لباس و ... رو عوض کنید )
3.ارم یا خال کوبی بسازید ! ( یک چیزی مثل پینت ویندوز )
4.سوپر استار ساختگی شما با سوپر استار هایی که دربازی هستند از لحاظ کیفیتی یکسانند
5.ترینینگ مود به بازی اضافه شده
6.شما میتوانید سوپر هیروی مورد علاقتونو دربازی بسازید ( در بازی موهای سوپرمن و ولورین موجود است )
7.برای سوپر استار خود داستان بسازید !
همه ی ایتم ها برای ساخت سوپر استار 3d هستنند ( کلاه . عینک ...... )
.........
منبع کل game trailer های بازی
منبع فارسی : بازی سنتر

saeed_cpu_full
28-08-2009, 11:53
تغییرات بازی
.شما میتوانید فینیشر های هوایی بسازید ( مثل فینیشر راب وندام )
2.میتوانید سوپر استارهای بازی را ادیت کنید ( رنگ لباس و ... رو عوض کنید )
3.ارم یا خال کوبی بسازید ! ( یک چیزی مثل پینت ویندوز )
4.سوپر استار ساختگی شما با سوپر استار هایی که دربازی هستند از لحاظ کیفیتی یکسانند
5.ترینینگ مود به بازی اضافه شده
6.شما میتوانید سوپر هیروی مورد علاقتونو دربازی بسازید ( در بازی موهای سوپرمن و ولورین موجود است )
7.برای سوپر استار خود داستان بسازید !
همه ی ایتم ها برای ساخت سوپر استار 3d هستنند ( کلاه . عینک ...... )
.........
منبع کل game trailer های بازی

منبع فارسی : بازی سنتر

اين رو هم بنويسيد كه بعدا گير ندن ... ممنون :46:

shaaheen
28-08-2009, 14:01
برای حرفت دلیل داری ؟ تو این 8 الی 10 سالی که بازی میسازن WWE هیچ غلتی نکرده ، سال های بعد هم روش!!!

خدا کنه اینجوری بشه !

كاش هر كاري كه ميكنن يه فكري به حال pc هم بكنن.نه البته بشه حكايت wwe raw كه واسه pc اومد حالمون به هم خورد:2:

Elendil1
28-08-2009, 14:31
كاش هر كاري كه ميكنن يه فكري به حال pc هم بكنن.نه البته بشه حكايت wwe raw كه واسه pc اومد حالمون به هم خورد:2:

اگه بیفته دسته EA کارتون ساختست !! EA اگه واسه PC هم بده یه نسخه ی جدا براش درست می کنه !

shaaheen
28-08-2009, 18:42
اگه بیفته دسته EA کارتون ساختست !! EA اگه واسه PC هم بده یه نسخه ی جدا براش درست می کنه !

يعني چي؟؟؟؟؟نه بابا ea از اين بخارا ازش بلند نميشه (با اينكه يكي از شركتهاي محبوب منه).fight night رو براي pc نميزنه بياد smack بزنه!!!!:13:

Elendil1
28-08-2009, 19:22
يعني چي؟؟؟؟؟نه بابا ea از اين بخارا ازش بلند نميشه (با اينكه يكي از شركتهاي محبوب منه).fight night رو براي pc نميزنه بياد smack بزنه!!!!:13:

میگم که !!! عزیز اگر هم بخواد زمانی درسته کانه واسه X360 & PS3 سری نکست میزنه ولی برای پی سی کارنت !

Little Sparrow
10-09-2009, 17:02
اسکرین شات های جدید این بازی:

موفق باشید.

CATALONIA
10-09-2009, 18:30
دوستان برای ps2 نمیاد ؟؟

Little Sparrow
10-09-2009, 18:35
چجور نمیاد؟این سری بازی ها برای همه ی کنسول ها میاد.از این به بعد پست اول هر تاپیک رو مطالعه کنید.
در ضمن گرافیک روی ps2 طبیعتا کمتره.
موفق باشید.

alone_boy
16-09-2009, 14:18
دیگه این شرکتهای بازیساز شورشو در آوردن

بعضی از بهترین بازیها رو اصلا برای PC نمیسازن

نمونش Forza3

S.Y.K
16-09-2009, 15:36
دیگه این شرکتهای بازیساز شورشو در آوردن

بعضی از بهترین بازیها رو اصلا برای PC نمیسازن

نمونش Forza3

1-با بحث های بی هدف و فاقد منطق تاپیک رو به انحراف نکشید
2-اگه شما با شرکت های بازی سازی مشکلی دارید برید E-Mail بزنید براشون اینجا محل مطرح کردنش نیست
3-لطفا مدیران و همکاران به اینجا رسیدگی کنن تا تبدیل به اسپم کده و محفل بحث های Console Vs PC نشده

Masoud King
24-10-2009, 20:08
سلام!
بازی منتشر شده!

