PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Crackdown 2

ali_ranger22
20-08-2009, 22:14
Crackdown 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Ruffian Games
ناشر : Microsoft Game Studios
پلتفرم : X360
طراحان : Billy Thomson
Steve Iannetta
تاریخ عرضه : TBA (احتمالا Q4 2010 )
ژانر : اکشن سوم شخص ، Sandbox
مدها : تک نفره ، مولتی پلیر و Co-oP

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

بعد از ساخته شدن نسخه ی اول و منتشر شدنش در سال 2007 بعلاوه فروش خوب و امتیازهای مناسب صحبت های زیادی بود از اینکه این بازی آیا ادامه خواهد یافت یا خیر .
جواب این سوال در E3 2009 داده شد و نسخه ی دوم بازی معرفی شد .

بازی در سبک سوم شخص و به صورت اوپن ورلد خواهد بود و شما در نقش یک سوپر انسان (super-human ) ظاهر می شوید که در تریلر بازی هم کمی از قدرت های این شخص به شما نشون داده میشه
همچنین بازی به شما امکان استفاده از Co-oP را خواهد داد

در تریلر بازی نشون داده شد که شخصیت بازی در شهر Pacific City به سر می برد و با توجه به صحبت های طراح بازی یعنی Billy Thomson اتفاقات داستانی بعد از سال های زیادی از نسخه ی اول دنبال میشه

اطلاعات خاص دیگه ای از بازی منتشر نشده و چون مدت زیادی هم تا انتشار بازی مونده احتمالا باید برای اطلاعات جدید مدت تقریبا زیادی صبر کرد

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

عکس ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

E3 09: Debut Trailer

HD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD

ali_ranger22
23-11-2009, 22:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
13-12-2009, 22:40
SD

HD

+
کسی نسخه اول رو بازی نکرده یه توضیح درباره ی بازی بده ؟

S.Y.K
13-12-2009, 23:25
SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
کسی نسخه اول رو بازی نکرده یه توضیح درباره ی بازی بده ؟

چرا علی جان
من روزی که تاپیک رو زدی قصد داشتم توضیحاتی راجع بله نسخه ی اول بدم ولی به دلایلی پشیمون شدم
Crack Down یک بازی Sand Box که سازنده ی این بازی David jones سازنده ی اصلی GTA (اولین نسخه یا همون Gta دو بعدی) هست.بازی یک اکشن ماجراحویی هستش که برخی المان های نقش آفرینی رو هم شامل میشه و سبک گرافیکی اون Cell Shade هست.البته بازی جلوه های بصری زیبایی داره مخصوصا انفجار ها.بازی گیم پلی نفس گیری داره و در اون قابلیت سوار شدن ماشین ها و حتی نشستن روی سقف ماشین ها در هنگام حرکت و پرش های بلند رو دارید.و همچنین وقتی بر بالای یک برج ایستادید نمای زیبایی از شهر رو مشاهده می کنید.بازی ماموریت های زیبا متنوع و جذابی داره و به راحتی گیمر رو جذب میکنه
اما نسخه ی دوم بازی که به نظر میاد سبک گرافیکی رو تغییر داده و دیگه گرافیک بازی در سبک Cell Shade نیست می تونه با استفاده از تجربیات موفق بازی در نسخه ی یک مخصوصا فیزیک و گیم پلی یک بازی بسیار موفق باشه و در بین بازی های Open World تا حدودی مطرح بشه.من به این بازی خیلی امیدورام.و همچنین انتظار دارم که در این نسخه شاهد گیم پلی جذاب تری باشیم
با وجود اینکه انتظار میره بازی بسیار موفق باشه نمی دونم چرا تاپیک بازی این قدر خلوته ؟!
اینم برخی از نمرات نسخه ی 1 بازی که نشان دهنده ی اینه که بازی نسباتا موفق بده و نمراتش قابل قبول بوده
GameShark : 100
Official Xbox Magazine UK : 90
Game Pro : 90
Team Xbox : 90
VideoGamer : 90
Xbox World 360 Magazine UK : 87
Game Informer : 85
X360 Magazine UK : 80
IGN : 80
Game Spot : 78
Game Trilers : 75
Official Xbox Magazine : 70
GameCritics : 55
Average : 83

CATALONIA
14-12-2009, 17:17
CRACK DOWN 2

شركت microsoft خبر ساخت بازی Crackdown 2 را به اطلاع همگان در E3 2009 رساند و به تمام طرفداران بازی خبر از به كار بردن ابتكاراتی جدید در نسخه دوم این بازی را داد و گفت ا بازی Crackdown 2 در سال 2010 منتشر می شود و قرار است در خود یك بخش multiplayer هم جای دهد. تا به حال در نمایشگاه E3 شرکت سونی نمایش خارق العاده ای از جدیدترین سخت افزار های بازی های رایانه ای خود را به نمایش گذاشته و چند بازی جدید برای کنسول های PSP و PS3 هم عرضه کرده است.

