PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

Terova
21-08-2009, 11:46
سلام دوستان

نمیدونم اینجا میشه مطرح کرد یا نه ، اما من قصد خرید یخچال فریزر ساید بای ساید دارم..

خواستم اگر شما اطلاعی از مدل خاصی دارین یک راهنمای به من من بدید..

ardavan_2008
21-08-2009, 12:40
اینجا که نمیشه چون برای لورازم صوتی و تصویری هستش اما به هر حال:
ما 2ساله که یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک خریدیم و خیلی هم راضی هستیم 29فوت رنگ استیل قیمت: 2600000...

ata_webmaker
21-08-2009, 19:35
آره ما هم ساسونگ خریده بودیم آشغال بود از تو بدنه ترکید اگه بدونی چه دردده سری گشیدیم تا عوضش کردیم سام سرویس خیلی شرکت بی خودیه فقط سه مرتبه این یخچال که ما شمالیم رفت تهران و برگشت

Terova
21-08-2009, 23:44
دوستان مدل خاص مد نظرتون نبود.. LG بگیرم مشکلی نداره..؟

hamidR15
22-08-2009, 09:02
دوستان مدل خاص مد نظرتون نبود.. LG بگیرم مشکلی نداره..؟
سلام
من هم ميخواستم سايد بگيرم (GE)ولي ميگن تو فريزرش بو بدميده!ولي فكر كنم از برندهاي كره ه اي بهتر باشه.
جنابardavan_2008 ميتونم خواهش كنم مدل دقيق سايدتون رو بفرمائيد.
ممنون

ardavan_2008
22-08-2009, 10:40
ببفرما حمید جان :

این سایت رو برید میبینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته رنگ استیلش خیلی خوشگل تر هستش و 500تومن گرون...البته بالایی کمی با ماله ما فرق داره عکس دقیقش رو پیدا کردم میزارم برات اما بیشترش شبیه همینه...

landscape
22-08-2009, 14:48
ما مدتهاس ال جی داریم...خدا رو شکر تا حالا مشکلی نبوده..راضی هستیم//

Terova
22-08-2009, 23:38
ممنون از دوستان..

فکر کنم LG بگیرم بهتره

راستی این فوت ها خیلی با هم فرق دارن..؟ مثلا 24 فوت با 28 فوت..؟

Terry Bogard
23-08-2009, 00:34
ال جی اگه میخوای بگیری همون سامسونگ بگیر چون بهتر از ال جیه اگر میخوای 6-7 تومن خرج کن برو بوش بخر آلمانی اصلش الان همین قیمتاس.

ardavan_2008
23-08-2009, 10:24
به نظر من هم اگه می خوای بگیری جنرال الکتریک بخر البته اگه پولت میرسه...چون یکی از اشناهامون ال جی داشت فکر کنم 3بار برد و اورد ...

amirspl
23-08-2009, 13:48
اول سلام
اگه قصد خرید یه ساید ی رو داریدکه خوب کار کنه امریکایی بگیرید ما الان 3 ساله whirlpool داریم خداییش حرف نداره و گارانتیشم خوبه
الان تو امریکایی ها ویرلپول و کنمور حرف اولو میزنن اما کنمور چون وارد کنندش یه نفره قیمتش یکم بالاتره من از خود تعمیر کاراش که پرسیدم گفتن ویرلپول درصد خراببش خیلی پایینه الان قیمت ندارم ولی قیمتش بالایه 2400000 تومان هستش در ضمن کلاس انرژیش A هست و 5 سال ضمانت کمپرسور داره و 10 سال خدمات پس از فروش
فقط یه جنس خوب بخر که یه عمر برات کار کنه

kimia75
14-11-2009, 15:00
سلام
میخواستم یخچال - فریزر بخرم - 25 فوت به بالا - مارک With House پیدا کردم و خوشم اومده - قیمتش هم تقریبا" 1.800.000 تومانه - نظر دوستان را در مقایسه با Samsung - Hitachi و سایر برندها میخواستم. ممنون

andishe_53
17-11-2009, 08:54
سلام ،
من ميخواستم سايد باي سايد بخرم ، نميدونم چكار كنم ؟
جنرال الكتريك يا كنمور ؟ البته خيلي گرونن ، ماركهاي ديگه خيلي ارزونترن .
مثلاً جنرال الكتريك يا كنمور تو مدلهاي خوبشون تقريباً 2 برابر قيمت بقيه هستن . به نظر شما مي‌ارزه ؟

kiwi
17-11-2009, 20:44
من بهت بگم گول قیافه جنسای کره ای و چینی و ...... نخور
بروجنرالی- وایت اند وستینگ هاوسی چیزی بگیر سرش به تنش بیارزه
ما دوو داریم اشغاله

andishe_53
18-11-2009, 04:00
والا ديگه مونديم چه كنيم ؟
فريجيدر چطوره ؟
من اهواز زندگي ميكنم ، اما ميخوام بيام تهران سايد بخرم . آخه اينجا جنساي امريكايي تا 600000 تومن گرونترن .
خيلي تحقيق كردم ، كره اي كه اصلاً ، ولي تا الان فريجيدر بهتر به دلم نشسته :46:

amirspl
18-11-2009, 12:51
بهترین کار برایه خرید یخچال اینه که از یه تعمیر کار که همه نوع رو تعمیر میکنه بپرسید کدوم بهتره

ardavan_2008
18-11-2009, 13:58
به نظر من شما برو جنرال الکتریک بگیرید عالی هستد ما 2-3سال پیش 2.600000گرفتیم هم خوشگلا" و هم با دوام...

moriss
20-11-2009, 22:30
والله ما هم مدتیه از اسنوا استفاده میکنیم

مشکلی نداره

peaceful1
26-08-2010, 21:13
کسی نمیدونه الکترولوکس بهتره یا جنرال الکتریک

majidsh13
08-09-2010, 19:20
سلام لطفا زودتر راهنماییم کنید ویرپول بهتره یا پروفایل جنرال الکتریک که در بار داره؟ اصلا در بار خوبه یانه ؟ بعضی ازفروشندها میگن اگه نوار دورش خراب شه از آب بندی درمیا د مصرف یخچال رو بالا میبره .

mehrdad8086
21-09-2010, 11:59
من بهت بگم گول قیافه جنسای کره ای و چینی و ...... نخور
بروجنرالی- وایت اند وستینگ هاوسی چیزی بگیر سرش به تنش بیارزه
ما دوو داریم اشغاله

چه مشكلي دارين با دوو؟
من به تازگي خريدم هنوز به برق نزدم....

اگه مشكليه پس بدم؟

rahimism
28-09-2010, 14:51
سلام دوستان

یخچال یا یخچال-فریزر (ساید بای ساید نه) چی بخرم؟ ال جی خوبه؟ (ساخت کجاست؟ از نظر مصرف انرژی چطوریه؟) توی سایت تهران کالا دیدم بلومبرگ هم هست ساخت ترکیه هست (با برچسب انرژی A !!!) ممنون میشم راهنمایی کنید. :20:

mostafa1400
11-10-2010, 01:16
به توصیه دوستان ما کره ای نخریدیم و فکر کنم اینو خریدیم (هنوز نیاوریدم). 2 میلیون یک فیلتر هم آشانتیون به ما داد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قیمتش MSRP: $1399.00
چقدر مدلهای مختلف هست و چقدر تنوع رنگ. حاک تو سر ما که بدون پژوهش میریم خرید. (وقتی پژوهش نکنی و بری مدلهای مختلف ببینی نمیتونی بخری پس فروشنده ها مدلهای مختلف نمی آورند که تو راحتتر بخری)

zarnaze
26-10-2010, 16:37
..................

unavailable
20-11-2010, 10:13
سلام دوستان.

قصد خرید یخچال ساید بای ساید دارم با بودجه تا سقف 1 ملیون و 200 هزارتومن و میخوام که امتحان خودشو پس داده باشه ،حالا از هر برندی میخواد باشه. اگر ممکنه یه مدل هم معرفی کنید.

سپاس.

mehrdad8086
20-11-2010, 14:51
چه مشكلي دارين با دوو؟
من به تازگي خريدم هنوز به برق نزدم....

اگه مشكليه پس بدم؟

فقط مي تونم بگم دوو نخرين.:41:صداي زيادي داره متاسفانه.هي گفتن تراز نيست و .....

آخرش هم نشد كه نشد صداشو كمتر كنن.

چندي پيش تصادفي منزل يكي از اقوام دور بوديم كه همين مدل 25 فوت دوو رو داشت نظرش رو پرسيدم از صداش ناراضي بود.:41:
به نظرم LG و سامسونگ بهترن!:19:

SNOW PATROL
20-11-2010, 15:03
فقط مي تونم بگم دوو نخرين.:41:صداي زيادي داره متاسفانه.هي گفتن تراز نيست و .....

آخرش هم نشد كه نشد صداشو كمتر كنن.

چندي پيش تصادفي منزل يكي از اقوام دور بوديم كه همين مدل 25 فوت دوو رو داشت نظرش رو پرسيدم از صداش ناراضي بود.:41:
به نظرم LG و سامسونگ بهترن!:19:

دوو چشه ؟؟؟:18:
ماخودمون دوو t30-fmr داریم خریدم 2 تومن خیلی خوبه صداش هم معمولی هست نه کمه نه زیاد الان حدودا 1 ساله داره کار میکنه تا حالا هیچ مشکلی نداشته گارانتیش هم شرکت انتخاب هست که بدنه 2 سال و کمپرسور 5 سال گارانتی تعویض داره در کل راضی هستیم :10: در ضمن نصبش هم رایگان هست:40:

unavailable
21-11-2010, 11:36
سلام دوستان.

قصد خرید یخچال ساید بای ساید دارم با بودجه تا سقف 1 ملیون و 200 هزارتومن و میخوام که امتحان خودشو پس داده باشه ،حالا از هر برندی میخواد باشه. اگر ممکنه یه مدل هم معرفی کنید.

سپاس.
up................................

mehrdad8086
21-11-2010, 12:28
دوو چشه ؟؟؟:18:
ماخودمون دوو t30-fmr داریم خریدم 2 تومن خیلی خوبه صداش هم معمولی هست نه کمه نه زیاد الان حدودا 1 ساله داره کار میکنه تا حالا هیچ مشکلی نداشته گارانتیش هم شرکت انتخاب هست که بدنه 2 سال و کمپرسور 5 سال گارانتی تعویض داره در کل راضی هستیم :10: در ضمن نصبش هم رایگان هست:40:

بله براي بنده هم انتخاب هستش و 25 فوت كه رايگان نصب كردن و يك جاروبرقي 2000 وات هم هديه داشت.

اما در كل به نسبت هم رده خودش ال جي و سامسونگ صداش زياده چون هم صداي موتور ال جي و سامسونگ رو دقت كردم كه بسيار كمتر از اين هستش!!!!

طوري كه شبها گاهي اوقات مجبورم دكمه SLEEP رو بزنم:41:اين مشكل صدا رو اقوام نزديك هم با 29 دارن متاسفانه.
ضمننا داخل يخچال از نظر طراحي و جاگيري كشوها كمي ضعيفتر عمل شده نسبت به ديگر برندها.(نظر شخصي من)

سطح مصرف انرژي فكر كنم c يا B هستش براي اين دستگاه.البته اينم بگم كيفيت بدنه خوبه و قابل قبول:46:
مورد ديگه اينكه دوو قيمت ثابتي نداشت هر كسي يه قيمتي مي گفت چونه مي زدي مي گفت جاي تخفيف داره(گارانتي انتخاب و اصلي) و آدم رو كمي سر در گم مي كرد.:41:

دستگاه رو هم اكثرا مي گفتن كره ايه اما مونتاژ همينجا و كارخانه اسنوا هستش(گفته نصاب)
اما خدمات خوبي داره.:40:

peaceful1
21-11-2010, 12:40
دوستان در درجه اول جنرال الکتریک آمریکایی
بعد mabe مکزیکی
بعد....
غیر از این بخرید پشیمون میشید.

hajimahdy
01-12-2010, 13:22
هنوز فروشنده هستین؟ ساید رو؟ بقیه چیزا چی هست؟ ناهار خوری 12 نفره اگه هست بفرمایید

سلام به همه دوستان
یخچال ما ساید بای ساید جنرال الکتریک هست و حدودا 1.5 سال پیش خریدیم. واقعا یخچال از هر نظر عالییه. اگه کسی میخواد بخره توصیه میکنم همین برندو انتخاب کنه.
(ضمنا چون بزودی از ایران میریم فروشنده هم هستیما هم یخچال هم بقیه چیزا:10:)

pouyan33
29-01-2011, 17:26
خچال فریزر ساید بای سایدتا 2 میلیون چی پیشنهاد میشه مصرف A داشته لاشه یخ دان با آب سرد کن داشته باشه

nokiannnn95
02-02-2011, 09:47
با سلام به همه دوستان عزیز
من به شخصه هر وقت بخوام خریدی انجام بدم به یه مرجع خیلی عالی رجوع میکنم که احتمالا شما هم باهاش آشنایی دارید ولی با این وجود سورسم رو باهاتون share میکنم تا همه ازش لذت ببرید

فکر میکنم برای تمام سوالاتون درمورده لوازم الکنترونیکی یه جواب خیلی خوب تو این سایت بتونین پیدا کنین

capitanrayan
02-03-2011, 13:56
یخچال فریزر دو قولو میخوایم بخریم 27 فوت باشه و عرض هر کدوم 60 سانت باشه که کنار هم قرار بگیرن.
چه برندی بخریم و از کجا(تهران) که خوب باشه و قیمت مناسب؟

capitanrayan
03-03-2011, 09:50
یخچال فریزر دو قولو میخوایم بخریم 27 فوت باشه و عرض هر کدوم 60 سانت باشه که کنار هم قرار بگیرن.
چه برندی بخریم و از کجا(تهران) که خوب باشه و قیمت مناسب؟
نبود؟؟؟؟ هزینه هم حدود 2.5 باشه

vahab2005
11-03-2011, 16:41
بنده چند ماهیه که ساید هایر خریدم خیلی عالیه . از هر جهت . واقعا انتظار چنین کیفیتی رو ازش نداشتم . به نظرم خوبه و توصیه می کنم

tempo1986
23-03-2011, 00:57
whirlpool فقط نخر چند ماهه یکیشو خریدم صدای زیادی داره و دائما موتورش روشن میشه. با اینم که زمستونه

amir3408
28-03-2011, 23:14
یخچالهای ال جی یه سر رو گردن از بقیه برندها بالاتر هستند...زیاد با برندهای کره ای حال نمیکنم ولی انصافا یخچالهاش بهتر از سامسونگ و کنوود و بوش و همه ایرانی ها و بکو و دوو هستند.

توی یه فروشگاه بزرگ از نظر ظاهر و طراحی و کیفیت ساخت همه این مدل ها رو که توی ردیف کنار هم چیده شده بودند مقایسه کردم. تجربه جالبی بود

یه مدل پایونیر خریدیم واقعا عالی هست...صداش رو هم از فاصله بیشنر از 5 متر به هیج وجه نمیتونید بشنوید.

arash_a59
07-04-2011, 07:56
یخچالهای ال جی یه سر رو گردن از بقیه برندها بالاتر هستند...زیاد با برندهای کره ای حال نمیکنم ولی انصافا یخچالهاش بهتر از سامسونگ و کنوود و بوش و همه ایرانی ها و بکو و دوو هستند.

توی یه فروشگاه بزرگ از نظر ظاهر و طراحی و کیفیت ساخت همه این مدل ها رو که توی ردیف کنار هم چیده شده بودند مقایسه کردم. تجربه جالبی بود

یه مدل پایونیر خریدیم واقعا عالی هست...صداش رو هم از فاصله بیشنر از 5 متر به هیج وجه نمیتونید بشنوید.
کاملا تایید میشه!
من الان حدود دو سال هست که یک ساید ال جی دارم به جرات میگم نمیشه تشخیص داد روشن هست یا خاموش(از لحاظ صدا) و تا حالا خدارو شکر هیچ مشکلی باهاش نداشتم
از لحاظ زیبایی که حرف نداره
از لحاظ مصرف برق مال من برچسب انرژی نداره اما این مدل های جدید ال جی همگی( تا جایی که من دیدم) A هستند.
من روز اول میخواستم یه یخچال ساید آمریکایی بگیرم که اون زمان 1 میلیون از این ال جی که من خریدم گرونتر بود
حالا خوشحالم که همچین کاری نکردم(در کیفیت یخچالهای آمریکایی شکی نیست اما وقتی یه یخچال کره ای کاملا راضیت میکنه چرا پول اضافه؟).

tonypb
12-04-2011, 22:09

سلام.
میشه بگید چه قیمت خریدید؟
آیا مصرف انرژی آن A+ هست یا A ؟
بین این سامسونگ سری h موندم تا حدود 2 تومن نمیدونم کدومشو بگیرم...
راهنمایی کنید...
سامسونگ A+ هست مصرف انرژیش...:19:

amir3408
13-04-2011, 23:02
سلام.
میشه بگید چه قیمت خریدید؟
آیا مصرف انرژی آن A+ هست یا A ؟
بین این سامسونگ سری h موندم تا حدود 2 تومن نمیدونم کدومشو بگیرم...
راهنمایی کنید...
سامسونگ A+ هست مصرف انرژیش...:19:

2160 خریدیم...مصرف هم آ هست.......10 سال گارانتی کمپرسور..

tonypb
14-04-2011, 14:55
2160 خریدیم...مصرف هم آ هست.......10 سال گارانتی کمپرسور..

