PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای تعویض

Bob
22-08-2009, 00:44
سلام دوستان:

من یه 141 مدل 85 دارم.به نظرتون میارزه با یه 206 مدل پایین تر عوض کنم؟( مدل 81-82 )
ماشینم چند میارزه؟به نظرتون حداقل چهقدر باید سر بدم؟
در ضمن یه 206 نقره ای مدل 82 تیپ 2 که دور رنگه با رینگ اسپرت و سیستم چند میارزه؟ ( مال اشناس فنیش سالمه میدونم تصادف شدیدم نداشته )
ممنون از راهنماییتون

aminvictor63
22-08-2009, 09:24
سلام
206 خرجش بالاست و اگر تو خرج افتاد بیچارت می کنه این 206 که گفتی باید دید ولی نزدیک 7 تا 7500 زیادش اگر بیارزه

Farshadd
22-08-2009, 11:35
سلام دوستان:

من یه 141 مدل 85 دارم.به نظرتون میارزه با یه 206 مدل پایین تر عوض کنم؟( مدل 81-82 )
ماشینم چند میارزه؟به نظرتون حداقل چهقدر باید سر بدم؟
در ضمن یه 206 نقره ای مدل 82 تیپ 2 که دور رنگه با رینگ اسپرت و سیستم چند میارزه؟ ( مال اشناس فنیش سالمه میدونم تصادف شدیدم نداشته )
ممنون از راهنماییتون

206 دست دوم مخصوصا این مدلا هزینه تعمیرش ش بالاست. اگه حاضر به این هستید بله میارزه.

در مورد کیسی که گفتید (206 نقره ای مدل 82 تیپ 2 که دور رنگه با رینگ اسپرت و سیستم) تا نبینیم نمیشه اظار نظر کرد.
ولی به فکر این باشید که اگه شما بخوایید بخرید ممکنه مشتری آشنا گیرتون نیاد و کسی هم نمیدونه این ماشین چرا دورش رنگ شده و افت قیمت زیادی خواهد داشت.

:12:

D r i v e r
22-08-2009, 19:31
سلام
منم یه چیزی رو میگم
زیاد به رینگ اسپرت و سیستم صوتی و ... فکر نکن
اینا ماشین نمیشه برات
اگه میخوای 206 بگیری بیشتر به فنی و بدنه ماشین دقت کن

Bob
23-08-2009, 00:27
ممنون از راهنماییتون ولی نگفتید که ماشین خودم چند میارزه؟
منم منضورم اینه که میتونم به عنوان یه ماشین دور رنگ مثل یه غریبه ازش بخرم.چند خوبه بگیرم؟فنیشو به مکانیک نشون دادیم سالمه.دست خودمم بوده مشکلی حس نکردم.فقط جولو بندی و ترمز.

SAJJAD@405
23-08-2009, 12:51
منم منضورم اینه که میتونم به عنوان یه ماشین دور رنگ مثل یه غریبه ازش بخرم.چند خوبه بگیرم؟فنیشو به مکانیک نشون دادیم سالمه.دست خودمم بوده مشکلی حس نکردم.فقط جولو بندی و ترمز.

سلام
دوست عزيز اگر ماشين شما سالم و با كاركرد عادي باشه حدود 6800-7000(اگه خيلي تمييز باشه) و در صورتي كه طالبش پيدا بشه كه بخره‌(چون 141 زياد بازار جالبي نداره) ميرزه !

راجع به 206 هم همون طور كه ساير عزيزان هم گفتن خريد اين مدل از ريسك بالايي برخورداره ضمن اينكه 206 تو اين مدل تصادف شديدي براي به صدا افتادن و از پا در اومدن لازم نداره!

Bob
27-08-2009, 16:16
ماشین من 30000 کار کرده.

rami_hemi
27-08-2009, 17:07
کار کرد خوب و پایینی داره واسه 3 سال
فکر کنم نزدیک 7 میلیون میره در مورد 206 هم همونطور که دوستان گفتن به یه رینگ و سیستم نیست چه بسا همون رنیگا مشکلی رو که میگین یعنی فرمون و جلوبندی و ترمزا رو ایجاد کرده باشن
اولا رینگای 206 چند اینچ هستن ؟میخوام ببینم چه به روز جلوبندی آورده.

