PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایان محدودیت Rapidshare

Cyberlife
17-08-2009, 20:54
بعد از کلی گشتن در فروم و دیدن مطالب به هم ریخته در مورد روشهای دانلود از راپید شیر و سایر سایتهای اشتراک

گذاری فایل ، نا امید شدم و دنبال یک سایت خوب که توضیحات کاملی درمورد روشهای دانلود نامحدود از راپیدشیر

داده باشه گشتم که یک وبلاگ خوب به اسم چاپار پیدا کردم که مطالب بسیار جالبی داشت ، ( اگه

نویسنده توی این انجمن عضوه اینجا اعلام کنه ) ، گفتم مطالبش رو با ذکر منبع اینجا بگذارم ، امیدوارم که

مورد قبول واقع بشه . البته مطالب بیشتری هم در مورد دانلود نامحدود از راپید شیر جستم که خودم دارم ترجمه

میکنم ، اگه دوستان از این تاپیک استقبال کنند و دستی هم به دکمه تشکر بزنند که باعث دلگرمی من بشه بزودی

میزارم ، عقده خود کم بینی هم ندارم :31:

پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت اول )

تیتر این پستم جالبه ( پایان پادشاهی رپیدشیر ) . می خواهم در مورد دانلود فایل ها با سرعت بالا و بدون محدودیت از رپیدشیر بنویسم ! ( در ضمن اگه کسی میدونه که چگونه باید فایل های آپلودی در مگا

آپلود را جستجو کرد؟ لطفا کامنت بذاره ) برای این کار روش های زیادی وجود داره که کمابیش شاید با آنها در وبلاگ ها و سایت های دیگر برخورد کرده باشید و من هم در پست های بعدی به آنها خواهم

پرداخت ولی روشی که در این پست می خواهم به آن بپردازم جدید و خلاقانه و کمی هم عجیب است ! برای این کار شما به یک هاست UNIX با قابلیت پشتیبانی از PHP نیاز دارید که در یک کلام سرور

لینوکس . البته شاید در سرور ویندوز هم جواب بده ولی من امتحان نکردم ولی به صورت لوکال هاست در کامپیوترم جواب نداد ! در مرحله بعدی اسکریپت RapidKill را از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود کنید و روی هاست خودتان آپلود و سپس از حالت زیپ خارج کنید و سطح دسترسی پوشه ای که اسکریپت را در آن آپلود کرده اید را به 777 تغییر دهید تا امکان ذخیره فایل های آپلود شده در آن

ممکن باشد . خوب کار تمام است با رفتن به آدرسی که RapidKill را در آن آپلود کرده اید آن را فراخوانی کنید و آدرس فایل دانلودی از رپیدشیر را به آن بدهید و بعد وارد کردن کد امنیتی در چند ثانیه فایلتان

را در هاست خود تحویل بگیرید !!! البته هر از چندی باید اسکریپت فوق را به روز کنید یعنی تمام مراحل نصب را از اول طی کنید چون این اسکریپت به نحوی سرور رپیدشیر را هک می کند و آنها هم بیکار

نمی نشینند و راه این اسکریپت را می بندند . به امید اینکه این پست مفید بوده باشد در آینده ای نزدیک راههای تازه ای را برای مقابله با رپیدشیر پست خواهم کرد منتظر باشید !!!

برگرفته از وبلاگ بسیار خوب چاپار به نشانی :

Cyberlife
17-08-2009, 21:16
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت دوم )

پیرو مطلب قبلی در این لینک که در مورد شیوه های دریافت فایل از رپیدشیر ذکر شد در این پست شیوه بسیار جدید برای بدست آوردن اکانت پرمیوم ( غیر رایگان ) این سرویس معرفی خواهد شد بدون خرج کردن حتی یک ریال ! به طور مختصر با استفاده از سایت های زیر می توانید به صورت رایگان فایل های آپلود شده در رپیدشیر را با سرعت بالا و بدون محدودیت های این سرویس و با استفاده از DAP یا IDM و ... دانلود نمایید . اما توضیحات مفصل تر و شیوه کار این سایت ها را در ادامه بخوانید :

در واقع در این روش اسکریپت خاصی در هاستی که از PHP و MySQL پشتیبای می کند نصب می شود و یوزر و پسورد یک اکانت پرمیوم رپیدشیر در داخل اسکریپت قرار داده می شود و به این ترتیب اسکریپت می تواند فایل های آپلود شده در رپیدشیر را با نهایت سرعت و بدون محدودیت های رایج در این سرویس حتی با استفاده از نرم افزارهای مدیریت دانلود چون DAP و IDM و ... دانلود نماید .

اما مزایای این روش :

1 - تنها با داشتن یک حساب پرمیوم رپیدشیر هزاران نفر از این حساب به صورت Share شده استفاده می کنند بنابراین مخارج حاصله پایین می آید . حساب پرمیوم را نیز با استفاده از روش های خاصی می توان به صورت رایگان به دست آورد که در پست های آینده ذکر خواهد شد .

2 - سرعت دانلود فایل ها با نرم افزارهای مدیریت دانلود بسیار بالا خواهد بود .