ممنون.فکر کنم سامسونگ سری h جدیدش هم همینطور باشه قیمتش.
اما سامسونگ A+ انرژی که خیلی تا ثیر داره.ولی بازم نمیدونم کدومش رو بگیرم...:19:

tonypb
22-04-2011, 13:53
ممنون.فکر کنم سامسونگ سری h جدیدش هم همینطور باشه قیمتش.
اما سامسونگ A+ انرژی که خیلی تا ثیر داره.ولی بازم نمیدونم کدومش رو بگیرم...:19:

کسی نیست راهنمایی بکنه؟؟؟

amir3408
22-04-2011, 13:57
کسی نیست راهنمایی بکنه؟؟؟

راهنمایی نمخواد پدر بیامرز...از هر کودوم خوشت اومد همونو بخر....راستی ال جی توی جشنواره یه یخچال 8 فوت هم بهت میده...من گفتمش و 190 تومن فروختمش:31:

hassan1234
05-05-2011, 16:38
دوستان عزیزدرخریدیه وسیله برقی (البته به نظرمن)صرفانبایدبه کیفیت نگاه کردخدمات بعدازفروش خیلی مهمه یه وسیله برقی هرچقدرباکیفیت باشه امکان خرابیش هست البته توی تهران وشهرهای بزرگ شایدمشکل خدمات بعدازفروش کمترباشه اماتوی شهرستانها این مشکل خیلی جدیه همکارمن 2سال قبل یه سایدبای سایدفریجیدرخرید بعدازمدتی 2تاازخازناش سوخت هرچی تعمیرکاراوردنفهمیدن چه مرگشه قطعاتش هم توی شهرستان پیدانمیشدشانس اوردیکی ازدوستای قدیمیش که تهران کارمیکردوتلفنی درموردایرادیخچالش بهش گفته بودعیبشوفهمیدوقطعاتوازتهر ان اوردوبراش تعمیرکردتوی بازارلوازم خانگی ماسامسونگ وال جی بهترین خدمات بعدازفروش رودارند(مخصوصا ال جی)حداقل خوبیش اینه که لوازم یدکیش دردسترسه

faded
10-06-2011, 15:01
من که فکر میکنم بوش از همه بهتره یه عمر کار میکنه.

amin1222
18-07-2011, 09:02
دوستان کسی در مورد ساید با مارک XPERIAL اطلاعاتی داره؟فروشنده میگفت سفارش INDESIT و ساخت ایتالیاست. قیمت هم 2750!!!

گل به
15-08-2011, 18:45
با سلام به همه دوستان عزیز
من به شخصه هر وقت بخوام خریدی انجام بدم به یه مرجع خیلی عالی رجوع میکنم که احتمالا شما هم باهاش آشنایی دارید ولی با این وجود سورسم رو باهاتون share میکنم تا همه ازش لذت ببرید

فکر میکنم برای تمام سوالاتون درمورده لوازم الکنترونیکی یه جواب خیلی خوب تو این سایت بتونین پیدا کنین
خيلي ممنون از راهنماييتون

m.o.p
30-08-2011, 07:51
سلام من میخوام ساید بای ساید کنوود بخرم خوبه؟کسی در موردش چیزیی میدونه؟

moonlightskay
16-09-2011, 16:37
سلام دوستان

یخچال یا یخچال-فریزر (ساید بای ساید نه) چی بخرم؟ ال جی خوبه؟ (ساخت کجاست؟ از نظر مصرف انرژی چطوریه؟) توی سایت تهران کالا دیدم بلومبرگ هم هست ساخت ترکیه هست (با برچسب انرژی A !!!) ممنون میشم راهنمایی کنید. :20:

بلومبرگ قطعاتش آلمانی هست و مونتاژ ترکیه اما موقع خرید به ما گفتن که نمایندگی درست حسابی نداره و اگه خراب بشه قطعاتش پیدا نمیشه

bargriz
19-09-2011, 13:51
دوستان من به تازگی یک ساید جنرال خریده ام. با بررسی هایی که در امین حضور کردم متوجه شدم سایدهای مارک مابه که از نظر شکل و قیمت شبیه جنرال الکتریک هستند چینی اند. با سریچی که در اینترنت کردم هم با توجه به اختلاف قیمت آن در بازار خارج با قیمت آن در ایران می توان به این نتیجه رسید. این را گفتم تا اگر کسی خواست بخره گول حرفهای فروشندگان زرنگ را که با مقایسه ظاهری قطعات این سایدها تلاش می کنند مابه را به هر زور و ضربی بی اندازند نخورید. به گفته یکی از فروشندگان (البته ایشان نه جنرال داشت و نه مابه از این جهت گفته هایش قابل قبول به نظر می رسید) به ازای فروش هر ساید مابه حدود 700 هزارتومان سود نصیب فروشنده می شود ولی جنرال حدود 100 هزار تومان برایشان سود دارد و از جهت تبلیغ بسیار زیادی روی مابه و وایت هاوس که در ظاهر خیلی شبیه جنرال است می کنند.

M-I-L-A-D
06-10-2011, 13:50
ممنون از دوستان..

فکر کنم LG بگیرم بهتره

mr_rayan
06-10-2011, 21:50
ممنون از دوستان..

فکر کنم LG بگیرم بهتره

از لحاظ عمق چندسانتی اختلاف دارن

Diego
07-10-2011, 00:13
دوستان ویرپول(whirpool) مونتاژ چه کشوریه؟کمپرسورش ساخت کجاس؟

M-I-L-A-D
07-10-2011, 19:11
خچال فریزر ساید بای سایدتا 2 میلیون چی پیشنهاد میشه مصرف A داشته لاشه یخ دان با آب سرد کن داشته باشه

a_m_663
30-11-2011, 10:45
دقت داشته باشید ساید که میخرید بار و یخ‌ساز داشته باشهٰ چون خیلی به کاهش مصرف برق کمک می‌کنه دیگه لازم نیست برای برداشتن یه بطری آب یخچالو باز کنید که موجب اتلاف زیاد انرژی میشه

infernal_a
04-12-2011, 13:19
سلام خدمت اساتید
یه سئوال تخصصی
تا قیمت 3.500 چه برندی و چه مدلی از یخچال فریزر رو میشه خرید که کامل و تکیل و عالی باشه ؟؟؟
یه مدلی که بهمون پیشنهاد دادن برند WhirlPool آمرکایی 29 فوت به مدل 29DFW هست .
آیا دوستان این مدل رو تائید میکنن یا بهتر هم هست ؟؟؟
منتظر جواب اساتید هستتم .

poonel
16-12-2011, 19:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

infernal_a
17-12-2011, 08:33
چند قیمته ؟

peaceful1
17-12-2011, 17:38
سلام خدمت اساتید
یه سئوال تخصصی
تا قیمت 3.500 چه برندی و چه مدلی از یخچال فریزر رو میشه خرید که کامل و تکیل و عالی باشه ؟؟؟
یه مدلی که بهمون پیشنهاد دادن برند WhirlPool آمرکایی 29 فوت به مدل 29DFW هست .
آیا دوستان این مدل رو تائید میکنن یا بهتر هم هست ؟؟؟
منتظر جواب اساتید هستتم .

من خودم سفید مدل زیر رو گرفتم و خیلی راضی هستم:
General Electric GE Profile PSHF6PGZWW 25.9

بگردی از این دو مارک هم مدل های خوبی میشه پیدا کرد:

infernal_a
18-12-2011, 08:38
من خودم سفید مدل زیر رو گرفتم و خیلی راضی هستم:
General Electric GE Profile PSHF6PGZWW 25.9

بگردی از این دو مارک هم مدل های خوبی میشه پیدا کرد:

ممنون دوست عزیز
این GE رو شما چند گرفتین ؟ چند فووته ؟ من 29 فووت میخوام .

peaceful1
18-12-2011, 13:55
ممنون دوست عزیز
این GE رو شما چند گرفتین ؟ چند فووته ؟ من 29 فووت میخوام .

