PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

vhdl
31-03-2010, 18:25
از خدمت اساتید گرامی سه تا سوال دارم:
1- دیشب یکی از بچه ها از گوشیه چینی خودش یه فایل صوتی واسم بلوتوث کرد که رفت توی حافظه گوشی ( نه روی حافظه جانبی). الان هر کاری می کنم پاک نمی شه و پیغام خطا میده. با کامپیوتر هم نمی تونم پاکش کنم. کسی می دونه چطور می تونم پاکش کنم؟ حجمش هم زیاده و کلی جا اشغال کرده
2- چطوری می تونم تنظیم کنم که فایلهایی که واسم بلوتوث میشه بری روی حافظه جانبی نه روی گوشی؟
3- وقتی بلوتوثم روشنه کسی نمی تونه منو ببینه و حتما باید من اونا رو ببینم و pair کنم تا بشه فایل رد و بدل کرد. چرا؟

Diego
31-03-2010, 19:56
1- دیشب یکی از بچه ها از گوشیه چینی خودش یه فایل صوتی واسم بلوتوث کرد که رفت توی حافظه گوشی ( نه روی حافظه جانبی). الان هر کاری می کنم پاک نمی شه و پیغام خطا میده. با کامپیوتر هم نمی تونم پاکش کنم. کسی می دونه چطور می تونم پاکش کنم؟ حجمش هم زیاده و کلی جا اشغال کرده
2- چطوری می تونم تنظیم کنم که فایلهایی که واسم بلوتوث میشه بری روی حافظه جانبی نه روی گوشی؟
3- وقتی بلوتوثم روشنه کسی نمی تونه منو ببینه و حتما باید من اونا رو ببینم و pair کنم تا بشه فایل رد و بدل کرد. چرا؟

1_تو کامپیوتر چه پیغام خطایی میده؟
2_تو تنظیمات بلوتوث، دستگاهتون رو حالت visible هست؟

M@hdi-B
01-04-2010, 08:42

با اجازه دیگو عزیز.

به تب ستینگ مانیلا برید و از اون پایین سمت راست گزینه منو و آل ستینگ رو بزنید.

به قسمت بلوتوث رفته...ستینگ(عکس چرخ دنده) گزینه چهارم(اسمش یادم نیست ولی عکس یه دوربینه) برو و Always Visible رو انتخاب کن.

پایین تر Advanced رو بزنید و در قسمت File Transfer محل ذخیره سازی فایل بلوتوثی رو تعریف کنید و یه گزینه هم پایینش هست اونم تیک بزنید.

htc-hd2es
01-04-2010, 11:47
دیروز پرسیدم نداره، می خوام شنبه با گارانتی نیا بگیرم
سلام.
دوست عزیز تبریز با گارانتب پرشین هست.کی میگه نداره.
1-شهناز روبروی پاساژ ارک-روبروی دکه روزنامه .
2-شهناز 40متربالاتراز ارک3مغازه دارند یکی گارانتی کامتل که گارامنی رسمی htc شده. دومی احتمالا" یاس چون من از اونجا 4ماه پیش گرفتم که یاس بود.سومی نمیدونم گارانتی داره یا نه.(هرسه تا سمت پاساژ ارک هستند اما اون اول که گفتم سمت روبروی ارکه)
3-طرف های میدان قطب منتها یادم رفته بالاتر از میدان قطب یا پایین تر.
اصلانی هم معروف شده هی وعده بده 2روز دیگه میارم 3روز دیگه میارم و آخرش هم نمیاره.منو یه هفته پیچوند:31:
الان جای 4 مغازه رو گفتم که با گارانتی میفروشه.حتما"باگارانتی معتبریاس-پرشین یا کامتل بگیرید.
تو سایت موبایلستان یکی از بچه ها تا حالا اتفاقی 2 بار تاچ و LCD خراب شده که هربار 250 تومن هزینه اش بود که مجانی واسش درست کردن.فکر کنم گارانیش یاس بود.

vhdl
01-04-2010, 14:11
1_تو کامپیوتر چه پیغام خطایی میده؟
2_تو تنظیمات بلوتوث، دستگاهتون رو حالت visible هست؟

با تشکر از استاد گرامی، در مورد سوال اول که نمی تونستم فایل بلوتوث شده رو حذف کنم با عرض شرمندگی مشکل از بی سوادی خودم بود!! چون ویندوز مدیاپلیر باز بود و من حواسم نبود، نمی ذاشت فایل صوتی مربوطه را پاک کنم. ممنون از محبت شما دیگوی عزیز

vhdl
02-04-2010, 16:03
امروز نمی دونم چرا روی گزینه value-added Installer رو کلیک کردم و عملا بدبخت شدم!
ویندوزم عربی شد و کل اطلاعات گوشیم پاک شد :42: متاسفانه bsckup نگرفته بودم
1- آیا راهی برای برگردوندن اطلاعات گوشیم هست؟
2- چطوری دوباره ویندوز گوشی رو برگردونم حالت قبلی؟

vhdl
02-04-2010, 17:40
همونطوریه که در پست قبلی گفتم، من Added value Installer رو زدم و ویندوز گوشی من عربی شد
لطفا اساتید بزرگوار دقیقا بفرمایند چه RoM ی رو باید نصب کنم و آدرس دقیق دانلودش رو بزارند و در ضمن کوتاه توضیح بدن که چطوری باید نصبش کنم. الان زبان ویندوز عربی رو انگلیسی کردم اما اصلا باهاش حال نمی کنم و کاملا اعصابم رو خراب کرده.
آخرش نحسی سیزده نوروز دامن ما رو گرفت!

virgin_spring
02-04-2010, 22:22
سلام، من از چند نفر شنیدم چون تاج این گوشی خازنیه خیلی سریع و با کمترین بی احتیاطی می سوزه، این حقیقت داره؟

Diego
03-04-2010, 01:33
سلام، من از چند نفر شنیدم چون تاج این گوشی خازنیه خیلی سریع و با کمترین بی احتیاطی می سوزه، این حقیقت داره؟

اینم از اون حرفای فروشنده ایه ها!!!
دقیقاً برعکسه، تاچ های مقاومتی احتمال خرابی بیشتری دارن:11:

virgin_spring
03-04-2010, 08:45
اینم از اون حرفای فروشنده ایه ها!!!
دقیقاً برعکسه، تاچ های مقاومتی احتمال خرابی بیشتری دارن:11:
میگن در اثر انتقال الکترون که در بعضی مواقع در حجم بالایی صورت می گیره سریع می سوزه

zoorg2
03-04-2010, 13:12
میگن در اثر انتقال الکترون که در بعضی مواقع در حجم بالایی صورت می گیره سریع می سوزه

ما بعضی مواقع چنان ریز می شیم که انگار می خوایم خودمون تنهایی یه جنسی رو تولید کنیم.تاچ خازنی تکنولوژی ای است که تنها 3-4 شرکت در اختیار دارند و اونها هم مدتها روی این قضایایی که می فرمائید کار کردن.این صفحات به خاطر استفاده از شیشه(در کنار مدارات رسانا) دارای سختی مناسب، ضد خش و قابل اطمینان هستند.شما مگه شنیدید آیفون که 2-3 ساله اومده دچار این مشکلی که می فرمائید شده باشه؟

در ضمن تا جایی ک من می دونم با انتقال الکترسیته از دست به اون فعال نمی شن بلکه در روی شیشه صفحه مدارهای ریزی با ظرافت به شکل نقطه ای چیده شده که برخورد دست دو یا چند تای اونه رو به هم اتصال میده و لمس کردن انجام میشه.اگه شما از یه جسم باردار یا فلزی روی صفحه استفاده کنید این کار انجام نمیشه و لمسی صورت نمی گیره.

تنها اشکالی که این صفحات داره این می تونه باشه که اگه سهوا صفحه رو خاموش نکنید و بره تو جیب ممکنه نا خواسته کارهای مختلفی انجام بگیره و باکسی تماس گرفته بشه که این مورد آخر برا من پیش اومده.

یه چیز جالب.من با یه پوست پرتقال برعکس یعنی از قسمت سفید داخل پوست پرتقال به اندازه سر انگشت صفحه رو تونستم تاچ کنم.

فروشنده ها با عدم یادآوری خازنی بودن و ضد خش بودن صفحه این گوشی ها سعی در فروش محافظ روی صفحه دارند!

pooya_swimmer
03-04-2010, 13:54
همونطوریه که در پست قبلی گفتم، من Added value Installer رو زدم و ویندوز گوشی من عربی شد
لطفا اساتید بزرگوار دقیقا بفرمایند چه RoM ی رو باید نصب کنم و آدرس دقیق دانلودش رو بزارند و در ضمن کوتاه توضیح بدن که چطوری باید نصبش کنم. الان زبان ویندوز عربی رو انگلیسی کردم اما اصلا باهاش حال نمی کنم و کاملا اعصابم رو خراب کرده.
آخرش نحسی سیزده نوروز دامن ما رو گرفت!

سلام دوست عزیز
1. از سایت HTC باید ROM رسمی رو دانلود کنی

2. این یه فایل 195 مگا بایتی هستش به اسم (RUU_Leo_HTC_ARA_1.66.415.4_Radio_Signed_15.30.50. 07U_2.06.51.07_Ship) توجه کن که حتما باید 195 مگابایت باشه ، نصفه دانلود نشه .

3. این فایل خودش exe. هستش .

4. گوشی رو به صورت Microsoft ActiveSync در XP و یا Windows Mobile Device Center در ویستا به کامپیوتر وصل کنید.

5. روی فایل دانلود شده کلیک کنید و گزینه ها رو next کنید

6. دیگه خود گوشی بقیه راهو میره.یه 10 ، 15 دقیقه طول میکشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی این صفحه برو آخرش بعد سریال گوشی رو وارد کن ( با h شروع میشه ) و در قسمت بعد wm 6.5 رو انتخاب کن و در قسمت بعد asia 1 یا asia 2 رو انتخاب کن و بعد دانلوددددددددد. ( اگه با آسیا 1 نشد با آسیا 2 تست کن )

htc-hd2es
04-04-2010, 07:33
سلام دوست عزیز
1. از سایت HTC باید ROM رسمی رو دانلود کنی

2. این یه فایل 195 مگا بایتی هستش به اسم (RUU_Leo_HTC_ARA_1.66.415.4_Radio_Signed_15.30.50. 07U_2.06.51.07_Ship) توجه کن که حتما باید 195 مگابایت باشه ، نصفه دانلود نشه .

3. این فایل خودش exe. هستش .

4. گوشی رو به صورت Microsoft ActiveSync در XP و یا Windows Mobile Device Center در ویستا به کامپیوتر وصل کنید.

5. روی فایل دانلود شده کلیک کنید و گزینه ها رو next کنید

6. دیگه خود گوشی بقیه راهو میره.یه 10 ، 15 دقیقه طول میکشه .

توی این صفحه برو آخرش بعد سریال گوشی رو وارد کن ( با h شروع میشه ) و در قسمت بعد wm 6.5 رو انتخاب کن و در قسمت بعد asia 1 یا asia 2 رو انتخاب کن و بعد دانلوددددددددد. ( اگه با آسیا 1 نشد با آسیا 2 تست کن )

حدود 3الی4 دقیقه طول میکشه.
خیلی دیگه طول بکشه 5دقیقه.
ویرایش:دلیل سریع نصب شدنش نسبت به پاکت پی سی های دیگه پردازنده بسیار سریع شه.

mamaly_123
04-04-2010, 14:57
سلام دوستان
من از این گوشی خوشم اومده میخام بگم برام بیارن حدود 450$ واسم تموم میشه
خوبه؟ راضی هستید؟ باتری چقد جواب میده؟ زیادی گنده نیست؟ تو جیب و دست راهت جا میشه؟
همراه اول جواب میده؟ ریجستر میخواد یا نه ( 6ماه پیش ایفن اوردم ریجستر نخواست )؟؟؟

vhdl
05-04-2010, 08:46
سلام دوستان
من از این گوشی خوشم اومده میخام بگم برام بیارن حدود 450$ واسم تموم میشه
خوبه؟ راضی هستید؟ باتری چقد جواب میده؟ زیادی گنده نیست؟ تو جیب و دست راهت جا میشه؟
همراه اول جواب میده؟ ریجستر میخواد یا نه ( 6ماه پیش ایفن اوردم ریجستر نخواست )؟؟؟

بستگی به کاربردت داره، بعلت بزرگ بودن صفحه نمایش و قدرت زیاد پردازنده، باتری خیلی کم ممکنه جواب بده و شاید مجبور باشید هر دوازده ساعت شارژ کنید. توصیه می کنم اگه استفاده اتون از موبایل زیاده و قابلیت های زیاد این گوشی رو لازم ندارید از گوشی های دیگه HTC مثل HD یا Diamond استفاده کنید. وزنش زیاد نیست و کاملا میشه باهاش کنار اومد و حتی راحت توی جیب پیرهن جا میشه اما توی جیب شلوار کمی اذیت کننده است ضمن اینکه ممکنه به خود گوشی هم فشار بیاد. همراه اول هم توپ جواب میده اما اینکه رجیستری میخواد یا نه نمی دونم. قیمتی هم که گفتین کمی عجیبه. باید سعی کنید موقع خرید خوب تست کنید که مشکلی نداشته باشه. بعلت نداشتن گارانتی، در صورت وجود اشکال- که احتمالش کمه - ممکنه بعدا به مشکل بر بخورید

mamaly_123
05-04-2010, 11:19
بستگی به کاربردت داره، بعلت بزرگ بودن صفحه نمایش و قدرت زیاد پردازنده، باتری خیلی کم ممکنه جواب بده و شاید مجبور باشید هر دوازده ساعت شارژ کنید. توصیه می کنم اگه استفاده اتون از موبایل زیاده و قابلیت های زیاد این گوشی رو لازم ندارید از گوشی های دیگه HTC مثل HD یا Diamond استفاده کنید. وزنش زیاد نیست و کاملا میشه باهاش کنار اومد و حتی راحت توی جیب پیرهن جا میشه اما توی جیب شلوار کمی اذیت کننده است ضمن اینکه ممکنه به خود گوشی هم فشار بیاد. همراه اول هم توپ جواب میده اما اینکه رجیستری میخواد یا نه نمی دونم. قیمتی هم که گفتین کمی عجیبه. باید سعی کنید موقع خرید خوب تست کنید که مشکلی نداشته باشه. بعلت نداشتن گارانتی، در صورت وجود اشکال- که احتمالش کمه - ممکنه بعدا به مشکل بر بخورید
مرسی بابت راهنمایت
قیمتش نرماله کاملا انلاک و بدون کانتراکته. بین این و اپل 3gs و i8000 میخوام انتخاب کنم اگه نظری دارید راهنمایی کنید.

virgin_spring
05-04-2010, 14:09
[QUOTE=zoorg2;4807992]ما بعضی مواقع چنان ریز می شیم که انگار می خوایم خودمون تنهایی یه جنسی رو تولید کنیم.تاچ خازنی تکنولوژی ای است که تنها 3-4 شرکت در اختیار دارند و اونها هم مدتها روی این قضایایی که می فرمائید کار کردن.این صفحات به خاطر استفاده از شیشه(در کنار مدارات رسانا) دارای سختی مناسب، ضد خش و قابل اطمینان هستند.شما مگه شنیدید آیفون که 2-3 ساله اومده دچار این مشکلی که می فرمائید شده باشه؟

در ضمن تا جایی ک من می دونم با انتقال الکترسیته از دست به اون فعال نمی شن بلکه در روی شیشه صفحه مدارهای ریزی با ظرافت به شکل نقطه ای چیده شده که برخورد دست دو یا چند تای اونه رو به هم اتصال میده و لمس کردن انجام میشه.اگه شما از یه جسم باردار یا فلزی روی صفحه استفاده کنید این کار انجام نمیشه و لمسی صورت نمی گیره.

تنها اشکالی که این صفحات داره این می تونه باشه که اگه سهوا صفحه رو خاموش نکنید و بره تو جیب ممکنه نا خواسته کارهای مختلفی انجام بگیره و باکسی تماس گرفته بشه که این مورد آخر برا من پیش اومده.

یه چیز جالب.من با یه پوست پرتقال برعکس یعنی از قسمت سفید داخل پوست پرتقال به اندازه سر انگشت صفحه رو تونستم تاچ کنم.

فروشنده ها با عدم یادآوری خازنی بودن و ضد خش بودن صفحه این گوشی ها سعی در فروش محافظ روی صفحه دارند![/Q
ممنون از راهنماییتون

ali_rv
05-04-2010, 19:33
اقایون اساتید بین ایفون 3g8 گیگ و htc h2 به نظرتون کدوم بهترن ؟ یا حتا iphone 3gs . ممنون از راهنمایی

AryanLand
05-04-2010, 19:58
اقایون اساتید بین ایفون 3g8 گیگ و htc h2 به نظرتون کدوم بهترن ؟ یا حتا iphone 3gs . ممنون از راهنمایی

سلام.

اینجا مطرح بفرمایی تا بهتر و زودتر جواب بگیرید.:11:

تاپیک مشاوره خرید:

Real Madrid C.F
06-04-2010, 07:39
مرسی بابت راهنمایت
قیمتش نرماله کاملا انلاک و بدون کانتراکته. بین این و اپل 3gs و i8000 میخوام انتخاب کنم اگه نظری دارید راهنمایی کنید.

به نظر من یا تو فکر اپل باش و بخرش یا اصلا با گوشیایه دیگه مقایسه نکن...چون به کل فرق داره و آدم یا باید اپلی باشه یا نه!! :5:
i8000 هم گوشی خیلی کاربردی خوش قیمت و مناسبیه ولی ممکنه با قیافش( وقتی تو دست میگیری) کنار نیای مثل من که از دکمه هایه گندش خیلی بدم اومد.....HD2 هم که به نظر من از اپل و I8000 بهتره و سر تره ولی چند تا نقطه ضعف داره مثلا همین باطریش که برای یکی مثل من اعصاب خورد کنه و یکی هم TFT بودن صفحشه که نمیشه گفت نقطه ضعفه ولی اگه AMOLED بود بهتر بود....اگه من جایه تو بودم از بین HD2 و HTC Nexus One یکی رو انتخاب میکردم . نکسوس وان هم خیلی گوشیه خوبیه و 3.7 اینچ صفحه با تمام قابلیت ها مثل AMOLED و تاچ خازنی و 480X800 پیکسل رزلوشن و مولتی تاچ و دکمه های لمسی خازنی داره که به نظر من HTC سنگ تموم گذاشته... خیلی هم خوش دست و شیکه و تنها مشکلش ضعیف بودن اسپیکرشه .... قیمتش هم 750 تومن البته بدون گارانتیه و 500 دلار هم تو خارج کشور قیمتشه.....من که دیگه بجز HTC گوشی دیگه ای نمیخرم..... :40:

mamaly_123
06-04-2010, 10:03
به نظر من یا تو فکر اپل باش و بخرش یا اصلا با گوشیایه دیگه مقایسه نکن...چون به کل فرق داره و آدم یا باید اپلی باشه یا نه!! :5:
i8000 هم گوشی خیلی کاربردی خوش قیمت و مناسبیه ولی ممکنه با قیافش( وقتی تو دست میگیری) کنار نیای مثل من که از دکمه هایه گندش خیلی بدم اومد.....HD2 هم که به نظر من از اپل و I8000 بهتره و سر تره ولی چند تا نقطه ضعف داره مثلا همین باطریش که برای یکی مثل من اعصاب خورد کنه و یکی هم TFT بودن صفحشه که نمیشه گفت نقطه ضعفه ولی اگه AMOLED بود بهتر بود....اگه من جایه تو بودم از بین HD2 و HTC Nexus One یکی رو انتخاب میکردم . نکسوس وان هم خیلی گوشیه خوبیه و 3.7 اینچ صفحه با تمام قابلیت ها مثل AMOLED و تاچ خازنی و 480X800 پیکسل رزلوشن و مولتی تاچ و دکمه های لمسی خازنی داره که به نظر من HTC سنگ تموم گذاشته... خیلی هم خوش دست و شیکه و تنها مشکلش ضعیف بودن اسپیکرشه .... قیمتش هم 750 تومن البته بدون گارانتیه و 500 دلار هم تو خارج کشور قیمتشه.....من که دیگه بجز HTC گوشی دیگه ای نمیخرم..... :40:
تو برتری htc نسبت به شرکت هایه دیگه شکی نیست! ولی شنیدم nexus one ضعفه سیستم عامل و باطری داره مشخصات تو کاتالوگ و سایتا خوبه ولی باید دید تو عمل چیکار میکنه؟
واسه من باطری خیلی حیاتی هستش واسه همین احتمالا 3gs بخرم.

Real Madrid C.F
06-04-2010, 11:15
نه شما در اشتباهین یکی از بچه ها تو تاپیک نکسوس خریده بود و خیلی از باتری راضی بود البته ضعف آندروید و سیستم عامل اپل (مک) یکیه اونم اینه که 1- هر دو همیشه و هر لحظه به اینترنت نیاز دارن (تو ایران که ...!!!) 2- به دلیل رایج نبودن هر دو گوشی شما برای هر نوع مشکل و نرم افزار و بازی باید به اینترنت مراجعه کنین!.....البته HD2 از هر دو کم دردسر تر هستش و شما اصلا نیازی به اینترنت برای استفاده از امکانات ندارین!!

ali_rv
06-04-2010, 19:42
حاجی یعنی اینترنت وایرلس نداشته باشیم با ایفون نمیشه کار کرد ؟ من فقط دی اس ال دارم

mamaly_123
06-04-2010, 21:06
نه شما در اشتباهین یکی از بچه ها تو تاپیک نکسوس خریده بود و خیلی از باتری راضی بود البته ضعف آندروید و سیستم عامل اپل (مک) یکیه اونم اینه که 1- هر دو همیشه و هر لحظه به اینترنت نیاز دارن (تو ایران که ...!!!) 2- به دلیل رایج نبودن هر دو گوشی شما برای هر نوع مشکل و نرم افزار و بازی باید به اینترنت مراجعه کنین!.....البته HD2 از هر دو کم دردسر تر هستش و شما اصلا نیازی به اینترنت برای استفاده از امکانات ندارین!!
پیشنهادت بدجوری وسوسه کنندس.....

mehr1095
06-04-2010, 21:27
تو برتری htc نسبت به شرکت هایه دیگه شکی نیست! ولی شنیدم nexus one ضعفه سیستم عامل و باطری داره مشخصات تو کاتالوگ و سایتا خوبه ولی باید دید تو عمل چیکار میکنه؟
واسه من باطری خیلی حیاتی هستش واسه همین احتمالا 3gs بخرم.

من nexus one دارم. کی گفته باطریش ضعیفه؟
با مصرف متوسط حداقل 4 روز شارژ نگه می داره.

mamaly_123
06-04-2010, 23:38
من nexus one دارم. کی گفته باطریش ضعیفه؟
با مصرف متوسط حداقل 4 روز شارژ نگه می داره.
جدی میگی؟ پس چرا دوست من هر روز میزنه شارژ؟ اگه واسه تو اینجوریه دقیقا همون چیزییه که من میخوام!
واسه اون بعضی جاهایه تهران هیچی انتن نمیده واسه توام اینجورییه؟؟؟

AryanLand
07-04-2010, 21:00
سلام.

آقایون اینجا تاپیک HD2 هست نه مقایسه اپل و اندروید و....و نه مشاوره خرید.:41:
اگر رعایت بکنید الکی صفحات تاپیک بالا نمیره تا اگر یکی احتیاج به چیزی داشت مجبور بشه الکی 200 صفحه رو بخونه تا مشکلش حل بشه.

hamed1297
08-04-2010, 19:19
سلام دوستان.
بردارم به تازگی این گوشی رو خریده.
برای راه اندازی اینترنت توی گوشی تنظیمات رو طبق آموزش ها انجام دادم ولی با سیم کارت ایرانسل نتونستم راه بندازم اینترنت رو
الان هم سیم کارت همراه اول رو گذاشتم.درخواست ارسال تنظیمات رو از طریق سایت همراه اول انجام دادم و اس ام اس تنظیمات هم واسه گوشی اومد.ولی باز سایتی رو باز نمیکنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

virgin_spring
08-04-2010, 20:22
سلام ، می خواستم بدونم میشه تو صفحه اصلی منوها و ساعت رو مخفی کرد تا عکس دسکتاپ به طور کامل دیده بشه؟

zoorg2
08-04-2010, 21:51
سلام دوستان.
بردارم به تازگی این گوشی رو خریده.
برای راه اندازی اینترنت توی گوشی تنظیمات رو طبق آموزش ها انجام دادم ولی با سیم کارت ایرانسل نتونستم راه بندازم اینترنت رو
الان هم سیم کارت همراه اول رو گذاشتم.درخواست ارسال تنظیمات رو از طریق سایت همراه اول انجام دادم و اس ام اس تنظیمات هم واسه گوشی اومد.ولی باز سایتی رو باز نمیکنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

این گوشی که تنظیمات نمی خواد.خیلی پیشرفتس.مال من خودش وصل شد.

شما برید در تب connection که با لمس کردن محل آنتن می تونید وارد تب تنظیمات بشید و بعد connection.بعد بازدن این قسمت وارد تنظیمات میشه و البته خودش اگه در محدوده انتن دهی gprs باشید نوع شبکه رو نشون میده.برای من شبکه mtnirancell رو نشون داد .فقط باید شما ok کنی به همین راحتی.

قبلش به بالای صفحه بقل آنتن نگاه کن.اگه حرف E رو به طور کامل و پررنگ نشون داد آنتن دهی داری ولی اگه به صورت کمرنگ و محو بود انتن gprs نداری.این انتن جدای از آنتن مکالمه است

Real Madrid C.F
09-04-2010, 12:49
سلام ، می خواستم بدونم میشه تو صفحه اصلی منوها و ساعت رو مخفی کرد تا عکس دسکتاپ به طور کامل دیده بشه؟

شما فقط لازمه که روی صفحه Home Screen انگشتتون رو رو به بالا بکشین تا ساعت کوچیک بشه یا میتونین از تو ستینگ Sense UI رو غیر فعال کنین که کلا همه چی از روی دسکتاپ ورداشته بشه تا والپیپر کاملا معلوم باشه

fasters7
09-04-2010, 19:03
شما فقط لازمه که روی صفحه Home Screen انگشتتون رو رو به بالا بکشین تا ساعت کوچیک بشه یا میتونین از تو ستینگ Sense UI رو غیر فعال کنین که کلا همه چی از روی دسکتاپ ورداشته بشه تا والپیپر کاملا معلوم باشه

خوب اگه کلا sense رو غیر فعال کنه که ... ! :2:

Aless
11-04-2010, 13:17
ببخشيد قضيه باتري اين گوشي چيه؟چطوره؟ با استفاده معمولي چند روز دوام مياره؟موضوع مهم هست.اگه ميشه با صداقت جوابم را بديد.ممنونم.

razermate
11-04-2010, 21:49
ببخشيد قضيه باتري اين گوشي چيه؟چطوره؟ با استفاده معمولي چند روز دوام مياره؟موضوع مهم هست.اگه ميشه با صداقت جوابم را بديد.ممنونم.

برای من بااستفاده معمولی 2 روز

zoorg2
12-04-2010, 15:17
برای من هم در استفاده های معمولی 2 روز یا یه ذره بیشتر ولی مثلا بعضی روزها که در مسیر رفت و برگشت همش بازی می کنم و همزمان موسیقی گوش می دم و وبگردی 1 روز.

یه نکته مهم: باتری اولش خوب نیست.من هفته اول اعصاب برام نمونده بود و لی کم کم بهتر میشه بعد چند هفته تفاوت محسوسه.من الان خیلی بیشتر راضی ام.

در کل اینطوری نیست که بگی بهترین زمان نگه داشتن شاؤز رو داره و نه اینکه خیلی افتضاح باشه.مجموعا وقتی آب بندی شد بد نیست. موضوع اینه که گوشی با این صفحه نمایش بزرگ پرمصرفه.

tyrannosaurus
13-04-2010, 10:00
سلام
میشه نرم افزارهای hd2 رو روی i8000 ریخت
اگه میشه
net 3.5
صفحه کلید فارسی که گ پ و ... رو داشته باشه
قطب نما
و هر چیزی که خوب باشه

لطفا اگه میشه جدا بذارید

خیلی گلی:46:

AryanLand
13-04-2010, 21:41
سلام
میشه نرم افزارهای hd2 رو روی i8000 ریخت
اگه میشه
net 3.5
صفحه کلید فارسی که گ پ و ... رو داشته باشه
قطب نما
و هر چیزی که خوب باشه

لطفا اگه میشه جدا بذارید

خیلی گلی:46:

سلام.

این برنامه هایی که فرمودید فایلهاش بصورت Cab و EXE برای تمام گوشیهای ویندوز موبایل موجوده یکم سرچ کنید قطعا" پیدا میکنید اگر پیدا نکردید بگید یه کاری براتون بکنیم.:11:

samueljake
13-04-2010, 23:28
دوستان سلام. ما تازه واردیم و تازه به جمع پیوستیم. پست ها رو خیلیشون رو خوندم و دم همتون گرم. اگه میشه یه لطفی بکنید بگید چه فارسی سازی نصب کنم و از کجا بگیرم( برای HD2)؟ باید هارد ریست کنم ؟ GPS هدیه یاس رو (فرادید) گرفتم. چطوره به نظر شما؟ اگر فارسی ساز نصب کنم GPS پاک میشه یا نه؟ ممنون...

MDB_MICRO
14-04-2010, 01:05
كمك
با سلام خدمت همه اساتيد.
من توى gprs‏ گوشى مشكل دارم,هيچ سايتى را نمى تونم باز كنم به غير از IE‏ كه توى اون هم فقط سايت GOOGLE‏ را در حالت ‏Mobile باز ميكنه و در حالت google classic‏ باز مشكل دارم.
و اين پيام را ميده.
Cannot find
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید make sure the path or internet address is correct.
و بعد از ok‏ كردن اين پيام رو ميده.
THE PAGE CANNOT BE DISPLAYED
the page you are looking for currently unavailable.The web site might be experiecing technical difficulties,or you may need to adjust your browser settings

همچنين اين مشكل را توى google maps,opera,opera mini دارم و قسمت ‏weather,stocks‏ بايد ده يا بيست بار update now ‎‏ را بزنم تا يك بار update كند,بايد به اين هم اشاره كنم كه توى قسمت mail ‎‏ اصلأ مشكلى ندارم و ايميل ها را به راحتى دريافت مى كند.
با اين سيم كارت روى گوشى nokia ‎6630‎ ‎‏ امتحان كردم كه سيم كارت هيچ مشكلى ندارد.
البته با gprs ‎‏ به اينترنت كانكت ميشه كه تنظيمات gprs به اين صورت مى باشد.

connections\advancnd\select network
1:irancell-internet
2:my work network

Access point name:mtnirancell

advanced network\gprs:PAP authentication

هر كارى كردم مشكل حل نشد كه نشد
هارد ريست و سافت ريست و نصب انواع رامها و ...

من اين مشكل را توى جنوب كشور(بوشهر) دارم ولى توى تبريز اصلأ مشكلى ندارم,حتى با همراه اول هم مى تونم بدون هيچ مشكلى از gprs‏ استفاده كنم.
از اونهايى كه تو جنوب هستند و با ايرانسل مشكلى ندارند ما را هم راهنمايى كنند.
بايد اين را هم بگم كه حدودأ از دوربر اصفهان به پايين كشور اين مشكل را دارم.
از همه اساتيد كه مى تونند ما رو راهنمايى كنند بى نصيب نزارند.
همچنين پيشاپيش از همه دوستان كه نظرات خودشان را مى دهند كمال تشكر را دارم.

hamed999
14-04-2010, 12:11
سلام- دوستانی که گوشی رو دارن میشه بگین که کیفیت فیلمبرداری اون در حد vga نوکیا هست مثل ان 95 و...-؟-- صداش تو اسپیکر چطوره متوسط به بالاست یا متوسط به پایین؟ و در آخر هم میخواستم بدونم با وجود ا گیگ سی پی یو ممکنه گوشی یه تاخیر کوچولو داشته باشه مثلا تو گالری یا تو اجرا بازی یا گیم------

حالا هم یه سوال که به گوشی ربط نداره -این sense ul چیه که تو گوشی های جدید اچ تی سی هست؟تاچ فلو فقط مختص ویندوز موبایل بود چون تو صفحه هیرو تو جی اس ام آرنا تو قابلیت هاش تاچ فلو رو ننوشته ؟

hamed1297
14-04-2010, 13:19
دوستان سلام.
یه مشکلی توی گوشی ما وجود داره که وقتی کسی زنگ میزنه به خصوص اگر شمارش توی کانتکتها نباشه گوشی هنگ میکنه.3-4 بار پیش اومده.ال سی دی سیاه میمونه یا اینکه اسلاید آنلاک کار نمیده.
مشکل رو از کجا میدونید؟

htc-hd2es
14-04-2010, 16:54
سلام- دوستانی که گوشی رو دارن میشه بگین که کیفیت فیلمبرداری اون در حد vga نوکیا هست مثل ان 95 و...-؟-- صداش تو اسپیکر چطوره متوسط به بالاست یا متوسط به پایین؟ و در آخر هم میخواستم بدونم با وجود ا گیگ سی پی یو ممکنه گوشی یه تاخیر کوچولو داشته باشه مثلا تو گالری یا تو اجرا بازی یا گیم------

حالا هم یه سوال که به گوشی ربط نداره -این sense ul چیه که تو گوشی های جدید اچ تی سی هست؟تاچ فلو فقط مختص ویندوز موبایل بود چون تو صفحه هیرو تو جی اس ام آرنا تو قابلیت هاش تاچ فلو رو ننوشته ؟
سلام
کیفیت فیلمبرداریش خیلی بهتراز n97 نوکیاست چون یکی از بچه های موبایلستان هر دوکوشی hd2 & N97 داره ومیگه فیلمبرداریN97 به گرد این نمیرسه و عکسبرداریش میگفت در یه حد هستند.چون گرافیک این گوشی خیلی قویست و پردازنده مخصوص تصاویر دیجیتالی داره (DSP=600MHZ)به همین خاطر پس از ضبط تصاویر اونهارو با کیفیت عالی پردازش میکنه و چون با فرمت MP4 ذخیره میشه مزید بر علت میشه کیفیت عالیش.
شما نباید فقط به فرکانس پردازنده نگاه کنید چون سرعت یک پردازنده فقط به فرکانس مربوط نیست و عامل اصلی معماری پردازندست واین که از چه نوعیه؟پردازنده این گوشی علاوه براینکه دارای فرکانس فوق العاده بالاست _دارای معماری جدیده که بهبود یافته معماریCORTEX A8 میباشد و سریعتر.آزمایشها نشون میده این پردازنده از پردازنده با معماری قدیمیترمثلARM11 در فرکانس برابر 30% سرعتره و40% گرمای کمتر تولید میکنه و قابلیت اورکلاک بسیار بالایی داره.حرارت کمتر بخاطر تکنولوژی 65nm هست. من چند ماه روی پردازنده وگرافیک و کلا"سخت افزار ونقشه این گوشی تحقیق کردم وهر سوالی داشته باشید در خدمتم.
فقط میتونم بگم معرکست و حتما" بخرید.

htc-hd2es
14-04-2010, 17:04
دوستان سلام.
یه مشکلی توی گوشی ما وجود داره که وقتی کسی زنگ میزنه به خصوص اگر شمارش توی کانتکتها نباشه گوشی هنگ میکنه.3-4 بار پیش اومده.ال سی دی سیاه میمونه یا اینکه اسلاید آنلاک کار نمیده.
مشکل رو از کجا میدونید؟
خیلی ها به مشکل شما میخورن و تنها راه حلش آپگرید رام هست.واگه رامتون جدیدترین رامه دوباره دانلود کنید ونصب کنید.رام 1.66 عربی نصب کنید واگه رام کوک شده نصب کنید نه تنها هرگز این مشکلو نخواهید داشت بلکه1- گوشیتون سریعتر خواهد شد2- ومصرف باطری کاهش خواهدیافت 3-RAM از 448MB به 576MB ارتقا خواهد یافت.
4-مموری و استوریج داخلیتون بسیار افزایش خواهد یافت.
5-نرم افزارهای کاربردی زیادی از قبل رو گوشی نصب خواهند بود.
اگه بخواهید رام کوک شده نصب کنید باید HSPL کنید و رام DUTTY ورژن1.3 خیلی خوبه.و رام میری هم خوبه.

hamed1297
14-04-2010, 17:42
ممنون دوست عزیز.کلا سر در نمیارم از این صحبتها.تاپیکی داره برم تو کارش؟
1 رم خوب مورد تایید رو معرفی کنید که اون رو بگیرم ممنون میشم.

fasters7
14-04-2010, 18:15
اگه بخواهید رام کوک شده نصب کنید باید HSPL کنید و رام DUTTY ورژن1.3 خیلی خوبه.و رام میری هم خوبه.

ممنون از این اطلاعات علمی و دقیقتون, ولی این جمله یه کم دیگه زیادی حرفه ای شد ! اگه ممکنه یک مقدار توضیح در این باره بدین ممنون میشم

htc-hd2es
14-04-2010, 19:37
ممنون از این اطلاعات علمی و دقیقتون, ولی این جمله یه کم دیگه زیادی حرفه ای شد ! اگه ممکنه یک مقدار توضیح در این باره بدین ممنون میشم
یعنی شما نمیدونید hspl چیه و اونوقت میگید حرفه ایه؟ پس چرا hd2 گرفتید که آخر حرفه ای بین تمام گوشیهاست؟
ببینید دو نوع رام (ویندوز)برای گوشیهای ویندوز وبایل موجوده که نوع اول خود کارخانه رو گوشی میزاره وهمچنین روی سایتش واسه دانلود میزاره که رام رسمی یا ارجینال یا آفشنال میگن.2-نوع دوم رام کوک شده میگن که تغییر یافته و بهبود یافته رام رسمیه که افراد متخصص که ربطی به کارخانه ندارند میسازن و در اختیار همه مردم جهان درسایتشون میزارن.این از این
وقتی گوشی میخرید به اصطلاح لاکه و رام کوک شده نمیشه نصب کرد و فقط رام رسمی میشه نصب کرد.برای نصب رام کوک شده باید گوشی آنلاک کنید که برای این کار یه فایل است که hspl نام داره دانلود میکنید از سایتی که میزارم و توی گوشی نمیریزید بلکه گوشی با اکتیوسینک به کامپیوتر وصل میکنید با کابل خودش بعد روی اون فایلhspl جفت کلیک میکنید تا فایل داخل گوشی نصب شه و پیلم موفقیت روی صفحه گوشی ظاهرشه.حالا گوشی آنلاک شد وهر رام رسمی و کوک شده میتونید بریزید.از اینجا فایل hspl و و روش نصب دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اینجا روش نصب رام رسمی و کوک شده
از اینجا دانلود رام کوک شده
امیدوارم متوجه شده باشین و خوب توضیح داده باشم.

fasters7
14-04-2010, 21:30
یعنی شما نمیدونید hspl چیه و اونوقت میگید حرفه ایه؟ پس چرا hd2 گرفتید که آخر حرفه ای بین تمام گوشیهاست؟

سلام
ممنون از اطلاعاتتون. نه, متاسفانه نمیدونستم که hspl چیه و دیگه اینکه من hd2 ندارم, hd دارم و وایستادم ببینم وقتی مشخصات رسمی hd3 میاد چقدر به این شایعاتی که پخش شده ازش نزدیکه که یحتمل وایستم برای اون.
من تا الان رام کوک شده که هیچی, کلا رام رسمی جدید هم روی دستگاهم نریختم, یعنی دستگاه من هم توی این شرایطی که شما گفتین صدق میکنه و من باید برای ریختن رام جدید اون رو hspl کنم ؟

hamed1297
14-04-2010, 22:46
ببینید دو نوع رام (ویندوز)برای گوشیهای ویندوز وبایل موجوده که نوع اول خود کارخانه رو گوشی میزاره وهمچنین روی سایتش واسه دانلود میزاره که رام رسمی یا ارجینال یا آفشنال میگن.2-نوع دوم رام کوک شده میگن که تغییر یافته و بهبود یافته رام رسمیه که افراد متخصص که ربطی به کارخانه ندارند میسازن و در اختیار همه مردم جهان درسایتشون میزارن.این از این
وقتی گوشی میخرید به اصطلاح لاکه و رام کوک شده نمیشه نصب کرد و فقط رام رسمی میشه نصب کرد.برای نصب رام کوک شده باید گوشی آنلاک کنید که برای این کار یه فایل است که hspl نام داره دانلود میکنید از سایتی که میزارم و توی گوشی نمیریزید بلکه گوشی با اکتیوسینک به کامپیوتر وصل میکنید با کابل خودش بعد روی اون فایلhspl جفت کلیک میکنید تا فایل داخل گوشی نصب شه و پیلم موفقیت روی صفحه گوشی ظاهرشه.حالا گوشی آنلاک شد وهر رام رسمی و کوک شده میتونید بریزید.از اینجا فایل hspl و و روش نصب دانلود کنید

دوست عزیز این مشخصات مربوط به رامی هست که شما معرفی کردین؟

Download

Pub date: April 12, 2010 06:08 PM
Soft version: 5.2.21898.5.0.91
Summary: Updated Rom with new base 2.10 with 576 RAM enabled and with Manila_Core_2_5_20121412_1
Compatibility: HTC HD2 / HTC Leo
Requirements: HardSPL for Leo by Bepe see here:
Resolution: WVGA
Type: WWE
Size:
Author: Duttythroy
Downloads: 15971
Rating: 4.50

AryanLand
14-04-2010, 23:26

سلام.

:18:
یعنی اگر یکی یه چیزی رو ندونست بنظر شما ایراد داره؟!!!
یا مثلا" اگر در مورد یه چیزی اطلاعات نداشت نمیتونه بخره بعد اطلاعاتش رو بالا ببره؟
شما هم که در مورد HSPL توضیحی ندادی که چیه؟ فقط نحوه انجامش رو گفتی.!!!!
ضمنا" اون رامهای رسمی آفشنال نیستن آفیشیال هستن.:46:

tyrannosaurus
15-04-2010, 09:19
سلام.

این برنامه هایی که فرمودید فایلهاش بصورت Cab و EXE برای تمام گوشیهای ویندوز موبایل موجوده یکم سرچ کنید قطعا" پیدا میکنید اگر پیدا نکردید بگید یه کاری براتون بکنیم.:11:

ممنون میشم بذارید
یه برنامه هم برای گوش دادن موزیک که صداش زیاد باشه
اگه میشه جدا از هم بذارید

htc-hd2es
15-04-2010, 12:02
سلام.

:18:
یعنی اگر یکی یه چیزی رو ندونست بنظر شما ایراد داره؟!!!
یا مثلا" اگر در مورد یه چیزی اطلاعات نداشت نمیتونه بخره بعد اطلاعاتش رو بالا ببره؟
شما هم که در مورد HSPL توضیحی ندادی که چیه؟ فقط نحوه انجامش رو گفتی.!!!!
ضمنا" اون رامهای رسمی آفشنال نیستن آفیشیال هستن.:46:
نه دوست عزیز شما برداشت سوء کردید از حرفم _منظور من این نبود که ندونستن HSPL اشکال داره چون من هم که از اول نمیدونستم.منظور من این بود که HSPL کلمه حرفه ای نیست.که ایشون گفتن در این حد حرفه ای ننویس!
در ضمن چشم از این به بعد دونه دونه به کیبرد نگاه میکنم که یه وقت کلمه ای رو اشتباه ننویسم.یعنی شما تا حالا هیچ کلمه ای رو اشتباه تایپ نکردید.عجیبا"غریبااااااااا:18:

zoorg2
15-04-2010, 21:39
آقای htc-hd2es خیلی حر فه ای هست .من تو تاپیک مشاوره بهشون پیشنهاد دادم اینجا راهنمایی کنند. مخصوصا اگه اطلاعاتش رو دارند راجع به نصب بازی پلی استیشن روی این گوشی و همچنین ارتقاع دوربین که گفته بودند توضیح بدهند.

htc-hd2es
16-04-2010, 01:55
آقای htc-hd2es خیلی حر فه ای هست .من تو تاپیک مشاوره بهشون پیشنهاد دادم اینجا راهنمایی کنند. مخصوصا اگه اطلاعاتش رو دارند راجع به نصب بازی پلی استیشن روی این گوشی و همچنین ارتقاع دوربین که گفته بودند توضیح بدهند.
نه بابا خواهش میکنم شما لطف دارید.
شما هر سوالی دارید من در خدمتم.
منظورتون اینه که در تاپیک مشاوره خرید گوشی راهنمایی بدم؟

r_you168
16-04-2010, 10:17
سلام
کیفیت فیلمبرداریش خیلی بهتراز n97 نوکیاست چون یکی از بچه های موبایلستان هر دوکوشی hd2 & N97 داره ومیگه فیلمبرداریN97 به گرد این نمیرسه و عکسبرداریش میگفت در یه حد هستند.چون گرافیک این گوشی خیلی قویست و پردازنده مخصوص تصاویر دیجیتالی داره (DSP=600MHZ)به همین خاطر پس از ضبط تصاویر اونهارو با کیفیت عالی پردازش میکنه و چون با فرمت MP4 ذخیره میشه مزید بر علت میشه کیفیت عالیش.
شما نباید فقط به فرکانس پردازنده نگاه کنید چون سرعت یک پردازنده فقط به فرکانس مربوط نیست و عامل اصلی معماری پردازندست واین که از چه نوعیه؟پردازنده این گوشی علاوه براینکه دارای فرکانس فوق العاده بالاست _دارای معماری جدیده که بهبود یافته معماریCORTEX A8 میباشد و سریعتر.آزمایشها نشون میده این پردازنده از پردازنده با معماری قدیمیترمثلARM11 در فرکانس برابر 30% سرعتره و40% گرمای کمتر تولید میکنه و قابلیت اورکلاک بسیار بالایی داره.حرارت کمتر بخاطر تکنولوژی 65nm هست. من چند ماه روی پردازنده وگرافیک و کلا"سخت افزار ونقشه این گوشی تحقیق کردم وهر سوالی داشته باشید در خدمتم.
فقط میتونم بگم معرکست و حتما" بخرید.

نه برادر اطلاعت غلط نده معماریCORTEX A8 خیلی بهتر ه

pulp_152
16-04-2010, 10:45
معماری snap dragon همون معماری هستش که cortex a8 هست ... اما در عمل و در یه فرکانس مساوی cortex حتی ساخت ti بهتر از snap dragon عمل کرده برای بهتر متوجه شدن این موضوع میتونید این تاپیک رو بخونید... سوالی داشتید در خدمتم

htc-hd2es
16-04-2010, 22:03
نه برادر اطلاعت غلط نده معماریCORTEX A8 خیلی بهتر ه
همونطور که آقای PULP-125 توضیح دادن معلوم میشه شما اطلاعات غلط دارین.اسنپ دراگون از معماری ARM V7 استفاده کرده و بسیار شبیه CORTEX A8 می باشد ودستورها و کدهای CORTEX A8 رو هم ساپورت میکنه.
البته در بهتر بودن پرفورمنس بین این دو هسته اختلاف نظر زیاده.کوالکام ادعا میکنه هسته SCORPTION (هسته اسنپ دراگون) بهتره وسامسونگ و عده ای دیگر CORTEX A8 بهتر میدونن.

MDB_MICRO
18-04-2010, 16:57
كسى نيست جواب ما را بده?

كمك
با سلام خدمت همه اساتيد.
من توى gprs‏ گوشى مشكل دارم,هيچ سايتى را نمى تونم باز كنم به غير از IE‏ كه توى اون هم فقط سايت GOOGLE‏ را در حالت ‏Mobile باز ميكنه و در حالت google classic‏ باز مشكل دارم.
و اين پيام را ميده.
Cannot find
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید make sure the path or internet address is correct.
و بعد از ok‏ كردن اين پيام رو ميده.
THE PAGE CANNOT BE DISPLAYED
the page you are looking for currently unavailable.The web site might be experiecing technical difficulties,or you may need to adjust your browser settings

همچنين اين مشكل را توى google maps,opera,opera mini دارم و قسمت ‏weather,stocks‏ بايد ده يا بيست بار update now ‎‏ را بزنم تا يك بار update كند,بايد به اين هم اشاره كنم كه توى قسمت mail ‎‏ اصلأ مشكلى ندارم و ايميل ها را به راحتى دريافت مى كند.
با اين سيم كارت روى گوشى nokia ‎6630‎ ‎‏ امتحان كردم كه سيم كارت هيچ مشكلى ندارد.
البته با gprs ‎‏ به اينترنت كانكت ميشه كه تنظيمات gprs به اين صورت مى باشد.

connections\advancnd\select network
1:irancell-internet
2:my work network

Access point name:mtnirancell

advanced network\gprs:PAP authentication

هر كارى كردم مشكل حل نشد كه نشد
هارد ريست و سافت ريست و نصب انواع رامها و ...

من اين مشكل را توى جنوب كشور(بوشهر) دارم ولى توى تبريز اصلأ مشكلى ندارم,حتى با همراه اول هم مى تونم بدون هيچ مشكلى از gprs‏ استفاده كنم.
از اونهايى كه تو جنوب هستند و با ايرانسل مشكلى ندارند ما را هم راهنمايى كنند.
بايد اين را هم بگم كه حدودأ از دوربر اصفهان به پايين كشور اين مشكل را دارم.
از همه اساتيد كه مى تونند ما رو راهنمايى كنند بى نصيب نزارند.
همچنين پيشاپيش از همه دوستان كه نظرات خودشان را مى دهند كمال تشكر را دارم.

zoorg2
21-04-2010, 17:14
قیمت جدید با گارانتی یاس 720 و بدون گارانتی 600 هست.

ghorban2
23-04-2010, 17:52
کسی این گوشی رو بدون گارانتی خریده؟ آخه حداقل 100 تومان اختلاف هست.
آیا کیفیت گوشی های با گارانتی و بدون گارانتی فرق می کنه یا مثلا آنتن دهی شان فرق فوکوله؟
اگر هیچ فرقی نداره بدون گارانتی بگیریم.

hirondelle
24-04-2010, 12:11
آقا این رفیق ما نشسته با گوشی اش ور رفته،کار دستش داده ،برده نمایندگی میگه باید ویندوز عوض بشه!
ازش می پرسم چیکار کردی آخه ، میگه رفتم valu-aded installer و رو عربی کلیک کردم و next زدم و همه چی خورد به هم!گفتم خوب شد ، تا تو باشی به من پز ندی که این امنیا چیه گرفتی! ولی از شوخی گذشته ، حالش گرفته است ، چیکار باید بکنیم؟:46:

loyalamin
24-04-2010, 12:49
بايد يه رام ديگه نصب كنه . با هارد ريست هم درست نميشه

hirondelle
24-04-2010, 16:18
چه جوری؟خودش می تونه؟

zoorg2
24-04-2010, 18:34
hآره مثل آب خوردنه.اول باید بره تو سایت و قسمت رام های hd2 رو پیدا کنه و بعد رام 1.66 یا 1.6 عربی (arabic) رو پیدا و دانلود کنه .البته قبلش سریال گوشی و منطقه شما رو می پرسه.سریال گوشی هم تو گوشیه هم زیر باتری.منطقه هم که مهم نیست مثلا بزنه آسیا.

بعد فایلی که حدود فکر کنم 150 مگ باشه دانلود می کنه.بهدش فقط کافیه گوشی رو با کابل به سیستم وصل کنی و برنامه رو run کنی.خودش خودکار نصب می کنه.تمام این مراحل رو خودش توضیح داده.

فقط به یاد داشته باش که برای اتصال پی سی به گوشی و نصب این جور برنامه ها باید قبلش برنامه active sync رو دانلود و نصب کرده باشی روی سیستم.این برنامه یه جور رابط کاربری بین گوشی و سیستم هست .

hirondelle
24-04-2010, 18:45
می بینی تو رو خدا ! سی دی گوشی رو بهش ندادن!میگه یارو گفت اینا سی دی ندارن! (ناسلامتی خودشهم دکتره) :18:از جایی میشه دانلودش کرد؟

یا من active sync از امنیا دارم ،جواب میده؟(خیلی سوالم شوته؟!)

موقع روشن کردن گوشی یه ارور هم میده که فایل coldbootutil.exe رو نمی تونه باز کنه و ...

fasters7
24-04-2010, 21:52
می بینی تو رو خدا ! سی دی گوشی رو بهش ندادن!میگه یارو گفت اینا سی دی ندارن! (ناسلامتی خودشهم دکتره) :18:از جایی میشه دانلودش کرد؟

یا من active sync از امنیا دارم ،جواب میده؟(خیلی سوالم شوته؟!)

موقع روشن کردن گوشی یه ارور هم میده که فایل coldbootutil.exe رو نمی تونه باز کنه و ...

سی دی مشکلی نداره. توی سی دی این برنامه نیست, یا حداقل برای من که نبود. میتونی از اینترنت و از خود سایت ماکروسافت به طور رایگان بگیریش. :46: البته برای نصب رام, من به active sync نیازی نداشتم, یه برنامه دیگه نیاز بود که flash center هست اسمش. حالا نمیدونم چون من رام کوک شده (غیر رسمی با امکاناتی خیلی بهتر و سریعتر که البته گارانتی رو میپرونه) ریختم این حالت پیش اومده یا کلا بدون نیاز به active sync میشه رام نصب کرد.

hirondelle
24-04-2010, 22:48
راستی تو این سایت هم من وقتی قبل از دانلود رام،سریال گوشی رو می زنم،این ارور رو میده:Sorry, this software download is not suitable for your device.

AryanLand
24-04-2010, 22:57
آقا این رفیق ما نشسته با گوشی اش ور رفته،کار دستش داده ،برده نمایندگی میگه باید ویندوز عوض بشه!
ازش می پرسم چیکار کردی آخه ، میگه رفتم valu-aded installer و رو عربی کلیک کردم و next زدم و همه چی خورد به هم!گفتم خوب شد ، تا تو باشی به من پز ندی که این امنیا چیه گرفتی! ولی از شوخی گذشته ، حالش گرفته است ، چیکار باید بکنیم؟:46:

سلام.

الان مشکلش فقط عربی شدن گوشیه؟ خوب انگلیسیش کنه ضمن اینکه دیگه نیازی هم نیست فارسی ساز روش نصب کنه.توی تنظیماتش بره و زبان گوشی رو بزاره رو انگلیسی With عربیک ساپورت.:11:

hirondelle
25-04-2010, 00:01
سلام.

الان مشکلش فقط عربی شدن گوشیه؟ خوب انگلیسیش کنه ضمن اینکه دیگه نیازی هم نیست فارسی ساز روش نصب کنه.توی تنظیماتش بره و زبان گوشی رو بزاره رو انگلیسی With عربیک ساپورت.:11:
نه ،مشکل اینه که فونتش قاطی پاتیه.حروف جدا ازهم و چپ چین اند.(راستی آریان جان ،هنوز فرصت نکردم رو Garmin گوشی خودم کار کنم ها ، فعلا با HD2 سرگرمم!مزاحمت میشم:46:)

skuzz
25-04-2010, 13:59
دوستانی که دارن با lcd مشکلی ندارن؟ lcd نمیشکنه ؟ آخه میگن lcd hd2 زود میشکنه

hirondelle
25-04-2010, 16:19
راستی تو این htc.com هم من وقتی قبل از دانلود رام،سریال گوشی رو می زنم،این ارور رو میده:Sorry, this software download is not suitable for your device.
کمک!!!!!!!!!!!

AryanLand
26-04-2010, 00:00
نه ،مشکل اینه که فونتش قاطی پاتیه.حروف جدا ازهم و چپ چین اند.(راستی آریان جان ،هنوز فرصت نکردم رو Garmin گوشی خودم کار کنم ها ، فعلا با HD2 سرگرمم!مزاحمت میشم:46:)

سلام.

مراحمید .اون مسائل هم با تنظیم کردن درست میشه.:11:

hirondelle
26-04-2010, 02:08
سلام.

من رفتم setting/Local & text/Regional ، ولی انگلیسی عربیک نداره.اینم بگم ،برنامه های ارجینال مثل" ویندوز لیو "تو منوی استارت ،همون طور انگلیسی مونده،اما مثلاsetting اسمش همون عربی چپ چینه.

hirondelle
27-04-2010, 00:25
راستی تو این سایت هم من وقتی قبل از دانلود رام،سریال گوشی رو می زنم،این ارور رو میده:Sorry, this software download is not suitable for your device.
دوستان لطفا یه راهنمایی بکنید

nima6286
28-04-2010, 12:54
دوستان لطفا راهنمایی کنید
چطور میشه ebook ها که پسوند exe دارند رو با hd2 خوند؟
مثل این ایبوکها

ghorban2
28-04-2010, 17:44
آیا کیفیت گوشی های با گارانتی و بدون گارانتی فرق می کنه یا مثلا آنتن دهی شان فرق فوکوله؟

کسی جواب ما رو نداد! کسی بدون گارانتی خریده؟ از نظر کیفیت فرقی بینشون هست؟

haroonrashed
28-04-2010, 21:02
سلام خدمت دوست عزیز من htc hd2 خریدم بدون گارانتی هیچ فرقی نداره من توصیه میکنم بدون گارانتی بگیری حالا هرطور که خودتون صلاح میدونید همون کار رو بکنید ولی حتما بگیری خیلی گوشی مشتیه من که دارم ازاین گوشی نهایت لذتمو میبرم

zoorg2
28-04-2010, 21:40
کسی جواب ما رو نداد! کسی بدون گارانتی خریده؟ از نظر کیفیت فرقی بینشون هست؟

فرقی نداره.فقط باید یه نفر رو با خودت ببری تست کنه.ومواظب باشی دست دو به جای نو ندن بهت که البته تا حدودی از تمیز بودن گوشی و نداشتن خطوخش معلومه.شکل باتری رو هم از قبل تو اینترنت ببین.من یه خورده بدبینانه گفتم و لی تو 10-20 درصد موارد پیش میاد.البته چون گوشی جدیده دست دوش کمه و چون خیلی باکیفیته احتمال اینکه مشکل داشته باشه کمه.کلا یه دست بزن نوع تاچش رو ببین و یه زنگ هم باهاش بزن.در کل رودربایستی با فروشنده نداشته باش.

fasters7
28-04-2010, 23:04

کمک!!!!!!!!!!!

توی سایت hTC بعضی از رام ها مخصوص ارائه شدن, برای مثال یک رام برای touch hd فقط برای مصر ارائه شده که اگر یک نفر با سریال گوشی که به بازار ایران فرستاده شده بخواد دانلودش کنه نمیتونه و دقیقا همین اروری که میفرمائید رو میده, ولی اگه رام مناسب با شرایط جغرافیایی رو دانلود کنین مشکلی نباید وجود داشته باشه.

دوستانی که دارن با lcd مشکلی ندارن؟ lcd نمیشکنه ؟ آخه میگن lcd hd2 زود میشکنه

اون رو فقط میگن ! میگن که بازار این ابر گوشی رو خراب کنند. من تا به حال جایی نشنیدم که کسی که استفاده ی معمولی و آدمیزادی (!) از گوشی داشته دچار چنین مشکلی شده باشه. فقط دو سه تا عکس تو کل نت به این صورت پیدا کردم که دیدم دوستان توی همین تاپیک گذاشتن (صفحات خیلی قبل, حدود 90. دقیق یادم نیست)

zoorg2
29-04-2010, 09:36
دوست عزیز من این رام رو تو خود سایت دیدم.ببین می تونی دان کنی.نکته شما میتونی به جای اسیا ،آمریکا رو هم به عنوان لوکیشن انتخاب کنی که در این صورت سرعت دان هم زیادتر میشه!

سریال رو از زیر باتری بخون.فکر کنم شما اشتباها به بخش گوشی دیگه ای رفته بودید.سریال در قسمتinformation هم موجوده ازداخل گوشی.

zoorg2
30-04-2010, 07:04
البته این رو بریز که اصل رام عربیه من این رو دارم دو ماه و فقط یه بار هنگ کرده:

hirondelle
30-04-2010, 09:21
من تو پست های قبلی خدمت دوستان گفتم،من زبان گوشی ام به هم ریخته(عربی چپ چین شده) می خواست رام دانلود کنم،یکی گفت با نصب رام ،ممکنه فردا یه مورد دیگه پیش بیاد،شرکت مربوطه(برا من کامتله)ایرادبگیره که چرا خودت رو گوشی رام زدی ،باید میآوردی ما میزدیم.خواستم ببرم نمایندگی که اونم دفترشو پیدا نکردم(قبلا ظاهرا تو سپهبد قرنی بوده،روبروی بیمارستان آپادانا،ولی مث اینکه از اونجا رفته).حالا سوال اینه که واقعا زدن رام توسط خود کاربر ،برا گارانتی مشکل ایجاد میکنه یا نه؟

Lord_theOne
30-04-2010, 10:25
این گوشی مشکل گرما ندارد ؟ یعنی بعداز یک ساعت توی دست گرفتن داغ نمی شود؟
و چند ساعت شارژ می گیرد - قیمتش الان چنده - مشکل انتن دهی دیگر ندارد؟ قبلا مشکلش چی بوده

M@hdi-B
30-04-2010, 11:43
این گوشی مشکل گرما ندارد ؟ یعنی بعداز یک ساعت توی دست گرفتن داغ نمی شود؟
و چند ساعت شارژ می گیرد - قیمتش الان چنده - مشکل انتن دهی دیگر ندارد؟ قبلا مشکلش چی بوده

یه ساعت گوشی رو دستت بگیری فولادم باشه ذوب میشه:31:

چرا دوست عزیز داغ میشه ولی موقع انجام کارهایی که سی پی یو زیاد درگیره ولی حاد نیست.

من با استفاده زیاد یک تا یک ونیم روز شارژ داشتم.

قیمتشم 600 بدون گارانتی و حول و حوش 740 تا 760 تومن هم با گارانتی های مختلف.

مشکل آنتن دهی هم نداره...رادیو ورژنش با آنتن های بی تی اس مخابرات مشکل داشت که یه رادیوی جدید ارائه دادن که مشکلش حل شد.

ghorban2
30-04-2010, 15:27
یه ساعت گوشی رو دستت بگیری فولادم باشه ذوب میشه:31:

چرا دوست عزیز داغ میشه ولی موقع انجام کارهایی که سی پی یو زیاد درگیره ولی حاد نیست.

من با استفاده زیاد یک تا یک ونیم روز شارژ داشتم.

قیمتشم 600 بدون گارانتی و حول و حوش 740 تا 760 تومن هم با گارانتی های مختلف.

مشکل آنتن دهی هم نداره...رادیو ورژنش با آنتن های بی تی اس مخابرات مشکل داشت که یه رادیوی جدید ارائه دادن که مشکلش حل شد.

میشه از سایت خود پرشین تلکام 690 تومان خرید.

آقا یه سوال: 700 تومان پول این گوشی رو بدیم بعدا پشیمون نشیم که چرا یکم روش نذاشتیم آیفون نخریدیم! البته من تا حالا هیچ گوشی تاچی نداشتم اما تا اونجایی که یادمه همه جا از آیفون تعریف می کردند و همه یجورایی می خواستند بهش برسند. یه سوال دیگه اینکه این T-mobile چه شرکتیه که دقیقا یه گوشی شبیه HD2 داره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[G]Skins/Persiantelecom_HTC/Persiantelecom_HTC&ContainerSrc=[G]Containers/Persiantelecom_HTC/Persinatelecom_HTCContainer

M@hdi-B
30-04-2010, 16:28
آیفون با این گوشی زمین تا آسمون فرق داره...باید ببینی از گوشی چی می خوای..می تونی تو بخش مشاوره تاپیک بزنی (قبلش از وجود تاپیکهای مشابه مطلع شو)

تی موبایل هم اپراتور آمریکایی هست این گوشی هم همون اچ دی2 شرکت اچ تی سیه به سفارش تی موبایل با رام 1گیگ.

hesam68
01-05-2010, 09:21
سلام
دوستم این گوشیو خریده ولی سی دی تو جعبش نبود
کلا سی دی نداره یا مال دوستم فقط نداره؟
یک سوال دیگه
فایل های cab رو چه جوری باید روی این گوشی نصب کرد؟

Diego
01-05-2010, 10:02
سلام
یک سوال دیگه

میریزی رو مموری کارتو از تو explorer گوشی روش کلیک میکنی، یه سوال میپرسه که کجا نصب بشه(حافظه گوشی یا مموری کارت) انتخاب میکنی و ok میزنی.:11:

M@hdi-B
01-05-2010, 19:28
سلام
یک سوال دیگه

سی دیش چندان مهم هم نیست...برنامه Active Sync توشه که می تونی با یه سرچ ورژن جدیدشو دانلو کنی:46:

AryanLand
01-05-2010, 23:29
سلام

یک سوال دیگه

میریزی رو مموری کارتو از تو explorer گوشی روش کلیک میکنی، یه سوال میپرسه که کجا نصب بشه(حافظه گوشی یا مموری کارت) انتخاب میکنی و ok میزنی.:11:

سلام.

البته فایلهای Cab رو از رو کامپیوتر و توسط برنامه اکتیو سینک هم میتونی نصب کنی منتها با نصب یک برنامه چند کیلو بایتی رو ی کامپیوترتون.:11:

hesam68
02-05-2010, 10:19

سی دیش چندان مهم هم نیست...برنامه Active Sync توشه که می تونی با یه سرچ ورژن جدیدشو دانلو کنی:46:

سلام.

البته فایلهای Cab رو از رو کامپیوتر و توسط برنامه اکتیو سینک هم میتونی نصب کنی منتها با نصب یک برنامه چند کیلو بایتی رو ی کامپیوترتون.:11:

مرسی از جوابتون
پس تو جعبش سی دی هست؟
اسم انگلیسی اون نرم افزار رو بهم بگین و اگه لینک اخرین ورژن شو دارین واسم بزارین

Re Z a
02-05-2010, 14:57
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم .

واقعا خوندن 209 صفحه حالت روزنامه ایش زمان برد اما بالاخره موفق شدم .

گفتم قبل از زدن پست توی بخش مشاوره خرید نظر شما رو هم بدونم

فقط چندتا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم جواب بدید

1- وایرلس روتر هم داره ؟

2 - یکی از دوستام می گفت برای نصب شدن Win Mob 7 در آینده روی این گوشی رام 1 می خواد که متاسفانه نمیشه صحت داره ؟

3 - شایعه آومدن HD3 تا 3.4 ماه آینده چقدر درسته ؟

با تشکر :11:

M@hdi-B
02-05-2010, 18:36
مرسی از جوابتون
پس تو جعبش سی دی هست؟
اسم انگلیسی اون نرم افزار رو بهم بگین و اگه لینک اخرین ورژن شو دارین واسم بزارین

آخرین ورژنش 4.5 هست...من اینا رو پیدا کردم...خودت یکیشون رو دانلود کن:

fasters7
03-05-2010, 11:07
واقعا خوندن 209 صفحه حالت روزنامه ایش زمان برد اما بالاخره موفق شدم .

خسته نباشی !

1- وایرلس روتر هم داره ؟
2 - یکی از دوستام می گفت برای نصب شدن Win Mob 7 در آینده روی این گوشی رام 1 می خواد که متاسفانه نمیشه صحت داره ؟
3 - شایعه آومدن HD3 تا 3.4 ماه آینده چقدر درسته ؟
با تشکر :11:

1- بله. میتونی با استفاده از اون از طریق یک گوشی موبایل دیگه یا یک لپ تاپ, با روتر این گوشی به اینترنت متصل بشی. اگه دقت میکردی میتونستی عکس های این سیستم رو (برای هم لپ تاپ و هم موبایل) که آقا مهدی زحمتش رو کشیده بودن ببینی. :46:
2- توی سایت معتبر gsm arena نوشته که نمیشه win phone 7 روش نصب کرد, ولی یک سری فیلم و عکس توی نت پخش شده که توش روی این گوشی نصب کردن. ولی به درستیش اطمینانی نیست
3- احتمالش خیلی کمه. یک سری اطلاعات ازش پخش شده که هیچ کجا تائید نشده و اساتید امکان درست بودنش رو خیلی کم میدونن. ولی به هرحال, توی جی اس ام نوشته که اگه این اطلاعات درست باشه همه ی ما میریم لپ تاپ هامون رو میفروشیم ! :27:

M@hdi-B
03-05-2010, 19:55
اگه دقت میکردی میتونستی عکس های این سیستم رو (برای هم لپ تاپ و هم موبایل) که آقا مهدی زحمتش رو کشیده بودن ببینی. :46:

البته منظورشون نینجای عزیزه :46:

night lord
05-05-2010, 20:25
آقا من امروز رفتم hd2 بگیرم ولی بازم متاسفانه نشد .
رفتم علائدین کل پاساژو گشتم و قیمت گرفتم که پایین ترین قیمت بدون گارانتی 590 بود با 8 گیگ رم . رفتیم بگیریم با یارو کلی چونه زدیم گفت این کف قیمته و پایینتر نمیام گفتم باشه بده سیم کارتمو گذاشت تو گوشی تا تست کنه . بعد گفت آقا من برای اینکه گوشیت سالم بشه و نمیدونم باطریش خراب نشه و ... خلاصه شرو کرد به دری وری گفتن و اینا باید رو گوشیت برنامه نصب کنم که میشه 45 هزار تومن و به قیمت گوشیت اضافه میشه .
منم گفتم بابا من برنامه نمیخوام اصلا دوست ندارم رو گوشیم کسی برنامه نصب کنه . گفتن نه نمیشه و بدون برنامه نمیدیم که هر چی ما اسرار کردیم گفتم نچ نمیشه . منم گفتم پس منم نچ نمیشه نمیخوام .
رفتیم یه جا دیگه که بگیریم و 590 قیمت داده بود اونم تا رفتیم گوشیو بگیریم تو دستمون گفت با بیمه نامه میشه 630 تومن که بیمه پارسه هست و نوسان برق و ضربه خوردگی و آب خوردگی و ... جزو بیمه میشه . گفت کلا گارانتی معنی نداره تو ایران و الان دیگه بیمه میکنن گوشیارو . ما هم گفتیم نمیخوایم . آخه میخواستیم دو تا بگیرم .
خلاصه نگرفتیم دیگه.

یدونه دیگه هم بود که با گارانتی یاس و بیمه البرز بود و دسته دوم بود که 2 ماه کار کرده بود که فروشنده میگفت طرف بلد نیست باهاش کار کنه و میخواد بفروشه و 520 میدم که من ترسیدم بگیرم و نگرفتم .

نظر شما چیه ارزش داره بگیرم با برنامه با این قیمت؟

یه کمک دیگه ای که میخوام اینه که اصلا نمیدونم بین این و X10 کدومو انتخاب کنم میشه اونایی که اطلاع دارن منو راهنمایی کنن ؟ برام حذف یکیشون سخته .

hirondelle
05-05-2010, 21:26
دوستان کیبورد sbp رو من نمی دونم از کجا باید برم فارسی اش کنم. (قبل از اینکه ویندوز مجدد بدم بزنن،خوب کار می کرد )همه چی رو تو گوشی فارسی کردم،skin فارسی رو هم مجددا overwrite کردم ،ولی اون تنظیم آخری(که مربوط به خود کیبورد است)،جاشو نمی دونم.

zoorg2
06-05-2010, 12:58
رفتم علائدین کل پاساژو گشتم و قیمت گرفتم که پایین ترین قیمت بدون گارانتی 590 بود با 8 گیگ رم . رفتیم بگیریم با یارو کلی چونه زدیم گفت این کف قیمته و پایینتر نمیام گفتم باشه بده سیم کارتمو گذاشت تو گوشی تا تست کنه . بعد گفت آقا من برای اینکه گوشیت سالم بشه و نمیدونم باطریش خراب نشه و ... خلاصه شرو کرد به دری وری گفتن و اینا باید رو گوشیت برنامه نصب کنم که میشه 45 هزار تومن و به قیمت گوشیت اضافه میشه .
منم گفتم بابا من برنامه نمیخوام اصلا دوست ندارم رو گوشیم کسی برنامه نصب کنه . گفتن نه نمیشه و بدون برنامه نمیدیم که هر چی ما اسرار کردیم گفتم نچ نمیشه . منم گفتم پس منم نچ نمیشه نمیخوام .
رفتیم یه جا دیگه که بگیریم و 590 قیمت داده بود اونم تا رفتیم گوشیو بگیریم تو دستمون گفت با بیمه نامه میشه 630 تومن که بیمه پارسه هست و نوسان برق و ضربه خوردگی و آب خوردگی و ... جزو بیمه میشه . گفت کلا گارانتی معنی نداره تو ایران و الان دیگه بیمه میکنن گوشیارو . ما هم گفتیم نمیخوایم . آخه میخواستیم دو تا بگیرم .
خلاصه نگرفتیم دیگه.

یدونه دیگه هم بود که با گارانتی یاس و بیمه البرز بود و دسته دوم بود که 2 ماه کار کرده بود که فروشنده میگفت طرف بلد نیست باهاش کار کنه و میخواد بفروشه و 520 میدم که من ترسیدم بگیرم و نگرفتم .

یه کمک دیگه ای که میخوام اینه که اصلا نمیدونم بین این و X10 کدومو انتخاب کنم میشه اونایی که اطلاع دارن منو راهنمایی کنن ؟ برام حذف یکیشون سخته .

یه شماره فروشگاه برات پخ می کنم نزدیک به علادین .طرف من تا جایی که می دونم گارانتی دار میاره و لی سئوال ضرر نداره.من بهش یه دفعه گفتم گوشی رو برا یه شهرستانی می خوام که اصلا دوست نداره گوشی دست بخوره.به من اطمینان داد که چیزی روش نصب نمی کنه.به نظر کارش درسته اگه خبر گرفتی اططلاع بده.

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

خلاصه نگرفتیم دیگه.

یه شماره فروشگاه برات پخ می کنم نزدیک به علادین .طرف من تا جایی که می دونم گارانتی دار میاره و لی سئوال ضرر نداره.من بهش یه دفعه گفتم گوشی رو برا یه شهرستانی می خوام که اصلا دوست نداره گوشی دست بخوره.به من اطمینان داد که چیزی روش نصب نمی کنه.به نظر کارش درسته اگه خبر گرفتی اططلاع بده.

اگر از ما می شنوی hd2 .بعدا خودت فرقش رو می فهمی.htc این کارست

Hamid4777
06-05-2010, 13:36
سلام
من میخوام یک گوشی hd2 بخرم، ولی نقطه ضعف این گوشی فکرکنم دوام شارژ باتری اون باشه. در مقایسه با PPCهای دیگه دوام شارژ این گوشی چطور هست؟ مثلا اگر یه فیلم کامل divx رو با hd2 ببینی چند درصد شارژ باتری خالی میشه؟
من زیاد با گوشی صحبت نمی کنم ( شاید روزی 5 دقیقه) و زیاد هم پیامک نمیدم، ولی برای فیلم دیدن، موزیک، بازی زیاد استفاده میکنم. با این شرایط شما hd2 رو به من توصیه میکنید؟

Re Z a
06-05-2010, 15:05
سلام
من میخوام یک گوشی hd2 بخرم، ولی نقطه ضعف این گوشی فکرکنم دوام شارژ باتری اون باشه. در مقایسه با PPCهای دیگه دوام شارژ این گوشی چطور هست؟ مثلا اگر یه فیلم کامل divx رو با hd2 ببینی چند درصد شارژ باتری خالی میشه؟
من زیاد با گوشی صحبت نمی کنم ( شاید روزی 5 دقیقه) و زیاد هم پیامک نمیدم، ولی برای فیلم دیدن، موزیک، بازی زیاد استفاده میکنم. با این شرایط شما hd2 رو به من توصیه میکنید؟

اینجوری که من در جریانم باتری این گوشی در حد و توان LCD 4.3 inches
خوب عمل میکنه البته منم هنوز نخریدمش اما بد نیست یه نگاه به امار و ارقام بندازیم:31:

--------------------------------------------------------------------------------------------
Battery Standard battery, Li-Ion 1230 mAh
Stand-by Up to 490 h (2G) / Up to 390 h (3G)
Talk time Up to 6 h 20 min (2G) / Up to 5 h 40 min (3G)
Music play Up to 12 h

منبع : gsmarena

hirondelle
06-05-2010, 16:32
دوستان کیبورد sbp رو من نمی دونم از کجا باید برم فارسی اش کنم. (قبل از اینکه ویندوز مجدد بدم بزنن،خوب کار می کرد )همه چی رو تو گوشی فارسی کردم،skin فارسی رو هم مجددا overwrite کردم ،ولی اون تنظیم آخری(که مربوط به خود کیبورد است)،جاشو نمی دونم.
کسی نیس به داد ما برسه؟!!!:19:

fasters7
06-05-2010, 18:40
البته منظورشون نینجای عزیزه :46:

جدی ؟‌ پس شرمنده نینجا جان، تو حافظه ام اشتباه ثبت شده بود

ali_disslove
06-05-2010, 21:02
با سلام خواستم بپرسم آیا این گوشی فایل های رار (همون فایل های فشرده )رو دانلود میکنه یا نه ؟یعنی پسوند ها براش اهمیت داره ؟مثلا یه فایل 700 مگابایتی رو از راپیدشیر میتونه دانلود کنه؟بعد صفحه گوشی باید روشن بمونه در حین دانلود؟با خاموشی صفحه دانلود قطع نمیشود؟

2- و سوال دوم اینکه نرم افزاری در ویندوز موبایل واسه دانلود از یوتوب بدون پیلتر وجود داره؟کلا راهی واسه دور زدن هست در ویندوز واسه دانلود از این سایت؟

3-این گوشی با راپید مشکل نداره ؟آخه من که با n82 وارد میشم اجازه دانلود ندارم

ممنون میشم سوالاتم رو به دقت پاسخ بدید

hesabres1
07-05-2010, 00:22
سلام

ببخشید میشه من یه سوال ابتدایی بپرسم؟

چطوری میتونم یه فایل را(عکس,آهنگ و...) را با بلوتوث بفرستم.خیلی بده که آدم بلد نباشه از بلوتوث استفاده کنه!

fasters7
07-05-2010, 09:31
سلام

چطوری میتونم یه فایل را(عکس,آهنگ و...) را با بلوتوث بفرستم.

سلام
فایل مورد نظرتون رو توی فایل اکسپلورر پیدا کرده و از گزینه ی beam file استفاده کنید.
(یکسری برنامه های دیگه مثل pictures and videos هم گزینه ی beam file رو دارن)

zoorg2
07-05-2010, 09:47
زاه ساده ترش اینه که انگشتت رو 2 ثانیه روی فایل نگه داری یه تب واز میشه که نوشه send via bluetooth

hirondelle
07-05-2010, 13:52
کسی نیس به داد ما برسه؟!!!:19:
سلام... اساتید کجان؟

golmohammadi
07-05-2010, 14:41
با سلام خواستم بپرسم آیا این گوشی فایل های رار (همون فایل های فشرده )رو دانلود میکنه یا نه ؟یعنی پسوند ها براش اهمیت داره ؟مثلا یه فایل 700 مگابایتی رو از راپیدشیر میتونه دانلود کنه؟بعد صفحه گوشی باید روشن بمونه در حین دانلود؟با خاموشی صفحه دانلود قطع نمیشود؟

2- و سوال دوم اینکه نرم افزاری در ویندوز موبایل واسه دانلود از یوتوب بدون پیلتر وجود داره؟کلا راهی واسه دور زدن هست در ویندوز واسه دانلود از این سایت؟

3-این گوشی با راپید مشکل نداره ؟آخه من که با n82 وارد میشم اجازه دانلود ندارم

ممنون میشم سوالاتم رو به دقت پاسخ بدید

در مورد دانلود فایل 700 مگی فکر کنم بشه
ولی کسی هم فکر نکنم تست کرده باشه
صفحه گوشی که خاموش شد نه دانلود قطع نمیشه

برای یوتیوب و ... هم فکر کنم راههایی برای دور زدنشون وجود داشته باشه
اما باید بگردی

اما سوال سوم
این بستگی داره از کجا نت بگیری

Aless
07-05-2010, 15:51
ببخشيد من چند روزه صفحه كليد كيوورتي گوشيم نيست يعني صفحه كليد موبايلي باز ميشه به جاي كيوورتي.چطوري درست ميشه؟پيشاپيش ممنون.

zoorg2
07-05-2010, 20:03
ببخشيد من چند روزه صفحه كليد كيوورتي گوشيم نيست يعني صفحه كليد موبايلي باز ميشه به جاي كيوورتي.چطوري درست ميشه؟پيشاپيش ممنون.

اون فلش کوچولو مثلثی شکل بغل شکلک کیبورد در پائین صفحه رو بزن یه تب باز می شه که اونجا می تونی کیبورد قبلی رو انتخاب کنی

AryanLand
07-05-2010, 22:24
سلام... اساتید کجان؟

سلام.

میری تو قسمت تنظیمات کیبرد (تنظیمات کلی گوشی ) بعد در حالی که باکس رو ی اس پی بی کیبورد هست OPTION رو میزنی بعد اونجا تیک فارسی رو میزنی و زبان دوم رو هم اگر میخوای از انگلیسی تغییر بدی تیک انگلیسی رو بر میداری و زبان دوم مورد نظرت رو تیک میزنی.:11:

hirondelle
09-05-2010, 14:55
دوستان لطف می کنین یه توضیح مختصر و مبتدی راجع به نحوه آپدیت و آپگرید گوشی بدین؟راستی دردسر خاصی نداره؟! من زیاد وارد نیستم ها.
یه سوال دیگه:وقتی این علامت G دوم رو خط آنتن میاد هزینه داره؟

fasters7
09-05-2010, 17:31
ببخشید, الان قیمت دست دوم این گوشی چقدر خوبه ؟ من یه قیمت 440 گرفتم دارم بال در میارم ! :5:

zoorg2
09-05-2010, 23:57
ببخشید, الان قیمت دست دوم این گوشی چقدر خوبه ؟ من یه قیمت 440 گرفتم دارم بال در میارم ! :5:

واقعا دمت گرم.از کجا؟

ولی زیر 500 یک مقداری مشکوکه .مراقب باش اگه هنوز نخریدی

S@nti@go_s&k
10-05-2010, 00:26
واقعا دمت گرم.از کجا؟

ولی زیر 500 یک مقداری مشکوکه .مراقب باش اگه هنوز نخریدی

قیمتش همینه تقریبا حالا یه 10_20 تومن بالاتر ولی همینه قیمت :46:

M@hdi-B
10-05-2010, 08:28
نه بال در آوردن داره نه مشکوکه:31:

احتمالا دست دوی بدون گارانتی هست...وقتی نوش 590 باشه طبیعتا دست دوش همین قیمتاست:46:

alizarina
10-05-2010, 12:27
دوستان سلام
محل كار من شرق تهرانه و الان دو روزه كه كلا »تن قطعه و بمحض اينكه از حدود اكباتان رد مي شم آنتن بر ميگرده.
با گارانتي اس تماس گرفتم گفتن دوروزه مخابرات تجهيزاتشو تو اين منطقه عوض كرده و فعلا يا شايد تا آخر هفته گوشي هاي htc و سامسونگ اينجا ها آنتن نداره.
يكي از همكارامم تازه htc خريده همين مشكلو داره.
مي خواستم ببينم اين مسئله صحت داره و كسي هم اين مشكلو داره الان؟
در ضمن كسي مي دونه راه حل مشكل چيه و يا كي حل مي شه؟

davidmti
10-05-2010, 14:00
تا اونجا که من توی زمینه مخابرات کار کردم نوع گوشی رو توی سویچ تعریف میکنن یعنی سیمکارت تهران اگه براش تعریف شده باشه توی سویچ تهران و بیاد اهواز که مخابراتش هنوز اون نوع گوشی رو فعال نکرده باید کار کنه تو اهواز .هیچ ربطی به منطقه مسکونی و دکل موبایل نداره ولی خوب وقتی مخابرات بیخیال تجهیزات معتبر آلمانی و فنلاندی و ایتالیایی میشه از تجهیزات چینی بعید هم نیست همچین مشکلی داشته باشن.
میگم یکی از آشناهامون براش 2. 3 ماهیه HD2 گرفتیم با گارانتی یاس ولی فارسی نداشت . چجوری میتونم اس ام اس فارسی بخونم و بنویسم روش. نرم افزار های همراهش رو هم نتونستم نصب کنم روش گویا اون ورژن sync...... که همراهشه با ویندوز 7 64 بیت مشکل داره روی xp معمولی هم مشکل داشت و نصب نمیشد.

alizarina
10-05-2010, 15:02
تا اونجا که من توی زمینه مخابرات کار کردم نوع گوشی رو توی سویچ تعریف میکنن یعنی سیمکارت تهران اگه براش تعریف شده باشه توی سویچ تهران و بیاد اهواز که مخابراتش هنوز اون نوع گوشی رو فعال نکرده باید کار کنه تو اهواز .هیچ ربطی به منطقه مسکونی و دکل موبایل نداره ولی خوب وقتی مخابرات بیخیال تجهیزات معتبر آلمانی و فنلاندی و ایتالیایی میشه از تجهیزات چینی بعید هم نیست همچین مشکلی داشته باشن.
میگم یکی از آشناهامون براش 2. 3 ماهیه HD2 گرفتیم با گارانتی یاس ولی فارسی نداشت . چجوری میتونم اس ام اس فارسی بخونم و بنویسم روش. نرم افزار های همراهش رو هم نتونستم نصب کنم روش گویا اون ورژن sync...... که همراهشه با ویندوز 7 64 بیت مشکل داره روی xp معمولی هم مشکل داشت و نصب نمیشد.

دوست عزيز ممنون از راهنماييت.

اما حالا مشكل شما.

بايد Rom جديد كه عربيه رو از سايت hd2 دانلود كنيد.
بايد بريد تو قسمت Support - انتخاب كشور رو بزن بعد خاورميانه و بعد مدل گوشي و بعد سريال بزن تا بتوني دانلود كني
اون فايلي هم كه بايد دانلود شه اسمش اينه
RUU_Leo_HTC_ARA_1.66.415.4_Radio_Signed_15.30.50. 07U_2.06.51.07_Ship
حدودا 195 مگه و بايد كاملا دانلود شه نه نصفه
exe است و بعد از طريق Windows Mobile Device Center توي ويندوز 7 يا ويستا رو گوشي نصبش كن

در ضمن من از Windows Mobile Device Center تو ويندوز 7 يا ويستا استفاده مي كنم واسه رختن فايل رو گوشي
نرم افزار خودش كه داخل پك بوده مشكل داره و نصب نمي شه

zoorg2
10-05-2010, 15:27
دوستان سلام
محل كار من شرق تهرانه و الان دو روزه كه كلا »تن قطعه و بمحض اينكه از حدود اكباتان رد مي شم آنتن بر ميگرده.
با گارانتي اس تماس گرفتم گفتن دوروزه مخابرات تجهيزاتشو تو اين منطقه عوض كرده و فعلا يا شايد تا آخر هفته گوشي هاي htc و سامسونگ اينجا ها آنتن نداره.

