PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام GA_EX58-EXTREME یا RAMPAGE II EXTREME

yasi360
21-08-2009, 22:17
سلام بین اینا کدوم بهتره از نظر کیفیت-کارایی-قدرت-امکانات-پردازش-باری راسی نظر شما در مورد GA-EX58A-EXTREME چیه.

GwynbleiddiuM
26-08-2009, 00:19
بستگی داره. من شخصا اسوس رو برمیدارم. بخاطر اینکه خیالت رو از بابت خرید کارت صدا راحت میکنه چون چیپ Creative X-Fi روشه که خارق العاده است. البته اینا همش وقتی خوبه که از لجاظ بودجه دغدغه نداشته باشی. چون Rampage II گرونتره. البته اختلافشونو نمیدونم چقدره ولی میدونم موبویه گیگابایت 440 و خورده ایه احتمالا اون یکی گرونتره.

خوبی بردای گیگابایت اینه که از فناوری Ultra Durable 3 استفاده میکنن و دولایه مس تو PCB ـشون هست که خوب به خنکتر موندن برد کمک میکنه. ولی باز تاکید میکنم برد اسوس feature rich تره به مراتب...

alborz_k
26-08-2009, 01:17
سلام بین اینا کدوم بهتره از نظر کیفیت-کارایی-قدرت-امکانات-پردازش-باری راسی نظر شما در مورد GA-EX58A-EXTREME چیه.
سلام. دیگه به سلیقتون بستگی داره!! اگه از رنگ آبی خوشت می اد یگا بگیر!! اگه از قرمز خوشتون می اد ایسوس بگیر!! :دی
حالا گذشته از شوخی هر دو کارایی خیلی خیلی بالا و همچنین قیمت بالایی دارند ، البته من شخصأ rampage 2 رو به دیلیل کارایی و امکانات بیشتر (البته نسبی) ترجیح می دم!

Kianoosh
26-08-2009, 06:10
منم بیشتر با RAMPAGE II EXTREME موافقم ...

GwynbleiddiuM
26-08-2009, 10:40
سلام. دیگه به سلیقتون بستگی داره!! اگه از رنگ آبی خوشت می اد یگا بگیر!! اگه از قرمز خوشتون می اد ایسوس بگیر!! :دی
حالا گذشته از شوخی هر دو کارایی خیلی خیلی بالا و همچنین قیمت بالایی دارند ، البته من شخصأ rampage 2 رو به دیلیل کارایی و امکانات بیشتر (البته نسبی) ترجیح می دم!

آقا برد میگذارن تو کیس دیگه :31: کسی با رنگش چیکار داره؟ فکر نکنم دوستمون اوپن بنچ داشته باشن :دی

خلاصه میگم ببین اگر اختلاف قیمتشون خیلی نیست اون رمپیج 2 خیلی بهتره.

پ.ن: آقا شرمنده من هنوز در قرنتینه به سر میبرم و نمیتونم پیغام خصوصی بدم برات :41:

alborz_k
26-08-2009, 11:35
آقا برد میگذارن تو کیس دیگه :31: کسی با رنگش چیکار داره؟ فکر نکنم دوستمون اوپن بنچ داشته باشن :دی

خلاصه میگم ببین اگر اختلاف قیمتشون خیلی نیست اون رمپیج 2 خیلی بهتره.

پ.ن: آقا شرمنده من هنوز در قرنتینه به سر میبرم و نمیتونم پیغام خصوصی بدم برات :41:
البته اون که شوخی بود! :دی آخه این دو برد این قدر کاملن که من دلیل دیگه ای برای خرید هر مدوم پیدا نکردم!! :دی
خواهش می کنم ، انشاالله زود تر قرنتینه تموم می شه! :دی
در کا منم با رمپیج موافق ترم ، و هیچ دلیل عقلانی برای اون خنک کننده ی گیگا وجود نداره !! آخه ولتاژو حرارت تولیدی x58 (به خصوص در حالت استفاده از یک کارت گرافیک ) از p45 هم کمتره!! پس اون خنک کننده برای تبلیغ هست دیگه؟؟!!!

GwynbleiddiuM
26-08-2009, 12:55
خب، کاربریش مهمه اگر این دوستمون اهل اورکلاک باشه اون کولینگ مایع به کارش قطعا میاد ولی خب با توجه به اینکه هر دو برد از سری extreme هستند و اگر کلا اورکلاکری بخواد به قصد اورکلاک کردن یکی ازینا رو بخره قطعا میره یه واترکولر خفنم میخره که هم خیالش راحت باشه هم گرمایش به خوبی مهار بشه. پس بازم از نظر من رمپیج بهتره.

