PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقاع cpu نسبت به مارد بردم ؟

mehdi_ok1
18-08-2009, 08:18
سلام به همه دوستان

مادر برد من asrock 775Twins-HDTV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

ميخوام يه INTEL Q6600 2400 CORE 2 QUAD 8MB B1066 BOX بخرم

آيا جواب ميده مادر برد ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين مادربرد رو به اين دليل خريدم كه :

1) نسبت به كاراييش ارزان بود
2) گرافيك آنبرد 256 داشت
3) كرات صداي خوبي داشت
4) خروجي HD داره كه زدم به TV و حالشو ميبرم
5) 64 بيتي رو هم ساپورت ميكنه

ess_1362
18-08-2009, 08:48
مادربرد شما خانواده CORE TO DO های اینتل را ساپورت نمی کنه پس سی پی یو مورد نظر شما روی این برد قابل نصب نیست

شما می توانید حداکثر از سری E5XXX پنتیوم دوال کور استفاده کنید

mehdi_ok1
18-08-2009, 09:13
مادربردي رو تو اين زمينه ميشناسيد كه خروجي hd داشته باشه و اين نوع cpu رو هم پشتيباني كنه ؟

يا بايد دنبال كارت گرافيكي بگردم كه خروجي HD داشته باشه

mehdi_ok1
18-08-2009, 10:33
مادربرد شما خانواده CORE TO DO های اینتل را ساپورت نمی کنه پس سی پی یو مورد نظر شما روی این برد قابل نصب نیست

شما می توانید حداکثر از سری E5XXX پنتیوم دوال کور استفاده کنید

تو مشخصات پشتيباني از cpu براي اين مادربرد چنين چيزهايي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته

در حال حاظر بالاترين cpu اي كه ميتونم روش نصب كنم چيه ؟

ess_1362
18-08-2009, 11:24
مادربرد شما حتی سرس E5XXX را هم ساپورت نمی کنه از لینک زیر میشه لیست CPU ها را دید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر من ارتقا این مادر برد کار بیهوده ای است.بهتر هست به فکر یک سیستم جدید باشید.

شما در پلتفرم AMD مادر برد های زیادی پیدا می کنید با تراشه آنبرد قوی و خروجی HDMI ولی در پلتفرم اینتل تقریبا چیزی پیدا نمیکنید

راه دیگه شما این هست که از کارت گرافیک استفاده کنید که اکثرا تبدیل DVI به HDMI را دارا هستن

به هر حال اگر بودجه خودتون را بگید و کاربرد مورد نظر من می تونم یک سیستم خوب به شما معرفی کنم