PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پلیر برای بلو ری ~~~>BD

Mist
18-08-2009, 18:47
با سلام یه مشکل داشتم من ایمیج بلوری رو تو ویندوز ویستا مونت میکنم ولی برای اجراش مشکل دام این بی دی رام مجازی رو با چه برنامه ای پلی کنم

منظورم اتوران بلوری هستش من با Km player امتحان کردم جواب نداد ولی وقتی فایلهای داخل دیسک که پسوند Evo دارن رو باهاش پخش میکنم پخش میکنه ولی صدا نداره

با یه برنامه دیگه هم تست زدم TMT_3_0_1_20 این اتوران رو پخش میکنه فیلم هم پخش میشه ولی بازم صدا نداره

پاور دی وی دی 9 و Vlc رو هم تست زدم اکثر برنامه ها رو تست کردم

کسی میتونه یه برنامه قوی برای پخش بلوری معرفی کنه و بدونه مشکل از کجاست ؟

ممنون از زحمات شما پیشاپیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Knight65
18-08-2009, 19:30
با اين امتهان کن دوسته عزيز

ArcSoft TotalMedia Theater BLURAY/HDDVD Player

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mist
18-08-2009, 21:24
ممنون دوست من ولی اگر دیده باشی

با یه برنامه دیگه هم تست زدم TMT_3_0_1_20 این اتوران رو پخش میکنه فیلم هم پخش میشه ولی بازم صدا نداره

من ورژن 3 این برنامه رو استفاده کردم بازم ممنون از راهنمایی اینجا که کسی جواب نداد بجز شما

Dark Knight65
18-08-2009, 22:27
ممنون دوست من ولی اگر دیده باشی

من ورژن 3 این برنامه رو استفاده کردم بازم ممنون از راهنمایی اینجا که کسی جواب نداد بجز شما

دوسته عزيز منم اين مشکلو داشتم با kmplayer که اجرا نميکرد بلوری رو اما با اين نرم افزار
مشکلم هل شد
:46::10:

Mist
18-08-2009, 23:08
مرسی عزیز

در ضمن من برا مونت کردن ایمیج بلوری تو ویندوز ایکس پی هم مشکل دارم ایمجش با هیچ برنامه ای تو ویندوز ایکس

پی باز نمیشه مجبورم برای خوندن ایمیج ویندوز ویستا بزنم برنامه ای برای مونت کردن تو ویندوز ایکس پی میشناسین

بازم ممنون از لطفت

Dark Knight65
18-08-2009, 23:22
مرسی عزیز

در ضمن من برا مونت کردن ایمیج بلوری تو ویندوز ایکس پی هم مشکل دارم ایمجش با هیچ برنامه ای تو ویندوز ایکس

پی باز نمیشه مجبورم برای خوندن ایمیج ویندوز ویستا بزنم برنامه ای برای مونت کردن تو ویندوز ایکس پی میشناسین

بازم ممنون از لطفت

اين مشکل اساسا بخاطر تعداد بالايه بيت ها که به سرعت اجرا ميشند
از نسخه آخر الکل استفاده کن البته از نرم افزار زيرم که هميه کارش مونت کردن هست
و هجمشم کمه استفاده کنی بهتره

GetData Mount Image Pro v2.4.4.4549

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mist
19-08-2009, 01:18
جواب نداد اینم ارور

میرم دنبال الکل البته الکل هم استفاده کردم ولی تو ویستا جواب داد تو ایکس پی ورژن های قبلیش که لنگ زدن برم اخرین ورژن رو پیدا کنم