PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Regiment / Terror Strike: Close Quarters Combat

jarooo_khakandaz
26-02-2006, 17:40
در تاپيك هاي قبلي چون موضوعشان نمي خورد من تاپيك جديدي زدم تامشكلات اين بازي حل شود....
حالا ديگه اقا ميلاد وبقيه مي دانند...
بازي The Regiment آخرين محصول كمپاني Konami مي باشد كه چندي پيش عرضه شده است. اين بازي توسط استوديوي انگليسي Kuju ساخته شده است و سبك آن اكشن شوتر مي باشد (البته مشابه سري بازيهاي Rainbow Six يعني Tactical Shoooter). بازي از انجين Unreal 2 استفاده مي كند و داراي چهار مرحله اصلي است كه به ترتيب در يكي از متروهاي لندن، مجلس انگليس و سفارت ايران (!) اتفاق مي افتند. در اين بازي در يك گروه چهار نفره بازي خواهيد كرد كه همگي از اعضاي S.A.S (Special Air Service) انگليس و زير شاخه CTW (Counter Terrorist Wings) هستند. در كشور عزيز ما ايران مشكل از آنجايي آغاز مي شود كه مسئله محاصره سفارت ايران در لندن و در سال 1980 به ميان مي آيد. متاسفانه يا خوشبختانه هيچكدام (فكر نمي كنم در اين تخمين اشتباه كرده باشم) از گيمرهاي ايراني (از جمله خودم) از موضوع اتفاق افتاده در آن زمان اطلاعي ندارند. پس بهتر است كه اول ببينيم كه اصل داستان چه بوده است:
در سال 1980 يك گروه تروريستي متشكل از شش نفر به سفارت ايران در انگليس حمله مي كنند و 26 نفر از كاركنان سفارت را گروگان مي گيرند. اين گروه تروريستي خود را DRMLA (يا Democratic Revolutionary Movement for the Liberation of Arabistan) مي ناميدند و از طرف ديكتاتور عراق يعني صدام حمايت مي شدند و از دولت جمهوري اسلامي ايران خواسته هايي داشتند. ماجراي اين گروگان گيري شش روز به طول انجاميد و تا قبل از روز ششم گروگان گيران فقط پنج نفر را آزاد كردند. در روز ششم گروگان گيران يكي از 21 نفر باقيمانده را به قتل مي رسانند و اينجاست كه گروه SAS انگليس به ساختمان حمله مي كنند و اين ماجرا را به پايان مي رسانند. در طي اين ماجرا يک نفر ديگر نيز كشته مي شود. اين عمليات Nimrod نام گرفت.
حال استوديوي Kuju تصميم گرفته است كه يكي از مراحل بازي خود را به اين واقعيه تاريخي اختصاص دهد. ضمنا يکي از اعضاي گروه S.A.S‌ كه در آن ماجرا حضور داشته است در ساخت اين بازي نيز شركت دارد و قرار است او بين مراحل بازي توضيحاتي درباره شكل عمليات دهد (مثل اينكه بصورت فيلم)
من مشكلي در اين مطلب نديدم. اگر شما مشكلي مي بينيد آن را مطرح كنيد.
در اينجا مي توانيد پيش نمايشي از اين بازي را بخوانيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اينجا مي توانيد شرح كامل ماجراي اين گروگان گيري را بخوانيد.
در اينجا و اينجا مي توانيد مطالب موجود در سايت رسمي بازي را ببينيد.

