PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب ویندوز xp

ibanez
22-08-2009, 01:33
سلام دوستان.من وایو ان اس 240 دارم.روزی که خریدم طرف واسم xp نصب کرد.اما الان هر کار می کنم نصب نمیشه.و همون اول کار که فایل های ویندوز xp رو load می کنه این ارور رو میده.توی بایوس هم که میرم هیچی نداره فقط سکوریتی داره و other booth که فرقی نداره enable or disable باشه.ممنون میشم کمک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad66
22-08-2009, 01:54
پیغام میگه
سیستم از لحاظ ویروس چک کن
وسیله ای جدید وصل کردی جداش کن
توی خط فرمان داس فرمان CHKDSK /F را بزن تا هارد شما تست بشه

هر چی باشه مشکل از هارد یا ویروس داره یا مشکل داره

mkIANI_en
22-08-2009, 08:31
سلام دوست عزیز
مشکل شما مشکل سخت افزاریست و فکر کنم هارد شما مشکل داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FAKHRED
22-08-2009, 09:53
سلام دوستان.من وایو ان اس 240 دارم.روزی که خریدم طرف واسم xp نصب کرد.اما الان هر کار می کنم نصب نمیشه.و همون اول کار که فایل های ویندوز xp رو load می کنه این ارور رو میده.توی بایوس هم که میرم هیچی نداره فقط سکوریتی داره و other booth که فرقی نداره enable or disable باشه.ممنون میشم کمک کنید.

به احتمال قوی H.D.D سوخته:41:

Masоud
22-08-2009, 12:15
سلام

من هم این مشکل رو داشتم

باید پارتیشن C رو یکبار کلا پاک کنی و از نو بسازیش توسط نرم افزار Partition Magic در محیط داس.

موفق باشید :40:

redstorm88
23-08-2009, 21:05

سلام ایراد از هار د دیسک نیست بلکه از رم هست این ایراد وقتی بوجود میاد که فایل های سیتمی که توی پوشه system32 ویندوز خراب میشه و فایلهایی که مموری ویندوز رو راهاندازی میکنه دچار اشکال میشه
یه نرم افزار عیب یاب نصب کن بعد safe mode بالا بیا و سیستم رو چک کن
یا f8 رو بزن و last good configuration رو بزن اگه بازم نشد ویندوز رو از نو نصب کن
موفق باشی

ibanez
25-08-2009, 22:30
سلام دوستان مشکل حل شد.اما اینگونه که شما می گفتید نیست.من لپ تاپ رو بردم جایی که ازش خریده بودم و مشکل رو بهش گفتم.اونا هم یه سی دی ویندوز اکس پی بهم دادن که مخصوص نصب روی لپ تاپ های سونی بود.و مشکل من حل شد.
از همتون ممنونم