PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید دیگه اصلا usb جلو وعقبو نمیشناسه

BEHZAD2007
16-08-2009, 17:23
سلام دوستان خواهش میکنم بیکار بودم گفتم بیام usb جلو نصب کنم ارور داد حالا دیگه usb جلو وعقبو هم نمیشناسه ویندوز هم عوض کردم میخاوم بایوس آپدیت کنم یکی راهنماییمون میکنه خیلی ممنونتون میشم
مادربرد من p4p800se نرم افزار آپدیتشم نصب کردم ولی فایل آپدیتشو پیدا نمیکنه راستی برای
آپدیت باید بوت کرد
خواهش میکنم بدجوری گیرم

Lord_theOne
16-08-2009, 22:51
باطري مادربردت را دربياور چند دقيقه ببين درست مي شود يا نه
ويندوزت را پاك كن دوباره نصب كن ببين مي شناسد يا نه
موس و كيبوردت USB هست؟

Levian
17-08-2009, 07:46
سلام دوستان خواهش میکنم بیکار بودم گفتم بیام usb جلو نصب کنم ارور داد حالا دیگه usb جلو وعقبو هم نمیشناسه ویندوز هم عوض کردم میخاوم بایوس آپدیت کنم یکی راهنماییمون میکنه خیلی ممنونتون میشم
مادربرد من p4p800se نرم افزار آپدیتشم نصب کردم ولی فایل آپدیتشو پیدا نمیکنه راستی برای
آپدیت باید بوت کرد
خواهش میکنم بدجوری گیرم

سلام

مطمئن هستي كه سيم‌هاي USB را درست به مادربرد وصل كردي ؟ اگر اين سيم‌ها را اشتباه وصل كرده باشي USB مادربردت سوخته و نمي‌شه ديگه كاري كرد جز تعويض چيپ جنوبي مادربرد ....

با تشكر فراوان ...

khark11
17-08-2009, 08:15
سلام

مطمئن هستي كه سيم‌هاي USB را درست به مادربرد وصل كردي ؟ اگر اين سيم‌ها را اشتباه وصل كرده باشي USB مادربردت سوخته و نمي‌شه ديگه كاري كرد جز تعويض چيپ جنوبي مادربرد ....

با تشكر فراوان ...

تعويض چيپ جنوبي!!! ديگه شركت سازندشم نميتونه مثه روز اول تعويضش كنه! اصلا توصيه نميشه اينكارا!

آپدیت باید بوت کرد
خواهش میکنم بدجوری گیرم
...

دوست عزيز به احتمال زياد با آپديت چيزي حل نميشه! بهتره هر چي فيش يو اس بي جلو وصل كردي رو جدا كني و يه دور تنظيمات بايوس رو ديفالت كني و ببيني درست ميشه؟ اگه نشد يه دور ويندوز عوض كن و چيپست هاي مادربورد رو مجددا نصب كن

Kianoosh
17-08-2009, 09:07

سلام منظورت از نادرست وصل کردن چیه؟!؟!

تو بایوس شناسایی شده؟ضربه فیزیکی؟بروز کردن بایوس و تنظیمات پیشفرض

Levian
17-08-2009, 12:42
سلام منظورت از نادرست وصل کردن چیه؟!؟!

تو بایوس شناسایی شده؟ضربه فیزیکی؟بروز کردن بایوس و تنظیمات پیشفرض

سلام
شما سيم‌هاي USB جلو را به چه صورت به مادربرد متصل كرديد ... اگر امكان داره تر تيب رنگ‌هاي سيم‌ها را اينجا بنويسيد..... بعنوان مثال قرمز، سبز، سفيد مشكي ؟

با تشكر فراوان

Levian
17-08-2009, 12:49
[QUOTE=khark11;4094753]تعويض چيپ جنوبي!!! ديگه شركت سازندشم نميتونه مثه روز اول تعويضش كنه! اصلا توصيه نميشه اينكارا!

سلام

من منظورم از تعويض چيپ جنوبي اين نبود كه خود كاربر دستي اين چيپ را عوض كنه. چيپ‌هاي BGA براي تعويض شدن نياز به دستگاه مخصوص دارند. من اين احتمال را مي‌دم كه در صورت عدم نصب صحيح سيم‌هاي USB الخصوص سيم قرمز رنگ به درگاه USB مادربرد چيپ جنوبي صدمه ديده باشد..... براي رفع اين مشكل نيز راهي جز تعويض اين چيپ وجود ندارد. اما اينكه خود شركت سازنده مي‌تونه اين چيپ را مثل روز اول تعويض كنه يا نه جاي بحث داره كه فكر كنم جاش اينجا نباشه.

با تشكر فراوان ....

khark11
17-08-2009, 13:15
[quote=khark11;4094753]تعويض چيپ جنوبي!!! ديگه شركت سازندشم نميتونه مثه روز اول تعويضش كنه! اصلا توصيه نميشه اينكارا!

سلام

من منظورم از تعويض چيپ جنوبي اين نبود كه خود كاربر دستي اين چيپ را عوض كنه. چيپ‌هاي BGA براي تعويض شدن نياز به دستگاه مخصوص دارند. من اين احتمال را مي‌دم كه در صورت عدم نصب صحيح سيم‌هاي USB الخصوص سيم قرمز رنگ به درگاه USB مادربرد چيپ جنوبي صدمه ديده باشد..... براي رفع اين مشكل نيز راهي جز تعويض اين چيپ وجود ندارد. اما اينكه خود شركت سازنده مي‌تونه اين چيپ را مثل روز اول تعويض كنه يا نه جاي بحث داره كه فكر كنم جاش اينجا نباشه.

با تشكر فراوان ....

خواستم دشواري كار رو برسونم با اين بيان!

اگه چيپ سوزونده كه ديگه بايد بندازدش بيرون:31:

Levian
18-08-2009, 14:04
[quote=Levian;4095745]

خواستم دشواري كار رو برسونم با اين بيان!

اگه چيپ سوزونده كه ديگه بايد بندازدش بيرون:31:

بيچاره را نا اميد نكن :46:.... تو ايران شركت‌هاي هستند كه مي‌تونند چيپ BGA عوض كنن.

با تشكر

khark11
18-08-2009, 17:28
[quote=khark11;4095875]

بيچاره را نا اميد نكن :46:.... تو ايران شركت‌هاي هستند كه مي‌تونند چيپ BGA عوض كنن.

با تشكر

فقط يه شانس 30 درصدي داره كه بعد از تعويض بازي در نياره!:31:

Kianoosh
18-08-2009, 21:48
فقط يه شانس 30 درصدي داره كه بعد از تعويض بازي در نياره!

راستش یکم زیادم گفتی باز بستگی داره چی باشه و کی تعمیر کنه!

saman3230
18-08-2009, 21:53
آقا اینجوریام نیست شرت آواژنگ به خوبی برای مادربردهای گیگارو عوض میکنه و هیچ مشکلیم براشون پیش نمیاد من خودم الان 2تا تعویضی دارم که مثل ساعت دارن کار می کنن ها

Only_God8118
29-10-2009, 18:15
اگه تمامي اين روشهايي كه دوستان گفتن عملي نشد بجاي اينكه چيپ bga رو عوض كني قيد usb هاي جلو و عقب رو بزن.
بجاش از اين usb كارتهاي جانبي استفاده كن.
مثل مودم در اسلاتها قرار ميگيره.