شرکت ماکروسافت نیز در این نمایشگاه بازی Crackdown 2 را عرضه کرد و اظهار داشت در نسخه دوم این بازی در سال 2010 با ابتکارات جدید و قابلیت بازی همزمان دو یا چند کاربر عرضه خواهد کرد.این بازی دنباله رو داستان قبلی خود Crackdown است این بازی سوم شخص شوتر است و از گیم پلی open-world برخوردار است مانند بازی قبلی , امکان co-operative play وجود داشته و 4 بازیکن به بالا را support خواهد کرد. هم چنین سبک competitive multiplayer modes ان تا 16 بازیکن را support خواهد کرد.این بازی تنها برای xbox عرضه شده و در ژانر action-adventure قرار میگیرد , این عنوان جدید از بازی به طور کل پیشرفت داشته چه از لحاظ صداگذاری چه از لحاظ گیم پلی و طراحی کاراکتر ها و محیط بازی و POINT OF VIEW ها. برای بازی کلی نقشه جدید طراحی شده تا طرفداران این سری مجموعه خود را در یک فضای تکراری و یکنواخت نیابند. اسلحه ها و قدرت های جدیدی که وارد بازی شده اند فوق العاده اند و کمبود هایی که در سری قبل باز ی وجود داشت ازا ین نظر در این نسخه از بین رفته است, سازندگان سعی کرده اند تا جایی که ممکن است از طراحی ماموریت و بزن و بکش های تکراری خودداری کرده و یک محیط جدید را پیش چشم بازیکن به تصویر بکشند.

یکی از نکات قابل توجه در بازی CRACK DOWN2 همان اکتشافات درون شهری و ازادی عمل در ان است , بازی این شجاعت را به بازیکن میدهد که ازادانه در درون شهر به جستجو پرداخته و چیز های جالب را خود کشف کند. دست اندر کاران اظهار داشته اند همان طور که دوستداران این بازی از عنوان قبلی لذت برده اند و ان را دوست داشته اند , کاری کرده ایم که این عنوان خیلی بهتر از ان باشد و هر بیشتر جذب محیط این بازی شوند.

اگر تریلر این بازی را ببینید جلوه های سینمایی ان بیش از پیش جلب توجه کرده و طبیعی بودن صحنه ها و کاراکتر ها واقعا بیننده را شگفت زده میکند.سازندگان بازی فکر میکنند این عنوان همگان را سورپرایز خواهد کرد و برای تیم سازنده یکی از کارهای موفقی خواهد بود که در کارنامه انها جای خواهد گرفت. بازی مسیری مشخص برای خود در نظر گرفته , و مطمئناهم راه درستی را انتخاب کرده است .

CATALONIA
12-02-2010, 10:15
Crackdown 2 – New shots, cover-art, X10 fact-sheet released

Microsoft امروز چند شات جديد از بازي همچنين باكس آرت بازي و fact-sheet  بازي Crackdown 2 ر ابه نمايش درآورد . لازم به ذكر است كه اين شركت افزود كه تاريخ عرضه ي اين بازي ژوئن امسال مي باشد . 

BOX - ART 

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]     [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]   

NEW SHOTS 
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  

منبع VG247

CATALONIA
15-03-2010, 20:52
 بازي در تاريخ 6 جولاي در بريتانيا عرضه خواهد شد ! 

بقيه ي خبر در مورد چيز خاصي نيست براي همين ترجمه نميكنم :31:

pedram_sad
15-03-2010, 20:56
یک عنوان exclusive عالی و قوی دیگه برای xbox 360
بی صبرانه منتظر انتشار بازی هستیم

Turok-71
21-05-2010, 21:50
یک عنوان exclusive عالی و قوی دیگه برای xbox 360
بی صبرانه منتظر انتشار بازی هستیم
والا من که چنتا تریلر دیدم نا امید شدم واقعا این بازی رو ماکرو روش میشه بگه انحصاریه!!!
نه گیم پلی ، گرافیک و داستانی داشت.
واقعا این عنوان می خواد آمار فروش 360 رو بالا ببره!!!

m_kasaeei
21-05-2010, 22:19
والا من که چنتا تریلر دیدم نا امید شدم واقعا این بازی رو ماکرو روش میشه بگه انحصاریه!!!
نه گیم پلی ، گرافیک و داستانی داشت.
واقعا این عنوان می خواد آمار فروش 360 رو بالا ببره!!!
نسخه قبل رو پس بازی نکردین شما ؟؟
البرز بودی ؟؟؟ :دی
نسخه قبل هم طرفداره زیادی جذب کرد هم خوب خودش رو نشون داد :46:
این نسخه هم مثل نسخه اول مطمئنن قوی هست !
محمد

Spaniuly
21-05-2010, 22:25
البرز جان من مطمئن هستم بازی خوبی از آب در میاد حداقل از این بابت مطمئن هستم کسانی که فن کرایزس باشن و براشون زیاد اهمیت زیادی نداشته باشه که یه بازی سوم شخص بازی کنن توی سبک کرایزس این بازی رو حتما می خرن. البته XBOX360 دارها فرصت خوبی گیر آوردن تا یه بازی در سبک کرایزس رو تجربه کنن حالا نمی دونم این بازی زودتر ریلیز میشه یا کرایزس 2 ولی هر چی که هست برای XBOX360 باز ها تازگی خواهد داشت چون تا حالا کرایزس برای کنسول ها عرضه نشده. گرچه اگه من کنسول نخرم نخواهم تونست این عنوان رو تجربه کنم ولی می تونم حدس بزنم که می تونه جالب باشه داستانش هم که بدک نیست. بازم باید بعد ریلیز نظر قطعی داد.