jarooo_khakandaz
26-02-2006, 17:43
بازي THE REGIMENT يا دسته سربازان يکي از محصولات آينده خالق و ناشر بازیهای METAL GEAR SOLID , SILENT HILL , WINNING ELEVENکمپاني بازي سازي ژاپني يعني KONAMI می باشد. بازی به صورت اول شخص تاکتیکی مدرن می باشد که شما در آن نقش یک سرباز نیروی S.A.S(مخفف کلمه Special Air Service که گاهی به آن British Special Forces هم میگویند) یعنی بزرگترین سازمان ضد تروریستی دنیا را ایفا می کنید که برای نجات جان گروگانها و شکستن محاصره تروریستها در سفارت خانه ایران واقع در لندن به همراه تیمهای متشکل از سایر سربازان به آنجا اعزام میشوید . بازی مستقر بر مختصری از سناریو ها و اطلاعات سربازان سابق و قدیمی نیرویهای S.A.S مثل John MacAleese که خود در این محاصره حضور داشته و همچنین Rhett Butler یکی از آموزشیاران نیروهای رسمی این سازمان می باشد ، قرار داده شده است . کلیه تاکتیکها و حرکات و فرمانهای بازی و همچنین گروگانها و تروریستها براساس مدلها و حالتهای واقعی و توسط موتور بازی UnrealTM ساخته و طراحی شده اند که سبب شده محیط های بازی تمامآ حالت زنده و واقع گرایانه داشته باشند.این بازی تا بحال فقط برای کامپیوترهای خانگی و کنسول PS2 تاييد شده است و هنوز تاريخ دقيقي براي عرضه آن اعلام نشده . لازم به ذکر است که THE REGIMENT يکي از رقيبان اصلي CLOSE COMBAT:FIRST TO FIGHT به شمار میرود.
اين متن ترجمه ي مطلب يكي از سايت هاي اروپايي است....

jarooo_khakandaz
19-03-2006, 15:25
توضيح در مورد بازي The Regimet وشايعات مربوط به آن
دوستان گرامي در مورد شايعاتي كه مبني بر بي احترامي به ايران عزيز در بازي The Regiment، پخش شده است بايد گفت كه اينها جز همان شايعه چيز ديگري نيستند. بازي The Regiment به معرفي نيروهاي ويژه ارتش انگلستان بنام S.A.S يا به عبارت كامل Special Air Service مي پردازد و در حين بازي تاريخچه اي از چگونگي شكل گيري اين نيرو را بيان مي نمايد. نيروهاي ويژه ضد تروريست و يا نيروهاي واكنش سريع ارتش انگلستان حدوداً 25 سال پيش شكل پذيرفت و در يك عمليات به شهرت بين المللي دست يافت و آن عمليات هم ماجراي گروگان گيري در سفارت جمهوري اسلامي ايران در لندن در اوايل دهه 80 ميلادي بود. تعدادي از كارمندان سفارت جمهوري اسلامي در لندن توسط گروهي تروريست در سفارت ايران به گروگان گرفته شده بودند و نيروي ويژه S.A.S در اين عمليات ظرف كمتر از 8 دقيقه كارمندان سفارت جمهوري اسلامي ايران را به سلامت از مهلكه خارج نمود.

vahid-k
06-07-2006, 21:53
سلام میخواستم ببینم کسی این بازی رو کرده و یه سوال داشتم هر کی این بازی رو کرده پیغام بزاره

bayern
06-07-2006, 22:06
سلام
من این بازی رو یک مرحله بیشتر بازی نکردم چونکه ازش خوشم نیومد
بازی هم از جایی شروع میشه که تروریستها سفارت ایران در لندن رو گرفتن و تو با گروهت باید برین اونها رو از بین ببرید و گروگانها رو ازاد کنید

vahid-k
11-07-2006, 11:49
سلام من این بازی رو نصب کردم و نمیدونم که مرحله اول این بازی رو باید چه جوری برم وقتی که گروگانهارو آزاد میکنم یکی از افراد دشمن رو که میکشم گیم آور میشم و دوباره از اول میاد اگه کسی این بازی رو انجام داده به من کمک کنه

vahid-k
13-07-2006, 13:57
آقا کسی نیست کمک کنه من ترینر این بازی رو گرفتم ولی نمیدونم باید چی کارکنم کپی کنم ویا اجراش کنم