PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : inFamous

bakan
17-08-2009, 11:15
سلام
من دیدم این بازی تایپکی نداره گفتم واقعا حیفه چنین بازییه زیبایی تایپکی نداشته باشه البته من امروز میخوام این بازی رو بخرم واین مطالبی که برای شما مینویسم بیشترش از مجله بازی رایانه و مطالبی هست که از دوستام در مورد این بازی شنیدم شما هم اگر در گذراندن مراحل این بازی مشکلی داشتید میتونید از من ودوستان دیگه که در این سایت این بازی زیبارو دارن کمک بگیرید:20:
سبک/ action/adventure
سازنده/ sucker punch
ناشر/ secea
درجه/ 16+

داستان بازی in famous در مورد شخسی به نام کول مک گراث{cole mac grath}هست که در پیک متوری در شهر خیالیempire city کار میکند و زندگی ساده ای مثل بقیه مردم دارد ولی یدفه تمام شهر به هم میریزه و یک انفجار هسته ای تمام شهر را به نابودی می کشاند و از بخت بد یا شایدخوب کول در مرکز این انفجار قرار داشت ولی به طور شگفت انگیزی نجات پیدا میکنه و بعد از مدتی کول متوجه قدرت الکتریسیته عجیبی که در بدنش جریان داره میشه کول ابتدا نمیتونه قدرت الکتریسیته ای که داخل بدنش جریان داره رو کنترل کنه اما پس از مدتی موفق میشه این جریان رو کنترل کنه و شما میتونید از این قدرت الکتریسیته استفادهای کوناگون کنید مثلا میتونید بر روی ریل ترن با قدرتی که دارید و با سرعت زیادی حرکت کنید یا میتونید از قدرتتون حتی برای منفجر کردن ماشین ها هم استفاده کنید,مدت چهار روز از انفجار هسته ای گذشته ودر طی این مدت خلاف کاران به صاحبان این شهر تبدیل شده اند وتمام پلیس های شهر از بین رفته اند و حالا شما با قدرتی که دارید میتوانید شهر را آباد یا ویران کنید,مبارزات در این بازی بسیار زیبا و جذاب کار شده و وجود قدرتهای زیاد وقابل ارتقا باعث شده شما هرگز در بازی حس یک نواختی نداشته باشید علاوه بر این شما با پیشروی در این بازی میتوانید قدرتهای جدید بیشتری را باز کنید که بیش از پیش باعث جذاب شدن بازی میشود کول میتواند از در ودیوار بالا برود وپرشهای بلند انجام دهدبخش پلتفرمر بازی هم بسیار جذاب کار شده و شباهت زیادی هم به Acدارد البته open worldبودن بازی گاهی اوقات باعث از بین رفتن بخش پلتفرمینگ بازی میشود,یکی از جالب ترین بخش های این بازی که بر روی گیم پلی این بازی تاثیر میگذارد سیستم karma میباشد که این بازی را در سطح بالا تری نسبت به عناوین هم سطح خود قرار میدهد سیستم کارما{سیستم خوب وبد ونتایج آن در بازی} عالی کار شده هر چند در بازی انتخابی که در حد وسط باشد{نه خوب ونه بد}وجود ندارد اما این سیستم باعث شده جذابیت بازی دوچندان بشه وبا انتخاب هایی که بازی باز در پیش روداره از اون لذت ببره,in famous یکی اززیباترین بازیهای sand box اخیر است که متاسفانه میتوان گفت تا حدودی قربانی تبلیغات کم سونی شده است چون من از هر لهاظ که به این بازی نگاه میکنم بازی بسیار زیبایی تو سبک خودشه از نظر گرافیک باید بگم این بازی دارای یک طراحی هنری در کنار گرافیک تکنیکی بسیار خوب میباشد وازلهاظ صدا گزاری فوق العاده زیبا کار شده وگیم پلی بازی هم که باز میشه کفت زیبا کار شده البته کمی روند بازی کند پیش میره ولی به زیبایی از قدرت الکتریسیته استفاده شده که باعث زیباتر شدن این بازی میشه درهر صورت من به شما پیشنهاد میکنم که اگر از طرفداران سبک sand box هستید in famous یکی از بهترین گزینه ها است

