PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *وحالا آتش گرفتن تندر90*مهم

bushveg
19-08-2009, 23:55
سلام دوستان گل
میگن آدم از هزچی بدش بیاد سرش میاد
ما که بعد از کلی گشتن تو ماشینای ایرانی دیدیم تندره که ادعای ایمنی و .. رو داره رفتیم یه فولشو 14700 دادیم خریدیم که. 2 روز پیش بعد از 2 ساعت پارک و در حالت خاموش جلوی محل کارم یک دفعه صدایی مثل ترقه داد و از توی کاپوتش دود و شعله آتیش زد بیرون . بد بختی از اینجا شروع میشه== قفل مرکزی از کار افتاده بود درو با سویچ باز کردم و کاپوتو کشیدم باتری و سیمهای اطراف تا زیر موتور شعله کشیده بود.جالبه بستهای باتری رو با پیچ بسته کمپانی و تا کسی بخواد باز کنه 4_5 دقیقه طول میکشه.به بد بختی آتیشو خاموش کردم.
علت مشخص شده توسط نمایندگی==> نقص در سیم استارت که از باطری میاد و از روی گیربکس رد میشه و به دلیل کوتاه بودن در اثر تماس با گیر بکس کم کم ساییده شده و اتصالی میکند و به دلیل نداشتن فیوز آتشسوزی میشود. و ممکنه توی تمام تندرها بوجود بیاد.

البته تندر من ایرانخودرویی بود .
شانس آوردم . نمایندگی کفت اگه دزدگیر.چراغ اسپورت . حتی باند چه برسه به سیستم . رو ماشین نصب بود گارانتی قبول نمیکرد
بچها مواضب باشید :41:
کسی اگه این مشکل براش پیش اومده بگه. من توی شهر خودم نفر دوم بودم
من 20000 کار کرد
نفر قبلی 1000 کارکرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D r i v e r
20-08-2009, 01:46
زیاد خسارت که ندیدی؟؟؟
گارانتی داد یا کارت طلایی؟؟
چون شنیدم تندر 90 ایرانخودرو فولش کارت طلایی داره
راستی یه سوال برام پیش اومد
عکس رو سانسور کردی؟؟

bushveg
20-08-2009, 08:14
زود به داد ماشین رسیدم وگرنه کلآ سوخته بود . نمدی زیر کاپوت جلوی سوختن رنگ رو گرفت.
نه اصلآ تندر کارت طلایی نداره
به دلیل مسائل امنیتی رنگ ماشین و یه سری کد روی باطری رو مجبور شدم سانسور کنم

rami_hemi
20-08-2009, 09:14
خدا رو شکر که حداقل معلوم شد چی اشکال داشت راستی این رنو پارس اینهمه میکشه روی قطعات هی زر میزنه
یه چیز دیگه فرانسوی هیچوقت نظارت به تولیداتشون توی ایران ندارن
ولی ژاپنی ها و کره ای ها واقعا تولیداتشونی وی ایران یک هستش چرا چون ارزش قائل هستن واسه اسمشون همینه دیگه این فرانسوی ها هیچی نشدن .
و همچینین خدا رو شکر که خسارت زیادی وارد نشده.

beauty
20-08-2009, 10:29
خب حالا چی کار کنیم که برای ما این اتفاق پیش نیاد ؟!!

Farshadd
20-08-2009, 10:42
سیم استارت رو بلندتر کن و از جای دیگه رد کن.
یا اینکه یه بستی چیزی بزنید که سیم استارت از تماس با گیربکس و کلا قطعات متحرک در امان باشه.
:12:

ghahremanimehdi
20-08-2009, 12:22
سیم استارت رو بلندتر کن و از جای دیگه رد کن.
یا اینکه یه بستی چیزی بزنید که سیم استارت از تماس با گیربکس و کلا قطعات متحرک در امان باشه.
:12:

اینهمه لوگان توی خیابونه چرا فقط برای یک نفر اتفاق افتاده؟ یعنی برای ما هم احتمالش زیاده که اتفاق بیفته ؟
ای بابا . :21:

rami_hemi
20-08-2009, 12:57
کار از محکم کاری غیب نمیکنه این دوستمون لطف کرد و اخطار داد حالا از ما هستش که این مورد رو جدی بگیریم یا ازش بگذریم.

mkhavari2000
20-08-2009, 21:53
نه اصلآ تندر کارت طلایی نداره

روی مدل 88 هست کارت طلایی

bushveg
21-08-2009, 23:51
تا الان 6 روزه ماشینم تو نمایندگیه.هنوز دست بهش نزدن

MoHaMaD ZaNd
22-08-2009, 12:49
تا الان 6 روزه ماشینم تو نمایندگیه.هنوز دست بهش نزدن
ايرانخودرو همينطوريه !!! راستي ماشينت كه خسارت زيادي نديده ؟؟ فقط نمد زير كاپوت سوخته ؟؟؟
الحمدالله خودت سالمي . غصه اين چيزا رو نخور !!! خدا رو شكر كن . فكرشو بكن مثلا ماشين توي سرعت 100 به بالا اينطوري ميشد !!!!!!!!!!

bushveg
06-09-2009, 12:50
سلام
من ماشینم هنوز نمایندگیه 1 ماهه خابیده . دیروز مدیر مسئول تولید و منتاژ تندر با دوتا کارشناس اومدن شخصآ ماشینو دیدن و ازش عکس گرفتن از تو حرفاشون فهمیدم ماشین من پنجمین تندری هست که آتیش گرفته .
چند تا دیگه باید آتیش بگیرن تا اینا رسوا بشن خدا میدونه.
راستی نباید به من بابت این 1 ماه بی ماشینی خسارت بدن؟

Maziar_69
06-09-2009, 14:18
خسارت چیه؟
اصلا اگه جای درست و حسابی بود و در و پیکر داشت باید یه ماشین نو بهت میدادن.
و ماشین های دیگه رو هم که این مشکل رو دارن فراخوان میدادن که برن رفع کنن مشکلشون رو...

اینجا ایران است. :دی

MoHaMaD ZaNd
06-09-2009, 15:01
خدايا !!!!!!!
يادمه شركت هيونداي ماشيناشون كه توي چراغ مشكل داشتن فراخوان داد كه بياييد درستشون كنيم . حالا اينا ...

farshad bugatti
07-09-2009, 01:35
خدايا !!!!!!!
يادمه شركت هيونداي ماشيناشون كه توي چراغ مشكل داشتن فراخوان داد كه بياييد درستشون كنيم . حالا اينا ...
بله همه شرکت های دنیا همینطوریه.

Bs_panzer
07-09-2009, 04:45
عجب !

این همه می گفتن که تهه ایمنیه

همه چی عالی درست مطمئن این بود ؟

حالا کم کم داره گندش در میاد........

ghahremanimehdi
07-09-2009, 06:09
سلام
من ماشینم هنوز نمایندگیه 1 ماهه خابیده . دیروز مدیر مسئول تولید و منتاژ تندر با دوتا کارشناس اومدن شخصآ ماشینو دیدن و ازش عکس گرفتن از تو حرفاشون فهمیدم ماشین من پنجمین تندری هست که آتیش گرفته .
چند تا دیگه باید آتیش بگیرن تا اینا رسوا بشن خدا میدونه.
راستی نباید به من بابت این 1 ماه بی ماشینی خسارت بدن؟

ایرانخودرو بودی یا پارس خودرو؟ به نظر میاد تندرهای ایرانخودرو مثل سایر ماشینهای ایران خودرو داره تو زرد از آب درمیاد. چندین مورد مشکل پاره کردن تسمه تایم هم به گوش من رسیده در 2000 کیلومتر ! که اونها هم ایرانخودرویی بودن.:21:
مال من که پارسخودرویی هست و خدارو شکر تا الان 3000 تا رد کرده و مشکلی نداشته.

ghahremanimehdi
07-09-2009, 06:15
خدايا !!!!!!!

یعنی الان ایرانخودرو رو با هیوندا یکی کردی؟:13:
خودروی ایرانی=:2:

mehdi995
28-09-2009, 19:18
سلام من عکس بالا رو بردم نمایندگی و از شون خواستم سیم استارتو جابجا کنند با هزینه خودم
ولی گفتند اصلا امکان نداره سیم استارت با برخورد با گریبکس اساییده بشه چون اصلا برخوردی بین اونا نیست خلاصه ما هرچی اصرار کردیم اونا گفتند هیچ اتفاقی نمی افته
راستی منم ماشینو از ایران خودرو گرفتم دی ماه پارسال ولی کارت طلایی نداره
مشکل عجیب ماشین منو می تونید تو آدرس زی ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi995
28-09-2009, 19:23
بابا من قبل نصب دزدگیر ازنمایندگی پرسیدم از چند تا هم پرسیدم همه گفتند اشکالی نداره نصب کن برقشم از گارانتی خارج نمی شده؟
بابا آدم نمی دونه باید چی رو باور کنه و به حرف کی گوش بده؟
به نظر شما دزدگیرو در بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا کلافه شده
ای کاش ماشینای ایران اصلا گارانتی نداشتند و هزینه گارانتی رو از قیمت ماشین کم می کردند

ghahremanimehdi
28-09-2009, 21:14
بابا من قبل نصب دزدگیر ازنمایندگی پرسیدم از چند تا هم پرسیدم همه گفتند اشکالی نداره نصب کن برقشم از گارانتی خارج نمی شده؟
بابا آدم نمی دونه باید چی رو باور کنه و به حرف کی گوش بده؟
به نظر شما دزدگیرو در بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بابا کلافه شده
ای کاش ماشینای ایران اصلا گارانتی نداشتند و هزینه گارانتی رو از قیمت ماشین کم می کردند

مگه الان سر دزدگیر بهت گیر دادند؟ مگه سوکت اصلی لوگان نصب نکردی؟ فقط دزدگیر تله ماتیکس هست که سوکت اصلی لوگان داره و ماشین رو از گارانتی خارج نمیکنه.

bushveg
29-09-2009, 01:31
سلام دوستان.
من که حالا ماشینم درست شده پس بزار بگم:
ماشینمو وقتی سوخته بود بردم نمایندگی و چون چراغای جلوشو اسپورد بود گفت گارانتی قبول نمیکنه . میخواستم بکشم یارو رو آخه استارت چه ربطی به چراغ داره(همون جریان گ..ز و شقیقه) از اون گیرای الکی دادن. بعد آوردم چراغاشو عوض کردم فابریکی انداختم بردم یه نمایندگی دیگه.
اگه بدونین چه آدمای خ ر و بی سوادی تو این نمایندگیا هستن. فکر کن دیسک صفحه خراب باشه بعد مهندسشون بیاد بگه مال فرش کف ماشینه. بعد خودش فهمید به رو خودش نیاورد.
اینا به پخشو باند گیر میدن حالا دیگه دزدگیر و چراغو لامپ زنون جای خود دارد
امیدوارم مثل من 1 ماه بی ماشینی نکشید .