Turok-71
22-05-2010, 08:58
نسخه قبل رو پس بازی نکردین شما ؟؟
نسخه قبل هم طرفداره زیادی جذب کرد هم خوب خودش رو نشون داد
این نسخه هم مثل نسخه اول مطمئنن قوی هست !
محمد

البرز جان من مطمئن هستم بازی خوبی از آب در میاد حداقل از این بابت مطمئن هستم کسانی که فن کرایزس باشن و براشون زیاد اهمیت زیادی نداشته باشه که یه بازی سوم شخص بازی کنن توی سبک کرایزس این بازی رو حتما می خرن. البته XBOX360 دارها فرصت خوبی گیر آوردن تا یه بازی در سبک کرایزس رو تجربه کنن حالا نمی دونم این بازی زودتر ریلیز میشه یا کرایزس 2 ولی هر چی که هست برای XBOX360 باز ها تازگی خواهد داشت چون تا حالا کرایزس برای کنسول ها عرضه نشده. گرچه اگه من کنسول نخرم نخواهم تونست این عنوان رو تجربه کنم ولی می تونم حدس بزنم که می تونه جالب باشه داستانش هم که بدک نیست. بازم باید بعد ریلیز نظر قطعی داد.
خب من اینو با انحصاری های سونی و سایر انحصاری های ماکرو مقایسه کردم و فهمیدم در مقابل اونها خیلی ضعیفه...
من توی فروم های خارجی هم چیز زیادی رو از این بازی ندیدم...
بحث من سر انحصاری بودن بازیه و خودتم دیگه می دونی یه بازی انحصاری انتظار ازش خیلی بیشتره.
محمد دیگه وقتشه از جمود فکری و تعصب نسبت به ماکرو در بیای.(فیبل 3 برای pc) :دی

آرمین جون حرفت درسته ولی تا زمانی که به قول خودت کرایزس :دی برای کنسول نیومده بود البته فکر هم نمی کنم این بتونه حتی مقابل نسخه دوم کرایسیس هم عرض اندامی بکنه!!!

m_kasaeei
22-05-2010, 12:10
محمد دیگه وقتشه از جمود فکری و تعصب نسبت به ماکرو در بیای.(فیبل 3 برای pc)
به جان خودم ککم هم نلرزید :دی
اخه من اصلا RPG باز نیستم :دی حتی me2 هم بازی نکردم با اون همه سر و صدا :دی
بگن geow 3 از انحصار در بیاد اینجارو به خون میکشم :دی

Turok-71
22-05-2010, 12:37
به جان خودم ککم هم نلرزید :دی
اخه من اصلا RPG باز نیستم :دی
بگن geow 3 از انحصار در بیاد اینجارو به خون میکشم :دی
به جون خودم وقتی فهمیدی فیبل واسه pc ریلیز میشه اشک تو چشمات جمع شده...:دی
این که R.P.G نیست!!!:18: TPS ـه.
اونم واسه pc میاد خودتو ناراحت نکن...:21:
ما که این جا خون نداریم مگه به رب گوجه بکشی...

amin 2010
21-06-2010, 17:33

دموی قابل بازی crackdown 2 امروز عرضه میشه .شما می تونید coop چهر نفره هم بازی کنید و ایچیومنت های دمو رو بدست بیارید

pedram_sad
01-07-2010, 16:12
این بازی انحصاری فوق العاده xbox 360 هم لینک هاش اومد
تاپیک منتقل بشه

PS2PS2PS2
02-07-2010, 17:25
عجب بازی ای هست.................!!!!!!!!!!:18:

HORROR
02-07-2010, 17:52
عجب بازی ای هست.................!!!!!!!!!!:18:
از طرز نوشتنت معلومه خیلی باحاله:40:

Leon-117
02-07-2010, 18:26
فكر كنم براي ريجن هاي pal و free هنوز نيومده.
درسته؟

pedram_sad
02-07-2010, 18:39
فكر كنم براي ريجن هاي pal و free هنوز نيومده.
درسته؟
لینک های بازی free هست

mehdi30nema
02-07-2010, 20:12
پدرام جان من شماره اول را بازی نکردم ، چطوره به نظرت ؟
گرافیکه بازی هم که چنگی به دل نمیزنه .

pedram_sad
02-07-2010, 20:20
پدرام جان من شماره اول را بازی نکردم ، چطوره به نظرت ؟
گرافیکه بازی هم که چنگی به دل نمیزنه .
شماره اولش که خیلی خوب و موفق بود
گرافیک بازی تو سبک خودش محسوب میشه که قوی کار شده نه تو مقایسه با بازی های موتور unreal

mehdi30nema
03-07-2010, 19:30
من بازی رو گرفتم .
یه ده دقیقه ایی هم بازی کردم ( البته فقط قسمت آموزشی اول بازی )
ولی یه چیزی را نفهمیدم : اول بازی توی منو وقتی میخواهیم وارد بازی بشیم بعد از اینکه روی game کلیک میکنیم چند تا گزینه میاد مثل trosh ، estatistic و.... 5 تا میشه . اینا برای چی هستن ؟ ( درجه سختی بازی هست ؟)

masoud93
03-07-2010, 19:52
کی بازی کرده .
بازی چجوریاست شنگوله حال میده بازیش کنی و سبکش چجوری (شبیه چه بازی هست)

mehdi30nema
03-07-2010, 21:50
بازیش واقعا مسخره هست ، نیم ساعت بازی کردم واقعا ناامید شدم . لگو هری پاتر میخریدم جای این بازی بهتر بود .

Hunter lord
04-07-2010, 08:50
امروز قبل اینکه بخوام X360 رو بفروشم این بازی رو خریدم :

1 - گرافیک : مزخرف ( ماشاااله کنسول ماکروسافت سخت افزارش قویه ) - بافت ها بی روح - اگه گرافیک کاملا کارتونی بود شاید قابل تحمل بود - نورپردازی هم متوسط هستش .

2 - صداگذاری : بد نبود ولی به پای بازی های درجه یک نمی رسید . همین

3 - گیم پلی : همین رو بگم که گیم پلی Prototype رو تقلید کردن بسه و به طور معجزه آسایی گند زدن . بپر اینور این رو بکش - بپر اونور ماشین پرت کن اون رو بکش .

4 - داستان : هنوز چون بازی رو تموم نکردم نمی تونم نظری بدم .

masoud93
04-07-2010, 09:47
شانس مارو نگاه کنید نا سلامتی بازی اختصاصی هستش معمولا بازی های اختصاصی خیلی عالی هستن.
نه به بازی اختصاصی های ps3 نه به اختصاصی های xbox 360 :2:

Alireza.M67
05-07-2010, 13:17
عجب بازی ضایعیه :2:
حالم بهم خورد ، حیف پول که دادم اینو خریدم .
بازی تقلید بسیار بسیار ضعیف از prototype هست .
گیم پلی بسیار تکراری و یکنواخت که واقعا حوصله رو سر می بره .
از معدود بازیهاییه که هیچ نکته مثبتی توش نیست .

aha2012
05-07-2010, 13:40
این بازی انحصاریه 360ه؟؟؟:18:
اگه آره.................چی میگی :31:

pedram_sad
05-07-2010, 14:03
این طور که دوستان میگن عیجب شد قضیه
شماره اول این بازی میانگین 8.5 داشت و زمان خودش سال 2007 فوق العاده بود و خیلی هم خوب فروخت
این یکی رو تا 4 شنبه میرسه دستم ببینم جریان چی شده که همه مینالن
البته هنوز امتیازی ازش نیومده

Leon-117
05-07-2010, 15:38
ديگه فكر نكنم اونجوري كه دوستمون Hunter Lord در مورد بازي نظر دادن بازي بد باشه!

CATALONIA
05-07-2010, 16:04
شانس مارو نگاه کنید نا سلامتی بازی اختصاصی هستش معمولا بازی های اختصاصی خیلی عالی هستن.
نه به بازی اختصاصی های ps3 نه به اختصاصی های xbox 360 :2:
ببين دوست من نميشه اينو با بازي هاي انحصاري سوني مقايسه كرد . 

چرا ؟ 
چون در سال ممكنه بيش از 10 تا 20 بازي انحصاري اين گونه براي x360 بياد كه براي سوني هم ممكنه همين حدود يا كمتر بياد ... 
شما اينو مثلا نميتوني با GOW يا HR مقايسه كني . 
چرا ؟‌
چون از اين بازي ها شايد سالي يك بازي براي x360 و يك بازي براي سوني بياد ... 
براي همين اگه بخوايم مقليسه كنيم اين بازي انحصاري رو بايد با يك بازي درجه ي روي سوني مقايسه كنيم كه ميشه گفت هم سطح هستن ... 

شما بايد اون بازي هاي انحصاري كه در نظر داري با AW مثلا مقايسه كني نه اين بازي .. 
....
ممنون 

Masoud King
05-07-2010, 17:49
امتياز هاي بازي:

PlanetXbox360 – 9/10
Gamespot – 7/10
OXGCN – 8.5/10
OXM – 8/10
Destructoid – 4.5/10
Eurogamer – 8/10
DigitalSpy – 4/5
IGN – 7.5/10
Bit-Tech – 6/10
AusGamers – 78/100
Resolution – 7/10
Videogamer – 7/10
SI – 7.5/10
Eurogamer Spain – 7/10

pedram_sad
05-07-2010, 20:23
امتازاتش که بد نیست
چند تا امتیاز خوب هم داره توش
ولی کلا همون طور که gamespot هم تو نقدش اشاره کرده نسبت به نسخه اول پیشرفتی نداشته و مشکلاتش رو حل نکرده همین عامل مهمی تو نگرفتن امتیاز بالا iهست و کمتر شدن امتیاز نسبت به نسخه اول

کلا میشه گفت متوسط هست
گرچه نه publisher نه developer ادعایی هم نداشتن و بازی رو تو بوق و کرنا هم نکردن

با چیز های که دوستان گفتن منتظر امتیاز 4.5 و 5 از IGN و GS بودم :31:

tommy vercetti
05-07-2010, 20:36
بچه ها ... من این بازی رو بگیرم ؟

pedram_sad
05-07-2010, 20:36
این متن رو هم دوستمون تو اخبار کوتاه قرار دادن گفتم اینجا هم بگذارم برای دوستان

اکثر بازی‌کننده‌هایی که در اوایل شروع بکار کنسول ایکس‌باکس360 نسبت به تهیه‌ی آن اقدام کرده‌اند، با نام بازی کرک‌دان آشنایی دارند. قسمت نخست از این مجموعه بازی‌ها در فوریه سال 2007 میلادی در اختیار بازی‌کننده‌های کنسول ایکس‌باکس360 قرار گرفت و توانست نظر مساعد تعداد بسیار زیادی از مخاطبین و منتقدان بازی‌های رایانه‌ای را بسوی خود جلب کند.
این بازی از حیث فروش نیز موفقیت‌های چشم‌گیری کسب کرد و بعنوان پرفروش‌ترین بازی ماه فوریه سال 2007 میلادی انتخاب شد و تا پایان همان سال بیش از 1.5 میلیون نسخه فروخت.

