PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور گرافیک

sm6m10
17-08-2009, 08:22
کارت گرافیک دوستم گم شده بعد از نص ویندوز می خوام براش کارت گرافیک نصب کنم از کجا بفهمم مدلش چیه و از کجا درایور دانلود کنم .

sm6m10
19-08-2009, 07:07
مدل درایورش sparkle است. از کجا دانلود کنم

Kianoosh
19-08-2009, 08:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sm6m10
19-08-2009, 09:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز ممنون از راهنمایی سریع شما .
از داخل سیستم بدون اینکه مشخصه کارت را بدونیم و هنوز هم درایور گرافیک نصب نشده از کجا می تونیم بفهمیم مدل کارت گرافیکش چیه؟چون من نمیدونم کدوم مشخصات را برای دانلود بگم؟بدون اینکه در کیس را بازکنم میشه؟

saman3230
19-08-2009, 11:41
اگر گرافیک شما مال شرکت های دیگه هست که از چیپ NVIDIA استفاده می کنن مثل ZOTAC باید حتما کیس باز بشه و از روی برچسب یا نوشته هک شده برروی برد بفهمید که مدل گرافیک شما چیه ؟یه راه دیگه هم هست اونم اینکه از روی جعبش ببینی.

اینم بگم که بعضی از گرافیک ها هستند (به جز گرافیک های اصلی GEFORCE) که حتما باید از درایور خودش نصبش کنی و به هیچ عنوان درایورهای که از سایت میگیرد قادر به نصب نیستند.

چون گرافیکهای اصلی خود ویندوز PLUG & PLAY مدل رو میشناسه

Kianoosh
20-08-2009, 02:05
اگر گرافیک شما مال شرکت های دیگه هست که از چیپ NVIDIA استفاده می کنن مثل ZOTAC باید حتما کیس باز بشه و از روی برچسب یا نوشته هک شده برروی برد بفهمید که مدل گرافیک شما چیه ؟یه راه دیگه هم هست اونم اینکه از روی جعبش ببینی.

اینم بگم که بعضی از گرافیک ها هستند (به جز گرافیک های اصلی GEFORCE) که حتما باید از درایور خودش نصبش کنی و به هیچ عنوان درایورهای که از سایت میگیرد قادر به نصب نیستند.

چون گرافیکهای اصلی خود ویندوز PLUG & PLAY مدل رو میشناسه

دوست عزیز برند کارت ایشون Sparkle هست!!!

و اینکه هر مدلی باشه الان سری 190 کارتهای سری 7 و کمتر رو هم پشتیبانی میکنن در ضمن خود سایت انویدیا همون لینکی که دادم یه قسمت اتو چک داره که سیستم رو بررسی می کنه گرافیک رو شناسایی می کنه و آخرین درایورش رو معرفی می کنه!