PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت: LCG Slick v0.52 بهترین مسنجر موبایل

M@hdi-B
18-08-2009, 18:55
LCG Slick v0.52 S60v5 SymbianOS9.4 Signed

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Slick is messenger application for mobile phones. Supported protocols include ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber.

Features:

*Supported protocols: ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk, Jabber
*Text messaging
*Emoticons
*Alerts - sound, backlight, vibration, notify window displaying number of new messages
*Group and buddy management (add, delete, rename)
*Message history
*File transfer - send and receive files
*Sending / receiving offline messages
*Downloading files sent as links

Change Log
v0.52 (Aug 18 2009)

*Small fixes

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aghamajid1369
10-01-2010, 13:06
سلام.
بچه ها کسی با این برنامه مشکل نداره؟؟؟
من وقتی میخوام توی یاهو sign in بشم میگه unknown error 1 ولی مثلا با Gmail مشکلی نداره !!!
پوشی منم 5530 هست.

Noob Saibot
10-01-2010, 16:23
اشکال از سرور یاهو

aghamajid1369
10-01-2010, 19:09
یعنی شما هم همین مشکل رو دارین؟؟؟!!!
آخه من وقتی 6120 هم داشتم این مشکل رو داشتم. داداشم touch pro داره هیچ مشکلی با این برنامه نداره!!

Noob Saibot
11-01-2010, 09:58
آره. البته همیشه این مشکل پیش نمیاد. ولی اشکال از سرور یاهو. البته به سرعت GPRS و کانکشن هم ربط داره. اینکه از کجا وصل بشی و چه جوری وصل بشی مهمه. مثلا من با وایرلس خیلی راحت به یاهو وصل میشم ولی با GPRS به سختی. البته میدونین که یاهو IP های ایران رو در بیشتر جاها بسته در اتصال با GPRS بسته. مثلا هیچ وقت نمیتونی با YahooGO آنلاین بشی و یا کلان سایت های یاهو رو به راحتی باز کنی. ولی با Opera Mini میشه. چون یه سری تنظیمات پراکسی روش ست شده. این هم به خاطر همینه. ولی من در تجربه شخصی خودم با این قضیه به مشکل خوردم و در گوشی های مختلف که تست کردم به این نتیجه رسیدم.

Noob Saibot
11-01-2010, 09:59
با ورژن جدیدش هم تست کن اگه نسخه 0.54 رو نداری با این تست کن شاید وصل بشه. خوشبختانه این نرم افزار مجانیه. البته به خاطر رقابت شدیدی که وجود داره مجانیه. اگه به این شرکت باشه این نرم افزارش هم پولی میزنه :31:

aghamajid1369
11-01-2010, 21:03
با ورژن جدیدش هم تست کن اگه نسخه 0.54 رو نداری با این تست کن شاید وصل بشه. خوشبختانه این نرم افزار مجانیه. البته به خاطر رقابت شدیدی که وجود داره مجانیه. اگه به این شرکت باشه این نرم افزارش هم پولی میزنه :31:

آقا دمت گرم. دانلود کردم همین ورژن رو راحت کرد.
البته این نسخه آزمایشیه یه جورایی. موقع نصب میگه که این نسخه آلفا هست و بعد از آزمایش شدن باید بخرینش فکر کنم و . . .
خلاصه حیف که ebuddy چیزی نداده که گوشی های تاچ فول ساپورت باشن براش وگرنه میرفتم سراغ ebuddy .
بازم ممنون.

jak_1300
27-01-2010, 12:40
من دانلودش كردم چجوري بريزمش تو گوشيم n97 كجايه گوشيم بريزمش؟ كدوم قسمت چجوري نصبش كنم تو گوشيم

Noob Saibot
27-01-2010, 13:01
آقا دمت گرم. دانلود کردم همین ورژن رو راحت کرد.
البته این نسخه آزمایشیه یه جورایی. موقع نصب میگه که این نسخه آلفا هست و بعد از آزمایش شدن باید بخرینش فکر کنم و . . .
خلاصه حیف که ebuddy چیزی نداده که گوشی های تاچ فول ساپورت باشن براش وگرنه میرفتم سراغ ebuddy .
بازم ممنون.