دیوید جونز، پدر مجموعه بازی‌های GTA کارگردانی قسمت نخست را برعهده داشت و همین بتنهایی می‌توانست دلیل خوبی برای تهیه‌ی کرک‌دان باشد. اما با وجود تمام این قابلیت‌ها آن‌طور که انتظار می‌رفت کرک‌دان مورد استقبال بازی‌کننده‌های کنسول ایکس‌باکس360 قرار نگرفت. دلیل این پیشامد بسیار ساده است: وجود Gears of War. کرک‌دان زمانی عرضه شد که قسمت اول از مجموعه بازی‌های GeOW دنیای بازی‌های رایانه‌ای را قبضه کرده بود و چند هفته‌ای از انتخاب این بازی بعنوان برترین بازی‌ رایانه‌ای سال 2006 میلادی نگذشته بود.

حال پس از گذشته بیش از سه سال کرک‌دان بار دیگر سعی دارد قابلیت‌های خود را به بازی‌کننده‌های کنسول ایکس‌باکس360 ثابت کند. البته پروژه‌ی ساخت و توسعه‌ی قسمت دوم در استودیو بازی‌سازی رافیان‌گیمز به پایان رسیده است و دیگر خبری از دیوید جونز محبوب نیست. حتما بهتر از ما می‌دانید که در عرض چند سال گذشته استودیو بازی‌سازی Realtime Worlds و شخص جونز بر روی پروژه‌ی بازی ABP کار می‌کردند.
سبک بازی مشابه قسمت نخست دنیای باز است و بازی‌کننده بار دیگر بعنوان سوپر پلیس‌های پاسیفیک‌سیتی ظاهر خواهد شد. شهر دچار هرج و مرج شده و آرام کردن اوضاع تنها از عهده‌ی سوپر پلیس‌های Agency برمی‌آید.

حتا قسمت نخست از مجموعه بازی‌های کرک‌دان از حیث جلوه‌های بصری و گرافیکی در درجه‌ی مطلوبی قرار داشت و این‌بار نیز شاهد گرافیک قابل قبول از این عنوان هستیم. بخش چندنفره‌ی آن‌لاین بازی نیز می‌تواند در کنار بخش داستانی بازی‌کننده‌ها را تا مدت‌ها مشغول کند. درجه‌ی سنی بزرگ‌سال برای این عنوان درنظر گرفته شده است و خانواده‌ها در تهیه‌ی کرک‌دان2 برای فرزندانشان باید دقت بیشتری به خرج دهند.
در مجموع اگر در قید و بند گرافیک واقع‌گرایانه نیستید و از بازی کردن در نقش یک سوپر پلیس که اتومبیل‌ها را مثل توپ فوتبال به اطراف پرتاب می‌کند، لذت می‌برید، کرک‌دان2 را از دست ندهید.

منبع:

بچه ها ... من این بازی رو بگیرم ؟
من که 4 شنبه میرسه دستم
اگه کمتر هم میگرفت میگرفتمش چون شماره اولش همون طور که این متن هم گفته خیلی موفق بود و خاطراتی دارم باهاش و از اون سمت هم عنوان انحصاری هست
باز هم بحث سلیقه هست و انتظارات بالا که همیشه نمیشه جواب گو بود

PS2PS2PS2
06-07-2010, 09:31
حتمالا امروز میگرمش شما چی میگید؟....من شماره یکشو بازی نکردم این رو بگیرم یا اون "تبدیل شوندگان" رو؟؟!!!

Alireza.M67
06-07-2010, 11:42
حتمالا امروز میگرمش شما چی میگید؟....من شماره یکشو بازی نکردم این رو بگیرم یا اون "تبدیل شوندگان" رو؟؟!!!

transformers رو هنوز بازی نکردم ولی Crackdown که یه افتضاحه کامله .
اگه من بخوام به این بازی امتیاز بدم شاید 1 از 10 مناسب باشه تازه اونم تو رودرواسی گیر کردم .

mehdi30nema
06-07-2010, 12:24

صد در صد transformers را بگیر . یک بازی با اکشن خیلی عالی هست .

pedram_sad
07-07-2010, 20:38
بازی امروز رسید بدستم
شروع بازی قوی بود همچنین option بازی بخش audio که امکانات خوبی داشت
tutorial بازی هم خیلی خوب توضیح داده شد

در مورد گرافیک بازی خیلی شبیه به سبک bordelrlands هست
خود شخصیت ها و ماشین و هلی کوپتر ها با توجه به سبک گرافیکی خوب کار شده بودن

اما محیط ها و همچنین دشمن ها خیلی تو ذوق میزنه و واقعا ضعیف کار شده

اما نکته اصلی بازی gamplay سریع و fun بازی هست که خیلی خوشم اومد و 1 ساعتی بازی کردم
به خصوص کشتن دشمن ها با نارنجک خیلی حال میده

بازی هم پر از اسلحه و item هست
کنترل بازی به خصوص ماشین ها خیلی خوب کار شده بود

در کل منم همون 7 رو میدم
و اگه محیط بازی بهتر طراحی شده بود و انفجار ها و گرافیک دشمن ها قوی تر بودن بازی خیلی بهتر میشد

Leon-117
08-07-2010, 13:54
منم بازي رو گرفتم اول كه ميخواستم وارد بازي بشم با خودم گفتم گفتم الان يه چيزي در حد شرك در مياد!
ولي نه بازي قابل قبوله!گرافيك بازي توي سبك خودش خوب كار نشده و از محيط ها كلا انتظار بيشتري ميرفت!
بقيه توضيحات هم آقا پدرام توي پست بالايي گفتن ديگه......

