PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیمات User Accounts

N O V A L I S
21-08-2009, 17:52
با درود...

با توجه به پیغام زیر چه طور می تونم تنظیمی رو که باعث غیر فعال شدن این بخش شده رو غیر فعال کنم بدون این که مشکلی پیش بیاد.. این عامل ربطی به اینترنت یا شبکه کردن 2 سیستم از طریق وایرلس داره؟ (کاری که چند روزه روی سیستم انجام شده)

ممنون..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
21-08-2009, 22:44
سلام

به مسیر

ControlPanel ==>Network Connections برید
و روی کانکشنی که به اینترنت وصل میشید کلیک راست و Properties رو بزنید
در تب general گزینه Client Service for Netware رو انتخاب و روی دکمه Unistall کلیک کنید

N O V A L I S
22-08-2009, 01:53
ممنونم..
من این کار رو هنوز نکردم... مااینجا 2 تا سیستم داریم که از اینترنت وایرلس استفاده می کنیم و از طریق وایرلس هم به هم شبکه هستیم... با این کار مشکلی برای اتصال به اینترنت و شبکه مون پیش نمی آد؟

DrXoX
22-08-2009, 03:47
ممنونم..
من این کار رو هنوز نکردم... مااینجا 2 تا سیستم داریم که از اینترنت وایرلس استفاده می کنیم و از طریق وایرلس هم به هم شبکه هستیم... با این کار مشکلی برای اتصال به اینترنت و شبکه مون پیش نمی آد؟

خیر . پیشهاد مایکروسافت بود .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

N O V A L I S
22-08-2009, 10:37
باز هم ممنونم.. یعنی این قسمتی که های لایت کردم (از آدرسی که دادین) مربوط به نگرانی من نمیشه؟ ضمن این که من این کار رو کردم و مشکلم بر طرف شد ولی چون الان سیستم دیگه (لب تاپ شبکه شده با این پی سی) الان در دسترس نیست نمی تونم امتحان کنم مشکلی ایجاد شده یا نه.. و اگر باز خواستیم گزینه ی uninstal شده رو برگردونم چه طور این کار رو بکنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N O V A L I S
22-08-2009, 18:33
مشکلی پیش نیومد.. بازم ممنونم..