شاید از منطقه باشه.مثلا محل کار من چند ماه اوضاع آنتن داخل ساختمون داغون بود .3 ماه خوب شد .دوباره این اوخر بزور آنتن دارم

ولی این گوشی تو انتن رودست نداره.خیلی قویه.تو همون اتاق محل کار من دو تا گوشی با یه نوع سیمکارت دارم.یکیش اصلا نداشت ولی این گوشی حداقل دو تا خط داشت.خیلی قویه خودم تست زدم

alizarina
10-05-2010, 17:58
دوستان سلام

ولي دوستان مثله اينكه اين صحت داره.

منطقه شرق تهران گوشيه Hd2 آنتن نداره.من با چندين نفر چك كردم.
اين كه فايده نداره.
اين همه هزينه كني و بعد بببنب فايده نداره ديگه.
واقعا اين مخابراتم اصلا جوابگو نيست.
معلومم نيست چند ماه ديگه اين مشكل حل بشه.

hesam68
10-05-2010, 21:24
سلام
وقتی با این گوشی به یک نفری که در حال مکالمه هست میزنگم هیچ پیغامی مثل wating نمیده؟
از کجا فعال میشه؟

zoorg2
10-05-2010, 22:48
ولي دوستان مثله اينكه اين صحت داره.

منطقه شرق تهران گوشيه Hd2 آنتن نداره.من با چندين نفر چك كردم.
اين كه فايده نداره.
اين همه هزينه كني و بعد بببنب فايده نداره ديگه.
واقعا اين مخابراتم اصلا جوابگو نيست.
معلومم نيست چند ماه ديگه اين مشكل حل بشه.

ای بابا کی این چرندیاتو گفته.من خودم شرقم دیگه.

اگه همچین مشکلی بود کسی دیگه هم تو این فروم و جاهای دیگه می گفت

نمی دونم چرا بعضی ها راجع به این گوشی شایعه سازی می کنن.یکی میگه ال سی دیش می سوزه ،یکی می گه صفش می شکنه و....

AryanLand
10-05-2010, 22:54

نمی دونم چرا بعضی ها راجع به این گوشی شایعه سازی می کنن.یکی میگه ال سی دیش می سوزه ،یکی می گه صفش می شکنه و....

:18::41::41::41:

alizarina
11-05-2010, 10:58

دوست عزيز چرا جوش اوردي؟؟؟

اولا من اشتباها تايپ كردم.منظورم غرب تهران بود نه شرق تهران.

دوما آقاي محترم دروغ كه ندارم بگم.خودم اين گوشيو دارم 3 تا از همكارام مدلهاي مختلف htc رو دارن.اينجا آنتن نميده.
از اكباتان كه رد شي به سمت تهران كم كم آنتن پر مي شه.
محل كاره من جاده مخصوصه كرج اين حدود مشكل آنتن دهي داره الان.
درضمن شما يه ليوان آب خنك بخور واست خوبه.

zoorg2
11-05-2010, 12:34
ببخشید من جوش آوردم.منظورم هم به شما نبود.اخه من فک کردم دوستان شما شرق رو گفتن

لطفا نوع اپراتور و نوع سیم کارتتون رو بگید

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

چون من چند وقت پیش تا محدوده کیلومتر 17 رفتم به نظرم مشکلی نبود

alizarina
11-05-2010, 13:10

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

چون من چند وقت پیش تا محدوده کیلومتر 17 رفتم به نظرم مشکلی نبود

دقايقا الان روز سومه كه اين مشكل پيش اومده
سيم كارت من 0912 است.

hirondelle
11-05-2010, 21:56
دوستان من قبل اینکه ویندوز عوض کنم،اس ام اس های فارسی رو به صورت منظم می تونستم ببینم،ولی الان حروف رو جدا ازهم و از آخر به اول میاره؛در حالی که فارسی ساز ، قبل و بعد از تعویض ویندوز یکیه( arabware ).علت چی می تونه باشه؟
بعد یه سوال دیگه:ویندوزی که الان برام گارانتی زده،عین همون ویندوز اولی است یا این کپیه؟اصلا تو ویندوز موبایل اصل و کپی داریم؟

zoorg2
12-05-2010, 00:21
دوستان من قبل اینکه ویندوز عوض کنم،اس ام اس های فارسی رو به صورت منظم می تونستم ببینم،ولی الان حروف رو جدا ازهم و از آخر به اول میاره؛در حالی که فارسی ساز ، قبل و بعد از تعویض ویندوز یکیه( arabware ).علت چی می تونه باشه؟
بعد یه سوال دیگه:ویندوزی که الان برام گارانتی زده،عین همون ویندوز اولی است یا این کپیه؟اصلا تو ویندوز موبایل اصل و کپی داریم؟

نخیر کپی موپی که مداره.بیا اینم یه فارسی ساز .می گیری نصبش میکنی .روی دستگاه اینستالش کن.یعنی تیک گزینه device رو بزن و روی storage card نریز:

MOBIDIV

متاسفانه من برات آپ کردم ولی لینکش گم شد.

ولی این صفحه رو ببین .در اینجا گفته فارسی ساز صفخه 151.در ضمن یه جا هم آدرس داده برا مشکل وارونگی

tazphoenix
12-05-2010, 10:15
من بعد از نصب یه کیبورد گوشی رو ری استارت کردم ولی روی لوگوی HTC گیر کرد:37:.کسی میدونه باید چی کار کنم؟:18:

Aless
12-05-2010, 13:55
كدوم كيبرد؟ درست ميشه.اساتيد كمكت ميكنند.نشد اخرش يه هارد ريست درستش ميكنه.توي تاپيك گوشي بپرس.

ghorban2
12-05-2010, 16:12
خلاصه نگرفتیم دیگه.

من هم مثل شما هرچند وقت نظرم بین این دوتا عوض میشه. جالبیش اینه که اینجا می پرسین همه میگن hd2 بهتره. تو تاپیک x10 همه میگن x10 . من در حال حاضر به این نتیجه رسیدم که x10 بگیرم البته هر وقت مشکل فونت فارسی در مرورگرش رفع بشه اما اگر تا یکی دو ماه دیگه رفع نشد hd2 میگیرم.

tazphoenix
12-05-2010, 16:41
اسم کیبور Touch Keyboard یا یه همچین چیزی بود ولی قبلا" نصب بود کار میکرد حذف کرده بودم دوباره نصب کردم(بعد از یه مدتی)اینجوری شد که Vol Up و Vol Down رو نگه داشتم و power رو زدم و ریست کردم فکر کنم همون Hard reset باشه.

hesam68
12-05-2010, 20:58
سلام
وقتی با این گوشی به یک نفری که در حال مکالمه هست میزنگم هیچ پیغامی مثل wating نمیده؟
از کجا فعال میشه؟

جواب منو ندادینا؟

AryanLand
12-05-2010, 22:08
اسم کیبور Touch Keyboard یا یه همچین چیزی بود ولی قبلا" نصب بود کار میکرد حذف کرده بودم دوباره نصب کردم(بعد از یه مدتی)اینجوری شد که Vol Up و Vol Down رو نگه داشتم و power رو زدم و ریست کردم فکر کنم همون Hard reset باشه.

سلام. بله هارد ریست کردید ,الان که دیگه مشکلی ندارید؟

tazphoenix
12-05-2010, 22:12
نه فقط میخاستم بدونم مشکل از کجا بود؟

samueljake
16-05-2010, 09:09
دوستان من یک مشکلی با youtube دارم. اول خیلی خوب کار می کرد ولی الان تا باز می شه پیغام می ده storage full و سریع بسته می شه. لطفا کمک کنید که مشکل از کجاست و چجوری حل می شه. هم روی مموری و هم روی گوشی کلی فضای خالی دارم.

davidmti
16-05-2010, 15:38
دوست عزيز ممنون از راهنماييت.

اما حالا مشكل شما.

بايد Rom جديد كه عربيه رو از سايت hd2 دانلود كنيد.
بايد بريد تو قسمت Support - انتخاب كشور رو بزن بعد خاورميانه و بعد مدل گوشي و بعد سريال بزن تا بتوني دانلود كني
اون فايلي هم كه بايد دانلود شه اسمش اينه
RUU_Leo_HTC_ARA_1.66.415.4_Radio_Signed_15.30.50. 07U_2.06.51.07_Ship
حدودا 195 مگه و بايد كاملا دانلود شه نه نصفه
exe است و بعد از طريق Windows Mobile Device Center توي ويندوز 7 يا ويستا رو گوشي نصبش كن

در ضمن من از Windows Mobile Device Center تو ويندوز 7 يا ويستا استفاده مي كنم واسه رختن فايل رو گوشي
نرم افزار خودش كه داخل پك بوده مشكل داره و نصب نمي شه
خیلی ممنون از جوابت.
با ریختن ROM جدید همه اطلاعات توی حافظه گوشی میپره؟؟؟؟
asia1 رو باید بزنم یا asia2 ؟؟؟

night lord
16-05-2010, 19:26
دوستان همه میدونن که احتمال اینکه وین مو 7 روی hd2 اجرا بشه و کوک شدش بیاد 99 درصده . اون یه درصدم بد شانسیه ماست.:31: سوال اینجاست که آیا تغییری تو گرافیک و سرعت گوشی بوجود میاد؟ یعنی بالا میره یا پایین؟
واینکه آیا ممکنه فیلمبرداری 720p بهش اضافه بشه؟

Aless
17-05-2010, 14:10
اتفاقا فعلا هنوزمعلوم نيست بشه شايد 50 درصد قطعي شده باشه!ما كه همه اميدواريم بشه.فعلا اندرويد براي اين گوشي اگه بياد و بشه دوتا سيستم عامل داشت عالي ميشه!
كسي اندرويد اين گوشي را پيداكرد حتما بزاره.ممنون.

xfati
17-05-2010, 20:54
سلام دوستان
من یه برنامه خوب واسه چت کردن با ویندوز موبایل میخام یعنی یه برنامه که با ایدی یاهو مسنجر بشه تو ویندوز موبایل چت کرد که هم راحت باشه و هم امکانات خوبی داشته باشه و هم شارژ کم بخوره که فک کنم یه برنامه بود اسمش تالک پوت بود اگه دوستان دارن لینک دانلود و اموزشش رو بدن ممنون میشم

persian_test
17-05-2010, 21:26
قیمت دقیق این گوشی بدون گارانتی رو کسی داره؟

htc-hd2es
18-05-2010, 07:16
اتفاقا فعلا هنوزمعلوم نيست بشه شايد 50 درصد قطعي شده باشه!ما كه همه اميدواريم بشه.فعلا اندرويد براي اين گوشي اگه بياد و بشه دوتا سيستم عامل داشت عالي ميشه!
كسي اندرويد اين گوشي را پيداكرد حتما بزاره.ممنون.
دوست عزیز 100% واسه این گوشی win7even کوک میشه اگه وقت کردید به xda که مرجع htc هست یه سری بزنید.در ضمن بوت کردن همزمان آندرویید و ویندوزموبایل رو این گوشی قطعی شده ودر مراحل آخرشه و بزودی واسه دانلود گذاشته میشه و عالی میشه:21:
توجه توجه
واسه بچه های گل این سایت یه سورپرایز دارم:
در سایت xda نرم افزار اورکلاک overclock پردازنده این گوشی گذاشته شد و نتایج عالی داشته.البته چند نفر از بچه های موبایلستان هم اورکلاک کردن تا 1150mhz البته در رام های رسمی پردازنده این گوشی به صورت دیفالت حدود800mhz هست نه 1ghz.
اورکلاک کردن اگر با دقت انجام گیرد هیچ ضرری به گوشی نمیزند و فقط نکته مهم اینه که دمای پردازنده بسیار بالا میره که باید مراقب بود.وبیشتر از 1280mhz اور نکرد.یکی از بچه های متخصص موبایلستان تا نزدیک 1400mhz اورکلاک کرده بود و فقط هنگ کرده بود که دوباره کم کرده بود.
همونطور که گفتم چون سرعت یا کلاک این گوشی به صورت پیشفرض روی حدود 800mhz گذاشته شده با تغییر به 1100mhz تغییر سرعت خیلی زیادی تجربه خواهید کرد.و فیلمهای HD به آسانی نمایش داده خواهند شد.
یه مسئله مهم دیگه که در سایت XDA عنوان کردند اینه که قدرت و کیفیت فیلمبرداری بالا میره.مطمن باشید هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه و نظر همه متخصصین اینه که اورکلاک به صورت مستقیم هیچ آسیبی به پردازنده نمیزنه بلکه گرمای ناشی از اورکلاک به پردازنده آسیب احتمالی میزنه که با پایین نگه داشتن دمای پردازنده (مثلا" با یه کیسه یخ پشت در باطری)هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه.
نکته دیگه با اینکه TOSHIBA T01 از SNAPDRAGON استفاده میکنه اما با این برنامه اورکلاک نمیشه که دلیلشو تفاوت درایورها عنوان کردن.
من آدرس فایل میزارم اگه سوالی داشتین در خدمتم

ویرایش:البته به علت تکنولوژی 65nm بودن پردازنده این گوشی قابلیت فوق العاده اورکلاک داره ودماش زیاد بالا نمیره و مثل پردازنده های قدیمی مثل دیاموند یا hd یا جمین نیست که 130nm و90nm بودن وبا کوچکترین اورکلاک داغ میکردن و بعضا" میسوختن.

night lord
18-05-2010, 09:18
توجه توجه
در سایت xda نرم افزار اورکلاک overclock پردازنده این گوشی گذاشته شد و نتایج عالی داشته.البته چند نفر از بچه های موبایلستان هم اورکلاک کردن تا 1150mhz البته در رام های رسمی پردازنده این گوشی به صورت دیفالت حدود800mhz هست نه 1ghz.

دوست عزیز 100% واسه این گوشی win7even کوک میشه اگه وقت کردید به xda که مرجع htc هست یه سری بزنید.در ضمن بوت کردن همزمان آندرویید و ویندوزموبایل رو این گوشی قطعی شده ودر مراحل آخرشه و بزودی واسه دانلود گذاشته میشه و عالی میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توجه توجه
اورکلاک کردن اگر با دقت انجام گیرد هیچ ضرری به گوشی نمیزند و فقط نکته مهم اینه که دمای پردازنده بسیار بالا میره که باید مراقب بود.وبیشتر از 1280mhz اور نکرد.یکی از بچه های متخصص موبایلستان تا نزدیک 1400mhz اورکلاک کرده بود و فقط هنگ کرده بود که دوباره کم کرده بود.
همونطور که گفتم چون سرعت یا کلاک این گوشی به صورت پیشفرض روی حدود 800mhz گذاشته شده با تغییر به 1100mhz تغییر سرعت خیلی زیادی تجربه خواهید کرد.و فیلمهای HD به آسانی نمایش داده خواهند شد.
یه مسئله مهم دیگه که در سایت XDA عنوان کردند اینه که قدرت و کیفیت فیلمبرداری بالا میره.مطمن باشید هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه و نظر همه متخصصین اینه که اورکلاک به صورت مستقیم هیچ آسیبی به پردازنده نمیزنه بلکه گرمای ناشی از اورکلاک به پردازنده آسیب احتمالی میزنه که با پایین نگه داشتن دمای پردازنده (مثلا" با یه کیسه یخ پشت در باطری)هیچ آسیبی به گوشی نمیزنه.
نکته دیگه با اینکه TOSHIBA T01 از SNAPDRAGON استفاده میکنه اما با این برنامه اورکلاک نمیشه که دلیلشو تفاوت درایورها عنوان کردن.
من آدرس فایل میزارم اگه سوالی داشتین در خدمتمدوست عزیز حالا اگه اینو ما رو 110mhz اورکلاک کنیم . بخوام برای همیشه از این فرکانس استفاده کنیم.
چنین چیزی میشه؟ یا اینکه در مواقع لزوم باید اورکلاک کنیم؟ یا باید کلا با یه کیسه یخ بریم بیرون از خونه:31:
و اگر میشه . بخوایم فیلم hd برای چند ساعت نگاه کنیم ویا برا چند ساعت بازی کنیم تو این فرکانس آسیبی به گوشی نمیرسونه؟
به این چیزا باید توجه کنیم!

BLACK_SUN
18-05-2010, 13:59
دوستان من قصد خریده گوشی دارم و یکی از گزینه هام HD2 هست اگه میشه منو تو این تاپیک که میزارم راهنمایی کنید!و موارده مثبت و منفی ای گوشی رو بگید مرسی:10::11:
[HTML] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/HTML

hirondelle
18-05-2010, 15:43
دوستان در مورد نحوه آپدیت گوشی میشه توضیح بدین ، من اولین باره ویندوز موبایل استفاده می کنم،تا جایی که ممکنه ساده و با جزئیات بگین

4870x2
18-05-2010, 18:46
در سوگ hd2
.
بهترین کوچ از hd2 فکر کنم نکسوس باشه

Aless
18-05-2010, 21:57
صفحه اش را عوض كن چرا گوشي به اين نازي را راحت از دست ميدي؟!

htc-hd2es
19-05-2010, 11:10
دوست عزیز حالا اگه اینو ما رو 110mhz اورکلاک کنیم . بخوام برای همیشه از این فرکانس استفاده کنیم.
چنین چیزی میشه؟ یا اینکه در مواقع لزوم باید اورکلاک کنیم؟ یا باید کلا با یه کیسه یخ بریم بیرون از خونه:31:
و اگر میشه . بخوایم فیلم hd برای چند ساعت نگاه کنیم ویا برا چند ساعت بازی کنیم تو این فرکانس آسیبی به گوشی نمیرسونه؟
به این چیزا باید توجه کنیم!
دوست عزیز من که نگفتم الا بالا باید اورکلاک کنید.من گفتم کارخانه کلاک پردازنده مارو رو 768mhz تنظیم کرده(پیشفرض یا دیفالت) _ مثلا" امنیا2 کلاک اسمیش 800 هست اما در عمل حدود650 و همینطور تمام گوشی ها که پردازنده دارن
میگفتم _ این برنامه کاری میکنه که سرعت پردازنده رو سرعت وکلاک واقعیش تنظیم شه نه رو کلاکی که کارخانه گذاشته تا اینجا اورکلاکی صورت نگرفته و فقط در برنامه شما روبروی Autoscaling گزینه Disable میزنید و میبینید که کلاک روی 998mhz ایستاد یعنی روی کلاک واقعی پردازنده و از پایین از menu گزینهApply speed at boot انتخاب میکنید تا پردازنده رو این کلاک پایدار بشه.
حالا اگه کسی دوست داشت اورکلاک کنه میتونه یکی از گزینه های موجود در پایین که با رنگ سبز_نارنجی_وقرمز مشخص هست انتخاب کنه و فکر میکنم تا 1113mhz هیچ آسیبی به گوشی نمیرسه یعنی خیلی ها کردن این کارو من هم این کارو کردم اما اولا" ترسیدم ودوباره رو 998 آوردم ثانیا" نیاز به همچین کلاکی نداشتم و من حتی بازیهای پلی استیشن رو 768mhz به راحتی بازی میکنم ونیازی به کلاک بالای 1000 ندارم.
تا حالا کسی نتونسته رو اعداد قرمز که بالای 1228 پایدار کنه.
اگر کسی خواست اورکلاک کنه یعنی بالای 1000 ببره بهم بگه.

htc-hd2es
19-05-2010, 11:17
در سوگ hd2
.
بهترین کوچ از hd2 فکر کنم نکسوس باشه

این عکس (بالایی)من 4 ماه پیش از نت ورداشتم.این گوشی که مال شما نیست و تنها گوشی hd2 که صفحش شکسته حالا معلوم نیست صاحبش چه حالی داشته که کوبونده گوشی یه جایی:31:

hirondelle
19-05-2010, 15:47
دوستان در مورد نحوه آپدیت گوشی میشه توضیح بدین ، من اولین باره ویندوز موبایل استفاده می کنم و اولین باره که میخام یه گوشی آپدیت کنم،تا جایی که ممکنه ساده و با جزئیات بگین.ممنون
کسی نبود...؟

fasters7
19-05-2010, 21:17
مثل این که اون 440 بال در آوردن داشت ! چون من دیروز برنامه هام جور شد و رفتم کل علائدین رو گشتم کلا 3 تا دونه hd2 دست دوم پیدا کردم که همه با هم به نظر هماهنگ بودن و همه میگفتن در حد نو, و همه میگفتن 550 تومن.
آخرش امروز تمیز ترینشون رو گرفتم. :40: متاسفانه گارانتیش پارس تلکام هستش, ولی خوب, واقعا من ک به جز زمانی که باهاش مکالمه شده, فرقش رو با آکبند متوجه نمیشدم ! (توی بقیه اشون قشنگ مشخص بود)

قیمت دقیق این گوشی بدون گارانتی رو کسی داره؟

قیمت روز بدون گارانتی : 630
دست دوم : 550 (با گارانتی, تا حدود برج 9)
گارانتی پرشین تلکام : 710 (قیمت مستقیم از سایت پرشین تلکام. جالبه, چند روز پیش که چک میکردم 690 بود)

دوستان در مورد نحوه آپدیت گوشی میشه توضیح بدین ، من اولین باره ویندوز موبایل استفاده می کنم،تا جایی که ممکنه ساده و با جزئیات بگین

برای آپدیت رام این گوشی, به سایت htc بخش support برین و گوشی خودتون رو انتخاب کنین. آخرین آپدیت رام رو انتخاب کرده, با وارد کردن سریال گوشی اون رو دانلود کنین و مرحله مرحله, بعد از خوندن توضیحاتش جلو برین
فقط کافیه باتری گوشی بالای 50% باشه و تو همه ی مراحل تیک مربوطه رو بزنین و جلو برین, خیلی راحت انجام میشه
برای آپدیت رام این گوشی (برای رام کوک شده) اول باید گوشی خوتون رو hspl کنید (یکجورایی اون چیزی که من فهمیدم قفلش رو میشکنین که بشه رام کوک شده نصب کرد, بقیه مراحل هم مثل بالا هستش, فقط باید برنامه ی flash center رو هم بگیرین و رام مورد نظرتون رو توی فولدر ruu داخل فولدر flash center بریزین و مراحل بالا رو انجام بدین.
(من خودم با توجه به اینکه امروز صبح گوشی رو خریدم, هنوز این کار رو روی این گوشی انجام ندادم, ولی روی hd دقیقا همینطوری بود که توضیح دادم.)

fasters7
20-05-2010, 14:21
حالا خودم توی ریختن رام کوک شده روش گیر کردم ! گوشی رو با hspl 2 که توی xda پیدا کرده بودم hspl کردم ( روی 2.08) ولی الان هرچی رام یا رادیو میام روش بریزم روی 0% میمونه و هیچی که هیچی ! و بعد هم با چندبار توضیح برای ریکاوری (با در آوردن باتری) ارور میده و همین.
اگه لطف کنین راهنماییم کنین, پیشاپیش ممنون

ویرایش : دوباره با همون برنامه, روی 1.66 hspl کردم و رادیو و رام هردو به راحتی نصب شدن

حالا که تست کردم لینک هاش رو میذارم :

hspl 2 :

رادیو 2.10 :

رام انرژی (17 می 2010 , یعنی همین سه روز پیش ! :27: ) :

البته این با کوکی تب هستش, بقیه رام هاش رو هم همون بقل ها میتونین پیدا کنین !