نمرات بازی از سایت ها و مجلات:

Playstation: The Official Magazine (US)....90
IGN...85
GameTrailers....83
1UP....83
Game Informer....83
VideoGamer....80
Playstation Official Magazine UK....80
Official Xbox Magazine....75

smallfrank
24-10-2009, 20:52
نمرات نسبت به نسخه 2009 پیشرفت داشته یا پسرفت؟

صادق هدایت
25-10-2009, 15:08
چندتا دی وی دیه؟

Turok-71
02-12-2009, 02:53
این نسخه نسبت به نسخه های قبل پیشرفت داشته؟
یعنی ارزش داره بگیرم؟

Big-Boss
02-12-2009, 03:12
این نسخه نسبت به نسخه های قبل پیشرفت داشته؟
یعنی ارزش داره بگیرم؟

اوج این سری نسخه 2006 بود خیلی ها اونو بهترین شماره بازی میدونن
نسخه 2007 با ورود به نسل جدید بسار مایوس کننده و خسته کننده بود باز هم خیلی ها اونو بدترین نسخه میدونن
از اون به بعد در نسخه های 2008 و 2009 و هم چنین اسپین اف هاش هر بار سعی شد کاستی های افتضاح 2007 رفع بشه و روند رو به رشدی داشته اما بدون ریسک البته با وجود رقیب جدیدی به نامTNA iMPACT! باید هم محتاط عمل میکردن
این نسخه هم نسخه خوبیه به نظر من هر چند که هنوز با اون شاهکار 2006 فاصله داره
امتیازهاش از سایتها و مجلات مختلف اینجا هست:

سلام!
بازی منتشر شده!

نمرات بازی از سایت ها و مجلات:

Playstation: The Official Magazine (US)....90
IGN...85
GameTrailers....83
1UP....83
Game Informer....83
VideoGamer....80
Playstation Official Magazine UK....80
Official Xbox Magazine....75

اگه کنسول ps3 داری با توجه به قیمت بالای بازیهاش ببین علاقه داری تهیه کنی یا نه؟
البته از اون بازیهایی هست که با توجه به این که سالانه عرضه میشه (بدون در نظر گرفتن اسپین اف ها) و با توجه به موارد زیاد قابل آنلاک و خش های مختلف کریر و ... همچنین ساخت سوپراستار و دیوا تا اومدن نسخه بعدیش میتونی حسابی سرگرم بشی اگر هم که به کشتی علاقه داری که خیلی بیشتر
ولی اگه کنسول دیگه ای داری با توجه به قیمت پایین نسخه های کپی حتما تهیه کن حداقل یه امتحان میکنی و اگر هم خوشت نیمودلااقل ضرر نمیکنی

Turok-71
03-12-2009, 01:33
ممنون!
والا ما که فن کشتی کج هستیم و بازی رو می خرم یه تریلر از رویال هم دیدم که قشنگ کار کرده بودن.

Elendil1
03-12-2009, 13:55
ممنون!
والا ما که فن کشتی کج هستیم و بازی رو می خرم یه تریلر از رویال هم دیدم که قشنگ کار کرده بودن.

اصلآ هیجان نداره :| ! در کل نسبت به خود WWE و بازی های اصلی خیلی ضعیفه ، من گیم پلی
WWE SmackDown سال 2000 که برای PS1 بود رو به این ترجیح میدم :دی

A M I R 1 1 0
03-12-2009, 16:50
lمن بیشتر از ساختن داستان جدیدش خوشم اومد بابا اواخر همه چیزه گیم ÷لی هم که تغییر نکرده در کل بازیش خوبه .

Turok-71
03-12-2009, 20:58
بابا رفقا ما رو اینقدر دو دل نکنید!:دی
من بازی رو میگیرم حالا هر چی شد شد دیگه...

shakerifar
04-12-2009, 15:28
بابا رفقا ما رو اینقدر دو دل نکنید!:دی
من بازی رو میگیرم حالا هر چی شد شد دیگه...
ارزش گرفتن و بازی کردن رو داره خیلی هم از چند سری پیش بهتر شده من 2000 رو بازی نکردم ولی از 2007 که بازی کردم بدون شک بهترین بازی سری هستش
رامبلش هم خیلی خوب کار شده

e.c.w
09-01-2010, 23:38
من نسخه پلی 2 رو دارم بازی خوب شده اما چند تا اشکال کوچیک داره اون دوست عزیزی که گفت میشه استار رو ادیت کرد غلط گفتن در پلی 2 همه چیز عین نشخه قبلی ولی با چند تا فرق و بعد شدید بودن رنگ نارنجی و زرد و قرمزش خیلی زننده بود به کل بازی بهتر شده اما هنوز خیلی چیزا کم داره.

Turok-71
04-04-2010, 17:22
تو بخش ورسل مانیا با شاون مایکلز و مسابقه با JBL داخل قفس چیکار باید انجام بدی؟
ممنون!

CATALONIA
04-04-2010, 18:41
به نظر من نسبت به نسخه ي سال قبلش تغيير چنداني نكرده ! 
يعني سبك بازي و گيم پلي بازي به نظرم همونه ... 