Bob
27-08-2009, 22:15
ممنون از راهنماییاتون.
رینگای 206 17 هستن که مسلمن مشکل عمده ی جولوبندی مال رینگاس.
من مشکل عمدم با ترمزای پرایده و اینکه رانندگی باهاش برام لذت نداره و تو جاده هم اصلا به درد نمیخوره.
ماشین دیگه چی پیشناهاد میکنین که نخوام زیاد سر بدم و مشخصاتی که ازارم میده رو نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rami_hemi
27-08-2009, 22:39
واقعیتش من نمیدونم با ماشین مدل پایین میونه خوبی داری یا نه و کاشین رو میتونی نگه داری یا نه ولی من باشم دنبال یه لنسر جی ال ایکس یا هوندا سیویک هم میرفتم با این قیمتا تمیزش پیدا میشه البته مدل 93
راستش میخواستم بگم سیلو کمی در مورد تمیز بودنش شک دارم مدل پایین 75-76-77 میشه پیدا کرد .

Bob
27-08-2009, 22:49
خودم گلف و لنسر و هوندا رو هم دوست دارم ولی مشکل لوازم دارن.
در ضمن یعنی یه لنسر از یه 206 تو این وضعیت بهتر و کم خرج تره؟
بیشتر کسایی که ماشینای مدل پایین تمیز دارن قیمت پرت میدن.

farshad bugatti
28-08-2009, 01:54

نه قطعات 206 هر چه قدر هم گرون باشه از لنسر ارزونه در ضمن قطعاتش پره نسبت به لنسر اینجور ماشینا منظورم لنسره کمی حوصله میخاد واسه نگهداریش باید ببینید شما میتونید یا نه...

rami_hemi
28-08-2009, 09:42
لنسر یه مزیت داره بیشتر قطعاتش با پروتون ویرا یکی هستش
از نظر قطعات فنی هم زیاد مشکلی نیست گلف ارزونتره هم قطعاتش بیشتر و ارزونتره
در کل اگه بخوای توی کار تیون هم بری ماشینهای مثل لنسر و گلف و سیویک بهترین گزینه هستن فقط اینم در نظر بگیر این ماشینا خیلی سخت فروش میرن.
اون قیمت پرت دادن هم به خاطر اینه که فروشنده نیستن من گلف 92 تمیز پارسال تو کرج سراغ داشتم واقعا تمیز 4.5 پایه بهم گفت تو اینجا دوست خودم بهم گلفش رو که خیلی هم دوس داشت 5 تومن گفت لنسر سراغ دارم 6 تومن میگه جی ال احتمال داره بخرم و تعویض موتور بکنم در کل این ماشینا بیشتر واسه نگهداری و تیونینگ خوب هستن حالا شما ببین اونقدر عشق ماشین داری؟
ولی نه فکر نکنم میدونی از کجا میگیم از نحوه تعریف کردنت از 206 رینگ داره و سیستم .
بهتره دنبال همون 206 یا با کمی افزایش بودجه دنبال یه سیلو باشی.

Bob
29-08-2009, 00:08
من عشق ماشین هستم اما به واسطه ی شرایتم نمیتونم خودم به ماشین رسیدگی کنم یا تعمیراتشو خودم انجام بدم.
اطلاعات فنیمم خیلی بالا نیست.از طرفیم چون قبلا 323 یا 206 یا پرشیا داشتم پراید واقعا برام ازار دهندس.
چون به مشکل مالی خوردم الان نمیتونم بیشتر از این حدود پول بزارم و میخوام یه ماشین بی ازار داشته باشم تا رفع این بحران مالی.
از شما دوستانم خواهش میکنم که پیشناهاداتونو بهم بگین.
بعضیا میگن یه گلف به قیمت بگیرم 1 تومن خرجش کنم که راحت باشم.
شما چی پیشناهاد میدین؟
در ضمن دوو ترمز های ضعیفی داره و منم رو ترمز خیلی حساسم.

Bob
02-09-2009, 17:05
کسی جواب نمیده؟؟؟؟

D r i v e r
02-09-2009, 21:46
کسی جواب نمیده؟؟؟؟
سلام
بچه ها حرف هارو گفتن
یا باید به فکر ماشین های خارجی دست دوم باشی
یا با همین پراید که خمیگی برات آزار دهندست بسازی
مخصوصا رامین جان که خیلیاز این ماشین های خارجی دست دوم اطلاعات داره
یا به فکر ژاپنی ها باش و یا دوو

در ضمن دوو ترمز های ضعیفی داره و منم رو ترمز خیلی حساسم.
این با یه خورده دستکاری اگه واقعا طالب باشی حل میشه :11:

rami_hemi
03-09-2009, 14:41
نظر منم با امیر یکی هستش اگه میخوای راحت باشی یه ماشین خارجی دست دوم بگیر راحت باش
من خودم بودم این همه میخواستم خرج کنم به خاطر شدیدا عشق ماشین بودنم طرف آمریکایی ها میرفتم ولی توصیه نمیکنم اصلا چون نگهداری یه ایمپالا 1973 خیلی سخته .تو. ماشینی برای سواری کردن میخوای به نظرم دنبال یه میتسوبیشی لنسر باشدوو هم با کمی دستکاری درست میشه دقیق نمیدونم ولی میشد با تعویض بوستر مشکل ترمز رو حل کرد شاید بوستر یه اسپیرو روی سیلو خوب جواب بده.
گلف هم عالیه ماشین نرم جادار و قوی هستش یه کم بگردی یه 92 با موترو 1800 بگیری با این موتور خیلی کم هم مصرف داره قطعاتشم میشه پیدا کرد اگر هم خواستی یه موقع نگه داری یه مجوز تعویض موتور میگیری و یه موتور هم حجم انژکتوری میبندی روشمصرفش بازم میاد پایین .خلاصه من که اشکالی در مرود گلف نمیبینم.

Bob
03-09-2009, 23:17
مرسی از راهنماییتون
دقیقا ماشینی میخوام که راحت باشم.برای مثال 2سال پیش خیلی حوس امریکایی کرده بودم یه ترنس ای ام 94 خریدم.با این که مدلش بالا بود ولی خیلی ازیتم کرد و چند باری تو جاده الافم کرد.نمیگم سواری لذت بخشی ندارن.فوق العادن.ولی درد سر زیاد دارن.

Bob
03-09-2009, 23:18
مرسی از راهنماییتون
دقیقا ماشینی میخوام که راحت باشم.برای مثال 2سال پیش خیلی حوس امریکایی کرده بودم یه ترنس ای ام 94 خریدم.با این که مدلش بالا بود ولی خیلی ازیتم کرد و چند باری تو جاده الافم کرد.نمیگم سواری لذت بخشی ندارن.فوق العادن.ولی درد سر زیاد دارن.

mkhavari2000
04-09-2009, 01:30
دوست عزیز این رو هم در نظر داشته باش که اگر گلف یا لنسر خیلی عروسک هم گیر بیاری خدای نکرده با یه تصادف دیگه به سختی میتونی براش مشتری گیر بیاری
اما 206 رو راحت تر میتونی بفروشی
206 مدل پایین خیلی خرج داره اما زمان فروشش راحت تر از لنسر یا گلف براش مشتری هست
من بودم 206 میگرفتم و همیشه یه مبلغی رو کنار میذاشتم تا آماده باشم خرجش کنم
ماشین خودت خیلی خوبه با توجه به کارکردش
ببین میتونی خرج ترمزش کنی و همون رو سوار بشی خیلی بهتره

Bob
04-09-2009, 02:25
فقط ترمزش نیست.فرمونشم سفته.کلا احساس خوبی از رانندگی با پراید ندارم.توجاده هم که افتضاحه.من زیاد سفر میرم.
بی پولیم بد دردیه ها.

rami_hemi
04-09-2009, 12:44
مرسی از راهنماییتون
94 پونتیاک؟:18: چند واقعا؟فکر نکنم کمتر از 20 تومن بوده باشه

دوست عزیز این رو هم در نظر داشته باش که اگر گلف یا لنسر خیلی عروسک هم گیر بیاری خدای نکرده با یه تصادف دیگه به سختی میتونی براش مشتری گیر بیاری
206 مدل پایین خیلی خرج داره اما زمان فروشش راحت تر از لنسر یا گلف براش مشتری هست
ما هم همینو میگیم همچین ماشینی فقط مال اهلش هستش تصادف کوچیک هم زیاد تاثیر نداره تصادف بزرگ بخصوص از جلو یا عقب ماشین رو داغون میکنه باید مراقب بود ولی خب گلف ماشین پر طرفدارتری از لنسر هستش و بر خلاف هاچبک بودنش فضای بزرگی داره بازم تاکید میکنم این ماشینا نیاز به توجه ویژه ای دارن من گلف رو به لنسر ترجیح میدم چون خودم نرمی گلف رو دیدم لنسر بیشتر برای تیون خوبه.

