PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

Diego
15-01-2010, 12:49
اگه با دستکش نمیشه با صفحه لمسیش کار کرد پس این همه توضیحی که MOHAMMAD_ASEMOONI دادن در مورد چی بود؟

ایشون احتمالاً شلوارشون رسانا هستش! :31:
صفحه خازنی یعنی اینکه با تماس مستقیم دست کارمیکنه.برخورد بدن انسان با صفحه ظرفیت خازنیش رو تغییر میده و اینطوری متوجه لمس میشه.

M@hdi-B
15-01-2010, 13:34
صفحه خازنی یعنی اینکه با تماس مستقیم دست کارمیکنه.برخورد بدن انسان با صفحه ظرفیت خازنیش رو تغییر میده و اینطوری متوجه لمس میشه.

دستکش نازک اگه دستتون کنید کار می کنه...من با پارچه حوله ای تست کردم:46:

zoorg2
15-01-2010, 14:08
سئوالات:

1-باتری من کمتر از یک روز در شارژ اول کارکرد.آیا ممکنه به مرور بهتر بشه؟.البته من پدرشو در آوردم بس که کار کردم.میگن باید دفعه اول چند ساعت اضافه تو شارژ بمونه ولی من نکردم شاید از این بوده

2-این نرم افزار copilot8 که مسیر یابه و روشه که پدر مارو در آورد .نتونستم تریال 15 روزش رو فعال کنم.تا اونجا میرم جلو که میگه ایمیل وارد کنید بعدش جلئو نمیره.جالبش به اینه که بعد می بینی به ایمیل یه دونه کد(رمز) فرستاده.خوب من با این رمز چی کار کنم؟کداکتیویشن که 23 رقمی باید باشه.این رمزه 7-8 رقمه.کجا باید واردش کنم.خواهش میکنم هرکی این رو نصب کرده راهنمایی کنه

3-آریو اقلیم رو نصب کردم و از روی سیدس قسمت map یه سری فایل ظاهرا نقشه رو روی دستگاه ریختم.ولی وقتی برنامه رو باز می کنم و برای لود نقشه مسیر رو بهش نشون میدم هیچ نقشه ای رو نشون نمیده تو همون فولدری که من ریختم که بخواد بازش کنه!راهنمایی لطفا

راهنمایی لطفان......................:41:

mohandes
15-01-2010, 14:23

من این مشکلو هم با شلوار کتان داشتم و هم با شلوار پارچه ای . اگر اون کاربر یه حرف درست زده باشه همین یک مورده !

برای دستکش هم فکر کنم دستکشهای چرمی و پلاستیکی جواب ندن و باید از دستکش پشمی نازک استفاده کرد (امتحان نکردم اما حدث میزنم جواب بده ) و یا دستکش پارچه ای (که البته زیاد در گرم کردن تاثیر نداره !).

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-01-2010, 14:50
دستکش نازک اگه دستتون کنید کار می کنه...من با پارچه حوله ای تست کردم:46:

وقتتون بخیر دوستان

بنده همچنان به اکتشافِ این پی پی سی مشغولم .

حسابی میخشم و رفتم تو نخش تا سر از همۀ سوراخ سمبه هاش در بیارم

:31:

همونطور که قبلاً به استحضارتون رسوندم حتی از رویِ ضخیم ترین لباس ها هم کار میکنه .

دستکش چرمی رو هم امتحان کردم اگه خیلی ضخیم نباشه کار میکنه . دستکشِ کرکی که مسلمه کار میکنه .

حتماً حتماً با آپشن قفل جلو خود به خود کار کردنش رو بگیرین .

برید تو ستینگ و اون رو روی 5 دقیقه تنظیم کنین یعنی اگه باهاش کار نکنین بعد از 5 دقیقه خودش قفل میشه . از همونجا هم واردِ DISPLAY بشین و آپشن WIN CLASSIC رو انتخاب کنین . با این کار ، بعد از قفل شدن گوشی اگه دکمۀ قطع رو بزنین مستقیماً دکمه ها میاد روی صفحه و اون قفلی که اول میاد روی صفحه دیگه ظاهر نمیشه . این مدل برای یک دستی کار کردن با موبایل راحت تره .

حالا وقتی میخواین بزارینش تو جیبتون دکمۀ قطع رو بزنین . هم صفحه خاموش میشه و هم موبایل قفل میشه .

البته بعد از اینکه دکمۀ قطع رو زدین و صفحه خاموش شد ، دوباره دکمۀ قطع رو بزنین تا صفحه روشن بشه و مطمئن بشین که موبایل قفل شده چون این قفل ناقلا گاهی خیانتکار میشه . حالا دوباره خاموشش کنین و با خیال راحت بزارینش تو جیبتون .

چون بعضی وقتها این قفل کار نمیکنه . برای من دو سه بار تا حالا اینجوری شده و فقط با تکرار قفل میشه .

میتونین ICON قفل رو در TODAY هم قرار بدین تا مستقیماً موبایل رو قفل کنین قبل از خاموش کردن صفحه .

:20:

علت تکه تکه شدن حروف فارسی رو هم کفش کردم .

اگه موبایل رو آپدیت نکنین و فارسی خوان رو نصب کنین ، حروفِ کلمات جدا جدا ظاهر میشه

مثال

بسم الله

ه ل ل ا م س ب

این مشکل فقط موقعی پیش میاد که هارد ریست کنین و بعدش فارسی خوان رو نصب کنین بدونِ اپدیت . با آپدیت از سایت اچ تی سی این مشکل حل میشه . اون فایلی که حجمش 6.82 مگ هست یکی از کارهاش درست کردن همین مشکل هست

==========================

یه چیز دیگه هم کشفیدم :

اگه باتری خیلی ضعیف باشه فلاش کار نمیکنه .طبق ازمایشاتِ به عمل آمده اگه کمتر از 20 درصد باشه فلاش از کار میافته .

یه چیز دیگه :

اون دوستی که پرسیده بود آیا سافت ورِ چراغ قوه هست برایِ این گوشی .

عزیز جان چراغ قوه میخوای چکار . این یارو خودش دو تا خر پروژکتور داره که چشم رو داغون میکنه

:27:

دوربین رو بذارین تو TODAY . بعد با فشار یک دکمه وارد دوربین بشین و دکمه فلاش رو بزنین تا شب تارتون روزِ روشن بشه .

البته اگه باتری خیلی ضعیف باشه اونوقت باید شمع روشن کنین چون فلاش بی فلاش .

========================================

در ضمن SPB یه ورژن جدید برای 6.5 داده بازار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان این برنامه محشره . معرکه هست . حتی اگه خودِ برنامۀ بک آپ رو هم دلیت کنین و همه چیز هم داغون شده باشه و ویندوز هم از کار افتاده باشه ، فقط کافیه هارد ریست کنین و بعد روی فایلِ بک آپ که قبلاً روی مموری کارد ذخیره کردین کلیک کنین تا خودش همه چیز رو به حالت اول برگردونه .

همۀ برنامه ها و ایمیلها و مسجها و شماره تلفون ها و لیست مکالمات و FAVORITE و همه و همه رو بر میگردونه به حالت اول . انگار نه انگار که اصلاً مشکلی داشتین .

البته بعضی از تعمیرکاران موبایل و سافت ور موبایل ، از این برنامه متنفرند . علتش هم معلومه

:46: :21:

هر کس موبایل داره این برنامه رو از واجبات بدونه چون با معرفت تر از اون پیدا نمیشه . یه متخصص که با مهارت تمام همه مشکلات رو حل میکنه البته اگر از سافت ور باشه

:10:

این برنامه رو نصب کنین و دو سه روز یه بار بک آپ بگیرین تا از عالَم و آدم بی نیاز بشین .

والسلام تا دیگر سلام

AryanLand
15-01-2010, 18:44
در ضمن SPB یه ورژن جدید برای 6.5 داده بازار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان این برنامه محشره . معرکه هست . حتی اگه خودِ برنامۀ بک آپ رو هم دلیت کنین و همه چیز هم داغون شده باشه و ویندوز هم از کار افتاده باشه ، فقط کافیه هارد ریست کنین و بعد روی فایلِ بک آپ که قبلاً روی مموری کارد ذخیره کردین کلیک کنین تا خودش همه چیز رو به حالت اول برگردونه .

همۀ برنامه ها و ایمیلها و مسجها و شماره تلفون ها و لیست مکالمات و FAVORITE و همه و همه رو بر میگردونه به حالت اول . انگار نه انگار که اصلاً مشکلی داشتین .

البته بعضی از تعمیرکاران موبایل و سافت ور موبایل ، از این برنامه متنفرند . علتش هم معلومه

:46: :21:

هر کس موبایل داره این برنامه رو از واجبات بدونه چون با معرفت تر از اون پیدا نمیشه . یه متخصص که با مهارت تمام همه مشکلات رو حل میکنه البته اگر از سافت ور باشه

این برنامه رو نصب کنین و دو سه روز یه بار بک آپ بگیرین تا از عالَم و آدم بی نیاز بشین .

والسلام تا دیگر سلام

سلام.

قربان SPB Backup از روزی که زائیده شده همینطور بوده و با کلیک رو فایل بکاپ اگر گزینه فول رو انتخاب کنید گوشی رو میکنه عین اون زمانی که بکاپ گرفتید و این مختص این ورژن نیست.چه هارد ریست کرده باشید چه نکرده باشید.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-01-2010, 19:17
علیکم السلام

مخلصیم

بله قربان شما درست میفرمایین .

دوستانی که مثل شما حرفه ای هستند ، اطلاعاتی که من مینویسم براشون از بدیهیات هست اما نباید فراموش کنیم که هر روز یه عده تازه پا به دنیای اینترنت و پاکت پی سی و اینا میذارند یا اینکه در اول راه هستند و این اطلاعات برای اونها تازگی داره و ارزشمند هست .

سعی من این هست که اطلاعاتی رو اینجا درج کنم که جزء اطلاعاتِ اساسی و پایه هست و کمک میکنه که کمتر با مشکل رو برو بشیم و کمتر به کمک دیگران احتیاج پیدا کنیم برایِ حل مشکلاتمون .

یعنی اطلاعاتِ پیشگیرانه و مشکل گشا

البته آجیل مشکل گشا از همش بهتر تره

من حرفه ای نیستم اما به لطف خدا و کمکِ آدمهایِ با معرفتی که اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن و تجربه های شخصی ، سعی میکنم اطلاعاتم رو روز بروز بیشتر کنم .

و همین رو هم برای دیگر دوستان آرزو دارم .

حالا اگه یه چیزِ ساده و پیش پا افتاده نوشتم شما دلخور نشین .

با تشکر از شما

:11: :10:

==============================================

دوستانی عزیز یکی که حوصله داره این فارسی ساز که مخصوصِ 6.5 هست رو دانلود کنه ببینه چرا نصب نمیشه !!!!!

من هر کاریش کردم نصب نشد که نشد . حتی تو سرش هم زدم باز هم نصب نشد

اسمش اینه :

Arabic Language Support for WM 6.5 :: Sunnysoft InterWrite Keyboard

صداش اینه

منظورم اینه که سایتش اینه

===========================================

در ضمن یه نفر هم مردونگی کنه یه ازمایش انجام بده و نتیجه رو به بقیه خبر بده >

موبایل رو بذاره رو زمین و دوپایی نگهش داره که تکون نخوره !!!! بعد با یه شیشه بُرِ فردِ اعلا دو دستی بیافته به آوارِ شیشۀ صفحه ببینه واقعاً ضد خدشه یا همش چاخان پاخانه !!!!!

اگه خط افتاد روش خبر بده تا دیگران از این کارها نکنند یه وقت

:27: :31:

این قسمت برای زنگ تفریح بود فقط . مزاح فرمودیم .

مخلصِ همگی . تا سلامی دیگر

Diego
15-01-2010, 19:28
سئوالات:

1-باتری من کمتر از یک روز در شارژ اول کارکرد.آیا ممکنه به مرور بهتر بشه؟.البته من پدرشو در آوردم بس که کار کردم.میگن باید دفعه اول چند ساعت اضافه تو شارژ بمونه ولی من نکردم شاید از این بوده
تاثیری نداره.مدار باطری اتوماتیک قطع میشه.

mahan590280
15-01-2010, 20:54
سلام یه سوال دیگه
آیا با این گوشی میشه به صورت dial-up به اینترنت وصل شد؟

AryanLand
15-01-2010, 22:08
علیکم السلام

حالا اگه یه چیزِ ساده و پیش پا افتاده نوشتم شما دلخور نشین .

با تشکر از شما

سلام.

اقا منم قصد جسارتی نداشتم.من منظورم این بود که اگر دوستانی هستن که ورژنهای قبلی رو دارن و بخاطر این مسئله بخوان عوضش کنن نیازی به تعویض ورژن ندارن.(البته آپدیت های دیگه برنامه جدا از این مسئله هست)

offlineinternet
15-01-2010, 23:15
اگه این گوشی من بود در جا سکته رو میزدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

offlineinternet
15-01-2010, 23:16
اینم دل روده hd2

offlineinternet
15-01-2010, 23:27
hd2 با کیف

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-01-2010, 02:37
سلام یه سوال دیگه

با سلام

این گوشی بدون دایل اپ راحت وصل میشه

فقط باید مشخصات اکسس پوینت رو از شرکت موبایل بگیرین و بدین به گوشی

البته تو کویت تو کسی حال و حوصلۀ این کارها رو نداره واسه همین با یه مسج گوشی شما رو برنامه ریزی میکنن برای اینترنت

شما با شکرت موبایلتون تماس بگیرین

اما اگه الان میتونین مستقیما با گوشی وارد نت بشین پس دیگه احتیاجی به برنامه ریزی نداره

این کارها رو انجام بدین :

start
tools
internet sharing

در مستطیلِ بالایی usb رو انتخاب كنين و در پایینی اسم نقطۀ وصول به اینترنت رو بنویسین

بعد connect رو بزنین تا وصل شه به نت

البته گوشی من تا به لپ تاپ وصل میشه بچه خوبیه خودش یه راست میره تو usb to pc و سوال میکنه چکار کنه

3 تا اپشن داره

یا وصل شدن به نت یا تبادلِ فایلات با لپ تاپ یا تبادل ایمیلهای آوت لوک

شما باید اون پایینی رو انتخاب کنی us phone as modem تا خودش وصل شه به نت

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-01-2010, 02:52
راستی دوستان یه راهِ بسیار سریع برایِ رفتن به task manager hdki :

today
setting

در نوار پایین صفحه menu رو کلیک کنین بعدش

all setting

system

حالا انگشتتون رو بدارین رو تاسک منیجر و نگه دارین تا یه مربع سفید باز بشه که نوشته move to top

روش کلیک کنین و بعد خارج نشین

حالا فقط کافیه رویِ start که در بالایِ صفحه هست کلیک کنین و برین تو تاسک منیجر

به نظرم این سریع ترین راه باشه

فقط با دو کلیک میرید تو تاسک منیجر

به نظرتون جایزۀ نوبل میدن برا این چیزا ؟؟؟؟

میخوان با پولش زن بگیرم البته اگه کفاف بده .

:38:

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-01-2010, 03:02
hd2 با کیف

به نظرم چیزِ به درد بخوری باشه .

تو ایران هست ؟ اگه اره چنده ؟

حالا ما این به اصطلاح هیولا رو خریدیم ، هی چپ و راست باید براش چیز میز بخریم

به نطرم دو سه برابر پول خودش باید براش کاور و بند و برنامه و انتی ویروس و باطری و و غیره و غیره بخریم

خدا عاقبی ما رو به خیر کنه با این هیولا . همۀ دار و ندارمون رو میکشه بالا آخرش و روشکستمون میکنه

:21:

بعد باید اچ دی 2 به دست بریم گدایی

vahid2533
16-01-2010, 08:40
سلام.

برعکس نشون دادن فارسی با نصب یک فیکسر 1 کیلوبایتی قابل حله.
در مورد پی سی ورد هم مشکل از شما نیست منم دیشب اصلا" نتونستم بیام تو سایت.

لطف کنید فیکسر را قرار دهید تا من هم مشکلم حل شود با تشکر:10:

Real Madrid C.F
16-01-2010, 09:28
لطف کنید فیکسر را قرار دهید تا من هم مشکلم حل شود با تشکر:10:

برای فیکسر برو صفحه 130 همون دور و برا بود فکر کنم :20:

راستی جریان این عکسه چیه؟؟ فکر کنم گوشی از بغل خورده زمین...بیچاره صاحبش:41:

vahid2533
16-01-2010, 11:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز لطف کنید و بگویید با چه برنامه ای گوشی خود را فارسی کرده اید . لطف کنید لینک برنامه را قرار دهید :10:

zoorg2
16-01-2010, 11:55
سئوالات:

2-این نرم افزار copilot8 که مسیر یابه و روشه که پدر مارو در آورد .نتونستم تریال 15 روزش رو فعال کنم.تا اونجا میرم جلو که میگه ایمیل وارد کنید بعدش جلئو نمیره.جالبش به اینه که بعد می بینی به ایمیل یه دونه کد(رمز) فرستاده.خوب من با این رمز چی کار کنم؟کداکتیویشن که 23 رقمی باید باشه.این رمزه 7-8 رقمه.کجا باید واردش کنم.خواهش میکنم هرکی این رو نصب کرده راهنمایی کنه

3-آریو اقلیم رو نصب کردم و از روی سیدس قسمت map یه سری فایل ظاهرا نقشه رو روی دستگاه ریختم.ولی وقتی برنامه رو باز می کنم و برای لود نقشه مسیر رو بهش نشون میدم هیچ نقشه ای رو نشون نمیده تو همون فولدری که من ریختم که بخواد بازش کنه!راهنمایی لطفا

تکرار:مهمتر از همه مورد اول

mohandes
16-01-2010, 12:11
سلام یه سوال دیگه
اول باید نرم افزار Microsoft ActiveSync رو روی پی سی نصب کنید . بعد گوشی رو با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و منتظر بمونید تا گوشی و کامپیوتر سینک بشن و ارتباطشون برقرار بشه . بعد هم که با مودم کامپیوتر به اینترنت متصل میشید و بعد از اتصال میتونید با خود گوشی در اینترنت چرخ بزنید (تمام مدت باید کابل متصل باشه و نرم افزار اکتیو سینک هم دستش نزنید ! ) و برنامهء هواشناسیو آپدیت کنید و ...
اما اگر اینترنت ADSL دارید میتونید با وایرلس به کامپیوتر متصل بشید و اینطوری وب گردی کنید . فکر کنم با وایرلس مصرف باطری کمتر باشه . با کابل که مثل خوره شارژ باطری رو میخوره !

راستی دوستان یه راهِ بسیار سریع برایِ رفتن به task manager hdki :
today
setting
در نوار پایین صفحه menu رو کلیک کنین بعدش
all setting
system
حالا انگشتتون رو بدارین رو تاسک منیجر و نگه دارین تا یه مربع سفید باز بشه که نوشته move to top
روش کلیک کنین و بعد خارج نشین
حالا فقط کافیه رویِ start که در بالایِ صفحه هست کلیک کنین و برین تو تاسک منیجر
به نظرم این سریع ترین راه باشه
فقط با دو کلیک میرید تو تاسک منیجر
به نظرتون جایزۀ نوبل میدن برا این چیزا ؟؟؟؟
میخوان با پولش زن بگیرم البته اگه کفاف بده .
:38:
دوست عزیز شما چرا انقدر خودتو عذاب میدی ؟ یه سر به بخش نرم افزارهای پاکت پی سی در همین سایت و انجمنهای دیگه بزن . انواع اقسام نرم افزار ( تسک منیجر و نرم افزار سافت ریست و ... ) برای ویندوز موبایل پیدا میکنی . اگر خواستی pm بده برات لینک بفرستم !

دوست عزیز لطف کنید و بگویید با چه برنامه ای گوشی خود را فارسی کرده اید . لطف کنید لینک برنامه را قرار دهید :10:
از آخرین ورژنهای Mobidiv ( ورژن 440 یا 431 ) میتونید استفاده کنید . از Microsoft Arabizer هم به همچنین .

لینک خواستید پیغام خصوصی بدید .

ضمنا لطفا از این نقل قولهای عریض و طویل انجام ندید . یا حداقل لینک عکساشو پاک کنید . شما الان کل صفحه رو با این نقل قولتون پر کردید !!!

mohandes
16-01-2010, 12:21
سئوالات:

1- شارژ منم زود تموم میشه . مخصوصا وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم هر چند دقیقه 1 درصد شارژش میپره . البته این 2 روز به نظرم کمی بهتر شده . 2 کار انجام دادم که نمیدونم بخاطر اینها بوده یا ربطی نداشته :
الف- اون نرم افزار SMS Patch رو پاک کردم . هر دفعه با لود شدن وینمو اینم بالا میومد . ب- اون copilot رو هم پاک کردم !
ضمنا فایلی به عنوان درایور گرافیکی این گوشی اومده که مصرف باطری رو افزایش میده . اگه از اون استفاده میکنید بعد از هر بار Enable کردن و انجام بازی ، مجددا برید سراغشو Disable ـش کنید .

2- من کلا پاکش کردم بدون اینکه حتی یه بار ازش استفاده کنم ! دیروز سعی کردم ایمیل بهش بدم دیدم ارور میده سریع رفتم و با SKtolls از شرش خلاص شدم . کلی هم حجمش بود ! فکر کنم 140 مگابایت فایل ازش پاک کردم ! در هر صورت به درد من و شما نمیخوره . در ایران فعلا تنها نرم افزاری که میشه مجانی برای مسیریابی پیدا کرد که نقشهء شهرهای ایران هم داشته باشه (نقشهء مسیریاب نه از این نقشه های عکسی که بیشتر اسباب بازین ! ) Garmin Mobile XT هست .

3- من آریو اقلیم ندارم . اما آیا شما برنامه رو رجیستر کردید ؟ اگر جواب مثبته سری به سایت آریو اقلیم بزنید نقشه های شهرها رو برای دانلود گذاشته ببینید حجمشون همونیه که توی سی دی بود ؟ شاید اصلا داخل سی دی چیز دیگریه !

Ahmad_p1
16-01-2010, 13:37
مهدي جون تم گوشي را عوض كردي اين شكلي شده يا رام گوشي را عوض كردي خيلي باحاله...

ميشه يه خورده بيشتر توضيح بدي ممنون

M@hdi-B
16-01-2010, 19:14
مهدي جون تم گوشي را عوض كردي اين شكلي شده يا رام گوشي را عوض كردي خيلي باحاله...

ميشه يه خورده بيشتر توضيح بدي ممنون
یه برنامه هست که بکگراند رو تو تمام تب ها نشون میده. آیکن های اون بالا هم برنامه دارن:46:

لطفا پست هایه بلند رو مثل این نقل قول نکنین!!!:19:

این گوشی Back Ground عوض کرده!! که کاملا ضایع است !!! نه تم!!:11:

منظورتو از ضایع متوجه نشدم....به چه حقی به سلیقه دیگران توهین می کنید؟؟؟؟

Diego
16-01-2010, 19:31
فکر کنم با وایرلس مصرف باطری کمتر باشه . با کابل که مثل خوره شارژ باطری رو میخوره !

1- شارژ منم زود تموم میشه . مخصوصا وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم هر چند دقیقه 1 درصد شارژش میپره .

مگه موقع اتصال usb شارژ نمیشه؟!:18:

golmohammadi
16-01-2010, 19:31
میخواسته بگه تابلو هست
احتمالاا اشتباه کرده
لطفا پستتونو ویرایش کنید

hd2 با صفحه کیبود کامل QWERTY

لینک عکس ظاهرا ایراد داره
واسه من که باز نشد
شما دقت کنید وقتی عکسی میذارید برنامه هم بزارید
عکس خالی که فایده ای نداره ...
یه پست هم عکس یه تم گذاشتین
لینک دانلود تم را هم باید بزارینو یا ضمینه سایت کنین
در غیر اینصورت پاک میشند
ویرایش
گفته بودم پستها را ویرایش کنید
متاسفانه عمل نشد و پاک کردم

vahid2533
16-01-2010, 19:35
یه برنامه هست که بکگراند رو تو تمام تب ها نشون میده. آیکن های اون بالا هم برنامه دارن:46:

منظورتو از ضایع متوجه نشدم....به چه حقی به سلیقه دیگران توهین می کنید؟؟؟؟

لطف می کنید بگویید از کدام زبان برای فارسی نوشتن در پیام کوتاه استفاده می کنید که فونت ها درست نوشته میشود مرسی:10:

M@hdi-B
16-01-2010, 20:14
لطف می کنید بگویید از کدام زبان برای فارسی نوشتن در پیام کوتاه استفاده می کنید که فونت ها درست نوشته میشود مرسی:10:

از کدام زبان برای فارسی نوشتن؟؟؟:31:

دوست عزیز نوشته های فارسی فقط تو sense درست نشون داده می شن...تو اچ تی سی مسیجینگ قاطی پاتی:46:

zoorg2
16-01-2010, 20:39
آقا بریم رو بحث داغ باتری.