3 - برطرف شده محدودیت های دریافت فایل از رپیدشیر . تذکر : در خود کمله محدودیت چندین مورد دست و پاگیر سرویس رپیدشیر موجود است که با توجه به آشنایی اکثر شما با آنها دیگر ذکر نمی شود .

اما معایب :

1 - احتیاج به هاستی با پهنای باند و فضای ذخیره سازی بالا . مخصوصا پهنای باند . البته بنده هاست مورد نیاز این کار را دراختیار دارم .

2 - نیاز به یک حسای پرمیوم .

3 - محدودیت هایی که سایت های نصب کننده این اسکریپت در تعداد دفعات دانلودی ایجاد می کنند. که در ابتدای مطلب تعدادی از این سایت ها ذکر شد .

4 - غیر مجانی بودن این اسکریپت ( البته من این اسکریپت را در اختیار دارم و مشکلی از این بابت نیست ).

کپی رایت : برگرفته از وبلاگ بسیار خوب چاپار به آدرس :

Cyberlife
17-08-2009, 21:22
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت سوم )

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که خواسته باشید فایلی را از سایت rapidshare دریافت کنید و گرفتار سرعت کم

این سایت و پشتیبانی نکردن آن از برنامه های مدیریت دانلود چون DAP شده باشید و چاره ای جز تلف کردن مدت

زیادی از وقت و هزینه خود نداشته اید ولی می خواهم راهی را به شما نشان دهم که به وسیله آن می توانید حتی

فایل هایی حجیم تر از یک گیگ را از این سایت به راحتی و با سرعت بالا و حتی بیشتر از 1 الی10 مگ در ثانیه دریافت

کنید و آرشیوی از فایل ها و فیلم های مجانی آپلود شده در این سایت برای خود گردآوری کنید .

موارد مورد نیاز :

1 - فایل مورد نیاز که می توانید آن را از این آدرس دریافت کنید . ( پسورد فایل : ish.blogfa.com )

2 - یک هاست با پشتیبانی از php که حتی می توانید موارد رایگان آن را از اینترنت پیدا کنید ولی من سایت خودم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را پشنهاد می کنم .

3 - آپلود کردن فایل مزکور در سایت خود و unzip کردن آن .

البته در نظر داشته باشید که تمام فایل های دریافتی شما در سایت اینترنتی شما در اینترنت قرار خواهند گرفت و باز مشکل دریافت آنها در کامپیوتر شخصی شما باقی است و این مشکل چاری ای ندارد جز خرید خطوط پرسرعت ADSL . خدا بیامرزد این اینترنت دیل آپ را !!!

از طریق این اسکریپت شما از سایت های دیگر نیز می توانید با دادن آدرس دقیق یک فایل حجیم آن را در چند ثانیه در سایت شخصی خود داشته باشید .

در پایان مطالب تصاویری از محیط اسکریپت قرار داده شده است .

محاسن این اسکریت :

1 - ارسال فایل به ایمیل استفاده کننده .

2 - تقسیم فایل دریافتی به قطعات کوچک تر ( آسان شدن دانلود فایل های حجیم از روی سایت شخصی )

3 - امنیت بالای آن ( در صورت بروز مشکل امنیتی دریافت فایل جدید تا ساعت ها ممکن نیست )

4 - امکان تایین محل ذخیره شدن فایل ها در سایت شخصی

5 - نمایش لیستی از فایل های دریافت شده همراه با جزئیات آن ها چون حجم و نام فایل و ...

6 - امکان قرار دادن پسورد بر روی فایل های دانلود شده !!! ( تا دیگران نتوانند فایل های شما را به نام خودشان در وبلاگها و سایتها قرار دهند )

7- ذخیره کردن تنظیمات تعریف شده به اسکریپت چون ایمیل معرفی شده برای ارسال فایل و محل ذخیره فایل در سایت و ...

8- امکان ارسال فایل های دریافتی به سرور دیگر (سایت دیگرتان )از طریق FTP

9 - امکان استفاده از اکانت پرمیوم خود شما در سایت های
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و

10 - امکان تگ ( Tag ) نویسی برای فایل های دریافت شده !!! ( تگ یعنی نوشتن توضیحات : مثلا منبع دریافت فایل و ... )

11 - رایگان بودن آن !!!

دریافت فایل :

تصاویری از محیط کاری این اسکریپت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cyberlife
17-08-2009, 21:28
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت چهارم )

پیرو مطالب قبلی که در مورد شیوه های دریافت فایل از رپیدشیر پست کرده ام ( مطلب شماره 1 و مطلب شماره 2 و شماره 3 )امروز می خواهم روش دانلود با استفاده از نرم افزار مدیریت دانلود rapidown را معرفی کنم امید آنکه مورد توجه واقع شود .) اما نکته موجود در مورد کرک این نرم افزار : کرک توسط یک ایرانی انجام شده است . بله هر جا که سخن از پیشرفت است نام ایران و ایرانی می درخشد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سایتی است که می توانید از آن این نرم افزار را دانلود کنید ( نسخه مدت دار ) (نسخه کامل در انتهای مطلب ).اما مزایای این نرم افزار :

1 - دانلود فایل ها از رپیدشیر با نهایت سرعت ( سرعتی معادل اکانت های پرمیوم ( پولی ) این سایت .

2 - با قابلیت پشتیبانی از رسیوم ( قسمتی از فایل را امروز و قسمت باقی مانده را زمانی دیگر دریافت کنید )

3 - بدون نیاز به روش های عجیب و سختی که قبلا معرفی کردم .

4 - لینک دانلود :

پسورد :

ish.blogfa.com

مطالب پراکنده از وب :

اما چند مطلب پراکنده برای کسانی که از دراز شدن مطلب مربوط به دانلود از رپیدشیر در این وبلاگ خسته شده اند :

سایتی برای ارسال فکس رایگان به تمام نقاط جهان !!! :

سایتی که سیستم ایمیل ( کلاینت ) را رایگان می دهد !!! با نصب کردن سیستم اوپن سورس موجود در این سایت می توان یک سایت ایمیل رایگان درست کرد با محیط گرافیکی واقعا زیبا .!!!

این هم که سیستم شبیه ویبولتین است با این تفاوت که رایگان و اوپن سورس است ! امیدوارم کسی پیدا بشه و فارسیش کنه با این کار مشکل خیلی از وب مستر های ایرانی حل می شود و می شه با این کار دست خیلی از سایتهایی که ویبولتین را با قیمت گزافی در ایران می فروشند بست !!!

کپی رایت : برگرفته از وبلاگ بسیار خوب چاپار به آدرس :

Cyberlife
17-08-2009, 21:35
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت پنجم )

( پیرو مطالب قبلی که در مورد شیوه های دریافت فایل از رپیدشیر پست کرده ام ( مطلب شماره 1 و مطلب شماره 2

و شماره 3 و شماره 4) در این پست می خواهم برنامه ای را معرفی کنم که بطور کل فاصله ی بین هر دانلود رو از

بین می برد . در واقع به وسیله این برنامه می توانید بدون وقفه 15 دقیقه ای از رپیدشیر فایل دانلود کنید . اما طریقه

استفاده از نرم افزار : ابتدا فایل ها را در دسکتاپ از حالت زیپ خارج کنید و اجرا کنید . سپس بدون بستن برنامه

دانلودها را به طور مداوم و بدون وقفه از رپیدشیر انجام دهید !!!

این هم لینک مستقیم دانلود برنامه :

حجم : 158 کیلوبایت( می توانید برای دانلود از DAP یا IDM و سایر برنامه های مدیریت دانلود استفاده کنید )

Cyberlife
17-08-2009, 21:41
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت ششم )

دانلود از رپيدشير بدون اكانت پرميوم ولي با سرعت خيلي بالا(با تمام قابليت هاي اكانت پرميوم )

( پیرو مطالب قبلی که در مورد شیوه های دریافت فایل از رپیدشیر پست کرده ام ( مطلب شماره 1 و مطلب شماره 2 و شماره 3 و شماره 4 و شماره 5 ) در این پست می خواهم اسکریپت اشتراک اکانت پرمیوم رپیدشیر را در اختیار شما قرار دهم و طریقه استفاده از این اسکریپت را شرح دهم . برای روشن شدن موضوع مقدمه ای را از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نقل می کنم اما کاری ندارم که ادعاهای این سایت درست است یا خیر چون هدف بنده از نقل این سلسله پست ها در رفع مشکل هم میهنانم در دانلود از رپیدشیر می باشد :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این مطالب رو عینا از سایت IRapid Share.net نقل میکنم :

IRapid Share چگونه کار میکند و توسط چه شخصی مدیریت و پشتیبانی میگردد ؟

همان طور که اطلاع دارید وبسایت آلمانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یکی از بزرگترین و پر بیننده ترین سایت های دنیا
میباشد که طبق نتایج سایت Alexa سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در کشورمان رتبه چهارمین سایت پر بازدید پس از Yahoo و Google را دارا میباشد که این نشان دهنده محبوبیت آن در بین ایرانیان میباشد . کاربران اینترنت در سراسر دنیا به صورت گسترده از این وبسایت به عنوان مکانی جهت بارگذاری فایل های خود به صورت رایگان استفاده مینمایند . استفاده از خدمات Upload در این وبسایت رایگان است اما برای دریافت فایل ها از آن کاربران همیشه با محدودیت هایی از قبیل زمان انتظار برای دریافت چندین فایل در یک زمان و محدودیت پهنای باند روزانه مواجه میباشند که برای حل آن نیاز به خرید اکانت Premium در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میباشد که متاسفانه هموطنانمان به دلیل تحریم های بانک های آنلاین و دیگر سایت ها علیه کشور عزیزمان قادر به خرید آن نمیباشند لذا بر آن شدیم تا وبسایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را بنا نهاییم , این وبسایت توسط مکانیزمی که انحصارا" مربوط به I RapidShare میباشد طراحی و توسعه یافته و با اعتبار زیادی به کار خود ادامه میدهد . شما با I RapidShare قادرید از صد ها اکانت Premium در ماه که ما برای شما خریداری کرده ایم و به صورت رایگان در اختیارتان قرار میدهیم هر قدر که میخواهید از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بدون محدودیت فایل دریافت کرده و از سرعت بخشیدن به کارهای خود لذت ببرید . مدیریت و پشتیبانی های مالی این وبسایت به دست آقای علیرضا ن.ی از کشور عزیزمان ایران تامین میگردد - امید است با تلاش ها و پشتکار خود بتوانیم روز به روز به قدرت این وبسایت و بالا نگاه داشتن این سرویس در تمام ساعات شبانه روز بیافزاییم .

با آزوی موفقیت برای تمام هموطنان عزیزمان در ایران و خارج از کشور

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایت Alexa

کد:

و سایت دیگری که این امکان را فراهم کرده است :

-------------------------------------------------------

اما با تحقیقاتی که بنده در اینترنت انجام داده ام به روشنی مشخص است که ادعای ایشان در اختیار داشتن انحصاری این مکانیزم درست نیست کما اینکه بنده در پستی در همین وبلاگ قبلا این مکانیزم را تشریح کرده ام و قبلا هم این اسکریپت را در اختیار داشتم و سایت هایی را هم معرفی کرده بودم که با استفاده از این مکانیزم اقدام به دریافت فایل از رپیدشیر می کنند که بنا بر نبود فرصت نتونستم این اسکریپت را در اختیار خوانندگان این وبلاگ قرار دهم ولی امروز بنا بر ضرورت رفع مشکلات دانلود از رپیدشیر وظیفه خودم دانستم تا دانش استفاده از این مکانیزم در اختیار همگان قرار دهم . البته بنده نسخه ای دیگری از این اسکریپت پیدا کرده ام که لینک دریافت این نسخه ها و طرز راه اندازی آنها را در انتهای مطالب درج می کنم .

اما این سیستم چگونه عمل می کند : کما اینکه در پستی در همین وبلاگ عرض کردم سایت های هستند چون سایت هایی که در پست شماره 112 در همین وبلاگ معرفی کردم و یا سایت های زیر که از طریق آنها می توان فایل های مورد نیاز را از رپیدشیر با استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود دریافت کرد :

حالا این سایت ها چی هستند و به چه کاری می آیند : در این سایت ها شما می تونید لینک دریافتی از رپیدشیر را بدهید و لینک دانلودی پس بگیرید که نرم افزارهای مدیریت دانلودی چون IDM و DAP و ... را پشتیبانی می کند یعنی اکانت پرمیوم رپیدشیر را شبیه سازی می کند در واقع اسکریپت این سایت ها اکانت پرمیوم رپیدشیر را بین تعداد کثیری از افراد به اشتراک می گذارند . سیستم داخلی این اسکریپت هم به این گونه است که شما باید یک اکانت پرمیوم رپیدشیر را به اسکریپت معرفی کنید و سپس اسکریپت را در هاستی با ظرفیت بالا و پهنای باند بالا نصب کنید ( ایجاد دیتا بیس و معرفی دیتا بیس به اسکریپت و تمام ) بعد این کار افراد دیگر از اکانت رپیدشیر پرمیوم شما رایگان استفاده می کنند در واقع تمامی فایل های دانلودی از رپیدشیر با واسطه گری سایت شما با نرم افزار مدیریت دانلود به دست میاد . یعنی سایت شما چون یک نرم افزار مدیریت دانلود از رپیدشیر عمل می کند پس حجم قابل توجهی فایل ماهیانه از سایت شما ترانزیت می شود بنابراین پهنای باند ماهیانه سایت شما باید قابل توجه باشد . اما چون هیچ فایلی در سایت شما ذخیره نمی شود ظرفیت سایت شما چندان اهمیتی ندارد . از طرف دیگر با توجه بر بار مضاعفی که این اسکریپت بر CPU سرور (سروری که سایت شما را میزبانی می کند ) وارد می کند و مقدار قابل توجهی از RAM سرور که اشغال می کند بنابراین سرور میزبانی کننده سایت شما باید توان بالایی از نظر CPU و RAM داشته باشد

اما اسکریپت استفاده شده در این سایت ها را می توانید از آدرس روبرو دانلود کنید : کلیک کنید . البته به خاطر داشته باشید که برای ایجاد سایت هایی چون سایت های بالا و اشتراک گذاری اکانت پرمیوم رپیدشیرتان با دیگران به سایتی با پهنای باند ماهیانه چشم گیری نیاز دارید .

------------------------------------------

نسخه های مشابهی از این اسکریپت :

لینک دریافت :

سایتی که از این اسکریپت استفاده کرده است :

لینک دریافت :

لینک دریافت :

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما چگونگی راه اندازی این سه اسکریپت به زبان انگلیسی :

Quote:

1) Download the script
2) UnRar the archive
3) Create MySQL database
4) Dump sql.sql to your database
5) Dump the following code with right details
(rs user account and pass) to same database
INSERT INTO `accounts` ( `login` , `password` ) VALUES ( 'your rapidshare login account' , 'your rapidshare password account');
6) Open up config.php
7) Edit MySQL database information
(database, user, pass) and base URL
Upload all files to *base url* (see guide
point number 7)
9) You should be fine now! Check your *base url* and test it

کپی رایت : برگرفته از وبلاگ بسیار خوب چاپار

Cyberlife
17-08-2009, 21:56
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت هفتم )

پیرو مطالب قبلی که در مورد شیوه های دریافت فایل از رپیدشیر پست کرده ام ( مطلب شماره 1 و مطلب شماره 2 و

شماره 3 و شماره 4 و شماره 5 و شماره 6 ) جهت حل مشکل دانلود شما از سایت رپیدشیر چندین سایت و روشی

جدید برای جستجو و دریافت فایل های آپلود شده در رپیدشیر را در این پست معرفی می کنم به امید اینکه روزی

برسد که هیچ کاربر ایرانی در دانلود فایل از رپیدشیر مشکلی نداشته باشد .

- ( RapidShare Premium Pack 2007 ) نرم افزاری است که بدون مراجعه به سایت خاصی و تنها از طریق اجرا شدن

در کامپیوتر مشکل دانلود از رپیدشیر را حل می کند این نرم افزار تست شده است و به خوبی کار می کند .

لینک دانلود اول: ( لینک مستقیم ) : کلیک کنید

لینک دانلود دوم ( غیر مستقیم از رپیدشیر ) :

rapidshare.com & megaupload.com Premium Link Generator

و سایت زیر مجموعه آن

- پیرو مطلب قبلی در این لینک که در مورد شیوه های دریافت فایل از رپیدشیر ذکر شد ( استفاده از اسکریپت خاص

اشتراک اکانت پرمیوم رپیدشیر ) و سایت هایی هم در این باره معرفی شدند که بیشتر مواقع مشکل دسترسی

دارند ولی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و سایت زیر مجموعه آن

تا اندازه ای مشکلات کمتری دارد هر چند این سایت نیز بیشتر مواقع از نظر پهنای باند با مشکل مواجه می شود ولی

با این وجود می تواند در پاره ای مواقع سودمند باشد . برای استفاده از این سایت باید در آن عضو شوید که در این

صورت می توانید هر 60 دقیقه 5 فایل از رپیدشیر یا مگاآپلود دانلود کنید درضمن تعداد دریافتی شما روزانه نمی تواند

از 10 فایل و حجم هر فایل از 100 مگابایت بیشتر باشد . هرچند برطرف کردن این محدودیت ها کار چندان سختی

نیست و می توان با تغییر آی پی ( IP ) و ثبت نام دوباره با آی دی و ایمیلی مجزا این محدودیت ها را پشت سر

گذاشت !

- برای جستجوی فایل های آپلود شده در رپیدشیر نیز می توانید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید . هرچند با استفاده از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می توانید فایل خود را علاوه بر رپیدشیر در سایت هایی چون Megaupload, Uploading.com و دیگر سایت های اشتراک فایل جستجو کنید !

نکته مهم : در لینک دانلود اول فاصله بین کلمه چاپار cha par در هنگام دانلود برداشته شود .

Cyberlife
17-08-2009, 22:04
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت هشتم )

Rapidshare Unlimited V2.0

شاید شما نیز بارها و بارها هنگام دانلود فایلی از رپیدشیر با محدودیت زمانی مقرر شده از طرف این سایت برای دانلود مجدد مواجه شده باشید و در موارد بسیاری مجبور بوده اید که یک ساعت و حتی

بیشتر برای دانلود مجدد منتظر بمانید . اما با کمک نرم افزار معرفی شده در این پست دیگر شما با این مشکل مواجه نخواهید شد . Rapidshare Unlimited V2.0 نام نرم افزاری است که می تواند

محدودیت زمانی ایجاد شده از جانب سایت رپیدشیر را بر طرف کند ! این نرم افزار فقط با مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE ) و ویندوز ایکس پی ( WINDOWS XP ) سازگار است و نوع اتصال شما به شبکه

اینترنت حتما باید از نوع آی پی ( IP ) متغییر ( Dynamic iPs ) باشد یعنی کسانی که اتصال آنها به اینترنت از نوع دیل آپ ( Dial up ) می باشد می توانند از این نرم افزار استفاده کنند چون این نرم افزار

نیاز دارد که IP شما متغییر باشد. با توضیح این مطلب که اتصال از نوع آی پی (IP) متغیر ( Dynamic IP ) نوعی از اتصال است که در آن آی پی (IP) ثابت نیست و با هر بار انتصال به اینترنت تغییر می کند و

اتصال دیل آپ ( Dial up ) نیز از نوع آی پی (IP) متغییر محسوب می شود . اما طریقه استفاده از نرم افزار :

زمانی که فایلی را از رپیدشیر دانلود کردید و برای دانلود مجدد با پیغام رپیدشیر مبنی بر اینکه باید یک ساعت منتظر بمانید مواجه شدید در این هنگام کلیه پنجره های مرورگر اینترنت اکسپلورر

( Internet Explorer ) را ببندید و نرم افزار Rapidshare Unlimited را 2 یا 3 بار اجرا کنید . دقت داشته باشید که Rapidshare Unlimited محدودیت زمانی ایجاد شده توسط سایر سرویس های اشتراک فایل

رایگان ( Free File Hosting ) را نیز بر طرف می کند به شرطی که اتصال اینترنتی شما از نوع Dynamic IP باشد .

دانلود : ( لینک مستقیم ) :

Cyberlife
17-08-2009, 22:11
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت نهم )

انتهای راه برای رپیدشیر با روشی جدید برای دانلود نامحدود

با وجود اینکه آسان ترین و سریع ترین راه برای دانلود نامحدود و با سرعت بالا از رپیدشیر خرید اکانت پولی آن است ولی سایتی که در این پست مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد ارزش آن را دارد که حداقل یکبار آزمایش شود ! RapidGrab.org از دسته سایت های معرفی شده در پست شماره 131 می باشد یعنی این سایت با استفاده از تکنولوژی RapidShare Premium Link Generator می تواند خیلی سریع لینک های رپیدشیر شما را به لینکی پرمیوم ( پولی ) ( premium link ) تبدیل کند . این سایت برای تمام لینک های شما قابلیت رسیوم ( resume capability ) را فراهم می کند و این قابلیت برای 5 دقیقه معتبر است و دانلودهای شما به مدت 3 ساعت قابلیت رسیوم را دارند . شما می توانید روزانه به تعداد نامحدود فایل دریافت کنید ! ولی در یک زمان نمی توانید بیش از یک فایل دریافت کنید یعنی زمانی که شما مشغول دریافت فایلی هستید نمی توانید فایل دیگری را دانلود کنید و فقط یک فایل به ازای یک IP قابلیت دانلود را دارد . شما می توانید از نرم افزارهای مدیریت دانلود چون IDM یا DAP و ... استفاده کنید . سرعت دریافت فایل 64 کیلوبایت در ثانیه است ولی تیم مدیریتی این سایت قول داده است این سرعت را تا 1.6 مگابایت در ثانیه افزایش دهد . برای استفاده از این سایت کافی است لینک فایل رپیدشیر را در RapidGrab کپی کنید و روی دکمه GO کلیک کنید ! بعد این مرحله به صفحه بعد هدایت می شوید که برای جلوگیری از ثبت نام توسط روبات های اینترنتی باید کد امنیتی 4 حرفی نشان داده شده را وارد کنید اگر کد را درست وارد کرده باشید لینکی مستقیم برای دریافت فایل از رپیشیر دریافت می کنید سپس شما باید به سرعت اقدام به دریافت فایل کنید چون کما اینکه گفته شد این لینک تنها به مدت 5 دقیقه معتبر است ! برای مثال برای دانلود فایل های تکه تکه شده از رپیدشیر به روش زیر عمل کنید :

فرض کنید شما فایلی به حجم 700 مگابایت ( 7 قسمتی آپلود شده در رپیدشیر ) دارید که می خواهید آنها را به کمک RapidGrab.org دانلود کنید برای این منظور شما باید اولین لینک را به کمک RapidGrab.org به لینک مستقیم تبدیل کنید سپس لینک مستقیم را در نرم افزار مدیریت دانلود خود وارد کنید و شروع به دانلود کردن کنید و زمانی که چند کیلوبایتی از فایل مورد نظر دریافت شد فورا دانلود را متوقف کنید ( pause the download ) این عمل را برای تکه های فایل دوم و الی هفتم تکرار کنید حالا نرم افزار مدیریت دانلود خور را به گونه ای تنظیم کنید که در زمان مشخصی هر فایل را دریافت کند مثلا برای تکه اول فایل ساعت 1 نصف شب و تکه دوم فایل ساعت 2 نصف شب و الی آخر و دانلود را شروع کنید و برید بخوابید !!! زمانی که شما از خواب بیدار شوید !!! خواهید دید که هر هفت قسمت فایل شما به طور خودکار از رپیدشیر دانلود شده است ! بدون نیاز به هیچ اکانت پرمیوم رپیدشیری !

علاوه بر امکان دانلود این سایت ( RapidGrab.org ) قابلیت جستجوی مستقیم بر فایل های هاست شده روی رپیدشیر ( Rapidshare.com ) , مگاآپلود ( MegaUpload.com ) , مگاشیر ( MegaShares.com ) و DepositFiles.com را دارا می باشد . برای دسترسی به قسمت جستجوی این سایت می توانید به این لینک مراجعه کنید :

به نظر می رسد که ارزش یکبار آزمایش کردن را دارد !

پی نوشت : این سایت مدتی است که به دلیل حجم بالای فایل های دریافتی متوقف شده است ولی مشخص است که این توقف که هر از چندی در این سایت رخ می دهد مدت زیادی دوام نمی آورد چون این سایت توسط تیم CodeMasters ایجاد شده است که یکی از گروه های معروف در هک کردن رپیدشیر هستند .

کپی رایت : برگرفته از وبلاگ پرمحتوای چاپار

parsa205
17-08-2009, 22:13
بابا به جای این دنگ وفنگ ها یه اکانت پریمیوم میگیریم....:31:

Cyberlife
17-08-2009, 22:15
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت دهم )

عبور از محدودیت های دانلود از رپیدشیر :

در حال حاظر دانلود از سایت رپیدشیر تبدیل به دغدغه بسیاری از کاربران ایرانی شده است در حالیکه با روش های

خاصی می توان تا حدودی بر این مشکل چیره شد کما اینکه بارها و بارها در این وبلاگ راههایی برای رفع این مشکل

پیشنهاد شده است . در این پست نگاهی خواهیم داشت به دو نرم افزار مدیریت دانلود خاص که می توانند کمک

موثری در دانلود از رپیدشیر باشند ولی به شرطی که کاربر هر از چندی نسخه های به روز شده این دو نرم افزر را در

اختیار داشته باشد .

- اوربیت برنامه مدیریت دانلود جدید که به علت بر طرف کردن مشکل دانلود از رپیدشیر اخیرا در سایت های اینترنتی

محبوبیتی خاص به دست آوره است . با مرورگرهای فایرفاکس، اکسپلورر،اوپرا و مکستون هم خوانی دارد البته ظاهرا

برای دانلود فایل از رپیدشیر باید از مرورگر اکسپلورر استفاده کنید البته ناگفته نماند این نرم افزار قابلیت دانلود فایل

های ویدئویی به اشتراک گذاشته شده و فایل های موسیقی استریم و فایل های فلش و ... را نیز دارد . برای

آشنایی با نحوه کار اوربیت و دانلود آن می توانید به وبلاگ این نرم افزار :

سایت رسمی آن :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید .

- Universal Share Downloader ابزاری است که می تواند به عنوان نرم افزار مدیریت دانلود از سایت های اشتراک

فایل به کار رود . سایت هایی چون RapidShare, MegaUpload, YouSendIt, FileFactory, Upload Galaxy و غیره .

Universal Share Downloader رایگان است و نیازی به نصب شدن ندارد و بعد دانلود و خارج کردن از حالت زیپ اگر روی

آیکون این نرم ا فزار کلیک کنید بدون اینکه نصب شده باشد اجرا می شود . این ابزار می تواند به خوبی با نرم

افزارهای مدیریت دانلودی چون IDM و DAP و Flashget و ... ادغام شود . برای کار با این ابزار کافی است لینک فایل

رپیدشیر را در آن وارد کنید و روی Grab کلیک و کد امنیتی نشان داده شده در تصویر را وارد کنید و در نهایت لینک

مستقیم حاصل شده را در نرم افزار مدیریت دانلود خود ( IDM و DAP و Flashget و ... ) وارد و دانلود را شروع کنید .

برای دانلود این ابزار می توانید به سایت رسمی آن :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید البته سایت این نرم افزار

به زبان روسی است که برای ترجمه به انگلیسی می توانید از مترجم :

یا

و یا

استفاده کنید .

Cyberlife
17-08-2009, 22:21
پایان پادشاهی رپیدشیر ( قسمت یازدهم )

آچار فرانسه برای رپیدشیر

: اطلاع از وضعیت سالم بودن لینک در سایت های معروف هاستینگ رایگان نظیر:

Rapidshare.com|Rapidshare.de|Megaupload.com|Deposi tfiles.com|Filefactory.com|Sendspace.com|Turbouplo ad.com

حتما" شما جزو آن دسته از افرادی هستید که ماهانه ده ها گیگابایت از طریق سایت های به اشتراک گذاری فایل رایگان مثل rapidshare , Megaupload و ... دریافت میکنید و حتما" هم بارها با برنامه ها

یا فیلم هایی مواجه شدید که برای راحتی داونلود به چندین Part تبدیل شده اند و از آنجایی که شما شخص با احتیاطی هستید و دوست ندارید لینکها ناقص باشند همه آنها را یکی یکی چک میکنید تا

سالم باشد و این کاری بس خسته کننده و آزار دهنده است اما قصد دارم سرویسی را معرفی کنم تا ظرف تنها چند ثانیه نه تنها از خرابی یا سالم بودن بلکه از حجم فایل و توضیحات مربوط به آن به صورت

یکجا مطلع شوید!

برای اینکار کافیست به آدرس زیر رفته و تنها لیست لینکهای خود را در کادر سفید کپی و Paste کنید !

مزایای سیستم :

* پشتیبانی معروف ترین و پرکاربردترین سایتهای رایگان اشتراک گذاری فایل نظیر:

Rapidshare.com|Rapidshare.de|Megaupload.com|Deposi tfiles.com|Filefactory.com|Sendspace.com|Turbouplo ad.com

* قابلیت بررسی ده ها لینک به صورت یکجا و حذف موارد تکراری
* ارایه توضیحات اضافی و انجام کار در چند ثانیه به صورن آنلاین بدون نیاز به نصب هیچ برنامه
* محیطی راحت و Use Friendly

البته علاوه بر امکان فوق سرویس های جدید و منحصر به فرد رایگان دیگری که در زیر تشریح می شوند د به مجموعه امکانات سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اضافه شده اند :

iFinder : دسترسی به بیش از 120,000 لینک رپیدشیر داونلود شده از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با موتور جستجوی iFinder (عضو مجموعه موتورهای جستجوی سایت Searchgiga.com) آدرس :

توضیحات بیشتر در

English Board: پرتال انگلیسی شامل برترین محتواها نظیر جدید ترین فیلمها , برنامه, موسیقی, کتاب, بازی, کلیپهای تصویری و ... آدرس :

Games : سرگرمی در محل کار یا مدرسه با بازیهای فلش آنلاین . آدرس :

نکته مهم : توجه داشته باشید در هنگام وارد کردن آدرسهای Irapid share فاصله بین دو کلمه را بردارید . ( فکر نکنم لازم باشه علتش رو بگم )

Cyberlife
17-08-2009, 22:50
بابا به جای این دنگ وفنگ ها یه اکانت پریمیوم میگیریم....:31:

آخه ما ایرانیا عادت داریم اول با کلی دنگ و فنگ و جنگ و منگ و زنگ و رنگش و .... ور بریم ، بعد که دیدیم وقتی که

تلف کردیم چقدر با ارزش تر بوده میریم اونی که پولیه میگیریم ، ولی در کل اینایی که نوشتم یکیشون رو امتحان

کردی ، یه بار امتحان کن ببین چه صفایی میده بدون پول دادن از یه سایت خارجی مجانی استفاده کنی :21: ،

خداییش خیلی هم گرون میگه :13:

Hossein Adeli
17-08-2009, 23:45
آخه ما ایرانیا عادت داریم اول با کلی دنگ و فنگ و جنگ و منگ و زنگ و رنگش و .... ور بریم ، بعد که دیدیم وقتی که

تلف کردیم چقدر با ارزش تر بوده میریم اونی که پولیه میگیریم ، ولی در کل اینایی که نوشتم یکیشون رو امتحان

کردی ، یه بار امتحان کن ببین چه صفایی میده بدون پول دادن از یه سایت خارجی مجانی استفاده کنی :21: ،

خداییش خیلی هم گرون میگه :13:
با تشکر از آموزش
اکانت راپید هم ماهی 6 تومن است اگه شریکی بگیری میشه ماهی 3 تومن دیگه راحت میشی

fujin
18-08-2009, 00:06
مسلما تمام روشهایی که گفتید موقت هست و معلوم نیست که تا ماه دیگه کار کنه ...
بهتر نیست آدم به جای هزینه واسه سرورد لینوکس و از این جور چیزا یه اکانت بگیره ؟ :دی
تبلیغ نمیخوام بشه ولی دیگه رپیدباز هم که اومده دیگه خیلی کار ما ایرانیهارو آسون کرده rapidbaz.com

mohammad20005
18-08-2009, 10:20
موافقم . خوندن اینهمه متن سخت تر از خریدن یک اکانت پریمیوم راپید شیر هستش.

Elendil1
18-08-2009, 11:00
این روش ها همش بی فایدست دوست من !! نصب اون اسکریپت هم به خریدن یه هاست نمی ارزه، در واقع همون رپیدلیچه،که بازم محدودیت توی مستقیم کردن داره، یعنی بعد از هر 100 مگ ، چند دقیقه ی بعد باید فایل رو انتقال بدید و نمیشه چندتا فایل رو با هم انتقال داد!!

chaparman
19-08-2009, 12:46
با تشکر از dark-alex که این مطالب خوب رو اینجا گذاشتند !:31:
اما در جواب شما باید بگم به کمک دستکاری اسکریپت رپیدلیچ و اضافه کردن بخش میانگذر ( آی پی پ ر و ک س ) به اسکریپت فوق مشکل زمانی هم حل میشه . این ویژگی رو اسکریپت Rapidget Proداره ولی تو رپیدلیچ نیست . یکی می خواد پی اچ پی کار باشه و این قسمت رو به اسکریپت رپیدلیچ اضافه کنه اون وقت مشکل حل میشه !:31: کس هست این کار رو بکنه ؟ آهای اساتید !:31:

این روش ها همش بی فایدست دوست من !! نصب اون اسکریپت هم به خریدن یه هاست نمی ارزه، در واقع همون رپیدلیچه،که بازم محدودیت توی مستقیم کردن داره، یعنی بعد از هر 100 مگ ، چند دقیقه ی بعد باید فایل رو انتقال بدید و نمیشه چندتا فایل رو با هم انتقال داد!!

Cyberlife
09-11-2009, 10:29
در نهایت پیشنهاد خود من بعد از این مطالب گرفتن اکانت Rapidgo یا Rapidbaz است ، الان من خودم از Rapidgo اکانت گرفتم و خیلی

هم خوب جواب میده ، یعنی سرعت عالیه . البته یکی از معایب یا بهتر بگم مزیتهای Rapidgo اینه که فایلها رو روی سرور هاشون

ذخیره نمیکنن ، و بعد از ذخیره موقت روی سرورهاشون اونو با سرعت بالا به کاربر میدن که با این حساب هزینه زیادی بابت گرفتن

سرور برای ذخیره فایلها نمیدن ، امیدوارم همیشه کیفیت سرویسهاشون همینجور که هست بمونه ، البته اگه امکان بالا بردن

سرعت بیشتر از این که هست باشه خیلی خوب میشه ، کاربران اینترنت با قیمت خیلی پایین میتونین اکانت 6 گیگ یا 10 یا بالاتر رو

تهیه کنید .