این 26 هست ولی 29 هم داره.
این رو سه تومن گرفته بودیم البته مدل در استیل 3.5 هست مدل تمام استیل چهار و خورده ایی هست.
نمیدونم 29 چنده ولی مطمئن باش این بهترین برند لوازم خانگی دنیا هست.(رختشویی ظرفشویی یخچال گاز و فر و...)
تو اعتبار با بقیه خیلی فاصله داره. فقط یه مشکل داره و اون نبود نماینده رسمی که باز با این وجود من یخچال این برند رو از همه بهتر میبینم. و همه لوازم خونگی این برند رو استفاده میکنیم و با همه اون ها آشنا هستم.
اگر هم نتونستی تو بازار مدلی با شرایط مناسب نیاز بخری باز اون دو برندی که گفتم نسبت به WhirlPool و MABE کیفیت ساخت و اعتبار بیشتری دارند.

test14
29-02-2012, 13:40
سايد هاي ال جي با توجه به قيمت عالي هستن چند تا تو فميل داريم همه راضين گارانتيه گلديرانم خوبه

peaceful1
29-02-2012, 14:08
در ادامه پست قبلیم بگم البته Whirlpool پر فروشترین برند دنیا هست و بعد کلی سال بلاخره جای electrolux رو گرفت و الان الکترولوکس تو فروش دوم هست. دلیلش هم مشخص هست چون الکترو لوکس خیلی گرون تر هست و یه دلیل دیگه این که کلی از کارخانه های مهم یخچال مال Whirlpool هستند دلیلی که من Whirlpool رو توصیه نکردم این هست که مدل های خوبش رو تو بازار داخلی تا اون حد محدودی که گشتم نتونستم پیدا کنم.
MABE هم که یه کارخانه مکزیکی هست و یخچال عموم این کارخانه های مهم امریکایی رو تولید میکنه جایگاهش یه چیزی مثل Foxxcon تو صنعت IT میمونه که برای همه مادر برد و تبلت و پلیر و ... این چیز ها تولید میکنه و نهایتا بقیه فقط برچسب برندشون رو روش میزنند.

aliiiiiii
12-06-2012, 01:24
با سلام کسی از دوستان میتونه یک یخچال 5 فوتی خوبه کوچیک به من معرفی کنه؟

ممنونم

namjo11
27-08-2012, 15:18
با سلام از دوستان کسی ساید بای ساید هایر خریده

curious5
05-09-2012, 11:56
سلام
منم دقیقا مشکل شما رو دارم. نمی دونم که جنرال الکتریک بگیرم یا ویرپول.شما بالاخره کدوم رو انتخاب کردید؟ راضی هستید از انتخابتون؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

wichidika
02-11-2012, 15:15
هر آنچه که باید درباره مصرف و انتخاب یخچال و فریزر بدانید

منبع ششم انرژی را بهتر بشناسید!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مصرف صحیح انرژی این روزها ب یک دغدغه تبدیل شده است، اما درحالی که بخش مهمی از مصرف برق خانوار توسط دستگاه‌های یخچال و فریزر بلعیده می‌شوند، آیا تاکنون به این نکته توجه کرده‌اید که انتخاب درست یک یخچال و فریزر و نحوه صحیح استفاده از آن تا چه حد می تواند در کاهش مصرف برق تاثیر داشته باشد؟
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، میزان انرژی صرفه جویی شده با مصرف تجهیزات کم مصرف در عصر کنونی به قدری زیاد است که به عنوان منبع ششم انرژی از آن یاد شده است.
براساس آمارها در صورتی که به صورت درست از تجهیزات منازل استفاده شود و مردم به انتخاب صحیح لوازم مورد مصرف دقت داشته باشند و از تجهیزات کم مصرف استفاده کنند تا 40 درصد انرژی صرفه‌جویی می‌شود که می‌تواند منبع ششمی برای انرژی محسوب می‌شود.
در حال حاضر بیش از 21 میلیون یخچال و فریزر در کشور وجود دارد و هر ساله حدود یک میلیون و 300 هزار دستگاه جدید به این رقم افزوده می‌شود.
در حال حاضر محصولات مختلفی در بازار است که سطح انرژی‌های گوناگونی از نظر مصرف از A تا G دارند. یخچال‌های بدون برچسب ساخت ایران تقریبا دو برابر یخچال های بهینه خارجی برق مصرف می‌کنند.
در صورت میانگین مصرف برق یخچال فریزرها دو و نیم کیلووات ساعت در شبانه روز حساب کنید برق مصرفی این دستگاه‌ها در هر ماه 75 کیلووات ساعت می شود که با احتساب 21 میلیون دستگاه برابر با 27 هزار و 500 گیگاوات ساعت مصرف برق است.
با اجرای راهکارهای ارائه شده برای مصرف بهینه و انتخاب درست یخچال – فریزر می‌توان تا حدودی از اتلاف انرژی جلوگیری و در هزینه‌ها و سرمایه انرژی کشور صرفه جویی کرد.
معرفی برچسب انرژیبرچسب انرژی شامل قسمت‌های مختلفی است و هر قسمت بیانگر اطلاعاتی از جمله اطلاعات مربوط به علامت تجاری، شرکت سازنده و مصرف انرژی است.
بر این اساس قسمت اول تا سوم برچسب انرژی شامل اطلاعات مربوط به علامت تجاری شرکت سازنده، نام شرکت سازنده و مدل دستگاه است.
سپس اطلاعات انرژی که مهمترین بخش این برچسب محسوب می‌شود وجود دارد و با هفت رنگ در طیف‌های سبز و قرمز نشان داده شده‌اند.
حرف A که با رنگ سبز پررنگ نشان داده شده است بیانگر بیشترین بازدهی و حرف G که رنگ قرمز نشان دهنده آن است علامت بیشترین مصرف انرژی و کمترین میزان بازدهی دستگاه است. بنابراین سطح مصرف انرژی A پربازده‌ترین سطح انرژی است.
آخرین سطوح برچسب انرژی نیز آرم موسسه استاندارد را به نمایش می گذارد.
دانستنی‌های خرید یخچال و فریزرهنگام خرید یخچال فریزر باید به برچسب انرژی آن دقت کرد و وسیله‌ای که دارای کمترین مصرف انرژی است را خرید. حجم یخچال و فریزر باید با توجه به نیاز و تعداد افراد خانواده انتخاب شود تا از فضای آن به طور کامل بهره برده شود. برای مثال یک یخچال -فریزر 14 فوت برای یک خانواده دو تا چهار نفره مناسب است.
همچنین برفک‌های یخچال و فریزر باید به طور منظم‌ آب شود زیرا با افزایش قشر برفک مصرف انرژی بالا می رود. یکی از راه‌های دیگر برای حل این موضوع خرید یخچال‌های مجهز به سیستم برفک‌آب‌کن اتوماتیک است که موجب کاهش مصرف برق بدون دخالت مصرف‌کننده می‌شود.
از سوی دیگر باید توجه داشت که قرار دادن یخچال در کنار دستگاه‌های گرم‌زا از جمله اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین زیر نور مستقیم خورشید باعث افزایش مصرف انرژی می‌شود بنابراین باید در انتخاب جای یخچال دقت شود و اگر مکان مناسب دیگری برای یخچال - فریزر وجود ندارد با یک پوشش مناسب (عایق حرارتی) آن را از حرارت و گرما حفظ کنید.
فضای پشت یخچال – فریزر نیز برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد ولوله‌های پشت یخچال – فریزر حداقل سالی دو بار گردگیری شوند.انجام این اعمال موجب انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله‌ها می شود.
بر این اساس پایه‌های یخچال – فریزر نیز باید بر روی یک سطح تراز و صاف قرار گیرند. چرا که عدم رعایت این موضوع موجب بسته نشدن در کامل یخچال و در نتیجه خروج هوای سرد آن و ورود هوای گرم می‌شود که در نهایت کارکرد یخچال را افزایش داده، موجب بالا رفتن مصرف برق می‌شود.
همچنین برای قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال و فریزر باید دقت داشت که غذا به طور کامل سرد شده باشد و از گذاشتن همزمان مقدار زیادی مواد غذایی در یخچال و به ویژه فریزر خودداری شود.چرا که این کار فشار زیادی را بر موتور آن وارد می‌کند.
مصرف کنندگان باید دقت داشته باشند از کنار هم چیدن و چسباندن ظروف و مواد غذایی در یخچال – فریزر باید پرهیز کرد چون کار گردش هوا را در داخل یخچال و یا فریزر دچار اختلال کرده و سبب افزایش مصرف برق می‌شود.
همچنین برای نگهداری مواد غذایی در فریزر پس از گذاشتن آن‌ها در کیسه‌های پلاستیکی لازم است که توجه شود در کیسه‌ها به گونه‌ای بسته باشد که هوای اضافی در داخل آ‌نها وجود نداشته باشد.
براساس نکات مطرح شده که باید برای مصرف بهینه مورد توجه قرار گیرند، باید از باز و بسته کردن بیهوده در یخچال یا فریزر پرهیز کنیم وسعی شود در موقع باز کردن، مدت زمان باز بودن در یخچال زیاد نباشد.
همچنین نوار لاستیکی در یخچال – فریزر به مرور زمان انعطاف و کارآیی خود را از دست می دهد بنابراین نیاز است سالی یکبار سالم بودن نوارهای یخچال کنترل شود تا در صورت کوچکترین نشت هوا، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام شود.
براین اساس طی زمان در یخچال دچار افتادگی و جدا شدن نوار لاستیکی از در می‌شود و از بسته شدن کامل آن جلوگیری می‌کند بنابراین باید نسبت به تعویض لولای در اقدام کرد تا از اتلاف برق و خروج هوای سرد سرد یخچال جلوگیری شود. همچنین توجه کنید که بطری‌های حاوی نوشابه گازدار نباید در قسمت جایخی یخچال و یا فریزر قرار گیرد؛ گذاشتن این بطری‌ها در جایخی و فریزر باعث می شود که پس از انجماد کامل مایع، در بطری باز شود و یا بر اثر فشار زیاد بطری شکسته و مایع آن پراکنده گردد. عدم رعایت این موضوع باعث می شد تا حداقل زمانی بین 10 تا 15 دقیقه در یخچال – فریزر را برای تمیز کردن ناشی از ترکیدن بطری باز بگذاریم که خود باعث اتلاف انرژی زیادی می‌شود.
از سوی دیگر از قرار دادن انواع قوطی‌های کنسرو، رب گوجه فرنگی، گالن‌ها وبطری‌های حاوی شربت، ترشیجات، شیشه‌های مربا،‌عسل و ... در یخچال جلوگیری شود، این کار باعث اشغال بی مورد فضای یخچال و به تبع آن افزایش مصرف برق دستگاه می‌شود.
با توجه به این که در فصول گرم برای برداشتن آب خنک، در یخچال زیاد باز و بسته می‌شود، حتی‌الامکان هنگام خرید یخچال – فریزری را انتخاب کنید که دارای آب سرد کن باشد.
در هنگام خرید به بسته شدن کامل درها و مرغوبیت و چسبندگی نوار داخل یخچال و فریزر دقت و توجه کافی کنید.
نحوه تنظیم درجه یخچال و فریزرتنظیم صحیح و به موقع ترموستات یخچال و یا فریزر نقش مهمی در کاهش مصرف برق این وسایل دارد و یا عدم توجه به تنظیم آن باعث فاسد شدن یا یخ زدگی مواد غذایی و به تبع آن افزایش مصرف برق می شود بنابراین درجه ترموستات فریزر را معمولا بین 15 تا 18 درجه زیر صفر و درجه ترموستات بین دو تا سه درجه بالای صفر تنظیم کنید.
همچنین برای شست و شوی جداره داخلی یخچال – فریزر چه هنگامی که برای اولین بار می خواهید از آن استفاده کنید وچه زمانی که قصد استفاده کردن از آن را دارید، از مخلوط آب نیم گرم و جوش شیرین (در هر لیتر آب یک قاشق جوش شیرین باشد) و یک قطعه اسفنج نرم استفاده کنید وسپس آن را با پارچه‌ای نرم و تمیز خشک کنید.
براین اساس بعد از هر بار شست و شو برای یکنواخت شدن سرمای داخل یخچال – فریزر باید مدتی این وسیله خالی باشد و با در بسته کار کند. از زمان روشن شدن اولیه تا خاموش شدن کمپرسور یخچال باید یخچال – فریزر خالی باشد.
تلاش کنید از منجمد کردن مواد غذایی و سبزیجات در فصل‌هایی که دسترسی به مواد غذایی تازه وجود دارد خودداری کنید.
انتهای پیام