Alireza.M67
08-07-2010, 19:31
میگم آقا پدرام خیلی جالبه که ما با هم انقدر اختلاف سلیقه داریم.:10:
تو این چند سالی که که تو این فرومم فکر کنم بیش از 90 درصد اختلاف سلیقه یافتم .:31:
(اینم نشان قدرت خداست )

شروع بازی قوی بود همچنین option بازی بخش audio که امکانات خوبی داشت
tutorial بازی هم خیلی خوب توضیح داده شد

tutorial بازی خیلی کش دار و حوصله سر بره .انگار واسه بچه توضیح میده .
حداقل میتونستن مناسب با لولی که انتخاب میکنی ، آموزش بذارن .

در مورد گرافیک بازی خیلی شبیه به سبک bordelrlands هست
خود شخصیت ها و ماشین و هلی کوپتر ها با توجه به سبک گرافیکی خوب کار شده بودن

گرافیک cell shade که شناخته شدست و اینکه شبیه bordelrlands خیلی جای تعجب نداره .
ولی اتفاقا اصلا در طراحی ها مخصوصا طراحی ساختمونها خوب کار نکردن .

اما محیط ها و همچنین دشمن ها خیلی تو ذوق میزنه و واقعا ضعیف کار شده

موافقم ( این جزو همون 10 درصدیه که بالا گفتم ):31:

اما نکته اصلی بازی gamplay سریع و fun بازی هست که خیلی خوشم اومد و 1 ساعتی بازی کردم

گیم پلی بازی یه فجعست و منم مثل شما 1 ساعت بازی کردم با این تفاوت که بعدش بازیو انداختم دور.

کنترل بازی به خصوص ماشین ها خیلی خوب کار شده بود

انقدر بازی تکراری و حوصله سر بره که اصلا این جور چیزا نمیتونه آدمو جذب کنه .
گرچه کنترلش خیلی هم خوب نبود ، در حد متوسط .

در مورد سوال شما بعد از خرید ترنسفورمرز تقریبا با نظر آقا مهدی موافقم

صد در صد transformers را بگیر . یک بازی با اکشن خیلی عالی هست .

البته بازی عالی نیست ولی از Crackdown 2 بهتره .

Leon-117
08-07-2010, 20:11
tutorial بازی خیلی کش دار و حوصله سر بره .انگار واسه بچه توضیح میده .
حداقل میتونستن مناسب با لولی که انتخاب میکنی ، آموزش بذارن .
گرافیک cell shade که شناخته شدست و اینکه شبیه bordelrlands خیلی جای تعجب نداره .
ولی اتفاقا اصلا در طراحی ها مخصوصا طراحی ساختمونها خوب کار نکردن .
موافقم ( این جزو همون 10 درصدیه که بالا گفتم ):31:
گیم پلی بازی یه فجعست و منم مثل شما 1 ساعت بازی کردم با این تفاوت که بعدش بازیو انداختم دور.
انقدر بازی تکراری و حوصله سر بره که اصلا این جور چیزا نمیتونه آدمو جذب کنه .
گرچه کنترلش خیلی هم خوب نبود ، در حد متوسط .

نظر شما كاملا قابل احترامه ولي:
گيم پلي بازي يه فاجعه نيست!
گيم پلي بازي معموليه.
(گيم پلي هم اونقدر ديگه حوصله سر بر نيست!)
با گرافيك و بقيه موارد موافقم و اينكه بازي در حد سطل آشغال انداختن هم نبود!

Alireza.M67
09-07-2010, 11:55
نظر شما كاملا قابل احترامه ولي:
گيم پلي بازي يه فاجعه نيست!
گيم پلي بازي معموليه.
(گيم پلي هم اونقدر ديگه حوصله سر بر نيست!)
با گرافيك و بقيه موارد موافقم و اينكه بازي در حد سطل آشغال انداختن هم نبود!

آخه میدونی ... یه مسئله ی روان شناسی هست .
یه موقع شما میری یه بازیو میخری که خیلی ادعا نداره و شما هم خیلی ازش انتظار نداری .
یه موقع شما میری یه بازی انحصاری میخری که کلی سر و صدا کرده و انتظارت بالاست .
وقتی شما با نام بازی انحصاری 360 میری Crackdown2 میخری قطعا وقتی با یه همچین بازی سطح پایینی روبرو میشی کلی ضد حال می خوری .
شاید اگه اینم یه بازی مولتی و کم سر و صدا بود انقدر منو عصبی نمی کرد که بگم بهش از 10 نمره ی 1 میدم .

pedram_sad
10-07-2010, 13:06
دوستان بنده امروز در مقابل این بازی سر تعظیم فرود اوردم و گذاشتمش کنار :31:

mehdi30nema
11-07-2010, 08:39
واقعا کار خوبی کردی.
من که همین روز اول این کارو کردم .

Leon-117
12-07-2010, 10:06
منم بازي گزاشتم كنار!
بازي واقعا تكراري هست!بعد 2 ساعت به خودم ميگفتم كل بازي همينه؟!
لگو هري به نظر من بازي بهتريه!:31:+شرك و داستان اسباب بازي 3:31:

Alireza.M67
12-07-2010, 15:41
دوستان بنده امروز در مقابل این بازی سر تعظیم فرود اوردم و گذاشتمش کنار :31:

واقعا کار خوبی کردی.
من که همین روز اول این کارو کردم .