مال ما که یه روزم کار نمی کنه!! این جوری که میره رو اعصاب که.کی بود می گفت من باهاش 7 ساعت ویدئو دیدم.اگه این جوری بوده باید گوشیش رو ببوسه

لطفا همه نظر بدن که باتریشون چطوریه.

من از پرشین تله کام خریدم که البته این ربطی به نوع باتری نباید داشته باشه

Ahmad_p1
16-01-2010, 21:14
مهدي جون ميشه بگي چطوري دوتاساعت توي تب home گذاشتي:20:

M@hdi-B
16-01-2010, 21:19
مهدي جون ميشه بگي چطوري دوتاساعت توي تب home گذاشتي:20:

با این برنامه:

Ahmad_p1
16-01-2010, 21:27
با این برنامه:

آقا مهدي اين برنامه كلا مانيلا را عوض ميكنه يا اون ساعتها را بهش اضافه ميكنه

M@hdi-B
16-01-2010, 21:51
آقا مهدي اين برنامه كلا مانيلا را عوض ميكنه يا اون ساعتها را بهش اضافه ميكنه

به برنامه چند کیلو بایتتی میاد کل مانیلا رو عوض کنه؟؟؟ همون دومی درسته:46:

ninja3000sh
16-01-2010, 22:58
قلم مخصوص این گوشی توسط شرکت HTC تولید شده و داره بفروش میرسه.
قیمتش هم £11.99 هستش.

Ahmad_p1
16-01-2010, 23:30
به برنامه چند کیلو بایتتی میاد کل مانیلا رو عوض کنه؟؟؟ همون دومی درسته:46:

مهدي جون اين لينكي كه دادي كار نميكنه ميشه يه نگاهي بندازي ممنون

mohandes
16-01-2010, 23:38
مگه موقع اتصال usb شارژ نمیشه؟!:18:
من غیر فعالش کردم . لپ تاپمو یه مدت همزمان که ازش استفاده میکردم و باطری هم سر جاش بود به برق هم وصل میکردم و این موضوع باعث شد باطری لپ تاپ به چند هفته نکشیده خراب بشه و اصلا شارژ نگه نداره .

برخی در انجمنهای مختلف ادعا کردن که این نوع باطریهایی که روی وسائل الکترونیکی جدید استفاده میشه مشکلی با شارژ همزمان باطری و کار کردن با دستگاه ندارند اما از نظر من حرف بی معنائیه . در عمل دیدم که این حرف هیچ درست نیست .

برای غیرفعال کردن شارژ شدن از طریق USB وقتی که گوشی به کامپیوتر وصله باید به اینصورت عمل کرد :

Settings/About phone/Battery

گزینهء When phone is on, do not charge the battery when connected to a pc رو فعال کنید . (تیک بزنید )

مطمئنم اگه قرار باشه مدام در حین استفاده ، شارژ هم بشه باطریش زود خراب میشه .

M@hdi-B
17-01-2010, 19:24
قلم مخصوص این گوشی توسط شرکت HTC تولید شده و داره بفروش میرسه.
قیمتش هم £11.99 هستش.

این قلمه کلش چرا اینجوریه؟؟

مهدي جون اين لينكي كه دادي كار نميكنه ميشه يه نگاهي بندازي ممنون

شرمنده تصحیح شد:46:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-01-2010, 22:18

سلام دوستان

این چیزها تو ایران هست

اینجا که ابداً

به شدت موردِ نیاز هست . از نونِ شب هم واجب تره

mm-morteza
17-01-2010, 22:41
دوستان سلام..
ببخشید....میخواستم بدونم روی این گوشی وقتی میخوای کتاب بخونی تمام صفحه میاد...یا مثل بعضی گوشیها لمسی که کیبرد فیزیکی نداره نصف صفحه میاد.....ممنون میشم جواب بدین

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-01-2010, 23:24
این قلمه کلش چرا اینجوریه؟؟

آخه قربونِ شکلت این گوشی چی چیش به بقیۀ گوشیها شبیه هست که قلم شبیه باشه ؟

اقا به جای قلم من یه چیز بهتر سراغ دارم

مشکل این بی قلمی رو حل میکنه حسابی

:8:

میدونین اون چیه ؟؟؟

انگشتِ داداش کوچولوتون

میبینین چه خوشکل و مامانه .

گوگولی مگولی

گوچ گوچ گوچ فینگلی مینگلی

البته هر جا تشریف میبرین باید داداش کوچولوتونم بغل کنین با خودتون ببرید .

:39:

Diego
18-01-2010, 00:48
دوستان سلام..
ببخشید....میخواستم بدونم روی این گوشی وقتی میخوای کتاب بخونی تمام صفحه میاد...یا مثل بعضی گوشیها لمسی که کیبرد فیزیکی نداره نصف صفحه میاد.....ممنون میشم جواب بدین

فول اسکرین میشه....تو کدوم گوشی لمسی نصف صفحه میاد؟من ندیدم.

Real Madrid C.F
18-01-2010, 09:51
سلام...بابا این p30 ما رو دیوونه کرده....لامصب دو روزه هر چی میام تو میگه در حال بهینه سازیه برین یه 2 سال دیگه بیاین!!!
میگم یکی اینجا HD2 بدون گارانتی آورده میگه 630 منم فکر میکنم خوب میگه ولی نمیدونم کلکی تو کارشه یا نه...آخه اینجا نیست نزدیک به مرزه میرن قاچاقی گوشی میارن....بگیرم یا نه!!؟؟

vahid2533
18-01-2010, 10:37
دوستانی که می خواهند روی موبایل خودشان آنتی ویروس نصب کنند می توانند از کاسپرسکای استفاده کنند ورژن 8.0.0.75 بدون هیچ مشکلی روی سیستم نصب می شود و آپدیت نیز می شود اگر بخواهید بخرید می توانید از سایت کاسپر به مبلغ 20000 تومان بخرید.:10::19:

Real Madrid C.F
18-01-2010, 10:52
دوستانی که می خواهند روی موبایل خودشان آنتی ویروس نصب کنند می توانند از کاسپرسکای استفاده کنند ورژن 8.0.0.75 بدون هیچ مشکلی روی سیستم نصب می شود و آپدیت نیز می شود اگر بخواهید بخرید می توانید از سایت کاسپر به مبلغ 20000 تومان بخرید.:10::19:

آخه حیف نیست پول بی زبونو بدین به چیزی که اصلا کاربورد نداره!!! :13:
الان اکثر کاربرای حرفه ای وین مو مثل آریان بعد از کلی پاکت پی سی داری:31: معتقد هست که آنتی ویروس به هیچ دردی نمی خوره و فقط فضای رم رو اشغال میکنه:20:

vahid2533
18-01-2010, 11:07
آخه حیف نیست پول بی زبونو بدین به چیزی که اصلا کاربورد نداره!!! :13:
الان اکثر کاربرای حرفه ای وین مو مثل آریان بعد از کلی پاکت پی سی داری:31: معتقد هست که آنتی ویروس به هیچ دردی نمی خوره و فقط فضای رم رو اشغال میکنه:20:

شما ظاهراً تا حالا نه ویروس گرفتید و نه اطلاعات سیستمتان از بین رفته که اگر این جوری بود به این صورت صحبت نمی کردید ثانیاً شما جز منفی بافی کاری دیگری بلد نیستید. با تشکر:5::18:

Maziar_69
18-01-2010, 11:54
توی تمام عکس هایی که از HD2 دیدم بالای صفحه سمت راست یه قسمتی هست که یه فلشی هم به پایین داره. توی تاچ پرو که کار کردم باهاش به عنوان Task Managerعمل میکنه.
این آیکون تو گوشی من نیست.

عکسی که مهدی عزیز از گوشیش گذاشته هم میبینم که اون رو داره...
مشکل از کجاست؟

Real Madrid C.F
18-01-2010, 12:15
شما ظاهراً تا حالا نه ویروس گرفتید و نه اطلاعات سیستمتان از بین رفته که اگر این جوری بود به این صورت صحبت نمی کردید ثانیاً شما جز منفی بافی کاری دیگری بلد نیستید. با تشکر:5::18:

منفی بافی!!!!:18::18::18:
منظورتون چیه؟؟ شاید منو اشتباهی گرفتین!!
چون این حرفی که من زدم همه ی اساتید تائید میکنن چون قبلا هم تائید کردن.
به هر حال دست شما درد نکنه که اطلاع رسانی کردین شاید یه بنده خدایی فکر کنه مشکلش با آنتی ویرو س حل میشه:11:

Mr.Mimi
18-01-2010, 13:36
توی تمام عکس هایی که از HD2 دیدم بالای صفحه سمت راست یه قسمتی هست که یه فلشی هم به پایین داره. توی تاچ پرو که کار کردم باهاش به عنوان Task Managerعمل میکنه.
این آیکون تو گوشی من نیست.

عکسی که مهدی عزیز از گوشیش گذاشته هم میبینم که اون رو داره...
مشکل از کجاست؟
دوست عزیز شما باید Touch X Taskmanager رو نصب کنید.متاسفانه لینکشو ندارم.یک سرچ کوچولو بکنید میتونید پیداش کنید.

4870x2
18-01-2010, 13:50

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-01-2010, 14:17
همه ی اساتید تائید میکنن چون قبلا هم تائید کردن.

دوستِ عزیز لطفاً در انتخاب کلمات دقت لازم رو به عمل بیاورید

من کِی تایید کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

ای بابا سونی اريكسون هم یه خر گوشی ( گوشیِ بزرگ ) مثل اچ دی 2 داده بازار ؟؟؟؟؟

اولِ کار که موبایل اختراع شد و اومد بازار به اندازۀ یه چمدون بود !!!! بعد هی آب رفت و کوچیک شد . حالا داره برعکس میشه

به نظرم تا 3 - 4 سالِ دیگه ذوباره به اندازۀ یه چمدون بشه

=====================================

دوستان من همۀ تاپیک رو شخم زدم و تا شصتاد متر اون زیر میرا هم رفتم اما اون فیکسر رو پیدا نکردم

خیر امواتتون حداقل بگین اسمش چیه تا تو نت بسرچیم پیداش کنین

4870x2
18-01-2010, 14:38
ای بابا سونی اريكسون هم یه خر گوشی ( گوشیِ بزرگ ) مثل اچ دی 2 داده بازار ؟؟؟؟؟
اوه برادر x10 اومدش و x10 mini تایید شدش :دی
هنوز خبر نداشتی؟!
راستی الان بزرگترین lcd رو lg داره با 4.8 اینچ

M@hdi-B
18-01-2010, 20:07
اوه برادر x10 اومدش و x10 mini تایید شدش :دی
هنوز خبر نداشتی؟!
راستی الان بزرگترین lcd رو lg داره با 4.8 اینچ

x7500 و x7510 اچ تی سی جزو آمار نیستن؟؟؟ حالا شیفت بماند چون جزو گوشیها به حساب نمیاد:27:

مازیار جان رامهای کوک شده اکثرا این تسک منجر رو دارن اگه حوصله تعویض رام رو فعلا نداری از این برنامه استفاده کن:

رو حافظه گوشی نصب و بعد سافت ریست کن.

دوستان من همۀ تاپیک رو شخم زدم و تا شصتاد متر اون زیر میرا هم رفتم اما اون فیکسر رو پیدا نکردم
اون فیکسری که دوستان بحثشو کردن رو اچ دی2 جواب نمیده....من تست نکردم ولی مطمئنم جواب نمیده.

fkBabak
18-01-2010, 21:47
سلام دوستان
میخواستم اگه ممکنه تمامی ایراد هایی که تا حالا موقع کار با این گوشی باهاش مواجه شدین رو بگین.
ممنون میشم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-01-2010, 22:34
سلام دوستان
میخواستم اگه ممکنه تمامی ایراد هایی که تا حالا موقع کار با این گوشی باهاش مواجه شدین رو بگین.
ممنون میشم.

سلام بابک خان

هر چه عیب و ایراد داره بگیم ؟؟؟

من تو همین چند صفحۀ آخر یه مُشتی از عیب میباش رو نوشتم نزدیک بود خونِ ما رو بریزن تو این تاپیک

حالا شما میگی هر چی عیب و ایراد داره رو بنویسیم ؟؟؟ در اونصورت تکه بزرگه ام گوشمه

اصلاً شنیدن کِی بود مانند دیدن ؟؟

یکش رو بخرین و خودتون عیبهاش رو کشف کنین و لذت ببرین

فقط خدمتتون عرض کنم که من بارها خواستم همچین با بوکس بکوبم بر فرقِ مبارکش که عینِ سگ زوزه بکشه اما نمیدونم چرا تا یادِ 750 تومنی که از جیبِ مبارکم رفته میافتم یهو دلم براش میسوزه و میبخشمش

zoorg2
18-01-2010, 22:35
باتری ضعیف

البته در مقایسه با گوشیهای معمولی غیر پاکت و با توجه به صفحه بزرگ این گوشی و سی پی یو پرقدرت بدک نیست ولی برای این گوشی باتری قویتر نیاز بود.من هر روز باید شارژ کنم.یک سر باید نگاهت به درصد باتری باشه

fkBabak
18-01-2010, 23:05
سلام بابک خان

من تو همین چند صفحۀ آخر یه مُشتی از عیب میباش رو نوشتم نزدیک بود خونِ ما رو بریزن تو این تاپیک

حالا شما میگی هر چی عیب و ایراد داره رو بنویسیم ؟؟؟ در اونصورت تکه بزرگه ام گوشمه

فقط خدمتتون عرض کنم که من بارها خواستم همچین با بوکس بکوبم بر فرقِ مبارکش که عینِ سگ زوزه بکشه اما نمیدونم چرا تا یادِ 750 تومنی که از جیبِ مبارکم رفته میافتم یهو دلم براش میسوزه و میبخشمش

سلام
من توی خرید بین این و iphone 3gs موندم.
شما که این گوشیو داشتی و کلی هم اکتشافش کردی حاضر بودی جای این یه آیفون میگرفتی؟

AryanLand
18-01-2010, 23:08

سلام.

اصلا" ربطی به منفی بافی نداره والا من 8 ساله از پاکت پی سی استفاه میکنم تا الان سیستمم ویروسی نشده البته دلیلش اینه که چون پاکت پی سی فراگیر نیست ویروس نویسها نمیان وقتشون رو بزارن برای یک در صد پایین از مصرف کننده ها اما در مورد از بین رفتن اطلاعات ,این نکته بسیار مهمیه که شما حتما" باید از نرم افزارهای بکاپ گیری استفاده کنید .البته این مطالب نظر من تنها نیست شما میتونید از کاربران حرفه ای که خوشبختانه کم هم نیستند تو این فروم مطالب بالا رو بپرسید و نظر خواهی کنید.:11:

خیر امواتتون حداقل بگین اسمش چیه تا تو نت بسرچیم پیداش کنین

سلام لینک فیکسر رو براتون میزارم.البته من رو HD2 تست نکردم شما تست کنید اگر جواب داد بگید تا دوستان استفاده کنن.(رو تمام پاکت پی سی هایی که من تست کردم جواب داده.:11:

golmohammadi
19-01-2010, 03:02
سلام بابک خان

آخرش خودت نفهمیدی چی گفتی
این گونه پستها اسپیم محسوب میشند
لطفا تکرار نشه

Real Madrid C.F
19-01-2010, 08:10
سلام
من توی خرید بین این و iphone 3gs موندم.
شما که این گوشیو داشتی و کلی هم اکتشافش کردی حاضر بودی جای این یه آیفون میگرفتی؟

سلام اتفاقا من 3 روزه به شدت دیوانه آیفون شده بودم یعنی طوری بود که خواستم بیام اینجا و خداحافظی کنم و برم تو فروم آیفون و ماهه دیگه برم i900 رو بفروشم و یدونه 3g رو بخرم ولی گفتم کمی تحقیق کنم(آخه اطلاعاتم از آیفون کم بود) این بود که در کمال تعجب!!! دیدم که
1-بلوتوث نداره(داره ها ولی فقط برای هندزفری مونو):2:
2-دوربین 2 مگا پیکسل (یعنی باید قید دوربین رو بکل زد):2:
3-قیمت بالا که اصلا با عقل جور در نمیاد:2:
شاید دوستان 7 یا 8 مورد دیگه هم اضافه کنن ولی من فقط به دلیل همین 3 تا مشکل بالا منصرف شدم...تازه شما گفتی 3Gs که درسته کمی از این مشکلاتش حل شده ولی 800 تومان نمی ارزه و قابل مقایسه با HD2 نیست...ولی اگه به فکر نرم افزاری و این مشکلات سخت افزاری برات مهم نیست و البته محدودیت مالی نداری آیفون 3 جی اس بگیر....نرم افزار های آیفون خیلی با win mobile فرق میکنه و واقعا گل کاشته:40:

davy jones
19-01-2010, 18:03
سلام اتفاقا من 3 روزه به شدت دیوانه آیفون شده بودم یعنی طوری بود که خواستم بیام اینجا و خداحافظی کنم و برم تو فروم آیفون و ماهه دیگه برم i900 رو بفروشم و یدونه 3g رو بخرم ولی گفتم کمی تحقیق کنم(آخه اطلاعاتم از آیفون کم بود) این بود که در کمال تعجب!!! دیدم که
1-بلوتوث نداره(داره ها ولی فقط برای هندزفری مونو):2:
2-دوربین 2 مگا پیکسل (یعنی باید قید دوربین رو بکل زد):2:
3-قیمت بالا که اصلا با عقل جور در نمیاد:2:
شاید دوستان 7 یا 8 مورد دیگه هم اضافه کنن ولی من فقط به دلیل همین 3 تا مشکل بالا منصرف شدم...تازه شما گفتی 3Gs که درسته کمی از این مشکلاتش حل شده ولی 800 تومان نمی ارزه و قابل مقایسه با HD2 نیست...ولی اگه به فکر نرم افزاری و این مشکلات سخت افزاری برات مهم نیست و البته محدودیت مالی نداری آیفون 3 جی اس بگیر....نرم افزار های آیفون خیلی با win mobile فرق میکنه و واقعا گل کاشته:40:

علاوه بر این نکاتی که دوستمون گفتن، صفحه نمایش آیفون از hd2 کوچیکتره و همچنین رزولوشن صفحه نمایش آیفون هم به مراتب کمتره. زمان آماده به کار باتری (یعنی وقتی که با موبایل کاری نمیکنی و زنگ نمیزنی) در آیفون نسبت به hd2 کمتره. و در نهایت و از همه مهمتر، سرعت پردازنده آیفون 600 مگا هرتز ه ولی مال hd2 یک گیگا هرتز ه. این یعنی hd2 نسبت به آیفون کمتر هنگ میکنه.

mohandes
19-01-2010, 18:28
علاوه بر این نکاتی که دوستمون گفتن، صفحه نمایش آیفون از hd2 کوچیکتره و همچنین رزولوشن صفحه نمایش آیفون هم به مراتب کمتره. زمان آماده به کار باتری (یعنی وقتی که با موبایل کاری نمیکنی و زنگ نمیزنی) در آیفون نسبت به hd2 کمتره. و در نهایت و از همه مهمتر، سرعت پردازنده آیفون 600 مگا هرتز ه ولی مال hd2 یک گیگا هرتز ه. این یعنی hd2 نسبت به آیفون کمتر هنگ میکنه.
هنگ کردن یا نکردن ارتباط چندانی با سرعت پردازنده نداره . این مساله بر میگرده به معماری سیستم عامل مربوطه و در مورد هنگ کردن ، سیستم عامل آیفون از سیستم عامل HD2 تا حد زیادی سرتره و هنگ کردنش طبق گفتهء دارندگانش بسیار کمه . اندروید هم مثل ios هنگ کردنش بسیار کمه .

البته سیستم عامل آیفون یه بدی داره و اینکه مولتی تسکینگ نداره . یعنی نمیشه همزمان چند کارو با هم انجام داد . بر خلاف ویندوز موبایل HD2 .

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-01-2010, 00:25
سلام بر همگی

لوازم آلاتِ اچ دی 2

شارژر 7 پوند

کیف چرم 17.36 پوند

کیت کامل شارژر 10.20 پوند

محافظِ صفحه . من که سر در نیاوردم به چه درد میخوره این !!!!!!

مگه صفحۀ این گوشی ضد خدش نیست ؟؟؟؟!!!!!

1. HTC HD2 Screen Protector ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
The last thing that you’re going to want to do to that gorgeous 4.3? touch screen is scratch it. These screen protectors from HTC are a great way to keep your screen looking like new. They’re resistant to scratches, dents and fingerprints and can be removed easily without leaving any sticky residue behind.

========================================

باتری با قدرتی بیش از سه برابرِ باتری گوشی . فقط 49 پوند . بدو که حراج شد :46:

With the high capacity of 2680 mAh, the BB G300 Battery bank provides the ability to charge your device up to three times when mains power is not available (depending on usage and battery capacity).
The HTC BB G300 is fitted with both USB and mini USB ports for your convenience and a multi-level charge indicator, the HTC BB G300 is the perfect solution to charging when you are on the move.

Specifications:

Cell capacity: 2680mAh
Input: 5VDC, 1000 mA (AC adapter) & 500 mA (miniUSB)
Output: 5VDC, 1000 mA (USB-A)
Connectors: Female standard USB connector(for charging the device from battery bank via the USB cable)
Female HTC ExtUSB connector(for charging battery bank from USB cable or AC adapter)
================================================== ====

ستاند با شارژر موبایل و شارژر باتریِ زاپاس 20.5 پوند

بقیه اش رو خودتون ببینین تو این سایت :

حکمتِ امروز :

زِ دستِ دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بینه دل کنه یاد

بسازم خنجری نیشش ز فولاد زنم بر دیده تا دل گردد آزاد

=================================

نصیحتی به انان که نصیحت صادقانه را دوست دارند :

اگر میخواهید از شر بیماریِ خطرناکِ حرص و طمع در امان باشید ، هرگز چیزی نطلبید مگر آنکه واقعاً به آن نیازمند باشید .

و اکتفا کنید به آنچه که کافیست و بیشتر مطلبید چون هیچ حد و مرزی در بیشتر وجود ندارد .

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-01-2010, 00:34
آخرش خودت نفهمیدی چی گفتی
این گونه پستها اسپیم محسوب میشند
لطفا تکرار نشه

گل آقا چشمِ دل باز کن تا جان بینی . آنچه نادیدنی ست آن بینی

اون دوستمون خواستند عیبهاش رو بگیم من هم خدمتشون عرض کردم تو صفحه های آخر ، من یه سری از عیبهاش رو گفتم . اما حرفم رو با کمی ادویه جات طنز قاطی کردم تا خوشمزه تر بشه . البته به مذاق همه خوش نمیاد

:46:

ملاحظه میفرمایین که اسپیم نبوده پس .....

لطفاً دیگه تکرار نشه

خیلی مخلصیم به خدا

M@hdi-B
20-01-2010, 07:15
او باطری که می گید سه برابر قدرت داره در اصل یه شارژر همراه هست که تا سه بار میشه باهاش باطری اچ دی2 رو شارژ کرد.:46:

Real Madrid C.F
20-01-2010, 09:32
اون محافظ صفحه هم نوشته که با اینکه صفحه گوشی ضد خشه ولی این محافظ صفحه ی گوشی رو از ضربات شدید و همینطور اثر انگشت محافظت میکنه..
مهدی آواتار جدیده خیلی باحال تره!! (:

Lonely Raven
20-01-2010, 14:57
سلام دوستان. می خواستم ببینم این قلمی که اچ تی سی رسماً عرضه کرده اینجا هست؟ و اگر هست از کجا میشه خرید؟

و یک سؤال دیگه هم این که توصیه می کنید از کجا و با کدوم گارانتی بخرم و خلاصه چه پیشنهادی برای خرید این گوشی دارید؟

اگر سؤالم تکراری بود معذرت می خوام و در این صورت اگر آدرس پست های قبلی ای که جوابم رو می تونم توشون پیدا کنم، برام بذارین ممنون می شم

با سپاس فراوان

Diego
20-01-2010, 15:49
سلام دوستان. می خواستم ببینم این قلمی که اچ تی سی رسماً عرضه کرده اینجا هست؟ و اگر هست از کجا میشه خرید؟

و یک سؤال دیگه هم این که توصیه می کنید از کجا و با کدوم گارانتی بخرم و خلاصه چه پیشنهادی برای خرید این گوشی دارید؟

اگر سؤالم تکراری بود معذرت می خوام و در این صورت اگر آدرس پست های قبلی ای که جوابم رو می تونم توشون پیدا کنم، برام بذارین ممنون می شم

با سپاس فراوان

قلم مطمئن باش که 99% به کارت نمیاد.چون گوشی خازنی هستش.من که گوشی مقاومتی دارم از قلم استفاده نمیکنم به هیچ عنوان،چه برسه که بخوای از گوشی خازنی استفاده کنی.

گارانتی یاس یا پرشین

Maziar_69
20-01-2010, 16:56
سلام دوستان.
یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد.
اگه میشه برام بزارین. ممنون.

M@hdi-B
20-01-2010, 20:52
سلام دوستان.

psshutxp_eng.vga.xscale

pooya_swimmer
20-01-2010, 21:41
سلام
میدونم این سوال 1000 بار پرسیده شده.
من میخوام سه شنبه یک hd2 بخرم .
از کدوم گارانتی بخرم .
اصفهان نمایندگی کجاست ؟

golmohammadi
21-01-2010, 00:21
سلام دوستان.

منم یه برنامه دیگه میزارم که ازش راضی بودم
هر چند برنامه ای که مهدی گذاشت نیز خوبه

xdaShutdown 1.01 - WVGA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Real Madrid C.F
21-01-2010, 08:44
سلام
از کدوم گارانتی بخرم .
اصفهان نمایندگی کجاست ؟

1000 بار که دیگه نه ولی یه 20000000000 باری پرسیده شده:31:
دو تا گارانتی داره:
1-یاس:که میگن چون نمایندگی رسمی htc تو ایرانه کارش درسته که اساتید مخالفند و ناموافق
2-پرشیان تله کام:که میگن هم کارش درسته و هم همراه گوشی یه نرم افزار آریو اقلیم میده که GPS و جهت یاب ایرانی و از این حرفاس که میگن خیلی عالیه و فارسی هست و همه ی شهر های ایران رو داره

تو اصفهان دقیق نمیدونم ولی به گمونم گفتن تو خیابون بزرگمهر:46:

amin_mb
21-01-2010, 15:54
سلام
از کدوم گارانتی بخرم .
اصفهان نمایندگی کجاست ؟

با سلام.
اصفهان فقط از نماینده یاس که تو فردوسی کنار فروشگاه مجید نخر که روز روشن هم دروغ میگه هم خیلی گرون تر از نمایندگی تهران میده.

اگه جای خوب می خواهی بخری از آقا سیروس (چشم عسلی) بپرس.
منم پیشنهاد می کنم از پرشین بخری تا یاس.

M@hdi-B
21-01-2010, 16:44
دو تا گارانتی داره:
1-یاس:که میگن چون نمایندگی رسمی htc تو ایرانه کارش درسته که اساتید مخالفند و ناموافق
2-پرشیان تله کام:که میگن هم کارش درسته و هم همراه گوشی یه نرم افزار آریو اقلیم میده که GPS و جهت یاب ایرانی و از این حرفاس که میگن خیلی عالیه و فارسی هست و همه ی شهر های ایران رو داره

لیست شهرهایی که تو نسخه 3.2 ارائه میشه:

اهواز...آمل...اراک...اردبیل...ب ابل...بوشهر...اصفهان...همدان... کرج...کرمان...مشهد...شیراز...تب ریز...تهران...ارومیه.

بعلاوه: نقشه راههای ایران+آتن...برلین...لندن...قاه ره.

dremad
21-01-2010, 22:54
اقا ما كه خريديم .... فعلا به شارپه .... دارم لحظه شماري ميكنم تا باهاش كار كنم .... الان خماره خمارم .... تو مغازه كه كار كردم باهاش فوقالعاده بود.... سرعت نگو بلا بگو ... مامان:31:

AryanLand
22-01-2010, 00:30
دو تا گارانتی داره:

سلام.

پرشین تله کام هم نماینده رسمی اچ تی سی تو ایرانه.(به سایت HTC مراجعه کنید اونجا هست.):11:

dremad
22-01-2010, 01:44
در باتريش خيلي سفته ؟؟؟؟ باز نميشه ....:41:

چه جوري بازش كنم ؟ مي ترسم بشكنه .:19:

Diego
22-01-2010, 01:59
اقا ما كه خريديم .... فعلا به شارپه .... دارم لحظه شماري ميكنم تا باهاش كار كنم .... الان خماره خمارم .... تو مغازه كه كار كردم باهاش فوقالعاده بود.... سرعت نگو بلا بگو ... مامان:31:

با چه گارانتی خریدی؟چه قیمتی؟:11:

M@hdi-B
22-01-2010, 10:01
مبارکه ایشاالله ال سی دیش همیشه روشن باشه برات:46:

سلام.

پرشین تله کام هم نماینده رسمی اچ تی سی تو ایرانه.(به سایت HTC مراجعه کنید اونجا هست.):11:
پرشین تله کام که هیچی کامتل هم نماینده رسمی شده:31:

وقتی پشت گوشی رو به خودته سمت چپ درب باطری یه شیار کوچیک داره...ناخن بنداز بهش و آروم بکش بالا(زیادم سفت نیست) واسه جا انداختن هم از سمت راست 2تا خار داره اول اونا رو جا بنداز بعد سمت چپ رو جا بنداز:46:

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-01-2010, 10:08

سلام

مبارک باشه

مشکل درپوشِ باتری رو خیلیها باهاش روبرو شدند بار اول

برای بازکردنش اصلاً به اون چیزی که تو کاتالوگش نوشته توجه نکنین که پرت و پلا هست

روی در پوش باتری یه شیار کوچیک هست ( نه اون سمتی که ولوم صدا هست . طرفِ مقابلش . )

گوشی رو با یک دست محکم نگه دارین و ناخن انگشت اشارۀ دست دیگه رو در روی شیار قرار بدین و به سمت بالا بکشین

فقط همین

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-01-2010, 10:13
دوستان یادتون هست قبلاً گفتم که از عیبهایِ این گوشی اینه که با تمام مدرنیش اگه کسی بهتون زنگ بزنه یا براتون مسج بیاد یا ایمیل و حواستون نباشه یا گوشی پیشتون نباشه ، باید حتماً گوشی رو چک کنین تا بفهمین مسج اومده یا کسی زنگ زده یعنی reminder نداره

یه ریماندرِ خوب تو نت پیدا کردم

البته 15 روزه هست

golmohammadi
22-01-2010, 10:59
MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزیز
نیازی به دو پست پشت سر هم نیست
شما میتونستید پست قبلی را ویرایش کنید (ویرایش پس واسه چی گذاشته شده)
مخصوصا که بعد از شما کسی پستی نزده ...
لطفا دقت کنید

dremad
22-01-2010, 13:46
ممنون از همه بالاخره بازش كردم . زياد سفت نبود ميترسيدم بشكنه ...

از ياس خريدم ... به قيمت 780 تومن ... البته فروشنده گفت تهران 770 تومنه 10تومن هزينه ي حمل و نقل خورده ....
من با rotate توي album و music خيلي حال ميكنم ....ا

dremad
22-01-2010, 13:53
ممنون از همه بازش كردم درشو...
از ياس خريدم 780 . خوبه؟

zoorg2
22-01-2010, 17:00
ممنون از همه بالاخره بازش كردم . زياد سفت نبود ميترسيدم بشكنه ...

از ياس خريدم ... به قيمت 780 تومن ... البته فروشنده گفت تهران 770 تومنه 10تومن هزينه ي حمل و نقل خورده ....
من با rotate توي album و music خيلي حال ميكنم ....ا

780 !! چه گرون. من چند روز پیش قیمت کردم .تهران بدون کلک حدود 750 بودیاس.

البته من پرشین خریدم 740 .ولی پرشین با این قیمت کمه

golmohammadi
22-01-2010, 19:00
ممنون از همه بازش كردم درشو...
از ياس خريدم 780 . خوبه؟

پست قبلی منو بی زحمت بخون ....

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-01-2010, 19:11
سلام برهمگی

إن شاء الله که خوب و سلامتین

یه خبر خوش دارم براتون

بالاخره به لطف خدا و بعد از چند ساعت گشتن تو نت و 40 - 50 تا آزمایش ، مشکل وارونه بودنِ نوشته ها رو حل کردم

:26:

اما به گمانم اگر مستقیم نصبش کنین کار نکنه

شما امتحان کنین لطفاً ببینین جواب میده یا نه

من مستقیم نصبش کردم اما کار نکرد بعد عین کَنه چسبیدم بهش و بعد از چند ساعت آزمایش بالاخره راه افتاد الحمد لله

اگر جواب نداد راهی نداره جز هارد ریست و نصب فارسی ساز بعدا نصب اون فایلِ آپ دیت که حجمش 6.82 مگ هست و بعد نصبِ فیکسر وبعد نصبِ بقیۀ فایلهای آپ دیت ( از بزرگترین فایل شروع کنین تا کوچکترین )

قبل از هارد ریست ، با spb back up از همه چیز بک آپ بگیرین

آخرین ورژنش رو از سایت خودش دانلود کنین

اما موقعِ restore فایلهای سیستم رو نصب نکنین وگرنه همه چیز رو میریزه به هم .

مخلص همگی

یا حق

M@hdi-B
22-01-2010, 20:08
ممنون از زحمات شما.

کاری که این برنامه یا فیکسر می کنه اینه که HTC Messages رو Disable می کنه و از مسیجینگ خود ویندوز استفاده می کنه.

مشابه این برنامه به اسم Zenyee Disable HTC Messaging موجود بود و همچنان مشکل وارونه بودن کلمات تو مسیجینگ sense پابرجاست.:46:

پ.ن: الان که رفتم برنامه رو از Remove Programs پاک کنم دیدم که اسم این برنامه هم همینه(پس فقط کب فایل رو رینیم کردن)

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-01-2010, 21:46
سلام . مخلصيم
:)
متشكر از نظر شما

من متوجه منظورتون از مسجينگ نشدم.

منظورتون همون مسجهاي اس ام اس هست؟

اگه منظورتون همينه , من ديگه اين مشكل رو ندارم . سنس هم من هميشه از انگليسي استفاده ميكنم

peymankameli
22-01-2010, 21:49
من هم خريدم 720 تومان در شيراز..زندگي دارم ميكونم با اين گوشي

mahan590280
23-01-2010, 00:25

سلام دوست عزیز
از کجا (آدرس دقیق) و با چه گارانتی خریدید؟ آیا اشانتیون هم چیزی بهتون دادند؟
آخه من هم شیرازم

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-01-2010, 01:19
سلام . مخلصيم
متشكر از نظر شما

من متوجه منظورتون از مسجينگ نشدم.

منظورتون همون مسجهاي اس ام اس هست؟

اگه منظورتون همينه , من ديگه اين مشكل رو ندارم . سنس هم من هميشه از انگليسي استفاده ميكنم

آقا مهدی جان به نظرم من پرت و پلا جواب دادم

باید ببخشین . دیگه از یه استاد کارِ ناشیِ تازه کار و مبتدی !!!!! بیشتر از این هم نمیشه توقع داشت

من در مسجها این مشکل رو داشتم . اینجا هم مطرحش کردم چند بار ، کسی جوابی نداد جز اون دوستِ خوبمون که گفتند فیکسر حلش میکنه و بعدش هم شما گفتین که اون هم حلش نمیکنه و من هم اون فیکسر رو نصب کردم و حرف شما تایید تر شد که کاری ازش بر نمیاد .

بعدش رفتم تو عالم نت و تو یه سایتِ عربی این فیکسر رو پیدا کردم اما بعد از نصب اون هم کار نکرد اما من شک کردم بهش و یه مشتی آزمایش انجام دادم . هی این و حذف کردم اونو نصب کردم ، اونو نصب کردم اینو حذف کردم تا بالاخره راه افتاد و مشکل حل شد .

گفتم اینجا مطرحش کنم تا بقیه هم استفاده کنند .

در ضمن من از یه چیز متعجبم . یکی از فایلهایِ آپ دیت که حجمش 6.28 هست ، کارش اینه که حروفِ فارسی و عربی رو به هم میچسبونه

یعنی بسم الله بدون اون فایل میشه ه ل ل ا م س ب

اگه خودِ اون فایل رو یه ده بیست کیلو دیگه خرجش میکردند میتونست وارونه بودنِ جملات رو هم تصحیح کنه . من تعجبم که چرا خودِ اچ تی سی این کار رو نکرده !!!!!!

مگه خبر ندارند که چند ملیون خریدارِ فارسی زبان و عرب زبان برایِ این گوشی هست ؟؟؟؟

مگه خبر ندارند که اگه این مشکل وجود نداشته باشه تعداد خریداران بی شک بیشتر از این میشه ؟؟؟؟؟!!!!!!

مگه خبر ندارن که این گوشی تا ابد شمارۀ یک نخواهد بود و دیر یا زود گوشی هایِ بهتر از اون میاد بازار و باید قبل از اینکه رقیبِ سرسختی بیاد بازار تا میتونند فروش رو ببرند بالا ؟؟؟!!!!!!!

:9:
خبرِ برطرف شدنِ این مشکل مثل توپ تو نت صدا میکنه و طرفدارانِ این موبایل خیلی بیشتر میشن . عجیبه که اپ تی سی دست رو دست گذاشته و بی خیال نشسته در حالی که یه فایل کوچیک این مشکلِ بزرک رو حل میکنه !!!!!!!

===================================

حالا رفتم سراغ 2 مشکل دیگه . اگه شما دوستان حلش رو میدونین لطف کنین بگین چیه

مشکل اینه :

1 - وقتی کسی از یه شمارۀ جدید مثلِ این 12345678 که در لیست کانتاکت نیست زنگ میزنه ، شماره به این صورت ظاهر میشه

45-678(123) !!!!!!!

من نمیدونم این پرانتز و اون خطِ فاصله چی چیه !!!!!!

تو ستینگ و آپشن و ماپشن و کاپشن و کت و شلوار هم گشتم اما چیزی چیدا نکردم

شما دوستانِ حرفه ای که تجربه تون زیاده آیا میدونین این مشکل چطوری حل میشه ؟

=======================

2 - جایِ فایلِ زنگِ هشدارِ باتری رو هم اگه میدونین لطفاً خبر بدین تا با یه صدایِ دیگه عوضش کنم چون صداش خیلی آروم و کوتاه هست .

با تشکر از وقتتون

:11:

dremad
23-01-2010, 02:03
باتريش سريع خالي ميكنه .. مال همه اين جوريه يا فقط مال من .... تا حالا 2. 3 بار هم شارژ و دشارژ كردم ....
چه كار كنم اساتيد؟:19::19:

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-01-2010, 02:43
باتريش سريع خالي ميكنه .. مال همه اين جوريه يا فقط مال من .... تا حالا 2. 3 بار هم شارژ و دشارژ كردم ....
چه كار كنم اساتيد؟:19::19:

اساتید ؟؟؟؟

بنده رو صدا زدین ؟

خب عزیزِ من چراغهایِ زیادی رو خاموش کن ، از لامپهایِ کم مصرف استفاده کن تا زود خالی نشه

دوستِ عزیز باتری این موبایل همینه .

چند راه برایِ حل این مشکل :

1 - خرید باتریِ زاپاش . اگه مصرفتون خیلی بالاست میتونین هفت هشت ده تایی بخرین و شارز کنین با خودتون اینور و اونور ببرین

2 - خریدِ بانکِ باتری . در همین چند صفحه قبل عکسش هست اما احتمالاً تو ایران پیدا نمیشه باید اینترنتی بخرین یا به جاش یه ابتکارِ ایرانی به خرج بدین و یه باتریِ موتور سیکلت بخرین و همه جا با خودتون داشته باشینش با اون موبایل رو شارژ کنین !!!! یه با که سارژش کنین برایِ دو سه هفته کارتون رو راه میندازه

یه ده دوازده متر هم سیم برق با خودتون داشته باشین تا اگه یه وقت زبونم لال خدای نکرده !!! فندکِ ماشین یا پریزِ برق پیدا نکردین آستین ها و پاچه ها رو بالا بزنین و از یه تیر چراغ برق برید بالا سیم بندازین رو سیم برقِ دولت و موبایل رو شارژ کنین البته مراقب باشین به جای مثبت و منفی از مثبت و مثبت ( دو فاز ) استفاده نکنین چون ممکنه یه مشکلِ کوچولو پیش بیاد و اون هم اینه که موبایلتون به جای اینکه شارژ بشه دود میشه میره هوا

3 - سیم شارژر و آدابتور رو همیشه همراه داشته باشین و هر جا که فندک ماشین و یا برق شهری گیرتون اومد در جا بزنینش تو شارژ . البته به یه شارژرِ فندکی با فیشِ یو اس بی هم احتیاج دارین .

مثلاً تا سواری تاکسی میشین فورا سیم و شارژر رو بدین به راننده بگین آقا زود و تند و سریع این رو بزن به فندک و اگه عقب نشستین به اونهایی که جلو هستند بگین شما باید حتماً جلو بشینین چون موبایلتون اورژانسیه !!!! و احتیاج مبرمی به اکسیژن و گروهِ خون .... ببخشین منظورم اینه که احتیاجِ مبرمی به شارژ داره .

4 - صرفه جویی در مصرف باتری یعنی تا میتونین از موبایل استفاده نکنین !!!!!!

5 - نور صفحه رو تا میتونین کم کنین تا برق کمتر نوش جان کنه .

6 - وارد ستینگ بشین و موبایل رو طوری تنظیم کنین که اگه باهاش کار ندارین ظرفِ 1 دقیقه بره رو sleep

7 - تا میتونین از لرزونک vibration استفاده نکنین

8 - تا میتونین صدای زنگ تلفون و بلندگو رو کم کنین تا برق کمتری مصرف کنه .

9- تا میتونین از بلوتوث و وایر لس استفاده نکنید که عینِ خوره باتری رو میخوره

10 - تا میتونین از مسنجر استفاده نکنین

9 - دیگه اطلاعاتم رسید به ته دیگ

بقیه اش رو اساتید محترم لطف کنند و بگن .

مخلصِ همگی

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-01-2010, 03:14
آقایِ گل محمدی جان

با سلام

من وقتی مطلب اون دوستمون برای درپوش باتری رو دیدم هنوز کسی جوابی نداده بود اما چون موقع جواب دادن یه نفر به من زنگ زد نتونستم پاسخ رو سریع ارسال کنم و خبر نداشتم که آقا مهدیِ گل جواب رو فرستادند و بعد از ارسال جواب هم از سایت اومدم بیرون متوجه نشدم که جوابِ من دیگه فایده ای نداره

اختلافِ زمانی ارسال من با آقا مهدی هم برایِ همینه .

خلاصه تقصیر از من نیست از آقا مهدیه که صبر نکردند تا من جواب بدم

شما لطفاً لطف کنین آی پی و یوزر وموزر و اینا رو ببندین تا دیگه با کفشِ گلی در نزده نیان تو مطالبِ بنده

اصلاً بعید نیست ایشون مطلبِ بنده رو هک کردند و اطلاعاتش رو تو پستِ خودشون نوشتند

خلاصه پرونده جنائیه باید ارجاع بشه به شعبه دادگستریِ اچ تی سی و متهم ردیف اول هم جنابِ آقا مهدیه

=============================

دوستان عزیز یه خبر دیگه از سایت اچ تی سی البته اگر چاخان بود تقصیر من نیست

تو یه سایت تخصصیِ عربی خوندم که اچ تی سی تا آخر این ماه یه رام عربی میذاره تو سایت که مشکل عربی رو حل میکنه .

اون بنده خدا نوشته که با اچ تی سی تماس گرفته و گفته که شما چرا به زبانِ کسانی که موبایلهایِ شما رو میخرند احترام نمیذارید ؟؟؟؟

مگر ما پول نمیدیم بابت این گوشی چرا زبانِ ما ساپورت نشده ؟؟؟؟؟

جوابِ اچ تی سی این بوده :

Thank you for contacting HTC.

Dear Valued Customer,

In regards to your inquire please note the Arabic Rom for the HD2 will be launched by the end of this month and you can install it to enjoy send and receive SMS in your language.
Please keep visiting our website for the launch date (Don’t worry, the Site will guide you where to find the S/N ), because you will require to enter it to download the right Arabic ROM for your device.

Wish to you happy new year 

Please note that you could also contact us by phone; for more information on that service please go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Thank you for choosing HTC the PDA maker to the world
HTC Corporation Middle East Support Team

حالا ببینیم کِی نوبت فارسی زبانان میشه

Real Madrid C.F
23-01-2010, 08:26

شما چرا اینقدر گرون میخرید!؟؟ البته تازه مال شما بهتره طرف رفته بود 780!!!:18: داده بود به این گوشی !!! الان بدون گارانتی قاچاق وارد میکنن 650 تازه غیر قاچاقش هم 670 که باز همون قاچاقه فقط یکم محترمانه تر:27: .....الان از عراق میارن 580 و به مشتری میدن 640-680 ولی من فامیل دارم گفت اگه میخوای 600 از اونور برات میارم:8:ولی من که 400 بیشتر پول ندارم:41:

htc-hd2es
23-01-2010, 12:55
شما چرا اینقدر گرون میخرید!؟؟ البته تازه مال شما بهتره طرف رفته بود 780!!!:18: داده بود به این گوشی !!! الان بدون گارانتی قاچاق وارد میکنن 650 تازه غیر قاچاقش هم 670 که باز همون قاچاقه فقط یکم محترمانه تر:27: .....الان از عراق میارن 580 و به مشتری میدن 640-680 ولی من فامیل دارم گفت اگه میخوای 600 از اونور برات میارم:8:ولی من که 400 بیشتر پول ندارم:41:
سلام.دوست عزیز فکرنمیکنید دارید اشتباه میکنید.من نمیدونم کی این حرفهارو به شما گفته اما این قیمت که دارید میگید غیرممکنه.اکه توعراق580تومن باشه پس کارخونهhtcبه اونا چند فروخته؟لابد450تومن .که قیمت دیامونده2.:27:وبااین حسابhtcورشکسته میشه.شما یه سربه قیمت جهانیش تو انواع کشورها بزنیدبه سختی کمتراز480-500یورو پیدا میشه.حالا چطور شد عراق ازهمه جای دنیا ارزونتره؟به نظر من780تومن کمی گرونه ولی 720کاملا"منطقی.دزضمن شما می دونید گوشی های قاچاق درچه شرایط بد وافتضاحی حمل میشن ولی اگه 600تومن باشه باز می ارزه.:31::31:والا:31:

dremad
23-01-2010, 13:55
يه راه حل علمي يا چيز ديگه اي نيست براي كاهش مصرف باتري ... من هر روز بايد شارژش كنم .... :41::13:

amiiinem
23-01-2010, 14:07
سلام.
اساتید کمک کنین.
از اونجایی که بنده تا بحال جز نوکیا و اپل با گوشی دیگه ای کار نکردم و این اولین پاکت پی سی هست که منو مخ کرده , آیا می تونه بعد از 3gs و n900 انتخاب خوبی باشه!
راستش 1 ساعتی دستم بود که راضی کننده نشون می داد!
در ضمن یه بنده خدایی قیمت روز این گوشی رو بگه لطفا.
به من 730 قیمت دادن و گفتن که گارانتی یاس داره..

Diego
23-01-2010, 14:58
يه راه حل علمي يا چيز ديگه اي نيست براي كاهش مصرف باتري ... من هر روز بايد شارژش كنم .... :41::13:

نور پس زمینه رو کم کن. روی 30% بذار.

golmohammadi
23-01-2010, 15:32
راه خاصی وجود نداره
بهترین راه همون کم کردن بکلایت صفحه هست
که از نظر من کار بیخودی هست
چون پول میدیم که استفاده کنیم
وقتی بکلایتو کم میکنیم کیفیت میاد بائین و میشه یه گوشی 300 تومنی ...
ولی در شرایط خاصی میتونی اینکارو بکنی
مثلا بیرون باشی شارژ کم باشه و کار واجبی داشته باشی
این روشن موندن بلوتوث هم تاثیر چندانی نداره
من تو همه گوشیهام که داشتم اکثر مواقع بلوتوثم روشنه
تو X1 هم همیشه روشن بود و تاثیری در مصرف باطری نداشت ....

کار خاصی نمیتونی بکنی باید بسازی
و یا به قول دوستمون 1 باطری یدک بگیری

سلام.
اساتید کمک کنین.
از اونجایی که بنده تا بحال جز نوکیا و اپل با گوشی دیگه ای کار نکردم و این اولین پاکت پی سی هست که منو مخ کرده , آیا می تونه بعد از 3gs و n900 انتخاب خوبی باشه!

نه تنها از اون دو گوشی کم نمیاره
بلکه در بعضی موارد بهتر هم هست

vahid2533
23-01-2010, 17:32
سلام.
اساتید کمک کنین.

قیمت گوشی 755 با گارانتی پرشین تلکام است در ضمن گوشی عالی است با توجه به ال سی دی و سایر امکانات که دارد.

amiiinem
23-01-2010, 17:34
ممنون رفیق.. :40:
اوضاع پلیرش چطوره؟!

vahid2533
23-01-2010, 18:04
ممنون رفیق.. :40:
اوضاع پلیرش چطوره؟!

دقیقاً مانند ویندوز است هر امکاناتی که روی ویندوز وجود دارد اینجا هم وجود دارد روی هم رفته گوشی خوبی است اگر اطلاعات بیشتر می خواهید از سایت gsmarena می توانید به دست آورید و در آنجا می توانید با هر گوشی دیگری مقایسه کنید.

amiiinem
23-01-2010, 18:21
راستش من هر موقع که می خوام گوشیمو عوض کنم gsmarena رو, زیر و رو می کنم, ولی خب دونستن نظر کسایی که باهاش کار کردن خیلی کمک می کنه.
ممنون رفقا بابت جوابایی که دادین, 1 کوچولو شک داشتم که اونم ریخت!
ایشاا.. همین هفته می گیرمش.
فدا همتون.. :40:

pooya_swimmer
23-01-2010, 20:19
صفحه.......................................... .......................................برنام ها

159............................................... .یه ریماندرِ خوب برای اطلاع از (call , sms , … )

159............................................... ................حل مشکل وارونه بودنِ نوشته ها

158......................................یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد

157....................................یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد (psshutxp_eng.vga.xscale)

156.......................رامهای کوک شده اکثرا این تسک منجر رو دارن اگه حوصله تعویض رام رو فعلا نداری ازاین برنامه استفاده کن

156............................................... ......................................فیکسر

154............................................... ..................دوتاساعت توي تب home

151...........................................در ضمن SPB یه ورژن جدید برای 6.5 داده بازار ( بک آپ )

151............................................... ......................فارسی ساز که مخصوصِ 6.5

150................................این اپدیت قراره سرعت لود شدن و سرعت فرستادن sms رو بیشتر کنه

147............................................... ...................برنامه ی قدرتمند Core Player

144............................................... .........تو انتی ویروس ها ، کاسپر سکی از همه بهتره

143............................................... ..............این 1.48 رسمی خود HTC از سرور خودش

142............................................... .............بهترین رام از بهترین کوکر حال حاضر هست

140........................کانورتر مخصوص شرکت HTC بهترین کانورتر برای برای پاکت پی سی هست

140............................................... ...............این سایت پر از برنامه هست برای پی پی سی

138............................................... ...................................این گالری عکس

138............................................... .........................واسه فارسی ساز اینو تست کن

136............................................... ....Asterix & Obelix_wvga_480x800 For HD2

132............................................... ..............................رام 1,61 هم واسه HD2

127............................................... ............نصب این فایل شارپنس عکس اچ دی2 رو بالا می بره

123............................................... ........................به هر حال این از فارسی ساز

123............................................... ..............اینم از فینگر کیبورد که حروف گ چ پ ژ هم داره

123..................................اینم رادیوی مخصوص ایران که یه بنده خدایی از یه جای معتبر آو رده

122............................................... ............................update رسمی برای دوربین

122............................................... ..............................رام رسمی 1.48 هم ریلیز شد

M@hdi-B
23-01-2010, 20:38
صبر داشته باش دوست عزیز...مگه چند روزه گوشی رو خریدی؟؟؟ با چند بار شارژ و دشارژ درست میشه:46:

نور پس زمینه رو کم کن. روی 30% بذار.
یهو بگو ال سی دی رو خاموش کن بره پی کارش دیگه:31: من همیشه رو 50% می ذارم...با مصرف متوسط 1.5 روز و با مصرف زیاد یه روز شارژ دارم...اگه فقط زنگ بزنم و مسیج بدم و روزی 2-3 ساعت موزیک گوش کنم تا مرز 2 روز هم می رسه.

راستش من هر موقع که می خوام گوشیمو عوض کنم gsmarena رو, زیر و رو می کنم, ولی خب دونستن نظر کسایی که باهاش کار کردن خیلی کمک می کنه.
ممنون رفقا بابت جوابایی که دادین, 1 کوچولو شک داشتم که اونم ریخت!
ایشاا.. همین هفته می گیرمش.
فدا همتون.. :40:
فقط می تونم بگم بخر...پشیمون نمیشی...من گوشیمو به یکی از دوستان که 3GS داره نشون دادم ...دیگه روش نمیشه گوشیشو در بیاره:31:
فقط چون تجربه ppc نداشتی سعی کن قبلش یه کم باهاش کار کنی(اگه کسی از آشناهات داره):46:

zoorg2
23-01-2010, 22:36
آقا یه مورد کوچیک برای مصرف کمتر باتری:

سعی کنید وقتی خیلی با گوشی کاری ندارید برید تو task manager و برنا مه های بازو ببندید.همیشه یکی دو تا برنامه اونجا ول می چرخه و بازه که به نظر من باتری مصرف می کنه.مثلا برنامه مسج یکیشه.گاهی هم اوقات ما برنامه رو کامل نمی بندیم و خبر نداریم که بازه و باتری مصرف می شه.

در ضمن این آقا کویتیه یه چیز قشنگی گفت که چطوری task manager رو بیاریم بالای لیست استارت برنامه ها که من استفاده کردم.خدائیش نمی دونم این گوشی خیلی هم تنظیمات زیادی نداره این میره کجاشو بهم می ریزه اینا رو میاره بیرون.دستش مریزاد:5::20:

خب بالاخره کویته دیگه آدم مخش وا میشه!:10:

AryanLand
23-01-2010, 23:11
آقا مهدی جان به نظرم من پرت و پلا جواب دادم

باید ببخشین . دیگه از یه استاد کارِ ناشیِ تازه کار و مبتدی !!!!! بیشتر از این هم نمیشه توقع داشت

من در مسجها این مشکل رو داشتم . اینجا هم مطرحش کردم چند بار ، کسی جوابی نداد جز اون دوستِ خوبمون که گفتند فیکسر حلش میکنه و بعدش هم شما گفتین که اون هم حلش نمیکنه و من هم اون فیکسر رو نصب کردم و حرف شما تایید تر شد که کاری ازش بر نمیاد .

بعدش رفتم تو عالم نت و تو یه سایتِ عربی این فیکسر رو پیدا کردم اما بعد از نصب اون هم کار نکرد اما من شک کردم بهش و یه مشتی آزمایش انجام دادم . هی این و حذف کردم اونو نصب کردم ، اونو نصب کردم اینو حذف کردم تا بالاخره راه افتاد و مشکل حل شد .

گفتم اینجا مطرحش کنم تا بقیه هم استفاده کنند .

در ضمن من از یه چیز متعجبم . یکی از فایلهایِ آپ دیت که حجمش 6.28 هست ، کارش اینه که حروفِ فارسی و عربی رو به هم میچسبونه

یعنی بسم الله بدون اون فایل میشه ه ل ل ا م س ب

اگه خودِ اون فایل رو یه ده بیست کیلو دیگه خرجش میکردند میتونست وارونه بودنِ جملات رو هم تصحیح کنه . من تعجبم که چرا خودِ اچ تی سی این کار رو نکرده !!!!!!

مگه خبر ندارند که چند ملیون خریدارِ فارسی زبان و عرب زبان برایِ این گوشی هست ؟؟؟؟

مگه خبر ندارند که اگه این مشکل وجود نداشته باشه تعداد خریداران بی شک بیشتر از این میشه ؟؟؟؟؟!!!!!!

مگه خبر ندارن که این گوشی تا ابد شمارۀ یک نخواهد بود و دیر یا زود گوشی هایِ بهتر از اون میاد بازار و باید قبل از اینکه رقیبِ سرسختی بیاد بازار تا میتونند فروش رو ببرند بالا ؟؟؟!!!!!!!

:9:
خبرِ برطرف شدنِ این مشکل مثل توپ تو نت صدا میکنه و طرفدارانِ این موبایل خیلی بیشتر میشن . عجیبه که اپ تی سی دست رو دست گذاشته و بی خیال نشسته در حالی که یه فایل کوچیک این مشکلِ بزرک رو حل میکنه !!!!!!!

===================================

حالا رفتم سراغ 2 مشکل دیگه . اگه شما دوستان حلش رو میدونین لطف کنین بگین چیه

مشکل اینه :

1 - وقتی کسی از یه شمارۀ جدید مثلِ این 12345678 که در لیست کانتاکت نیست زنگ میزنه ، شماره به این صورت ظاهر میشه

45-678(123) !!!!!!!

من نمیدونم این پرانتز و اون خطِ فاصله چی چیه !!!!!!

تو ستینگ و آپشن و ماپشن و کاپشن و کت و شلوار هم گشتم اما چیزی چیدا نکردم

شما دوستانِ حرفه ای که تجربه تون زیاده آیا میدونین این مشکل چطوری حل میشه ؟

=======================

2 - جایِ فایلِ زنگِ هشدارِ باتری رو هم اگه میدونین لطفاً خبر بدین تا با یه صدایِ دیگه عوضش کنم چون صداش خیلی آروم و کوتاه هست .

با تشکر از وقتتون

اساتید ؟؟؟؟

بنده رو صدا زدین ؟

خب عزیزِ من چراغهایِ زیادی رو خاموش کن ، از لامپهایِ کم مصرف استفاده کن تا زود خالی نشه

دوستِ عزیز باتری این موبایل همینه .

چند راه برایِ حل این مشکل :

1 - خرید باتریِ زاپاش . اگه مصرفتون خیلی بالاست میتونین هفت هشت ده تایی بخرین و شارز کنین با خودتون اینور و اونور ببرین

2 - خریدِ بانکِ باتری . در همین چند صفحه قبل عکسش هست اما احتمالاً تو ایران پیدا نمیشه باید اینترنتی بخرین یا به جاش یه ابتکارِ ایرانی به خرج بدین و یه باتریِ موتور سیکلت بخرین و همه جا با خودتون داشته باشینش با اون موبایل رو شارژ کنین !!!! یه با که سارژش کنین برایِ دو سه هفته کارتون رو راه میندازه

یه ده دوازده متر هم سیم برق با خودتون داشته باشین تا اگه یه وقت زبونم لال خدای نکرده !!! فندکِ ماشین یا پریزِ برق پیدا نکردین آستین ها و پاچه ها رو بالا بزنین و از یه تیر چراغ برق برید بالا سیم بندازین رو سیم برقِ دولت و موبایل رو شارژ کنین البته مراقب باشین به جای مثبت و منفی از مثبت و مثبت ( دو فاز ) استفاده نکنین چون ممکنه یه مشکلِ کوچولو پیش بیاد و اون هم اینه که موبایلتون به جای اینکه شارژ بشه دود میشه میره هوا

3 - سیم شارژر و آدابتور رو همیشه همراه داشته باشین و هر جا که فندک ماشین و یا برق شهری گیرتون اومد در جا بزنینش تو شارژ . البته به یه شارژرِ فندکی با فیشِ یو اس بی هم احتیاج دارین .

مثلاً تا سواری تاکسی میشین فورا سیم و شارژر رو بدین به راننده بگین آقا زود و تند و سریع این رو بزن به فندک و اگه عقب نشستین به اونهایی که جلو هستند بگین شما باید حتماً جلو بشینین چون موبایلتون اورژانسیه !!!! و احتیاج مبرمی به اکسیژن و گروهِ خون .... ببخشین منظورم اینه که احتیاجِ مبرمی به شارژ داره .

4 - صرفه جویی در مصرف باتری یعنی تا میتونین از موبایل استفاده نکنین !!!!!!

5 - نور صفحه رو تا میتونین کم کنین تا برق کمتر نوش جان کنه .

6 - وارد ستینگ بشین و موبایل رو طوری تنظیم کنین که اگه باهاش کار ندارین ظرفِ 1 دقیقه بره رو sleep

7 - تا میتونین از لرزونک vibration استفاده نکنین

8 - تا میتونین صدای زنگ تلفون و بلندگو رو کم کنین تا برق کمتری مصرف کنه .

9- تا میتونین از بلوتوث و وایر لس استفاده نکنید که عینِ خوره باتری رو میخوره

10 - تا میتونین از مسنجر استفاده نکنین

9 - دیگه اطلاعاتم رسید به ته دیگ

بقیه اش رو اساتید محترم لطف کنند و بگن .

مخلصِ همگی

آقایِ گل محمدی جان

با سلام

من وقتی مطلب اون دوستمون برای درپوش باتری رو دیدم هنوز کسی جوابی نداده بود اما چون موقع جواب دادن یه نفر به من زنگ زد نتونستم پاسخ رو سریع ارسال کنم و خبر نداشتم که آقا مهدیِ گل جواب رو فرستادند و بعد از ارسال جواب هم از سایت اومدم بیرون متوجه نشدم که جوابِ من دیگه فایده ای نداره

اختلافِ زمانی ارسال من با آقا مهدی هم برایِ همینه .

خلاصه تقصیر از من نیست از آقا مهدیه که صبر نکردند تا من جواب بدم

شما لطفاً لطف کنین آی پی و یوزر وموزر و اینا رو ببندین تا دیگه با کفشِ گلی در نزده نیان تو مطالبِ بنده

اصلاً بعید نیست ایشون مطلبِ بنده رو هک کردند و اطلاعاتش رو تو پستِ خودشون نوشتند

خلاصه پرونده جنائیه باید ارجاع بشه به شعبه دادگستریِ اچ تی سی و متهم ردیف اول هم جنابِ آقا مهدیه

=============================

دوستان عزیز یه خبر دیگه از سایت اچ تی سی البته اگر چاخان بود تقصیر من نیست

تو یه سایت تخصصیِ عربی خوندم که اچ تی سی تا آخر این ماه یه رام عربی میذاره تو سایت که مشکل عربی رو حل میکنه .

اون بنده خدا نوشته که با اچ تی سی تماس گرفته و گفته که شما چرا به زبانِ کسانی که موبایلهایِ شما رو میخرند احترام نمیذارید ؟؟؟؟

مگر ما پول نمیدیم بابت این گوشی چرا زبانِ ما ساپورت نشده ؟؟؟؟؟

جوابِ اچ تی سی این بوده :

Thank you for contacting HTC.

Dear Valued Customer,

In regards to your inquire please note the Arabic Rom for the HD2 will be launched by the end of this month and you can install it to enjoy send and receive SMS in your language.
Please keep visiting our website for the launch date (Don’t worry, the Site will guide you where to find the S/N ), because you will require to enter it to download the right Arabic ROM for your device.

Wish to you happy new year 

Please note that you could also contact us by phone; for more information on that service please go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Thank you for choosing HTC the PDA maker to the world
HTC Corporation Middle East Support Team

حالا ببینیم کِی نوبت فارسی زبانان میشه

سلام.

محمد جان یه نگاهی به این پستهات بنداز, خدا وکیلی چند خطش مورد استفاده هست و چند خطش شوخی و....
من فکر میکنم اگر پستهات رو کوتاه تر بزنی و فقط مطالب مفیدش رو تایپ کنی هم وقت خودت کمتر گرفته میشه (که البته این موردش رو بنده جسارت کردم چون بخودتون ارتباط پیدا میکنه).هم اینکه دیگران زودتر به مطالبی که نیاز دارن میرسن.
بازم من از شما و دیگر دوستان به خاطر اینکه پست اسپم دادم عذر خواهی میکنم این فقط به عنوان یک نظر شخصی بود و دوست دارم برداشت دیگه ای ازش نکنید.(آخه واقعیتش من وقتی خودم میخوام پستهاتون ررو بخونم با شک و تردید شروع به خوندن میکنم چون تشخیص اینکه مطلب خاصی توش هست یا نیست یه ذره مشکله).:40::10::11:

meshki5
24-01-2010, 13:28
آقا با عرض معذرت بابت سوئال تكراري كه از اساتيد دارم !!!

راستش من خيلي فارسي رو نياز دارم ولي به خاطر ايراداتي كه اين فارسي سازا داشته تا حالا هيج كدومشو نصب نكردم !

مثلا اينكه ميگن گزينه send از تو مسيج حذف ميشه !!!

آقا اگه ميشه بهترين و سالم ترين فارسي ساز به همراه لينك دانلود و روش نصبش رو به من بدين !!!

با تشكر از همه اساتيد و دوستان گلم .

alizarina
24-01-2010, 15:44
دوستان سلام
یه سوال دارم
این گوشیه واقعا با قیمت مناسب با گارانتی یاس از کجا میشه خرید؟
بهترین گارانتیش کدومه؟

spcivileng
24-01-2010, 20:03
باریکلاه به پرشین !!!

باز میگه برین 3 هفته دیگه ... پام شکست که به گوشی نرسم ! حالا هم که خوب شده پرشین تموم کرده !

دوستانی که از یاس خرید کردن ... به نظرتون از علادین برم بگیرم یا فروشگاه اصلی ؟

آدرسم لطف کنید ... آخه قراره از شهرستان بیام :دی

M@hdi-B
24-01-2010, 20:19
آقا یه مورد کوچیک برای مصرف کمتر باتری:

سعی کنید وقتی خیلی با گوشی کاری ندارید برید تو task manager و برنا مه های بازو ببندید.همیشه یکی دو تا برنامه اونجا ول می چرخه و بازه که به نظر من باتری مصرف می کنه.مثلا برنامه مسج یکیشه.گاهی هم اوقات ما برنامه رو کامل نمی بندیم و خبر نداریم که بازه و باتری مصرف می شه.

در ضمن این آقا کویتیه یه چیز قشنگی گفت که چطوری task manager رو بیاریم بالای لیست استارت برنامه ها که من استفاده کردم.خدائیش نمی دونم این گوشی خیلی هم تنظیمات زیادی نداره این میره کجاشو بهم می ریزه اینا رو میاره بیرون.دستش مریزاد:5::20:

خب بالاخره کویته دیگه آدم مخش وا میشه!:10:
واسه اینکه برنامه ها باز نمونن اون تسک منجری که تو صفحه 156 گذاشتم رو نصب کن و از قسمت ستینگ و تب Button گزینه End programs by tapping"X" رو تیک بزن. اینجوری برنامه ها با X بسته می شن:46:

آقا با عرض معذرت بابت سوئال تكراري كه از اساتيد دارم !!!

راستش من خيلي فارسي رو نياز دارم ولي به خاطر ايراداتي كه اين فارسي سازا داشته تا حالا هيج كدومشو نصب نكردم !

مثلا اينكه ميگن گزينه send از تو مسيج حذف ميشه !!!

آقا اگه ميشه بهترين و سالم ترين فارسي ساز به همراه لينك دانلود و روش نصبش رو به من بدين !!!

با تشكر از همه اساتيد و دوستان گلم .
این فارسی ساز:

اینم کیبرد:

گزینه سند ربطی به فارسی ساز و کیبرد نداره..یه برنامه داره که Send تبدیل میشه به Back و گزینه سند بصورت یه کلید گرافیکی میاد بالای گزینه Attachment که به نظرم زیباتر میشه:46:

night lord
24-01-2010, 23:17
صفحه.......................................... .......................................برنام ها

159............................................... .یه ریماندرِ خوب برای اطلاع از (call , sms , … )

159............................................... ................حل مشکل وارونه بودنِ نوشته ها

158......................................یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد

157....................................یه برنامه هست که میشه باهاش بدون باز کردن در گوشی سافت ریست کرد (psshutxp_eng.vga.xscale)

156.......................رامهای کوک شده اکثرا این تسک منجر رو دارن اگه حوصله تعویض رام رو فعلا نداری ازاین برنامه استفاده کن

156............................................... ......................................فیکسر

154............................................... ..................دوتاساعت توي تب home

151...........................................در ضمن SPB یه ورژن جدید برای 6.5 داده بازار ( بک آپ )

151............................................... ......................فارسی ساز که مخصوصِ 6.5

150................................این اپدیت قراره سرعت لود شدن و سرعت فرستادن sms رو بیشتر کنه

147............................................... ...................برنامه ی قدرتمند Core Player

144............................................... .........تو انتی ویروس ها ، کاسپر سکی از همه بهتره

143............................................... ..............این 1.48 رسمی خود HTC از سرور خودش

142............................................... .............بهترین رام از بهترین کوکر حال حاضر هست

140........................کانورتر مخصوص شرکت HTC بهترین کانورتر برای برای پاکت پی سی هست

140............................................... ...............این سایت پر از برنامه هست برای پی پی سی

138............................................... ...................................این گالری عکس

138............................................... .........................واسه فارسی ساز اینو تست کن

136............................................... ....Asterix & Obelix_wvga_480x800 For HD2

132............................................... ..............................رام 1,61 هم واسه HD2

127............................................... ............نصب این فایل شارپنس عکس اچ دی2 رو بالا می بره

123............................................... ........................به هر حال این از فارسی ساز

123............................................... ..............اینم از فینگر کیبورد که حروف گ چ پ ژ هم داره

123..................................اینم رادیوی مخصوص ایران که یه بنده خدایی از یه جای معتبر آو رده

122............................................... ............................update رسمی برای دوربین

122............................................... ..............................رام رسمی 1.48 هم ریلیز شد

بچه ها بهتر نیست این برنامه ها تو پست اول یه جوری جمع بشه که کسی دنبال نگرده؟

ninja3000sh
25-01-2010, 00:29
درپوش باطری همراه با کیک استند و باطری با ظرفیت بیشتر آخر همین ماه واسه hd2 ریلیز میشه.:40:
با این باطری میشه تا حدود 9 ساعت ویدیو تماشا کرد که عالیه و دیگه مشکل زود تموم شدن باطری هم حل میشه.:46:
قیمتش هم 85 دلار خواهد بود.

mahan590280
25-01-2010, 00:31
سلام
کسی میدونه تو شیراز با گارانتی پرشین تله کام کجا گیر میاد؟
اصلا نمایندگی پرشین تو شیراز کجاست؟

pooya_swimmer
25-01-2010, 13:29
آقا این نمایندگی پرشین تو اصفهان کجاست ؟
من میخوام فردا این گوشیو بگیرم .
از کجا باید بگیرم تو اصفهان با گارانتی پرشین

S@nti@go_s&k
25-01-2010, 18:34
نسخه اپراتوری تی موبایل در آمریکا ارایه میشه

با 576 رم و 1 گیگ رام

به همراه مموری کارت 16 گیگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید1 گیگ رام هم بخاطر ساپورت وین 7 گذاشته شده.

سلام
کسی میدونه تو شیراز با گارانتی پرشین تله کام کجا گیر میاد؟
اصلا نمایندگی پرشین تو شیراز کجاست

آقا این نمایندگی پرشین تو اصفهان کجاست ؟
من میخوام فردا این گوشیو بگیرم .
از کجا باید بگیرم تو اصفهان با گارانتی پرشین

تو سایت پرشین چیزی نبود آدرسی نبود

ولی میتونین همونجا سفارش بدین

از سایت پرشین تل کام

M@hdi-B
25-01-2010, 20:23
کلی حالمون رو گرفت:41:

ولی بی خیال....به احتمال زیاد کوکرهای xda ساکت نمی شینن و حتما یه رام لایت و سبک که با رم و رام گوشی فعلی جواب بده کوک می کنن:46:

ولی فرمت های تصویر رو بچسبین:

* Video supported formats:
.wmv, .asf, .mp4, .3gp, .3g2, .m4v, .avi

رام 1.66 عربی هم ریلیز شد:

دوستانی که نصب کردن می گن مشکل اس ام اس ها حل شده...بازم صبر کنید خودم تست کنم خبرشو می دم:46:

offlineinternet
25-01-2010, 22:24
بچه ها بهتر نیست این برنامه ها تو پست اول یه جوری جمع بشه که کسی دنبال نگرده؟

دوست عزیز من سرم خیلم شلوغه نمیتونم این کار رو انجام بدم:41:
ولی فعلا همین صفحه هایی که شما گفتید رو در پست پنجم قرار دادم
اگه شما وقت دارید این کار رو بکنید و تو یه پستی مثل همین پست قبلی قرار بده تا من در پست اول قرار بدم:11:
{اگه این کار رو کردی خبرم کن}:10:

golmohammadi
26-01-2010, 00:36
درپوش باطری همراه با کیک استند و باطری با ظرفیت بیشتر آخر همین ماه واسه hd2 ریلیز میشه.:40:
با این باطری میشه تا حدود 9 ساعت ویدیو تماشا کرد که عالیه و دیگه مشکل زود تموم شدن باطری هم حل میشه.:46:
قیمتش هم 85 دلار خواهد بود.

این باطری چند میلی امپر هست ؟
اگه 9 ساعت پخش فیلم داره پس باید خیلی قوی باشه ...
اینطوری باشه باطریش 4 روز راحت دووم میاره
که 85 دلار شاید بی ارزه ...

dremad
26-01-2010, 00:43
يه سوال دارم شايد تكراري باشه ...
مگه رم اين گوشي 448 نيست ...اژدهاي من 336 تاشو بيشتر نشون نميده يا شايدم كلا نداره ....
يا شايدم اكتيو نيست ؟؟؟
الان تو XDA يه تاپيك ديدم كه نوشته بود همه ي HD2 ها 576 تا رم دارن .. اينم لينكش :

dremad
26-01-2010, 01:13

گل محمدي جان يه جايي خوندم كه 2400 ميلي امپر ... اگه تونستم منبعش رو هم پيدا ميكنم .

vahid2533
26-01-2010, 12:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرام 1.66 عربی هم ریلیز شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستانی که نصب کردن می گن مشکل اس ام اس ها حل شده...بازم صبر کنید خودم تست کنم خبرشو می دم:46:[/QUOTE]

لطف کنید اگر نصب کردید سریعتر خبرشو را ارسال کنید با تشکر:10::27:

ninja3000sh
26-01-2010, 13:01
یه جایی نوشته بود که قراره دو برابر باطری قبلی باشه.
با این حساب به نظرم ارزش داره 85 دلار واسش پیاده بشیم.:31:
Clover Technology designed an extended battery that is set to double the 1,230mAh capacity of the default juice pack. The battery comes complete with a replacement back cover (it does make the machine physically thicker).

golmohammadi
26-01-2010, 14:07
یه جایی نوشته بود که قراره دو برابر باطری قبلی باشه.
با این حساب به نظرم ارزش داره 85 دلار واسش پیاده بشیم.:31:
Clover Technology designed an extended battery that is set to double the 1,230mAh capacity of the default juice pack. The battery comes complete with a replacement back cover (it does make the machine physically thicker).

نینجا فکر نکنم بتونی ببینیش
x1 که خریدم
یادمه یه باطری قویتر قرار بود بیاد
اما باطری قویتر نیومد که هیچی حتی باطری خود گوشی هم تو بازار نبود ....
اما شاید hd2 امیدی دشاته باشه
چون باطریش مثل x1 قوی نیست که
چون همه به باطری قوی نیاز دارند اگه بیاد فروش میره ...
پس احتمال اومدنش از این بایت زیاده ....

ninja3000sh
26-01-2010, 17:09
نینجا فکر نکنم بتونی ببینیش
x1 که خریدم
یادمه یه باطری قویتر قرار بود بیاد
اما باطری قویتر نیومد که هیچی حتی باطری خود گوشی هم تو بازار نبود ....
اما شاید hd2 امیدی دشاته باشه
چون باطریش مثل x1 قوی نیست که
چون همه به باطری قوی نیاز دارند اگه بیاد فروش میره ...
پس احتمال اومدنش از این بایت زیاده ....
گلمحمدی جان متاسفانه شرکتهایی که محصولات سونی اریکسون رو تو ایران گارانتی میکنن زیاد به فکر خدمات پس از فروش نیستن.:13:شما حساب کن x1 وقتی وارد بازار شد چقدر بعد از ورودش گارانتی دارش اومد.:13:
یادمه زیاد طول کشید x1 با گارانتی اصلی توسط کامتل و یا سیتادل وارد بشه و در ضمن خدمات پس از فروش هم که زیاد خوب نبود.
ولی با توجه به اینکه شرکتهای یاس و پرشین تله کام خدمات قابل قبولی تو ایران ارائه میدن.و لوازم یدکی رو هم واسه گوشیهای htc خوب میارن و کم و کاستی نمیزارن.
همین diamond معمولی هم وقتی وارد بازار شد باطریش راضی کننده نبود و بعدش که شرکت htc باطری با ظرفیت بیشتر واسش بیرون داد از اون باطریها وارد بازار ایران هم شد.
پس به احتمال زیاد وارد بازار ایران هم میشه.:46:

golmohammadi
26-01-2010, 17:28
گلمحمدی جان متاسفانه شرکتهایی که محصولات سونی اریکسون رو تو ایران گارانتی میکنن زیاد به فکر خدمات پس از فروش نیستن.:13:شما حساب کن x1 وقتی وارد بازار شد چقدر بعد از ورودش گارانتی دارش اومد.:13:
یادمه زیاد طول کشید x1 با گارانتی اصلی توسط کامتل و یا سیتادل وارد بشه و در ضمن خدمات پس از فروش هم که زیاد خوب نبود.
ولی با توجه به اینکه شرکتهای یاس و پرشین تله کام خدمات قابل قبولی تو ایران ارائه میدن.و لوازم یدکی رو هم واسه گوشیهای htc خوب میارن و کم و کاستی نمیزارن.
همین diamond معمولی هم وقتی وارد بازار شد باطریش راضی کننده نبود و بعدش که شرکت htc باطری با ظرفیت بیشتر واسش بیرون داد از اون باطریها وارد بازار ایران هم شد.

در کل باطری از گزینه های بسیار مهم در یک گوشی میتونه باشه
و بعضیها از جمله خودم به این موضوع کمسی حساس هستم
اگه اینطوری باشه و این باطری هم بیاد عالی میشه
مخصوصا که کیک استند هم داره
بعد از کمی تا 50 تومن پول خودمون قیمتش برسه خوب میشه
قیمت گوشی هم تا 650 میاد
فکر کنم بعد از عید هم قیمتت گوشی خوب میشه و هم اون باطری تا اون موقع میاد
==
نینجا یه برنامه ای را برام تست کن همین الان
امولاتور پی اس وان را داری؟
اونو اجرا کن ببین باز میشه؟
شاید اولش ارور بده که مموری کمه
اگه باز شد یه بازی پی اس وان تست کن و نتیجه را بهم بگو مرسی

dremad
26-01-2010, 18:24
دوستان جواب مارو نميدين ؟؟؟

M@hdi-B
26-01-2010, 20:11
سلام.

رام 1.66 رو تست کردم..و همونطور که شنیده بودم مشکل وارونه بودن اس ام اس ها حل شده:20:

دوستان جواب مارو نميدين ؟؟؟

سوالتون چی بود؟؟

pooya_swimmer
26-01-2010, 23:23
آقا امروز رفتم که یکی از این گوشی بخرم ؟ برای اولین بار بود از نزدیک میدیدم این هیولا رو /
وای چقدر این گوشی بزرگه / من یه گوشی بلک بری استورم دارم فک میکردم خیلی بزرگه ولی این HD2 رو دسته هرچی گوشی بزرگه آورده /
آقا حالا بگذریم / اینجا توی اصفهان با گارانتی یاس میدن 820 و با کامتل میدن 790
به نظرتون بگیرم ؟
یه سوال : یه پسره یکیشو داشت باهاش فیلم که پخش کرد (دموی اصلی گوشی ) کیفیتش پایین بود /
نور صفحه رو کم کرده بوده یا کیفیتش همینه ؟

AryanLand
26-01-2010, 23:34

سلام.

شرکت سونی اریکسون بخاطر اینکه موظف به رعایت قوانین Oh No هست مجاز به صادرات جنس به ایران نیست و شرکتهایی هم که گارانتی کننده هستن نماینده شرکت نیستن واسه همینه که لوازم یدکیش و لوازم جانبیش یا تو ایران نمیاد یا اگر بیاد خیلی کم و گرونه.واسه همین متاسفانه مجبوریم بسوزیم و بسازیم و نظاره گر امکانات گوشیهاش تو کشورهای دیگه باشیم و حسرت بخوریم.باطری X1هم اگر نیومد تو ایران دلیل بر ساخته نشدنش نبود بلکه دلیل بر.........ما بود.اما واسه گوشیهای دیگه مثل HTC که نمایندگی داره بسادگی وارد میکنن و در اختیار مصرف کننده قرار میگیره مثل همون دایموند که فرمودید.:41::11:

AryanLand
26-01-2010, 23:56
يه سوال دارم شايد تكراري باشه ...
مگه رم اين گوشي 448 نيست ...اژدهاي من 336 تاشو بيشتر نشون نميده يا شايدم كلا نداره ....
يا شايدم اكتيو نيست ؟؟؟
الان تو XDA يه تاپيك ديدم كه نوشته بود همه ي HD2 ها 576 تا رم دارن .. اينم لينكش :

سلام.

مقداری از رم و رام گوشی توسط برنامه های در حال اجرا (بصورت استارت آپ) و ویندوز گوشی اشغل میشه دیگه.مثلا" شما اگر رم کامپیوترت 2 گیگ باشه به محض اینکه ویندوز رو بالا بیاری و بری نگاه کنی میبینی 2 گیگ رم آزاد نداری.:11:

dremad
26-01-2010, 23:57
اقا مهدي دوباره سوالمو ميگم ...
مگه رم اين گوشي 448 نيست ...اژدهاي من 336 تاشو بيشتر نشون نميده :13:يا شايدم كلا نداره ....
يا شايدم اكتيو نيست ؟؟؟
چه كار كنم اكتيو بشه ؟؟؟؟ رامم هم رام اورجينال 1.48 هست .

AryanLand
26-01-2010, 23:58
اقا مهدي دوباره سوالمو ميگم ...
مگه رم اين گوشي 448 نيست ...اژدهاي من 336 تاشو بيشتر نشون نميده :13:يا شايدم كلا نداره ....
يا شايدم اكتيو نيست ؟؟؟
چه كار كنم اكتيو بشه ؟؟؟؟ رامم هم رام اورجينال 1.48 هست .

سلام.

تو پست قبلی جواب دادم.:46::11:

golmohammadi
26-01-2010, 23:58
آقا امروز رفتم که یکی از این گوشی بخرم ؟ برای اولین بار بود از نزدیک میدیدم این هیولا رو /
وای چقدر این گوشی بزرگه / من یه گوشی بلک بری استورم دارم فک میکردم خیلی بزرگه ولی این HD2 رو دسته هرچی گوشی بزرگه آورده /
آقا حالا بگذریم / اینجا توی اصفهان با گارانتی یاس میدن 820 و با کامتل میدن 790
به نظرتون بگیرم ؟
یه سوال : یه پسره یکیشو داشت باهاش فیلم که پخش کرد (دموی اصلی گوشی ) کیفیتش پایین بود /
نور صفحه رو کم کرده بوده یا کیفیتش همینه ؟

اره اینطوریه
تو ویترین اگه دقت کنی بزرگترین گوشی امنیا اچ دی هست
که ادم اولش که میبینه فکر میکنه ...........
اما بعد بری اونورتر و اچ دی 2 را ببینی اینطوری میشی :18:
کلا امنیا اچد و اچ دی دو از بزرگترین گوشیها خوب هستند
در مورد کیفیت فیلم که گفتی
امکان نداره کیفیت این گوشی پائین باشه
حتما بکلایتش پائین بوده و یا فیلم خودش ضعیف بوده و یا ...
مطمئن باش کیفیت صفحه اچ دی 2 خوبه .

dremad
27-01-2010, 00:12
سلام.

مقداری از رم و رام گوشی توسط برنامه های در حال اجرا (بصورت استارت آپ) و ویندوز گوشی اشغل میشه دیگه.مثلا" شما اگر رم کامپیوترت 2 گیگ باشه به محض اینکه ویندوز رو بالا بیاری و بری نگاه کنی میبینی 2 گیگ رم آزاد نداری.:11:

فك كنم شما منظورم رو اشتباه فهميدي . :31:

من كلا 331 رم دارم .... كه حدودا 180 تا 190 تاش هميشه خاليه ...
اگه لازمه اسكرين شات بزارم...
اگه رامم رو با رام هاي رسمي ديگه يا كوك شده عوش كنم درست نميشه ؟؟؟؟

alizarina
27-01-2010, 10:26
آقا جواب مارو نمیدید؟

تو تهران از کجا و با چه گارانتی با قیمت مناسب میشه این گوشیو خرید؟

راستی قبلا رفتم یه فروشگاه گفت 700 با گارانتی یاس بعد کی سیم کارتو زد توش گفت حالا باید 130 تومن بدی برنامه هاشو روش نصب کنیم که در غیر این صورت گارانتی 2 سال و نیم نرم افزار و سخت افزار نداره اگه نصب نشه.
در ضمن می گفت رو گوشی هیچ برنامه ای نیست و باید پول بده نصب شه.
دیدم چرت و پرت میگه سیم کارتو گرفتم ازش و خداحافظ.
می خوام بپرسم یعنی واقعا رو این گوشه هیچ برنامه ای جز ویندوزش نصب نیست و باید بعد از خرید حتما نصب کنی؟

vahid2533
27-01-2010, 13:37
آقا جواب مارو نمیدید؟

تو تهران از کجا و با چه گارانتی با قیمت مناسب میشه این گوشیو خرید؟

راستی قبلا رفتم یه فروشگاه گفت 700 با گارانتی یاس بعد کی سیم کارتو زد توش گفت حالا باید 130 تومن بدی برنامه هاشو روش نصب کنیم که در غیر این صورت گارانتی 2 سال و نیم نرم افزار و سخت افزار نداره اگه نصب نشه.
در ضمن می گفت رو گوشی هیچ برنامه ای نیست و باید پول بده نصب شه.
دیدم چرت و پرت میگه سیم کارتو گرفتم ازش و خداحافظ.
می خوام بپرسم یعنی واقعا رو این گوشه هیچ برنامه ای جز ویندوزش نصب نیست و باید بعد از خرید حتما نصب کنی؟

این گوشی رو شما می توانید از پاساژ پایتخت واحد 252 گارانتی رسمی پرشین تلکام با قیمت 755 تومان با نرم افزار آریو اقلیم تهیه کنید و روی آن برنامه های مثل ویندوز پلیر و چیزهای دیگر نصب است و اگر بخواهید نرم افزارهای دیگر نصب کنید در اینترنت وجود دارد.:8:

pooya_swimmer
27-01-2010, 14:14
آقا امروز رفتم یه مغازه تو اصفهان دنبال HD2 با گارانتی پرشین میگشتم./
طرف میگفت پرشین نخر اصلا / یاس بخر . یاس گارانتیش بهتره و از این حرفا در مورد یاس / میگفت یاس هم یه CD مپ ایکس میده ./
مغازه دار میگفت پرشین اصلا جواب مشتری نمیده / من الان 1 ماهه یک گوشی دارم LCD خراب شده هیچکس جوابگو نیست /
آقا من بین این دو گارانتی موندم ؟ اساتید راهنمایی کنید ؟

Diego
27-01-2010, 15:12
آقا امروز رفتم یه مغازه تو اصفهان دنبال HD2 با گارانتی پرشین میگشتم./
طرف میگفت پرشین نخر اصلا / یاس بخر . یاس گارانتیش بهتره و از این حرفا در مورد یاس / میگفت یاس هم یه CD مپ ایکس میده ./
مغازه دار میگفت پرشین اصلا جواب مشتری نمیده / من الان 1 ماهه یک گوشی دارم LCD خراب شده هیچکس جوابگو نیست /
آقا من بین این دو گارانتی موندم ؟ اساتید راهنمایی کنید ؟

هر دو گارانتی معتبری هستند. و هر کس به نوبه ی خودش تجربه های خوب و بدی ازشون داشته.

htc-hd2es
27-01-2010, 15:50
فك كنم شما منظورم رو اشتباه فهميدي . :31:

من كلا 331 رم دارم .... كه حدودا 180 تا 190 تاش هميشه خاليه ...
اگه لازمه اسكرين شات بزارم...
اگه رامم رو با رام هاي رسمي ديگه يا كوك شده عوش كنم درست نميشه ؟؟؟؟
شمااز قسمت About phone>Hardware information میبینید که RAM=448MB اما درقسمت SD card&phone storage نوشته (نسبت به رام ) حدود330 که حدود(نه قطعی) 128mb از RAM صرف گرافیکش میشه همونطور که درPRO2=64MB Graphics صرف می شد.(فکر کنم فهمیده باشین چه گرافیک خفنگی داره این غول برره):27:

mdnomohammad
27-01-2010, 18:49
سلام
دوستان یه سوال داشتم .اگه این گوشی رو از مثلا دبی یا کیش و... بخریم(که اینقده پول بابت گارانتی ندیم)از نظر رجیستری یا چیز دیگه ای مشکلی نداره؟
اگه باید رجیستر بشه چجوری باید این کاروبکنم؟
اصلا شما میگید به صلاح هست این گوشی رو بدون گارانتی بخرم اگه گیرم اومد؟
ممنون میشم به سوالام جواب بدید

zoorg2
27-01-2010, 20:42
هر دو گارانتی معتبری هستند. و هر کس به نوبه ی خودش تجربه های خوب و بدی ازشون داشته.

من پرشین خریدم ولی فکر کنم از نظر گارانتی یاس بهتره.پرشین دفترش فقط 3 خط تلفن داره.ولی یاس یه شرکت خیلی بزرگه بازرگانیه.اول از همه دفترش رو بگیری شماره امور مشتریان رو میده .اونجا هم جای بزرگیه ظاهرا و فقط یه بخشش مربوط به گارانتیه. تازه هر مسئله ای یه بخش مخصوص داره مثلا من فقط راجع به برنامه جی پی اس سئوال داشتم، منو وصل کرد به شرکت سازنده برنامه روی جی پی اس و اون آقا یه ربع کامل برای من راجع به برنامه توضیح داد .

البته من 740 با یه برنامه جی پی اس مجانی از پرشین خریدم که برای یاس با خرید برنامه نصف قیمتش ،قیمت گوشی به علاوه برنامه می شه حداقل 750 +14 یعنی 764 یعنی 24 تومن گرونتر!

zoorg2
27-01-2010, 20:43
آقا گوشی من جدیدا روزی دو سه بار هنگ می کنه.

کسی رام 1.48 رو که فکر کنم صفحه 122 معرفی شده بود تست کرده؟

اگه کسی تست کرده بگه.به خدا خسته شدم

M@hdi-B
27-01-2010, 21:02
آقا گوشی من جدیدا روزی دو سه بار هنگ می کنه.

کسی رام 1.48 رو که فکر کنم صفحه 122 معرفی شده بود تست کرده؟

اگه کسی تست کرده بگه.به خدا خسته شدم

سلام.
حالا چرا 1.48 ؟؟؟:31:

رام 1.66 رو بریز...مشکل وارونه بودن مسیجها هم حل شده :

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-01-2010, 01:07
السلام والعلیکم یا ایها الدوستان !!!

لقد نصب شدا لرام العربی و کل شی من جمله المسجها الدرست شد گرچه فبلاً هم فیکسر درستش کرده بود اما این دیگه اروجیناله

عربها اعتراض کردند ، یه رام عربی براشون زدند . تو ایران هم یه 400 - 500 نفر جمع بشن پیام بفرستن ، یه رام هم واسه ما میزنند

================================================== ==

خب حالا علمیات اکتشاف تو این رام جدید شروع شده

دوستانی که نصب کردند خواهشاً کشفیاتتون رو اینجا درج کنین تا بقیه هم مطلع بشن

====================================
کشفیات من از رام عربی تا حالا :

1 - بالاخره دوزاریِ مهندسهایِ اچ تی سی هم افتاد که صفحۀ گوشی از رو لباس عمل میکنه ممکن مشکل افرین بشه و استفاده از قفل اجباری هست .

این رامِ عربی خودش اتوماتیک قفل میشه حتی اگر از آپشن قفل استفاده نکنین . هر بار که با دکمۀ قطعِ ارسال صفحه رو خاموش کنین گوشی هم قفل میشه .

2 - بالاخره اهمیتِ تاسک مانیجر رو درک کردند و گذاشتنش تو لیستِ quick links . حالا دیگه فقط با یه سوت میشه رفت تو تاسک مانیجر

قبلاً دو سوته بود ( start > task manager )

حالا دیگه راحت تر از قبل میشه رفت تو تاسک مانیجر برای بستنِ برنامه ها یا منتقل شدن از یک برنامه به برنامۀ دیگه .

با این حساب کسانی که مثل من عقیده دارند که استفاده از امکاناتِ خودِ گوشی بهتر هست از نصب برنامه های اضافه ، دیگه نیازی به برنامه ای به جایِ تاسک مانیجر ندارند .

به برنامه سافت ریست هم نیازی نیست ( به نظر من ) چون با دکمۀ قطعِ ارسال خیلی راحت میشه گوشی رو خاموش کرد و بعد با فشار همون دکمه در جا گوشی رو روشن کرد . تفاوتش با برنامۀ سافت ریست فقط 5 ثانیه هست ( حداکثر ) که این مقدار زمان ارزشِ نصبِ برنامۀ اضافه رو نداره . البته به نظر کسانی که هم عقیده هستند با من .

در ضمن اگر گوشی هنگ کنه که دیگه هیچکدوم به درد نمیخوره و راهی جز اون دکمه قرمزه نیست .

البته بعضیها دوست دارند برنامه جاتِ زیاد نصب کنند که البته گوشیِ خودشونه و آزادند که هر بلایی خواستند سرش بیارند .

3 - اون پرانتز و خطِ فاصله که با شماره تلفونها ظاهر میشد هم دیگه وجود نداره

قبلا : (123)456-78

حالا : 12345678

در ضمن در سایت اچ تی سی قسمت نصب رام نوشته که برایِ پیدا کردن شماره سریالِ گوشی باید در پوش رو باز کرد و باتری رو در آورد تا شماره سریال رو دید !!!!!!

مگه خبر ندارند که شماره سریال به صورت زیر میشه پیدا کرد بدون خاموش کردن و باز کردن درپوش باتری و برداشتن باتری ؟؟؟؟؟

setting > device information > phone identity

در ضمن جواب اون دوستِ عزیز رو هم که به نوشته های مخلص ایراد گرفتند رو به زودی میفرستم .

با تشکر از مطالبشون البته

یا حق

pooya_swimmer
28-01-2010, 12:26
آقا یه سوال :
این رامها رو اگه بریزیم گوشی از گارانتی خارج نمیشه ؟
انگار یه جایی خوندم اگه رام عوض کنیم دیگه جزو گارانتی نیست گوشی ؟

meshki5
28-01-2010, 15:18
آقا منم اين رام 1.66 رو نصبوندمش

اول يه سوال :
توي setting/sd card & ghone storage y يكي از قسمتها اسمش total storage هست . آيا اين هم قسمتي از همون 448mb ram يا 512mb rom دستگاه هستش ؟

و يه چيزي بگم ولي اگه اشتباه ميكنم بهم نخندين !!!

الان كه رام 1.66رو نصبيدم total storage رو مينويسه 141.50 ولي فك كنم قبل از نصب رام مينوشت 181 !!!

اگه من درست فك ميكنم و 181 بوده و لان شده 141 علتش چيه و آيا ميشه ظرفيت total storage رو بالا برد ؟ اگه هم كه حافظه

من مشكل پيدا كرده و دچار توهم شدم كه شما به بزرگي خودتون ببخشين !!!:31:

يه سوال ديگه هم داشتم :
من الان 77mb از total storagam و 180mb از free program خاليه و اگه بخوام يه بازي مثل call of duty رو نصب كنم نصب

نشدش 115mb هستش وسط نصب هن ميكنه و ميگه مموري فول حتي وقتي ميخوام رو memory CARD دشصب كنم هم اين

اتفاق ميوفته !!!

آقا كمك كنين !!!

noisymind
28-01-2010, 20:21
دوستان ببخشید برا منی که تا حالا با سیمبین کار کردم , بفرمایید سرعت گوشی چطوره؟ و دیگه اینکه برا حمل گوشی چه کار میکنید؟ یعنی تو جیب که حا نمیشه و همش هم که نمیشه تو دست گرفت :19:

S@nti@go_s&k
28-01-2010, 21:12
دوستان ببخشید برا منی که تا حالا با سیمبین کار کردم , بفرمایید سرعت گوشی چطوره؟ و دیگه اینکه برا حمل گوشی چه کار میکنید؟ یعنی تو جیب که حا نمیشه و همش هم که نمیشه تو دست گرفت

سلام

سیمبین کجا وین دوز کجا این جا کجا :دی

از نظر سرعت N82 سیمبین = ویوا ویندوز

یه مقدار کم اینور اونور

noisymind
28-01-2010, 21:30
سلام

سیمبین کجا وین دوز کجا این جا کجا :دی

از نظر سرعت N82 سیمبین = ویوا ویندوز

یه مقدار کم اینور اونور

دیگه یک خونه تکونی گفتیم بکنیم , حالا یا این یا i8000 :31:
یعنی حتی با سی پی یو یک گیگ هم سرعتش کمتر از سیمبین هست؟

zoorg2
28-01-2010, 22:28
بچه ها دستتون درد نکنه که این رامو معرفی کردید مخصوصا آقا مهدی.

خیلی سرعتش خوبه.

قبلا من از نشون دادن عکسهای دوربینش خجالت می کشیدم ولی الان عالیه!!!

فعلا روز اول بدون هنگ.خدا کنه این طوری بمونه.چون من از روز اول یه رم 16 گیگ خریدم انداختم روش .ولی تا حالا سرگرم رفع مشکل بودم.رمش خالی مونده.

یک کلام:

"" هر کی این گوشی رو نخره سرش کلاه رفته.واقعا سره""

امروز تو مترو دستم بود.هر کی میدید هنگ می کرد.انقد مشخصات جالبش زیاده که نمی شه توضیح داد.آدم چند تاشو یادش میره

S@nti@go_s&k
28-01-2010, 23:06
یعنی حتی با سی پی یو یک گیگ هم سرعتش کمتر از سیمبین هست؟

:دی

نه دیگه منظورم این بود که ویندوز موبایل با سی پیو 200 از سیمبین با سی پیو 330 قوی تر و سریع تره

M@hdi-B
29-01-2010, 10:24
و دیگه اینکه برا حمل گوشی چه کار میکنید؟ یعنی تو جیب که حا نمیشه و همش هم که نمیشه تو دست گرفت :19:

دیگه آجر هم نیست...راحت تو جیب جا میشه ولی بخوای بشینی و بلند شی یه کم مشکل میشه (اون موقع باید درش بیاری):31:

dremad
29-01-2010, 11:36
شمااز قسمت About phone>Hardware information میبینید که RAM=448MB اما درقسمت SD card&phone storage نوشته (نسبت به رام ) حدود330 که حدود(نه قطعی) 128mb از RAM صرف گرافیکش میشه همونطور که درPRO2=64MB Graphics صرف می شد.(فکر کنم فهمیده باشین چه گرافیک خفنگی داره این غول برره):27:

اقا ممنون از چوابت .:10:... كاملا دوزاريم افتاد ....:46::31:

fasters7
29-01-2010, 13:06
آقا من رسما از وقتی راجع به cpuاش شنیدم قاطی کردم ! میخوام برم hd خودم رو بدم, اینو بگیرم ... یعنی هزینه ی تعویضش میشه یه چیزی تو مایه های 250-300 تومن. فقط انقدر برام مهمه که دارم کل پست های این مطلب رو میخونم !!! (چنین چیزی قبلا هم سابقه داشته ؟!) الان رسیدم به آخر صفحه 25 ! ایشاللا به مرور یه عالمه سوال دارم, مزاحم همه دوستان میشم ...
از الان تشکر !:40: :11:
سینا

pooya_swimmer
29-01-2010, 13:55
آقا میشه یکی از اساتید آموزش گام به گام نصب این رام 1.66 را بزارن ؟
که آدمهای تاره وارد به دنیای ویندوز مثل من بتونند با این غول برره کار کنن.
اگه تصویری هم بتونن که دیگه واقعا دستتون درد نکنه .

meshki5
29-01-2010, 14:01
آقا كسي جواب سوالاي صفحه قبل منو نداد

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-01-2010, 14:11
دوستان وقتتون به خیر

یه سوال دارم اما لطفاً به سوالم نخندین وگرنه من هم خندم میگیره !!!!!

حالا بعد از نصب این الرام العربی ، آیا اون اپدیتهایِ قدیمی که مربوط به دوربین و اینها بود رو باید دوباره نصب کنیم یا در خودِ این رامِ جدید وجود داره ؟

M@hdi-B
29-01-2010, 14:15

شما رام رو دانلود کردید؟؟؟ اگه دانلود کردید اول یه بکاپ بگیرید بعد گوشی رو به حالت اکتیو سینک به پی سی وصل کنید و فایل رام که فرمتش exe هست رو اجرا کنید و مرحله به مرحله برید جلو و صبر کنید تا پروسه نصب تموم شه.

اگه ارور داد (که احتمالا میده) خبرشو بدید تا دلیلش رو توضیح بدم:46:

johnypersian1656
29-01-2010, 19:41
اینم یه خبر واقعا جالب (منبع engadget):

HTC's HD2 carrying a secret stash of hidden RAM

those trusty souls over at XDA-developers have concocted custom ROMs for everyone else to free up the extra 128MB of operational headroom, and user feedback appears to corroborate the theory

M@hdi-B
29-01-2010, 20:04
البته چند روزی هست که تو xda راجع بهش صحبت میشه:

اینم متن خبر از Gsmarena :

گفته که تمام اچ دی2 ها دارای 576 مگ رم هستند که فقط 448 مگ از اون در دسترس کاربر قرار گرفته حالا چرا اچ تی سی این کار رو کرده معلوم نیست. بعید هم نیست این مقدار رم رو برای آپدیت به وین موی 7 قرار داده باشه(البته امیدوارم)
Dutyy یکی از کوکرهای ایکس دی ای که ادعا کرده بود 576 مگ رم رو آزاد می کنه هم رامشو ارائه کرده که از لینک زیر می تونید دریافت کنید:
قبلش باید ثبت نام کنید

نکته:

از بهنود عزیز از موبایلستان
فقط یک مشکلی وجود داره و اونهم باید رادیوی 2.06.50.4 رو نصب کنید که با همراه اول کار نمیکنه.
من خودم هم با ایرانسل و هم با همراه اول تست کردم.روی ایرانسل به خوبی جواب داد ولی روی همراه اول کلا آنتن نداشت.
برای دوستانی که از ایرانیل استفاده میکنن گزینه ی بسیار خوبی.در ضمن رام سریعیه و مصرف باطریش هم معقوله.
اینم لینک رادیو:

موفق باشید.:40:

Diego
30-01-2010, 00:17
شرمنده اگه تکراریه:
طریقه وصل شدن به اینترنت نوت بوک از طریق بلوتوث رو میشه توضیح بدین؟
(سیستم عامل نوت بوک= ویستا)

ویرایش: حل شد!:11:

vahid2533
30-01-2010, 08:20
دوستان وقتتون به خیر

یه سوال دارم اما لطفاً به سوالم نخندین وگرنه من هم خندم میگیره !!!!!

حالا بعد از نصب این الرام العربی ، آیا اون اپدیتهایِ قدیمی که مربوط به دوربین و اینها بود رو باید دوباره نصب کنیم یا در خودِ این رامِ جدید وجود داره ؟

تمام مشکلات دوربین و آپدیتهای که قبلاً نصب شده است برطرف شده و احتیاجی به آپدیت ها نیست

vahid2533
30-01-2010, 08:24

دوست عزیز همراه رام 1.66 قسمتی وجود دارد بنام view در این قسمت می توانید تمام مراحل نصب را مشاهده کنید و احتیاجی به آموزش تصویری نیست.

Real Madrid C.F
30-01-2010, 11:29
سلام به برو بکس توپ خودمون!! من همونطور که اکثر اساتید اطلاع دارن I900 رو با یه N96 عوض کردم که هم یه گوشی غیر لمسی و ساده برای مواقع جفتک انداختن !! داشته باشم که دیگه نگران خش افتادن و خراب شدن تاچ گوشی نباشم و هم از Live TV لذت ببرم و صد البته من مثل کنه به پاکت چسبیدم و ول کن نیستم ازهمین بابت قصد خرید یه HD2 از اونور مرز(عراق) به قیمت 630 رو دارم که همه ی کارهاش جور شده فقط مونده یه چیز....اونم اینه که من دیگه از آریو اقلیممحروم میشم و سوالم اینه که آریو تو شهرستانها هم جواب میده؟؟؟ یا فقط واسه تهرانه؟؟؟ مرC

Real Madrid C.F
30-01-2010, 11:43
آقا من رسما از وقتی راجع به cpuاش شنیدم قاطی کردم ! میخوام برم hd خودم رو بدم, اینو بگیرم ... یعنی هزینه ی تعویضش میشه یه چیزی تو مایه های 250-300 تومن. فقط انقدر برام مهمه که دارم کل پست های این مطلب رو میخونم !!! (چنین چیزی قبلا هم سابقه داشته ؟!) الان رسیدم به آخر صفحه 25 ! ایشاللا به مرور یه عالمه سوال دارم, مزاحم همه دوستان میشم ...
از الان تشکر !:40: :11:
سینا

سلام...خوشحالم که داری خودمونی میشی:10:
البته cpu زیاد هم تک نیست الان یه چند تا گوشی دیگه از برند های دیگه اومده که از همین cpu استف میزنن...ولی LCD اش واقعا شاخه:8: البته منظورت رو از سابقه داشته نفهمیدم ولی اگه منظورت خوندن تاپیک از اول بوده ....آره من 10 روز پیش در عرض 5 روز و روزی 5 ساعت از صفحه 1 تا 140 اومدم!!:27:
اگه HD رو خوب قیمت گزاری کنی من ازت خریدارم:20:

Diego
30-01-2010, 12:05
سلام به برو بکس توپ خودمون!! من همونطور که اکثر اساتید اطلاع دارن I900 رو با یه N96 عوض کردم که هم یه گوشی غیر لمسی و ساده برای مواقع جفتک انداختن !! داشته باشم که دیگه نگران خش افتادن و خراب شدن تاچ گوشی نباشم و هم از Live TV لذت ببرم و صد البته من مثل کنه به پاکت چسبیدم و ول کن نیستم ازهمین بابت قصد خرید یه HD2 از اونور مرز(عراق) به قیمت 630 رو دارم که همه ی کارهاش جور شده فقط مونده یه چیز....اونم اینه که من دیگه از آریو اقلیممحروم میشم و سوالم اینه که آریو تو شهرستانها هم جواب میده؟؟؟ یا فقط واسه تهرانه؟؟؟ مرC

اگه کارکرد نرم افزاری منظورته که تو کل دنیا جواب میده :11:

alizarina
30-01-2010, 13:11
سلام دوستان
من بالاخره روز پنجشنبه این گوشیو خریدیم
با گارانتی یاس به قیمت 740

لینکی که بشه ازش نرم افزاراشو دانلود کرد تو این سایت یا جای دیگرو سراغ دارید؟
مخصوصا نرم افزار ره یاب GPS
فروشنده می گفت باید 20 تومان بدی نصب کنم.

golmohammadi
30-01-2010, 15:29
Real Madrid C.F و vahid2533 عزیز
شما میتونستین پست قبلیتون را ویرایش کنید
من چند بار بگم ...

مهدی اینهمه رم داره اینگوشی بعد چطور اون امولاتور پی اس وان را باز نکرد و پیغام داد مموری کمه ؟
میتونی دوباره تست کنی ؟

M@hdi-B
30-01-2010, 20:46
Real Madrid C.F و vahid2533 عزیز
شما میتونستین پست قبلیتون را ویرایش کنید
من چند بار بگم ...

مهدی اینهمه رم داره اینگوشی بعد چطور اون امولاتور پی اس وان را باز نکرد و پیغام داد مموری کمه ؟
میتونی دوباره تست کنی ؟

اون ورژنی که شما دادین کار نکرد...الان یه ورژن خودم دارم که کار می کنه...رزیدنت اویل 2 رو عین خود پی اس وان اجرا می کنه ولی حیف که نمیشه بازی کرد.:41:

alizarina
30-01-2010, 21:17
دوستان یه سوال دارم

لطفا نخندید چون خودمم خندم می گیره؟

فرق رم با رام چیه؟ چون تازه این گوشیو خریدم نمی دونم.
می گید آپدیتش آمده برای برطرف کردن مشکل فارسی sms ، درسته؟
در ضمن قبل هم پرسیدم نرم افزار فری از کجا میشه دانلود کرد مخصوصا GPS ؟

golmohammadi
30-01-2010, 21:54
اون ورژنی که شما دادین کار نکرد...الان یه ورژن خودم دارم که کار می کنه...رزیدنت اویل 2 رو عین خود پی اس وان اجرا می کنه ولی حیف که نمیشه بازی کرد.:41:
اینطوری که عالیه
چون اولی گرافیکش بالاست و اگه اجرا کرده خوبه
اما حیف که کیبورد نداره
راستی با تاچ هم نمیشد بازی کرد ؟

دوستان یه سوال دارم

لطفا نخندید چون خودمم خندم می گیره؟

فرق رم با رام چیه؟ چون تازه این گوشیو خریدم نمی دونم.
می گید آپدیتش آمده برای برطرف کردن مشکل فارسی sms ، درسته؟

خنده چرا
همه ما نیز اولش نمیدونستیم چیه
بعدا یاد گرفتیم

رم حافظه موقتی میباشد
که با قطع شدن برق اطلاعاتش از بین میره
تنها چیزی که همه بهش توجه میکنند سرعت هست که هر جا(گوشی-کامپیوتر و..) رم زیاد باشه سرعت نیز زیاد خواهد بود
این حافظه در گوشی قابل ارتقاء نمیباشد
همچنین مقدار مورد نیاز رم ممکنهدر سیستم عاملهای مختلف فرق کنه
و نیازها نیز فرق کنند
مثلا برای پاکت پی سی داشتن رم زیر 256 مناسب نیست
در سیمبیان این عدد به 128 میرسه
یعنی با رم 128 مگ تقریبا همه کار میشه کرد
و در گوشیهای جاوا این عدد کمتر از اینها میباشد

اما رام چیه
رام حافظه داخلی گوشیهای پاکت پی سی میشه
مقدار و نوعش خیلی مهمه
چون ویندوز و برنامه های اصلی رو این حافظه نصب میشند
رام پاکتهای امروزی 512 هست
که زیر این باشه ممکنه مشکل ساز باشه
وقتی یک گوشی رامش 512 مگا بایت هست از این فضا مقداری به ویندوز و برنامه ها اختصاص داده میشه
مثلا 200 مگ برای نصب ویندوز و ..
و 300 مگ فضای خالی میمونه
که میتونی از این 300 مگ استفاده کنیو برنامه و بازی نصب کنی

alizarina
30-01-2010, 22:12
اینطوری که عالیه
چون اولی گرافیکش بالاست و اگه اجرا کرده خوبه
اما حیف که کیبورد نداره
راستی با تاچ هم نمیشد بازی کرد ؟

خنده چرا
همه ما نیز اولش نمیدونستیم چیه
بعدا یاد گرفتیم

رم حافظه موقتی میباشد
که با قطع شدن برق اطلاعاتش از بین میره
تنها چیزی که همه بهش توجه میکنند سرعت هست که هر جا(گوشی-کامپیوتر و..) رم زیاد باشه سرعت نیز زیاد خواهد بود
این حافظه در گوشی قابل ارتقاء نمیباشد
همچنین مقدار مورد نیاز رم ممکنهدر سیستم عاملهای مختلف فرق کنه
و نیازها نیز فرق کنند
مثلا برای پاکت پی سی داشتن رم زیر 256 مناسب نیست
در سیمبیان این عدد به 128 میرسه
یعنی با رم 128 مگ تقریبا همه کار میشه کرد
و در گوشیهای جاوا این عدد کمتر از اینها میباشد

اما رام چیه
رام حافظه داخلی گوشیهای پاکت پی سی میشه
مقدار و نوعش خیلی مهمه
چون ویندوز و برنامه های اصلی رو این حافظه نصب میشند
رام پاکتهای امروزی 512 هست
که زیر این باشه ممکنه مشکل ساز باشه
وقتی یک گوشی رامش 512 مگا بایت هست از این فضا مقداری به ویندوز و برنامه ها اختصاص داده میشه
مثلا 200 مگ برای نصب ویندوز و ..
و 300 مگ فضای خالی میمونه
که میتونی از این 300 مگ استفاده کنیو برنامه و بازی نصب کنی

دوست عزیز
از پاسخ شما بسیار سپاسگذارم
خیلی تونست کمکم کنه
فقط یه چیز
اونم این که توی پک گوشی یه مموری 2 گیگ بود
وقتی که میشه روی اون بازی و گیم ریخت پس چرا رام و تقریبا 300 مگ خالیش ایقدر مهم میشه در صورتی که مموری کارت فضای بیشتری در اختیار می زاره
در ضمن GPS و نرم افزارهای دیگه جایی واسه دانلود سرغ ندارید؟

AryanLand
31-01-2010, 01:04
دوست عزیز
از پاسخ شما بسیار سپاسگذارم
خیلی تونست کمکم کنه
فقط یه چیز
اونم این که توی پک گوشی یه مموری 2 گیگ بود
وقتی که میشه روی اون بازی و گیم ریخت پس چرا رام و تقریبا 300 مگ خالیش ایقدر مهم میشه در صورتی که مموری کارت فضای بیشتری در اختیار می زاره
در ضمن GPS و نرم افزارهای دیگه جایی واسه دانلود سرغ ندارید؟

سلام.

در مورد سوالتون دلایل زیادی داره اما مهمترینهاش ایناست که اولا" یکسری نرم افزارها هستن که شما باید روی مموری داخلی (یا همون فضای 300 مگی )نصب کنید تا کار کنه.و دوم اینکه با اینکه شما نرم افزار رو روی مموری کارت نصب میکنید اما بازهم مقداری از فضای مموری داخلی رو اشغال میکنه.واسه همین این مقدار مموری داخلی مهمه.ضمن اینکه مثلا" شما وقتی بلوتوث میگیرید بصورت دیفالت ریخته میشه رو همین مموری داخلی(البته نرم افزارهایی برای رفع این مسئله وجود داره).
در مورد نرم افزارهای مختلف و GPS شما از همین سایت میتونید دانلود کنید.و نیازی نیست که برای نصب نرم افزار پول بدید.

برای نرم افزار این قسمت ضمن اینکه هرچیزی رو لازم داشتید بفرمایید تا دوستان در صورت داشتن براتون لینک بزارن:

برای GPS هم این قسمت ضمن اینکه نرم افزار گارمین رو میتونید از لینک دوم دانلود کنید با فایل آموزش طریقه نصب:

گارمین (نرم افزار GPS):

meshki5
31-01-2010, 07:05

اول يه سوال :
توي setting/sd card & ghone storage y يكي از قسمتها اسمش total storage هست . آيا اين هم قسمتي از همون 448mb ram يا 512mb rom دستگاه هستش ؟

الان كه رام 1.66رو نصبيدم total storage رو مينويسه 141.50 ولي فك كنم قبل از نصب رام مينوشت 181 !!!

اگه من درست فك ميكنم و 181 بوده و لان شده 141 علتش چيه و آيا ميشه ظرفيت total storage رو بالا برد ؟ اگه هم كه حافظه

يه سوال ديگه هم داشتم :
من الان 77mb از total storagam و 180mb از free program خاليه و اگه بخوام يه بازي مثل call of duty رو نصب كنم نصب

نشدش 115mb هستش وسط نصب هن ميكنه و ميگه مموري فول حتي وقتي ميخوام رو memory CARD دشصب كنم هم اين

اتفاق ميوفته !!!

آقا كمك كنين !!!

alizarina
31-01-2010, 08:53
سلام.

در مورد سوالتون دلایل زیادی داره اما مهمترینهاش ایناست که اولا" یکسری نرم افزارها هستن که شما باید روی مموری داخلی (یا همون فضای 300 مگی )نصب کنید تا کار کنه.و دوم اینکه با اینکه شما نرم افزار رو روی مموری کارت نصب میکنید اما بازهم مقداری از فضای مموری داخلی رو اشغال میکنه.واسه همین این مقدار مموری داخلی مهمه.ضمن اینکه مثلا" شما وقتی بلوتوث میگیرید بصورت دیفالت ریخته میشه رو همین مموری داخلی(البته نرم افزارهایی برای رفع این مسئله وجود داره).
در مورد نرم افزارهای مختلف و GPS شما از همین سایت میتونید دانلود کنید.و نیازی نیست که برای نصب نرم افزار پول بدید.

برای نرم افزار این قسمت ضمن اینکه هرچیزی رو لازم داشتید بفرمایید تا دوستان در صورت داشتن براتون لینک بزارن:

برای GPS هم این قسمت ضمن اینکه نرم افزار گارمین رو میتونید از لینک دوم دانلود کنید با فایل آموزش طریقه نصب:

گارمین (نرم افزار GPS):

lمن واقعا از توجه و راهنمایی شما دوست عزیز سپاسگذارم.
رفتم توی لینکی که برای دانلود گارمین فرستاده بودید اما سایت بسته شده و اجازه دانلود نمی ده
کل اینترنتم برای دانلود گارمین گشتم ولی چیزی نشد.میشه اگه کسی این فایلو قبلا دانلود کرده attach کنه با mapهاش

fasters7
31-01-2010, 13:06
صفحه 115 ! :8: چقدر هی داستان داره این گوشی ! ببخشید, عذر میخوام, منظورم همون ابر سفینه ؟ اصلا هرچی که شما به تکنولوژی اش میگین ! :46:
ولی جالبیش اینه که تا این صفحه هنوز یه جواب قطعی در مورد امکانی به اهمیت usb host ندیدم ! امیدوارم جلوتر خبرهای خوبی در موردش باشه ... :40:
واللا راستش فکر نکنم درست باشه که من اینجا برای hd ام بازاریابی کنم ! ولی انشاالله با پیام خصوصی موردی نداشته باشه ... اونجا به شما جواب میدم رئال مادرید جان ! :46:
دوستان, من به زودی به بحث روز فروم میرسم, ببخشید اگه پست هام یه کوچولو خارج از بحث همین جاست ...

AryanLand
31-01-2010, 16:14
رفتم توی لینکی که برای دانلود گارمین فرستاده بودید اما سایت بسته شده و اجازه دانلود نمی ده
کل اینترنتم برای دانلود گارمین گشتم ولی چیزی نشد.میشه اگه کسی این فایلو قبلا دانلود کرده attach کنه با mapهاش

سلام.

لینکهاش خراب نیست اما چون ما تو ایرانیم اجازه دانلود نمیده.شب براتون آپلود میکنم و لینکش رو براتون میزارم.

pooya_swimmer
01-02-2010, 00:57
پس کی این پرشین HD2 می خواد بیاره ؟
مردم از بس صبر کردم .
آقایون تهرانی هروقت اطلاع پیدا کردین که پرشین گوشی آورده لطفا خبر بدین ؟

Real Madrid C.F
01-02-2010, 09:54
Diego جان....منظورم از کاربرد یعنی آریو اقلیم برای یک شهرستانی استفاده داره یا نه؟؟!! که این به معنی داشتن نقشه ی اون شهرستان هست اگه نه خودم میدونم که تو شهرستان ببری نرم افزارش بالا میاد!!؟؟ (-:

جناب آقای Fasters ا HD2 امکان اتصال USB رو نداره این یعنی USB-Host نداره(که اگه داشت چی میشد)

انشا الله به زودی خودتونی میشم!!! 4کریم

Diego
01-02-2010, 14:09
Diego جان....منظورم از کاربرد یعنی آریو اقلیم برای یک شهرستانی استفاده داره یا نه؟؟!! که این به معنی داشتن نقشه ی اون شهرستان هست اگه نه خودم میدونم که تو شهرستان ببری نرم افزارش بالا میاد!!؟؟ (-:

خوب سوالو یه جوری پرسیدی :31:

سوالم اینه که آریو تو شهرستانها هم جواب میده؟؟؟ یا فقط واسه تهرانه؟؟؟
(البته منظورم بالا اومدن نرم افزار نبود،جواب دهی GPS بود :10:):11:

شهرهای مهم نقشه هاشون هست.شما واسه کدوم شهرستان میخوای؟:10::11:

meshki5
01-02-2010, 16:17
آقا اين سومين باره كه اين پست رو ميدم
بابا يكي مارو دريابد !!!

اول يه سوال :

يه سوال ديگه هم داشتم :

اتفاق ميوفته !!!

آقا كمك كنين !!!

sshaffafi10
01-02-2010, 18:12

سلام دوستان

این چیزها تو ایران هست

اینجا که ابداً

به شدت موردِ نیاز هست . از نونِ شب هم واجب تره

دوست عزیز من این کیفرو از تایوان با یه عالمه چیز میز دیگه خریدم.ولی اصلا به درد نمیخوره.چون اینقدر عقلشون نرسیده برداشتن روی اون سنسوری که اسکرین رو خاموش میکنه پوشوندن.اگه خواستین عکسشو واستون میفرستم.

136209
01-02-2010, 18:38
من بین این گوشی و آیفون تری جی اس موندم کدام رو بخرم
این گوشی از نظر ساپورت نرم افزاری و بازی چه جوریه
از سیستم عاملش خیلی خوشم آمده ظاهرش از مک آیفون خیلی بهتره

alizarina
01-02-2010, 18:56
سلام.

لینکهاش خراب نیست اما چون ما تو ایرانیم اجازه دانلود نمیده.شب براتون آپلود میکنم و لینکش رو براتون میزارم.
دوست عزیز سلام

می خواستم بدونم دانلودش کردید یا نه؟

M@hdi-B
01-02-2010, 20:42
من بین این گوشی و آیفون تری جی اس موندم کدام رو بخرم
این گوشی از نظر ساپورت نرم افزاری و بازی چه جوریه
از سیستم عاملش خیلی خوشم آمده ظاهرش از مک آیفون خیلی بهتره

شما در بخش نقد و بررسی گوشی موبایل تاپیک بزنید و نظر دیگران رو بپرسید:

AryanLand
01-02-2010, 23:54

سلام.

مشکل لینکهای مسدود شده گارمین در GPS حل و لینکهای جدید اضافه شد.:11:

amiiinem
02-02-2010, 02:02
من هم چنان درگیر تحویل پروژم هستم.. :19:
موندم 20 برم تهران ، مردم تو خماری این گوشی.. :41:
رشت قیمت کردم با گارانتی یاس جهان و بیمه 820 !!!:18:
راستی ، من خیلی پستا می خواستم تشکر کنم ، اما چون جوجه واردم نمی تونم :(
ایشاا.. جبران می کنم :11:
1 چیزی ، رجیستریه Leo رو میشه مثه پی سی خودمون دست کاری کنیم؟! :blink:
زیاد حرف زدم، ببخشین! :43::whistle:

sshaffafi10
02-02-2010, 11:51
من هم چنان درگیر تحویل پروژم هستم.. :19:
موندم 20 برم تهران ، مردم تو خماری این گوشی.. :41:
رشت قیمت کردم با گارانتی یاس جهان و بیمه 820 !!!:18:
راستی ، من خیلی پستا می خواستم تشکر کنم ، اما چون جوجه واردم نمی تونم :(
ایشاا.. جبران می کنم :11:
1 چیزی ، رجیستریه Leo رو میشه مثه پی سی خودمون دست کاری کنیم؟! :blink:
زیاد حرف زدم، ببخشین! :43::whistle:
دقیقا مثل سیستم خودتون میتونید با رجیستریش کار کنید.
تمام امکانات پاکت پی سی ها تو رجیستری موجو هست و شما
بر حسب سلیقتون میتونید تغییرش بدید فقط باید یه نرم افزار رجیستری ادیتور روش نصب
کنید مثل:Resco File Explorer که موقع نصب Resco Registry Editor هم باهاش نصب میشه.

pooya_swimmer
02-02-2010, 12:46
سلام.

مشکل لینکهای مسدود شده گارمین در GPS حل و لینکهای جدید اضافه شد.:11:

ممنون از این لینکها / ولی قسمت صدا دانلود نمیشه / چیکار باید کرد.
ممکنه اگر میشه اون نقشه بیس رو هم بزارین / من نقشه مالزی رو میخوام اگر میشه /

alizarina
02-02-2010, 13:45
دوستان یه سوال دارم

سافت ریست رو چطوری انجام باید داد و کارش چیه؟

ممنونم از راهنماییتون

Diego
02-02-2010, 14:05
دوستان یه سوال دارم

سافت ریست رو چطوری انجام باید داد و کارش چیه؟

ممنونم از راهنماییتون

دستگاه رو یه بار خاموش و روشن کنید.:11:
کارکردش مثل ریبوت pc میمونه.تخلیه کامل رم و راه اندازی دوباره سیستم عامل.

meshki5
02-02-2010, 15:27
بازم سلام خدمت همه اساتيد
ايندفه يه گله از همتون دارم
آقا چرا انگار هيچكي مارو نمي بينه
من د تا سوال دارم كه الان يك هفتست دنبال جوابم و سه باز بيشتر هم اين پستمو تكرار كردم ولي حتي كوچك ترين توجهي هم به من نشد
انم شماره پستهاي قبلي كه گذاشتم

1649
1677
1684
بابا شمارو به خدا به من هم توجه كنين .!!!

AryanLand
02-02-2010, 18:02
ممنون از این لینکها / ولی قسمت صدا دانلود نمیشه / چیکار باید کرد.
ممکنه اگر میشه اون نقشه بیس رو هم بزارین / من نقشه مالزی رو میخوام اگر میشه /

سلام.

فایل صدا رو تست کردم دانلود میشه یکبار دیگه تست کنید (خبرش رو بدید که اگر نتونستید یکاریش بکنم ).در مورد نقشه بیس هم چشم براتئن آپلود میکنم بعد همون پست GPS رو ادیت میکنم و لینکش رو میزارم.:11:

fasters7
02-02-2010, 21:43
:26:آخیش ! بالاخره تموم شد ! :5:
آقا دم همه با هم گرم ! خیلی خیلی پست های عالی ای داشتین ... :40:
ماشاالله تعداد اساتید هم خیلی زیاده, میترسم تک تک نام ببرم یهو یکی از قلم بیفته و کلی شرمنده اش بشم, ولی به هر حال به نظر من آقا مهدی خیلی خیلی برای این بخش از همون اول زحمت کشیدن که جا داره جداگانه از ایشون تشکر کنم (چون هر چیزی که جدید میومد رو ایشون داوطلبانه تست میکردن و خیلی چیزای دیگه که نیازی به توضیح نیست) :40: خلاصه خیلی خیلی ممنون از همه :40:
الان من سه تا مشکل اصلی رو در طول این پست ها دیدم که آنتن و دوربین و فارسی ساز بود, که خوب به نظر همه ی این مشکلات با رام عربی درست شده, میخواستم ببینم که مشکل اساسی دیگه ای نداره این گوشی که به نظرتون مهم بیاد قبل از خریدش بدونم ؟
دیگه این که مهدی جان من ندیدم لینک اون برنامه ای که میگفتی صفحه ها رو تغییر میده و میتونی برای همه ی تب ها از عکس زمینه استفاده کنی و اون بخش که منو های اون بالا (!) رو تغییر میداد رو جایی گذاشته باشی, چون اون صفحه هایی که از گوشیت گذاشته بودی خیلی زیادی محشر بود و خیلی باهاش حال کردم, ممنون میشم اگه لینک اون رو هم بزاری :40: :11:
فعلا همین, ببخشید زیاد شد
شاد و سربلند باشید
سینا

AryanLand
03-02-2010, 01:39
آقا اين سومين باره كه اين پست رو ميدم
بابا يكي مارو دريابد !!!

اول يه سوال :

يه سوال ديگه هم داشتم :

اتفاق ميوفته !!!

آقا كمك كنين !!!

بازم سلام خدمت همه اساتيد
ايندفه يه گله از همتون دارم
آقا چرا انگار هيچكي مارو نمي بينه
من د تا سوال دارم كه الان يك هفتست دنبال جوابم و سه باز بيشتر هم اين پستمو تكرار كردم ولي حتي كوچك ترين توجهي هم به من نشد
انم شماره پستهاي قبلي كه گذاشتم

1649
1677
1684
بابا شمارو به خدا به من هم توجه كنين .!!!

سلام.

والا من پستهاتون رومیدیدم ولی چون گوشی رو نداشتم نمیتونستم کمکی کنم .احتمالا دوستان هم دلایل مشابهی داشتن به هر حال عذر خواهی منو بپذیرید انشاا... که دوستانی که گوشی رو دارن حتما" با دیدن پستاتون اگر بتونن حتما" راهنمایی میکنن.
فقط در مورد اون قسمت که در مورد مقدار مموری سوال کرده بودید احتمالا" این رام جدید که نصب کردید حجمش بیشتر از رام اولیه بوده و واسه همین الان مقدار مموری رو کمتر از مقدار اولیه نشون میده که اگر اینطور باشه(حجمش بیشتر باشه) این یه چیز طبیعیه و مشکلی نیست.
در مورد نصب اون برنامه هم اگر روی مموری گوشی بخوای نصب کنی اگر بگه مموری کمه درست میگه چون برنامه روی همون قسمت 77 مگا بایتی نصب میشه و شما میفرمایید حجم برنامه 115 مگ هست از اون قسمت Program فقط برای اجرای برنامه ها استفاده میشه.اما اینکه چرا رو مموری کارت نصب نمیشه رو نمیدونم چیه البته ناگفته نماند شما زمانی که برنامه ای رو روی مموری کارت هم نصب میکنی یکمقداری از فایلهاش رو مموری داخلی نصب میشه و نمیدونم از این برنامه چقدر رو مموری داخلی نصب میشه ولی فکر نمیکنم اونقدری بخواد نصب بشه که 77 مگ مموری کم بیاد اگر بخواد اینجوری باشه من بشخصه اگر این برنامه خدا هم که باشه رو گوشیم نصب نمیکنم چه برسه به بازی:46::31::11:

meshki5
03-02-2010, 07:34
آقا باز دم شما گرم

از توجه و راهنماييتون ممنونم .

alizarina
03-02-2010, 09:12
من یه مشکل جدید دارم.
نه نرم افزار خاصی نصب کردم و نه چیز دیگه ای
اما تا media player رو اجرا می کنم و فایل موزیک شروع میشه به پخش بعد از چند ثانیه stop میشه و ادامه نمیده
اولش ارور هم میداد و میگفت send report کنم یا نه ولی حالا فقط قطع میشه
روی همه موزیکای خوده گوشی و بقیه موزیکا هم همینطوره
می خواستم با اون دکمه قرمزه پشت گوشی ریست کنم اما میترسم ویندوزش بهم بریزه
سوالم اینه اگه اینکارو بکنم و ریست بشه به حالت اولی که گوشیو خریدم برمی گرده و آیا برنامه هایی که از اول روش بوده باقی می مونه یا پاک میشه
چون گوشیم گارانتی یاس و نمی دونم آیا برنامه هایی که از اول روش بوده ماله کمپانیه یا یاس ریخته؟
مثل Facebook googel map office you tube و غیره
لطفا راهنماییم کنید
در ضمن اگه این رام جدیدو نصب کنم آیا مشکل حل میشه یا نه؟

zoorg2
03-02-2010, 10:06
این مشکل از رامه روی گوشی ونواقص اونه.من روی 1.48 خیلی این مشکل رو داشتم و فقط با درآوردن باتری ،سافت ریست یا خاموش کردن وروشن کردن حل می شد.وقتی این جوری می شد دیگه نمی شد صدای موزیک را کم وزیاد کرد و گوشی قاط می زد.

روی 1.66 هم یک با ر امروز شبیه این مشکل رو داشتم.

یک بار گوشی را خاموش وروشن کن .اگه درست نشد می تونی سافت ریست یا factory reset کنی.

فکر نکنم به رام آسیب بزنه بلکه گوشی رو می بره به زمانی که تازه رام نصب شده بود.

Real Madrid C.F
03-02-2010, 10:38
من یه مشکل جدید دارم.
اما تا media player رو اجرا می کنم و فایل موزیک شروع میشه به پخش بعد از چند ثانیه stop میشه و ادامه نمیده
سوالم اینه اگه اینکارو بکنم و ریست بشه به حالت اولی که گوشیو خریدم برمی گرده و آیا برنامه هایی که از اول روش بوده باقی می مونه یا پاک میشه
چون گوشیم گارانتی یاس و نمی دونم آیا برنامه هایی که از اول روش بوده ماله کمپانیه یا یاس ریخته؟
لطفا راهنماییم کنید

بله همچین مشکلی گاهی در i900 هم برای من پیش میومد ولی حتی بدون خاموش روشن هم حل میشد در ضمن او ن دکمه قرمزی که شما میگین اصلا ربطی به پاک شدن برنامه ها نداره و فقط کاره خاموش روشن رو انجام میده و اصلا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته ...شما بهتره دکمه رو بزنین تا مشکلتون حل بشه ....و اون برنامه هاییم که شما میگین ماله یاس نیست بلکه به صورت اولیه روی گوشی نصب بوده و به هیچ وجه قابل پاک شدن نیستن:11:

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

ماشاالله تعداد اساتید هم خیلی زیاده, میترسم تک تک نام ببرم یهو یکی از قلم بیفته و کلی شرمنده اش بشم, ولی به هر حال به نظر من آقا مهدی خیلی خیلی برای این بخش از همون اول زحمت کشیدن که جا داره جداگانه از ایشون تشکر کنم (چون هر چیزی که جدید میومد رو ایشون داوطلبانه تست میکردن و خیلی چیزای دیگه که نیازی به توضیح نیست) :40: خلاصه خیلی خیلی ممنون از همه :40:
الان من سه تا مشکل اصلی رو در طول این پست ها دیدم که آنتن و دوربین و فارسی ساز بود, که خوب به نظر همه ی این مشکلات با رام عربی درست شده, میخواستم ببینم که مشکل اساسی دیگه ای نداره این گوشی که به نظرتون مهم بیاد قبل از خریدش بدونم ؟
دیگه این که مهدی جان من ندیدم لینک اون برنامه ای که میگفتی صفحه ها رو تغییر میده و میتونی برای همه ی تب ها از عکس زمینه استفاده کنی و اون بخش که منو های اون بالا (!) رو تغییر میداد رو جایی گذاشته باشی, چون اون صفحه هایی که از گوشیت گذاشته بودی خیلی زیادی محشر بود و خیلی باهاش حال کردم, ممنون میشم اگه لینک اون رو هم بزاری :40: :11:
شاد و سربلند باشید
سینا

آقا سینا شما میگین میخواین HD خودتونو بفروشین بعد به من میگین ID یاهو رو بدم و منم که دادم پس دیگه چرا اقدامی نمیکنین؟؟؟به پیغام خصوصی هم که جواب نمیدین؟؟؟

M@hdi-B
03-02-2010, 20:10
شاد و سربلند باشید
سینا

شما لطف دارین من هر کاری کردم وظیفه بوده:46:

این یه برنامست که هوم اسکرین شما رو این شکلی می کنه:

به شرتکاتها هم اضافه می کنه...قابل تغییر به 12-16 و 20 شرتکات هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Max Manila 2.5 - v2.7 Main (beta)

اگر با برنامه حال نکردید و خواستید فقط هوم والپیپرتون تو تمام تب ها نمایش داده بشه از این برنامه استفاده کنید:

اینم برنامه واسه تغییر تسکبار:

موفق باشید:40:

AryanLand
04-02-2010, 00:41
من یه مشکل جدید دارم.
لطفا راهنماییم کنید

سلام.

مشکل رو نمیدونم از چیه چون من تا حالا باهاش برخورد نداشتم.اما قطعا" با سافت ریست مشکل حل میشه .با اون دکمه قرمز اگر ریست کنید مشکلی برای برنامه هاتون پیش نمیاد شما با هارد ریست کردن گوشیتون برمیگرده به حالت اولیه نه با سافت ریست.یاس هیچ برنامه ای رو گوشی نصب نمیکنه.و تمام برنامه ها برنامه های کارخونه هست.برای نصب رام جدید هم شما میتونید ریویو هایی که تو سایتهای ایرانی و خارجی هست رو بخونید و با اطمینان نسبی اقدام به نصب رام جدید کنید.:11:

sshaffafi10
04-02-2010, 10:55
سلام.

مشکل رو نمیدونم از چیه چون من تا حالا باهاش برخورد نداشتم.اما قطعا" با سافت ریست مشکل حل میشه .با اون دکمه قرمز اگر ریست کنید مشکلی برای برنامه هاتون پیش نمیاد شما با هارد ریست کردن گوشیتون برمیگرده به حالت اولیه نه با سافت ریست.یاس هیچ برنامه ای رو گوشی نصب نمیکنه.و تمام برنامه ها برنامه های کارخونه هست.برای نصب رام جدید هم شما میتونید ریویو هایی که تو سایتهای ایرانی و خارجی هست رو بخونید و با اطمینان نسبی اقدام به نصب رام جدید کنید.:11:
سلام.من هم مهی مشکل رو دارم.
سافت ریست هم میکنم واسه چند ثانیه درست میشه ولی دباره همین مشکل پیش میاد.

fasters7
04-02-2010, 15:17
آقا سینا شما میگین میخواین HD خودتونو بفروشین بعد به من میگین ID یاهو رو بدم و منم که دادم پس دیگه چرا اقدامی نمیکنین؟؟؟به پیغام خصوصی هم که جواب نمیدین؟؟؟

من به اون آیدی که شما داده بودین پیغام دادم (pm) , ولی جوابی نرسید بهم ... پیغام خصوصی هم به دلیل کم بودن تعداد پست هام نمیتونم بدم. ولی وقتی که داشتم همه ی پست های قبل رو میخوندم یه جا گفته بودین که از شهرهای دور افتاده ای مثل تهران (!) که منم توشم نمیتونین تهیه کنین مگر این که خود فروشنده بیاد اونجا و بهتون تحویل بده که متاسفانه نمیتونم این کارو انجام بدم, ولی باز هم ممنون از توجهتون :20:

آقا مهدی, باز هم خیلی ممنون, ببخشید من تازه واردم, نمیتونم از پست هاتون تشکر کنم ! :40: :11:
دیروز من توی مرکز موبایل پایتخت بودم, قیمت HD2 رو به من 770 با گارانتی یاس و 780 با گارانتی پرشین گفت, یه کم زیاد گفته, نه ؟ :13:
فقط یه مشورت هم در مورد قیمت فروش اچ دی میخواستم بگیرم, اگر ممکنه دوستان یه راهنمایی کنن که کجا باید پست بزارم ؟ :11:

M@hdi-B
05-02-2010, 10:25
قیمت روز پاکت پی سی / Pocket PC

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-02-2010, 02:29
سلام بر همگی

دیروز رفتم بازار یه جور روکش برای موبایل دیدم

یه جور روکش هست سبیه به روکشِ شفافی که برای تودوزیِ ماشین به کار میره اما بسیار مقاوم و ضد خدش هست . ساخت امریکاست .

رو قوطیش نوشته بود از این نایلون که 2 میلیمتر ضخامت داره در صنایع هواپیمایی و نظامی استفاده میشه

تو کویت روکشِ اچ دی 2 حدود 30 هزار تومن قیمتش هست که البته به نظر من بسیار گران هست

به صورت قطعاتی هست که اون رو روی قسمتهای مختلف موبایل حتی صفحه میچسبونین . البته گفته میشه چسبش به موبایل نمیچسبه و بعدا که نخواستینش میشه راحت بکنینش

صاحب مغازه موبایلش رو باهاش روکش کرده بود و من یه کمیش رو کندم دیدم به سختی کنده میشه و اما اثری به جا نمیزاره

کاملا شفافه و موبایل رو از همه چیز جز ضربۀ بسیار قوی حفظ میکنه و با گارانتیِ نا محدود longlife .

اگه گرون نبود خریده بودمش .

این لینک برایِ مشاهدۀ این روکش هست

این هم لینک سایتشه

Your search for a(n) HTC HD2 case, skin, or cover is now over. ZAGG's invisibleSHIELD™ is an exceptionally clear and virtually indestructible film that will protect your HD2 from unsightly scratches. Our exclusive, patented film - with [U]nano-memory™ technology - covers and shields your device, keeping it as pristine as the day you took it out of the box.

The precision pre-cut invisibleSHIELD applies directly to your HD2, providing the toughest, most durable protection you will find. The invisibleSHIELD has its origins in the military, where it was used to protect high-speed helicopter blades from dust, dirt and debris. Now you can use that same powerful technology to protect your HD2.

The invisibleSHIELD is only .2 millimeters thick making it the slimmest HD2 skin or HD2 cover of its kind. It is so tough that we back it with a lifetime guarantee. So, if it ever does wear or scratch, we will replace it for free, for the life of your device. And if you ever need to remove the invisibleSHIELD, no problem; it comes off clean and leaves no sticky residue.

If you're still not convinced, check out our javascript: productTabs_o(2);"demo video and see for yourself how strong ZAGG's invisibleSHIELD™ really is.

vahid2533
06-02-2010, 10:44
من با این رام جدید مشکل هنگ کردن دارم چگونه می شود گوشی را به ورژن قبلی برگرداند. آیا با رام جدیدتری که سایت اچ تی سی قرار داده است مشکل حل می شود یا خیر

Real Madrid C.F
06-02-2010, 11:01
سلام بر همگی

یه جور روکش هست سبیه به روکشِ شفافی که برای تودوزیِ ماشین به کار میره اما بسیار مقاوم و ضد خدش هست . ساخت امریکاست .

If you're still not convinced, check out our javascript: productTabs_o(2);"demo video and see for yourself how strong ZAGG's invisibleSHIELD™ really is.

بله این که شما میگین Invisible Shield هست که یکی دو ساله برایه انواع گوشی به بازار اومده و اتفاقا تو مبایلستان برای خودشون بازاری راه انداختن و به قیمت های گزاف به تهران و شهرستانیها میفروشن!! اتفاقا شما قیمت خوبی گرفتی چون تو مبایلستان زیره 40 تومن نبود! شرکت ZAGG تو ایران خوب خودشو جا کرده و نمیزاره شرکت های دیگه بازارداری کنن:20:

Real Madrid C.F
06-02-2010, 11:11
من با این رام جدید مشکل هنگ کردن دارم چگونه می شود گوشی را به ورژن قبلی برگرداند. آیا با رام جدیدتری که سایت اچ تی سی قرار داده است مشکل حل می شود یا خیر

بله میشه برگردوند و یکی از دوستان باید براتون لینک رام قدیمیو بزاره ولی به نظر من یه بار هارد ریست کن مشکل حل میشه:11:

alizarina
06-02-2010, 12:52
دوستان سلام

من ديروز رام جديد1.66رو نصب كردم حتي سافت ريست و حتي هارد ريست هم كردم
اما مشكل پخش موزيك حل نميشه.
طوري كه موزيكها تو مديا پلير پخش ميشه اما تو تب موزيك وقتي ميرم ارور ميده يا فقط چند ثانيه پخش ميشه و بعد ارور ميده و ميگه ارور رو send كنم يا نه

لطفا راهنماييم كنيد

vahid2533
06-02-2010, 14:11
دوستان سلام

من ديروز رام جديد1.66رو نصب كردم حتي سافت ريست و حتي هارد ريست هم كردم
اما مشكل پخش موزيك حل نميشه.
طوري كه موزيكها تو مديا پلير پخش ميشه اما تو تب موزيك وقتي ميرم ارور ميده يا فقط چند ثانيه پخش ميشه و بعد ارور ميده و ميگه ارور رو send كنم يا نه

لطفا راهنماييم كنيد

دوست عزیز اگر شما در فولدری که موزیک ها وجود دارد فولدر دیگری بسازید موزیک ها پخش نمی شود شما فولدرهای خود را به مکان غیر از فولدر اصلی موزیک ها انتقال دهید مشکل شما حل می شود.:10::8:

zoorg2
06-02-2010, 16:11
یک سئوال:

تاچ این گوشی خیلی خوبه و در اون شکی نیست منتها این خازنی بودن یه جا خیلی آدم رو اذیت می کنه.

"کیبردهای فارسی" خیلی دکمه های ریزی دارند و کار کردن با هاشون خیلی سخته چون سر انگشت چند برابر بزرگتر از دکمه هاست.من نمی دونم آیفون وضعیتش چطوره ولی یه بار دیدم یکی با نوک ناخن با آیفون کار می کرد و لی اچ دی 2 ناخن قبول نمی کنه.

خواهشا اگه کسی کیبرد فارسی با دکمه بزرگتر میشناسه بگه.من نمی دونم چرا تو این تکنولوژی خازنی فکر اینجای کار رو نکردن.

alizarina
06-02-2010, 16:20
دوست عزیز اگر شما در فولدری که موزیک ها وجود دارد فولدر دیگری بسازید موزیک ها پخش نمی شود شما فولدرهای خود را به مکان غیر از فولدر اصلی موزیک ها انتقال دهید مشکل شما حل می شود.:10::8:
دوست عزيز سلام

داخل فولدرهاي موزيك فايل يا فولدري نيست
نمي دونم چرا باز ارور ميده

AryanLand
06-02-2010, 21:10
یک سئوال:

تاچ این گوشی خیلی خوبه و در اون شکی نیست منتها این خازنی بودن یه جا خیلی آدم رو اذیت می کنه.

"کیبردهای فارسی" خیلی دکمه های ریزی دارند و کار کردن با هاشون خیلی سخته چون سر انگشت چند برابر بزرگتر از دکمه هاست.من نمی دونم آیفون وضعیتش چطوره ولی یه بار دیدم یکی با نوک ناخن با آیفون کار می کرد و لی اچ دی 2 ناخن قبول نمی کنه.

خواهشا اگه کسی کیبرد فارسی با دکمه بزرگتر میشناسه بگه.من نمی دونم چرا تو این تکنولوژی خازنی فکر اینجای کار رو نکردن.

سلام.

آیفون هم با نوک انگشت کار نمیکنه.کیبردهای رسکو فول اسکرین کیبرد و اس پی بی هر دو رو میتونید نصب کنید که هر دو بصورت فول اسکرین با دکمه های بزرگ هستن.:11:

vahid2533
07-02-2010, 09:11
رام جدید _HTC HD2_RUU_Leo_HTC_ARA_1.66.415.4_Radio_Signed_15.30. 50.07U_2.06.51.07_Ship در سایت اچ تی سی قرار داد شده این رام بعد نصب تمام sms ها را پاک می کند پس از فایلهایتان بک آپ بگیرید. سرعت نصب هم از رام قبلی سریعتر است.

hesam68
07-02-2010, 14:46
سلام
نمیتونستم کل صفحاتو بخونم
لطف کنین بگین لالن ارزششو داره این گوشیو خرید؟
الان چه مشکلاتی داره؟
قیمتش پایینتر میاد؟
لطف کنین یک توضیح کاملو مفید بهم بدین
اخه دوستم میخواد بهره به من گفته تحقیق کنم واسش
اگه بگم بگیره مشکل زیاد داشته باشه ابروی من میره
منتظر جوابتونم

vahid2533
07-02-2010, 15:16
سلام
نمیتونستم کل صفحاتو بخونم
لطف کنین بگین لالن ارزششو داره این گوشیو خرید؟
الان چه مشکلاتی داره؟
قیمتش پایینتر میاد؟
لطف کنین یک توضیح کاملو مفید بهم بدین
اخه دوستم میخواد بهره به من گفته تحقیق کنم واسش
اگه بگم بگیره مشکل زیاد داشته باشه ابروی من میره
منتظر جوابتونم

دوست عزیز اگه صفحات قبلی را ملاحظه می کردی سئوالات شما تماماً جواب داده شده بود .
قیمت این گوشی 755 هزار تومان و فعلاً با این رام جدیدی که داده هیچ مشکلی خاصی ندارد و در کل گوشی خوبی است . در ضمن بستگی دارد که دوست شما از این گوشی چه انتظاری داشته باشد.

AryanLand
07-02-2010, 15:51
رام جدید _HTC HD2_RUU_Leo_HTC_ARA_1.66.415.4_Radio_Signed_15.30. 50.07U_2.06.51.07_Ship در سایت اچ تی سی قرار داد شده این رام بعد نصب تمام sms ها را پاک می کند پس از فایلهایتان بک آپ بگیرید. سرعت نصب هم از رام قبلی سریعتر است.

سلام.

شما هر رام جدیدی که نصب کنید تمام اطلاعات داخل حافظه اصلی گوشیتون پاک میشه مثل: اس ام اس ها , کانتکت ها و.......:11:

vahid2533
07-02-2010, 16:13
سلام.

شما هر رام جدیدی که نصب کنید تمام اطلاعات داخل حافظه اصلی گوشیتون پاک میشه مثل: اس ام اس ها , کانتکت ها و.......:11:

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما ولی رام قبلی هیچ گونه تغییری در اس ام اس ها نداد ولی این رام هر چی اس ام اس داشتم را پاک کرد.:11::20:

hesam68
07-02-2010, 18:19
دوست عزیز اگه صفحات قبلی را ملاحظه می کردی سئوالات شما تماماً جواب داده شده بود .
قیمت این گوشی 755 هزار تومان و فعلاً با این رام جدیدی که داده هیچ مشکلی خاصی ندارد و در کل گوشی خوبی است . در ضمن بستگی دارد که دوست شما از این گوشی چه انتظاری داشته باشد.

مرسی وحید جان
رام چیه؟
همون فریموره؟
از پی پی سی هیچی حالیم نمیشه
الان تو بازار گوشی هست که از همون اول و دیفالت این رامو روش داشته باشه؟
تا کی واستم گوشی های جدید با این رام میان؟
بعد از کجا باید فهمید که رام گوشی که میخریم چیه؟
بازم ممنون میشم اگه اینارو هم جواب بدی

vahid2533
07-02-2010, 18:34
مرسی وحید جان
رام چیه؟
همون فریموره؟
از پی پی سی هیچی حالیم نمیشه
الان تو بازار گوشی هست که از همون اول و دیفالت این رامو روش داشته باشه؟
تا کی واستم گوشی های جدید با این رام میان؟
بعد از کجا باید فهمید که رام گوشی که میخریم چیه؟
بازم ممنون میشم اگه اینارو هم جواب بدی

دوست عزیز رام تمام سیستم عامل گوشی شما را نصب می کند این رام جدید روی گوشی نصب نیست شما باید این را از سایت اچ تی سی دانلود کنید و روی گوشی خود بوسیله کامپیوتر نصب کنید . ورژن رام را هم می توانید از روی قسمت اطلاعات سیستم پیدا کرد

M@hdi-B
07-02-2010, 19:03

شما هم صفحات قبل رو یه نگاه می نداختین بد نبود:31:

یه رادیوی جدید مخصوص T-Mobile اومده که رو رام مخصوص با رم 576 نصب میشه و با مخابرات ایران هم مچ هست.

جزئیات دقیق تر رو بعد از تست می دم:46:

vahid2533
07-02-2010, 19:19
شما هم صفحات قبل رو یه نگاه می نداختین بد نبود:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه رادیوی جدید مخصوص T-Mobile اومده که رو رام مخصوص با رم 576 نصب میشه و با مخابرات ایران هم مچ هست.

جزئیات دقیق تر رو بعد از تست می دم:46:

دوست عزیز من تمام صفحات را خواندم ولی این رام رسمی شرکت است . مهدی جان دیگه از شما انتظار نداشتم.:19: ضمناً این رام با رامی که شما قبلاً گذاشتید فرق می کند با تشکر

M@hdi-B
07-02-2010, 20:15
بالاخره عملیات تست تموم شد:31:

دوستانی که می خوان رم 576 داشته باشن این رام جدید miri رو بریزن:

Miri_HD2_WM65_21890_Sense25_V3.0

منبع:

این لینک رو سعید جان زحمت کشیدن مستقیم کردن:

اگه خراب شد از همون رپید شیر بگیرید:31:
و اینم رادیوی جدید که با نصبش رمتون به 576 ارتقا پیدا می کنه.

با تشکر از پارسای عزیز از هندهلدیوزرز به خاطر لینک رادیو.
نگران اس ام اس ها هم نباشید با نصب این فایل رو حافظه اصلی مشکل اس ام اس ها هم حل میشه:46:

اینم اسکرین شات از گوشیه خودم:

نکته قابل توجه این رام اینه که بعد از نصب 236.26 مگ Total storage دارید

zoorg2
07-02-2010, 20:29
بالاخره عملیات تست تموم شد:31:

دوستانی که می خوان رم 576 داشته باشن این رام جدید miri رو بریزن:

Miri_HD2_WM65_21890_Sense25_V3.0

منبع:

این لینک رو سعید جان زحمت کشیدن مستقیم کردن:

اگه خراب شد از همون رپید شیر بگیرید:31:
و اینم رادیوی جدید که با نصبش رمتون به 576 ارتقا پیدا می کنه.

با تشکر از پارسای عزیز از هندهلدیوزرز به خاطر لینک رادیو.
نگران اس ام اس ها هم نباشید با نصب این فایل رو حافظه اصلی مشکل اس ام اس ها هم حل میشه:46:

دست گلت درد نکنه.

یه سئوال یعنی این رادیو فقط با همین رام(miri) مچه و فقط با همین کار می کنه؟

سرعت و مصرف باتری به نظرت چطوره؟

M@hdi-B
07-02-2010, 20:41
دست گلت درد نکنه.

یه سئوال یعنی این رادیو فقط با همین رام(miri) مچه و فقط با همین کار می کنه؟

سرعت و مصرف باتری به نظرت چطوره؟

قربانت.
لطفا از کلید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.

پست های بلند رو هم نقل قول نکنید.:10:

والا من خودم از رام 1.66 رسمی به خاطر درست شدن مسیجها استفاده می کردم تا اینکه به این فایل (windows-1256__PD SMS Fix ) برخوردم.

رام و رادیوئی که رم رو 576 می کرد هم با خط 912 مشکل داشت تا اینکه این رادیو اومد.

این رام هم یه 6 روزی هست که اومده و اکثر بچه های موبایلستان نصب کردن و راضین.

این رادیو با مخابرات ایران درست کار می کنه و مشکل نداره و شما هر رامی که تو جزئیاتشون قید کرده که 576 مگ رم رو آزاد می کنه رو می تونید نصب کنید. مثل همین رام:

- Activated the hidden RAM, now it is 576MB (total)

عکسهای جدید درپوش و باطری جدید با ظرفیت تقریبا دو برابر:

خیلی ضخیمه نمیشه همیشه ازش استفاده کرد نظرتون چیه؟؟

Prince_Amin
07-02-2010, 21:11
دوستان این اچ دی 2 که استند داره و باتری اضافه ی قویتر کی به بازار میاد؟؟؟اصلا ایا قرار که خود موبایل رو با این باتری بفروشند؟یا باید جداگانه تهیه کرد؟؟چون میخوام سری جدید بگیرم(باتری اضافه توی جعبه باشه)

alizarina
08-02-2010, 09:10
مهدي جان سلام
اقا اين رام جديد كه گفتي چه فرقي با رام رسمي جديد سايت htc داره؟
و اينكه من بعد از نصب رام عربي مشكل اس ام اس هام به فارسي حل شده ولي بعضي آپشنها مثل دوربين و گالري عكس و ... عربي شدن

بعضي وقتها هم قاط ميزنه همش عربي مي شه كه بايد برم دوباره multi lingual كنم با context و كشورم رو هم بكنم usa

حالا با اين رامي كه شما معرفي كردي آيا باز sms ها فارسي مي مونه يا نه؟

در ضمن پيشنهاد ميديد اين رامي كه معرفي كرديد نصب شه با اون رام رسمي htc

Real Madrid C.F
08-02-2010, 10:23
دوستان این اچ دی 2 که استند داره و باتری اضافه ی قویتر کی به بازار میاد؟؟؟اصلا ایا قرار که خود موبایل رو با این باتری بفروشند؟یا باید جداگانه تهیه کرد؟؟چون میخوام سری جدید بگیرم(باتری اضافه توی جعبه باشه)

امکان وجود این گوشی با باتری فابریک قوی امکانش زیر 20% هست چون معمولا شرکت ها یا قطعات جانبی رو تیکه تیکه به بازار میدن که شما اون رو تهیه کنین یا کلا در قالب یک مدل جدید میدن که امکانش کمه!! مثلا HD2.5 !!!! :31: که در اون صورت فقط باتری رو عوض نمیکنن و 100% باید چیزایه جدیدیم بهش اضافه کنن:20:

meshki5
08-02-2010, 12:44
آقا دو سوال داشتم :

1- آيا كم و زياد كردم سرعت cpu دراين گشي امكانش هست ؟ يعني مثلا اينكه بهش بگيم واسه يه نرم افزار چند درصد از spu رو استفاده كنه .

اگه هست به چه شكل ؟

2 - از كجا ميتونيم حساسيت تاچش رو كم و زياد كنيم ؟

meshki5
08-02-2010, 12:54

آقا منم همين مشكل رو دارم
ولي راه حلي رو كه ميگين متوجه نمي شم

منظورتون اينه تو تمام مموريم هر فولدري كه داخلش mp3 دارم ديگه داخلش هيچ فولدر يا فايلي نباشه يا اينكه تمام mp3 هم رو توي يه فلدر يكا بريزم ؟

vahid2533
08-02-2010, 13:37
آقا منم همين مشكل رو دارم
ولي راه حلي رو كه ميگين متوجه نمي شم

منظورتون اينه تو تمام مموريم هر فولدري كه داخلش mp3 دارم ديگه داخلش هيچ فولدر يا فايلي نباشه يا اينكه تمام mp3 هم رو توي يه فلدر يكا بريزم ؟

نه دوست عزیز شما اگه فایلهای موسیقی خود را در فولدری که آهنگهای دیفالت قرار دارد بریزید در نتیجه موسیقی ها ی شما پخش نخواهد شد و باید محل آهنگهای خود را تغییر دهید تا مشکلتان حل شود.

meshki5
08-02-2010, 16:01
آقا دمتون گرم

يه سوال ديگه هم داشتم !!!

اين گوشي من هي سرخود ميخواد اينترنت وسل بشه

هيچ نرم افزاري هم اتوآپديتش فعال نيست چيكارش كنم ؟؟

alizarina
08-02-2010, 16:57

نکته قابل توجه این رام اینه که بعد از نصب 236.26 مگ Total storage دارید

آقا از اين لينك نميشه فايل sms v,دانلود كرد.
لينك ديگه اي هست
اگه نصب نكنيم چي مي شه؟

M@hdi-B
08-02-2010, 20:43
این درپوش و باطری بطور جداگانه قراره عرضه بشه که قیمتش هم حول و حوش 80-90 تومنه.

مهدي جان سلام
اقا اين رام جديد كه گفتي چه فرقي با رام رسمي جديد سايت htc داره؟
و اينكه من بعد از نصب رام عربي مشكل اس ام اس هام به فارسي حل شده ولي بعضي آپشنها مثل دوربين و گالري عكس و ... عربي شدن

بعضي وقتها هم قاط ميزنه همش عربي مي شه كه بايد برم دوباره multi lingual كنم با context و كشورم رو هم بكنم usa

حالا با اين رامي كه شما معرفي كردي آيا باز sms ها فارسي مي مونه يا نه؟

در ضمن پيشنهاد ميديد اين رامي كه معرفي كرديد نصب شه با اون رام رسمي htc
فرقش اینه که کوک شدست و باید گوشی رو HSPL کنید و گارانتی رو باطل می کنه.کلا رامهای کوک شده سبک تر و راحت تر کار می کنن. تو این رام هم مشکل اس ام اس پابرجاست ولی با اون فایلی که گذاشتم مشکلش حل میشه. گوشی که از اول فارسی رو نمی شناسه ...رام رسمی هم بریزید بعدش باید فارسی ساز نصب کنید.
این مشکل عربی رو تا حالا نداشتم نمی تونم راهنمایی کنم. من کلا با رام رسمی حال نمی کنم خیلی سنگینه.
این 1.66 رو هم به خاطر برطرف شدن مشکل مسیج ها ریختم.بازم میل خودتونه.

آقا دمتون گرم

این برنامه رو نصب کن وقتی بازش کردی 2تا گزینه داره: MCCI MMS و MCI GPRS جفتشو Disable کن..دیگه به هیچ وجه کانکت نمیشه به اینترنت.

آقا از اين لينك نميشه فايل sms v,دانلود كرد.
لينك ديگه اي هست
اگه نصب نكنيم چي مي شه؟
تست کردم سالمه....وقتی صفحه لود میشه اون پایین نوشته Save file to your PC: click here روش کلیک کن. در هر صورت:

pejman999
10-02-2010, 20:35
سلام بر همگی

رو قوطیش نوشته بود از این نایلون که 2 میلیمتر ضخامت داره در صنایع هواپیمایی و نظامی استفاده میشه

تو کویت روکشِ اچ دی 2 حدود 30 هزار تومن قیمتش هست که البته به نظر من بسیار گران هست

به صورت قطعاتی هست که اون رو روی قسمتهای مختلف موبایل حتی صفحه میچسبونین . البته گفته میشه چسبش به موبایل نمیچسبه و بعدا که نخواستینش میشه راحت بکنینش

صاحب مغازه موبایلش رو باهاش روکش کرده بود و من یه کمیش رو کندم دیدم به سختی کنده میشه و اما اثری به جا نمیزاره

کاملا شفافه و موبایل رو از همه چیز جز ضربۀ بسیار قوی حفظ میکنه و با گارانتیِ نا محدود longlife .

اگه گرون نبود خریده بودمش .

این لینک برایِ مشاهدۀ این روکش هست

comes off clean and leaves no sticky residue.

آقا لطف کن از پشت و رو موبایلت چند تا عکس بزار میخوام ببینم با این روکش چه جوری. روش تا حالا چیزی کشیدی واسه امتحان؟

apple_red0812
10-02-2010, 23:28
سلام به همه دوستان عزیز
من یه hd2 دارم که مشکلاتی باهاش دارم چند تا مشکل هاش اینه!
1:من بوشهری هستم و گوشی توی استان بوشهر مشکلی نداره ولی وقتی به استانی دیگه میرم قاطی میکنه گوشی منظورم از قاطی اینه که درست نمیشه تماس گرفت یا باهات تماس بگیرند یا اگه تماس میگیری بعد از 13 ثانیه قطع میشه صدا هم درست رد و بدل نمیشه یا زنگ میزنیم نمیشه قطع کرد باید طرف مقابل قطع کنه و خییییییلیییی مشکلات دیگر .... ولی توی خود استان بوشهر عالی کار میکنه ولی با این مشکل ادم ناراحت میشه که اینقدر پول داده براش ....

2:من خونه اینترنت وایرلس دارم ولی نمیدونم چه جوری میشه وصل شد البته مودم وایرلسم رو میشناسه ولی روش قفل زده نمیدونم منظورش چیه و راه هلش چه جوره......

لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه.... با تشکر:41::41::41::41:

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-02-2010, 23:35
آقا دمتون گرم

با سلام

دوستِ عزیز گوشیِ من هم همینطور بود .

علتش از برنامۀ weather و ساعت بود

weather > setting > download data automaticaly

ساعت هم همین آپشن رو داره . اما حالا یادم نیست آپشن تنظیمِ اتوماتیکِ ساعت تو کدوم کوچه پس کوچه بود

من این دو تا رو از کار انداختم دیگه بچۀ خوبی شده بی اجازۀ من نمیره تو نت .

================================================== ====

آقا لطف کن از پشت و رو موبایلت چند تا عکس بزار میخوام ببینم با این روکش چه جوری. روش تا حالا چیزی کشیدی واسه امتحان؟

سلام دوست گرامی

من این روکش رو نخریدم چون بسیار گران بود و دکتر گفته برایِ کسانی که به بیماریِ ضعفِ ریال و دینار و دلار مبتلا هستند اصلاً مناسب نیست

بنده لینکِ آگهیش رو گذاشتم میتونین ببینین . با کلید و اینا میافته به جونِ موبال اما اخ هم نمیگه لا مصب .

این نایلون بسیار شبیه به همون نایلونِ شفافی هست که در تودوزیِ ماشین ازش استفاده میشه .

من اون روکشِ ذستیکی رو ترجیح میدم چون هم یک تکه هست هم ارزون تر از بقیه ( 3 هزار تومن ) اما ....

اما مشکلش اینه که یادشون رفته جایِ سنسورِ صفحه رو میپوشونه

البته جا داره همینجا از اون دوستِ عزیزی که این موضوع رو به ما متذکر شدند تشکر کنم

ایشون گفتند که کاورهای چرمی رو از خارج وارد کردند اما روی سنسورِ صفحه رو میپوشونه یعنی به هیچ دردی نمیخوره .

AryanLand
11-02-2010, 01:29
سلام به همه دوستان عزیز
من یه hd2 دارم که مشکلاتی باهاش دارم چند تا مشکل هاش اینه!
1:من بوشهری هستم و گوشی توی استان بوشهر مشکلی نداره ولی وقتی به استانی دیگه میرم قاطی میکنه گوشی منظورم از قاطی اینه که درست نمیشه تماس گرفت یا باهات تماس بگیرند یا اگه تماس میگیری بعد از 13 ثانیه قطع میشه صدا هم درست رد و بدل نمیشه یا زنگ میزنیم نمیشه قطع کرد باید طرف مقابل قطع کنه و خییییییلیییی مشکلات دیگر .... ولی توی خود استان بوشهر عالی کار میکنه ولی با این مشکل ادم ناراحت میشه که اینقدر پول داده براش ....

2:من خونه اینترنت وایرلس دارم ولی نمیدونم چه جوری میشه وصل شد البته مودم وایرلسم رو میشناسه ولی روش قفل زده نمیدونم منظورش چیه و راه هلش چه جوره......

لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه.... با تشکر:41::41::41::41:

سلام.

در مورد اون قسمت اولش نمیدونم اما در مورد وایرلس شما باید پسورد روی وایرلستون رو وارد کنید توی تنظیمات وایرلس گوشیتون.اون قفل که میبینید منظورش اینه که روی وایرلستون پسورد هست.شما وقتی وایرلس رو پیدا کرد روش کلیک کنید میره تو قسمت تنظیمات.:11:

fasters7
11-02-2010, 18:03
دوستانی که می خوان رم 576 داشته باشن این رام جدید miri رو بریزن

بعد از نصب این رام جدید, آیا خودتون تغییری توی سرعت دستگاه مشاهده کردین یا نه, تنها تاثیرش نمایش 576 مگ بوده و سرعتش فرق چندانی نکرده ؟
ممنون :11:

M@hdi-B
11-02-2010, 19:08
بعد از نصب این رام جدید, آیا خودتون تغییری توی سرعت دستگاه مشاهده کردین یا نه, تنها تاثیرش نمایش 576 مگ بوده و سرعتش فرق چندانی نکرده ؟
ممنون :11:

سرعتش که بهتره به نظر من.....یه مقدار حرکت بین تب ها روون تر شده و لگ نداره....هنگی هم تا الان نداشتم.

در ضمن اون برنامه ای که آیکن های تسکبار رو تغییر می داد با رام 1.66 مشکل داشت و آیکن صدا رو سیاه می کرد.

بازم به اون تاپیک مرجعی که مختص رام هست و لینک دادم سر بزنید و اگه زبانتون خوبه نظرات بقیه رو هم بخونید.

fasters7
11-02-2010, 22:55
سرعتش که بهتره به نظر من.....یه مقدار حرکت بین تب ها روون تر شده و لگ نداره....هنگی هم تا الان نداشتم.

در ضمن اون برنامه ای که آیکن های تسکبار رو تغییر می داد با رام 1.66 مشکل داشت و آیکن صدا رو سیاه می کرد.

بازم به اون تاپیک مرجعی که مختص رام هست و لینک دادم سر بزنید و اگه زبانتون خوبه نظرات بقیه رو هم بخونید.

کلا تو این مدت که خریدینش, چند بار گوشی هنگ کرده و مجبور شدین ریستش کنین ؟ با توجه به نوع و حجم استفاده شما میتونه برای خیلی ها مهم باشه جوابتون ...
و دیگه این که الان با این رام کوک شده اون مشکل حل شده و دوباره میتونین از اون تسکبار استفاده کنین ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-02-2010, 01:00
سلام دوستان

من هر چی سایت مایکروسافت رو زیر رو رو کردم آپدیتی برایِ win 6.5 پیدا نکردم !!!!

یعنی از وقتی اومده بازار هنوز آپدیتی براش نیومده ؟؟؟!!!!!!

AryanLand
12-02-2010, 02:02
سلام دوستان

من هر چی سایت مایکروسافت رو زیر رو رو کردم آپدیتی برایِ win 6.5 پیدا نکردم !!!!

یعنی از وقتی اومده بازار هنوز آپدیتی براش نیومده ؟؟؟!!!!!!

سلام.

اقا من گوشی رو ندارم و بخاطر همین زیاد تو نخش نیستم که اومده یا نه ولی شما باید سایت HTC رو سرچ کنی نه مایکروسافت رو.(واسه پاکت پیسی ها سایت سازنده دستگاه رو باید چک کنی.):11:
راستی محمد جان من هنوز منتظر اون جوابیه که گفتی هستما.(اکر هم خواستی میتونی تو پیغام خصوصی بگی):31::46::10::40::11:

M@hdi-B
12-02-2010, 08:53
کلا تو این مدت که خریدینش, چند بار گوشی هنگ کرده و مجبور شدین ریستش کنین ؟ با توجه به نوع و حجم استفاده شما میتونه برای خیلی ها مهم باشه جوابتون ...
و دیگه این که الان با این رام کوک شده اون مشکل حل شده و دوباره میتونین از اون تسکبار استفاده کنین ؟

هنگ کردن بسته به برنامه های نصب شده و طرز استفاده داره....با هر گوشی درست کار نکنین هنگ می کنه.

کلا هنگ کردن تو ویندوز طبیعیه ...چه ویندوز کامپیوتر چه پی پی سی.

من یادم نیست دیشب ناهار چی خوردم چه برسه به اینکه بگم تا الان چند بار گوشیم هنگ کرده:31:

کلا تو این رام مشکل حاد نداشتم....حتی نسخه 4 این رام هم اومده ...دوستان نصب کردن و راضی نبودن.

خیلیا هم با خیلی از رامها مشکل داشتن که من هیچ کدومشون رو نداشتم: مثل پلی نشدن موزیک تو موزیک پلیر...سند نشدن اس ام اس...بالا نیومدن ویندوز ....باگ های عجیب و غریب و .......

ولی به نظر من هر رامی رو تا خودتون تست نکنید متوجه مشکلاتش نمی شید:46:

تسکبار هم درسته الان.

fasters7
12-02-2010, 09:11
هنگ کردن بسته به برنامه های نصب شده و طرز استفاده داره....با هر گوشی درست کار نکنین هنگ می کنه.

کلا هنگ کردن تو ویندوز طبیعیه ...چه ویندوز کامپیوتر چه پی پی سی.

نه آخه خیلی بامزه است که من بعضی وقتها هیچ برنامه ای باز ندارم, ولی همچین که دکمه بالای دستگاه (hd) رو میزنم که صفحه روشن بشه, دستگاه هنگ میکنه !!! تو همون حالت میمونه و هیچ کدوم از دکمه ها هم هیچ کاری نمیکنن ... اونقدرها هم برنامه روش نریختم که بخواد مشکلی ایجاد کنه (storage total 321, free 231 - program total 195, free 113 ) ولی به هر حال خیلی زیاد هنگ میکنه ... خیلی زیاد ! :41:
یه جاهایی هم یه سری لم داره که به مرور فهمیدم و البته خیلی مسخره است ! مثلا اگه وقتی توی sms ها هستم برای برگشتن به home از اون x استفاده کنم به احتمال بالا هنگ میکنه ! باید از دکمه مجازی home یا end استفاده کنم ! :13:

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-02-2010, 13:05
QUOTE=AryanLand;4665046]سلام.
اقا من گوشی رو ندارم و بخاطر همین زیاد تو نخش نیستم که اومده یا نه ولی شما باید سایت HTC رو سرچ کنی نه مایکروسافت رو.(واسه پاکت پیسی ها سایت سازنده دستگاه رو باید چک کنی.)[/QUOTE]

علیکم السلام

راستش من تو سایت مایکروسافت آپدیت برایِ WIN MOBILE 5 و 6 و 6.1 دیدم واسه همین گفتم حتماً برا 6.5 هم هست .

یعنی اصلاً نیازی نیست بریم تو سایت مایکروسافت ؟

QUOTE=AryanLand;4665046]راستی محمد جان من هنوز منتظر اون جوابیه که گفتی هستما.(اکر هم خواستی میتونی تو پیغام خصوصی بگی[/QUOTE]

بله شما درست میفرمایین . بنده یه جواب به شما بدهکارم

:46:

البته از همون روز دست به کارش شدما اما هنوز خیلی کار داره . اخه تازه رسیدم به صفحۀ بیستمش . به محض اینکه تموم شد میفرستمش .

چشم با پیام خصوصی میفرستم . ممنون از یاد آوریتون

:11: :20:

=========================================

راستی دوستان یک سوال دارم :

رو صفحۀ این هیولا دو تا سنسور هست .

یکیش برای تنظیم نور صفحه هست و اون دومی برایِ چی هست ؟؟؟؟!!!!

یا نکنه دوربینه ؟؟؟؟

زود و تند و سریع بجوابین لطفاً

hoomantab
12-02-2010, 17:59
سلام دوستان
من میخواستم این گوشیو بخرم تا اینکه دیدم اینجا میگن مشکل دوربین و آنتن داره

لطفا راهنمایی کنید گوشی های الان مشکل دوربین و آنتن دهی دارن یا حل شده

ممنون