فقط ترمزش نیست.فرمونشم سفته.کلا احساس خوبی از رانندگی با پراید ندارم.توجاده هم که افتضاحه.من زیاد سفر میرم.
بی پولیم بد دردیه ها.
به نظر منم اگه بیشتر توی جاده میرید بهتره یه ماشین دیگه بخرید 206 خودش خوبه خب دوستان هم معایب یه 206 کار کرده رو گفتن اگه میتونید هزینه نگهداری رو تامین کنید بهترینه
راستی یادم رفت بگم سمند 83 هم یمشه پیدا کرد.

Bob
05-09-2009, 00:25
پونتیاکو 27 خریدم ولی 25.5 فروختم.
ماشین قبلیمم مزدا 3 بوده برای همین انقدر حساسم.
منم گلف رو ترجیح میدم.از نظر خرج با لنسر یکیه؟
اصلا از سمند خوشم نمیاد.زودم ماشین میافته.

rami_hemi
05-09-2009, 13:54
پونتیاک رو خوب دادی الان جرائت داری همون ماشین رو 40 بگو نمیدن
واقعا خیلی بده مزدا و بازگشت به پراید مثل من که از نوای بابام پیاده شدم سوار پراید خودم شدم واقعا زمین تا زیر زمین راحتی فرق داشت .
تقریبا با لنسر یکی هستن گلف خرجش کمی پایینتره چون مثل همه ماشینهای آلمانی دوام قطعاتش بیشتره .
در مورد سمند هم موافقم زود می افته

Bob
05-09-2009, 22:01
آره پونتیاکو خوب و به موقع تونستم بفروشم.ولی الان این پراید رو سخت تر از اون میخرن.
باید حتما ماشین زیر پام باشه رانندگی نکنم میمیرم.وگر نه میفروختم تا پول دستم بیاد آژانس میگرفتم :D
منم از گلف خاطره ی بهتری دارم.یکی از دوستام که ماشین بازه و ماسل جمع و باز سازی میکنه میگه یه گلف بخر که اتاقش سلامت باشه تا 4.5 اینطورا بعد بیار پیش مکانیک من فنیشو بریزه پایین دوباره جمع کنه ( تقریبا با قطعات 1 تومن خرج داره ).
خوبه این کارو بکنم؟
تو خرید گلف به چه نکاتی توجه کنم؟چه تیپی بهتره؟

D r i v e r
05-09-2009, 22:18
آره پونتیاکو خوب و به موقع تونستم بفروشم.ولی الان این پراید رو سخت تر از اون میخرن.
باید حتما ماشین زیر پام باشه رانندگی نکنم میمیرم.وگر نه میفروختم تا پول دستم بیاد آژانس میگرفتم :D
منم از گلف خاطره ی بهتری دارم.یکی از دوستام که ماشین بازه و ماسل جمع و باز سازی میکنه میگه یه گلف بخر که اتاقش سلامت باشه تا 4.5 اینطورا بعد بیار پیش مکانیک من فنیشو بریزه پایین دوباره جمع کنه ( تقریبا با قطعات 1 تومن خرج داره ).
خوبه این کارو بکنم؟
تو خرید گلف به چه نکاتی توجه کنم؟چه تیپی بهتره؟
سلام
گلف ها معوملا دو دستن
1600 و 1800
1600 ها فکر کنم 75 اسبی
و 1800 ها 90 اسبی هستن
1800 میگن کمه
توی خرید گلف همه ی گلف باز ها میگن که بدنه فوق العاده مهمه
فنی چیزی هست که درست میشه
نباید تصادف شدید داشته باشه و یا شاسیش ضربه خورده بشه
رنگ هایی هک که من دیدم
نوک مدادی و سورمه ای و قرمز و سفید هست:11:

Bob
05-09-2009, 22:28
1800 که فکر کنم مصرفشم بالاست.1600 بیشتر دیدم.
تو رنگ ها خودم سفید یا نوک مدادیشو بیشتر دوست دارم.البته یه رنگ کله غازی هم هست(سبز-آبی)
یه مکانیک راحت میتونه بفهمه که تصادف شدید داشته یا نه درسته؟

rami_hemi
06-09-2009, 09:38
نه 1800 زیاد هم بالا نیست در حدود 8 تا میسوزونه ولی 1600 واقعا خیلی پایینه نزدیک 6.5-7 گلف دوستم میسوزوند یشمی 92 این کولر نداشت میخواستم براش یه کمپروسور ترانسپورتر بدم بذاره روش که ماشین رو فروخت
آره در مورد ماشینم یه مکانیک خوب میتونه نظر بده
تصادف شدید داشته باشه تو همون اولش معلوم میکنه که چی شده چون یه جوری ماشین میکشه یا بدنه بد جوری صدا میده.

