PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی کراش : Crash Bandicoot: Mutant Island

mf.designing
18-08-2009, 11:02
Crash Bandicoot: Mutant Island

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A giant flying machine has taken Crash's sister Coco from Wumpa Island! Crash suspects her kidnapping is another plot by his nemesis, the evil Dr. Neo Cortex. Help Crash try and save Coco and the vanished bandicoots from the evil scientist, but watch out not to fall into another one of his nasty traps…

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Explore three different islands to find Cortex's flying castle in this high speed adventure! Jump, bounce, swing, slide, spin and sprint your way to free the vanished bandicoots to help you battle giant robots and mutants on your way to find Cortex's flying castle.

S60v3 Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kurosh08
18-08-2009, 14:52
بابا ایول.
خیلی منتظر این بازی بودم. منو یاد دوران خوش کراش پلی استیشن 1 میندازه.

king_darkness
21-08-2009, 19:27
اگه ميشه يه جاي ديگه آپلود كن
من با اين سرور مشكل دارم

M@hdi-B
21-08-2009, 19:52
اگه ميشه يه جاي ديگه آپلود كن
من با اين سرور مشكل دارم

کدوم یکیو؟ گوشیتون چیه؟ کجا آپ کنم راحتی؟

ویرایش: دیدم آفلاین شدی از پروفایلت دیدم.

hesabres1
22-08-2009, 11:50
سلام

میشه زحمت بکشید و برای n73 توی 4shared آپلود کنید.من اونی که برا n82 آپ کردین را استفاده کردم ولی سرعت بازی خیلی کم بود.

لطفا چندتا بازیه دیگه به همین سبک کراش که حجمشم زیاد نباشه معرفی کنید.مثله sonic

خیلی ممنون.

mf.designing
25-08-2009, 10:15
سلام

میشه زحمت بکشید و برای n73 توی 4shared آپلود کنید.من اونی که برا n82 آپ کردین را استفاده کردم ولی سرعت بازی خیلی کم بود.

لطفا چندتا بازیه دیگه به همین سبک کراش که حجمشم زیاد نباشه معرفی کنید.مثله sonic

خیلی ممنون.

دوست عزیز بازی سونیک و بازی های مشابه در این بخش و در بخش جاوا موجود هست .