اگر باز سوالی بود بپرسید

Turok-71
17-08-2009, 11:33
ممنون از اطلاعات.

bakan
17-08-2009, 12:28
تاپیک تکراری!!!
جدا ببخشید من ندیدمش پس فکر کنم تایپک قفل میشه اگر ممکنه آدرسشم بزارید ممنون میشم:11:

Gamemaster
17-08-2009, 12:32
تاپيك اصليش كجاست بريم يكم
از قشنگيه بازي بگيم خخخخخخخخخخخ

Turok-71
17-08-2009, 12:48
ببخشید تاپیک تکراری نیست.
سوتی دادم.:دی

smallfrank
17-08-2009, 13:36
کی منتشر شده ؟

bakan
17-08-2009, 13:40
دوستان من میخواستم این تایپک هم یه نظرسنجی در مورد این بازی باشه هم کسایی که این بازی رو دارن مشکلاتشون رو این جا مطرح کنن حالا اگر بخوام این تایپک رو نظر سنجی کنم باید چیکار کنم ممکنه راهنماییم کنید ممنون

resident_evil
17-08-2009, 13:41
تاپيك اصليش كجاست بريم يكم
از قشنگيه بازي بگيم خخخخخخخخخخخ

واقعا اینقدر قشنگه بازیش علی ؟! !! !!! !!!! !!!!!

bakan
17-08-2009, 13:42
کی منتشر شده ؟
فکر کنم یه ماهی میشه که منتشر شده:46:

Gamemaster
17-08-2009, 13:43
نويد برات گفتم كه چي به چيه
مگه نگرفتيش؟

resident_evil
17-08-2009, 13:46
نويد برات گفتم كه چي به چيه
مگه نگرفتيش؟

نه والا ! من بخوام بگیرم اول باید یه سری بازی های قدیمی بگیرم !

فعلا که حس بازی ندارم ! الان هوا هوای 360 بیده : دی !

حالا یه توضیح هم اینجا بده .

bakan
17-08-2009, 14:19
دوستان ببخشید یادم رفت بگم این بازی انحصار ps3 هستش:20:

Turok-71
17-08-2009, 14:25
تعجبه کسی از این بازی اطلاعاتی نداره آخه بازی هم زمان با پروتوتایپ اومد و این دو بازی رو با هم
مقایسه می کنن.ولی این بازی خیلی کم تر نسبت به پروتوتایپ فروش کرد.

smallfrank
17-08-2009, 14:57
خب پلتفرمهای Prototype خیلی بیشتر از InFamous بود.

Turok-71
17-08-2009, 17:50
خب پلتفرمهای Prototype خیلی بیشتر از InFamous بود.
پروتوتایپ اگه برای ده تا پلتفرم هم میومد نباید قیمتش بیشتر از این بازی میشد.
چرا؟
چون که این یه بازی انحصاری هست و از یه سال پیش براش تبغیلات و فلان کردن ولی موفق نشد فروش خوبی داشته باشه.

bakan
17-08-2009, 22:12
بلاخره موفق شدم این بازی رو تهیه کنم:5:هرجا میرفتم نداشتن رفتم توپخونه اونجاهم گشتم فقط یه جا داشتن که از همون جا خریدم:20:همچین بدک نیست ولی من با این کنترلش مشکل دارم چون چپ رو راست میگیره راستو چپ!فعلا که نتونستم خودم رو با این کنترل هماهنگ کنم خیلی سخته تو قست تنظیماتشم چیزی نداشت که تنظیمش کنم:13:ولی بازی بدی نیست اون طور که انتظار میرفت جذاب وجالب نبود و میتونستن زیبا تر کار کنن ولی نمیشه هم گفت بازی بدییه به نطر من که بازی خوبیه ولی عالی نیست:10:

h_r_v
18-08-2009, 08:48
اين بازي از GameSpot امتياز 9.0 گرفته!!
خيلي خوبه

bakan
19-08-2009, 07:52
میگم از دوستان کسی این بازی رو نداره؟چون من توی یکی از مراحل این بازی گیر کردم همون جا که اولای بازی میریم کناره یه دیش و سعی میکنیم سیگنالای اون دیشو در یافت کنیم ولی موفق نمیشیم بعد از اون دیگه نمیدونم باید چه کار کنم؟:19:چون تو نقشه هم هیچ علامتی نیست!:19:

bakan
19-08-2009, 16:22
میگم از دوستان کسی این بازی رو نداره؟چون من توی یکی از مراحل این بازی گیر کردم همون جا که اولای بازی میریم کناره یه دیش و سعی میکنیم سیگنالای اون دیشو در یافت کنیم ولی موفق نمیشیم بعد از اون دیگه نمیدونم باید چه کار کنم؟:19:چون تو نقشه هم هیچ علامتی نیست!:19:
بلاخره ردش کردم حرفم رو پس میگیرم وقتی تو بازی پیشروی میکنی و مراحل رو رد میکنی بازی جالب وجذاب میشه:20:ولی واقعا تا حالا کسی این بازی رو تهیه نکرده که یه نظری یا چیزی بگه در مورد این بازی:18:جالبه!

resident_evil
24-12-2009, 17:30
واقعا خيلي جذاب تر و قشنگ تر از اون چيزي بود كه فكر ميكردم ! ماموريت ها تا اينجا كه خيلي خوب بوده ! دوستان كه بازي رو تموم كردن ميگفتن تا آخر بازي جذاب و عالي هستش ! بايد ببينيم چي ميشه .

mohammad_twe
24-12-2009, 18:22
کی گفته با پروتوتایپ اومد ؟
دیر تر از اون اومد
ولی خیلی بازی قشنگیه من تو کلوپ تا وسطاش رفتم فردا هم میرم ادامش
اصلا قابل مقایسه با پرو نیست ...

Layken
24-12-2009, 20:15
واقعا خيلي جذاب تر و قشنگ تر از اون چيزي بود كه فكر ميكردم ! ماموريت ها تا اينجا كه خيلي خوب بوده ! دوستان كه بازي رو تموم كردن ميگفتن تا آخر بازي جذاب و عالي هستش ! بايد ببينيم چي ميشه .
همیشه سعی کن که خوب باشی انتخاب های درست و پایانی لذت بخش خواهد داشت.

MohammadT15
27-11-2011, 22:23
آقا منم همینجا گیر کردم:19:

یکی یه کمک بکنه هیچ چی تو نقشه نمیده هی میگه سرچ سرچ چیو سرچ کنم؟
همون اولای بازیه

MohammadT15
30-11-2011, 18:25
ای بابا کسی این به قسمتو یعنی نرفته؟

Layken
01-12-2011, 14:29
آقا منم همینجا گیر کردم:19:

یکی یه کمک بکنه هیچ چی تو نقشه نمیده هی میگه سرچ سرچ چیو سرچ کنم؟
همون اولای بازیه

محمد جان دقیق یادم رفته ولی با زدن دکمه LS بود یا RS رو نقشه سیگنال هارو نشون میده که میتونی ردیابی کنی
به کمک اون

MohammadT15
04-12-2011, 16:20
محمد جان دقیق یادم رفته ولی با زدن دکمه LS بود یا RS رو نقشه سیگنال هارو نشون میده که میتونی ردیابی کنی
به کمک اون
آره داداش خوب اونو که میدونم
ولی وقتی میزنم تو نقشه منبع برق رو نشون میده که میتونم ازش برق بگیرم !خودش هم هی میگه L3 بزن ولی چیز خاصی نشون نمیده:41:

دلیل ویرایش :

آقا فهمیدم چه جوری میشه ردش کرد آخیشششش:31: