PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سیستم جدید فوری

amirs2k
19-08-2009, 10:03
ا سلام
بنده یه مین asus t delux am3 و فنوم 955 دارم برای اولین بار که خاستم ازش استفاده کنم
موقعی که میخام رمز ویندوز را وارد کنم(و وارد بشم) صفحه کلید از کار میفته (و همین طور موس)
و اگه بخام دوباره ویندوز را نصب کنم کلید های f1 تا f12 از کار میفته
اشکال از کجاست ؟
در ضمن صفحه کلید و موسم سالمه __________________

Kianoosh
20-08-2009, 02:19
سلام اتصال کیبرد و موس رو چک کن و پورتهای مین کلید F داری؟

بار اول تست میشه!؟موقع خرید یا اسمبل تست نشده؟!مطمئنی موس و کیبرد سالمه؟!

بایوست پیشفرضه؟

باتری دربیار و تنظیمات رو پیشفرض کن ببین چی میشه فقط فیریز میشه یا بعدش ریست میشه؟

khark11
20-08-2009, 07:38
سلام

تو مشكل اولت كه موقع وارد كردن رمز ماوس و صفحه كليدت از كار مي افته دليل اينه كه جفتش يو اس بي تشريف دارن و تا حالا نصب نشدن رو ويندوز شما( يو اس بي ها بار اول يه درايور دارن كه ويندوز اتوماتيك براشون نصب ميكنه)
راه حل : يه صفجه كليد PS/2 پيدا كن و سيستم رو يه بار باهاش بيار بالا بعدش ماوس و صفحه كليد خودت رو وصل كن به سيستم و از منوي پيدا شده گزينه نكست و سپس فينيش رو بزن!

مشكل دوم هم از خاموش بودن كليد F هستش كه معمولا بالاي كليد Escape قرار داره و اگه اونو بزني كليد اف كار ميكنه!

Lord_theOne
20-08-2009, 09:28
مشكل شما فقط در باياس هست
برو داخل باياس
و بعد اينهارا فعال كن
Support USB Mous
Support USB KeyBoard اينها Disable هستند بايد Enable كني موفق باشي

khark11
20-08-2009, 17:38
مشكل شما فقط در باياس هست
برو داخل باياس
و بعد اينهارا فعال كن
Support USB Mous
Support USB KeyBoard اينها Disable هستند بايد Enable كني موفق باشي

اينا مربوط به وقتيه كه ميخواي ويندوز نصب كني و هنگام بوت ماوس يا صفحه كليد كار نميكنه!

وقتي ويندوز بياد بالا اگر يو اس بي باشه براي اولين بار واسشون درايور نصب ميكنه تا راه اندازي بشن و اگر هم موس و هم صفحه كليد بار اولشون باشه امكان اينكه رو دكمه نكست كليك كنيم يا اينتر بزنيم نداريم چون هيچكدومشون كار نميكنند، پس نميتونيم درايورهاشونو نصب كنيم!!