PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک /// گوشی من فایلهای Ota را نشان میده ولی میگه این پسوند رو نمیشناسم. چرا ؟

khatamifar
27-02-2006, 14:02
گوشی من فایلهای OTA را نشان میده ولی میگه این پسوند رو نمیشناسم. چرا ؟
برای همین نمی تونم این تصاویر رو از داخل SMS در گوشی ذخیره کنم.
این یعنی چی ؟ اگر نشناسه نباید تصاویر رو نشان بده ، ولی نشان میده !!!! :ohno: :blink:

نرم افزاری چیزی باید نصب کنم ؟
:blush:

khatamifar
27-02-2006, 16:00
كسي نمي دونه چرا ؟

mohammad24
27-02-2006, 23:31
سلام

شايد به خاطر برنامه هايي كه نصب كرديد. ir remote نصب كرديد؟

khatamifar
28-02-2006, 14:23
نه اون ديگه براي چيه ؟

khatamifar
28-02-2006, 18:10
ايها الناس به من كمك كنيد من ديگه نمي دونم چكار كنم .

iman84
01-03-2006, 22:40
گوشی من 6680 هست و وقتی با برنامه photo sms میخوام یه عکس بفرستم و گزینه send رو میزنم
و روی send via text message کلیک میکنم این پیغام میده
photo sms feature not supported
لطفا کمکم کنید که من چطور میتونم با این برنامه عکس بفرستم

b-z
02-03-2006, 00:16
:)
6680 و 6630 كه من داشتم هر دوشون اين مشكل ( كه نميشه گفت ) رو دارن يعني نمي تونين اس ام اس هاي رسيده رو سيو كنين اينم خاصيتيه واسه خودش و برنامه فتو اس ام اس روشون درس كار نميكنه شما فقط ميتونين پيكچر مسيج هاي رسيده رو فور وارد كنين به هيچ وجه و با هيچ برنامه اي نميشه اونارو سيو كرد يا ساخت و بعد فرستاد . پيكچر مسيج يه خاصيت واسه اكسر گوشي هاي نوكيا ست . و هزينه ارسال هر يه دونه پيكچر مسيج حداقل 3 تا اس ام اس هستش . با اين نقيصه بايد ساخنت فقط همين :blush:

mahboobeh20
02-03-2006, 07:36
من هم اين مشكل را دارم ولي وقتي ram گوشيم را عوض مي كنم مشكل حل ميشه و ميتونم عكس هاي اس ام اسي را ذخيره كنم و وقتي رم گوشي خودم را داخل گوشي قرار مي دم عكس ها در قسمت مربوطه ذخيره شده ولي باز نمي شه.

khatamifar
02-03-2006, 14:30
گوشي من فايلهاي ميدي رو هم نمشناسه .

آقا كسي بياد به ما كمك كنه .

Hsnti
02-03-2006, 20:30
مشکل شما به خاطر نصب برنامه تم متحرک بوجود اومده - نیازی به فرمت نیستش توی یه تا÷یک نحوه رفع اون مشکل رو توضیح داده بودم یه سرچ کنی پیداش میکنید- ضمنا گوشی شما فایلهای موسیقی با پسوند mid رو هم پخش نمیکنه و فایلهای سند رو هم باز نمیکنه که همش به خاطر اون تم هست که نصب کردید

مشکلی بود اعلام کنید

mahboobeh20
03-03-2006, 08:44
من هرچي جستجو كردم نتونستم اون تاپيك را پيدا كنم.

khatamifar
04-03-2006, 14:08
مشکل شما به خاطر نصب برنامه تم متحرک بوجود اومده - نیازی به فرمت نیستش توی یه تا÷یک نحوه رفع اون مشکل رو توضیح داده بودم یه سرچ کنی پیداش میکنید- ضمنا گوشی شما فایلهای موسیقی با پسوند mid رو هم پخش نمیکنه و فایلهای سند رو هم باز نمیکنه که همش به خاطر اون تم هست که نصب کردید

مشکلی بود اعلام کنید

عزيز دل دستت درد نكنه ولي در كدوم تاپيك ؟؟
كاش آدرس اون رو هم ميزدي .
به هر حال از اين كه كمك كرديد ممنونم .
راستي ميرم بگردم اگر پيدا نكردم ديگه مزاحمتون ميشم تا دوباره طريقه درست كردن رو بگين .
تا بعد :blush:

khatamifar
04-03-2006, 14:29
عزيز دل دستت درد نكنه ولي در كدوم تاپيك ؟؟
كاش آدرس اون رو هم ميزدي .
به هر حال از اين كه كمك كرديد ممنونم .
راستي ميرم بگردم اگر پيدا نكردم ديگه مزاحمتون ميشم تا دوباره طريقه درست كردن رو بگين .
تا بعد :blush:

عزيز پيدا نكردم .
ديگه مونده به مرام شما . :rambo: :worried: