PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

siavash78_HU
12-12-2009, 17:27
من با هندزفری خودش امتحان نکردم ولی با هندزفری بلوتوث سونی اریکسون مدل 970 امتحان کردم صدای با حال و خفنی داره اغراق نباشه چیزی از خوده گوشی های سونی اریکسون کم نمیاره
در ضمن یه سوال
من این رام ها و رادیو سازگار رو دان کردم آموزش آپگرید اینا رو کجا میتونم گیر بیارم؟

1: سیم کارت و مموری کارت رو در میاری.
2: گوشی رو میذاری ترجیحا فول شارژ بشه.(حداقل 50 درصد)
3: روی کامپیوتری که وین ایکس پی حداقل سرویس پک 2 داره اکتیو سینک 4.5 رو نصب می کنی.

4: گوشیت رو هارد ریست می کنی.
5: کابل usb رو به پورت های پشت کامپیوتر وصل می کنی (به هیچ وچه به پورت جلو وصل نمی کنی) و میگذاری کامل سینک بشن.
6: فایل RUU مربوط به رام 1.48 رو اجرا می کنی و طبق راهنمایی جلو میری.
7 : تا اتمام کار دیسکانکت نمی کنی.
8 : حالا رام شما نصب شده. ترجیحا یک بار دیگه هارد ریست می کنی. البته می تونی اینکار نکنی اما این مساله توسط متخصصین پیشنهاد شده که بعد از نصب رام هم یک بار هارد ریست کنید.
9: دوباره به کابل وصل می کنی و میگذاری سینک بشه.
10: مثل همون پروسه نصب رام این بار فایل آپگرید رادیو را اجرال می کنی و ... تمام.
11: البته بعد از این کار هم دوباره توصیه می کنم هارد ریست کنید.

موفق باشید.

D o l f i n
12-12-2009, 17:31
ممنون سیاوش جان ویندوز حتما باید ایکس پی باشه؟

M@hdi-B
12-12-2009, 20:34
ممنون سیاوش جان ویندوز حتما باید ایکس پی باشه؟

تو ویستا هم میشه ولی بجای اکتیو سینک باید ویندوز موبایل دیوایس سنتر رو نصب کنی:46:

mani_jon
13-12-2009, 00:17
سلام
من اگه بخوام این رام های جدید بریزم (1.61) بهترین جا کجاست ؟
پولش اگه کسی مدونه چقذر میشه؟

AryanLand
13-12-2009, 00:20
سلام
من اگه بخوام این رام های جدید بریزم (1.61) بهترین جا کجاست ؟
پولش اگه کسی مدونه چقذر میشه؟

سلام.

بهترین جا خونه خودتونه.پشت کامپیوترت.:31:
برای بار اول باید از یه جا شروع کنی که دفعه بعد بار اولت نباشه و ترست ریخته باشه.:46::11:

mani_jon
13-12-2009, 00:43
سلام.

بهترین جا خونه خودتونه.پشت کامپیوترت.:31:
برای بار اول باید از یه جا شروع کنی که دفعه بعد بار اولت نباشه و ترست ریخته باشه.:46::11:

نه ترس ندارم اصلا ولی مشکله من اینه که من ADSL که ندارم بعد حجم فایلام بالاست
شما جایی رو میشناسی که این فایلارو به روز بشه تهیه کرد ؟
اگه کسی از بچه ها تهران هست و میتونه دانلود کنه به راحتی میتونه به ما هم خبر بده بشه بریم یه جایی قرار بزاریم ازش بگیریم (اگه کسی هستا )

forexet
13-12-2009, 05:50
سلام دوستان
من فقط به خاطر گرافیک بین این و آیفون دودل موندم سی پی یوش که بالاتره ولی شنیدم قدرت گرافیکیش تقریبا نصف آیفون 3GS هست

حقیقتش قصدم مشغول بودن در سفر هست که زیاد میرم به خاطر کارم ، چون باطری لپ تاپم 2 ساعت کار میده و اصلا ارزش از کیف دراوردن نداره

وگرنه از نظر تعداد زیاد نرم افزار و بازی که بعضیا میگن به اون دلیل آیفون سر هست من یادمه 1 سال اول که آیفون اومد من داشتم همه برنامه ها بدرد نخور و ساده ، حتی بازی درست حسابی تا 1 یا 2 سال نبود(هرچند ایفون معمولی من یک دهم قدرت 3GS هم نداشت)
وقتی کم کم گوشیای با این قدرت با ویندوز بیاد مسلما برنامه ها یا حتی بازیهای خیلی خفن هم برای ویندوز میاد (هرچند برنامه الانم زیاده) ، آیفونم از روز اول چیزی نداشت

ولی میخوام بدونم این گوشی Open GL اش و کلا از نظر سخت افزاری در حدی هست که بازیای یکم ضعیف تر یا مشابه آیفون تری جی اس رو بشه باهاش بازی کرد وقتی ساخته شدن؟

بعد اینکه مثلا من فیلمهای 700 مگابایتی DVDRip دارم با اندازه 700 در 390 که با پسوند AVI هستند با بیت ریت Bit Rate 960kbps یا 740kbps خواستم ببینم این فایل avi رو بدون نیاز به تغییری در سایز و بیت ریت میتونه باز کنه این یعنی مستقیم بریزم رو گوشی و ببینم حالا با هر برنامه ای (یکی میگفت فیلم HD هم میتونه باز کنه یعنی واقعا فیلم با اون بیت ریت و سایز و باز میکنه؟)؟
چون میدونین که تبدیل هر فیلم به پسوند دیگه و تغییر تو سایز و بیت ریتش حدود 2 ساعت وقت میبره برا هر فیلم

یک سوال دیگه اینکه آیا کسی میدونه واقعا چند ساعت مداوم میشه با این گوشی فیلم دید (منظورم تست واقعی توسط شخص هست چون چیزی که تو توضیحات گوشی میاد میدونین که Up to هست و زمان واقعی نیست)

عذر میخوام زیاد سوال پرسیدم و مطمئنا در حوصله کسی نیست جواب به این سوالا ولی واقعا ممنون میشم اگه جند نفر جواب بدن تا با کنار هم گذاشتنون منم جوابی بگیرم

بازم سپاسگذار از وقت شما
روزگار به کامتون
یا حق

mehr1095
13-12-2009, 11:12
سلام. من به تازگی فایل فیلم HD با رزولوشن 720 * 1280 با پسوند mp4 رو به راحتی باهاش باز کردم.

avi با کیفیت DVD رو هم براحتی آب خوردن باز می کنه. البته من برنامه divxplayer رو روش نصب کردم که نرم افزار بسیار مفیدیه.

بازی های ppc با اینکه جدیدا" از لحاظ تنوع و کیفیت خیلی رشد کردن ولی به اعتقاد من هنوز به آیفون نرسیده اند.

golmohammadi
13-12-2009, 11:21
اگه کسی از بچه ها تهران هست و میتونه دانلود کنه به راحتی میتونه به ما هم خبر بده بشه بریم یه جایی قرار بزاریم ازش بگیریم (اگه کسی هستا )
شما میتونی به هر نحوی فایلها را تهیه کنی
و طبق آموزش جلو بری
مشکلی پیش نمیاد
اینطوری محدودیتی نداری
هر وقت خواستی خودت میتونی اقدام کنی
اگه کسی نیافتی برو از کافی نت دانلود کن

سلام دوستان
من فقط به خاطر گرافیک بین این و آیفون دودل موندم سی پی یوش که بالاتره ولی شنیدم قدرت گرافیکیش تقریبا نصف آیفون 3GS هست

حقیقتش قصدم مشغول بودن در سفر هست که زیاد میرم به خاطر کارم ، چون باطری لپ تاپم 2 ساعت کار میده و اصلا ارزش از کیف دراوردن نداره

وگرنه از نظر تعداد زیاد نرم افزار و بازی که بعضیا میگن به اون دلیل آیفون سر هست من یادمه 1 سال اول که آیفون اومد من داشتم همه برنامه ها بدرد نخور و ساده ، حتی بازی درست حسابی تا 1 یا 2 سال نبود(هرچند ایفون معمولی من یک دهم قدرت 3GS هم نداشت)
وقتی کم کم گوشیای با این قدرت با ویندوز بیاد مسلما برنامه ها یا حتی بازیهای خیلی خفن هم برای ویندوز میاد (هرچند برنامه الانم زیاده) ، آیفونم از روز اول چیزی نداشت

ولی میخوام بدونم این گوشی Open GL اش و کلا از نظر سخت افزاری در حدی هست که بازیای یکم ضعیف تر یا مشابه آیفون تری جی اس رو بشه باهاش بازی کرد وقتی ساخته شدن؟

بعد اینکه مثلا من فیلمهای 700 مگابایتی DVDRip دارم با اندازه 700 در 390 که با پسوند AVI هستند با بیت ریت Bit Rate 960kbps یا 740kbps خواستم ببینم این فایل avi رو بدون نیاز به تغییری در سایز و بیت ریت میتونه باز کنه این یعنی مستقیم بریزم رو گوشی و ببینم حالا با هر برنامه ای (یکی میگفت فیلم HD هم میتونه باز کنه یعنی واقعا فیلم با اون بیت ریت و سایز و باز میکنه؟)؟
چون میدونین که تبدیل هر فیلم به پسوند دیگه و تغییر تو سایز و بیت ریتش حدود 2 ساعت وقت میبره برا هر فیلم

یک سوال دیگه اینکه آیا کسی میدونه واقعا چند ساعت مداوم میشه با این گوشی فیلم دید (منظورم تست واقعی توسط شخص هست چون چیزی که تو توضیحات گوشی میاد میدونین که Up to هست و زمان واقعی نیست)

عذر میخوام زیاد سوال پرسیدم و مطمئنا در حوصله کسی نیست جواب به این سوالا ولی واقعا ممنون میشم اگه جند نفر جواب بدن تا با کنار هم گذاشتنون منم جوابی بگیرم

بازم سپاسگذار از وقت شما
روزگار به کامتون
یا حق

در مورد گرافیک و چیپست
با توجه به سی پی یو و رم بالایی که داره مطمئنا تو هیچ گیمی کم نمیاره
همچنین من چند تا گیم سنگین به مهدی معرفی کردم
مهدی عزیز هم تست کرد و فیلمشو بهم داد
متوجه شدم که سرعتش عالیه
در این چند گیم گوشی خودم که چیپست گرافیکی داره کم میاورد
مطمئن باش این گوشی تو هیچ برنامه و گیمی کم نمیاره

اما در مورد اپل و ویندوز
گیمهای اپل ایفون بیشتر از ویندوز هستند
به خاطر اینکه در ایفون همه گوشیهاش یک نوع رزولیشن دارند
و رو همه گوشیها یک گیمی نصب میشه
اما در ویندوز موبایل رزولیشنهای مختلفی وجود داره
واسه همین گیمهای مختلف ممکنه رو یک گوشی کار نکنند
گه رزولیشن را بیخیال بشیم شاید تعداد گیمهای ویندوز بیشتر باشند
ولی چون نمیشه بیخیال شد واسه همین گفتم که گیمهای ایفون بیشتره

در مودر نرم افزار
هر دو عالی هستند
و من برتری خاصی نسبت به همدیگر نمیبینم

در مورد فیلمهای دایویکس
در گوشی خودمx1 هر فیلم دایویکس را بدون تبدیل کپی میکنم گوشی و خیلی راحت و روون باز میکنه
فیلمهایی با حجم بالا و بیتریت 1.5
که شما به یک فیلم با بیتریت نزدیک 1 اشاره کردین
البته باید کور پلیر را نصب کنید چون خیلی کارو راحت میکنه
حالا hd2 با سخت افزار بسیار قویتر مطمئنا بهتر عمل میکنه

و در مورد مدت زمان پخش فیلم
بچه ها با بکلایت 100 درصد تست کردند
چیزی حدود 3 تا 3.5 ساعت میتونه پخش کنه
اما اگه بکلایت صفحه را کم کنی فکر کنم تا 5 ساعت جواب بده
که واسه گوشی با این سخت افزار و صفحه بزرگ عالی هست

cheshm_asali
13-12-2009, 16:47
والا این لئوی ما صداش بلنده ولی متاسفانه کیفیت نداره. سیروس جان اگر از جمین صداش واسه شما کمتر بود قطعا اسپیکرت ایراد داره.

نه مطمئن هستم مشکل از اسپیکر نیست چون خودم تا حدی با سخت افزار PPC ها آشنایی دارم
شما خودت با یه PPC تست کن البته باید همزمان با یک فایل تست بشه

forexet
13-12-2009, 19:46
ممنونم آقای گلمحمدی راهنمایی کاملی بود ، خوب پس به زودی برای اینم بازی ساخته میشه که قوی باشه و مشکلی نیست

فقط میشه یکی از دوستان یک زحمتی بشکه عکس یکی از بهترین بازیها از نظر گرافیک رو برای ویندوز موبایل رو بذاره

سپاس

siavash78_HU
13-12-2009, 19:47
نه مطمئن هستم مشکل از اسپیکر نیست چون خودم تا حدی با سخت افزار PPC ها آشنایی دارم
شما خودت با یه PPC تست کن البته باید همزمان با یک فایل تست بشه

سیروس جان شما که مارو قبول نداری اما در حد یک تست صدا دیگه اطلاعات داریم:5:

عرض شود که فقط از نظر بلندی تست کردم. یعنی این پاسخی که عرض می کنم از نظر کیفیت اعتباری نداره.

1: در مقایسه با امنیا معمولی : صدای امنیا روی حد اکثر صدای لئو حدود 75 درصد .
2: مقایسه با تایتن یک : تایت یک حداکثر صدا حدود 90 درصد لئو. یعنی لئو 10 درصد حدودا برتری دارد.
البته کمی تایتنه کار کرده و ممکنه ضعیف شده باشه.
3: مقایسه با o2 xda zinc1 : حداکثر صدای زینک حدود 50 درصد ! صدای لئو.
4: مقایسه با o2 xda flame : صدای حداکثر فلیم با افکت درونی wow حدود 90 درصد صدای لئو.

الان گوشی دیگه ای دم دستم نبود واسه تست.

البته به وضوح صدای پرو2 بلندتر هستش اما چون در دسترس نداشتم درصدش رو نمی تونم عرض کنم.:5:

cheshm_asali
13-12-2009, 20:30
سیروس جان شما که مارو قبول نداری اما در حد یک تست صدا دیگه اطلاعات داریم:5:

عرض شود که فقط از نظر بلندی تست کردم. یعنی این پاسخی که عرض می کنم از نظر کیفیت اعتباری نداره.

1: در مقایسه با امنیا معمولی : صدای امنیا روی حد اکثر صدای لئو حدود 75 درصد .
2: مقایسه با تایتن یک : تایت یک حداکثر صدا حدود 90 درصد لئو. یعنی لئو 10 درصد حدودا برتری دارد.
البته کمی تایتنه کار کرده و ممکنه ضعیف شده باشه.
3: مقایسه با o2 xda zinc1 : حداکثر صدای زینک حدود 50 درصد ! صدای لئو.
4: مقایسه با o2 xda flame : صدای حداکثر فلیم با افکت درونی wow حدود 90 درصد صدای لئو.

الان گوشی دیگه ای دم دستم نبود واسه تست.

البته به وضوح صدای پرو2 بلندتر هستش اما چون در دسترس نداشتم درصدش رو نمی تونم عرض کنم.:5:
این چه حرفیه سیاوش جان شما مطمئنا اطلاعاتت از من بیشتره من شاگرد شما هستیم اگر سوءتفاهمی شده همین جا عذر می خوام
اگر شما تست کردید حق با شماست
من شمارو 100% قبول دارم

M@hdi-B
13-12-2009, 21:24
نصب این فایل شارپنس عکس اچ دی2 رو بالا می بره.....گفته 8مگاپیکسل نرم افزاری ولی تاثیری تو سایز نداره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نصب این فایل تغییراتی در مسیر HKLM\software\htc\camera\image\jpegquaity\superfin e میده.

ومقدار 8Msize(746028) رو جایگزین مقدار 5مگاپیکسل می کنه.

منبع:

AryanLand
13-12-2009, 21:38

سلام.

فایلهایی که میخوای بگو (لینک هاش رو بده ) برات دانلود میکنم و یه جوری بدستت میرسونم.

siavash78_HU
13-12-2009, 23:17
سیروس جان این چه حرفیه. شوخی کردم. شما سرور ما هستید.

مهدی جان این قضیه دوربین رو دیشب تست کردم اما نتیجه اش به نظرم فرق خاصی نداشت. یعنی منظور اینه که کاملا نرم افزاری به نظر میرسه و فاقد کارایی لازم. اگر تست کرده اید لطفا بنده رو هم راهنمایی کنید و بفرمایید چه تغییری مشاهده نموده اید. مرسی.

mani_jon
14-12-2009, 00:10
سلام.

فایلهایی که میخوای بگو (لینک هاش رو بده ) برات دانلود میکنم و یه جوری بدستت میرسونم.

سلام دوست عزیز
من فقط منظورم فایلای رام HD2 هست و... که حجمش بالاست و اول این که شما واسه خودت دانلود کرده باشی به ما هم بدی نکه شما رو بندازم تو زحمت بگم واسم دانلود کن
شما تو تهرانید و کجای تهران هستید ؟

ولی خدایی من خیلی از این بحث خوشم امد نه بخاطر اطلاعات که اون بکنار ولی بخاطر این که بچه هایی اینجا با مرام و هر کاری که باشه واسه هم انجام میدن
واقعا من خجالت میکشم که هیچکاری نمیتونم واسه کسی اینجا انجام بدم واقعا من شرمندم از دوستان

AryanLand
14-12-2009, 00:36
سلام دوست عزیز
من فقط منظورم فایلای رام HD2 هست و... که حجمش بالاست و اول این که شما واسه خودت دانلود کرده باشی به ما هم بدی نکه شما رو بندازم تو زحمت بگم واسم دانلود کن
شما تو تهرانید و کجای تهران هستید ؟

ولی خدایی من خیلی از این بحث خوشم امد نه بخاطر اطلاعات که اون بکنار ولی بخاطر این که بچه هایی اینجا با مرام و هر کاری که باشه واسه هم انجام میدن
واقعا من خجالت میکشم که هیچکاری نمیتونم واسه کسی اینجا انجام بدم واقعا من شرمندم از دوستان

سلام.

خواهش میکنم قربان.بله من تهرانم .شهرک هستم.شما لینک همون فایلهای رام HD2 رو بده من برات دانلود میکنم.اگه امشب لینک بدید که همین الان براتون دانلود میکنم.من فعلا" این گوشی رو نخریدم.ولی شما نگران نباش من قطعا" این گوشی رو میخرم و فایلها بدرد خودمم میخوره.:11:

Maziar_69
14-12-2009, 18:49
دوستان این گوشی هنگ هم میکنه؟
تا حالا با هنگ مواجه شدین؟

M@hdi-B
14-12-2009, 19:43
مهدی جان این قضیه دوربین رو دیشب تست کردم اما نتیجه اش به نظرم فرق خاصی نداشت. یعنی منظور اینه که کاملا نرم افزاری به نظر میرسه و فاقد کارایی لازم. اگر تست کرده اید لطفا بنده رو هم راهنمایی کنید و بفرمایید چه تغییری مشاهده نموده اید. مرسی.

والا منم تست نکردم ولی تو این صفحه چند نمونه عکس هست که مقایسه کرده خودت یه نگاهی بنداز:46:

AryanLand
14-12-2009, 19:54
دوستان این گوشی هنگ هم میکنه؟
تا حالا با هنگ مواجه شدین؟

سلام.

هنگ کردن بیشتر از اینکه به مختصات فنی گوشی ربط داشته باشه به نوع استفاده کاربر ربط داره.این گوشی هم میتونه هنگ کنه و قطعا" هم تا حالا هنگ داشته (سیاوش جان واسه همین موضوع رام گوشی رو آپگرید کردن)(البته ایشون همونطور که دوستان میدونن خیلی حرفه ای از پاکت پی سی استفاده میکنن و با توجه به برنامه های سنگین و کاربردیشون این اتفاق یه چیز طبیعیه.).
شما شاید 2 سال هم استفاده کنی هنگ نکنه.شاید هم هر روز چند بار هنگ کنه بستگس داره به نوع استفاده خودتون.

mani_jon
14-12-2009, 20:39
سلام.

خواهش میکنم قربان.بله من تهرانم .شهرک هستم.شما لینک همون فایلهای رام HD2 رو بده من برات دانلود میکنم.اگه امشب لینک بدید که همین الان براتون دانلود میکنم.من فعلا" این گوشی رو نخریدم.ولی شما نگران نباش من قطعا" این گوشی رو میخرم و فایلها بدرد خودمم میخوره.:11:

سلام
مرسی چشم حتما بهتون میگم ولی فعلا یه سری از فایلارو گیر آوردم اگه چیزی جدید امد حتما مزاحمتون میشم
بازهم تشکر

night lord
15-12-2009, 22:07
دوستان شاید سوال تکراری باشه . این گوشی مشکل دوربینش 100 در صد حل شد؟؟؟
این یکی یکم مبتدیانه است شرمنده :31:(من تا حالا وین مو نداشتم: میشه یه سری نرم افزارای معمولی رو مثل auto cad روش نصب کرد ؟

golmohammadi
15-12-2009, 22:40
دوستان شاید سوال تکراری باشه . این گوشی مشکل دوربینش 100 در صد حل شد؟؟؟
این یکی یکم مبتدیانه است شرمنده :31:(من تا حالا وین مو نداشتم: میشه یه سری نرم افزارای معمولی رو مثل auto cad روش نصب کرد ؟

نرم افزارهاي كامپيوتر را نميشه
ولي نرم افزارهايي شبيه كامپيوترداره
اتوكد براي گوشي برنامه معمولي نيست
برنامه اي شبيه اتو كد داره

roham_06
15-12-2009, 22:49
قيمت اين گوشي الان چنده دوستان؟

AryanLand
15-12-2009, 23:00
قيمت اين گوشي الان چنده دوستان؟

سلام.

تا دیروز که من پیگیری کردم فقط با گارانتی کامتل موجود بود و قیمت هم 760 تومن.اما قراره با گارانتی های یاس و پرشین تله کام هم تو همین یکی دو روزه بیاد (احتمالا" فردا چون دیروز میگفتن 4 شنبه.)

night lord
15-12-2009, 23:02
نرم افزارهاي كامپيوتر را نميشه
ولي نرم افزارهايي شبيه كامپيوترداره
اتوكد براي گوشي برنامه معمولي نيست
برنامه اي شبيه اتو كد داره

یعنی اگه با این برنامه یه نقشه بکشی میشه ببری تو اتوکد کامپیوتر؟ یا بالعکس؟
این گوشی مشکل دوربینش 100 در صد حل شد؟؟؟

golmohammadi
16-12-2009, 00:55

والا اينشو نميدونم
فايلهاي افيس و pdf را خيلي راحت باز ميكنه
افيس را ويرايش ميكنه
ولي اتوكد را نميدونم
كلا من با اتوكد كار ندارم
واسه همين تا حالا نشده يك فايل را در گوشي باز كنم

johnypersian1656
16-12-2009, 01:11

فکر میکنم فقط در حد دیدن باشه .البته من برنامش رو روی motorola q9 خیلی وقت پیش داشتم شاید جدیدا چیزی اومده باشه این هم snapshot ها .فکر کنم کمک کنه بیشتر بفهمین در چه حدیه (عذر خواهی از دوستان واسه اینکه بحث رو منحرف کردم )

pocket pc cad viewer

Pocket PC CAD Viewer is the high quality viewer of AutoCAD DWG and DXF files for Pocket PC devices.

Pocket PC CAD Viewer allows:

Viewing of AutoCAD� DWG/DXF and a set of raster images (*.bmp,*.jpg, *.jpeg,*.tiff, *.gif, *.ico);
Converting DWG and DXF to bmp format;
3D rotation, zooming, selection of layouts.
Here are some key features of "Pocket PC CAD (DWG/DXF/PLT) Viewer":

· High quality of DWG/DXF viewing
· Fast and convenient navigation

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin.M.1986
16-12-2009, 01:13
مشکل دوربین هنوز هم هست .. من کلیپ هایی دیدم که مشکل کمتر شده ولی هنوز هم مشکل وجود داره.. در مورد کد هم برنامه وجود داره اما بیشتر به این درد میخوره که شما رو کامپیوتر نقشه بکشی و بعد بریزی رو گوشی و از رو گوشی بازش کنی.. ( البته فکر کنم با این روند پیشرفت سرعت سی پی یو تا چند وقت دیگه بشه رو پاکت catia هم بالا آورد:31:)
یا علی:11:

cheshm_asali
16-12-2009, 11:30
امروز صبح تماس گرفتم با پرشین تلکام گفت 2 شنبه موجود داریم :13:
نمایندگی اصفهانش را هم گفت اصفهان سل خیابان فردوستی تائید کرد با همون قیمت تهران باید اصفهان هم بفروشه بر عکس یاس که الان داره یاس اصفهان 820 و 830 میفروشه تازه اسم باید بنویسی برات بیاره :27:

wizard6601
16-12-2009, 18:20
سلام به دوستان عزیر

طی تحقیقاتی که انجام دادم!، به این نتیجه رسیدم که در حالت Standby (وقتی که با گوشی کار نکنیم) ، ساعتی 3 درصد باتری (باطری) مصرف می کته. این زیاد نیست.

شما امتحان نکردین؟

دو ساعت به گوشیتون دست نزنین ، بعد ببینین چند درصد باتری خالی کرده. واسه من که ساعتی 3 درصد کم میکنه، یعنی با این تفاسیر اگه با گوشی هیج کاری نداشته باشین ماکزیمم یک و نیم روز کار میکنه، اگه روشنش کنیم که کمتر!!.
ورژن رام رو هم بگید که بهتر.

خواهش می کنم توی این بررسی شما هم شرکت کنید.

AryanLand
16-12-2009, 19:10
سلام به دوستان عزیر

طی تحقیقاتی که انجام دادم!، به این نتیجه رسیدم که در حالت Standby (وقتی که با گوشی کار نکنیم) ، ساعتی 3 درصد باتری (باطری) مصرف می کته. این زیاد نیست.

شما امتحان نکردین؟

دو ساعت به گوشیتون دست نزنین ، بعد ببینین چند درصد باتری خالی کرده. واسه من که ساعتی 3 درصد کم میکنه، یعنی با این تفاسیر اگه با گوشی هیج کاری نداشته باشین ماکزیمم یک و نیم روز کار میکنه، اگه روشنش کنیم که کمتر!!.
ورژن رام رو هم بگید که بهتر.

خواهش می کنم توی این بررسی شما هم شرکت کنید.

سلام.

این قضیه حتی اگر شما به گوشیتون دست هم نزنید به خیلی مسائل میتونه ربط داشته باشه و همچین دقیق نمیشه بررسی کرد.:11:

Diego
16-12-2009, 19:38
کسایی که جدید خریدن,گوشیهاشون با رام قدیمیه هنوز؟رادیوش چی؟از قبل نصب شده است؟

wizard6601
16-12-2009, 23:30
سلام.

این قضیه حتی اگر شما به گوشیتون دست هم نزنید به خیلی مسائل میتونه ربط داشته باشه و همچین دقیق نمیشه بررسی کرد.:11:

سلام

مثلا ؟

golmohammadi
17-12-2009, 12:40
سلام

مثلا ؟

این که چه برنامه هایی به گوشی نصب کرده باشین
اینکه در اونجایی که گوشی هست آنتن وضعیتش چطوری باشه ....

Amin.M.1986
17-12-2009, 13:49
سلام

مثلا ؟
ببینید مثلا اگه آنتن شما مرتب قطع و وصل بشه یا آنتن جی پی آر اس هی قطع و وصل بشه گوشی شارژ خالی میکنه.. اگه شما تو میدان مغناطیسی باشی همینطور و اگه برنامه هایی که رم زیادی استفاده میکنن در حال اجرا باشن مصرف باطری بالا میره.. شما اگه میخوای مطمئن باشی که واقعا شارژ خالی میکنه گوشیت یا نه یه هارد ریست بکن و نه چیزی روش نصب کن نه منویی رو باز کن و نه کار دیگه.. حالا گوشیتو شارز کن ببین بازم خالی میشه یا نه؟ فقط حواست باشه تو میدان مغناطیسی قرار نگیره گوشیت.. نتیجه رو هم اگه همین جا بگی ممنون میشم.
یا علی:11:

AryanLand
17-12-2009, 17:37
سلام

مثلا ؟

سلام.

دوستان لطف کردن جواب دادن.:11:

spcivileng
17-12-2009, 18:29
سلام ...

ای بابا این پرشینم که مسخره کرده مارو !!! هر دفعه که زنگ میزنم آمار 2 روز دیگه رو میده !!! :13:

به گمونم میخوان بزارن اول سال جدید میلادی بعدش بگن گمرک بسته هست و حالا قیمت 900 :18:

M@hdi-B
17-12-2009, 19:00
سلام ...

ای بابا این پرشینم که مسخره کرده مارو !!! هر دفعه که زنگ میزنم آمار 2 روز دیگه رو میده !!! :13:

به گمونم میخوان بزارن اول سال جدید میلادی بعدش بگن گمرک بسته هست و حالا قیمت 900 :18:

یاس آورده 750 برید بخرید:46:

night lord
17-12-2009, 20:37
من تا حالا 8 بار گوشیم رو عوض کردم البته fanboy نوکیا بودم .
تا حالا گارانتی به دردم نخورده و همه گوشیام گارانتی داشتن .
فکر میکنم گارانتی اصلا به درد نمیخوره فقط یه پول اضافه هست . در جایی که
تقریبا غیر از یک سری مشکل نرو افزاری که به سادگی قابل رفع هست دیگه هیچ مشکلی
رو گارانتی قبول نمیکنه . پس چرا دنبال گاراتی و پول اضافه دادن باشیم ؟درست نمیگم ؟
البته تا حالا پاکت پیسی نداشتم و این اولین باره که میخوام بگیرم.

AryanLand
17-12-2009, 22:16
من تا حالا 8 بار گوشیم رو عوض کردم البته fanboy نوکیا بودم .
تا حالا گارانتی به دردم نخورده و همه گوشیام گارانتی داشتن .
فکر میکنم گارانتی اصلا به درد نمیخوره فقط یه پول اضافه هست . در جایی که
تقریبا غیر از یک سری مشکل نرو افزاری که به سادگی قابل رفع هست دیگه هیچ مشکلی
رو گارانتی قبول نمیکنه . پس چرا دنبال گاراتی و پول اضافه دادن باشیم ؟درست نمیگم ؟
البته تا حالا پاکت پیسی نداشتم و این اولین باره که میخوام بگیرم.

سلام.

من البته نظر شخصی خودم رو میگم اما پول گارانتی دادن همیشه هم الکی نیست.مثلا" همین مورد رادیو گوشی HD2 البته درسته که الان لو رفته و عمومی شده اما اگر نشده بود چی؟
من تا حالا چند بار گارانتی بدردم خورده که چند بار هم گفتم به چه ترتیب بوده که از حوصله این مبحث خارجه.:11:

night lord
18-12-2009, 13:10
hd2 با وای مکسی که ایرانسل میخواد بده کار میکنه؟

Ahmad_p1
18-12-2009, 20:19
دوستان نرم افزار هاي پاكت پي سي با پسوند prc از كجا ميشه گير اورد

ميدونم اينجا جاش نيست ولي يه لطفي بكنيد

Diego
18-12-2009, 20:31
دوستان نرم افزار هاي پاكت پي سي با پسوند prc از كجا ميشه گير اورد

ميدونم اينجا جاش نيست ولي يه لطفي بكنيد
فکر نکنم اینجا کسی تو نخ پالم باشه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-12-2009, 15:23
سلام دوستان

چند تا سوال :

1 - آیا برنامۀ IMAGINET ARABIZER در ایران هست ؟

این برنامه فوق العاده هست . با نصب اون پاکت پی سی هم کیبورد فارسی داره هم عربی هو هندی هم کلی زبانهایِ دیگه و یک دیکشنریِ فوریِ درجه یک هم داره . اتو کومپلیت هم داره یعنی کافیه فقط دو حرف از هر کلمه ای رو که بنویسید تا خودش اوماتیک 4 کلمه پیشنهاد کنه که برای صرفه جویی در وقت نوشتن خیلی عالی هست خصوصا اگر تو نوشتن انجلیسی ضیف باشین کافیه دو حرف اول رو بنویسین تا خودش کلمۀ کامل رو پیشنهاد کنه و روش کلیک میکنید . یه تقویم هجریِ قمری هم داره .

آیا تو ایران هست ؟ آخرین ورژنش چیه ؟

اگه نیست آیا برنامۀ مشابهی برای هست ؟

2 - آیا میشه در حالی که شارژرِ خونه به اچ دی 2 وصل هست ، باتریش رو بردارین و خاموش نشه ؟؟؟

من از موبایل با اینترنت وصل میشم و با بلوتوث به لپ تاپ وصلش میکنم . در نتیجه باتری به شدت گرم میشه ( در JASJAM ) و باتزی عمرش خیلی کم میشه ظرف 2 تا 3 ماه داغون میشه .

:41:

آیا میشه اچ تی 2 رو فقط با شارژر روشن کرد بدون باتری ؟؟؟؟

3 - من از هنگ کردنش خیلی میترسم چون این جاس جم بیچاره کرد منو از بس هنک میکنه . روشنه ها اما وقتی زنگ میزنند به من برای من زنگ نمیخوره !!!!!

آیا اچ دی 2 هم این عیب رو داره ؟؟؟

ممنون میشم دوستانی که اچ دی 2 دارند جواب بدن

:10: :11:

spcivileng
19-12-2009, 19:08
hd2 با وای مکسی که ایرانسل میخواد بده کار میکنه؟

اگه کار نکنه که دیگه خیلی ضایع هست :27:

saleh_iraq
19-12-2009, 19:47
اگه کار نکنه که دیگه خیلی ضایع هست :27:

معلومه که کار نمیکنه . اولین گوشی که با وایمکس کار میکنه گوشی HTC MAX 4G هست که اونم فقط تو روسیه برای یه اپراتور ارائه شد.
دیگه هیچ گوشی دیگه ای وایمکس قبول نمیکنه چون گیرندش قیمت بسیار بالایی داره . حتی فقط چند مدل لپ تاپ هست که وایمکس قبول میکنه .

night lord
19-12-2009, 20:30
معلومه که کار نمیکنه . اولین گوشی که با وایمکس کار میکنه گوشی HTC MAX 4G هست که اونم فقط تو روسیه برای یه اپراتور ارائه شد.
دیگه هیچ گوشی دیگه ای وایمکس قبول نمیکنه چون گیرندش قیمت بسیار بالایی داره . حتی فقط چند مدل لپ تاپ هست که وایمکس قبول میکنه .

اگه اینجوریه پس چرا میخوان وای مکس بدن که با هیچی کار نمیکنه.

cheshm_asali
19-12-2009, 22:12
دوستان و همشهریان عزیز اصفهانی هر کس قصد خرید این گوشی را داره قراره اصفهان سل 2 شنبه بیاره هماهنگ کنیم باهم بریم تخفیف اساسی بگیریم

تا الان 2 نفر شدیم

Amin.M.1986
20-12-2009, 00:06
دوستان و همشهریان عزیز اصفهانی هر کس قصد خرید این گوشی را داره قراره اصفهان سل 2 شنبه بیاره هماهنگ کنیم باهم بریم تخفیف اساسی بگیریم

تا الان 2 نفر شدیم

ببینید اصفهانی ها زرنگن همینه:31::31:.

_H2_
20-12-2009, 01:17
سلام
حدود 20 صفحه پراکنده از این تاپیک پربار را خواندم و به بیشتر جوابهایم رسیده ام، ولی خواندن کامل 130 صفحه این تاپیک کمی مشکل است!
میتوان با قلم با این گوشی کار کرد؟
هر قلمی، چیزی که در بازار موجود باشد.
قلم برای کار من مهم است.

ممنون.

meshki5
20-12-2009, 07:18
آقا منم يه سوال داشتم
اينكه : بجز lcd بقيه بدنه اين گوشي هم ضد خش هست ؟

mstar
20-12-2009, 08:14
salam
bacheha nazareton darbare in link cheye
darbare rome 2.01 hastesh

hasanmotori
20-12-2009, 11:24
سلام
حدود 20 صفحه پراکنده از این تاپیک پربار را خواندم و به بیشتر جوابهایم رسیده ام، ولی خواندن کامل 130 صفحه این تاپیک کمی مشکل است!
میتوان با قلم با این گوشی کار کرد؟
هر قلمی، چیزی که در بازار موجود باشد.
قلم برای کار من مهم است.

ممنون.

با قلمای معمولی نمیشه چون تاچش با الکترونای دست کار میکنه ... بعدشم ایکناش انقدر بزرگ هستن که نیازی به قلم نیست
یه قلمای مخصوصی هست که تو ایران فک نمیکنم پیدا بشه ... قیمتشون 70 تومنه !

mehr1095
20-12-2009, 15:29
آقا منم يه سوال داشتم
اينكه : بجز lcd بقيه بدنه اين گوشي هم ضد خش هست ؟

بدنه گوشی از دو قسمت ساخته شده : درب باطری که فلز مات هستش. امکان خش دار شدنش هست ولی نه به این زودی.
بقیه بدنه از جنس پلاستیک فشرده بسیار پرکیفیته که میشه گفت در حد ضد خشه!

cheshm_asali
20-12-2009, 17:28
الان زنگ زدم به دفتر مرکزی یاس گفتم این چه مسخره بازیه تمام نمایندگی هاتون بین 745 تا 760 میفروشند این فروشگاه نفیس اصفهان 830 میده تازه میگه اسم بنویس
طرف کلی جا خورد گفت نه قیمت تهران جنبش با اصفهان فرق داره اینجا نقدی خرید می کنند ما تخفیف می دیم برای رقابت قیمت هارو کم می کنند کلی چرت و پرت گفت منم هرچی میگفت کم نیوردم

گفتم داره این نمایندگیتون آبروی یاس را میبره اعتبار شمارو زیر سوال برده چرا قیمت پرشین تلکام و کامتل نهایت تو شهرستان ها 10 تا 20 اختلافشه یاس توی اصفهان 80 :41:

گفت شما اصلا اسم اون شرکت هارو نیارید با ما قابل مقایسه نیستند :31:

خلاصه دید حریف من نمیشه گفت ممنون که اطلاع دادید من حتما پی گیری میکنم

اگه 3 4 نفر دیگه هم زنگ بزنند نمایندگیش را از این فروشگاه کلاه بردار میگیره البته ممکنه خودشون با فروشگاه هماهنگ کرده باشند برای سر کیسه کردن مردم در اصفهان:10:

spcivileng
20-12-2009, 20:45

از قرار معلوم 2 مدل وایمکس داریم که یکیش واسه موبایله !!!

پروتکل‌های ارتباطی وایمکس تحت استاندارد 802.16، که توسط موسسه IEEE تعیین شده و به تصویب رسیده‌است عمل مي كنند. این استاندارد دارای زير مجموعه هاي گوناگوني است كه 2 زیر مجموعه آن تا كنون به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته است:
802.16d، که استاندارد ویژه وایمکس ثابت بوده و هیچگونه پشتیبانی از تجهیزات موبایل ارائه نمی کند، همچنین استاندارد 802.16e، که علاوه بر سایر ویژگیهای وایمکس ثابت، از تجهیزات موبایل نیز پشتیبانی كرده و از این رو به نام "موبایل وایمکس (Mobile WiMAX)" نیز شناخته می شود.

اگه قرار وایمکس کار نکنه پس این همه جار و جنجالش واسه چیه ؟؟؟ اصلا" پس به چه دردی میخوره ؟؟؟

M@hdi-B
20-12-2009, 21:05
با قلمای معمولی نمیشه چون تاچش با الکترونای دست کار میکنه ... بعدشم ایکناش انقدر بزرگ هستن که نیازی به قلم نیست
یه قلمای مخصوصی هست که تو ایران فک نمیکنم پیدا بشه ... قیمتشون 70 تومنه !

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-12-2009, 01:03
سلام دوستان

چند تا سوال :

این برنامه فوق العاده هست . با نصب اون پاکت پی سی هم کیبورد فارسی داره هم عربی هو هندی هم کلی زبانهایِ دیگه و یک دیکشنریِ فوریِ درجه یک هم داره . اتو کومپلیت هم داره یعنی کافیه فقط دو حرف از هر کلمه ای رو که بنویسید تا خودش اوماتیک 4 کلمه پیشنهاد کنه که برای صرفه جویی در وقت نوشتن خیلی عالی هست خصوصا اگر تو نوشتن انجلیسی ضیف باشین کافیه دو حرف اول رو بنویسین تا خودش کلمۀ کامل رو پیشنهاد کنه و روش کلیک میکنید . یه تقویم هجریِ قمری هم داره .

2 - آیا میشه در حالی که شارژرِ به اچ دی 2 وصل هست ، باتریش رو بردارین و خاموش نشه ؟؟؟

من از موبایل با اینترنت وصل میشم و با بلوتوث به لپ تاپ وصلش میکنم . در نتیجه باتری به شدت گرم میشه ( در JASJAM ) و باتزی عمرش خیلی کم میشه ظرف 2 تا 3 ماه داغون میشه .

3 - من از هنگ کردنش خیلی میترسم چون این جاس جم بیچاره کرد منو از بس هنک میکنه . روشنه ها اما وقتی زنگ میزنند به من برای من زنگ نمیخوره !!!!!

با سلام
:20:

آقا یه نفر لطف کنه امتحان کنه ببینه بدون باطری فقط با استفاده از شارژر میشه این پی پی سی رو روشن کرد یا نه .

با تشکر

:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-12-2009, 01:04
سلام دوستان

چند تا سوال :

2 - آیا میشه در حالی که شارژرِ خونه به اچ دی 2 وصل هست ، باتریش رو بردارین و خاموش نشه ؟؟؟

با سلام

آقا یه نفر لطف کنه امتحان کنه ببینه بدون باطری میشه این پی پی سی رو روشن کرد یا نه . منطورم فقط با استفاده از شارژر هست .

با تشکر

:10:

S@nti@go_s&k
21-12-2009, 01:27
با سلام

آقا یه نفر لطف کنه امتحان کنه ببینه بدون باطری میشه این پی پی سی رو روشن کرد یا نه . منطورم فقط با استفاده از شارژر هست .

:question::question::question:

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-12-2009, 14:39
:question::question::question:

سلام دوستِ عزیز

بیشتر توضیح میدم :

لپ تاپ رو میشه بدون باتری وفقط با آداپتور روشن کرد یعنی میشه باتریش رو برداریم و بذاریم کنار و بعد فیشِ آداپتور رو بهش وصل کنیم و روشنش کنیم ( بدون باتری ) .

حالا سوال من اینه که ایا اچ دی 2 رو هم میشه اینجوری روشن کرد ؟

علتِ اینکه میخوام بدون باتری روشنش کنم هم اینه که وقتی از بوتوث و اینترنت با هم استفاده میکنیم باتریِ پی پی سی به شدت گرم میشه و ظرف دو یا سه ماه داغون میشه یعنی زود شارژ میشه زود هم خالی میشه و باید عوض بشه . من میخوام ببینم آیا میشه اچ دی 2 رو هم مثلِ لپ تاپ بدون باتری و فقط با آدابتور روشن کرد ؟ اگه این کار عملی باشه معنیش اینه که باتری دیگه خراب نمیشه .

دستم تاول زد از بس نوشتم و توضیح دادم

:31:

بابا جونا یه نفر لطف کنه به سوال منِ دور از وطن جواب بده کلی ثواب داره

باطری رو بردارین و بعد شارژر رو بهش وصل کنین ببینین روشن میشه یا نه . فقط همین .

باغتون هم آباد

siavash78_HU
21-12-2009, 19:55
دوست عزیز. اول اینکه چنین کاری اصلا با پاکت پی سی امکان پذیر نیست.
دوم اینکه این کار شما ممکنه به لپ تاپ شما صدمه وارد کنه. تصیه می کنم به لپ تاپ هم چنین کاری نکنید.

AryanLand
21-12-2009, 23:46
دوست عزیز. اول اینکه چنین کاری اصلا با پاکت پی سی امکان پذیر نیست.
دوم اینکه این کار شما ممکنه به لپ تاپ شما صدمه وارد کنه. تصیه می کنم به لپ تاپ هم چنین کاری نکنید.

سلام.

در مورد پاکت پی سی ها یک مورد رو دیدم که میشه اینکارو کرد اما بعد از چند بار که اینکارو بکنی خیلی که شانس بیاری باید هارد ریست کنی.
اگر هم شانست خوب نباشه پدر پاکتت در میاد .فکر میکنم وقتی یادم اومد مدلش رو عرض میکنم.

M@hdi-B
22-12-2009, 12:04
سلام.

در مورد پاکت پی سی ها یک مورد رو دیدم که میشه اینکارو کرد اما بعد از چند بار که اینکارو بکنی خیلی که شانس بیاری باید هارد ریست کنی.
اگر هم شانست خوب نباشه پدر پاکتت در میاد .فکر میکنم وقتی یادم اومد مدلش رو عرض میکنم.

تاچ اچ دی میشه من خودم تست کردم....حالا مدلی که مد نظر شماست رو نمی دونم.

AryanLand
22-12-2009, 13:17
تاچ اچ دی میشه من خودم تست کردم....حالا مدلی که مد نظر شماست رو نمی دونم.

سلام.

نه اون مدلی که من دیدم قطعا" خیلی از این قدیمی تره چون این حرف فکر کنم مال 3 ساله پیشه.:11:

AryanLand
22-12-2009, 13:34
سلام.

رام 1,61 هم واسه HD2 معرفی شد.:11:

M@hdi-B
22-12-2009, 13:54
سلام.

رام 1,61 هم واسه HD2 معرفی شد.:11:

night lord
22-12-2009, 23:06
دوستان تا یکی دو ماه دیگه دستگاه های جدیدی که میاد دوربینش سالمه؟

golmohammadi
23-12-2009, 10:06
اگه بخواهین گوشی بدون باطری روشن بمونه و با شارژرش
یه شرط داره
باید شارژر آمپر بالایی داشته باشه
و فکر نکنم هر گوشی شارژرش آمپرش زیاد باشه
در غیر اینصورت حتی اگه روشن بمونه واسه گوشی ضرر داره

Amin.M.1986
23-12-2009, 12:02
امیدوارم وقتی برمیگردم مشکل دوربین حل شده باشه:46:

night lord
23-12-2009, 20:40

آخ گفتی وایسادم تا حل بشه البته سخت افزاری بعد بگیرم .:8:

spcivileng
23-12-2009, 21:36
آخ گفتی وایسادم تا حل بشه البته سخت افزاری بعد بگیرم .:8:

پرشین قرار بود امروز گوشی پخش کنه ... زنگ زدم گفت ایشالاه از شنبه پخش میشه !!!!!!!!!!! منم گفتم بابا جون شنبه و یکشنبه که تعطیله :27: طرف فهمید خر خودشه گفت وسطای هفته دیگه :31:
ضمنا" گفت رامش جدیده

صبر کنیم اوایل بهمن بگیریم بهتره ! به نظرم مشکل دوربینش کمپلت حل بشه تا اون موقع :20:

Diego
23-12-2009, 21:53
پرشین قرار بود امروز گوشی پخش کنه ... زنگ زدم گفت ایشالاه از شنبه پخش میشه !!!!!!!!!!! منم گفتم بابا جون شنبه و یکشنبه که تعطیله :27: طرف فهمید خر خودشه گفت وسطای هفته دیگه :31:
ضمنا" گفت رامش جدیده

صبر کنیم اوایل بهمن بگیریم بهتره ! به نظرم مشکل دوربینش کمپلت حل بشه تا اون موقع :20:

این قضیه چیه که یه مدته کم یابش کردن؟

saeed-d
23-12-2009, 22:57
سلام
اچ تی سی رام جدیدش رو بیرون داده که مشکل دوربینش رو حل کرده
میتونید از انجمن "آی آر-تی سی آی" پیداش کنید پیدا کنید
ممنون

M@hdi-B
24-12-2009, 09:28
سلام
اچ تی سی رام جدیدش رو بیرون داده که مشکل دوربینش رو حل کرده
میتونید از انجمن "آی آر-تی سی آی" پیداش کنید پیدا کنید
ممنون

اون رامها رسمی نیستن....فقط چند تا آپدیت واسه تقویم و دوربین و اس ام اس و ....ارائه کرده:

spcivileng
24-12-2009, 14:53
اون رامها رسمی نیستن....فقط چند تا آپدیت واسه تقویم و دوربین و اس ام اس و ....ارائه کرده:

آقا مهدی هم که آمار هرچیو که به HD2 مربوط میشه آنلاین داره ، دمت گرم:7:

حالا یه سوال .... رام 1.6 هم که اومد ... پس اون فیکس دوربین دیگه روش جواب نمیهده !!! اگه رام جدید رو زدین یه آمار از وضعیت دوربینش برای دوستان بیان کنین .... ممنون :biggrin:

M@hdi-B
24-12-2009, 19:35
آقا مهدی هم که آمار هرچیو که به HD2 مربوط میشه آنلاین داره ، دمت گرم:7:

حالا یه سوال .... رام 1.6 هم که اومد ... پس اون فیکس دوربین دیگه روش جواب نمیهده !!! اگه رام جدید رو زدین یه آمار از وضعیت دوربینش برای دوستان بیان کنین .... ممنون :biggrin:

درسته آپدیت دوربین روش نصب نمیشه ولی آپدیت تقویم و اس ام اس نصب می شن.

اینم وضعیت دوربین:

سایز اصلی:

night lord
25-12-2009, 00:04
هنوز یه خرده صورتی داره . درسته؟

تو فیلم برداری هم این لکه صورتی هست ؟ و با هات فیکس درست میشه ؟

Diego
25-12-2009, 00:16
هنوز یه خرده صورتی داره . درسته؟

تو فیلم برداری هم این لکه صورتی هست ؟ و با هات فیکس درست میشه ؟

به نظر من که کاملاً قابل چشم پوشیه.اصلا به چشم نمیاد.واسه ما چون سابقه ذهنی ازش داریم به صورت وسواس در اومده وگرنه اگه بدون سابقه ذهنی به یکی نشون بدی متوجه نمیشه.

spcivileng
25-12-2009, 08:19
به نظر من که کاملاً قابل چشم پوشیه.اصلا به چشم نمیاد.واسه ما چون سابقه ذهنی ازش داریم به صورت وسواس در اومده وگرنه اگه بدون سابقه ذهنی به یکی نشون بدی متوجه نمیشه.

به نظر من که کاملا" فیکس شده . من که نتونستم اون هاله صورتی رو تشخیص بدم ... به قول شما چون زمینه فکری داشتیم الآن مثل وسواس شده برای بعضی بچه ها

Ahmad_p1
25-12-2009, 09:50
منم كاملا موافقم يه خورده وسواس شديم

باورتون نميشه من با p1 از يه صفحه سفيد عكس گرفتم دقيقا وسط عكس همون حالت صورتي رنگ را به صورت خيلي كمرنگ مشاهده كردم

بد نيست شما هم با گوشيتون يه تستي انجام بدين

amir4390
26-12-2009, 07:44
سلام بر همه

-حدود 5 روزه گرفتم
-حدود 10 بار هنگ کرده و وقتی هنگ میکنه شدید داغ میشه و بوی سوختگی شدیدی ازش بلند میشه
-زدن دکمه ریست قرمز هم بدون داشتن قلم مصیبت دیگر
-هیچ نرم افزاری هم نسب نکردم
-...
خوب چی میگید.؟

carrier
26-12-2009, 10:17
لینک مربوط به صفحه کلید قطع شده لطفا یک لینک جدید بذارین

M@hdi-B
26-12-2009, 19:26
لینک مربوط به صفحه کلید قطع شده لطفا یک لینک جدید بذارین

خوب دوست عزیز نقل قول می کردید...ما از کجا بدونیم کدوم لینک منظورتونه:46:

Diego
26-12-2009, 20:00
سلام بر همه

-حدود 5 روزه گرفتم
-حدود 10 بار هنگ کرده و وقتی هنگ میکنه شدید داغ میشه و بوی سوختگی شدیدی ازش بلند میشه
-...
خوب چی میگید.؟

نتیجه ی اخلاقی: گوشی بسیار بدیه. اه اه اه....

Maziar_69
26-12-2009, 22:29
سلام بر همه

-حدود 5 روزه گرفتم
-...
خوب چی میگید.؟

شما تا حالا از یک کیلومتری این گوشی رد شدی که اینا رو می
ی؟
تاچ پرو 2 با CPU نصف این رو داداشم داره با یه مموری 8 که تا ته پره یه بار هم هنگ نکرده. حالا این با این قدرتش 10بار تو 5 روز هنگ کنه؟ :18:

M@hdi-B
27-12-2009, 10:16
نتیجه ی اخلاقی: گوشی بسیار بدیه. اه اه اه....
نوع جمله رو با اسمایل مشخص کن ...زود:31:

شما تا حالا از یک کیلومتری این گوشی رد شدی که اینا رو می
ی؟
تاچ پرو 2 با CPU نصف این رو داداشم داره با یه مموری 8 که تا ته پره یه بار هم هنگ نکرده. حالا این با این قدرتش 10بار تو 5 روز هنگ کنه؟ :18:

تائید میشه....والا ما که نزدیک یک ماه و خورده ای این گوشی دستمونه 2 یا سه بار هنگ کرده که به نظرم طبیعیه.

این دوستمون هم احتمالا مشکل سخت افزاری داره که میگه داغ میشه و بوی سوختگی میده... تا دیر نشده سریع با شرکت گارانتی کننده در میون بذار.

spcivileng
27-12-2009, 10:22
سلام بر همه

-حدود 5 روزه گرفتم
-...
خوب چی میگید.؟

با عقل من که جور در نمیاد !!!

فکر کنم چین از روی اینم یه کپی زده !!! شما هم حواست نبوده بهت انداختن :27:

AryanLand
27-12-2009, 12:00
سلام بر همه

-حدود 5 روزه گرفتم
-...
خوب چی میگید.؟

سلام.

من میگم اگر راست بگی ایراد از خودته نه از گوشی (با توجه به این اصل که در مورد پاکت پی سی نحوه کار کردن کاربر خیلی مهمه.)

Maziar_69
28-12-2009, 13:19
سلام .
ببخشید دوستان auto totate این گوشی در همه ی منوها و home screen کار میکنه؟ یا فقط تو بعضی جاها.

cheshm_asali
28-12-2009, 15:11
دوستان من در حال حاضر کمی از شهر دورم (اطراف اصفهان) از طریق یکی از دوستان خبر دار شدم فردا یا پس فردا hd2 های پرشین تلکام در اصفهان توزیع میشه تماس گرفتم تهران گفتند بله صحت داره فردا به دستشون میرسه و با قیمت ثابت 760 در سراسر ایران توزیع میشه و در سایت هم قیمت را تغییر می دند به 760 در صورتی که یاس کلاه بردار داره اصفهان 830 میفروشه

حالا با توجه به اینکه یاس 750 در تهران گاها به 740 هم پیدا میشه به نظر شما کدوم یکی از این دو گارانتی ارزش خرید داره من فقط و فقط واسه بیمه دارم پول میدم والا قبلش کامتل خریده بودم فروختم دلیل فروش قبلی هم نداشتن بیمه بود

حالا از شما مشورت می خوام به نظر دوستان کدومش بهتره برای خرید پرشین تلکام یا یاس؟؟؟؟

در صورت خرید یاس باید مزاحم یکی از دوستام در تهران بشم که با ارسال تقریبا هم قیمت هم برام تموم میشه با اینکه خودم بیام تهران بخرم برگردم

spcivileng
28-12-2009, 17:33
دوستان من در حال حاضر کمی از شهر دورم (اطراف اصفهان) از طریق یکی از دوستان خبر دار شدم فردا یا پس فردا hd2 های پرشین تلکام در اصفهان توزیع میشه تماس گرفتم تهران گفتند بله صحت داره فردا به دستشون میرسه و با قیمت ثابت 760 در سراسر ایران توزیع میشه و در سایت هم قیمت را تغییر می دند به 760 در صورتی که یاس کلاه بردار داره اصفهان 830 میفروشه

حالا با توجه به اینکه یاس 750 در تهران گاها به 740 هم پیدا میشه به نظر شما کدوم یکی از این دو گارانتی ارزش خرید داره من فقط و فقط واسه بیمه دارم پول میدم والا قبلش کامتل خریده بودم فروختم دلیل فروش قبلی هم نداشتن بیمه بود

حالا از شما مشورت می خوام به نظر دوستان کدومش بهتره برای خرید پرشین تلکام یا یاس؟؟؟؟

در صورت خرید یاس باید مزاحم یکی از دوستام در تهران بشم که با ارسال تقریبا هم قیمت هم برام تموم میشه با اینکه خودم بیام تهران بخرم برگردم

سلام ...

اینترنتی خرید کن همون قیمت سایت برات در میاد ... البته پرشین رو میدونم اینجوریه :46:

cheshm_asali
28-12-2009, 18:09
سلام ...

اینترنتی خرید کن همون قیمت سایت برات در میاد ... البته پرشین رو میدونم اینجوریه :46:

نه گفت از امروز یکیه چه اینترنتی چه خرید از نمایندگی 760 گفت هنوز سایت را اصلاح نکردیم
از سایتشم نمیشه خرید کرد در آخرین مرحله خرید مشکل داره به صفحه بعد نمیره

ninja3000sh
28-12-2009, 18:36
نه گفت از امروز یکیه چه اینترنتی چه خرید از نمایندگی 760 گفت هنوز سایت را اصلاح نکردیم
از سایتشم نمیشه خرید کرد در آخرین مرحله خرید مشکل داره به صفحه بعد نمیره
شما اگه بهشون زنگ بزنین(بخصوص شرکت یاس) میتونین از طریق تلفن هم سفارش بدین و گوشی رو براتون بفرستن(البته بعد از حواله کردن پول به حسابشون:31:)
اگه تلفنی هم نتونستی بخری میتونی از سایتی مثل gooshishop.com خرید کنی که گوشی های گارانتی دار رو آکبند میفرسته که هیچ مشکلی نداره.
در ضمن هم یاس و هم پرشین تله کام هر دو تا هم خدمات مشابهی میدن که زیاد با هم تفاوت ندارن .

cheshm_asali
28-12-2009, 19:11
شما اگه بهشون زنگ بزنین(بخصوص شرکت یاس) میتونین از طریق تلفن هم سفارش بدین و گوشی رو براتون بفرستن(البته بعد از حواله کردن پول به حسابشون:31:)
اگه تلفنی هم نتونستی بخری میتونی از سایتی مثل gooshishop.com خرید کنی که گوشی های گارانتی دار رو آکبند میفرسته که هیچ مشکلی نداره.
در ضمن هم یاس و هم پرشین تله کام هر دو تا هم خدمات مشابهی میدن که زیاد با هم تفاوت ندارن .
یاس که شدیدا پشت نفیس کلاه برداره میگه حق داره 830 میده قیمتش اینه والا خیلی وقت پیش ازش خریده بودم
گوشی شاپ هم گرون زده
در مورد این دو گارانتی

پرشین تلکام اولین شرکتی بود که در طی مشکل آنتن صادق بود و حتی توی سایتش هم از کاربر ها عذر خواهی کرد

پرشین تلکام در تمام نقاط کشور قیمت هاش یکیه و بازار سیاه راه ننداخته

پرشین تلکام برخوردش با مشتری 80% بهتره یاس

پرشین تلکام هم نمایندگی رسمی htc

پرشین تلکام اولین شرکتی بود که بیمه را بر روی گوشی ها اجرا کرد

پرشین تلکام اولین شرکتی بود که نرم افزار جی پی اس رایگان در اختیار خریدارن قرار داد (تا الان 3 تا کارت جایزه یاس با پست پیشتاز ارسال کردم برای یاس هیچی برام نیومده حتی حافظه 2 گیگ 4 تومنی که پول پست ها در بیاد )

پرشین تلکام اقلیم 30 تومنی را بدون منت مدت هاست به کاربران میده در صورتی که یاس جدیدا یاد گرفته کاربران را مجبور به خرید 2 تا نرم افزار کنی که اولی براش نصرفید حالا داره یک نرم افزار آشغال را تحمیل میکنه

اون زمانی که یاس مشکل آنتن را میگفت همینه که هست ........... پرشین تلکام همواره به کاربران حتی اون هایی که نخریدند امید میداد

گفتم من فقط برای بیمه این دستگاه را با گارانتی میخرم در اینکه یاس آشغال ترین شرکت بعد از پارس کامتل که اونم حتی بلد نیست ppc چیه شکی ندارم
لطفا از نظر بیمه بگید تفاوتشون چیه شرایط بیمه نامه هارو اگر دوستان میتونند اسکن کنند قرار بدند

spcivileng
28-12-2009, 21:49
یاس که شدیدا پشت نفیس کلاه برداره میگه حق داره 830 میده قیمتش اینه والا خیلی وقت پیش ازش خریده بودم
گوشی شاپ هم گرون زده
در مورد این دو گارانتی

پرشین تلکام اولین شرکتی بود که در طی مشکل آنتن صادق بود و حتی توی سایتش هم از کاربر ها عذر خواهی کرد

پرشین تلکام در تمام نقاط کشور قیمت هاش یکیه و بازار سیاه راه ننداخته

پرشین تلکام برخوردش با مشتری 80% بهتره یاس

پرشین تلکام هم نمایندگی رسمی htc

پرشین تلکام اولین شرکتی بود که بیمه را بر روی گوشی ها اجرا کرد

پرشین تلکام اولین شرکتی بود که نرم افزار جی پی اس رایگان در اختیار خریدارن قرار داد (تا الان 3 تا کارت جایزه یاس با پست پیشتاز ارسال کردم برای یاس هیچی برام نیومده حتی حافظه 2 گیگ 4 تومنی که پول پست ها در بیاد )

پرشین تلکام اقلیم 30 تومنی را بدون منت مدت هاست به کاربران میده در صورتی که یاس جدیدا یاد گرفته کاربران را مجبور به خرید 2 تا نرم افزار کنی که اولی براش نصرفید حالا داره یک نرم افزار آشغال را تحمیل میکنه

اون زمانی که یاس مشکل آنتن را میگفت همینه که هست ........... پرشین تلکام همواره به کاربران حتی اون هایی که نخریدند امید میداد

گفتم من فقط برای بیمه این دستگاه را با گارانتی میخرم در اینکه یاس آشغال ترین شرکت بعد از پارس کامتل که اونم حتی بلد نیست ppc چیه شکی ندارم
لطفا از نظر بیمه بگید تفاوتشون چیه شرایط بیمه نامه هارو اگر دوستان میتونند اسکن کنند قرار بدند

به نظر میرسه خودت بیشتر پرشین رو قبول داری :5: پس از همین خرید کن دیگه .

شرایط بیمه هم زیاد فرق نمیکنه به نظر من ... چون هر دوتاشون گارانتی رسمی هستن حتما" بیمه هاشونم خوب جواب میده:20:

cheshm_asali
28-12-2009, 22:09
به نظر میرسه خودت بیشتر پرشین رو قبول داری :5: پس از همین خرید کن دیگه .

شرایط بیمه هم زیاد فرق نمیکنه به نظر من ... چون هر دوتاشون گارانتی رسمی هستن حتما" بیمه هاشونم خوب جواب میده:20:
من از هیچ کدومشون طرف داری نمی کنم ولی از نظر سطح شعور و احترام به مشتری با اینکه تا حالا یه دستگاه هم از پرشین تلکام نخریدم و همه خرید هام یا بدون گارانتی بوده یا با گارانتی یاس

100% مشتری مداری یاس را رد میکنم چون از ابتدای ورود HD2 پیگیر هر سه گارانتی یاس پرشین تلکام و کامتل بودم تا الانم فقط در محصولا قبلی یاس برام یه گارانتی بود که 1 بارم کارم بهش گیر نکرده بود البته از اون جریان کارت های الکی هدیه که بگذریم

فعلا تنها دلیل مردد بودن من شرایط بیمه است والا هیچ کدومشون را قبول ندارم که بخوام اینهمه پول بابت یه گارانتی بدم

AryanLand
29-12-2009, 00:43
من از هیچ کدومشون طرف داری نمی کنم ولی از نظر سطح شعور و احترام به مشتری با اینکه تا حالا یه دستگاه هم از پرشین تلکام نخریدم و همه خرید هام یا بدون گارانتی بوده یا با گارانتی یاس

100% مشتری مداری یاس را رد میکنم چون از ابتدای ورود HD2 پیگیر هر سه گارانتی یاس پرشین تلکام و کامتل بودم تا الانم فقط در محصولا قبلی یاس برام یه گارانتی بود که 1 بارم کارم بهش گیر نکرده بود البته از اون جریان کارت های الکی هدیه که بگذریم

فعلا تنها دلیل مردد بودن من شرایط بیمه است والا هیچ کدومشون را قبول ندارم که بخوام اینهمه پول بابت یه گارانتی بدم

سلام.

والا من از یکی از نماینده های پرشین شنیدم که بیمه پرشین تا سه بار جواب میده ولی یاس که همیشه خریم از این شرکت بود صراحتا" تو بیمه نامه اش نوشته یکبار غرامت کلی .حالا اگر این صحبت واقعیت داشته باشه خوب طبعا" پرشین بهتره .منم منتظرم پرشین بیاد ببینم که این گفته صحت داره یا نه.اگر صحت داشته باشه قطعا" از این به بعد از پرشین خرید میکنم.(البته بخاطر بیمه اش.):11:

Maziar_69
29-12-2009, 20:56
سلام .
ببخشید دوستان auto totate این گوشی در همه ی منوها و home screen کار میکنه؟ یا فقط تو بعضی جاها.

ممنون از پاسختون... :41:

M@hdi-B
29-12-2009, 22:15
ممنون از پاسختون... :41:

تو محیط sense فقط تو Music Player و Photos & Videos .

تو بعضی از برنامه ها هم کار می کنه مثل Resco Photo Manager .

حالا چرا این سوال رو می پرسی؟؟؟ اگه گوشی رو داری می تونی تست کنی:46:

Maziar_69
29-12-2009, 22:50
ممنون مهدی جان. :11:
نه گوشی رو ندارم.
پارسال امنیا داشتم. خیلی افکت های قشنگی داشت تو Rotate کردن صفحه.
همه جا هم کار میکرد.

خواستم ببینم این گوشی هم اینجوریه یا نه.

به احتمال زیاد تا آخر هفته ی دیگه میخرمش.
نکاتی هست که قبل از خرید بهش توجه کنم یا نه؟

ممنون. :11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-12-2009, 23:39
سلام بر همگی

آقا یک کلام ختم کلام :

هر کسی این گوشی رو بخره سرش کلاه رفته

و بدبختی اینه که خودم هم یکیشون هستم !!!!!

خودم کردم که لعنت بر اچ تی سی باد

دیروز خریدم تا امروز 10 بار هنگ گرده .!!!!!

:13:

کیبوردش هم بیشتر وقتها نصفه /اهر میشه و هیچ راهی جز ریست نداره

من 3 سال جاس جم داشتم با ویندوز 5 اما امکاناتش از این بیشتر بود !!!!!

امکاناتِ مرورگرِ موبایلهای سه چهار سال پیش هم از مرور گر این بیشتره

موقع استفاده از نت و بلوتوث به شدت داغ میشه !!!!!!

اصلا خوش دست نیست البته شاید برای اونهایی که سایزِ دستشون XXXXXXL باشه قابل تحمل باشه

چراغهای چکمه هاش تو تاریکی خاموش میشه و تا رو فشار ندین روشن نمیشه !!!!!!!!

رنگ تمام دکمه ها سفیده حتی دکمه ارسال و قطع مکالمه !!!!!!

میدونین چرا فقط از عیبهاش حرف میزنم ؟؟؟؟؟

چون کلی پول دادیم اما الحق سرمون کلاه رفته

اگر با اپدیت به دادش نرسند واقعا خریدنش بیخوده

نخریییییییییییییییییییییی یییید که پشیمون میشد البته اگر خدا بی حد و حساب بهتون پول داده که غصه ای ندارید چون راحت میرید یه موبایلِ دیگه میخرید

برای ریست باید در پوش باطری رو بردارین و اگه قلم یا خلال دندون !!!!! یا سنجاق همراتون نباشه باید رو زمین بگردین دنبال یه چیزی که بشه باهاش ریست کنین .

لکه صورتی هم که فقط شیخ حافظ ازش بیخبره

================================================

دوستان میشه بگین چطور میشه علامتِ شارژِ باطری رو در نوار بالای صفحه قرار داد ؟؟؟؟؟

من ساعت و علامت بلندگو و علامت انتن رو دارم اما برای دیدن وضع باتری باید برم تو TOOLS !!!!!!!! یا انکه رو نوار بالای صفحه کلیک کنم

آیا میشه کاری کرد که کلید ها با صفحه روشن بشه ؟؟؟؟؟

من تو موبایل جاس جم که مال 3 سال و نیم پیشه AUTO COMPLETE داشتم مثلا اگه میخواستم بنویسم اینترنت کفای بود بنویسم " ا ی ن " تا خودش کلمه لینترنت رو پیشنهاد کنه و با یک کلیک نوشته میشد اما این لعنتی هیچی نداره

آیا برنامۀ یاهو مسنجر مجانی سراغ دارین براش ؟؟؟

ممنون میشم اگه به این سوالها پاسخ بدین

البته هزار تا بدبختیِ دیگه هم داره

cheshm_asali
30-12-2009, 00:08
سلام بر همگی

آقا یک کلام ختم کلام :

..............................

دیگه کم لطفی نکنید من این گوشی را داشتم فروختم چون بیمه نداشت و کامتل بود فردا هم اگر اوکی بشه یه پرشین تلکامش را سفارش میدم اگه اونقدر ها هم بد بود 2 بار تو چاه نمیرفتم

به نظر من بزرگ ترین مشکلش کیفیت رنگ ال سی دیشه که بسیار رنگ هارو سرد نشون میده مثلا رنگ سبز پسته ای را سبز بی حال نشون میده
دوربینم 100% مطمئن باشید مشکل سخت افزاری و با الگوریتم های پردازش تصویر درصد بالایی حلش کردند البته کسی PPC را واسه دوربین نمیخره حتی اگر دوربینشم خراب بود مهم نبود
تو مدتی که داشتمش این بیچاره نه داغ میکرد نه هنگ میکرد روز اولی که دستم بود نزدیک 5 ساعت مداوم باهاش کلی تست مختلف انجام دادم تست سرعت پردازش انجام محاسبات و ..... مشکلی نداشتم اصلا نه هنگ کرد نه داغ کرد در صورتی که روزی که پرو2 گرفتم همون اول کار بعد 10 دقیقه یک هنگی ازش دیدم

به نظر من با توجه به اینکه این دستگاه رویای صفحات خازنی را در ویندوز موبایل به واقعیت تبدیل کرده با هر عیبیش میشه ساخت

ضمنا دوستان کلاک پردازندش روی 1 گیگاهرتز نیست در برخی برنامه ها یادمه 500 بود در برخی تست ها 700 ولی حتما راهی هست که به 1000 رسوندش

Maziar_69
30-12-2009, 13:48
ای بابا محمد جان شما که منو ترسوندی !!!!

یعنی باید تو انتخابتجدید نظر کنم؟
این مشکلاتی که شما میگی تا حالا جایی ندیده بودما !!!

mehr1095
30-12-2009, 16:00
سلام بر همگی

آقا یک کلام ختم کلام :

اصلا خوش دست نیست البته شاید برای اونهایی که سایزِ دستشون XXXXXXL باشه قابل تحمل باشه

نخریییییییییییییییییییییی یییید که پشیمون میشد البته اگر خدا بی حد و حساب بهتون پول داده که غصه ای ندارید چون راحت میرید یه موبایلِ دیگه میخرید

برای ریست باید در پوش باطری رو بردارین و اگه قلم یا خلال دندون !!!!! یا سنجاق همراتون نباشه باید رو زمین بگردین دنبال یه چیزی که بشه باهاش ریست کنین .

من نمی دونم این همه مشکلی که شما و چندتا دیگه از دوستان برشمردند چرا یک کدومش برای من پیش نمیاد؟!!!!

من نه مشکل هنگی دارم نه گوشی داغ می کنه و نه دوربینم لکه صورتی میندازه. مشکل آنتن دهی هم تا حالا برام پیش نیومده.

ضمنا" سایز بزرگ گوشی و قرار داشتن دکمه ریست در زیر درپوش باطری هم موارد پنهانی نیستند که شما بعدا" بهشون پی ببرید و از خریدتون پشیمون بشید. می تونستید موقع خرید به این مسائل توجه کنید

M@hdi-B
30-12-2009, 18:59
Asterix & Obelix_wvga_480x800 For HD2

spcivileng
30-12-2009, 19:17
سلام بر همگی

آقا یک کلام ختم کلام :

دوستان میشه بگین چطور میشه علامتِ شارژِ باطری رو در نوار بالای صفحه قرار داد ؟؟؟؟؟

من ساعت و علامت بلندگو و علامت انتن رو دارم اما برای دیدن وضع باتری باید برم تو TOOLS !!!!!!!! یا انکه رو نوار بالای صفحه کلیک کنم

من تو موبایل جاس جم که مال 3 سال و نیم پیشه AUTO COMPLETE داشتم مثلا اگه میخواستم بنویسم اینترنت کفای بود بنویسم " ا ی ن " تا خودش کلمه لینترنت رو پیشنهاد کنه و با یک کلیک نوشته میشد اما این لعنتی هیچی نداره

داداش اینجوری نگوووووو ، من کلی برنامه ریزی کردم هفته دیگه بیام تهران بخرم !

با کدوم گارانتی خرید کردی ؟ ( بگو تا ما ازش خرید نکنیم :31: )

یه نفر دیگه هم از مشکلات داشت ... نکنه جدی باشه ؟

Diego
30-12-2009, 20:28
من نمی دونم این همه مشکلی که شما و چندتا دیگه از دوستان برشمردند چرا یک کدومش برای من پیش نمیاد؟!!!!

من نه مشکل هنگی دارم نه گوشی داغ می کنه و نه دوربینم لکه صورتی میندازه. مشکل آنتن دهی هم تا حالا برام پیش نیومده.

ضمنا" سایز بزرگ گوشی و قرار داشتن دکمه ریست در زیر درپوش باطری هم موارد پنهانی نیستند که شما بعدا" بهشون پی ببرید و از خریدتون پشیمون بشید. می تونستید موقع خرید به این مسائل توجه کنید

کاملا حق با mehr1095 جان هستش.این همه review تو سایتهای معتبر خارجی دربارش منتشر شده هیچ کدومشون به این موارد اشاره نکردند.سایز و دکمه ریست هم همونطور که دوستمون گفتند از قبل خرید واضح بود.
مثل اینه که یه هامر H2 بخری بعد بگی چرا اینقدر گنده اس.....:31:

Maziar_69
30-12-2009, 21:21
به نظر من بزرگ ترین مشکلش کیفیت رنگ ال سی دیشه که بسیار رنگ هارو سرد نشون میده مثلا رنگ سبز پسته ای را سبز بی حال نشون میده

این رو هم من ندیدم جایی ذکر کنه به عنوان مشکل.
حداقل GSMArena. :46:

در کل در حال حاظر بهترین و کامل ترین گوشی هست از هر لحاظ. :11:

S@nti@go_s&k
31-12-2009, 00:33
نظر من بزرگ ترین مشکلش کیفیت رنگ ال سی دیشه که بسیار رنگ هارو سرد نشون میدهسلام این حرفو خیلیا میزنن نمیدونم چرا ؟

در صورتی که کیفیت صفحش و رنگ بندیش و حتی وضوحش زیر نور آفتاب 3برابر ویوا هستش (شاید بپرسی چرا ویوا چون هم دم دستم بود هم

کیفیت تصویرش خیلی عالیه)

خودم تست کردم

از نظر سایز خیلی خوش دست هستش نیازی به دست xxxxxxxxxl نیست دوست عزیز

AryanLand
31-12-2009, 00:50
سلام بر همگی

آقا یک کلام ختم کلام :

سلام.

اینجوری که شما گفتید من فکر میکنم آنچه خوبان همه دارند ,تو یکجا داری:31::46:
اگه اینجوری که میگی باشه گوشیت مورد داره ببر واسه گارانتی .شما که ویت هستی اونجا هم که مشتری مداری حرف اول رو میزنه.پس نگران چی هستی مشکلاتت رو حل میکنن.البته بجز اون دو مورد سایز و دکمه ریست.:46::11:

Maziar_69
31-12-2009, 16:42
سلام سلام سلام. :دی
من هم امروز به جمع شما HD2 داران عزیز پیوستم. :دی

750 با گارانتی یاس.
اگه وقت شد یه ریویو کوچیک ازش می نویسم تا آخر شب.
فقط یه سوال:
از GPS چه جوری میتونم استفاده کنم؟ ممنون.

Diego
31-12-2009, 16:58
سلام سلام سلام. :دی
من هم امروز به جمع شما HD2 داران عزیز پیوستم. :دی

750 با گارانتی یاس.
اگه وقت شد یه ریویو کوچیک ازش می نویسم تا آخر شب.
فقط یه سوال:
از GPS چه جوری میتونم استفاده کنم؟ ممنون.

با نصب نرم افزار:8:

Maziar_69
31-12-2009, 20:42
اول از همه بگم که تا حالا HTC نداشتم و همچنین با صفحه ی خازنی هم کار نکرده بودم.

از LCD شروع میکنم:

اندازه ی بسیار بزرگ - کیفیت خیلی خیلی خوب !!!
واقعا کیفیت رنگش بالاست و تفکیک رنگ خیلی خوبی داره.
اون مشکل سرد بودن رنگ ها رو هم من شدیدا رد میکنم! :دی

روی صفحه یه نقطه های ریز سفیدی داره که به نظرم خیلی قشنگ کرده قرو.
حساسیت تاچش هم که دیگه...... :دی
با کوچکترین اشاره ی انگشت عمل میکنه.
ولی خوب بعضی جاها هست که آدم آرزو میکنه کاش میشد با قلم هم کار کرد...

اینترفیس:

همونطور که گفتم اولین گوشی HTC من هست و واقعا دارم از کار کردن با اینترفیسش لذت میبرم.
پارسال I900 Omnia سامسونگ رو داشتم. اون هم ویندوز موبایل بود. ولی اینترفیس تاچ ویز کجا و Sense کجا !!!
مخصوصا وضعیت آب و هواش که دیگه محشره!!!
تب های Twitter و Foot Prints هم خیلی به درد میخورن.
یه تب هم هست اگه اشتباه نکنم مال شاخص های بورس هست که خیلی جالبه به نظرم.

دوربین:

به نظرم یه خورده رنگ عکس ها با واقعیت فاصله داره. یه جورایی آبرنگی هست. لکه ی صورتی هم خیلی خیلی کم هست.
جوری که اگه دقتنکنی به چشم نمیاد.

در کل کیفیت عکسش خوب و راضی کنندست. از یه پاکت پیسی انتظار زیادی نباید داشت. همینش هم خیلی خوبه.
فیلم هم تا حالا باهاش نگرفتم. ولی سایت ها که بررسیش کرده بودن از فیلماش راضی نبودن.

سرعت:

گوشی بسیار سریعی هست ! من امنیا که داشتم با اینکه اون موقع بهترین CPU رو تو PPC ها داشت ولی بازم سرعت باز کردن منوهاش و کار کردن با خود گوشی اینقدر بالا نبود.

موزیک پلیر:

اولش فکر میکردم هرفون هاش اصلا به درد نمیخوره. ولی نظرم عوض شد.
خیلی عالی نیست. ولی در نوع خودش خیلی خوبه.
صداش نسبتا بلند و با کبفیته.
کنترل هاش هم به نظرم جالب اومد. فقط اگه دو تکه بود بهتر میشد. چون الان اگه یه هدفون دیگه وصل کنیم نمیتونیم از کنترل هاش استفاده کنیم.
فقط یه مشکلی با این قسمت دارم:
وقتی Audio Booster رو باز میکنم و اکولایزر مورد نظرمو انتخاب میکنم مشکلی نیست. ولی مثلا میرم تو یه منوی دیگه و یه قسمت دیگه بعد میبینم Audio Booster خود به خود بسته شده!!! دوباره باید بازش کنم.

صدای بلندگوی گوشی هم خوبه و میشه روش حساب کرد. اما نه واسه کنسرت گذاشتن!!! :دی

فعلا اینا به نظرم اومد. امیدوارم بتونه به دوستانی که میخوان خرید کنن کمک کنه.

Maziar_69
31-12-2009, 20:43
با نصب نرم افزار:8:

یه مینی دیسک تو جعبش هست که نوشته اگه میخواین باید 12500 تومن بدین تا فعال بشه.
اون چطوره؟
ارزش داره پول بدم؟

نقشه ی کدوم شهرها رو داره؟
ممنون.

Mohammad
31-12-2009, 21:06
کاش دوستان عکس هم بذارن تا بیشتر از گفته ها لذت ببریم !

M@hdi-B
31-12-2009, 21:26
یه مینی دیسک تو جعبش هست که نوشته اگه میخواین باید 12500 تومن بدین تا فعال بشه.
اون چطوره؟
ارزش داره پول بدم؟

نقشه ی کدوم شهرها رو داره؟
ممنون.
مبارکه مازیار جان.
نه ارزش نداره...من خریدم حسابی رفت تو پاچم....Ozie Explorer یا گارمین رو بریزی بهتر از اینه.:46:

کاش دوستان عکس هم بذارن تا بیشتر از گفته ها لذت ببریم !
عکس که از اول تاپیک تا اینجا زیاده بازم شما از هر قسمت خواستی بگو تا عکس بذارم:46:

spcivileng
31-12-2009, 21:41
مبارکه مازیار جان.
نه ارزش نداره...من خریدم حسابی رفت تو پاچم....Ozie Explorer یا گارمین رو بریزی بهتر از اینه.:46:

گارانتی پرشین که اقلیم رو میده رو محصولاتش دیگه ؟؟؟؟ یا قراره واسه اونم پول جدا بدیم ؟

Diego
31-12-2009, 22:13
مبارکه مازیار جان.

عکس که از اول تاپیک تا اینجا زیاده بازم شما از هر قسمت خواستی بگو تا عکس بذارم:46:

مهدی جان منظورت آریو اقلیم هست؟من تازه میخواستم واسه خریدش اقدام کنم.:41:

Maziar_69
31-12-2009, 22:49
مبارکه مازیار جان.

متشکرم مهدی جان. :11:
راستش من دانشگاهم شاهروده و هی بین تهران و شاهرود در رفت و آمدم.
یه نرم افزاری میخوام که نقشه ی شاهرودم داشته باشه.

این Ozie Explorer رو از کجا میشه دانلود کرد؟

Diego عزیز منظور مهدی جان نرم افزاری هست که گارانتی یاس روی HD2 گذاشته.
آریو اقلیم فکر میکنم بهتر از این باشه.

Mohammad
31-12-2009, 23:02
عکس که از اول تاپیک تا اینجا زیاده بازم شما از هر قسمت خواستی بگو تا عکس بذارم

ممنون مهدی جان
تا حالا هروقت به این تاپیک سر زدم عکسی ندیدم ! بد شانسیه منه انگار.

اگه میشد چندتا عکس از خود گوشی ، دوربین و همچنین سیستم عاملش.
در حال حاضر از Sense UI ورژن 2.5 که متعلق به HD2 هست برروی گوشی خودم استفاده می کنم که باید بگم واقعا بی نظیره !

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-01-2010, 00:47
سلام دوستان

من امروز رفتم شرکتی که ازش خریدم و یه قشقرقِ محترمانه راه انداختم و گوشی رو عوض کردم .

این یکی نه هنگ کرده تا حالا نه مثل اون یکی داغ میشه

:)

خب حالا تا حدی قابل تحمل شده .

==================================================

دوستان اینجا تو کویت با برنامه MOBiDIV416 عربی و فارسی شده . البته کلی زبانهای دیگه هم داره اما عیب این سافت ور اینه که مخصوص 6.1 هست نه 6.5 . واسه همین بعضی وقتا کیبورد نصفه ظاهر میشه .

من تو نت یه کیبورد و فارسی ساز و عبری ساز پیدا کردم که فقط مخصوص 6.5 هست
اسمش

این همه زبانها ازجمله فارسی رو داره قیمتش هم مناسبه
( 14$ )

سوال :

1 - آیا کسی این برنامه رو داره برای فروش ؟

2 - تو ایران از چی استفاده میشه برای فارسی سازی ؟ آیا مخصوص 6.5 هست ؟

=================================================

3 - آیا میشه علامت باتری و ساعت رو با هم در نوار بالای صفحه قرار داد ؟

4 - برای نصب برنامه در گوشی از لپ تاپ ، من از یه برنامه استفاده میکنم که اسمش

Microsoft Sync Center

هست . اما موقع نصب برنامه ها میگه ارتباط با گوشی برقرار نیست !!!!!!! در حالیکه من میتونم از لپ تاپ وارد مموری کاد بشم و همه فایلها رو ببینم

شما از چه برنامه ای استفاده میکنین ؟

لطفا بنده رو راهنمایی کنین

با تشکر

AryanLand
01-01-2010, 00:56
سلام دوستان

من امروز رفتم شرکتی که ازش خریدم و یه قشقرقِ محترمانه راه انداختم و گوشی رو عوض کردم .

این یکی نه هنگ کرده تا حالا نه مثل اون یکی داغ میشه

:)

خب حالا تا حدی قابل تحمل شده .

دوستان اینجا تو کویت با برنامه MOBiDIV416 عربی و فارسی شده . البته کلی زبانهای دیگه هم داره اما عیب این سافت ور اینه که مخصوص 6.1 هست نه 6.5 . واسه همین بعضی وقتا کیبورد نصفه ظاهر میشه .

من تو نت یه کیبورد و فارسی ساز و عبری ساز پیدا کردم که فقط مخصوص 6.5 هست
اسمش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین همه زبانها ازجمله فارسی رو داره قیمتش هم مناسبه
( 14$ )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ==

سوال :

1 - آیا کسی این برنامه رو داره برای فروش ؟

3 - آیا میشه علامت باتری و ساعت رو با هم در نوار بالای صفحه قرار داد ؟

4 - برای نصب برنامه در گوشی از لپ تاپ ، من از یه برنامه استفاده میکنم که اسمش

Microsoft Sync Center

هست . اما موقع نصب برنامه ها میگه ارتباط با گوشی برقرار نیست !!!!!!! در حالیکه من میتونم از لپ تاپ وارد مموری کاد بشم و همه فایلها رو ببینم

شما از چه برنامه ای استفاده میکنین ؟

با تشکر

سلام.

خوب به سلامتی مشکل شما هم حل شد.مبارکه,پس اونجوری که من عرض کرده بودم بود و گوشی شما مشکل داشت.
من چون این گوشی رو ندارم در مواردی که گفتید نمیتونم نظر خاصی بدم.(موارد 1تا 3) اما در مورد آخر اولا" ویندوزتون چیه؟ دوم اینکه شما برید تو قسمت ستینگ سپس کانکشن اونجا باید یک گزینه داشته باشید به اسم USB TO PC یا یک همچین چیزی(یه چیزی با همین مضمون).وارد این قسمت بشید و ببینید که تیک اکتیو سینک خورد یا مس استورج.باید تیک اکتیو سینک رو بزنید و فعالش کنید.:11:

spcivileng
01-01-2010, 06:57
متشکرم مهدی جان. :11:
راستش من دانشگاهم شاهروده و هی بین تهران و شاهرود در رفت و آمدم.
یه نرم افزاری میخوام که نقشه ی شاهرودم داشته باشه.

این Ozie Explorer رو از کجا میشه دانلود کرد؟

Diego عزیز منظور مهدی جان نرم افزاری هست که گارانتی یاس روی HD2 گذاشته.
آریو اقلیم فکر میکنم بهتر از این باشه.

ای بابا دم تو گرم ... همچین نوشته بودی تو غربت زندگی میکنی من فکر کردم الآن وسط تانزانیایی !!!

شاهرود کجاش غربته :31: من خودم بچه شاهرودم :27: بیا پیش ما خوشحال میشیم :10:

نقشه شاهرود هم اگه گیر آوردی یه آمار بده ... ( البته فکر نکنم لازم باشه آخه کلا" شاهرود 2 وجبه :39: )

spcivileng
01-01-2010, 07:24
من اینترنتی از سایت پرشین تلکام خرید کردم ... حالا ببینیم کی زنگ میزنن و برامون میفرستن :5:

M@hdi-B
01-01-2010, 12:20
گارانتی پرشین که اقلیم رو میده رو محصولاتش دیگه ؟؟؟؟ یا قراره واسه اونم پول جدا بدیم ؟
بله اشانتیون میده خیالت راحت:46:

ممنون مهدی جان
تا حالا هروقت به این تاپیک سر زدم عکسی ندیدم ! بد شانسیه منه انگار.

اگه میشد چندتا عکس از خود گوشی ، دوربین و همچنین سیستم عاملش.
در حال حاضر از Sense UI ورژن 2.5 که متعلق به HD2 هست برروی گوشی خودم استفاده می کنم که باید بگم واقعا بی نظیره !

این گالری عکس(چون عکس بذارم تاپیک شلوغ میشه):46:

اینم از تب های مختلف Sense و استارت منو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کافیه؟؟:31: همینطوری هم کلی شلوغ شد:46:

AryanLand
01-01-2010, 12:26

با تشکر

سلام.

واسه فارسی ساز اینو تست کن .انشاا... جواب میده.:11:
(قسمت نقطه چین: هند هلد یوزرز بزار)

cheshm_asali
01-01-2010, 12:32
آریو اقلم نسخه جدید را هر کس خواست پی ام بده من بازش نکردم

D o l f i n
01-01-2010, 15:30
دوستان بهترین برنامه کانورتور واسه این گوشی چیه؟

S@nti@go_s&k
01-01-2010, 15:40
کانورت برای چی؟

فایل تصویری؟

D o l f i n
01-01-2010, 16:16
آره واسه فیلهای تصویری
راستی یه سوال من قبلا آیفون داشتم رفتم همون فایلهای تصویری که از قبل واسه آیفون داشتم ریختم رو گوشی ولی خیلی کند اجرا میکنه تصویر آهسته نشون میده بنظروتون دلیلش چیه؟ با این که از لحاظ سخت افزاری از آیفون قویتره

saeed-d
01-01-2010, 18:02
دولفین خان میشه بگی چند خریدی؟؟؟
گارانتش چیه؟؟
هنگی چیزی داره یا نه؟

mehr1095
01-01-2010, 19:17
آره واسه فیلهای تصویری
راستی یه سوال من قبلا آیفون داشتم رفتم همون فایلهای تصویری که از قبل واسه آیفون داشتم ریختم رو گوشی ولی خیلی کند اجرا میکنه تصویر آهسته نشون میده بنظروتون دلیلش چیه؟ با این که از لحاظ سخت افزاری از آیفون قویتره

من از Xilisoft video converter استفاده می کنم. تقریبا" تمام فرمتهای معمول رو ساپورت می کنه و بر اساس دیوایسی که استفاده می کنی ابعاد و تنظیمات خاصی رو پیشنهاد می ده.
من با استفاده از این نرم افزار برای hd2 فایل های hd با ابعاد 720 *1280 کانورت کردم و روی گوشی با پلیر default خودش براحتی می خونه.

cheshm_asali
01-01-2010, 19:35
من از Xilisoft video converter استفاده می کنم. تقریبا" تمام فرمتهای معمول رو ساپورت می کنه و بر اساس دیوایسی که استفاده می کنی ابعاد و تنظیمات خاصی رو پیشنهاد می ده.
من با استفاده از این نرم افزار برای hd2 فایل های hd با ابعاد 720 *1280 کانورت کردم و روی گوشی با پلیر default خودش براحتی می خونه.

اگه حوصله داشتی این فایل هاتو آپ کن دیگران هم یه فیضی ببرند :31: آخه وقت کانورت را ندارم صواب داره :21:

S@nti@go_s&k
01-01-2010, 19:49
بله بهترین کانورتر همین TOTAL VIDEO CONVERETER هستش بدون شک :40:

Maziar_69
01-01-2010, 21:10
یه مشکل پیدا کردم.
وقتی میخوام موزیک گوش کنم مینویسه :
a problem has occuredwith Audio Manager_eng.exe

بعدش هم صدای گوشی دیگه در نمیاد.
خواهش میکنم زودتر کمکم کنید. مرسی.

Mr.Mimi
01-01-2010, 21:46
سلام دوست عزیز.
با اجازه اساتید
قبلا هم بعضی از دوستان به این مشکل شما برخورده بودن.
مشکل از بعضی از تگ هایی که تو Details آهنگ ها هست.باید اونها رو پاک کنی تا بدون مشکل بخونه.
برای این کار میتونی برای آهنگ مورد نظر با راست کلیک و قسمت Propertis وارد تب Details بشی و ویرایش کنی.

Maziar_69
01-01-2010, 21:55
سلام دوست عزیز.
با اجازه اساتید
قبلا هم بعضی از دوستان به این مشکل شما برخورده بودن.
مشکل از بعضی از تگ هایی که تو Details آهنگ ها هست.باید اونها رو پاک کنی تا بدون مشکل بخونه.
برای این کار میتونی برای آهنگ مورد نظر با راست کلیک و قسمت Propertis وارد تب Details بشی و ویرایش کنی.

متشکرم. اما آهنگ هایی که تو خود گوشی بودند هم الان پخش نمیشه. در صورتی که تا امشب مشکلی نداشتن.
اینم بگم که این مشکل امشب از وقتی پیش اومد که حدود 190 تا آهنگ با هم ریختم تو گوشی.

حالا چرا باید اینطوری باشه؟
کدوم تگ ها رو پاک کنم؟ فقط Artist و Album هر آهنگ رو نوشتم.

Maziar_69
01-01-2010, 22:08
ای بابا دم تو گرم ... همچین نوشته بودی تو غربت زندگی میکنی من فکر کردم الآن وسط تانزانیایی !!!

شاهرود کجاش غربته :31: من خودم بچه شاهرودم :27: بیا پیش ما خوشحال میشیم :10:

نقشه شاهرود هم اگه گیر آوردی یه آمار بده ... ( البته فکر نکنم لازم باشه آخه کلا" شاهرود 2 وجبه :39: )

خب برای من غربت حساب میشه دیگه. :31:
2 وجب هست ولی خب 750 تومن پول گوشی دادیم که از GPSش هم استفاده کنیم دیگه. :31:

Mr.Mimi
01-01-2010, 22:20
بعضی ها این کار رو کردن و مشکلشون حل شد.
مثلا یکی گفته بود که به پرانتز گیر میده.
شما محض احتیاط کل تگ ها رو پاک کن ببین نتیجه میده یا نه.
البته من خودم این گوشی رو ندارم اما تو همین هفته میگیرم.

hamed999
01-01-2010, 22:32
دیگه اینقدر ها هم شاهرود که کوچک نیست شما کم لطفی میکنید

golmohammadi
01-01-2010, 22:51
آره واسه فیلهای تصویری

کانورتر مخصوص شرکت HTC بهترین کانورتر برای برای پاکت پی سی هست
گوشیهای دیگه هم اگه بتونند این فرمت mp4 را باز کنند خوبه
البته بیشتر برای پاکت پی سی خوبه
تنظیمات کمی داره
و کیفیت خیلی خوبی داره
تنها ایرادش اینه که کمی سرعتش کمه
یک مزیت داره که هیچکدوم از کانورترها ندارند
اونم اینه که سیاهی که در بالا و پائین تصاویر وجود داره را میشه حذف کرد
دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسم دقیق کانورتر(Encoder WVGA) هست

توضیحات :

Since there have been massive problems playing back video on the newer HTC devices, I thought I'd step in...
Below is a GUI, to ease the pain of getting nicely watchable videos on the Touch HD, Xperia, Diamond and Touch Pro.
Any device with MSM720x chipset should work, just make sure to select the correct video resolution.
I would like to give a lot of thanks to tnyynt for helping me test and find the best parameters.

Current version: 1.21

Instructions:
1. Download

2. Unpack the RAR to a directory of your choosing (on your computer).
3. Run Encoder.exe
4. Select the videos you would like to encode and the output folder, hit "Start!". If you like you can tweak the options, but the pre-set options will produce good video for the four devices mentioned above.
5. Once finished encoding, transfer the encoded video to your device and use Album (or WMP) to view them.

Do not use Coreplayer and complain about performance! Coreplayer can not utilize hardware acceleration yet and is slow!

If your source videos are SD (DVD, PAL etc), use the default 600 kbit/s or 500kbit/s.
If your source videos are HD (1080p/720p), use 750kbit/s.

Remember, there is absolutely no point to use higher bitrate, because the quality won't really increase and you will use more battery life with higher bitrate! Also, if you are using less than WVGA resolution, you can apply less bitrate. The approximate formula is (YourWidth*YourHeight)/(800*480)*bitrate. So as example for QVGA you would use 4x less bitrate.

Support:
If you like this tool and it works for you, please donate!
It took a lot of effort to find the optimal video settings and to code the GUI. It would also motivate me further to add some features such as hardsubbing and continue development of the tool.

Enjoy, and I await your feedback.

Maziar_69
02-01-2010, 00:27
بعضی ها این کار رو کردن و مشکلشون حل شد.
مثلا یکی گفته بود که به پرانتز گیر میده.
شما محض احتیاط کل تگ ها رو پاک کن ببین نتیجه میده یا نه.
البته من خودم این گوشی رو ندارم اما تو همین هفته میگیرم.

تمام آهنگ هایی که ریخته بودم رو پاک کردم و گوشی رو ریست کردم.
دوباره ریختم. آهنگ هایی که عکس به عنوان Album Art روش گذاشته باشیم مشکل دارن ظاهرا.
ممنون از لطفت. :11:

دیگه اینقدر ها هم شاهرود که کوچک نیست شما کم لطفی میکنید

به به این سایت چقدر شاهرودی داره. :دی
کجا بودید شما تا حالا؟
دوست داشتین پیغام بدین بیشتر آشنا شیم. :11:

spcivileng
02-01-2010, 17:43
امروز ( شنبه ) از پرشین تلکام باهام تماس گرفتن برای سفارش HD2 که ثبت کرده بودم . طرف گفت چون تقاضا بالا بوده الآن تو بازار موجود نداریم . گفت هفته دیگه تماس میگیره و برام ارسال میکنه ... پس دنبال گارانتی پرشین نگردین که نیست ... اگه میخواین با گارانتی پرشین بگیرین حتما" برین تو سایتش درخواستش رو ثبت کنین تا هفته دیگه ایشالاه یه HD2 با گارانتی پرشین گیرتون بیاد :31:

spcivileng
02-01-2010, 23:57
منم كاملا موافقم يه خورده وسواس شديم

باورتون نميشه من با p1 از يه صفحه سفيد عكس گرفتم دقيقا وسط عكس همون حالت صورتي رنگ را به صورت خيلي كمرنگ مشاهده كردم

بد نيست شما هم با گوشيتون يه تستي انجام بدين

من امروز اتفاقی با SAMSUNG I900 که اونم 5 مگا پیکسل هست از یه کتاب عکس گرفتم ... یه چیز جالب توجه و اونم این که تو عکس های این گوشی هم اون هاله صورتی رنگ حضور بارز داره :31: که تا حالا متوجه نشده بودم ...

به قسمت راست عکس ها توجه کنید :27:

:3: از قرار معلوم این جناب صورتی همه جا یه سرک کشیده

golmohammadi
03-01-2010, 01:01
این حاله ها ممکنه در گوشیهای دیگه هم وجود داشته باشه
اما در همه حالتهای عکاسی ظاهر نمیشند
بلکه ممکنه در عده ای از حالتها نمایان بشند
در هر صورت دوربین غیر حرفه ای و این چیزها تقریبا قابل قبول هست

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-01-2010, 01:39
سلام دوستان

من این سایت رو تو نت پیدا کردم که پر از برنامه هست برای پی پی سی

آی شما چیپزی از این برنامه ها رو دارین ؟

مثل مسنجر آی ام پلاس

مسافت سنج

برنامه های بک آپ

وغیره

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-01-2010, 01:40
سلام دوستان

من این سایت رو تو نت پیدا کردم که پر از برنامه هست برای پی پی سی

آی شما چیپزی از این برنامه ها رو دارین ؟

مثل مسنر آی ام پلاس

مسافت سنج

برنامه های بک آپ

وغیره

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-01-2010, 14:57
من امروز اتفاقی با SAMSUNG I900 که اونم 5 مگا پیکسل هست از یه کتاب عکس گرفتم ... یه چیز جالب توجه و اونم این که تو عکس های این گوشی هم اون هاله صورتی رنگ حضور بارز داره :31: که تا حالا متوجه نشده بودم ...

به قسمت راست عکس ها توجه کنید :27:

:3: از قرار معلوم این جناب صورتی همه جا یه سرک کشیده

بله اين يه جور انفولانزا هست بهش ميگن انفولانزاي موبايلي يعني يه چيزي تو مايه انفولانزاي خوكي هست
البته به جاي تب و سرگيجه و استفراغ و اينا ، باعث هنگ كردن و داغ كردن و لكه صورتي و اينا ميشه

vahid2533
03-01-2010, 15:32
آیا برای این گوشی آنتی ویروسی وجود دارد اگه وجود دارد لطف کنید قرار دهید با تشکر

AryanLand
04-01-2010, 00:42
آیا برای این گوشی آنتی ویروسی وجود دارد اگه وجود دارد لطف کنید قرار دهید با تشکر

سلام.

آنتی ویروس هست اما نیازی نیست.اکثر دوستانی که حرفه ای هستن تو زمینه پاکت پی سی آنتی ویروس نصب نمیکنن و توصیه هم نمیکنن.(چون ویندوز موبایل فراگیر نیست ویروس هم براش نمینویسن البته نه 100% اما به طور درصد بالا).من خودم از سال 2003 تا حالا با وین مو کار میکنم تا الانم حتی یکبار هم انتی ویروس نصب نکردم.ضمن اینکه گاهی که خود گوشی بصورت دیفالت هم داشته پاک کردم.(مثل Jas Jar ).:11:

ayazmavi
04-01-2010, 01:08
نه عزیز اگه براش فارسی ساز نصب کنی طبیعتا مشکل حل خواهد شد.
من فعلا تست نکرده ام که کدوم فارسی ساز براش خوبه.(منظور اینکه فعلا فارسی ساز نصب نکرده ام)
اگه فارسی ساز نصب کنی به کیبورد مجازیش حروف فارسی هم اضافه میشه.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان خوبم . من فارسی ساز و کیبورد فارسی را روی HD2 نصب کردم . فارسی شد ، اما به مشکل برخورد . حروف فارسی را از آخر به اول یعنی برعکس نشون میده . مثلاً کلمه " سلام " را اینجوری نمایش میده : " م ا ل س " . خلاصه اینکه حالمون حسابی گرفته شده . اگر کسی هست که می تونه به کن کمک کنه ، ممنــــــــــــــــــــــ ـــون می شم . فقط خواهش می کنم حتما پیام را به آدرس ایمیل من ارسال کنه . یعنی در حق من محبت کنه و برای من ایمیل کنه . دعاتون می کنم به خــــــــــــــــــــــــ ــــــــدا

Real Madrid C.F
04-01-2010, 11:15
آخیش بالاخره تموم شد 5 روز ....روزی 5 ساعت نشستم همه ی 141 صفحه رو خوندم و همه ی ویدیو ها و عکسها رو دانلود کردم....پدرم در اومد یکی یه لیوان آب قند بده دستم که دارم از حال میرم (: ما هم از چند روز دیگه میریم تو کاره این گوشی ببینیم چی میشه. تا چند وقت دیگه هم بعد از کمی پست دادن انشا الله میخرمش .ولی امنیا رو نگه میدارم چون امنیا عشقه منه و گوشی رو دستش نیست(با احتسابه فاکتور قیمت!).

راستی مازیار دوست عزیز مبارکت باشه (گرچه کمی دیر شد) .خیلی خوشحالم دوباره میبینمت review که تو تاپیک امنیا تو شب اول که خریده بودی خیلی کمکم کرد واسه خرید امنیا. می بینم که اینجا هم فوری گوشیو بررسی کردی!!

Maziar_69
04-01-2010, 11:17
کسی میدونه چرا هروقت میخوام از Digital Compass کنم میگه تو میدان مغناطیسی قرار دارم؟؟؟
تا حالا نتونستم ازش استفاده کنم.

Maziar_69
04-01-2010, 11:20
آخیش بالاخره تموم شد 5 روز ....روزی 5 ساعت نشستم همه ی 141 صفحه رو خوندم و همه ی ویدیو ها و عکسها رو دانلود کردم....پدرم در اومد یکی یه لیوان آب قند بده دستم که دارم از حال میرم (: ما هم از چند روز دیگه میریم تو کاره این گوشی ببینیم چی میشه. تا چند وقت دیگه هم بعد از کمی پست دادن انشا الله میخرمش .ولی امنیا رو نگه میدارم چون امنیا عشقه منه و گوشی رو دستش نیست(با احتسابه فاکتور قیمت!).

راستی مازیار دوست عزیز مبارکت باشه (گرچه کمی دیر شد) .خیلی خوشحالم دوباره میبینمت review که تو تاپیک امنیا تو شب اول که خریده بودی خیلی کمکم کرد واسه خرید امنیا. می بینم که اینجا هم فوری گوشیو بررسی کردی!!

سلام.:46:
مخلص هرچی بچه رئالیه هم هستیم. :31:

قابل شما رو نداره البته اینی که چند صفحه پیش نوشتم خیلی کم بود. :دی
هنوز خیلی چیزاشو کشف نکردم. :46:
شما هم حتما بخر. خیلی گوشیه خوبیه. واقعا رو دست اینترفیسش نیست. :11:

Real Madrid C.F
04-01-2010, 11:56
سلام.:46:
مخلص هرچی بچه رئالیه هم هستیم. :31:

قابل شما رو نداره البته اینی که چند صفحه پیش نوشتم خیلی کم بود. :دی
هنوز خیلی چیزاشو کشف نکردم. :46:
شما هم حتما بخر. خیلی گوشیه خوبیه. واقعا رو دست اینترفیسش نیست. :11:

ایول !!! شما هم رئالی هستین!!! خیلی چاکریم!!!! میگن دل رئالیا به هم راه داره ها!!! من 6 ماه پیش پستهای شما رو تو تاپیک امنیا خوندم ولی الان همشو یادمه!!

حالا که شماگفتی چشم میخرم ولی فکر نکم به زودی!!!

cheshm_asali
04-01-2010, 14:39
دوستان من یه مشکل هاد دارم

تا امروز صبح گوشی به خوبی کار میکرد خیلی هم راضی بودم جز مصرف باطری

امروز صبح تا ظهر 2 تا مشکل شدید داشتم

گوشی زنگ میخورد نه میتونستم بردارم نه قطع کنم از هرجهت که میکشیدم تا آخر نوار میرفت ولی عکس العملی نشون نمیداد صفحه قفل میکرد تا وقتی طرف مقابل قطع کنه
حتی کلید جواب دادن یا رد مکالمه هم که میزدم عمل نمی کرد

چون تلفن مهمی داشتم دستگاه را هارد ریست کرد که توی HD2 شده ری استور باز هم همینجوری بود 2 ساعت بعد درست شد دوباره بعد 15 دقیقه همین جوری شد الان هی خوب میشه باز همون جوری میشه

دقیقا همین مشکل را با سری wizard یا k-jam و جمین توی رام های 6.1 کوک شده داشتم البته رام من 1.48 خود شرکته

احتمال اینکه مشکلم نرم ازفری باشه طبق تجربه خودم 100% ولی برنامه جدیدی نصب نکردم کخ بگم از اونه پس میمونه رام

نظر شما چیه چیکار کنم ریسک اینکه باز هم اینجوری بشه و مکالمات کاری را از دست بدم خیلی بالاست

اگر پیشنهادتون نصب رامه چه رامی ؟؟
اگر از SSPL استفاده کنم یا گلد کارت راهی هست که گارانتی از بین نره چه جوری میشه دوباره همین رام را بریزم که شرکت متوجه نشه ؟؟

ممنون

ghasemfalamarzi
04-01-2010, 15:32
[QUOTE=Maziar_69;4537762]اول از همه بگم که تا حالا HTC نداشتم و همچنین با صفحه ی خازنی هم کار نکرده بودم.

از LCD شروع میکنم:

.....
مباركه مازيار جان..
يه چند وقته مطالب در مورد اچ دي 2 رو دنبال ميكنم. گوشيم الان امنيا هستش ايشالا ميخام لئو(اچ دي 2) بخرم ولي قبلش يه خورده اطلا عات ميخام..در واقع يه مقايسه دقيق بين امنيا و لئو ميخام و چون شما هم گوشي قبليت امنيا بوده به نظرم بهتر بتوني كمكم كني..
لطفن تفاوت ها رو تو اين موردا بگو:
خوانا بودن صفحه زير نور خورشيد(تو امنيا خيلي پايينه)
كيفيت ال سي دي( تو امنيا پايينه مخصوصن واسه خوندن متن)
لئو عكس ماكرو ميگيره؟
اگه مورد خاصي به نظرت ميرسه لطفن بگو..
ببخشيد زياد شد ممنون مي شم جواب بدي..:11:

Diego
04-01-2010, 15:32
مگه نصب رامهای معرفی شده توسط خود HTC هم گارانتی رو باطل میکنه؟

cheshm_asali
04-01-2010, 15:56
مگه نصب رامهای معرفی شده توسط خود HTC هم گارانتی رو باطل میکنه؟

خود HTC که رام معرفی نکرده آخریش همون 43 و 48 بوده

M@hdi-B
04-01-2010, 20:23
خود HTC که رام معرفی نکرده آخریش همون 43 و 48 بوده

شما این رام رو بریز انشاالله مشکلت نرم افزاری باشه که صد در صد هست:

بهترین رام از بهترین کوکر حال حاضر هست اگر هم خدا نکرده کارت به گارانتی افتاد رامهای رسمی لینکاش موجوده.

رادیوئی رو هم که شرکت میریزه که داری...پس مشکلی نیست:46:

Maziar_69
04-01-2010, 20:36
ایول !!! شما هم رئالی هستین!!! خیلی چاکریم!!!! میگن دل رئالیا به هم راه داره ها!!! من 6 ماه پیش پستهای شما رو تو تاپیک امنیا خوندم ولی الان همشو یادمه!!

حالا که شماگفتی چشم میخرم ولی فکر نکم به زودی!!!

قربون شما.
حتما بخر که خیلی عالیه.... :46:

[QUOTE=Maziar_69;4537762]اول از همه بگم که تا حالا HTC نداشتم و همچنین با صفحه ی خازنی هم کار نکرده بودم.

از LCD شروع میکنم:

.....
مباركه مازيار جان..
يه چند وقته مطالب در مورد اچ دي 2 رو دنبال ميكنم. گوشيم الان امنيا هستش ايشالا ميخام لئو(اچ دي 2) بخرم ولي قبلش يه خورده اطلا عات ميخام..در واقع يه مقايسه دقيق بين امنيا و لئو ميخام و چون شما هم گوشي قبليت امنيا بوده به نظرم بهتر بتوني كمكم كني..
لطفن تفاوت ها رو تو اين موردا بگو:
خوانا بودن صفحه زير نور خورشيد(تو امنيا خيلي پايينه)
كيفيت ال سي دي( تو امنيا پايينه مخصوصن واسه خوندن متن)
لئو عكس ماكرو ميگيره؟
اگه مورد خاصي به نظرت ميرسه لطفن بگو..
ببخشيد زياد شد ممنون مي شم جواب بدي..:11:

سلام دوست عزیز.

راستش به نظر من تاچ امنیا خیلی ضعیف بود. (یعنی هست :دی) یه ذره باید زیادی فشار میدادی تا عمل کنه و اشتباه هم زیاد میکرد.
ولی HD2 اصلا اصلا اصلا کوچکترین فشاری برای عمل کردن نمی خواد. چون خازنی هست. فقط کافیه یک لحظه ی کوچیک انگشتت بخوره رو صفحه. همون لحظه عمل میکنه.

دومین برتریش باتری هست.
باتری امنیا رو من هرشب شارژ می کردم. خیلی پر مصرف بود. ولی این گوشی تا 2 روز و نیم با همون قدر استفاده جواب میده.

کیفیت LCD هم که گفتین درسته. البته کیفیت امنیا بد هم نیست.
ولی خوب با وجود گوشی های جدید تر هر روز داره کیفیت ها میره بالا و امنیا الان یه ذره قدیمی شده.
کیفیت صفحه ی این گوشی که فوق العاده هست. خیلی واضح و پررنگ نشون میده. حتی از 16 میلیون های نوکیا هم بالاتره. (من نفهمیدم آخر این 16 میلیون چه فرقی با این 65 هزار رنگ داره در صورتی که کیفیتش از همه لحاظ بیشتر از اونه!!!)

زیر نور مستقیم آفتاب هنوز امتحان نکردم. یعنی اونجوری که درست آفتاب بخوره روی صفحش!!! ولی تو نور روز بیرون بودم و مشکلی نداشتم. به نظرم خیلی خوانا و خوب هست.

نکته ی بعدی اینترفیس هست که اصلا به هیچ وجه قابل قیاس نیستن!!!!
به قول دوستم که اولین بار گوشی رو گرفت دستش و قفل صفحه رو باز کرد گفت فقط یه ربع طول میکشه تا آدم از شوک بیاد بیرون. :دی
محیط خیلی زیبایی داره.

کیفیت پخش صدا هم که تو GSM Arena مشخصه.
اگه یه هدفون خوب مثل Creative یا Sony بخرید واقعا حرف نداره!!! هرچند هدفون خودش هم خوبه. ولی چون بزرگه یه نیم ساعتی که آهنگ گوش کنید گوشتون ممکنه درد بگیره. (مثل من :دی)

اما در مورد عکس ماکرو:
این گوشی دکمه ی مخصوص عکس گرفتن نداره.
یعنی برای فوکوس کردن هرجای صفحه رو خواستید میزنید و خودش خودکار فوکوس میکنه.
یعنی ماکرو ی دوربین به صورت یک حالت جدا نیست.
تو هر نقطه ای که دوربین رو بگیرید با توجه به اون جایی که میخواید روش فوکوس کنید به طور اتوماتیک فوکوس میکنه و عکس میگیره. چه نزدیک باشه و چه دور.

فقط دوربینش لرزش گیر نداره و به خاطر همین ممکنه بعضی وقتا تو عکس های Indoor و ماکرو تار بیفته. ولی Outdoor رو فوق العاده میگیره.

یه نکته ی دیگه در مورد دوربین فلاش بسیار قویش هست.
تو تاریکی محض که کوچکترین نوری هم نبوده عکس هایی گرفتم که خودم کف کرده!!!
2 تا فلاش LED داره که خیلی پر قدرت هستن.

اما تا این لحظه 2 تا عیب داشته به نظرم:
1- وقتی آهنگ گوش میکن هر چند دقیقه از Audio Booster میاد بیرون و دوباره باید اجراش کنم.
2- وقتی دوربین رو اجرا میکنید حدود 5-6 ثانیه همه جا رو صورتی نشون میده ولی خودش درست میشه.
البته من اون Hotfix رو برای دوربین نصب نکردم. فکر میکنم با اون درست بشه..
ولی تو عکس هایی که من میگیرم اون هاله ی صورتی خیلی خیلی کم هست.

گوشی رو هم که خریدم از اول روش رام 1.48 بود. فکر کنم جزو سری جدیدی باشه که وارد شده.

بازم سوالی بود در خدمتم.

cheshm_asali
05-01-2010, 00:47
شما این رام رو بریز انشاالله مشکلت نرم افزاری باشه که صد در صد هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبهترین رام از بهترین کوکر حال حاضر هست اگر هم خدا نکرده کارت به گارانتی افتاد رامهای رسمی لینکاش موجوده.

رادیوئی رو هم که شرکت میریزه که داری...پس مشکلی نیست:46:

مهدی جان میشه لینک رام رسمی را بهم بدید ترجیحا 1.48

رام 1.48 من اینه
(71294) 1.48.488.1

Radio version
2.05.51.05_2

اینو گذاشتم امشب دانلود کنم

Real Madrid C.F
05-01-2010, 09:03
سلام دوست عزیز

راستش به نظر من تاچ امنیا خیلی ضعیف بود. (یعنی هست :دی) یه ذره باید زیادی فشار میدادی تا عمل کنه و اشتباه هم زیاد میکرد.

بازم سوالی بود در خدمتم

ایول بابا عجب تحملی داری 2 روزه HD2 خریدی اونوقت بجای :8:میای 2 صفحه متن تایپ مکنی!!! :18:

Real Madrid C.F
05-01-2010, 11:20
آقا بازی رو این گوشی چه حالی میده !!؟؟ بازیه Asterix که mehdi-brg عزیز لینک داده بود ریختم رو امنیا Screen فیکس شده بود ولی تاچ نه!! مثلا تاچش فکر میکرد صفحه من 4.3 اینچه و وقتی رو joy-stick مجازی تو بازی پایین رو فشار میدادم طرف رو به بالا میپرید و اصلا پایین نداشتم !!
داداشم از کرج میخواد واسه خودش یکی بخره !!؟؟ آدرس پاساژ خوب تو کرج می خواستم؟؟

Maziar_69
05-01-2010, 13:43
ایول بابا عجب تحملی داری 2 روزه HD2 خریدی اونوقت بجای :8:میای 2 صفحه متن تایپ مکنی!!! :18:

خوب اگه دوست نداری نمی نویسم دیگه. :31:

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-01-2010, 17:09
سلام بر همگی

لیست مشکلات این hd 2 :

1- تا حالا فارسی ساز که مخصوص 6.5 باشه نیومده غیر از یکی که 14 دولاره ومن سعی کردم از trail استفاده کنم اما نصب نمیشه .

اگه حوصله داشتین امتحانش کنین شاید من بلد نباشم نصبش کنم . لینکش رو چند صفحه قبل نوشتم .

2 - اگه دکمۀ ارسال رو بزنین تا با کسی تماس بگیرین اما در همون لحظه بزنین رو دکمه قرمز تا تماس رو قطع کنین ، گوشی هنگ میکنه . من بارها امتحان کردم . تنها راه اینه که اگه خیال قطع کردن تماس رو دارین دو 3 ثانیه صبر کنین بعد دکمه قطع تماس رو بزنین .

3 - بارها مرورگرش هنگ کرده . البته بیشتر با مرورگر اکسپلورر اینجور میشه . وراهی جز ریست نداره . من از بس لازم شده ریست کنم ، تصمیم گرفتم برم پیش یه تراشکاری بگم یه روزنه درست کنه رو درِ باتری درست در جایی که دکمۀ ریست قرار داره تا هی مجبور نشم در باتری رو بردارم برای ریست

4 - اگه یکی زنگ بزنه و شما نباشین ، اصلا متوجه نمیشین کسی بهتون زنگ زده یا مسج فرستاده براتون مگر اینکه گوشی رو چک کنین در حالی که یادمه حتی موبایلهای پنج شش سال پیش اگه کسی زنک بزنه وجواب ندین ، هر یک دقیقه یک بار اعلام میکنه که یکی زنگ زده یا مسج فرستاده تا خبر دار بشین .

5 - همۀ دکمه ها سفیده حتی دکمۀ ارسال و قطع و عجیب اینه که تو کاتالوگش نوشته the red key & green key !!!!!!!

:38:

البته منظورش دکمه های مجازی هست

6 - همیشه و همه جا منتظر باشتن تا این گوشی هنگ کنه . یعنی هنگ کردن تو ذاتشه تا حدی که تو کاتالوگش هم نوشته هر وقت هنگ کرد چکار باید بکنین .

7 - چراغ دکمه ها تو تاریکی خاموش میشه !!! وتا روش فشار ندین روشن نمیشه

8 - بیشتر وقتها در هر جای موبایل که باشین اگه دکمۀ ارسال رو بزنین به جای اینکه بره تو قسمت تلفن ، مستقیما تماس میگیره با اخرین شماره که در لیست تماس هست !!!!! و البته بعضی وقتها هم تماس نمیگیره و فقط میره تو قسمت تلفن .

9 - نمیشه ساعت و علامت باتری رو با هم قرار بدیم در نوار بالای صفحه !!!!! . یا این یا اون . راه دیگه ای هم نداره .

10 - امکانات مرورگرش از مرورگر موبایلهای چند سال پیش هم کمتره !!!!!

11 - به قول یکی از دوستامون تو همین تاپیک ، بعضی وقتا به شدت دلتون میخواد که ای کاش میشد با قلم از کیبورد استفاده کنین چون هر چی هم درست نشونه گیری کنین باز هم حروف غلط غلوط نوشته میشه که کفرتون رو در میاره مخصوصاً اگه تو ماشین باشین .

12 - استفادۀ یک دستی از موبایل مهارتِ بالایی میخواد و باید سایزِ دستتون XXXXL باشه .

13 - لکۀ صورتی . البته من بیشتر به پلنگِ صورتی شک دارم و گمون کنم همش زیر سرِ اون ناقلا باشه

14 - اگه از آپشن قفل استفاده کنین ، موقعی که دکمۀ قطع رو میزنین صفحل موبایل خاموش میشه و موبایل قفل میشه اما بعضی وقتها صفحه خاموش میشه اما موبایل قفل نمیشه و اگه دوباره رو دکمه قطع فشار بدین میبینین که موبایل دوباره راه میافته و قفل هم نیست !!!!!!!

15 - موقع کار و شارژ گرم میشه و این مسئله تو کاتالوگش هم ذکر شده تا نگران نشین !!!! البته من هنوز موندم که با این همه تکنولوژی چطور هنوز هم مشکل گرم کردن وجود داره !!!!

16 - بیشتر برنامه ها رو وقتی ازش میاین بیرون هنوز روی رام وجود داره و نتها راهِ خاموش کردنشون رفتن به TASK MANAGER هست .

سریع ترین راه برای رفتن به تاسک منیجر این هست که دکمۀ هوم رو بزنین بهد با انگشت از سمت چپ به راست بکشین روی صفحه تا برید تو SETTING . بعد روی OTHER کلیک کنین و بعد برین تو تاسک منیجر و برنامه های زیادی رو خاموش کنین .

اگه راه سریعتر سراغ دارین حتما خبر بدین که کلی ثواب داره

البته من سعی کردم با استفاده از BUTTONS دکمه ای رو به تاسک اختصاص بدم اما باز هم دکمه ها کار نمیکنه !!!!!

اگه شما موفق شدین این کار رو انجام بدین حتما خبر بدین

17 - حساس بودن صفحه به لمس خوبه اما بعضی وقتها مشکل شاز میشه مثلا بیخودی دکمه های دیگه رو فشار میدین در کیبورد یا اینکه به هوا یه دفعه میبینین دارین زنگ میزنین به یه نفر به خاطر اینکه دستتون نا خدا گاه صفحه رو لمس کرده .

18 - اگه سایز دستتون کوچیکه این گوشی اصلا خوش دست نیست براتون .

دیگه دیگه ......

بقیه واسه بعد آخه ما شاء الله ما شاء الله عیبهاش یک دو تا و ده تا نیست .

:19: :47:

میبخشین یه کم کفرم در اومده بود از دستِ این گوشی گفتم چند تا داد بزنم سرش تا دلم خنک بشه آخه زورمون که بهش نمیرسه .

کلی پول دادیم بالاش و اگه هر بلا ملایی سرش بیاریم به خاطر عیبهاش به خودمون ضرر زدیم فقط

بقیه عیبهاش در شمارۀ آینده

cheshm_asali
05-01-2010, 17:59
سلام بر همگی

لیست مشکلات این hd 2 :

1- تا حالا فارسی..........................

دوست عزیز اکثر مواردی که ذکر کردید با نصب ترم افزار حل میشه و نمیشه بهشون به دید مشکل ساختاری نگاه کرد

مثل همون تسک منیجر یا ساعت باطری و ..... که برنامه هاش هست لازم بو.د معرفی کنم توی HU هم یه تاپیک خوب براش هست که پارسا جان از بچه های اونجا زحمتش را کشیده

این گرم شدن هم با این پردازنده و این قطر بدنه کلا عادیه

دوربین هم با پچی که داره 80% بهبود پیدا کرده و این مشکل دوربین مخصوص این گوشی فلک زده نیست فقط روی سر این خراب شده والا خیلی از گوشی های دیگه مثل I900 سامسونگ هم من چک کردم داشت ولی توی HD2 متاسفانه زیاد تر بود که با ترفند ها و الگوریتم های پردازش تصویر کمی حلش کردند

تا الان من 3 تا از این مدل خریدم به دلایلی فروختم باز خریدم اگر مشکلاتش قابل چشم پوشی نبود مطمئن باشید 3 بار گول نمیخوردم
در حال حاضر در وینمو های بدون کی برد سخت افزاری HD2 بهترینه

M@hdi-B
05-01-2010, 19:58
مهدی جان میشه لینک رام رسمی را بهم بدید ترجیحا 1.48

رام 1.48 من اینه
(71294) 1.48.488.1

Radio version
2.05.51.05_2

اینو گذاشتم امشب دانلود کنم

تو همین رام رو بریز اگه مشکل داشت لینک رام رسمی رو هم سرچ می کنم برات.

Maziar_69
05-01-2010, 21:11
]آقا جون هرکی دوست داری اینقدر خالی نبند!!!
خوبه همین جا چند نفر دارن این گوشی رو. ذهن 4 نفر دیگه هم که میخوان این گوشی رو بخرن داری خراب میکنی.
برای تک تک موارد جواب دارم:

1- تا حالا فارسی ساز که مخصوص 6.5 باشه نیومده غیر از یکی که 14 دولاره ومن سعی کردم از trail استفاده کنم اما نصب نمیشه .

اگه حوصله داشتین امتحانش کنین شاید من بلد نباشم نصبش کنم . لینکش رو چند صفحه قبل نوشتم .

همه میدونن که گوشی های ویندوز موبایل خیلی سخت فارسی میشن. شما میتونستی این اطلاعات رو قبل از خرید چک کنی. مخصوصا به قول خودت ویندوز 6.5 که براش فارسی ساز نیست. پس این رو به گوشی نچسبون به عنوان عیب.

2 - اگه دکمۀ ارسال رو بزنین تا با کسی تماس بگیرین اما در همون لحظه بزنین رو دکمه قرمز تا تماس رو قطع کنین ، گوشی هنگ میکنه . من بارها امتحان کردم . تنها راه اینه که اگه خیال قطع کردن تماس رو دارین دو 3 ثانیه صبر کنین بعد دکمه قطع تماس رو بزنین .

همین الان برای اینکه مطمئن بشم 5 بار این کار رو انجام دادم و خیلی خوب جواب گرفتم. نه هنگ کرد نه کند عمل کرد. در ضمن اون دکمه ی قرمز رنگ لمسی رو صفحه رو برای شما گذاشتن که استفادش کنی!!!

3 - بارها مرورگرش هنگ کرده . البته بیشتر با مرورگر اکسپلورر اینجور میشه . وراهی جز ریست نداره . من از بس لازم شده ریست کنم ، تصمیم گرفتم برم پیش یه تراشکاری بگم یه روزنه درست کنه رو درِ باتری درست در جایی که دکمۀ ریست قرار داره تا هی مجبور نشم در باتری رو بردارم برای ریست

هنوز به اون شکل از مرورگر استفاده نکردم و دلیل کافی برای رد کردن این حرف ندارم. اما میدونم که امنیا با مشخصات نصف این گوشی 1 بار هم تو این مورد منو لنگ نذاشته بود. باید بدونی که هنگ کردن به چند دلیل ایجاد میشه. یکیش اینه که رم کافی نباشه یا CPU توان اجرای خواسته ی شما رو نداشته باشه که خیلی خنده دار به نظر میربا این توان سخت افزاری این حرف رو در مورد این گوشی زد.

4 - اگه یکی زنگ بزنه و شما نباشین ، اصلا متوجه نمیشین کسی بهتون زنگ زده یا مسج فرستاده براتون مگر اینکه گوشی رو چک کنین در حالی که یادمه حتی موبایلهای پنج شش سال پیش اگه کسی زنک بزنه وجواب ندین ، هر یک دقیقه یک بار اعلام میکنه که یکی زنگ زده یا مسج فرستاده تا خبر دار بشین .

یعنی واقعا شما اون چراغ چشمک زن سبز رو نمیبینی که بالای صفحه هست؟ بعدشم کدوم گوشی هست که اعلام بکنه کسی بهت زنگ زده تا وقتی صفحه رو نگاه نکنی؟
N78 - N95 - Samsung Beat b - 6500 Slide - Samsung Star همه ی گوشی های روزی هستن که دم دست من هستن الان. کدومشون رو تا قفل صفحه رو باز نکنی میتونی بفهمی Missed Call یا SMS داری؟ فقط تو N78 یه چراغ مال Navi wheel هست که مشخص میکنه.

5 - همۀ دکمه ها سفیده حتی دکمۀ ارسال و قطع و عجیب اینه که تو کاتالوگش نوشته the red key & green key !!!!!!!

شما خیلی با این موضوع مشکل داری؟ خوب میتونستی از اولش تو ریویوها ببینی. تازه همون دکمه ی اسلایدی که داره موقعی که گوشی زنگ میخوره خیلی هم با کلاس هست به نظر من.

6 - همیشه و همه جا منتظر باشتن تا این گوشی هنگ کنه . یعنی هنگ کردن تو ذاتشه تا حدی که تو کاتالوگش هم نوشته هر وقت هنگ کرد چکار باید بکنین .

چطور یک بار برای ما هنگ نکرده؟ میشه بگی چه استفاده ای میکنی که هنگ میکنه؟ تازه میگی همیشه و همه جا!!!!! یعنی تو موزیک - اس ام اس - وضع هوا - حتی Home Screen هم میکنه؟؟؟؟

داداش گوشی فول تاچ خریدی. کارایی اون دکمه ها هیچه به نظر من. میخوای با اون دکمه ها چیکار کنی؟
دکمه ی استارت که همیشه بالای صفحه هست. کسی هم که زنگ بزنه میتونی از اسلاید لمسی استفاده کنی. فقط میمونه قفل کردن صفحه که خوب اگه 2 روز گوشی رو دستت بگیری جای اون یه دونه دکمه رو حفظ میشی دیگه. نمیشی؟

8 - بیشتر وقتها در هر جای موبایل که باشین اگه دکمۀ ارسال رو بزنین به جای اینکه بره تو قسمت تلفن ، مستقیما تماس میگیره با اخرین شماره که در لیست تماس هست !!!!! و البته بعضی وقتها هم تماس نمیگیره و فقط میره تو قسمت تلفن .

این یکی خداییش خیلی خنده دار بود. :دی
قضاوت با دوستان...

9 - نمیشه ساعت و علامت باتری رو با هم قرار بدیم در نوار بالای صفحه !!!!! . یا این یا اون . راه دیگه ای هم نداره .

دوست عزیزمون گفت که با یه برنامه حل میشه. البته اگه مشکل حساب بشه!!!!!!

داداش من این مرورگر مخصوص این گوشی نیستش که!!!! اینترنت اکسپلورر که مال مایکروسافت هست و تمام گوشی هایی که ویندوز دارن همین روشونه. هیچ فرقی هم نمیکنه. اپرا موبایل هم که جزو قوی ترین مرورگرهاست. اون هم یه برنامه ی جداست که میتونی رو هر گوشی دیگه ای نصبش کنی. همین بازده رو میده.
نکنه مرورگرهای چند سال پیش از اینا پیشرفته بودن؟ :دی

واسه اینکه پست طولانی نشه بقیش رو تو پست بعدی می نویسم...

Maziar_69
05-01-2010, 21:17
11 - به قول یکی از دوستامون تو همین تاپیک ، بعضی وقتا به شدت دلتون میخواد که ای کاش میشد با قلم از کیبورد استفاده کنین چون هر چی هم درست نشونه گیری کنین باز هم حروف غلط غلوط نوشته میشه که کفرتون رو در میاره مخصوصاً اگه تو ماشین باشین .

- بازم قبل از خرید گوشی میتونستی بفهمی که تاچ خازنی قابلیت استفاده از قلم رو نداره.
نکنه این همه آدم که آیفون میخرن یا تو همین یکی دو ماه HD2 خریدن اشتباه کردن؟؟؟؟
یا نکنه مایکروسافت عقلش رو از دست داده که میخواد وین موبایل 7 رو با صفحه های خازنی مطابقت بده؟؟؟

12 - استفادۀ یک دستی از موبایل مهارتِ بالایی میخواد و باید سایزِ دستتون XXXXL باشه .

بازم میتونستی قبل از خرید سایز گوشی رو از سایت های مختلف دربیاری و ببینی چقدره. من که قشنگ یک دستی باهاش کار میکنم. سایز دستم هم اگه کمتر از Medium نباشه بیشتر هم نیست.

13 - لکۀ صورتی . البته من بیشتر به پلنگِ صورتی شک دارم و گمون کنم همش زیر سرِ اون ناقلا باشه

من بدون نصب Hotfix مشکلی با این موضوع ندارم.
تو پست های بعدی هم چند تا عکس که باهاش گرفتم رو میذارم دوستان قضاوت کنن.
در ضمن این مشکل هم از قبل از ورودش به ایران تو GSMArena ذکر شده بود.

14 - اگه از آپشن قفل استفاده کنین ، موقعی که دکمۀ قطع رو میزنین صفحل موبایل خاموش میشه و موبایل قفل میشه اما بعضی وقتها صفحه خاموش میشه اما موبایل قفل نمیشه و اگه دوباره رو دکمه قطع فشار بدین میبینین که موبایل دوباره راه میافته و قفل هم نیست !!!!!!!

نمیدونم چرا این مشکلا برای من پیش نمیاد. :دی البته اگه بشه اسمش رو مشکل گذاشت!!!

تازه خوبه که تو این گوشی این امکان هست که وقتش صفحه خاموش میشه قفل هم میشه که با اسلاید بازش کنی. توی امنیا که همینش هم نیست...
نکنه موبایل های چند سال پیش این قابلیت رو داشته. :دی

15 - موقع کار و شارژ گرم میشه و این مسئله تو کاتالوگش هم ذکر شده تا نگران نشین !!!! البته من هنوز موندم که با این همه تکنولوژی چطور هنوز هم مشکل گرم کردن وجود داره !!!!

برای من فقط یک بار گرم شد و اون هم وقتی بود که گوشی تو شارژبود و داشتم هم زمان هم آهنگ گوش میکردم و هم از اینترنت استفاده میکردم. به نظرم طبیعی هست. حتی این مشکل برای آیفون هم هست که میگن خیلی گرم میشه... تازه آیفون اینقدر CPU نداره که این داره!!!

16 - بیشتر برنامه ها رو وقتی ازش میاین بیرون هنوز روی رام وجود داره و نتها راهِ خاموش کردنشون رفتن به TASK MANAGER هست .

سریع ترین راه برای رفتن به تاسک منیجر این هست که دکمۀ هوم رو بزنین بهد با انگشت از سمت چپ به راست بکشین روی صفحه تا برید تو SETTING . بعد روی OTHER کلیک کنین و بعد برین تو تاسک منیجر و برنامه های زیادی رو خاموش کنین .

شما مثل اینکه اولین ویندوز موبایلتون هست. درست نمیگم؟
توی امنیا هم دقیقا همین جوری بود. وقتی انگشت رو از پایین صفحه میکشیدی بالا Task Manager کوچیکی باز میشد که باید از اونجا برنامه ها رو میبستی.
Touch Pro 2 هم باهاش کار کردم همینجوری بوده...

17 - حساس بودن صفحه به لمس خوبه اما بعضی وقتها مشکل شاز میشه مثلا بیخودی دکمه های دیگه رو فشار میدین در کیبورد یا اینکه به هوا یه دفعه میبینین دارین زنگ میزنین به یه نفر به خاطر اینکه دستتون نا خدا گاه صفحه رو لمس کرده .

اینم از اون حرفا بود.....

در مورد سایز دست هم که صحبت شد در موارد بالاتر...

دیگه دیگه ......

میبخشین یه کم کفرم در اومده بود از دستِ این گوشی گفتم چند تا داد بزنم سرش تا دلم خنک بشه آخه زورمون که بهش نمیرسه .

کلی پول دادیم بالاش و اگه هر بلا ملایی سرش بیاریم به خاطر عیبهاش به خودمون ضرر زدیم فقط

واقعا شما این گوشی رو داری و این چیزا رو میگی؟؟؟
من نمیدونم اون بنده خدایی که میاد تو این تاپیک تا برای خرید تصمیم گیری کنه تکلیفش چیه...
تازه بقیش رو میخوای تو شماره ی بعد بنویسی؟

ما منتظریم. بنویس تا بنویسیم. :دی

AryanLand
05-01-2010, 23:38
سلام بر همگی

لیست مشکلات این hd 2 :

البته منظورش دکمه های مجازی هست

البته من سعی کردم با استفاده از BUTTONS دکمه ای رو به تاسک اختصاص بدم اما باز هم دکمه ها کار نمیکنه !!!!!

اگه شما موفق شدین این کار رو انجام بدین حتما خبر بدین

دیگه دیگه ......

سلام.

شما مطمئنی HD2 گرفتی ؟ مطمئنی گوشی چینی چیزی بهت نداختن؟ بابا اینایی که میگی مشکله؟ (البته بجز هنگ کردنش که اونم منکه با هیچ منطقی نمیتونم مطابقت بدم) اینایی که شما گفتید همه با برنامه حل میشه آدرسش رو هم که سیروس جان بهت داد یه سر بزن ضرر نمیکنی.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-01-2010, 01:32
دوست عزیز آقا مازیار گل

ممنون که زحمت کشیدین و پاسخ دادین .

دستتون سلامت باشه همیشه .

دوستان عزیز خواهشاً به این موضوع توجه داشته باشین که من اگه از خوبیهاش حرفی نمیزنم علت اینه که حدودِ 750 تومن پول دادیم براش و وظیفه اش هست که خوب باشه . اگه حُسن هم نداشته باشه که دیگه پس به چه درد میخوره

حالا شما زیاد ناراحت نشین از نوشته هایی من . من این مشکلات رو دارم و نوشتمشون . فقط همین

البته شاید بعضیهاش رو خوب توضیح ندادم مثل شمارۀ 8

منظور اینه که شما تو موبایلتون این ور و اونور میرید اما یه دفعه یادتون میاد که باید به نفر بزنگین . خب باید برید تو قسمت تلفن دیگه . سریع ترین راه برای رفتن به قسمت تلفن چیه ؟ فشار دادن رو دکمۀ ارسال تا شما رو سریع ببره تو قسمت تلفن . اما .....

اما متاسفسانه !! وقتی دکمه رو میزنین موبایل میره تو قسمت تلفن اما در جا شروع میکنه به زنگ زدن به اخرین شماره ای که تو لیست مکالمات هست !!!!!!

که البته اگه حواستون جمع باشه سریعا اما یکی دو ثانیه تامل بزنین رو دکمه قطع تا مکالمه رو متوقف کنین .

و اگر حواستون نباشه که در اون صورت موبایل تماس میگیره با اخرین شماره و اگر شماره خارج از کشور باشه و اون طرف هم پیله باشه و قطع نکنه که خیلی جالب انگیز میشه .

آقا آریان گل از شما هم ممنون . والله روش نوشته فقط htc . ننوشته hd2 . این هم بعید نیست که قلابی باشه .

دوستانِ گلم ، خوب یا بد خریدیمش دیگه و اگه مثل من از کسانی باشین که سالها از یه موبایل استفاده میکنین ، چاره ای جز مدارا نیست یا اینکه متضضر بشین و ردش کنین .

دوستان لطف کنین برید تو قسمت پرسونال ببینین این دکمه ها چرا برنامه ریزی نمیشه . من سعی کردم یکی از دکمه ها رو اختصاص بدم به رفتن به تاسک مانیجر اما نشد که نشد با وجودی که تاسک یکی از اپشن ها هست .

================================================== ===============

خلاصه خوبه . خیلی خوبه . بخرین و کلی استفاده بریزین به جیب ... منظورم اینه که کلی استفاده ببرین . اگر هم به مشکلی بر خوردین مبادا دلخور بشینا . درست میشه إن شاء الله

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-01-2010, 01:56

Here is the Top 5 Windows Mobile Antivirus :

BullGuard Mobile Antivirus]
Secure Mobile Anti-Virus(TM)
]Airscanner® AntiVirus for Windows Mobile
Symantec Mobile AntiVirus for Windows Mobile]
[Trend Micro Mobile Security]

البته این که کدوم بهتره ، مدرکی در دست نیست

همه رو بخرین امتحان کنین

vahid2533
06-01-2010, 07:48
Here is the Top 5 Windows Mobile Antivirus :

همه رو بخرین امتحان کنین

لطف کردید اینها را قرار دادید ولی اینجا ایران است و امکان خرید از سایتهای خارجی وجود ندارد. با تشکر:10::8:

tedy_1313
06-01-2010, 08:12
سلام
آقا من یه htc 3g
دارم
چطوری میتونم تایپ فارسی بکنم
البته با نصب برنامه pocket kelk
حروف فارسی رو میاره ولی از چپ به راست خونده میشه
چطوری میتونم از راست به چپش کنم
مرسی
خیلی لنگم
اگه کمکم کنید ممنون میشم

cheshm_asali
06-01-2010, 11:56
تو همین رام رو بریز اگه مشکل داشت لینک رام رسمی رو هم سرچ می کنم برات.

این 1.48 رسمی خود HTC از سرور خودش

cheshm_asali
06-01-2010, 11:58
سلام
آقا من یه htc 3g
دارم
مرسی
خیلی لنگم
اگه کمکم کنید ممنون میشم

دوست عزیز به عنوان تاپیک توجه کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :9:

dremad
06-01-2010, 14:52
سلام ....:5:
يه مدتيه كه قصد خريد پاكت پيسي دارم ....
اول مي خواستم omnia2 :20:بخرم اما با ديدن hd 2 دست يكي از بچه ها نظرم به كلي عوض شد .... تاچش مهركه بود .... من نتونستم زياد باهاش كار كنم .الان مي خواستم بپرسم كه :
از نظرجنس بدنه چه جورياس ؟
مولتي مدياش خوبه ؟؟؟ (صدا ويديو و... )
يه جايي خوندم نوشته بود دكمه هاي زير صبحه شله و حدود 2 mm به سمت چب و راست ميره . اونا يي كه دارن يه تستي بزنن لطفا ..
با فيلم با بيت ريت بالا مشكل نداره ؟؟ مثلا بيت ريت 3mb ? ( چون omnia hd ميتونه پخش كنه با cpu كمتر )
وضعيت برنامه هاش چطوره ؟ برنامه ي خوب واسش اومده ؟؟؟؟اگه هست يه چند screen shot بزارين لطفا .
در نهايت هم كدوم گارانتي ؟؟؟
من كل 143 صفحه رو خوندم اما به نتيجه نرسيدم كدوم گارانتي بهتره !!!!:11::11:

cheshm_asali
06-01-2010, 18:47
سلام ....:5:
يه مدتيه كه قصد خريد پاكت پيسي دارم ....
اول مي خواستم omnia2 :20:بخرم اما با ديدن hd 2 دست يكي از بچه ها نظرم به كلي عوض شد .... تاچش مهركه بود .... من نتونستم زياد باهاش كار كنم .الان مي خواستم بپرسم كه :
از نظرجنس بدنه چه جورياس ؟
مولتي مدياش خوبه ؟؟؟ (صدا ويديو و... )
يه جايي خوندم نوشته بود دكمه هاي زير صبحه شله و حدود 2 mm به سمت چب و راست ميره . اونا يي كه دارن يه تستي بزنن لطفا ..
با فيلم با بيت ريت بالا مشكل نداره ؟؟ مثلا بيت ريت 3mb ? ( چون omnia hd ميتونه پخش كنه با cpu كمتر )
وضعيت برنامه هاش چطوره ؟ برنامه ي خوب واسش اومده ؟؟؟؟اگه هست يه چند screen shot بزارين لطفا .
در نهايت هم كدوم گارانتي ؟؟؟
من كل 143 صفحه رو خوندم اما به نتيجه نرسيدم كدوم گارانتي بهتره !!!!:11::11:

جنس خوبی داره بدنش ترکیبی از فلز و یه نوع پلاستیک سخت
از نظر مولتی مدیا به شدت روش کار شده
بله برخی هاش شله تا الان من 4 تاشو دیدم کلید قطع مکالمش شل بود ولی این جدیده که خریدم اینجور نیست
خیر با فایل های تصویری هم مشکلی نداره
برنامه های مولتی تاچ نه هنوز ولی همه برنامه های WVGA به خوبی روش نصب میشه

در نهایت فقط و فقط پرشین تلکام البته بدون گارانتی بخرید بهتره :31:

من هم کامتلش را خریدم هم یاس و هم پرشین تلکام

دلایلم هم اگه کل 143 صفحه که نه فقط 30 صفحه آخرم خونده باشید نوشتم

AryanLand
06-01-2010, 23:32
سلام
آقا من یه htc 3g
دارم
مرسی
خیلی لنگم
اگه کمکم کنید ممنون میشم[/
QUOTE]

سلام.

اگر به تاپیک 3G مراجعه کنید قطعا" به جواب میرسید.اگر هم پیدا نکردید سوالتون رو اونجا مطرح کنید دوستان کمکتون میکنن.:11::11:

[QUOTE=MOHAMMAD_ASEMOONI;4553544]Here is the Top 5 Windows Mobile Antivirus :

همه رو بخرین امتحان کنین

سلام.

هر چند من خودم نه اعتقادی دارم به آنتی ویروس نه استفاده میکنم و نه تا الان به مشکلی برخوردم ولی سعی میکنم سریالاشون رو برای کسایی که میخوان استفاده کنن پیدا کنم و بزارم.:11:

Real Madrid C.F
07-01-2010, 10:20
هیچ کدوم از آنتی ویروسها که معروف نیستن؟؟؟ بچه ها نظرتون در مورد آریو اقلیم چیه ؟؟ واسه خارج از تهران و منطقه غرب کاربورد داره؟؟

dremad
07-01-2010, 14:47
جنس خوبی داره بدنش ترکیبی از فلز و یه نوع پلاستیک سخت
از نظر مولتی مدیا به شدت روش کار شده
بله برخی هاش شله تا الان من 4 تاشو دیدم کلید قطع مکالمش شل بود ولی این جدیده که خریدم اینجور نیست
خیر با فایل های تصویری هم مشکلی نداره
برنامه های مولتی تاچ نه هنوز ولی همه برنامه های WVGA به خوبی روش نصب میشه

در نهایت فقط و فقط پرشین تلکام البته بدون گارانتی بخرید بهتره :31:

من هم کامتلش را خریدم هم یاس و هم پرشین تلکام

دلایلم هم اگه کل 143 صفحه که نه فقط 30 صفحه آخرم خونده باشید نوشتم

ممنون از جوابتون ....
شما ازش راضيهستين ديگه ؟؟؟؟ متاسفانه توي اراك بدون گارانتي پيدا نميشه ... يا پرشين يا ياس !!!
راستي جواب اين سوال رو ندادين كه گفتم بالا ترين بيت ريتي كه ساپورت ميكنه چنده؟؟؟؟ مثلا تا 3 mb رو ساپورت ميكنه ؟؟؟؟
االان ان 82 دارم . صداش به اون ميرسه ؟؟؟؟ يا كيفيتش از ان 73 بهتر هست ؟؟؟؟
شرمنده اين قد سوال ميكنم

M@hdi-B
07-01-2010, 15:03
هیچ کدوم از آنتی ویروسها که معروف نیستن؟؟؟ بچه ها نظرتون در مورد آریو اقلیم چیه ؟؟ واسه خارج از تهران و منطقه غرب کاربورد داره؟؟

برنامش امکان اضافه کردن نقشه رو داره پس همه جای دنیا کاربرد داره:46:

Hamid Reza
07-01-2010, 15:25
آخرین نفری که خریده قیمت بده خواهشا

بد جوری گوشیش چشمو گرفته :D

hame110
07-01-2010, 18:31
آخرین نفری که خریده قیمت بده خواهشا

بد جوری گوشیش چشمو گرفته :D

اگه خواستی من یه دونه دارم با نو فرقی نمیکنه اصلا باهاش کار نکردم همش تو کارتن بوده با گارانتی یاس و بیمه نامه البرز تمام وسایل جانبیش هم استفاده نشده خواستی خبر بده

cheshm_asali
07-01-2010, 20:48
ممنون از جوابتون ....
شما ازش راضيهستين ديگه ؟؟؟؟ متاسفانه توي اراك بدون گارانتي پيدا نميشه ... يا پرشين يا ياس !!!
راستي جواب اين سوال رو ندادين كه گفتم بالا ترين بيت ريتي كه ساپورت ميكنه چنده؟؟؟؟ مثلا تا 3 mb رو ساپورت ميكنه ؟؟؟؟
شرمنده اين قد سوال ميكنم

گفتم که اگه راضی نبودم چند تاشو نمیخریدم مشکلات زیادی داره ولی برای من که سال ها در انتظار یک دستگاه وینمو با صفحه مولتی تاچ خازنی بودم ارزش خرید داشت

شاید به نظر من بزرگ ترین مشکلش بی رنگ بودن LCD باشه که با اون هم میشه ساخت
مشکل باطری هم با این پردازنده و این ابعاد صفحه تقریبا طبیعی و مشکل نیست

گفتم فقط پرشین تلکام امید وارم که سرو کارتون با شرکت های گارانتی نیوفته ولی اگر هم افتاد بر خورد کامتل افتضاح یاس هم خیلی از خود راضیه و منطق های مسخره ای داره که شما مجبورید بپذیرید

شایعه هایی هست که پرشین تلکام هم خدمات تعمییر را میده یاس و این وسط برای خدمات واسطه هست البته این مورد هوز به خودم ثابت نشده ولی با این حال من ترجیح میدم گوشیم را تحویل یه شرکت با کارمندان با شعور و با فرهنگ خوش صحبت و خوش بیان بدم تا یه مشت آدم .................................................. ........

در مورد صدا ان 82 که صداش خوبه حتی ان 73 خیر این گوشی کیفیت اسپیکر خارجی خوبی نداره یک اسپیکر مونو داره که تفکیک صدای مطلوبی هم نداره شاید تو نوکیا ها بشه مثال n70 را براش زد

قبل از این مدل من HD و Pro و Pro2 داشتم این سه مدل آخرم بود پرو2 بهترین تو صدا شاید کمی صداش از HD هم کمتر باشه

ولی کسی که به دنبال دوربین و مولتی مدیا هست هیچ وقت PPC نمیخره این دستگاه ها برای کارهای مهم تری ساخته شدند حتی در ابتدا موبایل هم نبودند من سال 82 دستگاه ه PPC داشتم که حتی موبایل هم نبود و سیستم عامل windows CE داشت

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-01-2010, 00:56
سلام بر همگی

مخلصیم

=============================

در موردِ آنتی ویروس برایِ موبایل من فقط یه بار هک شدم و جناب هکر شماره تلفن هایِ من رو زد و برد .

اگه با spb back up استفاده نکرده بودم کارم زار بود اما . چون بک آپ داشتم ظرف دو سه دقیقه درستش کردم

البته مقصر هم خودم بودم که بعد از کار با اینترنت ، ارتباط رو قطع نکردم و بهش فرصت دادم که من رو هک کنه با خیال راحت

چون اگه موقع استفاده از اینترنت بخواد شما رو هک کنه موبایلتون خیلی کند میشه و متوجه میشین که یکی داره یه بلا ملایی سرِ موبایلتون میاره و زود ارتباط رو قطع کنین

تو انتی ویروس ها ، کاسپر سکی از همه بهتره

به گمانم تو انتی ویروسهای موبایل هم اون از همه بهتر باشه .

اگه خواستین از سایت خودش دانلودش کنین

================================================== =

راستی دیشب یه مشکل دیگه برام پیش اومد

موبایل رو برداشتم و شیرجه رفتم زیر پتوووووو تا به خیال خودم برم تو عالم نت و کلی تفریح کنیم و اینا اما چشمتون روز بد نبینه .

موبایلم قفل بود و هر کاری کردم قفلش باز نشد !!!!!

اونقدر کد رو زدم تا دست آخر جملۀ یاد آروری رو آورد رو صفحه

بهش گفتم بابا من که کد رو فراموش نکردم که این تویی که فراموش کردی . دلم میخواست همچین بزنم تو سرش که جونش در بره اما یاد 750 تومنی که از جیب مبارک رفته بود باعث شد که بهش رحم کنم و باهاش مدارا کنم

با خودم گفتم ای داد بیداد حالا بیا و درستش کن . همه مردم چیزهای مهمشون رو تو موبایل ذخیره میکنن تا در مواقع ضروری بهشون یاد آوری کنه حالا من موبایلم خودش کد قفلِ خودش رو فراموش کرده !!!!!!!

از ترس زهره ترک شدم

طبق معمول همیشه رفتم سراغِ ریست

وقتی داشت روشن میشد چند تا حمد و قل هو الله و وإن یکاد و اینا خودم و بعد با ترس لرز کد رو وارد کردم و چشمامو بستم و دکمه اوکی رو زدم و بعد یواش یواش چشمم رو باز کردم و .......

هووووراااااااا راه افتاد و قفل باز شد

:26:

خب این هم به خیر گذشت تا ببینیم دیگه چه مشکلاتی برامون مهیا کرده .

اما دوستان این موبایل هر چیزش بد باشه پُزش خیلی درسته

هر کی میبیندش یه ساعت میخش میشه .
:35:

البته من احساس خوشی ندارم از اینکه دیگران میبیننش چون مردم چند دسته هستند

1 - اونهایی که دلشون میخواد داشته باشند این موبال رو اما پول خریدش رو ندارند و دلشون میسوزه با دیدنِ این موبایل که چرا اونها نمیتونند بخزند

2 - آدمهایِ حسود که چشم دیدنِ کسی بهتر از و بر تر از خودشون رو ندارند و چه بسا حسادتشون اونقدر قوی باشه که داغ موبایل رو بزاره به دلتون

3 - اونهایی که باید هر چی چشمشون رو میگیره به دست بیارند حتی اگه با دزدینش باشه

4- عده ای بسیار اندک و انگشت شمار هم هستند که وقتی میبیننش از اینکه شما موبایل خوبی دارین خوشحال و خرسند میشند و نه حسرت میکشند مثل دسته اول نه حسادت میکنند مثل دسته دوم و نه خیالهای شیطانی میزنه به سرشون مثل دسته سوم

واسه همین با کمی تفکر به این نتیجه میرسیم که بهتر هست پُز دادن رو بزاریم کنار گرچه کار آسانی نیست

البته این هم مثل بقیۀ موبایلها دورانی داره که به زودی سر میاد

فواره چون بلند شود سرنگون شود

این یک قانونی الهی هست و تغییر ناپیر هست .

بفرمایین . اچ تی سی یه موبایل جدید داره میاره بازار البته پی پی سی نیست

حالا خوبیش اینه که من وقتی چیزی میخرم تا سالها نگهش میدارم و بعد از مدتی دیگه قدیمی میشه و مشکلاتِ روز اول رو نداره

ای بابا چقدر از من حرف میکشین . سرم درد گرفت از بس نوشتم

htc-hd2es
08-01-2010, 10:42
:8:
سلام بر همگی

مخلصیم

=============================

در موردِ آنتی ویروس برایِ موبایل من فقط یه بار هک شدم و جناب هکر شماره تلفن هایِ من رو زد و برد .

اگه با spb back up استفاده نکرده بودم کارم زار بود اما . چون بک آپ داشتم ظرف دو سه دقیقه درستش کردم

البته مقصر هم خودم بودم که بعد از کار با اینترنت ، ارتباط رو قطع نکردم و بهش فرصت دادم که من رو هک کنه با خیال راحت

چون اگه موقع استفاده از اینترنت بخواد شما رو هک کنه موبایلتون خیلی کند میشه و متوجه میشین که یکی داره یه بلا ملایی سرِ موبایلتون میاره و زود ارتباط رو قطع کنین

تو انتی ویروس ها ، کاسپر سکی از همه بهتره

به گمانم تو انتی ویروسهای موبایل هم اون از همه بهتر باشه .

اگه خواستین از سایت خودش دانلودش کنین

================================================== =

راستی دیشب یه مشکل دیگه برام پیش اومد

موبایل رو برداشتم و شیرجه رفتم زیر پتوووووو تا به خیال خودم برم تو عالم نت و کلی تفریح کنیم و اینا اما چشمتون روز بد نبینه .

موبایلم قفل بود و هر کاری کردم قفلش باز نشد !!!!!

اونقدر کد رو زدم تا دست آخر جملۀ یاد آروری رو آورد رو صفحه

بهش گفتم بابا من که کد رو فراموش نکردم که این تویی که فراموش کردی . دلم میخواست همچین بزنم تو سرش که جونش در بره اما یاد 750 تومنی که از جیب مبارک رفته بود باعث شد که بهش رحم کنم و باهاش مدارا کنم

با خودم گفتم ای داد بیداد حالا بیا و درستش کن . همه مردم چیزهای مهمشون رو تو موبایل ذخیره میکنن تا در مواقع ضروری بهشون یاد آوری کنه حالا من موبایلم خودش کد قفلِ خودش رو فراموش کرده !!!!!!!

از ترس زهره ترک شدم

طبق معمول همیشه رفتم سراغِ ریست

وقتی داشت روشن میشد چند تا حمد و قل هو الله و وإن یکاد و اینا خودم و بعد با ترس لرز کد رو وارد کردم و چشمامو بستم و دکمه اوکی رو زدم و بعد یواش یواش چشمم رو باز کردم و .......

هووووراااااااا راه افتاد و قفل باز شد

:26:

خب این هم به خیر گذشت تا ببینیم دیگه چه مشکلاتی برامون مهیا کرده .

اما دوستان این موبایل هر چیزش بد باشه پُزش خیلی درسته

هر کی میبیندش یه ساعت میخش میشه .
:35:

البته من احساس خوشی ندارم از اینکه دیگران میبیننش چون مردم چند دسته هستند

1 - اونهایی که دلشون میخواد داشته باشند این موبال رو اما پول خریدش رو ندارند و دلشون میسوزه با دیدنِ این موبایل که چرا اونها نمیتونند بخزند

2 - آدمهایِ حسود که چشم دیدنِ کسی بهتر از و بر تر از خودشون رو ندارند و چه بسا حسادتشون اونقدر قوی باشه که داغ موبایل رو بزاره به دلتون

3 - اونهایی که باید هر چی چشمشون رو میگیره به دست بیارند حتی اگه با دزدینش باشه

4- عده ای بسیار اندک و انگشت شمار هم هستند که وقتی میبیننش از اینکه شما موبایل خوبی دارین خوشحال و خرسند میشند و نه حسرت میکشند مثل دسته اول نه حسادت میکنند مثل دسته دوم و نه خیالهای شیطانی میزنه به سرشون مثل دسته سوم

واسه همین با کمی تفکر به این نتیجه میرسیم که بهتر هست پُز دادن رو بزاریم کنار گرچه کار آسانی نیست

البته این هم مثل بقیۀ موبایلها دورانی داره که به زودی سر میاد

فواره چون بلند شود سرنگون شود

این یک قانونی الهی هست و تغییر ناپیر هست .

بفرمایین . اچ تی سی یه موبایل جدید داره میاره بازار البته پی پی سی نیست

حالا خوبیش اینه که من وقتی چیزی میخرم تا سالها نگهش میدارم و بعد از مدتی دیگه قدیمی میشه و مشکلاتِ روز اول رو نداره

ای بابا چقدر از من حرف میکشین . سرم درد گرفت از بس نوشتم

سلام به همه دوستان.راستش من بااینکه تا حالاپست ندادم اما 1ماه قبل ازورود این گوشی واقعن همه چی تموم پای صحبتهای زیباوالبته علمی شما بودم.پسرداییم iphon3gsداشت فروخت وروزهای اول این هیولارو خرید.اماچونwmعادت نداشت وواقعا گشج می موند620000تومن باگارامتی یاس بهم پیشنهاد داد منم که خوراکمwmبود ودرضمن می خواستم نوش بخرم ازخدام بود یه گوشی مطمئن 110تومن ارزونتر بگیرم.چون تو تبریز 730 تومنه.روزای اول که سرعت گوشی تو اجرا ونصب برنامه ها می دیدم باورکنیداز ذوق اشکم درمیومد.یعنی سرعتcpu-GPUش خیلی بیشتراز1GHZ.آقای محترم که چند هفته است که جز بدگویی وانحراف خریداران چیز بدردبخوری نمیگید.یاشما این گوشی ندارید2-یاد قصد انحراف دوستان تازه واردو آماتورو دارید3-باHTC دشمنی طایفه ای دارید.4-یا ماروگرفتید.بااینکه دستهای خانم هاظریفتره اما2نفر ازدخترهای فامیل تا این گوشی دستشون گرفتن وسرعت وگرافیک فوووووق العادشو وخوشدست بودنشودیدن1 روزم تحمل نکردن وخریدن.(من واسشون گرفتم اولین تجربهWMشون بود.:31:)قسم میخورم پسرداییم خودش چندبار گفت سرعت .کیفیت صفحهHD2بهتر ازگوشی خودش آیفونه:8:بااینکه ازمتعصبین آیفونه.حالا شما چی میفرمایید من موندم.اصلا شوکه شدم شمااصلن به دارندگان این ابرقدرت:31:احترام نمی زارین.گوشی من تواین بیش از40روز5-6بارهنگ کرده که روش حدود70نرم افزار وگیم دارم درحالی که رو دیاموند40نرم افزارداشتم که تنها هنگ که CPUش سوخت.این گوشی تاسال2011بی رقیبه

htc-hd2es
08-01-2010, 11:02
ممنون از جوابتون ....
شرمنده اين قد سوال ميكنم
سلام دوست گرامی.من فیلمhd با2mb تبدیل کرده ودیدم.کیفیت صفحهش معرکه است.بادیدن فیلم رواین صفحه باورکنید دیگه رغبت دیدن گوشی های دیگه هر گوشیکه باشه ندارید.صداش هم چند بارکه صدایHD دیدمبلندتر ازHDهست.من فعلن بیت ریتی پیدا نکردم که عاجز بمونه یامکس وریپ داشته باشه.خیالتون راحت باشه ازهمه لحاظ غوله واینم بگم نظر کل جمع لحاظ کنید نه 1و2نفر که خدامیدونه که اصلن گوشی دارن یا نه:46:

Maziar_69
08-01-2010, 15:34
:8:
سلام به همه دوستان.راستش من بااینکه تا حالاپست ندادم اما 1ماه قبل ازورود این گوشی واقعن همه چی تموم پای صحبتهای زیباوالبته علمی شما بودم.پسرداییم iphon3gsداشت فروخت وروزهای اول این هیولارو خرید.اماچونwmعادت نداشت وواقعا گشج می موند620000تومن باگارامتی یاس بهم پیشنهاد داد منم که خوراکمwmبود ودرضمن می خواستم نوش بخرم ازخدام بود یه گوشی مطمئن 110تومن ارزونتر بگیرم.چون تو تبریز 730 تومنه.روزای اول که سرعت گوشی تو اجرا ونصب برنامه ها می دیدم باورکنیداز ذوق اشکم درمیومد.یعنی سرعتcpu-GPUش خیلی بیشتراز1GHZ.آقای محترم که چند هفته است که جز بدگویی وانحراف خریداران چیز بدردبخوری نمیگید.یاشما این گوشی ندارید2-یاد قصد انحراف دوستان تازه واردو آماتورو دارید3-باHTC دشمنی طایفه ای دارید.4-یا ماروگرفتید.بااینکه دستهای خانم هاظریفتره اما2نفر ازدخترهای فامیل تا این گوشی دستشون گرفتن وسرعت وگرافیک فوووووق العادشو وخوشدست بودنشودیدن1 روزم تحمل نکردن وخریدن.(من واسشون گرفتم اولین تجربهWMشون بود.:31:)قسم میخورم پسرداییم خودش چندبار گفت سرعت .کیفیت صفحهHD2بهتر ازگوشی خودش آیفونه:8:بااینکه ازمتعصبین آیفونه.حالا شما چی میفرمایید من موندم.اصلا شوکه شدم شمااصلن به دارندگان این ابرقدرت:31:احترام نمی زارین.گوشی من تواین بیش از40روز5-6بارهنگ کرده که روش حدود70نرم افزار وگیم دارم درحالی که رو دیاموند40نرم افزارداشتم که تنها هنگ که CPUش سوخت.این گوشی تاسال2011بی رقیبه

ایشون عادتشه. جدی نگیر شما. :46:
چند صفحه قبل هم اگه خونده باشی ایرادهایی گرفته بود.

کسی به سوال چند صفحه قبلم جواب ندادها!!!!
پرسیده بودم چرا نمیشه از Digital Compass استفاده کنم؟
همش میگه شما توی Magnetic Interferrense هستین...

M@hdi-B
08-01-2010, 16:38
ایشون عادتشه. جدی نگیر شما. :46:
چند صفحه قبل هم اگه خونده باشی ایرادهایی گرفته بود.

گوشی رو یه بار به حالت عکسی که نشون داده بچرخونی راه میوفته:46:

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-01-2010, 18:55

قطب نمای من هم همینطور شد

به طور عمودی بچرخونش یعنی اینکه کله پا بشه . اونوقت درست میشه

یه چیز جالب انگیز در موردِ قطب نماش :

اگه وارونه بگیرینش تو دست تعنی صفصه به طرف زمین باشه و درِ باتری به طرف آسمون ، قاطی پاتی میکنه شروع میکنه دور خودش گشتن

==============================================

اقا یکی برسه به داد من :

اون ساعتِ بزرگ صفحۀ اول و هواشناسی واینا today رو که تو صفحه اول بود رو از کار انداختم شد مثل ویندوز موبایل 5

اما حالا یادم نیست چطوری از کار انداختمش

:43:

یکی برسه به داد و من و بگه کجا به کجان

===============================================

در ضمن با استفاده ار کیبورد میشه برنامه ها رو کاملا خاموش کرد که روی رام نمونه

کافیه کیبورد کوچیکه رو بیارین رو صفحه بعد shift و q رو بزنین برنامه خاموش میشه کاملا

خلاصه اکتشافات خرابکاری ها همچنان ادامه داره

:25:

Diego
08-01-2010, 20:21
اقا یکی برسه به داد من :

اون ساعتِ بزرگ صفحۀ اول و هواشناسی واینا today رو که تو صفحه اول بود رو از کار انداختم شد مثل ویندوز موبایل 5

اما حالا یادم نیست چطوری از کار انداختمش

:43:

یکی برسه به داد و من و بگه کجا به کجان

:25:

از قسمت setting---->>today

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-01-2010, 02:23
[Diegoجان تشکر از راهنماییتون

بله درسته از تو ستینگ بود . من اپشن htc sense رو از کار انداخته بودم

=======================================

راستی دوستان برای خاموش کردنِ کاملِ برنامه ها با استفاده از کیبورد ، باید برید تو کیبوردی که دکمه های ریز داره بعد با CLT + Q برنامه را خاموش کنین . قبلاً گفته بودم SHIFT و Q که بدینوسیله پوزش میطلبیم

در هر برنامه ای که کیبورد ظاهر میشه در اون ، میشه با این کار برنامه رو کاملا خاموش کرد

================================================== ========

در ضمن یه چیز دیگه هم امروز کفشیدم !!!! که اگه بهش توجه نشه ممکنه خطرناک باشه

صفحۀ گوشی حتی از روی لباس هم اگه با بدن تماس بگیره کار میکنه !!!!!

صفحه رو بزنین به سر زانوتون از روی شلوار حتی اگه شلوار جین باشه و زیرش گرم کن هم پوشیده باشین باز هم کار میکنه !!!

من این رو اتفاقی فهمیدم صفحه رو خاموش نکردم و گذاشتمش تو جیب شلوارم اما یهو دیدم صدایِ تق تقِ صفحه بلند شد . سریع گوشی رو از جیبم در آوردم دیدم رفته تو یکی از برنامه ها !!!!!

حتما قبل از گذاشتن گوشی تو جیبتون صفحه رو خاموش کنین مخصوصاً که بیشرمون عادت داریم صفحه به طرفِ بدن باشه نه بیرون تا اگه به جایی خورد آسیب نبینه .

چون اگه رو موبایل باشه و یادتون بره صفحه رو خاموش کنین و بذارینش تو جیبِ شلوارتون و صفحه هم به سمتِ بدن باشه بعید نیست خودش زنگ بزنه به یه نفر که اگه عیالتون باشه و شما هم سرگرم خوش و بش با خانومی باشین ، اون مکالمه آخرین مکالمۀ زندگیتون خواهد بود و خونتون پایِ خودتونه و به اچ تی سی ربطی نداره

:27:

اگه بعد از خوش و بش دیدین گوشی روشنه و گفتین الو ودیدین عیالتونه که میگه به به چشمم روشن حالا دیگه ......

دیگه لزومی نداره به بقیۀ حرفاش گوش بدین . خط رو قطع کنین زنگ بزنین قبرستون یه قبر سفارش بدین برا خودتون و یه زنگ هم بزنین به یه مسجد برایِ مجلس روز سوم و هفتم و چه میدونم نهم و چهلم و سر سال وفافتون جا رزرو کنین و اگر هم وصیتی دارین بنویسین و اشهدتون رو بخنونین و بعدش با خیال راحت برگردین خونه و خدا رحمتتون کنه

حالا اگه میخواین کارتون به اینجاها نکشه هرررررگــــــــــــــــــ ز گوشی روشن رو تو جیبتون نذارین .

میدونم همه یک صدا میگن : چـــــــــــــــشــــــــ ـــــــــــــــم .

تو این چیزها همه به شدت حرف گوش کن هستند

:46: :27:

===========================================

Real Madrid C.F
09-01-2010, 08:38
دوستانی که تو کف این گوشی هستن و میخوان Touch HD شونو بدن بره و این گوشیو بخرن ولی هنوز پولشون جور نیست..من تا 2 ماهه دیگه HD شونو خریدارم البته اگه رو صفحه و دوربینش خط وخش ضایع نیستا !! من کرمانشاه نشین هستم ولی اگه تو استان های مجاور هستین میتونم یه کاریش بکنم ...اگه تو نقاط دور افتاده کشور مثل تهران و زاهدان و.... هستین باید پاشین بیاین اینجا West for life ...دوستانی که مایلند یه PM بدن حله..

windows doctor
09-01-2010, 14:55
با سلام

دوستان آیا میدونین برنامه جدیدی برای فارسی ساری این تلفن ؟ با تشکر

golmohammadi
09-01-2010, 16:22
دوستانی که تو کف این گوشی هستن و میخوان Touch HD شونو بدن بره و این گوشیو بخرن ولی هنوز پولشون جور نیست..من تا 2 ماهه دیگه HD شونو خریدارم البته اگه رو صفحه و دوربینش خط وخش ضایع نیستا !! من کرمانشاه نشین هستم ولی اگه تو استان های مجاور هستین میتونم یه کاریش بکنم ...اگه تو نقاط دور افتاده کشور مثل تهران و زاهدان و.... هستین باید پاشین بیاین اینجا West for life ...دوستانی که مایلند یه PM بدن حله..

این قسمت قرمز خیلی جالب بود

صفحۀ گوشی حتی از روی لباس هم اگه با بدن تماس بگیره کار میکنه !!!!!
تاچ خازنی اینطوریه دیگه
تاچ خازنی با الکترونها کار میکنه

Diego
09-01-2010, 16:22
یه سوال بیربط(چون اینجا اکثر بچه با آریو اقلیم کار کردن,اینجا پرسیدم)

میخوام آریو اقلیم بگیرم و چند تاسوال مهم داشتم:

1_تو سایتش دو نسخه موجوده:ناور بر و مکان یاب. تفاوتشون چیه؟

2_فارسی ساز باید نصب بشه رو گوشی؟

سوال مهم:

3_فعلا میخوام رو HD نصبش کنم,بعداً روی HD2 ....آیا لایسنسش اجازه این کارو میده؟

ممنون.

M@hdi-B
09-01-2010, 20:02
یه سوال بیربط(چون اینجا اکثر بچه با آریو اقلیم کار کردن,اینجا پرسیدم)

میخوام آریو اقلیم بگیرم و چند تاسوال مهم داشتم:

1_تو سایتش دو نسخه موجوده:ناور بر و مکان یاب. تفاوتشون چیه؟

2_فارسی ساز باید نصب بشه رو گوشی؟

سوال مهم:

3_فعلا میخوام رو HD نصبش کنم,بعداً روی HD2 ....آیا لایسنسش اجازه این کارو میده؟

ممنون.

این همه سوال بی ربط از اول تاپیک پرسیدن سوال شما هم روش:31:

1.نسخه ناوبر همون مسیر یاب هست که من هنوز باهاش کار نکردم ولی از اسمش پیداست کارش چیه: دی

2.بله فارسی ساز باید نصب بشه تا فونت های برنامه درست نمایش داده بشه.

3.بعید می دونم بشه اگه اینطور بود که 40000 تومن نمی فروختنش ...یه نفر می خرید واسه همه نصب می کرد:46:

Diego
09-01-2010, 20:15
این همه سوال بی ربط از اول تاپیک پرسیدن سوال شما هم روش:31:
1

3.بعید می دونم بشه اگه اینطور بود که 40000 تومن نمی فروختنش ...یه نفر می خرید واسه همه نصب می کرد:46:
پس باید دست نگه دارم فعلاً:13::19:

میگم گارمین نمایندگی نداره؟(تو ایران)

M@hdi-B
09-01-2010, 20:51

پس باید دست نگه دارم فعلاً:13::19:

میگم گارمین نمایندگی نداره؟(تو ایران)

گارمین که تو نت پره دانلود کن.

AryanLand
10-01-2010, 00:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگارمین که تو نت پره دانلود کن.

سلام.

گارمین که تو همین سایت هم هست برنامه ش.:11:

Real Madrid C.F
10-01-2010, 08:10
این قسمت قرمز خیلی جالب بود
تاچ خازنی اینطوریه دیگه
تاچ خازنی با الکترونها کار میکنه

ای بابا من تهران رو گفتم که دله زاهدانیا نشکنه!! اگه نه من خودم میدونم تهران در حال پیشرفته و دیگه خیلی هم دور افتاده نیست:27: (چاکره همه بچه های تهران)

دیروز که رفتم تو بازار مبایل شهر دیدم HD2 فقط بعضی مغازه ها دارن و میگن 780 (بدون گارانتی). گفتم الان گارانتیا هم الان از این ارزون تر میدن گفت گارانتی کیلو چنده؟؟!!:27:

windows doctor
10-01-2010, 13:44
]آقا جون هرکی دوست داری اینقدر خالی نبند!!!
خوبه همین جا چند نفر دارن این گوشی رو. ذهن 4 نفر دیگه هم که میخوان این گوشی رو بخرن داری خراب میکنی.
برای تک تک موارد جواب دارم:

همه میدونن که گوشی های ویندوز موبایل خیلی سخت فارسی میشن. شما میتونستی این اطلاعات رو قبل از خرید چک کنی. مخصوصا به قول خودت ویندوز 6.5 که براش فارسی ساز نیست. پس این رو به گوشی نچسبون به عنوان عیب.

همین الان برای اینکه مطمئن بشم 5 بار این کار رو انجام دادم و خیلی خوب جواب گرفتم. نه هنگ کرد نه کند عمل کرد. در ضمن اون دکمه ی قرمز رنگ لمسی رو صفحه رو برای شما گذاشتن که استفادش کنی!!!

هنوز به اون شکل از مرورگر استفاده نکردم و دلیل کافی برای رد کردن این حرف ندارم. اما میدونم که امنیا با مشخصات نصف این گوشی 1 بار هم تو این مورد منو لنگ نذاشته بود. باید بدونی که هنگ کردن به چند دلیل ایجاد میشه. یکیش اینه که رم کافی نباشه یا CPU توان اجرای خواسته ی شما رو نداشته باشه که خیلی خنده دار به نظر میربا این توان سخت افزاری این حرف رو در مورد این گوشی زد.

یعنی واقعا شما اون چراغ چشمک زن سبز رو نمیبینی که بالای صفحه هست؟ بعدشم کدوم گوشی هست که اعلام بکنه کسی بهت زنگ زده تا وقتی صفحه رو نگاه نکنی؟
N78 - N95 - Samsung Beat b - 6500 Slide - Samsung Star همه ی گوشی های روزی هستن که دم دست من هستن الان. کدومشون رو تا قفل صفحه رو باز نکنی میتونی بفهمی Missed Call یا SMS داری؟ فقط تو N78 یه چراغ مال Navi wheel هست که مشخص میکنه.

شما خیلی با این موضوع مشکل داری؟ خوب میتونستی از اولش تو ریویوها ببینی. تازه همون دکمه ی اسلایدی که داره موقعی که گوشی زنگ میخوره خیلی هم با کلاس هست به نظر من.

چطور یک بار برای ما هنگ نکرده؟ میشه بگی چه استفاده ای میکنی که هنگ میکنه؟ تازه میگی همیشه و همه جا!!!!! یعنی تو موزیک - اس ام اس - وضع هوا - حتی Home Screen هم میکنه؟؟؟؟

داداش گوشی فول تاچ خریدی. کارایی اون دکمه ها هیچه به نظر من. میخوای با اون دکمه ها چیکار کنی؟
دکمه ی استارت که همیشه بالای صفحه هست. کسی هم که زنگ بزنه میتونی از اسلاید لمسی استفاده کنی. فقط میمونه قفل کردن صفحه که خوب اگه 2 روز گوشی رو دستت بگیری جای اون یه دونه دکمه رو حفظ میشی دیگه. نمیشی؟

این یکی خداییش خیلی خنده دار بود. :دی
قضاوت با دوستان...

دوست عزیزمون گفت که با یه برنامه حل میشه. البته اگه مشکل حساب بشه!!!!!!

داداش من این مرورگر مخصوص این گوشی نیستش که!!!! اینترنت اکسپلورر که مال مایکروسافت هست و تمام گوشی هایی که ویندوز دارن همین روشونه. هیچ فرقی هم نمیکنه. اپرا موبایل هم که جزو قوی ترین مرورگرهاست. اون هم یه برنامه ی جداست که میتونی رو هر گوشی دیگه ای نصبش کنی. همین بازده رو میده.
نکنه مرورگرهای چند سال پیش از اینا پیشرفته بودن؟ :دی

واسه اینکه پست طولانی نشه بقیش رو تو پست بعدی می نویسم...

سلام مازیار جون

خیلی خشنی بابا

خیلی از حرفهات درسته اما در مورد فارسی سازی نه. من تفریبا همه مدلهای اچ تی سی را داشتم و همه خیلی راحت به فارسی تبدیل میشن. ولی ویندوز 6.5 کمی سخت. دارم روش کار میکنم.

ولی اگر کسی این کار رو قبل از من انجام داده به من هم بگین. برای بقیه مدلها من میتونم فایل رو براتون اپلود کنم.

ولی این درست که این میتونه هنگ کنه برای مثال توی تم تم. راه حل این رو هم من توی این سایت گذاشتم.

خلاصه استاد شادباش.:8::8::8:

vahid2533
11-01-2010, 13:25
برنامه پلیر برای نشان دادن بقیه فورمت های تصویری برای این گوشی وجود دارد یا خیر ؟؟؟
یا فقط باید با برنامه های تبدیل به فورمت ام پک 4 تبدیل کرد.
با تشکر

Maziar_69
11-01-2010, 14:14
برنامه ی قدرتمند Core Player هست.
تو همین انجمن هم باید پیدا بشه.

Diego
11-01-2010, 14:34
برنامه پلیر برای نشان دادن بقیه فورمت های تصویری برای این گوشی وجود دارد یا خیر ؟؟؟
با تشکر
Coreplayer و همینطور DivX player ویندوز موبایل.

M@hdi-B
11-01-2010, 19:59
برنامه ی قدرتمند Core Player هست.
تو همین انجمن هم باید پیدا بشه.

Mr.Mimi
11-01-2010, 20:39
فکر میکنم توی همینجا بود که یکی از دوستان یک Converter با توجه به ابعاد این گوشی معرفی کرد.گشتم پیداش نکردم.کسی میتونه لینکی چیزی بده؟

vahid2533
11-01-2010, 20:59

از لطف شما ممنون آیا این برنامه فول ورژن است یا خیر .

اگر برنامه مسنجر فول ورژن دارید برای من قرار دهید.

payam1361
11-01-2010, 21:05
سلام....
میشه یکی لطف کنه و به من بگه که چجوری میتونم بین برنامه های باز سویچ کنم(تو HD2)
البته نمیخوام از TaskManager استفاده کنم.....راهی داره؟

windows doctor
11-01-2010, 21:13
با تشکر

سلام

Core player خیلی آلی هستش . من هم این رو توسعهمیکنم. تقریبا همه فیلها را میخونه.

اگر خاستید روی این کلیک کنید. و مستقیما با کلید بطور مجانی دونلود کنید

شاد باش :27::27:

reza_badii
11-01-2010, 23:02
دوستان سلام, من يک سوالی داشتم که نديدم کسی اينجا پرسيده باشه؟!؟!؟ :41:
وقتی اس ام اس مياد, چطوری ميشه صدا رو قطع کرد؟؟ دو Touch HD دکمه قرمز قطع مکالمه رو که ميزدی, قطع ميشد ولی تو اين يکی نميشه؟!؟؟ کسی ميدونه راه حل چيه؟؟
ممنون...:10:

Diego
12-01-2010, 00:46
سلام....
میشه یکی لطف کنه و به من بگه که چجوری میتونم بین برنامه های باز سویچ کنم(تو HD2)
البته نمیخوام از TaskManager استفاده کنم.....راهی داره؟

بدون task manager نمیشه تا جایی که من میدونم.چرا نمیخواهید از تسک منیجر استفاده کنید؟

zoorg2
12-01-2010, 12:51
آقا دو سئوال:

1-کسانی که جدید خریدن آیا مشکل آنتن هنوز باقیه یا نه و باید به نمایندگی مراجعه کرد

2-آیا با نصب فایلی که فکر کنم آقا مهدی گذاشته بود برای رفع این مشکل در منزل هم میشه کامل رفعش کرد.اینو آقا مهدی یا کسی که تست کرده بگه .

چون من سیمکارتم ایرانسله و اگه بخرم فعلا نیازی به این برنامه ندارم ولی احتمالا خطم رو عوض کنم.می خوام ببینم در آینده می تونم خودم نصبش کنم.

دم همتون گرم.

zoorg2
12-01-2010, 13:01
تکراری..........

ninja3000sh
12-01-2010, 13:10
آقا دو سئوال:

1-کسانی که جدید خریدن آیا مشکل آنتن هنوز باقیه یا نه و باید به نمایندگی مراجعه کرد

2-آیا با نصب فایلی که فکر کنم آقا مهدی گذاشته بود برای رفع این مشکل در منزل هم میشه کامل رفعش کرد.اینو آقا مهدی یا کسی که تست کرده بگه .

چون من سیمکارتم ایرانسله و اگه بخرم فعلا نیازی به این برنامه ندارم ولی احتمالا خطم رو عوض کنم.می خوام ببینم در آینده می تونم خودم نصبش کنم.

دم همتون گرم.
1:گوشیهایی که جدید وارد شدن به احتمال زیاد مشکل آنتن ندارن.
2:عزیز نصب فایل هم خیلی راحته و اصلا نگرانش نباش.خودت میتونی سه سوته نصبش کنی.:46:

vahid2533
12-01-2010, 13:17
آقا دو سئوال:

دم همتون گرم.

در مورد آنتن دهی من با سیم کارت ایرانسل و همراه اول چک کردم ایرادی نداشته فقط مشکل لکه قرمز دوربین دارد که با پچ که در سایت خود اچ تی سی هست می توانید از طریق کامپیوتر مشکل را بر طرف کنید و احتیاجی به شرکت مورد نظر نیست و ضمناً اگر برای شما فارسی خیلی مهم است این دستگاه فونت فارسی را به صورت برعکس بعد از نصب فایل فارسی ساز نشان میدهد:8::10:

zoorg2
12-01-2010, 21:34
در مورد آنتن دهی من با سیم کارت ایرانسل و همراه اول چک کردم ایرادی نداشته فقط مشکل لکه قرمز دوربین دارد که با پچ که در سایت خود اچ تی سی هست می توانید از طریق کامپیوتر مشکل را بر طرف کنید و احتیاجی به شرکت مورد نظر نیست و ضمناً اگر برای شما فارسی خیلی مهم است این دستگاه فونت فارسی را به صورت برعکس بعد از نصب فایل فارسی ساز نشان میدهد:8::10:

آقا وحید ممنون از پاسخ.شما تازه خریدید دیگه؟

اگه این مشکل حل باشه ردیفه.لکه زیاد مهم نیست.

آقای نینجا خیلی افتخار دادی جواب دادی.ممنون.نینجا به هرکسی جواب نمیده ها سرش خیلی شلوغه.هوای منو داشته:46:

بقیه هم از دوستان تازه خریده نظر بدن خوبه

M@hdi-B
12-01-2010, 22:38
آقا وحید ممنون از پاسخ.شما تازه خریدید دیگه؟

اگه این مشکل حل باشه ردیفه.لکه زیاد مهم نیست.

آقای نینجا خیلی افتخار دادی جواب دادی.ممنون.نینجا به هرکسی جواب نمیده ها سرش خیلی شلوغه.هوای منو داشته:46:

بقیه هم از دوستان تازه خریده نظر بدن خوبه

شما گوشیو بخر مشکلی بود دوستان هستن ...ما هم در کنار دوستان:46:

Real Madrid C.F
13-01-2010, 12:09
ضمناً اگر برای شما فارسی خیلی مهم است این دستگاه فونت فارسی را به صورت برعکس بعد از نصب فایل فارسی ساز نشان میدهد:8::10:

چی !!؟؟ بر عکس ؟؟ یعنی هیچ راهی نداره که فارسی رو درست نشون بده؟؟ ای وای!! داداشم میخواد گوشیو بخره و فارسی خیلی براش مهمه پس بهش بگم دست نگه داره!!

بچه ها یه 2 روزیه p30world خیلی کند شده و حتی بعضی موقع اصلا بالا نمیاد!! دلیلش چیه؟؟ بقیه فروم های فارسی مثل موبایلستان هیچ مشکلی ندارن؟؟ امکان داره هک شده باشم؟؟!!!:41:

davy jones
13-01-2010, 12:40
چی !!؟؟ بر عکس ؟؟ یعنی هیچ راهی نداره که فارسی رو درست نشون بده؟؟ ای وای!! داداشم میخواد گوشیو بخره و فارسی خیلی براش مهمه پس بهش بگم دست نگه داره!!

بچه ها یه 2 روزیه p30world خیلی کند شده و حتی بعضی موقع اصلا بالا نمیاد!! دلیلش چیه؟؟ بقیه فروم های فارسی مثل موبایلستان هیچ مشکلی ندارن؟؟ امکان داره هک شده باشم؟؟!!!:41:

منم با p30 همین مشکلو دارم. فکر نکنم هک شده باشی. احتمالا مشکل از خود سایته:13:
راستی من شنیدم که این گوشی موقع برقراری تماس خیلی باتری مصرف میکنه. درسته؟

meshki5
13-01-2010, 14:03
آقا من يه كمكي از دوستان ميخواستم

برادري كنيدو كمكم كنيد !!

من ميخوام بيام تهران و فقط به خاطر خريد hd2 خواستم دوستان لطف كنن و آدرس دقيقي از يه مغازه بهم بدن كه تو تهران سرگردون نشم . آخه با مغازه هاي اونجا زياد آشنا نيستم .

ترجيحا ميخوام گارانتيش پرشين تلكام باشه .

با تشكر از همه دوستان .

zoorg2
13-01-2010, 14:50
آقا من يه كمكي از دوستان ميخواستم

برادري كنيدو كمكم كنيد !!

من ميخوام بيام تهران و فقط به خاطر خريد hd2 خواستم دوستان لطف كنن و آدرس دقيقي از يه مغازه بهم بدن كه تو تهران سرگردون نشم . آخه با مغازه هاي اونجا زياد آشنا نيستم .

ترجيحا ميخوام گارانتيش پرشين تلكام باشه .

با تشكر از همه دوستان .

والا من زنگ زدم از پرشین تلکام گفت تو الادین یدونه رسمی دارن به آدرس زیر:

تهران-خیابان جمهوری -چهار راه حافظ-مجتمع علادین-طبقه همکف-مغازه پلاک 37-شبکه جوان

zoorg2
13-01-2010, 14:51

یعنی فارسی سازش نیومده؟از برنامه های hd نمیشه استفاده کرد؟

fmpr
13-01-2010, 18:42
سلام الان قیمتش چند شده ؟!

zoorg2
13-01-2010, 19:21
آخرین قیمت داغ داغ

پرشین 745 که خیلی راه نمیومد نهایت 740

یاس 720 با چونه 700!

کامتل قیمت اولیه 700 احتمالا تا 15 الی 20 تومن بشه چونه زد.من چونه نزدم

آقا تو رو خدا مشاوره بدید.یاس خیلی ارزونه ولی سیدی برنامه جی پی اس نداره.پرشین همه چیزش خوبه ولی در عوض 40 تومن گرونتره.

یه چیزی فروشنده پرشین گفت نمی دونم درسته یا نه ولی جالبه.
-یاس بیمهش فقط یه دفعس و باید 30 درصد قیمت گوشی رو مشتری بده
-پرشین تا 3 بار و هربار 10 درصد قیمت گوشی رو باید مشتری بده

zoorg2
13-01-2010, 20:24
آقا یکی جواب بده به ما.ببخشید اگه پست تکراری شد.نشون نمیده

1-یاس 720 با تخفیف 700
2-پرشین زیاد تخفیف نمیده قیمت اولیه 245 و احتمالا 5 تومن تخفیف

3-کامتل قیمت اولیه 700 با تخفیف حدود 680-685

فروشنده پرشین می گفت:بیمه یاس یک بار تعیض با پرداخت 30 درصد قیمت

بیمه آریو 3 بار تعویض با پرداخت 10 درصد قیمت

راهنمایی کنید.قیمت یاس خیلی خوبه ولی برنامه جی پی اس نداره.غیر این نمی دونم چه فرقی دارن.جریان بیمه هم مشکوکه .

saleh_iraq
13-01-2010, 20:40
آخرین قیمت داغ داغ

یاس 720 با چونه 700!

میشه بگی کجا 720 میداد؟

night lord
13-01-2010, 23:02
آخرین قیمت داغ داغ

یاس 720 با چونه 700!

آقا تو رو خدا مشاوره بدید.یاس خیلی ارزونه ولی سیدی برنامه جی پی اس نداره.پرشین همه چیزش خوبه ولی در عوض 40 تومن گرونتره.

این یعنی چی ؟
یعنی انقدر این گوشی مشکل پیدا کرده ؟ . حالا میگن : ممکنه خراب باشه! اگه خراب بود یه بار بیمه داره و عوض میکنیم؟
اگه انقدر مشکل داره اصلا تو فکرخریدش نباشیم ؟

zoorg2
13-01-2010, 23:12
این یعنی چی ؟
یعنی انقدر این گوشی مشکل پیدا کرده ؟ . حالا میگن : ممکنه خراب باشه! اگه خراب بود یه بار بیمه داره و عوض میکنیم؟
اگه انقدر مشکل داره اصلا تو فکرخریدش نباشیم ؟

نه آقا جان.این محض احتیاطه.منتها اگه درست گفته باشه برایاس باید 250 بسلفی اگه گوشی داغون بشه ولی برا پرشین کمتر.البته این یه احتماله ولی دمشون گرم که از روی رقابت با هم بیمه گذاشتن روش.

zoorg2
13-01-2010, 23:15
میشه بگی کجا 720 میداد؟

فروشنده ها از کسادی بازار هار هار شدن.من هر مغازه ای میرفتم یارو نمی ذاشت بیام بیرون می گفتم بابا پول همراهم نیست.اگه خواستید بخرید قشنگ چونه بزنید خیلی بازارشون کساده.جایی که قبلا شلوغ بود الان پرنده پر نمی زنه.

شما اگه تهرانی بگو تا من بهت پیغام بدم .

AryanLand
14-01-2010, 01:23

سلام.

برعکس نشون دادن فارسی با نصب یک فیکسر 1 کیلوبایتی قابل حله.
در مورد پی سی ورد هم مشکل از شما نیست منم دیشب اصلا" نتونستم بیام تو سایت.

mohandes
14-01-2010, 09:35
آخرین قیمت داغ داغ

یاس 720 با چونه 700!

حدث میزنم اون فروشنده ای که 720 و 700 قیمت داده از همون قشر زحمت کشی!!!! هست که وقتی بری پای معامله میگه 150 باید پول رجیستر و نرم افزار و ... بدی !
بازار HD2 فعلا کساد نیست و خیلیها در سایتها دنبال قیمت و آدرس فروشندهء با انصاف هستند و احتمالا خیلیهای دیگر هم در سطح بازارها به دنبال خرید و قیمت گیری . برای همینم بعیده قیمتش فعلا بیاد پایین اونم در این حد !!! اون اوائل که فکر کردن دیگه مشکل آنتن حل نمیشه و کسی نمیخرید حداکثر کاهشش از طرف پرشین بود که 725 فروخت (به اسم تخفیف ویژهء نمایشگاه بین المللی ) و همین یکی دو هفته قبل دفتر مرکزیش 780 قیمت گذاری کرده بود بی انصاف ! اونم با این بهونه که ما روش آریو اقلیم میدیم !!!

سلام.

لینک دانلود از این فیکسر ندارید ؟

Real Madrid C.F
14-01-2010, 10:00
سلام.

چاکریم:20:
خیالم راحت شد...خودم در جریان فیکسر بودم حتی رو امنیا خودم استفاده می کنم ولی اون دوستمون تو صفحه ی قبل جوری حرف می زد که من فکر کردم مشکل اساسیه!!!

احتمالا میخوان سایت رو آپدیت کنن:27:

zoorg2
14-01-2010, 10:01
بله باید حواس رو جمع کرد و قبل از خرید طی کرد که مورد اضافی در کار نباشه.اگه فرض کنیم همون 700 بده آخه خیلی هم تفاوت نمی کنه چون بدون سیدی جی پی اس است و با سیدی که 40 تومن قیمتشه باز هم همون میشه یعنی حدود 740 که پرشین میده.نظر شما چیه؟

نتیجه اخلاقی:یاس بیش از 700-710 نمی ارزه

پرشین بیش از 740 نمی ارزه

Real Madrid C.F
14-01-2010, 10:56
دیشب تو ماهواره (شبکه ی Amaze Market 4 ) یه برنامه در مورد HD2 داد..اینجور که متوجه شدم مایکروسافت حسابی هوای HTC رو داره و خواهد داشت...یکی از مهندس های مایکروسافت رو دعوت کرده بودن به اسمه Stewart Nichols و میگفت که HTC تو اکثر پروژه های مایکروسافت سرمایه گزاری کرده واسه همین مایکروسافت یه گروه مهندسی شو به تایوان فرستاده تا با کمک گروه HTC گوشی فوق العاده ی HD2 ساخته بشه این اولین باری بوده که مایکروسافت در صنعت وین مو با یک شرکت انقدر همکاری کرده و گفت که به دلیل سرمایه گزاریه مجدده HTC رو ویندوز موبایل 7 یک همکاری گسترده برای ساخت گوشی قدرتمند(همون غول) دیگه شروع کرده و تا پایان سال 2010 عرضه خواهد شد...حرف و حدیث هایی هست که اسم سری جدید HTC به اسمه Black باشه...

mohandes
14-01-2010, 20:28
آخرین قیمت داغ داغ
یاس 720 با چونه 700!

همونطور که حدث میزدم این قیمت 700 و 720 تومان مربوط میشه به همون شیوهء معروف کلاهبرداری قشر زحمتکش ! نقل قول از یکی از اعضای موبایلستان :

منم هفته پیش تهران بودم ، یکی از دوستام گوشی رو دید و خوشش اومد و گفت بریم با هم بخریم
با هم رفتیم علاالدین ، خلاصه قیمتها همین طور متغیر بودن تا اینکه یه جا که میگفت 700 گفتیم یکی بده
گوشی رو باز کرد و سیم کارت گذاشت و داشت تحویل می داد که موقع نوشتن فاکتور گفت به اضافه هزینه گوشی و مموری باید 100 هزار تومان هم بابت ساپورت و گارانتی نرم افزاری بدید
منم گفتم مرسی ، هر نرم افزاری که دوستم بخواد رو خودم دارم لازم نیست هزینه بدیم
فروشنده هم گفت نه این نرم افزار ها اجباریه و حتما باید نصب بشه و پولشو بدین
خلاصه بحث شد و آخر سر بهش گفتم ببین برو اینارو به یکی بگو که تا حالا ویندوز موبایل دستش نگرفته باشه و دانشجوی کامپیوتر نباشه و ندونه داری سرش کلاه میذاری ، این کلاهت واسه سر من گشاده
گفت این گوشی بدونه این نرم افزار ها فروشی نیست همه جا همین جوریه
منم چون سیم کارت اعتباری اضافیمو داده بودم تو گوشی بذاره ، بهش گفتم گوشی ماله خودت ، یه قرون هم بهت پول نمیدم و دست دوستم رو گرفتم و از مغازه اومدم بیرون
خلاصه آخرش واسه دوستم به قیمت 750 با گارانتی یاس خریدم بدون اون نرم افزار های اضافی

فقط دوستای عزیزی که میخوان این گوشی رو بخرت حواسشون باشه سرشون کلاه نره و پول مفت دست این مفت خورها ندن
توصیه میکنم شما هم موقع تست هر گوشی ای یه سیم کارت اضافی داشته باشین تا اگه فروشنده خواست بامبول در بیاره ، یه هو بذارین برین تا یه گوشی با پلمپ باز شده رو دست فروشنده بمونه

بازم دمه فروشنده های مشهدی گرم که از این کلاه برداری ها نمیکنن

spcivileng
14-01-2010, 20:38
پرشین که بره بمیره ... سه هفته هست قراره خبر بده تا من پولش رو بریزم و برام بفرسته ( خرید اینترنتی ) :41:

بدبختی پام شکسته !!! نمیتونم پاشم بیام تهران ... حالا بچه ها اگه آمار از قیمت باحال و خوب گیر آوردین آمار بدین کجاست تا بفرستم دوستام برن بگیرن ... :20:

من که از خرید اینترنتی بیخیال شدم .

این دوستی هم که میگفت یاس 700 آمار بده کجا قیمت گرفته ...

saleh_iraq
14-01-2010, 21:44
Update for HTC HD2 – New SMS Function Update

این اپدیت قراره سرعت لود شدن و سرعت فرستادن sms رو بیشتر کنه!

اینم ادرسش :

hackerer
14-01-2010, 22:04
سلام بچه ها
خیلی خیلی شرمنده میخواستم این گوشی رو بخرم چند تا سوال داشتم(راستش به اندازه ای وقت ندارم که این تاپیک رو بخونم در صورت ممکن جوابها رو کامل تر بهم بدید)

1-صفحه نمایشش از همه لحاظ چطوره(کیفیت تصویر- زیر نور افتاب و ...)
2-در کل نگه داشتن شار گوشی چطوره
3-صدای اسپیکر گوشی در چه حدیه و کیفیت مطلوبی داره(هم در حال زنگ خوردن و هم پخش موزیک)
4-سرعت گوشی چطوره
5-ویندوز اورجینالش چیه (تو هر سایتی یه چیزی نقل شده)
6-حمل گوشی سخت نیست(یعنی تو جیب جا میشه و خوش دست هست)
7-ساپورت کردن مموریش در چه حدیه(سرعت خواندن اطلاعات رو مموری) و مموری اورجینالش چنده
8-خروجی تلویزیون داره(منظورم با فیش هست)

خیلی خیلی ممنون منتظرما(برای شنبه میخوام برم بخرم)

davy jones
15-01-2010, 00:06
1- از همه لحاظ تاییده.
2- آماده به کارش خبلب خوبه ولی موقع مکالمه نسبتا زیاد باتری میخوره.
3- فکر نکنم به پای نوکیا برسه (نظر شخصیمه)
4- پردازنده 1 گیگا جای هیچ حرفی رو باقی نذاشته. عالی مال یه دقیقه اونه.:18:
5- ویندوز موبایل 6.5
6- یه مقداری زیادی پهنه و مناسب کف گرگیهای بزرگه.:27: ولی تو جیب راحت جا میشه.
7- نمیدونم.
8- نداره.:41:

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-01-2010, 00:28
دوستان سلام

آقا یکی برسه به داد موبایل من که حالش اورژانسیه

فارسی خوان و عربی خوانش قر قاطی شده

بسم الله الرحمن الرحیم رو اول اینجوری نشون میداد

الرحیم الرحمن الله بسم

حالا اینجوری شده :

م ی ح ر ل ا ن م ح ر ل ا ه ل ل ا م س ب

مشکل از چیه ؟

در ضمن اون فیکسر که دیکی از دوستان در موردش حرف زده کجا پیدا میشه ؟

یه سوال هم در مورد رام دارم :

روژن رام موبایل من : 1.48.488.1 ( 71294 ) WWE

تو سایت اچ تی سی این رامها نوشته شده :
ROM Version:
Greek 1.48.482.4 ; Russian 1.48.411.1 ; Norway 1.48.409.1 ; Germany 1.48.407.1 ; Spain 1.48.412.2 ;
Netherlands 1.48.404.2 ; France 1.48.406.1 ; Czech 1.48.479.1 ; Poland 1.48.479.1 ; Italy 1.48.408.1;
United Kingdom 1.48.405.2

آیا معنیش اینه که موبایل من احتیاج به آپ گرید رام نداره ؟

=======================================

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-01-2010, 00:43
راستی دوستان یادتونه خدمتتون عرض کردم که صفحه گوشی از روی لباسهای ضخیم هم عکس العمل نشون میده ؟

من اونجا گفتم که یادتون باشه حتما صفحه گوشی رو قبل گذاشتنش تو جیبتون خاموش کنین .

اما اون هم تضمینی نداره !!!!! میدونین چرا ؟؟؟؟؟

چون بعضی وقتها صفحه موبایل خود بخود روشن میشه !!!! مثل موقع حرکت با ماشین که باعث میشه شما از پوشش یک آنتن خارج بشین و برید زیر پوشش یه منطقۀ دیگه یا موقعی که براتون مسج میاد یا بعضی وقتها من دیدم یه دفعه صفحه خودش روشن میشه در حالی که روی میز کارم هست و مسجی چیزی هم نیومده .

حالا اگه تو تین حالت ، موبایل تو جیبتون باشه بعید نیست که یه برنامه رو راه بندازه یا زنگ بزنه به یه نفر

را حل چیه ؟؟؟

جواب :

تنها راهی که تضمین میکنه که گوشی بدون اجازه شما کاری انجام نده اینه که از آپشن قفل استفاده کنین .

اگه قفل رو روشن کنین ، به محض خاموض کردنِ صفحه با دکمه قطع ، موبایل قفل میشه و حتی اگر صفحه روشن بشه و موبایل در جیبتون باشه ، دیگه بی اجازه شما نمیتونه کاری انجام بده چون قفل هست .

به عبارت دیگه اگر عادت دارین موبایل رو تم جیبتون بزارین ، آپشن قفل اجباری هست وگرنه ممکنه با مشکل روبرو بشین .

در ضمن صدای لمسِ صفحه رو هم کمی بلند انتخاب کنین تا صدای اون رو از توی جیبتون هم بشنوید .

================================================== ========

یه سوال دیگه هم دارم بی زحمت :

آیا میشه صدای هشدار باطری رو عوض کرد ؟

من آپشنی براش ندیدم . به نطرم تنها راه رفتن تو فایلهای سیستم و عوض کردنش با یه فایلِ صدای دیگه باشه . نظر شما چیه ؟

mahan590280
15-01-2010, 03:29
سلام دوستان
دوتا سوال دارم
1- این گوشی ساخت چه کشوری هست و آیا تقلبیش هم تو بازار هست؟
2- آیا با دستکش هم میشه با تاچش کار کرد؟ :19::19:

Diego
15-01-2010, 10:12
سلام دوستان
دوتا سوال دارم
1- این گوشی ساخت چه کشوری هست و آیا تقلبیش هم تو بازار هست؟
2- آیا با دستکش هم میشه با تاچش کار کرد؟ :19::19:

1_تایوان....تا جایی که میدونم هنوز تقلبیش تو بازار نیست.
2_خیر

davy jones
15-01-2010, 12:40
1_تایوان....تا جایی که میدونم هنوز تقلبیش تو بازار نیست.
2_خیر

اگه با دستکش نمیشه با صفحه لمسیش کار کرد پس این همه توضیحی که MOHAMMAD_ASEMOONI دادن در مورد چی بود؟

راستی دوستان یادتونه خدمتتون عرض کردم که صفحه گوشی از روی لباسهای ضخیم هم عکس العمل نشون میده ؟

من اونجا گفتم که یادتون باشه حتما صفحه گوشی رو قبل گذاشتنش تو جیبتون خاموش کنین .

اما اون هم تضمینی نداره !!!!! میدونین چرا ؟؟؟؟؟

چون بعضی وقتها صفحه موبایل خود بخود روشن میشه !!!! مثل موقع حرکت با ماشین که باعث میشه شما از پوشش یک آنتن خارج بشین و برید زیر پوشش یه منطقۀ دیگه یا موقعی که براتون مسج میاد یا بعضی وقتها من دیدم یه دفعه صفحه خودش روشن میشه در حالی که روی میز کارم هست و مسجی چیزی هم نیومده .

حالا اگه تو تین حالت ، موبایل تو جیبتون باشه بعید نیست که یه برنامه رو راه بندازه یا زنگ بزنه به یه نفر

را حل چیه ؟؟؟

جواب :

تنها راهی که تضمین میکنه که گوشی بدون اجازه شما کاری انجام نده اینه که از آپشن قفل استفاده کنین .

اگه قفل رو روشن کنین ، به محض خاموض کردنِ صفحه با دکمه قطع ، موبایل قفل میشه و حتی اگر صفحه روشن بشه و موبایل در جیبتون باشه ، دیگه بی اجازه شما نمیتونه کاری انجام بده چون قفل هست .

به عبارت دیگه اگر عادت دارین موبایل رو تم جیبتون بزارین ، آپشن قفل اجباری هست وگرنه ممکنه با مشکل روبرو بشین .

در ضمن صدای لمسِ صفحه رو هم کمی بلند انتخاب کنین تا صدای اون رو از توی جیبتون هم بشنوید .