PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن مرورگر در 7

redstorm88
20-08-2009, 10:54
سلام
1-چند روز هست که مرورگر اینترنت ویندوز من بالا نمیاد و هر چی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه؟
راهی هست که مثل ایکس پی دوباره نصبش کرد و یا تعمیر کرد؟
2- میدونید که هفت قابلیتی بنام sleep داره که مثل هایپرنیت ایکس پی هست چون من adsl دارم وشبها سیستمم روشن هست
میخوام بدونم اگه sleep رو فعال کنم آیا دانلود ادامه داره یا نه سیستم خاموش میشه و دانلود قطع میشه؟
ممنون

Don Sylar
20-08-2009, 16:34
1-مرورگرت چی هست؟
2-نخیر ادامه پیدا نمی کند.اگر می خواهی باید یک برنامه مدیریت دانلود استفاده کنی که بهترینش IDM هست.و تنظیم کنی وقتی دانلود تموم شد یا تابه این حجم رسید سیستم رو خاموش کنه

redstorm88
20-08-2009, 22:27
1-مرورگرت چی هست؟
2-نخیر ادامه پیدا نمی کند.اگر می خواهی باید یک برنامه مدیریت دانلود استفاده کنی که بهترینش IDM هست.و تنظیم کنی وقتی دانلود تموم شد یا تابه این حجم رسید سیستم رو خاموش کنه

سلام
مرورگرمIE هست و بالا نمیاد میخوام تعمیرش کنم یا دوباره نصبش کنم
بابت جواب دومی هم ممنون

DJ POLESTAR
20-08-2009, 23:10
آره راهی برای تعمیر ویندوز هست!
وقتی که سیستمت رو روشن کردی F8 فشار بده یه صفحه میاد که.....بماند شما گزینه Repair Window رو انتخاب کن و صبر کن کارش تموم بشه به احتمال زیاد حل بشه.
و یه کاره دیگه هم بکن - برو قسمت Control panel,internet option , advanced, rest کلیک کن!

redstorm88
21-08-2009, 11:26
آره راهی برای تعمیر ویندوز هست!
وقتی که سیستمت رو روشن کردی F8 فشار بده یه صفحه میاد که.....بماند شما گزینه Repair Window رو انتخاب کن و صبر کن کارش تموم بشه به احتمال زیاد حل بشه.
و یه کاره دیگه هم بکن - برو قسمت Control panel,internet option , advanced, rest کلیک کن!

آذر بایجان عزیز واقعا ممنون تشکر