A M I R 1 1 0
04-04-2010, 22:09
میخوساتی گیم پلیش هم تغییر بدن ؟؟؟
در کل در هر سال یه سری امکانات جدید میاره ولی امکانات خوب قبلی را از دست میده !!:41:

B.J.U
04-04-2010, 22:57
سلام کسی نمیدونه این بازی کی برای PC میاد؟

Turok-71
05-04-2010, 00:02
این بازی قرار نیست واسه pc بیاد!

SHADEL
05-04-2010, 16:11
من تو xbox بازی کردم.حیف که واسه pc نمیاد.
حیف...

CATALONIA
05-04-2010, 17:02
نسخه ي قبل نو اوري هاي بيشتري داشت ولي من وقتي اين نسخه رو بازي ميكنم احساس ميكنم همون 2009 هست و فقط يك كم گرافيكش ميشه گفت بهتر شده ! 

Turok-71
14-04-2010, 19:17
تو بخش ورسل مانیا با شاون مایکلز و مسابقه با JBL داخل قفس چیکار باید انجام بدی؟
ممنون!
نـــبـــــود؟:دی
کسی این قسمتو نمی دونه راهنمایی کنه؟

Big-Boss
14-04-2010, 19:57
نـــبـــــود؟:دی
کسی این قسمتو نمی دونه راهنمایی کنه؟

یادم نیست سیو هام رو هم الان ندارم
زمانی نبود زیر چند دقیقه مثلا؟
قبل مسابقه چی میگه باید انجام بدی همون انجلیزیش رو بزار

Turok-71
15-04-2010, 07:04
قبل مسابقه یه همچین چیزی میگه Dive off یا یه همچین چیزی!

corey
15-04-2010, 09:27
فکر کنم باید بری بالای قفس و از اونجا jbl بندازی پایین
امسال هم sd vs raw خود thq منتشر میکنه؟؟؟؟؟؟؟

BBNHFAK
15-04-2010, 11:51
این بازی قرار نیست واسه pc بیاد!
ببخشید به این بحث مربوط نیست
ولی آخرین نسخه ای که برای PC اومده چیه؟؟؟

shahriar_669
15-04-2010, 14:10
سلام این بازی که خیلی وقته برای pc امده البته نه خیلی زیاد
اقا کسی میدونه که چرا بازی خیلی slow میشه وسط بازی اعصاب خورد کن میشه سیستم هم پایین نیست که نکشه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

mehdi30nema
15-04-2010, 21:41
سلام این بازی که خیلی وقته برای pc امده البته نه خیلی زیاد

تا اونجا که من میدونم این سری از بازی هیچوقت روی pc نیومده .

smallfrank
16-04-2010, 11:43
احتمالا یکی از شرکتهای ایرانی بازی رو برای PC مثل God OF War با شبیه ساز Pcsx 2 عرضه کردن...

shahriar_669
16-04-2010, 14:57
احتمالا یکی از شرکتهای ایرانی بازی رو برای PC مثل God OF War با شبیه ساز Pcsx 2 عرضه کردن...
دقیقا دوست من و تو این کار .....:2:

d_a_n_t_e
16-05-2010, 14:05
کسی لینک دانلود نسخه ps2 رو نداره هر جا گشتم پیدا نشد

pedram_sad
16-05-2010, 15:21
بازیش رو روی 360 یک تستی زدم
خیلی چیز هاش عوض شده بود و به نظر من خیلی FUN تر شده بازی
به خصوص که Special هایی که میزنی صفحه سیاه سفید میشه و شدیدا لذت بخشه

Turok-71
16-05-2010, 15:58
فقط پدرام یه ایرادی داره موسیقی پخش نمیشه و ضربات سنگین حس نمیشن...
تعداد دوربین ها هم کمه...
این ویبره دسته هم معلوم نیست کجا خاموش میشه...:دی

pooryapilehvar
31-05-2010, 11:30
کسی میتونه بگه که تو قسمت اینفرنومچ چجوری برنده میشن

LΩRD
05-06-2010, 22:30

یادش بخیر ... خیلی حرف جالبی زدی ! من یادمه کوچیک که بودم بازی میکردم ... معتادش بودم :31: کارم شده بود صبح ها ساعت 9 پا میشدم میرفتم بازی ... تا 2-3 بعد از ظهر تا بعدش دیگه مادرم باز زور بلندم میکرد :31: 3 تا 5 تو کف تکنیک ها بودم :31: 5 تا 11 شب دوباره بازی میکردم :31: خیلی حال میداد ! به خصوص وقتی طرف رو میزدی از شکمش مرغ و غذا می ریخت بیرون :31: اگه اشتباه نکنم 8 یا 10 تا کاراکتر داشت ... یاکازونا ... آندرتیکر ... دلقکه ... رازو راما ... برت هارت ... شان مایکل ... لاکس لوگر (اگه اشتباه نکنم) و بقیه رو یادم نیست :20: ولی خدایی خیلی بیشتر از این کشتی کج ها صفا داشت :46: