PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذار CD ، با کارکرد واقعی میخوام!!! (لطفا کمکم کنید)

tohidkh
21-08-2009, 10:25
سلام.
امیدوارم خوب و سرحال و شاد باشید.
یه چند روزیه که به یه قفل نیاز دارم که یه سی دی رو در برار کپی برداری شدن (به سی دی دیگر و همچنین هارد) محافظت کنه.
خداییش خیلی گشتم.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به تاپیک زیر هم مراجعه کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی مباحث اونقده زیاده که آدم رو گیج میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن برنامه WTM Copy protection رو هم به طور مفصل و با آموزشی که در تاپیک مربوطه داد شده بود، امتحان کردم.
Clone CD مثل آب خوردن از سی دی ام کپی برداری کرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه.
یه برنامه تضمینی میخوام...
لا اقل بگید در بین برنامه های معرفی شده کدومش کارسازتر هست.
سرعت اینترنت من و همچنین زمانم، در حدی نیست که بتونم یک به یک آزمایش کنم.
خیلی حیاتیه....

پیشاپش ممنونم :11:

موفق باشید :40:

tohidkh
21-08-2009, 10:29
در ضمن اینو هم اضافه کنم که 90 درصد فایلهایی که در CD دارم، با فرمت exe هستند.
و حجم CD حدودا 615 مگ هست. (البته میتونم قسمتی رو حذف کنم و حجم رو به 415 مگ کاهش بدم.)
بازم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
21-08-2009, 12:39
سلام

روک و راست بهت بگم که اگر خیلی برات حیاتیه سراغ قفل های رایگان نرو چون همشون دیر یا زود

شکسته می شوند ،برو سراغ قفل های پولی :)

بای

tohidkh
21-08-2009, 14:09
سلام

روک و راست بهت بگم که اگر خیلی برات حیاتیه سراغ قفل های رایگان نرو چون همشون دیر یا زود

شکسته می شوند ،برو سراغ قفل های پولی :)

بای
سلام خیلی ممنون بابت جوابتون. :11:
ولی خیلی رک و راست شد آخه.... :46:
اگه پول داشتم که.... :31::13::31:
خب راستش دیر بودنش مهم نیست.... حداکثر 2 ماه دوام بیاره کافیه.
در بین رایگان ها چنین چیزی هست!؟
پولی ها در چه عیاریند؟
ممنون :11:

p30room
21-08-2009, 14:12
پولی ها هم فایده ای نداره . از ایرانی جماعت هر کاری بر میاد :31:

amir-shakh
21-08-2009, 17:23
من یه مدتی رو یه قفل ترکیبی کار کردم خیلی خوب پیشرفتم ولی دیگه بیخیال شدم اگه دوست داشتی به ایدیم pm بده تا بهت بگم چجوری مجانی میدم بهت به شرطی که تو هم یه کم روش کار کنی و یه چیز بهتر از کار درش بیاریم
shakh.nahs@yahoo.com

eng2006
21-08-2009, 20:19
من دنبال یه قفل واسه دی وی دی میگردم که کسی نتونه اطلاعات روی اون رو بخونه
یعنی پسورد بزاره واسش
کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tohidkh
21-08-2009, 20:49
ای بابا!!! :19:
چرا پس کسی نیست جواب بده؟!؟!؟!؟ :37:
واللا اون قدیما حداکثر زمانی که ما در انجمن بحث های نرم افزاری یا انجمن اینترنت و شبکه، طول میکشید تا به سوالات جواب بدیم، 30 دقیقه بود!!!
نمیدونم چرا پس بیش از 10 ساعت هست که من درخواست کردم، ولی یکی نیست یه نرم افزار معرفی کنه....:13::19:

موفق باشید.

(معذرت به خاطر پست بیهوده....:11:)

mehdi_7070
22-08-2009, 09:29
نمیدونم چرا پس بیش از 10 ساعت هست که من درخواست کردم، ولی یکی نیست یه نرم افزار معرفی کنه....:13::19:

اگه جستجو می‌کردید و 30 دقیقه وقت می‌گذاشتید، جواب سؤال را پیدا می‌کردید:46:
بارها بحث شده... جستجو کنید لطفا!

mahramasrar2
23-08-2009, 08:51
بله نيم ساعت وقت بزاريد مجبور نميشيد دوهفته به تاپيك سر بزنيد
ضمنا در اين سبك انجمن ها بيشتر در رابطه با قفل هاي تركيبي بحث مي شود و به علت ممنوع بودن قفل هاي ايراني معروف تر مورد بررسي واقع نمي شود پس به كم قانع باشيد چونكه رايگان است !!

eng2006
27-08-2009, 20:50
یعنی پسورد بزاره واسش

? kasi nabud?

Mahdi_Co_1368
27-08-2009, 22:34
? kasi nabud?

نمیدونم اجازه دارم جواب بدم یا نه ؟؟
ولی با اجازه ی بزرگتر ها ؛
CryptCD.v5.0
توی سایت های ایرانی یه سرچ کن ، لینک دانلودش رو به راحتی بدست میاری:10:

mimic
28-08-2009, 01:51
ای بابا!!! :19:
چرا پس کسی نیست جواب بده؟!؟!؟!؟ :37:
واللا اون قدیما حداکثر زمانی که ما در انجمن بحث های نرم افزاری یا انجمن اینترنت و شبکه، طول میکشید تا به سوالات جواب بدیم، 30 دقیقه بود!!!

موفق باشید.

(معذرت به خاطر پست بیهوده....:11:)

من دیر رسیدم ولی!

آخه کسی جوابی بلد نیست که بده دوست عزیز! هیچ نرم افزار بدرد بخوری در اینترنت یافت نمیکنید! اگر هم نرم افزار خوبی پیدا بشه ایرانی جماعت عادشه ورمیداره یه قفل تلفنی میزاره روش میفروشه به بقیه :31:
باز میشه پولی
شما اگر محدودیت نداری همون قفل تلفنی را بزار به جای ضد کپی. راحت و بی دردسر. armadillo گزینه خوبی است
برای قفل ضد کپی در اینترنت پیزهایی یافت میشه. خودت تحقیق کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

eng2006
29-08-2009, 14:31
نمیدونم اجازه دارم جواب بدم یا نه ؟؟
ولی با اجازه ی بزرگتر ها ؛
CryptCD.v5.0
توی سایت های ایرانی یه سرچ کن ، لینک دانلودش رو به راحتی بدست میاری:10:

یعنی پسورد بزاره واسش

این که گفتی خیلی خوبه ولی روی دی وی دی جواب نمیده
واسه دی وی دی چیزی داریم؟

evanescence722
30-08-2009, 13:09
راست ميگه ..دوستمون...دو راه داري...
من يه دوست داشتم كاري كرد كه سي دي غير قابل رايت بشه..با كلون و بيشتر فقفل شكن ها...
مخ بود....
ولي بهترينش اينه كه قفل تلفني بذاري..بهتر از اين ديگه جواب نميده....الان هم همين تو بورسه..عزيز...

amir raya
31-08-2009, 11:10
يكي ميگه قفل تلفني چيه؟

persiankitty
31-08-2009, 12:23
يكي ميگه قفل تلفني چيه؟

نرم افزار رو به يك تلفن وابسته مي كنند. يعني هميشه بايد با همون تلفن به اينترنت وصل بشي و برنامه رو اجرا كني. بعضي ها به اين نوع قفل "فعال سازي از راه دور" مي گويند. البته قفل آدمي بهترين نوع قفل هست. يعني يك نفر رو با باتوم بفرستي خونه استفاده كننده كه به محض اينكه خواست كپي بگيره ، بزنه توي ملاجش.

يك نفر خواهشا ، موضوع رو در قسمت پرسشهاي متداول اصولي تر تشريح بكنه .
ممنون

amir raya
31-08-2009, 12:41
خب پس با اينحال حتما بايد به اينترنت وصل بشي. يه وقت يه بيچاره مودم ناره.

evanescence722
31-08-2009, 20:01
به نام حق
با اجازه از اساتيد محترم..
تا جايي كه ميدونم و ديدم ميگم..
يه مدل از قفل تلفني كه دوستمون اشاره كردن..اينترنتي هستش...
يه مدل ديگه واسه دوستاني كه مودم ندارند...اليته كه الان مودم داري وگرنه تو انجمن چه جوري اومدي...واير لس؟
اينه كه شما ميره نرم افزار رو ميخري ..البته ايرانيشو...حالا ممكنه درسي باشه ..رو درسيها بيشتر ميذارن...
بعد ميايي خونه ميخوايي نصبش كني...رو نرم افزارت يه سريال ممكنه زده باشه..اونو ور ميداري...مينويسي...يه گوشه...
بعد به شماره شركت سازنده ..(كه خودشون تو راهنماي نرم افزار گفتن) زنگ ميزني...
ميگي الو ...به طور زنده اصولا كسي نيست جوابتو بده...چون بايد 24 ساعته پشتيباني كنند..واسه همين ميذارن رو پيام گير...
بعد خانمه ميگه شماره سريالتو بزن ..شما هم ميزني...بعد اونجاست كه به شما رمز عبور.. يا شماره فعال سازي يا هر چيزه ديگري كه ممكنه رو به شما ميده...
بعد اون شماره رو ميزني در جاي مربوطبهش...به همين ناراحتي..شما فعال شدي..
منتها به احتمال زياد اين نرم افزار ها رو جوري قفل گذاشتن كه تنها رو يه سيتم اجرا بشه نه سيستم ديگريس....
دليلشهم اينه كه طرف ميخواد به خاطر زحمتي كه حالا كشيده يا نكشيده...سودي ببره...
كسي هم كه به فكر جيب ملت نيست...
ولي با پيشرفتي كه فن اوري داشته الان ديگه اينترنتي شده..و اينكه بگي كسي مودم نداره ..مثله اينه كه بگي ........
ميگم يه مدل ديگه اينه كه شما رو از رايت يا ايميج گرفتن سي دي منع ميكنه....يعني شما هر وقت خواستي كه ايميج بگيري يا سي ديت ميسوزه...
يا كلون سي دي يهويي به 100 % ميرسه...
اين روش رو يكي از دوستام بلده.....
تماس فرت..

Davood_titan
09-09-2009, 11:49
به نام حق
با اجازه از اساتيد محترم..
تا جايي كه ميدونم و ديدم ميگم..
يه مدل از قفل تلفني كه دوستمون اشاره كردن..اينترنتي هستش...
يه مدل ديگه واسه دوستاني كه مودم ندارند...اليته كه الان مودم داري وگرنه تو انجمن چه جوري اومدي...واير لس؟
اينه كه شما ميره نرم افزار رو ميخري ..البته ايرانيشو...حالا ممكنه درسي باشه ..رو درسيها بيشتر ميذارن...
بعد ميايي خونه ميخوايي نصبش كني...رو نرم افزارت يه سريال ممكنه زده باشه..اونو ور ميداري...مينويسي...يه گوشه...
بعد به شماره شركت سازنده ..(كه خودشون تو راهنماي نرم افزار گفتن) زنگ ميزني...
ميگي الو ...به طور زنده اصولا كسي نيست جوابتو بده...چون بايد 24 ساعته پشتيباني كنند..واسه همين ميذارن رو پيام گير...
بعد خانمه ميگه شماره سريالتو بزن ..شما هم ميزني...بعد اونجاست كه به شما رمز عبور.. يا شماره فعال سازي يا هر چيزه ديگري كه ممكنه رو به شما ميده...
بعد اون شماره رو ميزني در جاي مربوطبهش...به همين ناراحتي..شما فعال شدي..
منتها به احتمال زياد اين نرم افزار ها رو جوري قفل گذاشتن كه تنها رو يه سيتم اجرا بشه نه سيستم ديگريس....
دليلشهم اينه كه طرف ميخواد به خاطر زحمتي كه حالا كشيده يا نكشيده...سودي ببره...
كسي هم كه به فكر جيب ملت نيست...
ولي با پيشرفتي كه فن اوري داشته الان ديگه اينترنتي شده..و اينكه بگي كسي مودم نداره ..مثله اينه كه بگي ........
ميگم يه مدل ديگه اينه كه شما رو از رايت يا ايميج گرفتن سي دي منع ميكنه....يعني شما هر وقت خواستي كه ايميج بگيري يا سي ديت ميسوزه...
يا كلون سي دي يهويي به 100 % ميرسه...
اين روش رو يكي از دوستام بلده.....
تماس فرت..

اسمشو نمیگین :10: