PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری FW-46 GJB vs. DV6-1225

looloo2
19-08-2009, 13:16
DV6-1225 و FW-46 GJB را خواهشا برای من مقایسه کنید.
قیمت مهم نیست فقط کارایی و عمر قطعات و کیفیت ساخت و ....
ممنون میشم.

qaflan
24-08-2009, 20:56
من سوني رو ترجيح ميدم
1-fw ساخت آمريكاست ولي hp چين
2-كيفيت Lcd سوني بهتره
3-وزنشون يكيه
4-hp بدجور داغ ميكنه

rainboy
24-08-2009, 22:52
حالا که این FW-46 GJB تو بازار نیست که !

AmiIin
24-08-2009, 22:55
1-fw ساخت آمريكاست

FW46 GJ/B ساخت چین هستش . ( البته اسمبل چین)

BBNHFAK
25-08-2009, 12:48
بعضی قطعات 46 ساخت چینه ولی اچپی فقط اونجا ساخته میشه و قطعات چینی نداره

REGISTERED USER
25-08-2009, 21:01
1-fw ساخت آمريكاست

عزیز من همه چیزش چینیه ... همه چیزش

کالای تمام آمریکایی نداریم !

اچ پی از قدیم منتقل شده چین و برای آمریکا کیفیت میزنه و خوب و بدش یکی هست نه مثل سونی سری NS و اینا رو آشغال بزنه و بالای 1.5 میلیون رو خوب !

behnam_n80
26-08-2009, 00:01
عزیز من همه چیزش چینیه ... همه چیزش

کالای تمام آمریکایی نداریم !

اچ پی از قدیم منتقل شده چین و برای آمریکا کیفیت میزنه و خوب و بدش یکی هست نه مثل سونی سری NS و اینا رو آشغال بزنه و بالای 1.5 میلیون رو خوب !

شرمنده اینا میگم اما اگه 90% پستا شما را آدم دنبال کنه یه کینه از سونی مشاهده میشه و بهتره به جا کوبیدن یه مارک و ظرفداری از یه مارک سوالا جواب داد
من خودم چون تو الویتم کیفیت اسکرین هسن سونی را پیشنهاد میکنم
این 1225 هم یکی از دوستان با هارد فوجیتسو گرفت که هاردس یه روزه سوخت

mehrshad taheri
26-08-2009, 00:09
شرمنده اینا میگم اما اگه 90% پستا شما را آدم دنبال کنه یه کینه از سونی مشاهده میشه و بهتره به جا کوبیدن یه مارک و ظرفداری از یه مارک سوالا جواب داد
من خودم چون تو الویتم کیفیت اسکرین هسن سونی را پیشنهاد میکنم
این 1225 هم یکی از دوستان با هارد فوجیتسو گرفت که هاردس یه روزه سوخت
شدیدا تایید میشه من نمیدونم چرا این دوستمون این مدلی شده!:18:

بین این دو مدل fw46 اگه صبر نمیتونید بکنید 1225 رو بگیرید

REGISTERED USER
26-08-2009, 00:19
آغایون توهم ورتون داشته ؟ من گفتم سونی سری های زیر 1 میلیونش واقعا آشغاله (بپرسید از اونهایی که NS و NR داشتند) چون از این سری ها مثل ماست زیر دستم بوده و باهاشون کار کردم نه اینکه بایستم بابایی پول بده و برم با ذوق و شوق بخرم :دی

سونی هم دوست دارم و خودم یک FZ 180 دارم و عالیست ... کسی در مورد سونی بد نگفت ...

شاید هم این توهم شما از علاقه شدید هست !

من هم خوب نوت بوک ها را می گم هم بد ... قبول ندارید جهنم ، برید هر چی خواستید بخرید ! حیف اطلاعات که پای این جور آدم ها بریزید ! برید سونی سونی کنید ... برید :دی

Phenomenon
31-08-2009, 14:53
آغایون توهم ورتون داشته ؟ من گفتم سونی سری های زیر 1 میلیونش واقعا آشغاله (بپرسید از اونهایی که NS و NR داشتند) چون از این سری ها مثل ماست زیر دستم بوده و باهاشون کار کردم نه اینکه بایستم بابایی پول بده و برم با ذوق و شوق بخرم :دی

سونی هم دوست دارم و خودم یک FZ 180 دارم و عالیست ... کسی در مورد سونی بد نگفت ...

شاید هم این توهم شما از علاقه شدید هست !

من هم خوب نوت بوک ها را می گم هم بد ... قبول ندارید جهنم ، برید هر چی خواستید بخرید ! حیف اطلاعات که پای این جور آدم ها بریزید ! برید سونی سونی کنید ... برید :دی

آقا چرا انقدر ناراحت میشید.دوستان منظوری نداشتن و فقط چیزایی که دیدن و شنیدن رو گفتن:11:

من خودم یه سونی زیر دستمه.خوبه و مشکلی نداره.البته از اون گروناست که شما فرمودین ولی سره درایوراش خیلی اذیتم می کنه. من روی اچ پی نظر خوبی نداشتم ولی توی این فروم هر کی داشته راضی بوده.هرجا خوندم تعرویف کردن.کیفیت صفحش به پای سونی نمی رسه ولی وقتی که از نزدیک دیدمشم دیدم خیلی بهتر از اونی بود که فکر می کردم.
احتملا خودمم برم 1225 بخرم

BBNHFAK
31-08-2009, 15:53
من روی اچ پی نظر خوبی نداشتم ولی توی این فروم هر کی داشته راضی بوده.هرجا خوندم تعرویف کردن.کیفیت صفحش به پای سونی نمی رسه ولی وقتی که از نزدیک دیدمشم دیدم خیلی بهتر از اونی بود که فکر می کردم.
احتملا خودمم برم 1225 بخرم
همینه دیگه میان شایعه سازی می کنن اچپی صفحه خوبی نداره که آدم فکر می کنه هیچ چیزی اصلا توش دیده نمی شه . بعد که از نزدیک ببینی می بینی کاملا هم کیفیت خوبی داره و به نسبت اکثر لپتاپ ها حتی کیفیت بهتری هم داره.
شما هم شک نکن 1225 بگیر . (الکی که اچپی پرفروشترین تو دنیا نشده) حتما بهتر از سونی بوده:31:
فقط HP

You Were Mine
22-12-2009, 15:09
اقا فقط HP از همه نظر ، خجالت بکشین باهم دعوا میکنین سر اینکه لپ تاپ ساخت کدام کشور الان همه چینی اند حتی سونی که اینقدر سنگشو به سینه میزنین که به جز ال سی دی فول اچ دی دیگه هیچی نداره که بهش افتخار کنین

roteal2007
22-12-2009, 16:59
اقا فقط HP از همه نظر ، خجالت بکشین باهم دعوا میکنین سر اینکه لپ تاپ ساخت کدام کشور الان همه چینی اند حتی سونی که اینقدر سنگشو به سینه میزنین که به جز ال سی دی فول اچ دی دیگه هیچی نداره که بهش افتخار کنین

چین و آمریکا نداره که کیفیت یکیه .
یه نگاه به امضا بنداز.....

trane2sfc
04-01-2010, 15:31
این که سوال نداره
معلومه که سونی بهتره:31:سونی از نظر درجه حرارت و عمر و میزان خرابی و زیبایی و کیفیت قطعات و .....از اچ پی بهتره