PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Adobe Premiere Pro 2.0

boy_kochak
18-08-2009, 07:32
سلام دوستان ...

من برنامه Adobe Premiere Pro 2.0 رو نصب کردم اما هنگام اجرا مثل تصویر زیر نشون داده میشه ... برنامه ریمو هم نمی شه که بخوام دوباره نصب کنم .... در ضمن هر چی سرچ کردم جوابم رو پیدا نکردم و ویندوز هم تازه عوض کردم یه 2 ماهی میشه ویندوز هم نمی خوام عوض کنم ... ویندوزم xp sp2 مدیا سنتر هست ...

اینم تصویر ::10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).jpg

metal baz
18-08-2009, 16:49
با سلام اتفاقا باید ویندوزتو عوض کنی مدیا سنتر به درد کا با پریمیر نمیخوره عوض کن جواب میگیری:11::11::11::11:

boy_kochak
19-08-2009, 06:59
با سلام اتفاقا باید ویندوزتو عوض کنی مدیا سنتر به درد کا با پریمیر نمیخوره عوض کن جواب میگیری:11::11::11::11:

عزیز ممنون از راهنماییت اما اگه بخوام عوض کنم :

دهنم آسفالت میشه

حوصله دوباره عوض کردن ویندوز رو ندارم .... قبلا روی همین ویندوز نصب میشد اما حالا این رو نشون میده .

اگه عزیزان p30 بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم .:11:

Hossein_nasa62
19-08-2009, 15:40
عزیز ممنون از راهنماییت اما اگه بخوام عوض کنم :

دهنم آسفالت میشه

حوصله دوباره عوض کردن ویندوز رو ندارم .... قبلا روی همین ویندوز نصب میشد اما حالا این رو نشون میده .

اگه عزیزان p30 بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم .:11:
سلام
شما سيستم را با سيستم ريستور به عقب برگردونيد ببينيد جواب مي گيريد
اگر نشد بايد در رجيستري در قسمت softwar دنبال پريمير بگرديد و آن را پاك كنيد
در غير اينصورت بايد ويندوز را مجددا نصب كنيد
موفق باشيد

علي طهماسبي
19-08-2009, 17:12
در ريجستر كردن برنامه مشكلي نداري فكر كنم ريجسترشه

metal baz
19-08-2009, 20:20
سلام
شما سيستم را با سيستم ريستور به عقب برگردونيد ببينيد جواب مي گيريد
اگر نشد بايد در رجيستري در قسمت softwar دنبال پريمير بگرديد و آن را پاك كنيد
در غير اينصورت بايد ويندوز را مجددا نصب كنيد
موفق باشيد

با سلام این راهم کاملا درسته ولی چرا شما که اینقدر ویندوز عوض کردن برات مشکله(البته مثله خودم چون اصلا از این کار خوشم نمیاد) با norton ghost یه ایمیج نمیگیری که هر وقت خواستی به راحتی ایمیجو اجرا کنی و خلاص اگه برنامه و کار باهاشو میخوای بهت میدم تا کارت راه بیافته موفق باشی:11::11::11::11:

boy_kochak
20-08-2009, 08:17
با سلام این راهم کاملا درسته ولی چرا شما که اینقدر ویندوز عوض کردن برات مشکله(البته مثله خودم چون اصلا از این کار خوشم نمیاد) با norton ghost یه ایمیج نمیگیری که هر وقت خواستی به راحتی ایمیجو اجرا کنی و خلاص اگه برنامه و کار باهاشو میخوای بهت میدم تا کارت راه بیافته موفق باشی:11::11::11::11:

ممنون عزیز ... اگه محبت کنی و درمورد این برنامه که معرفی کردی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم .... :11:

لینکشو هم اگه بدی ممنونم ..... راستی این نرم افزار میتونیم از ویندوز نصب شده در درایو ایمیج بگیریم ؟

میدونی هر وقت وقت زیادی برای نصب ویندوز و نصب برنامه های و پیکربندی ویندوز میگیره که اگه بخوام عوض کنم وقت گیر میشه اگه این راحل که گفتی عملی بشه عالیه.... بازم ممنون :11:

metal baz
20-08-2009, 12:50
[quote=boy_kochak;4106636]ممنون عزیز ... اگه محبت کنی و درمورد این برنامه که معرفی کردی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم .... :11:

لینکشو هم اگه بدی ممنونم ..... راستی این نرم افزار میتونیم از ویندوز نصب شده در درایو ایمیج بگیریم ؟

میدونی هر وقت وقت زیادی برای نصب ویندوز و نصب برنامه های و پیکربندی ویندوز میگیره که اگه بخوام عوض کنم وقت گیر میشه اگه این راحل که گفتی عملی بشه عالیه.... بازم ممنون :11:[/quote

با سلام دوست عزیز نه بابا این حرفها چیه وظیفه ما کمک کردن به هم دیگست واسه همین اینجا جمع شدیم:10:
اینم لینکه دانلود بهمراه راهنمایی کامل برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط یه چیزه دیگه اگه میخوایی خیالت از بابت ویندوز عوض کردن راحت شه
یه بار دیگه ویندوزتو عوض کن(الان میزنی تو گوشم:27:) با تمام برنامهات بعد شروع کن
به image گرفتن جواب میگیری کارتم راه می افته موفق باشی:11::11::11::11:

M Like Mother
03-10-2009, 13:53
من این مشکل رو پارسال داشتم تو رجیستری دنبال premiere pro2 بگرد و اطلاعاتش رو کامل پاک کن درست میشه

به همین سادگی

100 تضمین شده

اگه ورژن قدیمی تر هم بود که رو سیستمت نصب نیست به همین روش تو رجیستری پاک کن