PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه ERROR عجیب !

alfamix
20-08-2009, 21:49
سلام خسته نباشید.....من وقتی توی پوشه ها ی سیستمم گشت میزنم یه دفعه ویندوز این ارور رو میده....یعنی چی؟ چکار باید بکنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman3230
20-08-2009, 21:58
خوب میشه ارور رو بفرمائید ؟

nightmare
20-08-2009, 22:17
خوب میشه ارور رو بفرمائید ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--------------

سلام خسته نباشید.....من وقتی توی پوشه ها ی سیستمم گشت میزنم یه دفعه ویندوز این ارور رو میده....یعنی چی؟ چکار باید بکنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alfamix عزیز ، شما از برنامه ی Nero استفاده می کنید ؟

در مورد مشکلتون یه مقدار جستجو کردم ، ظاهرا به آلوده بودن سیستم ربطی نداره و به برنامه ی Nero مربوطه .

اگر از Nero استفاده می کنید ، یکبار اون رو پاک کنید و ورژن دیگه ای ( ترجیحا جدیدتر ) از Nero رو نصب کنید .

البته کاملا روی این موضوع مطمئن نیستم . بهرحال آزمون و خطاست .

تا بعد ....

alfamix
20-08-2009, 22:20
همون بالا عکسشو که گذاشتم...فقط باید چند لحظه صبر بدین تا صفحه کامل لود بشه...ولی اگه بازم نیومد این لینک عکسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمیدونم باید چکار کنم...اولین باره با این ارور برخورد میکنم.

alfamix
20-08-2009, 22:23
همون بالا عکسشو که گذاشتم...فقط باید چند لحظه صبر بدین تا صفحه کامل لود بشه...ولی اگه بازم نیومد این لینک عکسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نمیدونم باید چکار کنم...اولین باره با این ارور برخورد میکنم.

آره دوست عزیز....من از NERO 7 استفاده میکنم....ولی الان پاکش میکنم و 8 نصب میکنم ..اگه بازم با اون ارور برخورد کردم شما رو در جریان میذارم.....ممنون از لطفتون.:40:

saeed774
21-08-2009, 12:29
شما قبل از هرچيزي بايد از SP3 استفاده كنين تا دچار اين مشكل ها و مشكل بعدي نشين نمونش X-Connect

alfamix
21-08-2009, 20:56
سلام....من نمیتونم از سرویس پک 3 استفاده کنم...چون کارت --- من سرویس پک 3 ساپورت نمیکنه...منم مجبورم از ویندوز اکس پی معمولی نسخه گلد اسفاده کنم...یعنی همیشه استفاده میکردم...ولی همچین مشکلی پیش نمیومد...یعنی یه جورایی بار اوله
که این ارور رو میبینم.....حالا به نظرتون چه کار کنم؟ راستی X-Connect چیه؟ نرم افزاره؟

alfamix
21-08-2009, 20:59
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------

alfamix عزیز ، شما از برنامه ی Nero استفاده می کنید ؟

در مورد مشکلتون یه مقدار جستجو کردم ، ظاهرا به آلوده بودن سیستم ربطی نداره و به برنامه ی Nero مربوطه .

اگر از Nero استفاده می کنید ، یکبار اون رو پاک کنید و ورژن دیگه ای ( ترجیحا جدیدتر ) از Nero رو نصب کنید .

البته کاملا روی این موضوع مطمئن نیستم . بهرحال آزمون و خطاست .

تا بعد ....

دوست عزیز میشه به منم توضیح بدین که از کجا احتمال دادین مربوط به برنامه Nero میتونه باشه؟ آخه من هر چی با این اروره کلنجار رفتم متوجه نشدم و ازش چیزی سر در نیاوردم.

ممنون از زحمتاتون.:40::11::40:

nightmare
21-08-2009, 21:17
دوست عزیز میشه به منم توضیح بدین که از کجا احتمال دادین مربوط به برنامه Nero میتونه باشه؟ آخه من هر چی با این اروره کلنجار رفتم متوجه نشدم و ازش چیزی سر در نیاوردم.

مشکلتون الان رفع شد ؟

DrXoX
21-08-2009, 21:57

مشکل حل شد؟

اینجا رو ببین

نوشته با TuneUp مشکل رو حل کرده.

I searched the net to resolve it but all in vain. i didn't get any thing related. It was late night so i stopped and in the next morning, somewhere i found something related people had the same problem but no sign of how to get rid of it. So i found it very irritating getting those message every time no move i could make in my drives. May be because i have video files in every folder other than C: drive this message was not coming in my C: drive :). I had a virus scan with NOD32 updated but no change, all were same. Then i installed the trial version of TuneUP Utilities and made all possible cleaning and repair possible. Registry Defragmentation etc. and after restart i no more had the problem. :) i decided to write this post on to make people a help a little

alfamix
22-08-2009, 12:46
مشکلتون الان رفع شد ؟

سلام....فعلا که دیگه از اون اروره خبری نیست.....یه جورایی رفع شده ولی نمیدونم چرا میتونه از Nero باشه.:40:

khark11
25-08-2009, 13:08
سلام....فعلا که دیگه از اون اروره خبری نیست.....یه جورایی رفع شده ولی نمیدونم چرا میتونه از Nero باشه.:40:

نرو يه فايل هايي داره كه با استارت آپ ويندوز بالا ميان اگه اونا رو برداري از همون ورژن قبلي هم ميتوني استفاده كني!

ولي تصور من اينه كه با نصب مجدد ورژن قبلي هم ديگه مشكلي نداري، يعني براي رفع اين مشكل كافي بود يه بار نرو رو پاك مي كردي و دوباره نصب ميكردي!

alfamix
25-08-2009, 16:25
نرو يه فايل هايي داره كه با استارت آپ ويندوز بالا ميان اگه اونا رو برداري از همون ورژن قبلي هم ميتوني استفاده كني!

ولي تصور من اينه كه با نصب مجدد ورژن قبلي هم ديگه مشكلي نداري، يعني براي رفع اين مشكل كافي بود يه بار نرو رو پاك مي كردي و دوباره نصب ميكردي!

ممنون دوست عزیز.....:40::11::40:دقیقا همینطور بود که شما فرمودین........مشکل حل شد.:40:

дŁ!ЯêŽд
10-09-2009, 17:32
من میخوام بعضی مواقع PC را خاموش کنم این Error را میده مشکل از کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khark11
13-09-2009, 09:04
من میخوام بعضی مواقع PC را خاموش کنم این Error را میده مشکل از کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه دو تا رم داري يكي از اونا رو در بيار و تكي امتحان كن و اگه يه رم بيشتر نداري رو اسلات هاي ديگه امتحانش كن، پايه هاي رم رو تميز كن، درست نشد احتمالا پاور شما مشكل داره دوست عزيز