Bob
06-09-2009, 20:30
چه تیپی کولر و هیدرولیک داره؟به جز موتور تفاوت تیپ های مختلف چیه؟

rami_hemi
08-09-2009, 04:46
دقیق نمیدونم چه تیپی کولر و هیدرولیک داره ولی بیشتر روی 1800 پیدا میشه
آخه این ماشینا بعضی هاشون بعدا هیدرولیک و کولر روشیون بستن ولی اگه معمولی هم باشه فرمونش خیلی نرمتر از پراید هستش .

dj.tiesto
08-09-2009, 09:56
206 دست دوم مخصوصا این مدلا هزینه تعمیرش ش بالاست. اگه حاضر به این هستید بله میارزه.

در مورد کیسی که گفتید (206 نقره ای مدل 82 تیپ 2 که دور رنگه با رینگ اسپرت و سیستم) تا نبینیم نمیشه اظار نظر کرد.
ولی به فکر این باشید که اگه شما بخوایید بخرید ممکنه مشتری آشنا گیرتون نیاد و کسی هم نمیدونه این ماشین چرا دورش رنگ شده و افت قیمت زیادی خواهد داشت.

اتفاقآ اگه ماشین بدون تصادف باشه هیچ خرجی نداره.
206 من تجربه ی داشتن یه مدل 82 رو دارم.پارسال یه 82 تیپ دو خریدم رنگ مشکی.70 تا راه رفته بود.تو یه سالی که داشتم خدا شاهده که فقط بنزین و روغن ریختم تو این ماشین.وقتی هم فروختم 120 تا کیلو متر زده بود.کل ایرانم باهاش چرخیدم.
در مورد رنگ شدگی اتومبیل مدل 82 هم هیچ دلیلی جز تصادف نمیتونه داشته باشه.که اونم اگه با یه صافکار خبره مثل عمو ی من بالا سر ماشین بری بهت همه ضعفاشو میگه و اینهمه پیگیری لازم نداره.

سلام
منم یه چیزی رو میگم
زیاد به رینگ اسپرت و سیستم صوتی و ... فکر نکن
اینا ماشین نمیشه برات
اگه میخوای 206 بگیری بیشتر به فنی و بدنه ماشین دقت کن

کاملآ درسته.اتفاقآ اصلآ سمت ماشینی که سیستم و رینگ و لاستیک و مخصوصآ ارتفاع داره نرو.کلآ برو دنبال یه ماشین ساده و اینکه بدنه بدون کوچکترین ضرب خوردگی باشه.

ماشینتو فکر نکنم بیشتر از 6.700 بخرن.
به عبارتی 1.5 بزاری رو پولت میتونی یه 206 82 تیپ 2 کم کارکرد البته هر رنگی غیر از سفید بخری.(البته اونم مونده به شانست.)من 206 سفید داشته باشم زیر 9 تومن بهت نمیدم.:46:

بیشتر کسایی که ماشینای مدل پایین تمیز دارن قیمت پرت میدن.

رو راست و صادقانه بهت بگم خیلی کار بی عقلانه ایه که 141 رو بدی لنسر یا گلف و از این چیزا بگیری.

پونتیاک رو خوب دادی الان جرائت داری همون ماشین رو 40 بگو نمیدن
واقعا خیلی بده مزدا و بازگشت به پراید مثل من که از نوای بابام پیاده شدم سوار پراید خودم شدم واقعا زمین تا زیر زمین راحتی فرق داشت .
تقریبا با لنسر یکی هستن گلف خرجش کمی پایینتره چون مثل همه ماشینهای آلمانی دوام قطعاتش بیشتره .
در مورد سمند هم موافقم زود می افته

چی؟ترنز ام 94؟؟؟؟عمرآ.
یعنی یه دونه پونی 94 تو ایران نشون من بدی من اسممو عوض میکنم.
جسارته.میشه بفرمایید این پونتیاک که شما فروختی الان کجاس.یا یه عکس ازش بذاری؟:13:
با عرض شر مندگی باید بگم پونتیاک 94 حتی یه دونه هم تو ایران وارد نشده.و این مسئله کذب محض هستش.:8:
تمام پونتیاک های ایران مدل 91 و 92 هستن و اکثرآ با موتور 305 شورلتی.

عمرآ پونی 94 تو ایران باشه.
راستی رامین بابام سال80 یه دونه مشکیشو فروخت 4.5:41:

در مورد 206 هم تجربه ی من اینه که اگه یه 83 تیپ 3 بدون تصادف و کم کارکرد بخری حرف نداره.فوق العاده کم استهلاک و راحت.البته اگه خانوار تون 5 نفرست به دردت نمیخوره.

dj.tiesto
08-09-2009, 10:05
اینم برای اطلاع عمومی:
مدل های موجود در ایران:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم 93به بعد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bob
08-09-2009, 14:43
اتفاقآ اگه ماشین بدون تصادف باشه هیچ خرجی نداره.
206 من تجربه ی داشتن یه مدل 82 رو دارم.پارسال یه 82 تیپ دو خریدم رنگ مشکی.70 تا راه رفته بود.تو یه سالی که داشتم خدا شاهده که فقط بنزین و روغن ریختم تو این ماشین.وقتی هم فروختم 120 تا کیلو متر زده بود.کل ایرانم باهاش چرخیدم.
در مورد رنگ شدگی اتومبیل مدل 82 هم هیچ دلیلی جز تصادف نمیتونه داشته باشه.که اونم اگه با یه صافکار خبره مثل عمو ی من بالا سر ماشین بری بهت همه ضعفاشو میگه و اینهمه پیگیری لازم نداره.

تصادفش مالیدن به درو دیوار بوده.

کاملآ درسته.اتفاقآ اصلآ سمت ماشینی که سیستم و رینگ و لاستیک و مخصوصآ ارتفاع داره نرو.کلآ برو دنبال یه ماشین ساده و اینکه بدنه بدون کوچکترین ضرب خوردگی باشه.

ماشینتو فکر نکنم بیشتر از 6.700 بخرن.
به عبارتی 1.5 بزاری رو پولت میتونی یه 206 82 تیپ 2 کم کارکرد البته هر رنگی غیر از سفید بخری.(البته اونم مونده به شانست.)من 206 سفید داشته باشم زیر 9 تومن بهت نمیدم.:46:

رو راست و صادقانه بهت بگم خیلی کار بی عقلانه ایه که 141 رو بدی لنسر یا گلف و از این چیزا بگیری.

آخه پراید خیلی اذیت میکنه.

چی؟ترنز ام 94؟؟؟؟عمرآ.
یعنی یه دونه پونی 94 تو ایران نشون من بدی من اسممو عوض میکنم.
جسارته.میشه بفرمایید این پونتیاک که شما فروختی الان کجاس.یا یه عکس ازش بذاری؟:13:
با عرض شر مندگی باید بگم پونتیاک 94 حتی یه دونه هم تو ایران وارد نشده.و این مسئله کذب محض هستش.:8:
تمام پونتیاک های ایران مدل 91 و 92 هستن و اکثرآ با موتور 305 شورلتی.

عمرآ پونی 94 تو ایران باشه.
راستی رامین بابام سال80 یه دونه مشکیشو فروخت 4.5:41:

در مورد 206 هم تجربه ی من اینه که اگه یه 83 تیپ 3 بدون تصادف و کم کارکرد بخری حرف نداره.فوق العاده کم استهلاک و راحت.البته اگه خانوار تون 5 نفرست به دردت نمیخوره.

پونتیاک پلاک شده 94 بود مدل کارخونه ای مارس 92 بود.تو این ماشینا تاریخ پلاک شدن هم تو فروش تاثیر داره.چون نشونه ی اینه که خوابیده بوده.
ماشینم ماشینه شخصیمه.خوشبختانه هنوز ازدواج نکردم:31: مسافراتمم حد اکثر 3 نفرس.اصلا جادار بودن برام مهم نیست.

Bob
08-09-2009, 14:47
در ضمن ممنون از همه ی دوستان برای راهنمایی هاشون.فعلا یکم دستو بالم باز تر شد و یه مزدا 323 مدل 83 سفید برداشتم.
پرایدمم فکر نکنم الان وقت فروشش باشه.هر جا بردم 6 بیشتر بر نمیداشتن.فکر کنم بعد از ماه رمضون بهتر بخرن.
بازم ممنون از همه.

Farshadd
20-09-2009, 10:45
فعلا یکم دستو بالم باز تر شد و یه مزدا 323 مدل 83 سفید برداشتم.

مبارک باشه.
هدف اصلی تاپیک تموم.

پست های اضافه و بی ربط و کل کل پاک شد.