سلام دوست عزیز.
نه این ورژن آلفاست. احتیاج به خرید نداره. اگر بخواد این ورژن رو پولی کنه ضرر میکنه. البته NimBuzz هم خیلی مسنجره خوبیه. Ebuddy هم نسخه فول تاچ داره. برو تو سایتش و گوشیتو معرفی کن و نسخه مربوط به گوشیتو بگیر. البته من یادمه که نرم افزارش جاوا بود.

Noob Saibot
27-01-2010, 13:04
من دانلودش كردم چجوري بريزمش تو گوشيم n97 كجايه گوشيم بريزمش؟ كدوم قسمت چجوري نصبش كنم تو گوشيم

سلام به شما.
دوست عزیز با کابل گوشی یا رم ریدر و یا با بلوتوث فایل دانلود شده را به گوشی انتقال بده. اگر با کابل و یا رم ریدر میریزی، کافیه بعد از کپی کردن فایل، با استفاده از فایل منیجر گوشی نصبش کنی ولی اگه با بلوتوث میریزی، باید بعد از انتقال فایل به گوشی داخل InBox گوشی بشی و از اونجا نصب کنی.

jak_1300
27-01-2010, 13:06
آقا من نصب ميكنم ميگه اين برنامه واسه گوشيه شما ضرر داره با سازنده برنامه تماس بگير
آقا سازندش كجاست من بتونم باهاش حرف بزنم شماره چيزي نداري ازش؟

jak_1300
27-01-2010, 13:07
سلام به شما.
دوست عزیز با کابل گوشی یا رم ریدر و یا با بلوتوث فایل دانلود شده را به گوشی انتقال بده. اگر با کابل و یا رم ریدر میریزی، کافیه بعد از کپی کردن فایل، با استفاده از فایل منیجر گوشی نصبش کنی ولی اگه با بلوتوث میریزی، باید بعد از انتقال فایل به گوشی داخل InBox گوشی بشی و از اونجا نصب کنی.

من با كابل انتقالش ميدم وقتي ميرم تو گوشي نميبينم اصلا برنامه اي وجود نداره
برنامه رو

Noob Saibot
27-01-2010, 13:10
من با كابل انتقالش ميدم وقتي ميرم تو گوشي نميبين برنامه رو

موقع انتقال به کدوم قسمت رمت میریزی؟ مثلا من همیشه این کارو انجام میدم. تو فولدر Other یه فولدر درست کردم به اسمه Prog بعد برنامه هارو میریزم توی این فولدر واسه همینه که راحت پیداش میکنم. با فایل منیجر گوشی به راحتی میتونی پیداش کنی.

jak_1300
27-01-2010, 13:14
موقع انتقال به کدوم قسمت رمت میریزی؟ مثلا من همیشه این کارو انجام میدم. تو فولدر Other یه فولدر درست کردم به اسمه Prog بعد برنامه هارو میریزم توی این فولدر واسه همینه که راحت پیداش میکنم. با فایل منیجر گوشی به راحتی میتونی پیداش کنی.

فايل منيجر كجاست هر چي ميگردم نميبينمش

Noob Saibot
27-01-2010, 13:19
فايل منيجر كجاست هر چي ميگردم نميبينمش

آقا شوخی که نمیکنی؟ سر کار گذاشتی مارو؟ :31:

Menu > Applications > File mgr

jak_1300
27-01-2010, 13:20
به جونه مادرم هيچي نميدونم فردا هم دارم به مدت بيست روز ميرم عسلويه اونجا نه نت هست نه كامپيوتر كسي نيست كمكم كنه من حتي آهنگ هم نميدونم چجوري بريزم توش گيج شدم اين سي ديه خوده گوشيم برنامه داشت نصبشون كگردم ولي اصلا نميدونم چي به چيه؟

jak_1300
27-01-2010, 13:22
تو قسمت Applications فايل منيجر ندارم كه؟

jak_1300
27-01-2010, 13:26
اينا هستن :
notes
clock
camera
office
search
share online
recorder
help
realplayer