کلا میگم کسی که برای مقاصد شومی مثل اورکلاکینگ میره برد خفن میگیره فکر کولینگشم خواهد بود این کولینگ گیگابایت برای کسی خوبه که اورکلاکی معمولی انجام بده برای منم خوبه که عادت به خاموش کردن سیستمم ندارم. کلا موثر هست.

alborz_k
27-08-2009, 15:38
خب، کاربریش مهمه اگر این دوستمون اهل اورکلاک باشه اون کولینگ مایع به کارش قطعا میاد ولی خب با توجه به اینکه هر دو برد از سری extreme هستند و اگر کلا اورکلاکری بخواد به قصد اورکلاک کردن یکی ازینا رو بخره قطعا میره یه واترکولر خفنم میخره که هم خیالش راحت باشه هم گرمایش به خوبی مهار بشه. پس بازم از نظر من رمپیج بهتره.

کلا میگم کسی که برای مقاصد شومی مثل اورکلاکینگ میره برد خفن میگیره فکر کولینگشم خواهد بود این کولینگ گیگابایت برای کسی خوبه که اورکلاکی معمولی انجام بده برای منم خوبه که عادت به خاموش کردن سیستمم ندارم. کلا موثر هست.
خب ما هيچ كدوم عادت به خاموش كردن سيستم نداريم!! :دي اوج بي كاري ، ديفرگ كردن هارده!! :دي
ولي اگه يك همچين كولينگي رو روي gp45-extreme گذاشته بود ، هيچ كس ايراد نگرفت ، چون براي اوركلاكينگ سنگين لازم بود!! ولي براي همچين بردي ، كه شايد استفاده از يك پورت pci و يا يك كارت صداي مجزا ، واجب تر بود ، كمي غير ضروريه ، در كل ممكنه كه بگين ، اين يك برئ مخصوص اوركلاك هست! :دي پس بايد گفت كه درمحصولات گيگا براي ستفاده ي معمولي x58-ud5 انتخاب بهتريه! :دي

alihacker2008
27-08-2009, 17:37
و البته گیگا رمهای 2100 رو هم پشتیبانی میکنه که این مقدار برای ایسوس 2000 هستش ولی من ازرنگ ایسوس بیشتر خوشم میاد گیگا رنگش یه جوریه که ادم فکر میکنه کهنه هستش خخخ :دی

alborz_k
27-08-2009, 18:06
و البته گیگا رمهای 2100 رو هم پشتیبانی میکنه که این مقدار برای ایسوس 2000 هستش ولی من ازرنگ ایسوس بیشتر خوشم میاد گیگا رنگش یه جوریه که ادم فکر میکنه کهنه هستش خخخ :دی
اگه کار به 2100و 2000 بکشه ..... ! :دی
کلأ وقتی اورکلاک کنید دیگه اون چیزی که رو ارقام مادربرد اعلام می کنند ، اهمیت نداره! :دی

Professor Massoud
27-08-2009, 21:49

و البته بارها گفته شده که پشتیبانی رم در سیستم Core i7 به مادربرد ربطی نداره ، چون مموری کنترولر روی پردازندست ! اگه مدل رم طوری باشه که تا 2100 اور بشه ، دیگه ایسوز و گیگا نداره ! :46:

alihacker2008
28-08-2009, 00:18
و البته بارها گفته شده که پشتیبانی رم در سیستم Core i7 به مادربرد ربطی نداره ، چون مموری کنترولر روی پردازندست ! اگه مدل رم طوری باشه که تا 2100 اور بشه ، دیگه ایسوز و گیگا نداره ! :46:

پس میمونه رنگش که ایسوز قشنگتره :31:والبته کسایی که میخوان مادربوردشون حداقل درحرف قدرت بیشتری دراورکلاک داشته باشه گیگا

alborz_k
28-08-2009, 04:11
پس میمونه رنگش که ایسوز قشنگتره :31:والبته کسایی که میخوان مادربوردشون حداقل درحرف قدرت بیشتری دراورکلاک داشته باشه گیگا
رد می شه!! کارایی رمپیج در اورکلاک بسیار بالا و همچنین مکانیزم توانش بسیار توانمند هست و جون می ده واسه اورکلاک!! البته اگه از سیستم توان دیجیتال استفاده می شد ، خیلی بهتر بود ، مثلأ حتی سیستم توان دو رگه ی flaming blade از فاکسکان ، بسیار توان مند تر هست! این قدر هم دور پردازنده رو شلوغ نکردن!! :دی

ستاد کشیک شب p30world! :دی