منم بازي گزاشتم كنار!
بازي واقعا تكراري هست!بعد 2 ساعت به خودم ميگفتم كل بازي همينه؟!
لگو هري به نظر من بازي بهتريه!:31:+شرك و داستان اسباب بازي 3:31:

دیدید حالا ...:31:

amin 2010
12-07-2010, 16:13
اقا عجیبه این بازی الان در بازار فروش UK رتبه اولو از harry potter 1-4 گرفته !!!خود هری پاترم که RDR رو زده بود کنار کلا بازار عجیبی داره این UK

pedram_sad
13-07-2010, 19:39
اقا عجیبه این بازی الان در بازار فروش UK رتبه اولو از harry potter 1-4 گرفته !!!خود هری پاترم که RDR رو زده بود کنار کلا بازار عجیبی داره این UK
با این که گذاشتمش کنار و به سلیقه ماها خوش نیومد
ولی مثل روز مشخص بود برام که نافرم میفروشه
همون کاری که شماره اول کرد

mehdi30nema
13-07-2010, 20:13
با این که گذاشتمش کنار و به سلیقه ماها خوش نیومد
ولی مثل روز مشخص بود برام که نافرم میفروشه
همون کاری که شماره اول کرد

شماره اول فقط به خاطر اینکه کد های بتای بازی هالوی 3 را داشت فروخت

Hunter lord
15-07-2010, 09:10
لعنت به این بازی و اون ماکروسافت احمق که مثلا رفته انحصاری کرده .

اگه بازی روی Wii منتشر می شد ومقعیت بهتری کسب می کرد .

امروز رفتیم خونه رفیقمون بازی کردیم . بعد یک ساعت میخواستم DVD مریوطه رو بشکونم .
بعد رفتم خونه نشستم Metal Gear solid 4 بازی کردم و گفتم :
به افتخار متال گیر و PS3 :7:

چقدر آحه بازی می تونه تکراری باشه .

این رو هم بگم که گرافیک بازی انقدر خوبه که انتهای قدرت X360 رو به شما نشون می ده . :31:

اون زمانی که X360 خریدم یکی از بازی هایی که روش حساب باز کرده بودم Crackdown 2 بود .

ببینیم ماکروسافت کی می خواد از خر شیطون پایین بیاد و با یه چند تا شرکت 1st Party قرار داد ببنده . و همچنین از فرمت Blue ray پشتیبانی کنه تا شاید بازی مثل Uncharted 2 با حجم 24 گیگ روی این کنسول عرضه شه .

mehdi30nema
18-07-2010, 19:55
این بازی بنا به گفته سایت vgchartz در حدود 300 هزار عدد نسخه فروخت

Alireza.M67
18-07-2010, 22:02
ببینیم ماکروسافت کی می خواد از خر شیطون پایین بیاد و با یه چند تا شرکت 1st Party قرار داد ببنده . و همچنین از فرمت Blue ray پشتیبانی کنه تا شاید بازی مثل Uncharted 2 با حجم 24 گیگ روی این کنسول عرضه شه

Hunter lord ( ع ) می فرماید :

Unchatred 2 تو دهنی محکمی است به بازی های انحصاری X360 که تنها نام انحصاری را یدک می کشند .

و همچنین HR , GOW III اردنگی هایی هستند که X360 را سرنگون می کنند .
.

ببینید ما هم از این بازی خوشمون نیومد ولی شما دیگه زیادی افراطی هستی.
بازیهای انحصاری پلی استیشن خیلی عالی هستن ولی اگه تمام بازیهای پلی استیشن رو زیر و رو کنی یه بازی مثل FABLE II نمیتونی گیر بیاری.
پس هر دو کنسول قوی و هر دو شرکت قابل احترامن .
درست نیست که بیای اینجوری حرف بزنی .

masoud93
18-07-2010, 22:30
لعنت به این بازی و اون ماکروسافت احمق که مثلا رفته انحصاری کرده .

اگه بازی روی Wii منتشر می شد ومقعیت بهتری کسب می کرد .

امروز رفتیم خونه رفیقمون بازی کردیم . بعد یک ساعت میخواستم DVD مریوطه رو بشکونم .
بعد رفتم خونه نشستم Metal Gear solid 4 بازی کردم و گفتم :
به افتخار متال گیر و PS3 :7:

چقدر آحه بازی می تونه تکراری باشه .

این رو هم بگم که گرافیک بازی انقدر خوبه که انتهای قدرت X360 رو به شما نشون می ده . :31:

اون زمانی که X360 خریدم یکی از بازی هایی که روش حساب باز کرده بودم Crackdown 2 بود .

ببینیم ماکروسافت کی می خواد از خر شیطون پایین بیاد و با یه چند تا شرکت 1st Party قرار داد ببنده . و همچنین از فرمت Blue ray پشتیبانی کنه تا شاید بازی مثل Uncharted 2 با حجم 24 گیگ روی این کنسول عرضه شه .

درسته بازی های قشنگی هستن ولی خودشون رو پاره هم کنن به gears of war 1 & 2 نمیرسن :27:

راستی uncharted 2 حجمش 24 گیگ هست :18:

چه شرکت آشغالی بوده بیاد از یوبی سافت یاد بگیره که فار کرای 2 رو 3 گیگ درست کرد.

amin 2010
18-07-2010, 22:43
اقا اينقدر بحثاي الکي نکنين اين فن بوي بازي ها اخه چين؟؟؟دوستان حداقل دليلاي درست بيارن ادم بتونه که حرفشونو قبول کنه اخه حجم يه بازي بالا باشه يعني بازي خوبه؟؟؟چون حجم يکي کمه يعني بازيه بديه!!!؟؟؟اين بحثا هم گروه موجوده اونجا ادامه بدين.