wichidika
28-12-2012, 14:17
رعایت استاندارد مصرف انرژی در کمپرسورهای لوازم خانگی اجباری شدکرج-معاون اداره کل نظارت بر اجرای استانداردها سازمان ملی استاندارد ایران گفت: رعایت استاندارد معیار مصرف انرژی در کمپرسورهای لوازم خانگی اجباری شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ˈپریچهر قزلباشˈروز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این پس تولیدکنندگان داخلی، واردکنندگان و صادرکنندگان این محصول باید برچسب انرژی را بر روی آن الصاق کنند.

وی با اشاره به اینکه این کمپرسورها بیست و پنجمین محصولی است که برای آن معیار مصرف انرژی تعیین شده اظهار کرد: استاندارد مذکور فقط در مورد کمپرسورهای تبرید با مبرد R134a که بر روی یخچال و یخچال فریزرهای با مصارف خانگی یا موارد مشابه استفاده می شود، کاربرد دارد.

قزلباش گفت : کاربران محصولات انرژی بر باید به برچسب مصرف انرژی بر روی محصولاتی که تاکنون استاندارد معیار مصرف انرژی برای آنها تهیه و تدوین شده توجه کنند.

وی افزود: با استفاده از این برچسب انرژی مصرف کنندگان می توانند اطلاعاتی مانند ضریب عملکرد دستگاهها و رده بازدهی انرژی آنهااز (A تا G) با یکدیگر مقایسه کنند.

معاون اداره کل نظارت بر اجرای استاندارد با اشاره اینکه برچسب­گذاری کمپرسورها بر اساس دو شاخص ظرفیت برودتی و ضریب عملکرد انجام می­پذیرد گفت : از آنجایی که عمده مصرف کننده این فراورده تولیدکنندگان یخچال فریزر هستند و کمپرسور کم مصرف و با کارایی بالا بر روی رتبه انرژی یخچال و یخچال فریزر و مصرف برق آنها تاثیر می گذارد از این نظر اجرای استاندارد مذکور حائز اهمیت است.

سازمان ملی استاندارد ایران در کرج مرکز استان البرز مستقر است.ک/3

7411/ 692
انتهای پیام /*

ali_12
17-02-2013, 11:26
یخچال فریزر سامسونگ 8 کشویی چنده الان؟قیمت دارید

alitondar
13-05-2013, 19:56
سلام
میخوام یه یخچال ساید برای خونه بخرم.
نظر دوستان در مورد LG Bentlee چیه؟
اگه تو این رنج پیشنهاد بهتری هم دارن ممنون میشم راهنمایی کنن.
باتشکر
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خریداری شد....

mohammad6947
15-05-2013, 22:45
با سلام خدمت دوستان بنده میخوام یه یخچال بخرم اما بین 3 مارک موندم

اولی سامسونگ با قیمت 5.300.000 میلیون تومان

دومی اسنوا با قیمت 3.750.000 میلیون تومان

و سومی ال جی با قیمت 5.200.000 میلیون تومان

حالا دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدید برام مهمه!!!

r0ot$harp
07-01-2014, 09:51
سلام دوستان عزیز

من می خوام یخچال بگیرم. مدل پایونیر رو دیدم اون مدلی که می گن کاملا از کره میاد و اینجا مونتاژ نمی شه. اما چند مغازه دیگه می گفتن دروغ همشون اینجا مونتاژ می شه. حالا گیر کردم بین مدل بنتلی 28 و پایونیر. ممنون می شه نظرتون رو بگین.

باتشکر

m_elec
02-12-2014, 09:25
سلام.

تجربه را تجربه کردن خطاست.

دوست عزیز اگر قصد خرید لوازم خانگی مثل یخچال فریزر رو داری, و میخوای جنس ایرانی بگیری( که از تولید ملی حمایت کنی یا میخوای کمتر هزینه کنی), پیشنهاد من اینه که از محصولات امرسان 100% و بدون شک اجتناب کنی, کیفیت پایین ساخت و مواد اولیه و قطعات کاملا بی کیفیت, باطن واقعی آن در ظاهر زیبای محصولات امرسان هست.

به شما ضمانت 24 ماهه داده میشود,

ولی وقتی به خاطر کیفیت پایین قطعات خرابی و مشکل برایت بوجود میاد, هیچ خدماتی به شما در عمل داده نمیشود و با ماست مالی مشکل , به قول معروف شما رو میپیچونن.(بیشتر زمانی که قطعاتی غیر از کمپرسور مشکل پیدا میکنند به راحتی این کار رو انجام میدن).

و شما جز دردسر و مشکل چیزی واسه خودت نخریدی.

این رو این قدر پخش کنید شاید کسی از مشکلات این جنس نامرغوب در امان بمونه

باز هم ایگقدر پخشش کنید تا برسه دست صاحبش که بدونه خریداران محصولاتش چقدر نا راضی هستند.

جزییات بیشتر فرایند معمول اذیت شدن در صورت خرید این وسیله :

در ابتدا دستگاه ظاهر خوبی دارد.

ولی درب های دستگاه در عمل به خوبی بسته نمیشوند(ظاهرا بسته اند).(شاید از هر 10 تا 2 تا دستگاهش خوب باشه).

شما حس میکنید دستگاه مشکل دارد ولی به شما میگویند که نه چیزی نیست.

به خاطر کامل بسته نبودن لاستیک درب, کمپرسور زیاد کار میکند و بعد از مدتی میسوزد.

از الان میتونین 2 تا کارگر واسه ماهی یک بار حمل یخچال به تعمیرگاه استخدام کنید.

این تجربه بسیاری از خریداران محصولات امرسان است.
تجربه را تجربه کردن خطاست.

irajchevelle
13-01-2015, 00:11
با سلام نظرتون در مورد ساید باید ساید های سامسونگ مخصوصا مدل french2s چیه؟
قیمتشم توی نمایندگی 4 میلیونه.
در کل یخچال فریزر و ساید کدوم برند بهتره؟
تو رنج 4 میلیون کدومو پیشنهاد میکنین؟
با تشکر...

mmf66
13-01-2015, 10:51
با تشکر...

4م برای ساید بی ساید یه مقدار کمه حداقل 5.5 یا 6 م باید هزینه کنید
برند الجی یخچالهای خیلی خوبی داره پیشنهاد میکنم از این برند بگیرید

MOSTAFA_ABBASI
13-01-2015, 11:47
با تشکر...
به نظر من مال ال جی عالیه البته همانطور که mmf66 جان گفتن باید حداقل 5 میلیون هزینه کنید.
ما 3 ساله که ال جی داریم و راضی هستیم.:n06:

irajchevelle
13-01-2015, 15:25
به نظر من مال ال جی عالیه البته همانطور که mmf66 جان گفتن باید حداقل 5 میلیون هزینه کنید.
ما 3 ساله که ال جی داریم و راضی هستیم.:n06:

سلام تشکر از دوستان بخاطر راهنمایی خوبشون.
خودمم نظرم روی ال جی است اما این مدل سامسونگ هم بد وسوسه انگیزه
مدل شو واستون مینویسم. ببینید کسی تا حالا از این مدل استفاده کرده؟ موتورش کجاییه؟ ارزش خریدنو داره.
آخه زیبایی خاصی داره. من فقط میترسم کیفیت نداشته باشه زود خراب بشه.
مدل samsung RF263BEAESL یا samsung french2s
مدل درب فرانسوی...
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gollroz
26-01-2015, 21:55
با سلام به همه دوستان،،من قصد خرید ماشین لباسشویی و ظرفشویی دارم،،،و همینطور یخچال،،،برای لباسشویی و ظرفشویی بین مارک آ.ا.گ و بوش موندم ،مارک آ.ا.گ یک مدل صددرصد خشککن و قابلیت شستشو با بخار رو داره اما مشکلی که هست اینه که آلمانی آ.ا.گ ظاهرا دیگه نیست و فقط ایتالیایی اش هست ،به همین خاطر مردد هستم که بخرم یا نه?،،،برای یخچال هم نمیدونم بوش دوقلو بگیرم یا ساید،،،به خاطر جاگیری نظرم روی بوش دو قلو آلمان بود،،،ولی ساید ها واقعا زیبا هستن،،در مورد اجاق گاز هم دو تا برند لاجرمانیا و لوفرا کدوم برتری داره?اگر راهنمایی بفرمایید منو از سردرگمی در میارید،،خیلی ممنونم.

gollroz
26-01-2015, 22:06
سلام دوستان
درخواست راهنمایی در مورد خرید ماشین لباسشوییی با برند آ.ا.گ،،ایتالیایی یا بوش،،،کدوم برند برتره،،،میگن آ،گ آلمانی اش دیگه نیست،،،راستش اگه آلمانی اش بود مدل صددرصد خشککن آ.ا.گ رو میخاستم بخرم،،،ولی حالا که ایتالیایی ه،،مردد شدم.ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

مهـندس مسعود
26-01-2015, 22:56
بنده از یک یخچال فریزر قدیمی پارس استفاده می کنم که مدت ها پدر و مادرم استفاده می کردند و بعد از ازدواج به من هدیه دادند ولی خراب شده است و قصد دارم یخچال فریزر ساید بای ساید خریداری کنم.
بودجه بنده حدود 6 میلیون تومان است و اولویت شدیدی برای خرید محصول ساخت ایران دارم (مونتاژی نباشد و کلا ایرانی باشد) زیرا معتقد هستم ضروری است از صنعت کشور حمایت کنیم.

arazboy
30-01-2015, 16:29
بنده از یک یخچال فریزر قدیمی پارس استفاده می کنم که مدت ها پدر و مادرم استفاده می کردند و بعد از ازدواج به من هدیه دادند ولی خراب شده است و قصد دارم یخچال فریزر ساید بای ساید خریداری کنم.
بودجه بنده حدود 6 میلیون تومان است و اولویت شدیدی برای خرید محصول ساخت ایران دارم (مونتاژی نباشد و کلا ایرانی باشد) زیرا معتقد هستم ضروری است از صنعت کشور حمایت کنیم.

اسنوا دوو هسند که خوب هستند
مدل مجیستا آخرین مدلشان هست که شیکه هست و سری کانتر هم هست و...
الان جشنواره هم دارند

اگر می خواهی کلاس بگذاری ساید بای ساید بگیر

اگر جادار می می جوهی یخچال فریز دو قلو بگیر

ملا نصرالدین
31-01-2015, 10:58

من فقط به شما 1 توصیه دارم.حالا که اصرار به خرید محصول ایرانی دارید بسیار دقت کنید.من در میان اقوام و همچنین خودم کسی رو ندیدم که یخچال فریزر ایرانی مخصوصا دقلو خریده باشه و راضی باشه

من سینجر دارم و به شدت ناراضی هستم.خدمات پس از فروش افتضاح.کیفیت بسیار پایین
برادرم امرسان داره.همین مشکل
مادرم الکترواستیل داره همین مشکل
برادر دیگرم هم ایرانی داشت با همین مشکل که الان مارکش رو یادم نمیاد.
من معتقدم یخچال فریزرهای قدیم ایرانی بسیار بهتر از مدل های خارجی یخچال فریزر الان هست.ولی واقعا برای تولید کننده های یخچال و فریزرهای ایرانی امروزی متاسفم:n35:

اگر خواستید به من پیغام خصوصی بدهید تا دانه دانه مشکلاتی که در طول مدت بسیار کمی برای این یخچال های ایرانی پیش امده را به شما بگویم

مهـندس مسعود
31-01-2015, 16:56
من فقط به شما 1 توصیه دارم.حالا که اصرار به خرید محصول ایرانی دارید بسیار دقت کنید.من در میان اقوام و همچنین خودم کسی رو ندیدم که یخچال فریزر ایرانی مخصوصا دقلو خریده باشه و راضی باشه

من سینجر دارم و به شدت ناراضی هستم.خدمات پس از فروش افتضاح.کیفیت بسیار پایین
برادرم امرسان داره.همین مشکل
مادرم الکترواستیل داره همین مشکل
برادر دیگرم هم ایرانی داشت با همین مشکل که الان مارکش رو یادم نمیاد.
من معتقدم یخچال فریزرهای قدیم ایرانی بسیار بهتر از مدل های خارجی یخچال فریزر الان هست.ولی واقعا برای تولید کننده های یخچال و فریزرهای ایرانی امروزی متاسفم:n35:

اگر خواستید به من پیغام خصوصی بدهید تا دانه دانه مشکلاتی که در طول مدت بسیار کمی برای این یخچال های ایرانی پیش امده را به شما بگویم

با تشکر از شما و آقای arazboy. متاسفانه صحبت شما صحیح است و یخچال فریزر های جدید ایرانی بی کیفیت هستند. یخچال فریزر پارس که بنده داشتم بیشتر از 20 سال بدون اشکال کار کرد. در تحقیقاتی که بنده کردم هم به نظر می رسد خرید یخچال فریزر ایرانی مناسب نیست.
یخچال فریزر خارجی چه چیزی پیشنهاد می کنید؟

arazboy
31-01-2015, 21:30
با تشکر از شما و آقای arazboy. متاسفانه صحبت شما صحیح است و یخچال فریزر های جدید ایرانی بی کیفیت هستند. یخچال فریزر پارس که بنده داشتم بیشتر از 20 سال بدون اشکال کار کرد. در تحقیقاتی که بنده کردم هم به نظر می رسد خرید یخچال فریزر ایرانی مناسب نیست.

دوو مونتاژ ایران هست که کیفیت اش خیلی بهتر هست البته مدل های 590 / 650 // 631 // 821 جزوی بهترین ها هستند کیفیت اشان حرف نداره

لوازم برقی مثل هندوانه سر بسته هست که به شانس مشتری بستگی دارد

arazboy
31-01-2015, 21:37

دستگاه های قدیمی برد وصحفه نمایش و سنسور...... نداشتند یه عمر کار می کرد .... ولی جدید ها هم برد و برد نمایش وسنسور.... دارند که به مشکل بر می خورند .......

که چنین حرفی گفته که دستگاهای خارجی خوب هستند .......

دستگاهای ایرانی بعضی هاشان حرف نداره ... خوب کار میی کنند ... امرسان هست اسنوا و دووو
خدمات اسنوا دوو بهتر هست

ال جی و سامسنگ هم در حین نصب و بعد ها به مشکل بر می خورند هر کس می گه آنها بهترند اشتباه می کنه آنها هم مشکلاتشان هم زیاد هست

mohammadsony
04-02-2015, 08:44
دوست عزيز سلام اگر در مورد محصولات دوو اطلاعات تكميلي خواستيد بنده در خدمت شما هستم.
اين آدرس ايميلم:
mohammad.taie22@gmail.com
و اينم وبلاگم
من خودمم دارم از يخچال فريزر دوو مدل 650 استفاده مي كنم واقعا عاليه عكسهاشم در وبلاگم است. جشنواره هم دارد 150 هزار تومن هديه مصرف كننده دارد.

mostafanfs
14-02-2015, 12:55
بر و بچ منم میخوام یه یخچال فریز بگیرم از اینا که فریزرش پایینه. موندم چی بگیرم. رفتم خیابون امیرکبیر کلی گشتم. نمیخوام خیلی هم پول بدم. در حد 2 تومن تا 2.300 اینا خوبه
امرسان و هیمالیا و الکترواستیل زیر 1.700 هستند که به ترتیب امرسان ارزونتره بعد الکترواستیل بعد هیمالیا.
بریم بالاتر اسنوا هستش و دوو که اسنوا 2.200 داره که البته 200 تومن تخفیف بعد نصب هم داره. دوو هم یه 200 تومن از اسنوا گرونتره و میگن که دقیقا مثل هم هستند و گارانتی و همه چیشون مثل همه و یه شرکت میسازه (اصفهان شرکت انتخاب) و فقط چون اسم دوو خورده داره 200 تومن گرونتر میفروشه
دیگه LG و Samsung هم هستند که حداقل 2.600 و 2.700 پولشه. اینا که بهتون گفتم همشون تقریبا هم اندازه و هم ظرفیت هستند. فقط بعضی هاشون ظرفیت فریزرشون بیشتره و 4 کشوئه هستند.
منم یه چی میخوام 4 کشو فریزر پهنا نهایتا 66 سانت ارتفاع مهم نیست.
چیکار کنم به نظرتون؟ اسنوا بگیرم بره ؟

فروشگاه احسان
14-02-2015, 22:03
بر و بچ منم میخوام یه یخچال فریز بگیرم از اینا که فریزرش پایینه. موندم چی بگیرم. رفتم خیابون امیرکبیر کلی گشتم. نمیخوام خیلی هم پول بدم. در حد 2 تومن تا 2.300 اینا خوبه
امرسان و هیمالیا و الکترواستیل زیر 1.700 هستند که به ترتیب امرسان ارزونتره بعد الکترواستیل بعد هیمالیا.
بریم بالاتر اسنوا هستش و دوو که اسنوا 2.200 داره که البته 200 تومن تخفیف بعد نصب هم داره. دوو هم یه 200 تومن از اسنوا گرونتره و میگن که دقیقا مثل هم هستند و گارانتی و همه چیشون مثل همه و یه شرکت میسازه (اصفهان شرکت انتخاب) و فقط چون اسم دوو خورده داره 200 تومن گرونتر میفروشه
دیگه LG و Samsung هم هستند که حداقل 2.600 و 2.700 پولشه. اینا که بهتون گفتم همشون تقریبا هم اندازه و هم ظرفیت هستند. فقط بعضی هاشون ظرفیت فریزرشون بیشتره و 4 کشوئه هستند.
منم یه چی میخوام 4 کشو فریزر پهنا نهایتا 66 سانت ارتفاع مهم نیست.
چیکار کنم به نظرتون؟ اسنوا بگیرم بره ؟

من ایرانی ها رو پیشنهاد نمیدم.ولی اگر اصرار دارید اسنوا بگیرید.تا حالا از یخچال فریزرش استفاده نکردم ولی بقیه محصولاتش خوب بوده

mostafanfs
14-02-2015, 23:34
من ایرانی ها رو پیشنهاد نمیدم.ولی اگر اصرار دارید اسنوا بگیرید.تا حالا از یخچال فریزرش استفاده نکردم ولی بقیه محصولاتش خوب بوده

خب با این مشخصاتی که گفتم مگه خارجی زیر 2.500 پیدا میشه ؟
راستی LG و Samsung رو هم خارجی حساب میکنید؟
دوستان تعریف LG رو زیاد میکنن ولی من تا اونجا که دیدم زیر 2.500 نداشت فکر کنم. تازه حجمشون هم کمتر بود نسبت به اینا که گفتم

فروشگاه احسان
15-02-2015, 00:29
دوستان تعریف LG رو زیاد میکنن ولی من تا اونجا که دیدم زیر 2.500 نداشت فکر کنم. تازه حجمشون هم کمتر بود نسبت به اینا که گفتم

من در مورد ال جی و سامسونگ اطلاعات زیادی ندارم.ولی از یخچال فریزر ایرانی راضی نبودم.به هر حال هر چه پول بدید اش میخورید.و این رو در نظر بگیرید که شما وسیله ای میخواهید بخرید که حداقل 10 سال باید کار کند

با این مشخصات زیر 2500 فقط ایرانی هست و خارجی پیدا نمیکنید.

arazboy
17-02-2015, 21:07

بعضی مدل های سامسنگ و ال جی در ایران مونتاژ میشه و قطعات هم چینی هست .......

sansa
17-02-2015, 22:18
سلام
دوستان یک یخچال فریزر میخوام . فریزر بالا باشه . بودجه تا 3.5

از ایرانی فقط الکترواستیل و پارس ...از خارجی و ...

چه مدلی پیشنهاد میدید ؟

mostafanfs
18-02-2015, 13:25
بعضی مدل های سامسنگ و ال جی در ایران مونتاژ میشه و قطعات هم چینی هست .......
بابا پس با 2.500 نمیشه تو این مملکت خراب شده یه یخچال بگیری که از کیفیتش تاحدودی (اونم تاحدودی!) مطمئن باشی؟

arazboy
18-02-2015, 20:55
بابا پس با 2.500 نمیشه تو این مملکت خراب شده یه یخچال بگیری که از کیفیتش تاحدودی (اونم تاحدودی!) مطمئن باشی؟

مدل 650 دوو خیلی خوبه ولی ساده هست مدل 280 اسنوا که جدید اومده بازار اونهم شیکه و باکلاس

arazboy
18-02-2015, 20:57
سلام
دوستان یک یخچال فریزر میخوام . فریزر بالا باشه . بودجه تا 3.5

از ایرانی فقط الکترواستیل و پارس ...از خارجی و ...