و نکته ی لازم به ذکر اینکه همه ی اینها رو با توجه به راهنمایی های دوستان توی سایت موبایلستان پیدا کردم که جا داره ازشون تشکر کنم :10:

hirondelle
21-05-2010, 02:54
hspl 2 :

:10:
این لینک نصب نمیشه،ارور میده که یه برنامه دیگه باید قبلا رو گوشی نصب شده باشه:spl ... یا یه همچین چیزی.گوشی هم کلا هنگ می کنه و باید باطری رو در بیاری :41:

fasters7
21-05-2010, 11:56
این لینک نصب نمیشه،ارور میده که یه برنامه دیگه باید قبلا رو گوشی نصب شده باشه:spl ... یا یه همچین چیزی.گوشی هم کلا هنگ می کنه و باید باطری رو در بیاری :41:

مراحلش رو به همون ترتیبی که گفتم رفتی ؟ اول نوشته بودم که وقتی با 2.08 hspl کردم اصلا نه رادیو و نه رام نصب نمیشدن (و همینطوری که میگی اخطار میداد که باید باتری رو در بیارم و اینا) , ولی بعد دوباره همون برنامه ی hspl 2 رو اجرا کردم و روی 1.66 hspl کردم که هردوتا (هم رادیو و هم رام) به راحتی نصب شدن

راستی, دوستانی که hspl کردن و به مشکلی بر میخورن که باید گوشی رو ببرن به نمایندگی, قبل از این کار, حتما باید hspl رو برگردونین وگرنه گوشی بدون گارانتی حساب میشه. برای اینکار هم یه میتونین خیلی راحت از همین برنامه hspl 2 استفاده کنین و روی مثلا ospl 1.66 تنظیمش کنین و بقیه مراحل. اینطوری, هروقت بخواین رام کوک شده دارین, بقیه مواقع گارانتی ! :31:

4870x2
21-05-2010, 15:24
این عکس (بالایی)من 4 ماه پیش از نت ورداشتم.این گوشی که مال شما نیست و تنها گوشی hd2 که صفحش شکسته حالا معلوم نیست صاحبش چه حالی داشته که کوبونده گوشی یه جایی
ایول!
فکر نمی کردم کسی متوجه بشه : دی
البته از اون فعال بودن 3g هم معلومه مال من نیست!

hirondelle
21-05-2010, 18:17
مراحلش رو به همون ترتیبی که گفتم رفتی ؟ اول نوشته بودم که وقتی با 2.08 hspl کردم اصلا نه رادیو و نه رام نصب نمیشدن (و همینطوری که میگی اخطار میداد که باید باتری رو در بیارم و اینا) , ولی بعد دوباره همون برنامه ی hspl 2 رو اجرا کردم و روی 1.66 hspl کردم که هردوتا (هم رادیو و هم رام) به راحتی نصب شدن

راستی, دوستانی که hspl کردن و به مشکلی بر میخورن که باید گوشی رو ببرن به نمایندگی, قبل از این کار, حتما باید hspl رو برگردونین وگرنه گوشی بدون گارانتی حساب میشه. برای اینکار هم یه میتونین خیلی راحت از همین برنامه hspl 2 استفاده کنین و روی مثلا ospl 1.66 تنظیمش کنین و بقیه مراحل. اینطوری, هروقت بخواین رام کوک شده دارین, بقیه مواقع گارانتی ! :31:
میشه لطفا یه ذره ساده تر توضیح بدی؟من اون لینکی رو که گذاشته بودی ،دانلود کردم و کپی کردم رو مموری گوشی و اجرا کردم.روی گوشی یه صفحه سه رنگی اومد و ارور داد و مجبور شدم باطری رو در بیارم.کجای کار من ایراد داشته دقیقا؟
ممنون از وقتی که می ذاری:46:

spcivileng
21-05-2010, 19:04
سلام ... حاجی این ویندوز سون کمپلت پرید ؟

htc-hd2es
21-05-2010, 22:39
سلام ... حاجی این ویندوز سون کمپلت پرید ؟
خبرهای خوبی در راهه!
بزودی هم WM7 و هم آندرویید روی HD2 کوک میشه.
در سایت XDA چند نفر متخصص رو این پروژه ها کار میکنن که آخرین خبری که دادن گفتن در مراحل پایانی بوت کردن(سوار کردن) آندروئید و ویندوز فون7 رو HD2 هستن اتفاقا" خفن ترین فرد XDA رو بیرون دادن رام WM7 رو HD2 داره کار میکنه ومطمئن باشین همین روزها میتونید همزمان از آندرویید و ویندوز رو گوشیتون حالشو ببرین.

spcivileng
22-05-2010, 20:55
خبرهای خوبی در راهه!
بزودی هم WM7 و هم آندرویید روی HD2 کوک میشه.
در سایت XDA چند نفر متخصص رو این پروژه ها کار میکنن که آخرین خبری که دادن گفتن در مراحل پایانی بوت کردن(سوار کردن) آندروئید و ویندوز فون7 رو HD2 هستن اتفاقا" خفن ترین فرد XDA رو بیرون دادن رام WM7 رو HD2 داره کار میکنه ومطمئن باشین همین روزها میتونید همزمان از آندرویید و ویندوز رو گوشیتون حالشو ببرین.

دمت گرم حاجی ... خدا از دهنت بشنفه !

یه چیز فقط ، شرمنده ما بی سوادیم دیگه :31: این کوک شدن یعنی چی ؟

یه چیز دیگه هم اینکه الآن این رام کوک شده و رادیو کدومش روونتر و بهتره بزنیم رام اصلی رو پرپر کنیم :27:

اووووم این لینک ناوویتل رو هم من گیر نیاوردم اما جارمین رو نصبیدم .. جواب داد اما میگن ناویتل امکاناتش خفنتره ... اگه لینکشو دارین لطفا" .... :11:

oghtapost
24-05-2010, 00:39
لطف کنید ضعفای این گوشیو ....
مم
نون
.
.

htc-hd2es
24-05-2010, 02:24
دمت گرم حاجی ... خدا از دهنت بشنفه !

یه چیز فقط ، شرمنده ما بی سوادیم دیگه :31: این کوک شدن یعنی چی ؟

یه چیز دیگه هم اینکه الآن این رام کوک شده و رادیو کدومش روونتر و بهتره بزنیم رام اصلی رو پرپر کنیم :27:

اووووم این لینک ناوویتل رو هم من گیر نیاوردم اما جارمین رو نصبیدم .. جواب داد اما میگن ناویتل امکاناتش خفنتره ... اگه لینکشو دارین لطفا" .... :11:
رام کوک شده یعنی افراد ماهر رامهای اصلی رو درش تغییراتی میدن مثلا" برنامه های به درد نخور حذف میکنن وبجاش برنامه های کاربردی و خوب میزارن و همچنین حافظه داخلی حدود 100مگ افزایش پیدا میکنه که خیلی مهمه در رامهای اصلی حدود 120-140مگه اما در رامهای کوک شده مثل dutty 225مگه.همچنین سرعت رام بیشتر میشه و نسبت به رامهای رسمی که خیلی سنگینن رامهای کوک شده سبک وسریع هستن.در یک کلمه رام کوک شده یعنی یه فرصت برای لذت بردن بیشتر از گوشی.
ناویتل آدرسشو میزارم مجانی دانلود کنید.
البته ozi explorer هم خیلی خوب و دقیقه.

Aless
25-05-2010, 11:28
اگه اندرويد و ويندوز 7 بياد براي گوشي ديگه كار اين گوشي از غول و امپراطور و هيولا و ... ميگذره!!!
راستي اگه سون نصب كرديم و خوشمون نيومد ميشه برگرديم روي 6.5 ؟

AryanLand
25-05-2010, 14:30
اگه اندرويد و ويندوز 7 بياد براي گوشي ديگه كار اين گوشي از غول و امپراطور و هيولا و ... ميگذره!!!
راستي اگه سون نصب كرديم و خوشمون نيومد ميشه برگرديم روي 6.5 ؟

سلام.

بله میتونید دوباره دانگرید کنید.:11:

sshaffafi10
27-05-2010, 11:17
سلام خدمت دوستان عزیز.
من یه hd2 دارم که پلیر تو قسمت htc sense درست کار نمیکنه.تا الان در حدود 20 گیگ رام هم زدم ولی مشکلم حل نشده.
آیا کسی این مشکل رو داشته؟چطوری میشه حلش کرد؟
شرح:چند ثانیه از آهنگ رو پخش میکنه بهد یا ارور میده یا استوپ میکنه.

xerxes again
27-05-2010, 11:47
سلام خدمت دوستان عزیز.
من یه hd2 دارم که پلیر تو قسمت htc sense درست کار نمیکنه.تا الان در حدود 20 گیگ رام هم زدم ولی مشکلم حل نشده.
آیا کسی این مشکل رو داشته؟چطوری میشه حلش کرد؟
شرح:چند ثانیه از آهنگ رو پخش میکنه بهد یا ارور میده یا استوپ میکنه.
من اینم مشکلو با n85 و هنزفیری داشتم که آپدیت کردم حل شد.
البته این دو گوشی هیچ شباهتی نه از نظر سیستم عامل، پردازنده و ... ندارن.

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-05-2010, 17:44
سلام دوستان

:20:

وقتِ همگی به خیر

================================================

نمیدونم ماجرایِ گوشیِ من یادتون هست یا نه

کار کشید به دادگاه و دیروز حکم نهائی صادر شد که باید یه گوشی نو به من بدن

:20:

گفتند تا یک هفته دیگه مراحلِ اجرای حکم طول میکشه .

من دیگه از خیر و از شرِ این گوشی گذشتم

شاید تا تحویلش گرفتم ردش کنم بره چون واقعاً جیگر من رو خون کرد

==============================================

من این گوشی رو حدودِ 4 ماه پیش خریدم 279 دینار کویت .

میدونین حالا چنده ؟؟؟؟؟ 175 دینار !!!!!! تازه یک پرینتر دیسک جتِ اچ پی هم مجانی بهتون میدن !!!!!!! یعنی 104 دینار ازرون شده ظرفِ 4 - 5 ماه !!!!!!!!

میدونین چرا ؟؟؟؟؟ چون همه فهمیدن چه آشغالیه و باد کرده رو دستشون .

( میدونم این حرف به مذاقِ اونهایی که با نشرِ این اطلاعات و حقایق ، منافعشون به خطر میافته خوش نمیاد )

================================================== ===

اگه این گوشی رو خریدین که هیچ چون کار از کار گذشته اما اگر هنوز نخریدین :

1 - اگه زیاد اس ام اس میزنین و با تلفن صحبت میکنین ، این گوشی اصلاً به دردتون نمیخوره و کفرتون رو در میاره

2 - اگه به لطفِ خدا پولدارید و قیمتش براتون بی اهمیته ، برید بخرید خوش به حق و حلالتون . یکی دو ماه باهاش بازی بازی میکنین بعدش هم میبخشیش به یه نفر یا میفروشینش و ضررش هم اصلاً براتون مهم نیست .

3 - نوشتن با سرِ انگشت و با کیبوردِ به اصطلاح مدرنِ خازنی !!!! براتون تجربه ناخوشایندی خواهد بود .

4 - اگر پولدار نیستین ، هرگز هرگز هرگز چیزی رو که تازه به بازار اومده و قیمتش سرسام آوره و کسی هم نمیدونه چی هست و چی از آب در میاد نخرید .
==================================

5 - اگه دستتون کوچیکه نمیتونین با یک دست با این گوشی درست کار کنین و اذیتتون میکنه

6- فراموش نکنین که این گوشی از رویِ لباس هم عمل میکنه پس هرگز بدون قفل کردنِ صفحه اون رو در جیبتون قرار ندین وگرنه ممکنه مشکل ساز و مصیبت ساز بشه . خنده دار نیست ؟؟؟ با ناخن کار نمیکنه اما از روی کت و شلوار و پالتو هم کار میکنه !!!!!!!

:38:

==============

شکی نیست که این مطلب به مذاقِ کسانی که منافعشون در خوش نام بودنِ این گوشی هست خوش نمیاد .

اگر از این مطالب خوشتون نیومد ، خب بی خیالش بشین . نظرِ شخصی هست . خودتون رو زیاد ناراحت نکنین

:10:

================================================== ===

از همۀ دوستانِ عزیز که در این تاپیک اطلاعاتِ صحیح ومفید در اختیارِ ما قرار میدن ممنونم

:11:

یا حق تا بعد

Aless
28-05-2010, 20:46
شما دوست من بنظرم عصباني هستيد چون بي دليل فقط ميگيد نخريد! 1200 و اپل 4G هم اگه قفلش نكني بزاري تو جيبت مشكل ساز ميشه.صفحه كليد كيوورتي هم كه ماشاالله توي صفحه بزرگ گوشي خيلي راحته مگه اينكه يخوايد با شصت پاتون پيامك بديد.بنده هم نه كارمند اچ تي سي هستم نه نمايندگيشا دارم و نه تعصب خاصي (دانشجو هستم) فقط لازم ديدم تا فرافكني نشده توضيح بيشتري بدم.ان شاالله هم شما يه گوشي بهتر از اين غول پي پي سي بخريد!

apple_red0812
29-05-2010, 13:46
سلام بچه های گل پاکت پی سی
من اچ دی 2 دارم و نیاز به یه برنامه فارسی ساز دارم !
بهم دادن بچه ها قبلا نصب هم میشد راحت ولی تنها مشکلش این بود که وقتی میخاستم انگلیسی تایپ کنم نوشته ها پیدا نبود و بعد از تایید کردن پیدا میشد و برام مشکل بود؟
اگه فارسی ساز عالی که خودتون هم نصب کردید و کار میکنه بهم لینک دانلودش رو بدید ممنون میشم راستی بیشتر برا نوشتن اسمس فارسی و اسمسهایی که برام میاد نیاز دارم /// ممنون
راستی شنیدم اچ دی تو بازی های عالی روش نصب میشه اگه سراغ دارید ادرسی هم به ما بدید :):41:

Aless
29-05-2010, 22:59
فارسي ساز Mobidiv 404 من نصب كردم خيلي خوب بود . توي نت بگردي ميجوري.بازي هم براش زياد هست با حجم بالا و گرافيك توپ!

apple_red0812
30-05-2010, 00:38
فارسي ساز Mobidiv 404 من نصب كردم خيلي خوب بود . توي نت بگردي ميجوري.بازي هم براش زياد هست با حجم بالا و گرافيك توپ!
داداش گلم میدونم هست اگه میشه لینک بده من زیاد وارد به وب گردی نیستم جون داش :19:

ghorban2
30-05-2010, 23:15
به نظرتون hd2 رو با گارانتی پرشین تله کام بگیرم یا گارانتی یاس؟ اگر یاس بگیرم بیمه هم داره؟
نقشه ی آریو اقلیم که پرشین تله کام میده زیاد برام مهم نیست نمی خوام بخاطرش پول بیشتر بدم.

AryanLand
30-05-2010, 23:26
به نظرتون hd2 رو با گارانتی پرشین تله کام بگیرم یا گارانتی یاس؟ اگر یاس بگیرم بیمه هم داره؟
نقشه ی آریو اقلیم که پرشین تله کام میده زیاد برام مهم نیست نمی خوام بخاطرش پول بیشتر بدم.

سلام.

والا فکر میکنم گارانتی هاشون تفاوت چندانی نداشته باشه ضمن اینکه یاس هم بیمه داره هم اینکه قدیمی تره.(البته من تا حالا هر چی گوشی HTC گرفتم با یاس گرفتم).اما در مورد پول بیشتر هم معمولا" با گارانتی یاس گرونتره.اما اینکه شما با کدوم گارانتی بگیرید رو نظری ندارم.:11:

hosein_133
31-05-2010, 20:29
دوستان من یه hd2 دارم که میفروشم
در واقع ماله یکی از دوستامه
هرکی خواست پ خ بده
اگر این پستم خلاف قوانین بود پیشاپیش عذرجواهی میکنم

Hamid4777
03-06-2010, 17:23
سلام
علت مصرف بالای این گوشی صفحه بزرگ از نوع TFT هست؟
یعنی اگر صفحه اون AMOLED بود مصرف اون کمتر میشد؟ (چون ظاهرا مصرف این نوع صفحه ها خیلی کمتر ار TFT هست، مثل Omnia 2 که دوام باتری اون خیلی خوبه.
بنظر شما ارزش داره که صبر کنم یه ویندوزموبایل خوب با صفحه خازنی و AMOLED بیاد ؟

M@hdi-B
03-06-2010, 17:49
سلام
علت مصرف بالای این گوشی صفحه بزرگ از نوع TFT هست؟
یعنی اگر صفحه اون AMOLED بود مصرف اون کمتر میشد؟ (چون ظاهرا مصرف این نوع صفحه ها خیلی کمتر ار TFT هست، مثل Omnia 2 که دوام باتری اون خیلی خوبه.
بنظر شما ارزش داره که صبر کنم یه ویندوزموبایل خوب با صفحه خازنی و AMOLED بیاد ؟

هم ال سی دی و هم پردازنده و هم اینکه باطریش از امنیا 2 ضعیف تره...امنیا2 باطریش 1500 میلی آمپره.

چندان مصرف بالایی هم نداره...من با کارکرد معمولی تا 1.5 روز هم شارژ داشتم.

fasters7
03-06-2010, 18:16
میشه لطفا یه ذره ساده تر توضیح بدی؟من اون لینکی رو که گذاشته بودی ،دانلود کردم و کپی کردم رو مموری گوشی و اجرا کردم.روی گوشی یه صفحه سه رنگی اومد و ارور داد و مجبور شدم باطری رو در بیارم.کجای کار من ایراد داشته دقیقا؟
ممنون از وقتی که می ذاری:46:

آقا شرمنده, من یه چند روزی بود که اصلا نتونستم بیام و سر بزنم, جدا عذر میخوام.

روشی که من خودم استفاده کردم این بود :

گوشی رو از طریق usb به کامپیوتر وصل کردم, گذاشتم اکتیو سینک همه ی کارهاش رو انجام بده. وقتی که توی برنامه اش فقط نوشته بود connected (سینک کردنش تموم شده بود) برنامه ی hspl2 رو اجرا کردم (از روی کامپیوتر) و مرحله به مرحله جلو رفتم و روی همون مقداری که گفتم تنظیمش کردم و خوب, اون مرحله بدون هیچ مشکلی جلو رفت ( صفحه ی گوشی سه رنگ میشه و این هیچ مشکلی نیست. اگه هنگ کرد و برنامه هم توی کامپیوتر هیچ پیشرفتی (برای چند دقیقه) نداشت اون موقع باتری رو در بیارین, برای من که مشکلی پیش نیومد. )

این از این مرحله, اگر توی مراحل بعدیش هم توضیحی خواستین من در خدمتم.

باز هم به خاطر تاخیرم شرمنده

poooryaa
03-06-2010, 21:50
سلام
من دیشب htc ht2 خریدم ولی زبان گوشیم المانی هستش..چه جوری باید زبان گوشیمو انگلیسی کنم؟:20:

ghorban2
04-06-2010, 10:46
آقا یه سوال . تو جعبه ی گوشی فکر کنم فقط یک کارت دو گیگ هست می خوام یه کارت 16 گیگ بگیرم. چه مارکی بگیرم که خیالم راحت باشه و سرعت خوبی هم داشته باشه و حدودا چه قیمتی هست؟

fasters7
04-06-2010, 11:11

سلام.

والا فکر میکنم گارانتی هاشون تفاوت چندانی نداشته باشه ضمن اینکه یاس هم بیمه داره هم اینکه قدیمی تره.(البته من تا حالا هر چی گوشی HTC گرفتم با یاس گرفتم).اما در مورد پول بیشتر هم معمولا" با گارانتی یاس گرونتره.اما اینکه شما با کدوم گارانتی بگیرید رو نظری ندارم.:11:

سلام.
راستش من خودم خیلی حق انتخابی توی گارانتی نداشتم وقت خرید (دست دومش خیلی کم پیدا میشه) ولی با توجه به چیزایی که شنیدم به نظرم پرشین بهتره. اون هم بیمه (آریو بیمه !) داره که بر خلاف گارانتی یاس (بیمه البرز) که فقط یک بار قابل استفاده است و اگه اشتباه نگم 50% از خود شخص میگیره, سه بار قابل استفاده هستش و 25% رو از خود شخص میگیره و جدای از اون, یاس روی خرید برنامه راهیابی حدود 10-12 تومن تخفیف میده, ولی پرشین همراه خودش یه برنامه 40 تومنی داره. (این بخشش فقط شنیده است, مطمئن نیستم) ولی بخشی که مطمئن باشم ازش اینه که اوائل که این گوشی اومده بود و با همراه اول مشکل داشت, یاس جوابهای الکی میداد ولی پرشین خیلی بهتر جواب درست رو داد و خدمات بهتری به مشتری ها داد.

سلام
من دیشب htc ht2 خریدم ولی زبان گوشیم المانی هستش..چه جوری باید زبان گوشیمو انگلیسی کنم؟:20:

مبارک باشه, ولی از کجا خریدین که آلمانی بوده زبانش ؟! :31: توی تب آخر sense, (بخش تنظیمات) از پائین چهارمین مورد رو باز کنین و توی اون هم بخش اول, توی اون region رو english (united states) یا هر جای دیگه ای که میخواین انتخاب کنین. (اینکار از طریق start > settings > system > regional settings هم قابل انجام هستش. )
موفق باشید :11:

moji2007
07-06-2010, 10:14
سلام
دوستان برنامه ای هست برای این گوشی که GPS اون بدون google map کار کنه . منظورم اینه که نقشه ها روی خود گوشی باشه و نخواد ارتباط اینترنت اون حتماً برقرار باشه . برنامه copilot نقشه های ایران رو نداره ؟

خیلی ممنون

M@hdi-B
07-06-2010, 11:02
سلام
دوستان برنامه ای هست برای این گوشی که GPS اون بدون google map کار کنه . منظورم اینه که نقشه ها روی خود گوشی باشه و نخواد ارتباط اینترنت اون حتماً برقرار باشه . برنامه copilot نقشه های ایران رو نداره ؟

خیلی ممنون

برنامه گارمین هست...می تونی از تاپیک نرم افزارها دانلو کنی....سرچ کن:

schakiba
08-06-2010, 14:33
سلام

یک سوال داشتم توی سایت این موضوع رو پیدا نکردم :

مقایسه htc hd2 با 4g.

آخه من htc hd2 دارم منتظر 4g بودم که دیشب معرفی شد.

4g اپل با توجه به شرایط موجود پشتیبانی نرم افزاری در ایران ارزش خرید داره ؟ (در مقابل htc hd2).

مرسی

ghorban2
08-06-2010, 21:50
آیا بازی درست و حسابی برای HD2 که از خصوصیت مالتی تاچ استفاده کنه وجود داره؟
تو کلوپ بازی پرسیدم کسی جواب نداد.

abas68
09-06-2010, 13:00
سلام دوستان من میخام این گوشی رو بگیرم قیمت دست دوم این گوشی چنده ایا 470 تا500 گیر میاد

Aless
09-06-2010, 14:36
سلام دوستان من میخام این گوشی رو بگیرم قیمت دست دوم این گوشی چنده ایا 470 تا500 گیر میاد

اخرين قيمت دست دوم كه داشتم 550 بود.بايد خيلي بگردي تا پيدا كني.

hamed999
09-06-2010, 16:22
البته با گارانتی 550 بدون گارانتی اگه بتونی گیر بیاری 440 تا 480 هست

hosein_133
09-06-2010, 18:04
من 550 میفروشم
با گارانتیه یاس و بیمه

zoorg2
10-06-2010, 17:56
یه سئوال مهم و اساسی مخصوصا از اساتید:

کیبرد اصلی دستگاه که به Full qwerty keyboard معروفه و خیلی هم قشنگ و خوش دسته یه مقدار زیادی کنده وتاخیر داره.من گشتم جای نصب وتنظیماتش روپیدا کنم و سریعش کنم یافت نشد.

کسی اطلاعی از این قضیه نداره چون با اینکه خیلی قشنگه و لی دستم سریع شده و اعصابم رو به هم می ریزه

fasters7
10-06-2010, 19:55
البته با گارانتی 550 بدون گارانتی اگه بتونی گیر بیاری 440 تا 480 هست

من همین تازگی ها دنبال دست دوم این گوشی بودم, کل علائدین رو زیر و رو کردم و کلا 3تا پیدا کردم که یکیش الان دست خودمه :31: ولی قیمت همه 550 بود. و البته همه هم ادعا داشتن که در حد نو هستش و گارانتی داره. با توجه به اینکه دست دوم داری میگیری و معلوم نیست دست کی بوده و چه باهایی سر گوشی بدبخت آورده من شدیدا پیشنهاد میکنم که با گارانتی بگیر (بعد از ریختن رام کوک شده هم میشه برگردوند که گارانتی داشته باشی).
و حتما توی software info میزان مکالمه رو هم چک کن, یکی از گوشی هایی که دیدم 30 ساعت باهاش حرف زده بود طرف !!! :18: :27:

یه سئوال مهم و اساسی مخصوصا از اساتید:

کیبرد اصلی دستگاه که به Full qwerty keyboard معروفه و خیلی هم قشنگ و خوش دسته یه مقدار زیادی کنده وتاخیر داره.من گشتم جای نصب وتنظیماتش روپیدا کنم و سریعش کنم یافت نشد.

کسی اطلاعی از این قضیه نداره چون با اینکه خیلی قشنگه و لی دستم سریع شده و اعصابم رو به هم می ریزه

من که فکر نکنم در سطح اساتید باشم :11:, ولی برای تنظیمات این کیبورد باید بری توی settings > personal > input و کیبوردت رو touch input انتخاب کنی و options رو بزنی. ولی برای من که 5 تا مورد on/off میاره که هیچ کدومش هم به نظرم به سرعتش مربوط نمیشه (تنظیماتش اینهاست : symbol lock - typing sound - spell correction - word completion ( t9) word completion ( abc )
حالا اگه روش دیگه ای (مثلا از طریق red edit یا یه چیزی تو این مایه ها) هست و اساتید در جریان هستن ممنون میشم اگه لطف کنن و بگن
من خودم از finger keyboard استفاده میکنم و تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که توی htc messages هیچ اسمی پیشنهاد نمیده و یا باید یکبار کیبوردم رو عوض کنم یا اینکه از طریق سرچ برم که خوب, برای این گوشی یه کم ضایع است

abas68
11-06-2010, 12:25
دوستان تکلیف ویندوز 7 با این گوشی چی شد

abas68
11-06-2010, 12:33
یک سواله دیگه که داشتم htc واسه نکسوس وان قابلیت فیلمبرداری hd رو داده واسه این گوشی هم این کار رو کرده

fasters7
11-06-2010, 13:08
دوستان تکلیف ویندوز 7 با این گوشی چی شد

آخرین خبری که دارم همینه که xda داره روی wm7 و android کار میکنه که روی hd2 سوارش کنن

یک سواله دیگه که داشتم htc واسه نکسوس وان قابلیت فیلمبرداری hd رو داده واسه این گوشی هم این کار رو کرده

این رو من هم دیدم, ولی اون طوری که من فهمیدم از طرف htc نبوده, یکی از اعضای xda هکش کرده و تونسته به 720p برسه

توی این لینک هم توضیحاتش بیشتره و فیلم هم گذاشته :

Hamid4777
11-06-2010, 19:56
سلام
من تصمیم دارم این گوشی رو بخرم. اما دو مورد هست که از دوستان خواهش میکنم درباره آنها راهنمایی کنند:
1- دوام باتری: استفاده روزانه من احتمالا اینطور خواهد بود: روزی 1 ساعت مطالعه فایلهای pdf و آفیس و گاهی استفاده از دیکشنری، 2 ساعت گوش دادن به موزیک، یک ساعت تماشای فایلهای تصویری، 15 دقیقه اینترنت، صحبت کردن با گوشی خیلی کم ( در حد 5 دقیقه). با این وضعیت فکر میکنید دوام باتری چقدر طول میکشه؟
2- بزرگی HD2 و مساله حمل و نقل اون: دوستانی که این گوشی رو دارند معمولا چطور اون رو حمل میکنند؟ توی جیب شلوار جا میشه؟ کیف حمل کمری برای این گوشی هست؟

moji2007
11-06-2010, 20:03
سلام
من تصمیم دارم این گوشی رو بخرم. اما دو مورد هست که از دوستان خواهش میکنم درباره آنها راهنمایی کنند:
1- دوام باتری: استفاده روزانه من احتمالا اینطور خواهد بود: روزی 1 ساعت مطالعه فایلهای pdf و آفیس و گاهی استفاده از دیکشنری، 2 ساعت گوش دادن به موزیک، یک ساعت تماشای فایلهای تصویری، 15 دقیقه اینترنت، صحبت کردن با گوشی خیلی کم ( در حد 5 دقیقه). با این وضعیت فکر میکنید دوام باتری چقدر طول میکشه؟
2- بزرگی HD2 و مساله حمل و نقل اون: دوستانی که این گوشی رو دارند معمولا چطور اون رو حمل میکنند؟ توی جیب شلوار جا میشه؟ کیف حمل کمری برای این گوشی هست؟

سلام
من الان 3 روزه این گوشی رو خریدم
از نظر دوام باطری دوام کمی داره که البته با صفحه به این بزرگی و این همه امکانات عجیب هم نیست . اما برای همه کار های شما خوبه . یعنی روزی یک بار شارژ ( ارزشش رو داره )
اره میشه گفت بزرگی اون هم یه مشکله که باز هم با این وجود من میگم ارزشش رو داره . توی جیبت راحت حملش کن ولی وتی می خوای بشینی اون رو در بیار . صفحه اون ضد خش هست و شما مشکلی از طرف صفحه ی اون نداری ( البته طبق ویدویی که توی اینترنت دیدم .
در کل هم باطریش و هم اندازش یه کم دردسر هستن اما چی ارزشش رو داره وفتی یه غول کمر باریک دستت باشه

ghorban2
12-06-2010, 22:47
سلام
من الان 3 روزه این گوشی رو خریدم
از نظر دوام باطری دوام کمی داره که البته با صفحه به این بزرگی و این همه امکانات عجیب هم نیست . اما برای همه کار های شما خوبه . یعنی روزی یک بار شارژ ( ارزشش رو داره )
اره میشه گفت بزرگی اون هم یه مشکله که باز هم با این وجود من میگم ارزشش رو داره . توی جیبت راحت حملش کن ولی وتی می خوای بشینی اون رو در بیار . صفحه اون ضد خش هست و شما مشکلی از طرف صفحه ی اون نداری ( البته طبق ویدویی که توی اینترنت دیدم .
در کل هم باطریش و هم اندازش یه کم دردسر هستن اما چی ارزشش رو داره وفتی یه غول کمر باریک دستت باشه

اینکه تو جیب میذارید، فقط خود گوشی رو میذارید ؟ یا با کیفی که همراهشه؟

moji2007
13-06-2010, 11:11
سلام
امروز پچ مربوط به music stability رو که خود شرکت HTC داده روی گوشی نصب کردم ولی بعد از ریستارت گوشی ، کلیه اطلاعات از قبیل پیام کوتاه و مخاطبین و ... حذف شد .
آیا راهی برای بازگشت اطلاعات وجود داره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید خیلی نیازه . مخصوصا SMS ها

moji2007
13-06-2010, 11:15
اینکه تو جیب میذارید، فقط خود گوشی رو میذارید ؟ یا با کیفی که همراهشه؟

هم با کیف هم بدون کیف فرقی نمیکنه زیاد . اما برای مراقبت بیشتر من اون رو در اکثر موارد با کیف جابجا می کنم

AryanLand
14-06-2010, 00:14
سلام
امروز پچ مربوط به music stability رو که خود شرکت HTC داده روی گوشی نصب کردم ولی بعد از ریستارت گوشی ، کلیه اطلاعات از قبیل پیام کوتاه و مخاطبین و ... حذف شد .
آیا راهی برای بازگشت اطلاعات وجود داره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید خیلی نیازه . مخصوصا SMS ها

سلام.

اگر روی کامپیوترتون با اکتیو سینک سینک شده باشید و رو پی سی داشته باشید میتونید از گزینه ری استور استفاده کنید.اما در کل سعس کن همیشه از یه برنامه بکاپ رو گوشی استفاده کنی که با توجه به تنظیمی که میکنید براتون بکاپ بگیره تا در موارد اینچنینی براتون مشکل درست نشه.(مثل اس پی بی بکاپ):11:

moji2007
15-06-2010, 19:58
دوستان یه سوال داشتم
این رام که برای بهینه سازی باطری هست و این هم لینکشه
اگه برای رام هایی بجز رامهایی که نوشاه استفاده بشه ممکنه چه مشکلاتی رو ایجاد کنه ؟
برای سریال گوشی خودم که اجازه دانلود نمیده اما اون رو تونستم دانلود کنم به نظر شما اون رام رو نصب کنم ؟

ممنون

vahid2533
15-06-2010, 20:39
دوستان یه سوال داشتم
این رام که برای بهینه سازی باطری هست و این هم لینکشه
اگه برای رام هایی بجز رامهایی که نوشاه استفاده بشه ممکنه چه مشکلاتی رو ایجاد کنه ؟
برای سریال گوشی خودم که اجازه دانلود نمیده اما اون رو تونستم دانلود کنم به نظر شما اون رام رو نصب کنم ؟

ممنون

این رام برای گوشی های منطقه خاورمیانه نیست و روی گوشی نصب نمی شود اگر هم نصب شود با مخابرات این کشورها مچ نخواهد بود.:10:

Scud_MD2
16-06-2010, 11:34
سلام دوستان
hd2 واقعا فرمت DivX رو پشتیبانی میکن آخه تو سایت gsmarena اسمی از فرمت divX نبرده

ghorban2
16-06-2010, 15:20
سلام دوستان
hd2 واقعا فرمت DivX رو پشتیبانی میکن آخه تو سایت gsmarena اسمی از فرمت divX نبرده

خوب یه نرم افزار نصب می کنی و تمام. نرم افزارش هم هست.

Scud_MD2
16-06-2010, 21:50
hd2 با کدام سیم کارت سازگاری بهتری دارد ( ایرانسل یا همراه اول )

moji2007
16-06-2010, 22:29
hd2 با کدام سیم کارت سازگاری بهتری دارد ( ایرانسل یا همراه اول )

فرقی نمیکنه یا حداقلش اینه که من فرقی احساس نکردم . این گوشی کاملا به اینترنت وابسطه هست اینترنتش به راه باشه مثل ... کار میکنه D:

ghorban2
17-06-2010, 11:46
می خواستم در مورد ال سی دی ش بپرسم؛
با توجه به اینکه من دست هام مخصوصا تابستونا عرق می کنه یعنی یکمی مرطوب هست می تونم با صفحش کار کنم؟ یا اگر مثلا بیرون باشیم و در حین کار کردن چند قطره آب مثلا باران روی صفحه بریزه ممکنه ال سی دی بسوزه؟ کلا ال سیدیش کی میسوزه؟

king of heaven
17-06-2010, 12:24
سلام به همگي دوستان . 2 روزه که اين مدل رو خريدم ولي باهاش به مشکل برخوردم . دو تا سوال راجع به اين مدل داشتم
1-زماني که خريدم از سايت مشخصاتش رو ديده بودم و تو يمشخصاتي که اعلام شده بود خروجي تي وي نداشت اما فروشنده گفت که با کابل مخصوص ميشه ازش خروجي تي وي گرفت . ايم موضوع صحت داره يا اينکه فروشنده لاف زده ؟؟
2- تو اين 2 روز گوشي 3 بار هنگ کرده .يعني زماني که ميخوام از حالت lock خارجش کنم هر کار يميکنم نميتونم قفلش را با تاچ جابجا کنم و کلا صفحه تاچش کار نميکنه . کليدهاي پايين رو هم که ميزنم چند با رحالت روشن خامو ش ميشه و بعدش مجبورم کلا خاموش و روشنش کنم . به نظر شما ايراد از خود گوشيه يا ويندوزش؟؟؟

moji2007
17-06-2010, 13:26
سلام به همگي دوستان . 2 روزه که اين مدل رو خريدم ولي باهاش به مشکل برخوردم . دو تا سوال راجع به اين مدل داشتم
1-زماني که خريدم از سايت مشخصاتش رو ديده بودم و تو يمشخصاتي که اعلام شده بود خروجي تي وي نداشت اما فروشنده گفت که با کابل مخصوص ميشه ازش خروجي تي وي گرفت . ايم موضوع صحت داره يا اينکه فروشنده لاف زده ؟؟
2- تو اين 2 روز گوشي 3 بار هنگ کرده .يعني زماني که ميخوام از حالت lock خارجش کنم هر کار يميکنم نميتونم قفلش را با تاچ جابجا کنم و کلا صفحه تاچش کار نميکنه . کليدهاي پايين رو هم که ميزنم چند با رحالت روشن خامو ش ميشه و بعدش مجبورم کلا خاموش و روشنش کنم . به نظر شما ايراد از خود گوشيه يا ويندوزش؟؟؟

من تا اونجای که شنیدم و فروشنده بهم گفت نمیشه به TV وصلش کرد .

رام جدید رو از سایت HTC دانلود کن و نصب کن حتما درست میشه این گوشی بعد از 10 روز که دارم امروز برای من هنگ کرده که اون هم مقصر خودم بودم که 100 تا کار رو با هم انجام دادم روش بنده خدا مغزش گرخید .

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-06-2010, 14:13
من خودم از finger keyboard استفاده میکنم و تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که توی htc messages هیچ اسمی پیشنهاد نمیده و یا باید یکبار کیبوردم رو عوض کنم یا اینکه از طریق سرچ برم که خوب, برای این گوشی یه کم ضایع است

سلام

نه دوست عزیز احتیاجی به عوض کردن کیبورد نیست

اول 2 یا 3 حرف از اسم رو بنویسین بعد با دکمه دلیت حرف اخر رو پاک کنین . یک دفعه تمام اسمها رو پیشنهاد میده

گفتم قبلا این گوشی هیچ چیزش مثل آدم کار نمیکنه !!!!!. هی باید بشینین کند و کاو و آزمایش کنین تا قلقش بیاد دستتون
:)

من سه تا کیبورد روش نصب کردم که با کیبورد الرام العربی و کیبوردِ اصلیش میشه 5 تا !!!!!

1- فینگر کیبورد که فارسی و عربی عم داره و برای من که با س زبان سرو کار دارم بسیار مناسبه و تنها با فشار یک دکمه زبان کیبورد عوض میشه

2 - spb کیبورد که عربی و فارسی نداره اما کیبورد جالبی هست

3 - کیبورد tuchpal که اون هم خیلی کارایی داره اما فقط انگلبسی هست

همشون خوبن و در جای خودشون خوب کار میکنند

با بودن این کیبوردها که بعضیهاشون خودش کلمه ها رو کامل میکنه و در وقت صرفه جویی میکنه و کمک میکنه به کسایی که اسپل کلمات انگلیسی رو خوب بلد نیستند ؛ دیگه کیبورد خود دستگاه بی استفاده میشه .

================================================== ===========================

یاد آوریِ مهم:

گرچه خیلی ها میدونند اما گفتنش بی ضرر هست :

تا این موبایل رو میخرین حتما اول از همه spb back up رو نصب کنین و قبل از نصب هر برنامه ای یک بک آپ بگیرین از همه چیز fullbackup
اگر اون برنامه باعث شد که تنظیمات گوشیتون به هم بریزه و قاطی کنه ، فقط کافیه اون فایل بک اپ رو راه بندازین تا ظرف چند دقیقه همه چیز به حالت اول برگرده

مثال :

یک برنامه تو سایتهای عربی دیدم که دخل همه گوشیهای مردم رو اورد . اون برنامه تقویم هجری و ساعات اذان و اینهاست اما تا نصبش میکنین تمام کلمات عربی و فارسی وارونه میشه تو تمام گوشی حتی در مسجها !!!!! . اگه قبلا بک آپ نگرفته باشین ، فقط با هارد ریست درست میشه یا برگردوندن گوشی به حالت کارخانه

یا حق تا بعد

Scud_MD2
18-06-2010, 12:54
hd2 رو با کدوم گرانتی بخرم بهتر هست؟

Scud_MD2
18-06-2010, 12:59
سلام دوستان

zoorg2
18-06-2010, 13:22
سلام دوستان

یاسو پرشین که هر دو خوبن.

منتها پرشین ارزونتره و یه برنامه مجانی روشه.من پرشین گرفتم.کامتل نگیر

Scud_MD2
18-06-2010, 14:06
کیفیت مکالمه با hd2 چه جورییه؟

fasters7
18-06-2010, 22:22
می خواستم در مورد ال سی دی ش بپرسم؛
با توجه به اینکه من دست هام مخصوصا تابستونا عرق می کنه یعنی یکمی مرطوب هست می تونم با صفحش کار کنم؟ یا اگر مثلا بیرون باشیم و در حین کار کردن چند قطره آب مثلا باران روی صفحه بریزه ممکنه ال سی دی بسوزه؟ کلا ال سیدیش کی میسوزه؟

واللا, این چند وقتی که من ازش دارم استفاده میکنم, فقط شبهای جمعه, اگه زیارت عاشورا یادم بره ال سی دیش میسوزه که خوب, اگه برای شما هم اینطوری شد, بگین, من دیگه با گارانتیه رفیق شدم, برات ارزون میتونم ردیفش کنم ! :31: حاجی یعنی چی کلا ال سیدیش (!) کی میسوزه ؟! (فقط شوخی بودها ! یه وقت به کسی از دوستان بر نخوره, فقط قصد مزاح داشتم :10: )

من که تا الان مشکلی با صفحه نداشتم و در همه حالت هم ازش استفاده کردم. وقتی صفحه خیس بشه هم فقط کافیه یه لحظه صفحه رو خاموش کنین و تمیزش کنین, به قول دوستمون مثل .... کار میکنه :20: حرف نداره.