Leon-117
19-07-2010, 09:16
دوستان گرامي من به مدت تقريبا 1 هفته خودمو مسخره كرده بودم!
همش بازي ميكردم بخاطر اين Avatar award ها تازه فهميدم اونايي كه ميخواستم بايد DLC نصب كرد!
در كل اگه بخواهيم به چشم يه بازي انحصاري كه قرار بوده خيلي بتركونه(!)بهش نگاه كنيم بازي ضعيف هست.
اما اگه مثل بازي هاي ديگه بهش نگاه كنيم بازي متوسطه.
من شخصا لگو هري رو ترجيح ميدم:31:

amin 2010
19-07-2010, 11:12
اين است تفاوت سليقه ها!!!!!!!!!!!!!
crackdown 2 هم چنان برترين در فروش!!!!!!!!

crackdown2 هم چنان در صدر جدول فروش هفتگي UK!!!!با اين که خيلي از دوستان از بازي راضي نيستن اما اين بازي همچنان به سفروش بالاي خودش ادامه ميده ، از نکات ديگه هم اينه که toy story 3 , RDR همچنان بين 5 بازي بسيار موفق در زمينه فروشند.

در ضمن بازي AW هم 98 % در زمينه فروش افزايش داشته و به رده 11 برگشته و بين 20 بازي برتر شده

ليست اين هفته

Crackdown 2 (Ruffian Games, Microsoft Games Studios)
Dance on Broadway (Ubisoft, Ubisoft)
Lego: Harry Potter (Traveler’s Tales, Warner Bros. Interactive)
Red Dead Redemption (Rockstar San Diego, Rockstar)
Toy Story 3 (Disney Interactive Studio, Disney)
2010 FIFA World Cup: South Africa (EA Sports, EA)
Super Mario Galaxy 2 (Nintendo, Nintendo)
Tiger Woods PGA Tour 11 (EA Sports, EA)
Call of Duty: Modern Warfare 2 (Infinity Ward, Activision)
Just Dance (Ubisoft, Ubisoft)

mehdy.z
19-07-2010, 14:46
اين است تفاوت سليقه ها!!!!!!!!!!!!!
crackdown 2 هم چنان برترين در فروش!!!!!!!!

کاملا تائید میشه:31:
من یکی که هر وقت میام توی این تاپیک اساسی گیج میشم یکی میاد میگه رو دست نداره و بهترین بازیه یکی دیگه میگه اه این دیگه چیه!!
واجب شد برم سر کلوپ کوچمون بفهمم قضیه چیه؟؟؟:31::31:

m_kasaeei
19-07-2010, 14:46
Hunter lord
gorgnamaa
SOLTAN MASOUD 007
:27: جدا که هر 3تاتون 3 تا فن بوی هستید ملتو گذاشتید سر کار :27:
یک نظرات تاریخی هم میدن باید تو کتاب رکورد ها ثبت بشه :27:
برین خدا روزیتونو جای دیگه حواله کنه :27:

mehdy.z
19-07-2010, 15:55
دوستان جدا از تاپپک کلی میگم:
درست همینجور که امین جون گفت اگه در مورد یا مواردی نظر خاصی دارین خوب بدین بقیه هم میخونند!!
دیگه این وسط از توهین به قدرت درک و یه جورایی شعور همدیگه پرهیز کنید تا یکی هم که میاد نظرش رو در مورد بازی یا هر چیزی میده عوض تشکر حداقل دلسرد نشه!!!
چون گاهی اوقات آدم پستایی می بینه که فکر میکنه که فقط و فقط قصدش نیشتر هست وبس:13:
همینطور هم که همیشه گفتم هر کس نظری داره که در جای خودش کاملا محترمه پس به نظر هم احترام بگذارید ولی اگه میخواین نظر کسی رو هم نفد(نه رد) کنید با دلیل کاملا منطقی نه اینکه بیاین بهش طعنه بزنی که مثلا تو نمفهمی و از این چیزا!!
(دوستان دیگه هم خواهشا نیاین و بازیهای انحصاری کنسولها رو مخصوصا در تاپیکهای انحصاری با هم مقایسه کنید که برادرانه میگم اصلا آخر عاقبت خوشی نداره...حالا مولتی پلتفرمها خیلی مشکل ایجاد نمیکنه چون حداقل به فن بویهای هیچ پلتفرمی بر نمیخوره ولی انحصاری ها حسابش کاملا فرق میکنه!!)
با تشکر و شرمنده از بحث خارج از تاپیک:20:

masoud93
19-07-2010, 16:49
شبیه چه بازی هست.
یعنی ارزش 2 هزار تومن پول رو هم نداره؟

amin 2010
19-07-2010, 18:43
شبيه نسخه اولش هستش!!!!!!!
يک شوتر سوم شخص هستش که سبکه جالبي داره ، کلا 2 تومن که اينجا ÷ولي نيست !!!، ديگه 2 تومن که اين حرفارو نداره عزيز ،بازي رو حتما بايد تجربه کني تا بتوني نظر بدي در موردش همون طور که تو topic هم ديدي نظرا واقعا متنوع هستن.

Alireza.M67
22-07-2010, 15:43
Hunter lord
gorgnamaa
SOLTAN MASOUD 007
:27: جدا که هر 3تاتون 3 تا فن بوی هستید ملتو گذاشتید سر کار :27:
یک نظرات تاریخی هم میدن باید تو کتاب رکورد ها ثبت بشه :27:
برین خدا روزیتونو جای دیگه حواله کنه :27:

همه ی کسایی که اینجا هستن مخصوصا قدیمی تر ها میدونن که من اصلا اهل فن بازی و اینجور چیزا نیستم .
و حتی بر عکس ، طاقت خیلی از حرفهایی که فن بوی های دو تا کنسول میزنن رو ندارم و واسه همین بعضی مواقع در این مورد پست میدم .