چه مدلی پیشنهاد میدید ؟

مدل 821 و 650 دوو اسنوا مدل 280 بقیه شرکت های ایرانی دیگه خوب نیستند //// خارجی هم ال جی و سامسنگ که در خارچ منتاژ شده باشه خوبه

mostafanfs
18-02-2015, 22:58
مدل 650 دوو خیلی خوبه ولی ساده هست مدل 280 اسنوا که جدید اومده بازار اونهم شیکه و باکلاس
دیروز با یکی صحبت میکردم که میگفت پارسال دوو از این ساخت اصفهان (انتخاب) خریده میگفت مثل چیز پشیمونه. میگه خیلی سر و صدا داره. میگه سیستم خنک سازی موتور و درون یخچالش از دو تا فن استفاده میکنه که خیلی سر و صدا دار هستن و شب ها مجبوره درجه حرارت رو ببره بالا که کمتر روشن بشن. خب با توجه به اینکه دوو همون اسنوا هستش حدس میزنم همشون یه همچین مشکلی دارند. البته میگفت بقیه چیزاش اوکی هستش. اما سر و صدا واسه منی که خونه ام نسبتا کوچیک ه خیلی مهمه. فردا برم ببینم LG چی هست تو بازار زیر 2.800
I'll keep you guys posted

ir.warez
18-02-2015, 23:43
فقط یه نصیحت دلسوزانه

ایرانی شو نگیر.کلا اگه مونتاژ باشه و یا هر چی.یا حتی بگن قطعات خارجی هست مونتاژ داخل.نگیر.
اگه شده قرض کن و یا ... گرونتر هم شد ایرانی نخر.

arazboy
19-02-2015, 20:19
دیروز با یکی صحبت میکردم که میگفت پارسال دوو از این ساخت اصفهان (انتخاب) خریده میگفت مثل چیز پشیمونه. میگه خیلی سر و صدا داره. میگه سیستم خنک سازی موتور و درون یخچالش از دو تا فن استفاده میکنه که خیلی سر و صدا دار هستن و شب ها مجبوره درجه حرارت رو ببره بالا که کمتر روشن بشن. خب با توجه به اینکه دوو همون اسنوا هستش حدس میزنم همشون یه همچین مشکلی دارند. البته میگفت بقیه چیزاش اوکی هستش. اما سر و صدا واسه منی که خونه ام نسبتا کوچیک ه خیلی مهمه. فردا برم ببینم LG چی هست تو بازار زیر 2.800
I'll keep you guys posted

ایشان مدل 660 گرفتند که 3 تا فن دارد نه دو تا
بیشتر دستگبها الان 3 تا فن دادرند

مدل 650 صدای کمتری دارند

شما دنبال دستگاه باش که کمپرسر اش خطی باشد نه مثل قدیمی ها

arazboy
19-02-2015, 20:28
فقط یه نصیحت دلسوزانه

ایرانی شو نگیر.کلا اگه مونتاژ باشه و یا هر چی.یا حتی بگن قطعات خارجی هست مونتاژ داخل.نگیر.
اگه شده قرض کن و یا ... گرونتر هم شد ایرانی نخر.

فکر می کنی ال جی و سامسنگ اون ور مونتاژ میشه اینجا مونتاژ میشن // آنهایی که مونتاژ میشند چینی هستند .....
لوازم برقی کلا به شانس بستگی دارد

mostafanfs
20-02-2015, 00:43
آقا من امروز گشتم یه مورد یخچال فریزر پایین LG هست که داخل یخچالش برچسب زده ساخت لهستان (Made in Poland) و میگن که قطعات کره هستش و ساخت لهستانه ! برخلافه بقیه LG ها که زده Made By LG Electronics و از این مدل ها که تقریبا نشون میده که ساخت ایرانه. خیلی هم تو بازار هست از این مدل. همشون میگن که این مدل تنها مدلیه که قرار بوده به اروپا صادر بشه ولی به ایران اومده!
هر کی هم یه قیمتی میگفت. حالا من قیمت پایین گیر آوردم ولی هنوز مطمئن نیستم. کسی دقیقا نمیدونست موتورش کجاییه. فقط میگن کره. میگم خودت روی موتورش رو دیدی که زده کره یا نه میگه نه پشتش بسته س! حالا جالبه پشت این یخچال فریزرها نمیدونم چرا کمپرس شده نمیشه موتورش رو دید اصلا.
ولی ظاهر نسبتا خوبی داره و یخچال ش هم جاداره. فریزرش ولی 3 کشوئه هستش و کشوهای فریزرش کمی کوچیکه و میتونست بزرگتر باشه. گارانتی هم 10 سال تعویض موتور داره گلدیران. صداش هم نوشته 41 دسیبل ولی فکر کنم نپرسیدم که موتورش خطی هستش یا نه. چطوری میشه فهمید؟
کسی این مدل یخچال که میگم رو نخریده استفاده نکرده؟ مدلش فکر کنم B2014PT هستش یا B2014PW که سفیده.
نظر دوستان چیه؟

sansa
22-02-2015, 12:22
یخچال فریزر های Smeg خیلی خوشگلن :

hamidrezaaf
27-02-2015, 02:21
سلام ، دوستان ما نیاز به یک فریزر تک داریم تا سقف 3 تومن می تونید زحمت بکشید یه فریزر خوب برام معرفی نمایید.
گفته اند ال جی فریزر تک تولید نمی کنه تو برندهای معروف می تونید یکی برای من معرفی نمایید.

ممنون و متشکر

arazboy
27-02-2015, 10:39
سلام ، دوستان ما نیاز به یک فریزر تک داریم تا سقف 3 تومن می تونید زحمت بکشید یه فریزر خوب برام معرفی نمایید.
گفته اند ال جی فریزر تک تولید نمی کنه تو برندهای معروف می تونید یکی برای من معرفی نمایید.

ممنون و متشکر

دوقلوی اسنوا که فریزر اش جا دار هست حدودا 2 هست سامسنگ هم هست ولی شرکت های دیگر هم هستند ولی سطحشان پایین هست

hamidrezaaf
27-02-2015, 13:22
ممنون از پاسختون ،
میگن دو قلوی ال جی ویا بوش فریزرشو به طور جداگانه میشه پیدا کرد. اگه بشه این کارو کرد مدلهای مناسب واسه این کارو زحمت می کشید؟ جدیدا اینقدر مدلهای مختلف هست که آدم واقعا گیج میشه
مثلا
1020 LG 1021
GRF445SFX LG
LG LF1021SFX / LF1020SRX
, ....

ممنون و متشکر

Mahnooshin
20-07-2015, 06:58
ممنون از پاسختون ،
میگن دو قلوی ال جی ویا بوش فریزرشو به طور جداگانه میشه پیدا کرد. اگه بشه این کارو کرد مدلهای مناسب واسه این کارو زحمت می کشید؟ جدیدا اینقدر مدلهای مختلف هست که آدم واقعا گیج میشه
مثلا
1020 LG 1021
GRF445SFX LG
LG LF1021SFX / LF1020SRX

, ....

ممنون و متشکر

فريزر تك بوش با عرض 70 سانت و قيمت حدود ٤ميليون با فضاى داخلى عالى ديروز توى شريعتى ديدم

rythm
30-09-2015, 09:36
سلام
من میخوام یه ساید بای ساید نهایتا تا 6 میلیون بخرم. (25 فوت هم برام کفایت میکنه)
بین ال جی ، سامسونگ و دوو کدوم رو پیشنهاد میدید و چرا؟
البته ارزانترین مدل بنتلی الجی حدود 6.500 هستش

نظرتون درباره Samsung HM24ZPN چیه؟ کسی استفاده کرده؟

arazboy
02-10-2015, 18:26
سامسنگ تعریفی نداره جدیدا
دوو دو مدل آخرش خوبه
ال جی هم خوبه ولی یکمی گرون هست اش
اسنوا را هم در نظر بگیر کلان با دوو یکی هست اش فقط اسمشان فزق میکنه

- - - Updated - - -

سامسنگ تعریفی نداره جدیدا
دوو دو مدل آخرش خوبه
ال جی هم خوبه ولی یکمی گرون هست اش
اسنوا را هم در نظر بگیر کلان با دوو یکی هست اش فقط اسمشان فزق میکنه

dragester1310
16-10-2015, 22:01
بین ۳۴ بنتلی الجی با ۳۰ وایت هااووس کدوم

arazboy
26-10-2015, 21:31

30 وایت هاووس

- - - Updated - - -

30 وایت هاووس

تپل
16-11-2015, 00:39
نظرتان در مورد بلومبرگ چی است؟

مدل1361

mahdiraeesi
20-11-2015, 20:19
سلام دوستان
به نظرم واسه خرید و راهنمایی بهتر یه سری به سایت فروشگاه هلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنید و قبل از خرید باهاشون تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن. خدائی من که ازشون خریدم و راضی ام

holooshop.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Babak TechCom
30-12-2015, 17:26
سلام دوستان
ساید بزرگ بیشتر از 30 فوت حدود 5 ملیون و خورده ای چی بخرم؟؟
لطفا راهنمایی کنید هرجا میرم یه جنسی هست و یه حرف دیگه! کاملا گیج شدم
اسنوا یا بکو خوبه؟
لطف کنید مدل معرفی کنید و توضیح بدید
ممنون

dokhtare_darya
20-02-2016, 21:25
سلام دوستان ما قصد خرید یک یخچال فریزر داریم ولی واقعن نمیدونم که از چه برند و چه مدلش رو بخریم ؟
سوال دومم اینه که کلن ساید بای ساید بخریم یا ازین بالا پایین ها ؟ چون در کل برا خونه ای هستش که خیلی استفاده ی زیادی نداره ینی رفت و آمد زیادی نداره
اگر میشه راهنمایی کنید ممنون