سلام

نه دوست عزیز احتیاجی به عوض کردن کیبورد نیست
اول 2 یا 3 حرف از اسم رو بنویسین بعد با دکمه دلیت حرف اخر رو پاک کنین . یک دفعه تمام اسمها رو پیشنهاد میده

خوب پس شاید برای من اینطوری هم کار نمیکرده ... حالا اینها رو بیخیال ! یه تم وا3 کیبورد خود گوشی اومده, واویلا !
در اصل مال رام miri - dinik هستش, ولی من که اون رو نصب کردم, مصرف باتریم زیادی زیاد شد (2% در ساعت, اونم رو مد airplane !) برای همین دوباره برگردوندم به همون رامی که چند صفحه قبل لینکش رو داده بودم, ولی لینک دانلودش رو پیدا کردم, برای همین گذاشتم که ببینین, نصب کنین و حالش رو ببرین.

لینک کلیه فایل های بازسازی شده با تم miri - dinik :

لینک مخصوص کیبورد :

حتما حداقل لینکش رو ببینین ! خیلی شاهکاره ... :40: :11:

moji2007
18-06-2010, 23:26
بچه ها کسی spb backup رو نداره بزاره اینجا ما دانلود کنیم
از reco backup استفاده کردم گوشی به خواب زمستونی میره

راستی از صفحه کلید resco keyboard میتونید استفاده کنید عجب چیز مردیه من دارم استفاده میکنم خوب جواب میده توی فارسی

Scud_MD2
19-06-2010, 17:28
سلام دوستان
می خواستم بدونم که hd2 کیفیت مکالمش در چه حدی هست؟

nimapix
20-06-2010, 01:02
من 2 روز پیش این گوشی رو با گارانتی پرشین و بیمه که برعکس بقیه شرکتها 3 بار می تونین ازش استفاده کنین خریدم 700 تومن البته یه رم 8 گیگ هم توش بود. فقط دوستان می تونن بگن مدت مکالمه رو کجای این گوشی میشه دید؟ مدت کل مکالمه در تماسهای ورودی و خروجی من هرجا رو گشتم پیداش نکردم.

moji2007
20-06-2010, 09:52
سلام دارم با hd2 پست میدم
مدت مکالمه در مسیر
setting,about,software information
پایین صفحه:31:

AryanLand
21-06-2010, 00:02
بچه ها کسی spb backup رو نداره بزاره اینجا ما دانلود کنیم
از reco backup استفاده کردم گوشی به خواب زمستونی میره

راستی از صفحه کلید resco keyboard میتونید استفاده کنید عجب چیز مردیه من دارم استفاده میکنم خوب جواب میده توی فارسی

سلام.

لینک برنامه SPB Backup .

moji2007
21-06-2010, 12:27
ممنون میشم yahoo messenger رو هم قرار بدین

مرسی

johnypersian1656
21-06-2010, 12:39
ممنون میشم yahoo messenger رو هم قرار بدین

مرسی

moji2007
21-06-2010, 15:55
من دانلود کردم اما 256 بایت بود D:
اصلا از حالت فشرده هم در نمیاد
میشه راهنمایی کنید چطوریه . شاید من نمیدونم شاید هم لینک خرابه

johnypersian1656
21-06-2010, 16:13
من دانلود کردم اما 256 بایت بود D:
اصلا از حالت فشرده هم در نمیاد
میشه راهنمایی کنید چطوریه . شاید من نمیدونم شاید هم لینک خرابه
الان باز تست کردم مشکلی نداشت . حجمش هم 700 کیلو بایته .آپلود کردم اینجا :

moji2007
22-06-2010, 14:13
هر چی گشتم یه youtube downloader که درست کار بده رو نتونستم پیدا کنم .
نرم افزاری برای این کار هست که درست کار بده

مرسی

Scud_MD2
22-06-2010, 19:23
سلام دوستان

من تا چند روز دیگه hd2 می گیرم لطفا اون کسانی که این گوشی رو دارند ازش راضی هستند یا نه

آیا با گرانتی بگیرم بهتره یا بدون گرانتی

moji2007
23-06-2010, 00:01
سلام دوستان

من تا چند روز دیگه hd2 می گیرم لطفا اون کسانی که این گوشی رو دارند ازش راضی هستند یا نه

آیا با گرانتی بگیرم بهتره یا بدون گرانتی

من که راضی هستم چون دلیلی برای عدم رضایت ندارم
من بدون گارانتی گرفتم 610 فکر نکنم هم خراب بشو باشه

Great Kurosh
23-06-2010, 07:13
آقایون من یه مشکلی دارم ... البته شاید قبلا در این مورد بحث شده ولی خواهش می کنم کمکم کنید ....
یه کم در مورد بلوتوث HD2 بگید ... آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه به راحتی کار انتقال فایل از طریق بلوتوث رو انجام داد ؟
آخه من تا حالا چندبار خواستم به گوشیهای دیگه فایل ارسال کنم ولی نتونستم .... فقط گوشی رو سرچ کرده ، شناخته و دیگه هم هیچ .....
ممنون میشم کمکم کنید .

moji2007
23-06-2010, 07:23
آقایون من یه مشکلی دارم ... البته شاید قبلا در این مورد بحث شده ولی خواهش می کنم کمکم کنید ....
یه کم در مورد بلوتوث HD2 بگید ... آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه به راحتی کار انتقال فایل از طریق بلوتوث رو انجام داد ؟
آخه من تا حالا چندبار خواستم به گوشیهای دیگه فایل ارسال کنم ولی نتونستم .... فقط گوشی رو سرچ کرده ، شناخته و دیگه هم هیچ .....
ممنون میشم کمکم کنید .

فکر نکنم راحت تر از این بشه فایل ارسال کرد
از خود explorer دستگاه برای ارسال استفاده کنید نباید مشکلی داشته باشه

M@hdi-B
23-06-2010, 09:32
فکر نکنم راحت تر از این بشه فایل ارسال کرد
از خود explorer دستگاه برای ارسال استفاده کنید نباید مشکلی داشته باشه

البته از برنامه RescoExplorer هم می تونید استفاده کنید..هم درصد فایل ارسالی رو نشون میده هم می تونید چند فایل رو مارک کنید و بفرستید:46:

تو تاپیک برنامه ها سرچ کنید موجوده

moji2007
23-06-2010, 14:33
البته از برنامه RescoExplorer هم می تونید استفاده کنید..هم درصد فایل ارسالی رو نشون میده هم می تونید چند فایل رو مارک کنید و بفرستید:46:

تو تاپیک برنامه ها سرچ کنید موجوده
این هم لینک resco که دوستمون نخواد سرچ کنه D:

pass:

zoorg2
24-06-2010, 12:16
آقا یه چیزی میگم در گوشی که برید حال کنید اگر نمی دونستید

یه برنامه مخصوص برای ی و تیوب داره رو گوشی به صورت فابریک که چون برنامس و به اینترنت وصل می شه قابل فی ل تر شدن نیست.خیلی باهاله .میشه باهاش کلی تو این سایت حال کرد.واقعا دمشون گرم

moji2007
24-06-2010, 14:10

یه برنامه مخصوص برای ی و تیوب داره رو گوشی به صورت فابریک که چون برنامس و به اینترنت وصل می شه قابل فی ل تر شدن نیست.خیلی باهاله .میشه باهاش کلی تو این سایت حال کرد.واقعا دمشون گرم
خوب عزیزم این که نیاز به گفتن نداره همه میدونن اما دستت درد نکنه D:
اما نمیشه ویدو ها رو دانلود کرد

golmohammadi
25-06-2010, 14:41
متاسفانه کارکرد بلوتوث پاکت پی سی مطلوب نیست

ghorban2
25-06-2010, 16:28

مگه میشه کسی ندونه من یه سیمکارت ایرانسل زدم و یه بسته ی یک ماهه gprs هم خریدم که یک ریال! از همراه اول ارزونتره . الآن اینترنت EDGE دارم دارم حال می کنم سرعت دانلودش حداقل 20 کیلوبایت بر ثانیه هست:20:

zoorg2
26-06-2010, 18:10
آقا یه سئوال مهم و فورس:::::

من هم با اینکه اینترنت 128 دارم ،گوشی رو وصل کردم به پی سی دارم امتحان می کنم.منتها تنظیمات گوشی رو قبلا دست زده بودم و الان موقع اتصال به سیستم شارژ نمی شه( در حالت internet sharing ) این طوری باتریم تموم میشه و داغ میشه(هرچند که در اون حالت هم احتمالا زیاد شارژو دشارژ میشه)

کسی می تونه سریع بگه تنظیمات مربوط به شارژ شدن از سیستم کجاست؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی خودمونیم عجب گوشیه بیستیه!!! تا به سیستم زدمش اینترنت برقرار شد.باورم نمی شد.آخه گوشی های دیگه کلی تنظیمات دارن!!

واقعا دم htc گرم.هم از internet sharing وهم wireless router .فقط اینترنت موبایل کم داشت که ایرانسل حال داد

man7tomani
26-06-2010, 18:54
هر کی این گوشی رو داره و میخواد بفروشه یک پ.خ به من بزنه ! (در حد آک)

M@hdi-B
26-06-2010, 19:17
آقا یه سئوال مهم و فورس:::::

من هم با اینکه اینترنت 128 دارم ،گوشی رو وصل کردم به پی سی دارم امتحان می کنم.منتها تنظیمات گوشی رو قبلا دست زده بودم و الان موقع اتصال به سیستم شارژ نمی شه( در حالت internet sharing ) این طوری باتریم تموم میشه و داغ میشه(هرچند که در اون حالت هم احتمالا زیاد شارژو دشارژ میشه)

کسی می تونه سریع بگه تنظیمات مربوط به شارژ شدن از سیستم کجاست؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی خودمونیم عجب گوشیه بیستیه!!! تا به سیستم زدمش اینترنت برقرار شد.باورم نمی شد.آخه گوشی های دیگه کلی تنظیمات دارن!!

واقعا دم htc گرم.هم از internet sharing وهم wireless router .فقط اینترنت موبایل کم داشت که ایرانسل حال داد

سلام.

روی آیکن باطری بزنی تنظیماتش میاد...تو تنظیماتش یه گزینه واسه این که از پی سی شارژ بشه داره.

راهنمایی ناقصه چون گوشی دستم نیست..شرمنده:46:

nimapix
27-06-2010, 17:14
میشه دوستان راهنمایی کنن بگن چجوری میشه با وصل کردن به سیستم به اینترنت وصل شد؟ wireless router چی هست؟ مودم adsl من zyxel هست که هرکاری می کنم این گوشی نمی تونه پیداش کنه اما وقتی مودم محل کارم که اکسس پوینت دی لینک داره سه سوته پیداش می کنه دلیلش چیی تونه باشه؟ ممنونم.

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

مگه میشه کسی ندونه من یه سیمکارت ایرانسل زدم و یه بسته ی یک ماهه gprs هم خریدم که یک ریال! از همراه اول ارزونتره . الآن اینترنت EDGE دارم دارم حال می کنم سرعت دانلودش حداقل 20 کیلوبایت بر ثانیه هست:20:

آقا این بسته رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟ در کل از سرعتش راضی هستی ارزش داره پول بدیم به ایرانسل؟! من همینطوری با وایرلس پارس انلاین وصل شدم با گوشی به نت سرعتش از پی سی خونه بیشتر بود!!!:31:

nimapix
27-06-2010, 22:08
درضمن کسی از بچه ها با این نرم افزار مسیریاب اقلیم که روی گوشی با گارانتی پرشین هست کار کرده؟ برنامش 40000 تومنه که رایگان رو این گارانتی میدن سایتشم دیدم خیلی مفصل بود. من قبل این گوشی OMNIA 2 داشتم که ردیاب جی پی اس این HTC به مراتب از امنیا بهتر کار می کنه ارزش داره این برنامه رو نصب کنیم روش؟

ghorban2
27-06-2010, 22:37
دوستان اینجا تاپیک HD2 هست و به نظر میرسه داریم منحرف میشیم اما جهت اطلاع دوستان:

همراه اول مدتیه یه سری اصطلاحا بسته رویایی گذاشته که می تونید برید تو سایتش هست مثلا 1000 تومان میدید یه بسته ی یک روزه میگیرید یعنی 24 ساعت از لحظه ای که فعال میشه می تونید از اینترنت موبایل خودتون لذت ببرید. جالبیش اینجاست که همه ی بسته ها دارای پهنای باند نامحدود هستند. اگر در محل زندگی شما اینترنت پرسرعت gprs که همون edge میشه وجود داره که خیلی بهتره چون سرعت gprs خیلی کمه و به نظر من ارزش نداره. در حال حاضر همراه اول در مراکز استانها و شاید بعضی شهرهای بزرگ اینترنت edge داده اما ایرانسل در اکثر جاها edge داره به همین دلیل من در حال حاضر از ایرانسل استفاده می کنم. ایرانسل هم همون بسته های همراه اول رو داره اما یک ریال ارزونتر میده. در مورد کیفیت هم شاید برای هرکی فرق کنه اما من که دیال آپ بودم الآن با این خیلی حالش بیشتره. همین الآن یه برنامه رو دارم دانلود می کنم سرعتش رو زده 12 کیلوبایت شاید الآن شب باشه چون دیروز خیلی بیشتر بود اما باز نسبت به دیال آپ عالیه تازه اینجوری در واقع همیشه اینترنت دارین و می تونید با موبایل برین یا وصل کنید به لپ تاپ یا روتر کنین و...

moji2007
28-06-2010, 00:29
میشه دوستان راهنمایی کنن بگن چجوری میشه با وصل کردن به سیستم به اینترنت وصل شد؟ wireless router چی هست؟ مودم adsl من zyxel هست که هرکاری می کنم این گوشی نمی تونه پیداش کنه اما وقتی مودم محل کارم که اکسس پوینت دی لینک داره سه سوته پیداش می کنه دلیلش چیی تونه باشه؟ ممنونم.

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

آقا این بسته رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده؟ در کل از سرعتش راضی هستی ارزش داره پول بدیم به ایرانسل؟! من همینطوری با وایرلس پارس انلاین وصل شدم با گوشی به نت سرعتش از پی سی خونه بیشتر بود!!!:31:
wireless router برای اشتراگ گذاری اینترنت هست از روی گوشی شما به سیستم ها و موبایل های دیگه
برای بعضی از مودم ها باید یه شبکه وایرلس روی سیستم خودت ایجاد کنی و بعد به اون کانکت بشی چون توی محل کار شما اون یک اکسس پوینت هست و یه کابل شبکه خورده و هر چیزی وارد اون میشه رو شیر میکنه
من برای خونه از یک کارت شبکه usb بی سیم استفاده می کنم و باید یه شبکه ایجاد کنم تا بتونم بهش کانکت شم

ghorban2
29-06-2010, 11:00
درضمن کسی از بچه ها با این نرم افزار مسیریاب اقلیم که روی گوشی با گارانتی پرشین هست کار کرده؟ برنامش 40000 تومنه که رایگان رو این گارانتی میدن سایتشم دیدم خیلی مفصل بود. من قبل این گوشی OMNIA 2 داشتم که ردیاب جی پی اس این HTC به مراتب از امنیا بهتر کار می کنه ارزش داره این برنامه رو نصب کنیم روش؟

این نرم افزار اونقدری که ازش تعریف میشه بدرد نمی خوره. پسرخاله ی من گوشی hd رو از پرشین گرفت این نقشه هم همراش بود قبلش فکر می کردیم عجب چیزیه اما زد تو ذوقمون هم کند هست و هم اینکه فقط بعضی شهرها رو داره. در کل اگر نگرفتین چیز زیادی از دست ندادید!
............
دوستان من با hd2 یه مشکل دارم نمی دونم چرا گاهی که با گوشی تماس می گیرم یا پیامک میدم زنگ نمی خوره. فقط چراغش روشن میشه مثل اینکه روی سایلنت گذاشته باشیم درحالی که صداش رو بالای بالا گذاشتم . سنسورهای مختلفی هم که در تنظیماتش بود رو غیر فعال کردم در کل نفهمیدم قضیه چیه گاهی میزنه گاهی نمی زنه! کسی چنین مشکلی نداره؟ راه چارش چیه؟

abas68
29-06-2010, 14:27
دوستان نرم افزاری واسه این گوشی هست که بشه باهاش ویدویهای 720p با فرمت های divx و xvid و dvd بدون محدودیت فریم دید

zoorg2
30-06-2010, 17:34
این نرم افزار اونقدری که ازش تعریف میشه بدرد نمی خوره. پسرخاله ی من گوشی hd رو از پرشین گرفت این نقشه هم همراش بود قبلش فکر می کردیم عجب چیزیه اما زد تو ذوقمون هم کند هست و هم اینکه فقط بعضی شهرها رو داره. در کل اگر نگرفتین چیز زیادی از دست ندادید!
............
دوستان من با hd2 یه مشکل دارم نمی دونم چرا گاهی که با گوشی تماس می گیرم یا پیامک میدم زنگ نمی خوره. فقط چراغش روشن میشه مثل اینکه روی سایلنت گذاشته باشیم درحالی که صداش رو بالای بالا گذاشتم . سنسورهای مختلفی هم که در تنظیماتش بود رو غیر فعال کردم در کل نفهمیدم قضیه چیه گاهی میزنه گاهی نمی زنه! کسی چنین مشکلی نداره؟ راه چارش چیه؟

مال من بعضی اوقات آلارم زنگ بیدار کنش بی صدا می شه.

یکی دو. مرتبه هم زنگ می خورد صدا نمی داد

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

آقا یه مسئله مهم

این rss hub چیز جالبی هست ولی من نمی دونم سایتهای دیگه ای رو که تو خودش نداره چطور میشه براش آدرس پیدا کرد و بهش وصلش کرد؟

مثلا cnn رو بهش وصل کنی

nimapix
30-06-2010, 23:22
............
---------------------------
ممنونم از جوابت. من این اقلیم رو 3 روزه نصب کردم نمیدونم چطور میگین به درد نمی خوره شاید اون ایراد داره. من 3 روزه شب و روز تستش کردم عالیه واقعا عالی و دقیقه سرعت وصل شدن به ماهوارشم ماکزیمم 15 ثانیه هست تمام خیابونها و کوچه ها هم اسماشون دقیق و درستن. شما با شرکتش تماس بگیر بگو مشکلت رو من که از این به مراتب از گارمین راضی ترم آپدیت هاشم که تو سایتش می ذاره رایگان حتی دوبی و رم رو هم داره !! من توصیه می کنم دوستان بگیرن این نرم افزارو منم فکر می کردم چون ایرانیه به درد نخوره ولی این 3 روز باهاش خیلی حال کردم تا بعدا ببینیم چی میشه:20:

tazphoenix
01-07-2010, 09:34
کسی از روش نصب آندرویید 2.1 رو hd2 خبر نداره؟

fasters7
01-07-2010, 11:17
دوستان نرم افزاری واسه این گوشی هست که بشه باهاش ویدویهای 720p با فرمت های divx و xvid و dvd بدون محدودیت فریم دید

بهترین نرم افزاری که برای دیدن فیلم برای پاکت پی سی میشناسم core player هستش که الان فکر کنم آخرین ورژنش 1.36 باشه.

---------------------------
من 3 روزه شب و روز تستش کردم عالیه واقعا عالی و دقیقه سرعت وصل شدن به ماهوارشم ماکزیمم 15 ثانیه هست تمام خیابونها و کوچه ها هم اسماشون دقیق و درستن.

من خودم زمان نگرفتم ولی به نظرم 15 ثانیه یه کم زیاده برای یه غولی مثل hd2. شما a-gps رو هم فعال کردین ؟

کسی از روش نصب آندرویید 2.1 رو hd2 خبر نداره؟

مگه اومده ؟ آخرین خبر این بود که توی xda دارن روی پورت کردنش کار میکنن، ولی خیلی وقته که دیگه خبری ندارم

nimapix
01-07-2010, 16:32
من خودم زمان نگرفتم ولی به نظرم 15 ثانیه یه کم زیاده برای یه غولی مثل hd2. شما a-gps رو هم فعال کردین ؟
--------------------

خب واسه منی که omnia 2 داشتم و بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشید این زمان خیلی عالیه:31: نمی دونم میشه بگین از کجا میشه فعال کرد این a-gps رو؟ ممنون.

zoorg2
01-07-2010, 20:45
یعنی اینجا کسی با rss و اخبار و برنامه rss hub رو گوشی کاری نداشته؟

ghorban2
01-07-2010, 22:22
یعنی اینجا کسی با rss و اخبار و برنامه rss hub رو گوشی کاری نداشته؟

چرا کار نداره من خودم عشق rss هستم:11:
من خودم اول کل فیدهایی که پیش فرض توی نرم افزار بود پاک کردم . کل فیدهایی که تو گوگل ریدر داشتم رو export کردم و در واقع بصورت یه فایل با پسوند opml درآوردم ، ریختم روی گوشی ، یکی روش زدم و همه ی فیدهام منتقل شدند به نرم افزار . این رو گفتم که اگر قبلا کلی فید از توی نرم افزارهای دیگه یا از توی گوگل ریدر دنبال می کردی تک تکشون رو نشینی وارد کنی!

کلا برای اضافه کردن فید روی Menu بزن بعدش Chanel بعدش New حالا چهارتا گزینه داری؛
1- انتخاب از لیست خوش
2- سرچ می کنه
3- همون کاری که من کردم
4- اگر کل آدرس rss سایتی رو داری. که همین گزینه فکر کنم خوراک توئه!:10:

مقاله نوشتم! :46:

tazphoenix
01-07-2010, 22:49
مگه اومده ؟ آخرین خبر این بود که توی xda دارن روی پورت کردنش کار میکنن، ولی خیلی وقته که دیگه خبری ندارم
ردموند پای گفته یکی از همونای توی xda همونی که سایت HTC-LINUX رو اداره میکنه تونسته پورت کنه و خوشبختانه دوال بوت کرده و لینک داده من یه نگا کردم سر درنیاوردم اگه کسی تونست خبر بده.

در ضمن همین ردموند پای قول آموزش نصب رو داده باید دید کی(در مورد spirit برای آیفون قولشون 10 دقیقه بیشتر طول نکشید ولی در مورد HD2 3 4 روزی مردم الافن...!).