PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک گوشی دو سیمکارته چینی

ahmadx4u
19-08-2009, 09:22
با سلام
آیا میشه گوشی های دو سیم کارته چینی رو مانند گوشی های سونی اریکسون و ... هک کرد
بیشتر منظورم گوشی دو سیم کارته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]glx] هستش که سیستمش با سیستم گوشی های دو سیم کارته چینی یکیه (شاید هم چینیه و ایران داره مونتاژ میکنه)

ahmadx4u
19-08-2009, 18:09
کسی اطلاعاتی نداره در این باره ؟؟؟

amin khan
19-08-2009, 18:15
خب یعنی قصد چه کاری دارین؟
مثلا نوکیا رو هک میکنیم که ngage بریزیم روش
حالا با اینا میخواید چکار کنید؟

4870x2
19-08-2009, 18:27
اصلا سیستم عامل ندارن که هک بشن:دی!

majid_sd2009
19-08-2009, 20:35
این گوشیها نسل جدید سیستم عامل رو دارن!!! یعنی چطور بگم....اگه این سیستم عامل توسعه داده بشه و یوزر اینترفیس ،فایل سیستم و استفاده بسیار کم از سخت افزار سیستم عامل این موبایلها توی یکی از این موبایل های نوکیا ویا بقیه ی برندها نصب میشد ،میتوونستین باهاشون یه ابر گوشی بسازین!!! والبته یه مژده واسه لینوکسی ها که اینم اپن سورسه!!
این سیستم عامل که معروف به nec و بقیه مدلهای چینی هستند. Nucleus نام داره
نسل جدید سیستم عامل موبایل! اسمش از یک سلول بیولوژیکی به همون نام گرفته شده و یک سیستم عامل open source هست...میتونید سورسش رو از آدرس دریافت کنید... چیزی هست که نه ویندوزه و نه لینوکس!! کاملا نوپا و یه شاهکار 400 کیلوبایتی!! سورسی کاملا پیچیده و در عین حال ساده داره! پیچیدگیش به خاطر الگوریتم برنامه نویسی و تشخیص اتومات سخت افزار گوشی و سادگی در نوع فرمت فایلها و استراکچر فایل سیستم هاش که باعث میشه وقتی گوشی تا خرخره پره مثل نوکیا و یا سونی اریکسون هنگ نکنه!! خود همین سیستم عامل باعث کاهش نسبتا زیاد قیمت محصول تولیدی میشه

amin khan
19-08-2009, 21:18
این گوشیها نسل جدید سیستم عامل رو دارن!!! یعنی چطور بگم....اگه این سیستم عامل توسعه داده بشه و یوزر اینترفیس ،فایل سیستم و استفاده بسیار کم از سخت افزار سیستم عامل این موبایلها توی یکی از این موبایل های نوکیا ویا بقیه ی برندها نصب میشد ،میتوونستین باهاشون یه ابر گوشی بسازین!!! والبته یه مژده واسه لینوکسی ها که اینم اپن سورسه!!
این سیستم عامل که معروف به nec و بقیه مدلهای چینی هستند. Nucleus نام داره
نسل جدید سیستم عامل موبایل! اسمش از یک سلول بیولوژیکی به همون نام گرفته شده و یک سیستم عامل open source هست...میتونید سورسش رو از آدرس دریافت کنید... چیزی هست که نه ویندوزه و نه لینوکس!! کاملا نوپا و یه شاهکار 400 کیلوبایتی!! سورسی کاملا پیچیده و در عین حال ساده داره! پیچیدگیش به خاطر الگوریتم برنامه نویسی و تشخیص اتومات سخت افزار گوشی و سادگی در نوع فرمت فایلها و استراکچر فایل سیستم هاش که باعث میشه وقتی گوشی تا خرخره پره مثل نوکیا و یا سونی اریکسون هنگ نکنه!! خود همین سیستم عامل باعث کاهش نسبتا زیاد قیمت محصول تولیدی میشه

:18::18::18:
من ملتفت نشدم
یکم بیشتر توضیح میدین
سیستم عامل 400 کیلو بایتی...

a.z.p.z
19-08-2009, 21:24
عجب چیزی شود این ...
حالا یه سوالی خوب این گوشی چینی هایی که در بازار ایران میاد درجه 1 که نیست !!!
خودتون بهتر میدونید که چین بهترین محصولات رو داره اما به شرطی که درجه 1 باشه نه اینکه درجه 3 ی اشغالش میاد برای ما ...
ایا موبایل درست چینی چیزی وجود داره یا برند خاصی؟ ...

ahmadx4u
21-08-2009, 20:07
آیا برای این گوشی تم هم وجود داره؟

کسی میتونه برنامه فلش این موبایل رو در انجمن قرار بده

salamaqmehdi
04-09-2009, 17:23
دوستان روشی نیست یه حالی به tv mobile بدیم مثلا روش نرم افزار یاتم نصب کرد
من k7 خریدم 75 تومن
تلویزیون رو ضبط میکنه .2تا رم میخوره وتا 8گیگ ساپورت میکنه .شتاب سنج داره وکلا خیلی میارزه...

4870x2
04-09-2009, 17:33
تا جایی که من میدونم حافظه موقت خود این گوشی ها کمتر از 1 مگ هستش!
که 791kb رو سیستم عاملش تشکیل داده!
یعنی اگه یه برنامه 100 کیلوبایتی رو بریزین توش با هنگی مواجع میشین که گوشی خاموش هم نمیشه و باید باطری رو در بیارین!

majid_sd2009
05-09-2009, 19:18
تا جایی که من میدونم حافظه موقت خود این گوشی ها کمتر از 1 مگ هستش!
که 791kb رو سیستم عاملش تشکیل داده!
یعنی اگه یه برنامه 100 کیلوبایتی رو بریزین توش با هنگی مواجع میشین که گوشی خاموش هم نمیشه و باید باطری رو در بیارین!

درسته. به همین خاطر در بیشتر این گوشی ها جاوا غیر فعال شده.
ولی بعضی از مدلها هست که جاوا ساپورت میکنه. جدیدا هم یک گوشی زدن که سیستم عامل سیمبیان داره ولی فک کنم 90 درصد برنامه ها رو اجرا نمیکنه: دی