PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : _کـاتـالـوگ_

DoNkHoWaN
17-08-2009, 01:54
این کاتلوگ رو به قوله رضا پاکوتا واسه پامیلم زدم
داشت مغزم رو می خورد
سه سوت (صوت ، صوط ، ثوط ،سوط . . .) طرح رو دادم دستش ردش کردم . . . :31: !
---------------------------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---------------------------------------------

maxya
15-09-2009, 02:24
کاتولک تر و تمیزی شده...آفرین
واقعا این کار رو با این تعداد (صوت ، صوط ، ثوط ،سوط . . .) ناچیز زدین :دی
بابا سرعت ،دم شما گرم

mmsm
15-09-2009, 08:55
خوب شده فقط به چند تا نکت توجه کنی بهر هم میشه ... اول این که کتاب یا کاتالگ یا هر چیز دیگه ای یه خط ضخامت برای کلفتی کار دارند هر قدر هم که کاتالگ نازک ناشه و کم برگ .... ثانیا فونت هایی که برای پشت کار انتخاب کردی یه قسمت زائد داره ... و خیلی به چشم می اد بهتره از یه فونت دیگه استفاده کنی ... اون خونه ه توی روی جلد بد جایی ناقص شده (سمت چپ) ... اگر اونطرفی بریده می شد شاید بهتر بود ... می گم شاید چون احساس می کنم اگه میرور می کردی تعادل صفحه به هم می خورد .... اگه عکست کامل بود بهتر بود کمی جابجاش می کردی که رو لبه اینجوری تکه نشه ... زیاد به محل جایگیری عکس های پشت جلد توجه نکردی یعنی نگاری راندوم گذاشتی ... به نظر می رسه می شد جایگیری ه بهتری هم داشته باشه ... ترکیب رنگیت هم یه کوچولو مشکل داره اسمونت با اون رنگ سفالها زیاد به هم نمی خوردن ... عکسهای پشت جلد رو داخل یه کادر با پس زمینه اصلی کار گذاشتی ... گمونم اگه پس زمینه خود عکسها رو جدا و مثل همون کادر متن کناریش در نظر می گرفتی جلوه ی بهتری داشت و هماهنگتر بود و فضای منفی کارت کمتر میشد ... سایز فونتات هم بعضی جاها متناسب با جایگاهشون نیست و گاهی زیادی توی چشم می ان ... فضای منفی (خالی) کارت زیاده ... فعلا همینا به ذهمنم رسید :دی ...

ولی خداییش برای سه (صوت ، صوط ، ثوط ،سوط . . .) خیلی هم خوبه ... یعنی حرف نداره ... اینهایی هم که گفتم برای کارای حرفه ای یه بعدیته ... موفق باشی ...

اه ه ه ه ... تا یادم نرفته ... توی ادرس نوشتی ... دغتر .... فکر کنم از معایب تایپ 10 انگشتی باشه ... چشمک ... منتظر کارهای بعدی شما هم هستم ... موفق باشی ...

iran699
16-09-2009, 18:20
طرح خوبیه، اگه میتونستی از فونت های قشنگ تری استفاده کنی، به زیباتر شدن کارت کمک میکرد

masoudnor1368
16-09-2009, 22:31
طرحات عالی من از رنگ زمینت خوشم اومد خوب بود
اما اون کلمات مهم رو با فونت بزرگتر بنویس و روشون مانور بده تا زود به چشم بیاد ، تو این مواقع چشم ببیننده زود میره روی اون کلمات و زودتر جذب میشه
راستی بین منازل و سالنها یه کاما بذاری بد نیس

احمد ترابی
07-11-2009, 10:58
خيلي خوب شده بايد بگم خسته نباشيد

موفق باشيد..../

DoNkHoWaN
07-11-2009, 15:14
چه سوتی (صوتی ، ثوتی ) خفنی دادم من :31:
آقا این کیبردم برچسب فارسی نداشت دیگه چندتا سوتی مثل "دغتر" داده بودم یارو هم کنارم نشسته بود هیچی
نگفت بعد الان 1000 تا ازش زده همش غلط املائی داره :)) جوک شد رفت .:D>!
+ همه عکس ها و فونت ها رو خودش انتخاب کرده .:D>!

Maysam-BFU
07-11-2009, 22:01
کار خوب و قابل قبولیه.. فقط اون فونت اصلی و بزرگ رو بهتر بود به صورت یک نوع خاصی طراحی میکردی .

یک جوری این فونت تو ذوق میزنه ! شبیه تراکت ش کرده... :20:

+انتقاد بود
موفق باشی.

shokoufeye anar
09-11-2009, 02:57
خيلي خوب شده اما فونت هاتو دوست ندارم
خيلي هم ساده هستن بدون هيچ افكتي

shokoufeye anar
09-11-2009, 09:47
تو به عنوان طراح نبايد اجازه بدي كسي تو انتخاب تو دخالت كنه.
تين جور مواقع ميگن من طراحم من ميدونم چه فونتي چه رنگي وچه.... واسه اين كار مناسبه!!!