PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

Amin.M.1986
29-10-2010, 12:01
این گارمینگ از google map که دیفولت روش نصب بود بهتره؟
ممنون بابت این برنامه ها.
به نظر من که خیلی بهتره.. البته نویتل هم خوبه اما ورژن کرک شدش مشکل داشت و هنگ میکرد ولی گارمین عالی جواب میده

iilliya
31-10-2010, 22:12
سلام برای این گوشی برنامه ای هست که فیلم های دی وی دی یا کانورتشون رو با زیر نویس نشون بده؟
بعد الان کدوم گارانتی خوبه میدی کجا باشه؟

Amin.M.1986
01-11-2010, 12:28
سلام برای این گوشی برنامه ای هست که فیلم های دی وی دی یا کانورتشون رو با زیر نویس نشون بده؟
بعد الان کدوم گارانتی خوبه میدی کجا باشه؟
دی وی دی که هیچی .. اما کانورتشو با کورپلیر میتونی ببینی.. اما واسه زیر نویس از تاچ پلیر سامسونگ میتونی استفاده کنی .. گارانتی هم یاس خوبه

iilliya
02-11-2010, 01:01
ممنون :40:حالا یه سوال دیگه این گوشی یو اس بی معمولی هست یا یو اس بی این؟
:20:

Pejvak61
02-11-2010, 10:30
در گوشي كه سيم كارت همراه اولي بهش وصله كه ارتباط Edge و GPRS روش فعاله و به محض فعال كردن Data Connection به اينترنت متصل ميشيم چطور ميشه كاري كرد كه ارتباط بدون تأييد ما برقرار نشه؟

لطفاً اگر ميدونيد با جزئيات بگيد.

mj77
02-11-2010, 11:06
سلام دوستان من یاهو مسنجر واسه htc hd2 می خوام از کجا می تونم بگیرم

AryanLand
02-11-2010, 23:40
سلام دوستان من یاهو مسنجر واسه htc hd2 می خوام از کجا می تونم بگیرم

سلام.

Mundo IM یا IM+ رو سرچ کنید .(اگر پیدا نکردید بگید من فردا براتون لینکش رو بزارم.(الان سایت آپلود سنتری که آپلود کردم برام باز نمیشه.):11:

iilliya
03-11-2010, 06:35
کسی جواب سوال منو بلد نبود؟
کسای که این گوشی رو دارید با این ابعاد چطور جا به جاش میکنید؟

mj77
03-11-2010, 10:57
سلام.

Mundo IM یا IM+ رو سرچ کنید .(اگر پیدا نکردید بگید من فردا براتون لینکش رو بزارم.(الان سایت آپلود سنتری که آپلود کردم برام باز نمیشه.):11:
مرسی . اگه میشه لینکشو بزارین ؟

M@hdi-B
03-11-2010, 20:19

کدوم ابعاد؟:31:

اونقدرها هم که فکر می کنی بزرگ نیست .. یه مدت دستت بگیری برات عادی میشه :46:

golmohammadi
03-11-2010, 21:47
سلام دوستان
اچ دی 2 تا چه بیتریتی فیلم میتونه باز کنه ؟
خب رزولیشن مطمئنت زیر اچ دی
اچ دی که بعید میدونم پخش کنه

Real Madrid C.F
06-11-2010, 17:04
عزیز جان با رفتن Mehdi و چند تا عزیز دیگه از این تاپیک زیاد اینجا فعال نیست ولی حالا رزلوشن HD2 واسه چته ؟؟ نکنه میخوای بخری؟؟

Diego
18-11-2010, 01:35

قبض های این دوره واسه من نیومده بود،بعد سیم کارت من یه چند روزی قطع شد.
الان که نگاه میکنم،اصلاً کلاً آنتن پریده و آنتن نمیده.میخواستم بدونم این 2 قضیه به هم مربوطه؟ یعنی اگه سیم کارتو قطع بکنن(واسه تاخیر بدهی) علامت انتن از رو گوشی میپره؟
تاریخ ساخت گوشی من هم جدیده.

AryanLand
18-11-2010, 09:33
قبض های این دوره واسه من نیومده بود،بعد سیم کارت من یه چند روزی قطع شد.
الان که نگاه میکنم،اصلاً کلاً آنتن پریده و آنتن نمیده.میخواستم بدونم این 2 قضیه به هم مربوطه؟ یعنی اگه سیم کارتو قطع بکنن(واسه تاخیر بدهی) علامت انتن از رو گوشی میپره؟
تاریخ ساخت گوشی من هم جدیده.

سلام.

علامت آنتن؟ یا خود آنتن؟
البته قاعدتا" نباید اینجوری باشه.والا من گوشیم تا حالا به علت بدهی قطع نشده که بدونم اما اینکه علامت آنتن بپره رو مطمئنم که نیست چون شما اگه سیم کارت هم رو گوشیت نباشه جلو علامت آنتن یه ضربدر میزنه اما علامت آنتن هست.:11:

Diego
18-11-2010, 10:18
سلام.

علامت آنتن؟ یا خود آنتن؟
البته قاعدتا" نباید اینجوری باشه.والا من گوشیم تا حالا به علت بدهی قطع نشده که بدونم اما اینکه علامت آنتن بپره رو مطمئنم که نیست چون شما اگه سیم کارت هم رو گوشیت نباشه جلو علامت آنتن یه ضربدر میزنه اما علامت آنتن هست.:11:

راستش جلوی علامت آنتن چند تا نقطه اومده.تو قسمت network هم که میرم نمیتونه هیچ شبکه ای رو پیدا کنه.به صورت manual هم نمیتونه رجیستر کنه.با توجه به اینکه ورژن رادیوی گوشی من 2.10.50.08 هستش،از چی ممکنه باشه؟
(جالبه قبض ها و توزیع نمیکنن،خودشون هم خط رو قطع میکنن.امروز میرم درستش میکنم)

Real Madrid C.F
18-11-2010, 13:29
خوب تو یکاری بکن ....با یه گوشی دیگه SIM تو تست کن..شاید HD2 مشکل پیدا کرده باشه!

Diego
18-11-2010, 14:06
خوب تو یکاری بکن ....با یه گوشی دیگه SIM تو تست کن..شاید HD2 مشکل پیدا کرده باشه!

امروز تست کردم،اونجا هم مشکل داشت.زده بود limited service روی صفحه.فهمیدم مشکل از سیم کارته.ممنون.
جالبه مال یکی از اعضای خانواده هم همینطوری شده سیم کارتش.نکنه مخابرات داره سیم کارت ها رو میسوزونه؟!:18:

AryanLand
18-11-2010, 23:48
امروز تست کردم،اونجا هم مشکل داشت.زده بود limited service روی صفحه.فهمیدم مشکل از سیم کارته.ممنون.
جالبه مال یکی از اعضای خانواده هم همینطوری شده سیم کارتش.نکنه مخابرات داره سیم کارت ها رو میسوزونه؟!:18:

سلام.

اگر سیم کارتتون از اون قدیمیهاست باید بسوزونید و دوباره بگیرید.(البته یادتون باش شماره های رو سیم میسوزه بکاپ بگیرید.)
ضمنا" شاید هم به مختصلت جغرافیایی تون مربوط باشه یعنی برای مدتی آنتن قطع شده باشه (چون میفرمایید سیم کارت دیگه ای هم دارید با همین مشکل).:11:

Diego
19-11-2010, 10:57
سلام.

اگر سیم کارتتون از اون قدیمیهاست باید بسوزونید و دوباره بگیرید.(البته یادتون باش شماره های رو سیم میسوزه بکاپ بگیرید.)
ضمنا" شاید هم به مختصلت جغرافیایی تون مربوط باشه یعنی برای مدتی آنتن قطع شده باشه (چون میفرمایید سیم کارت دیگه ای هم دارید با همین مشکل).:11:

ممنون.درست شد.همون قضیه ای هست که شما گفتید.(سیم کارت قدیمی بود):11:

moji2007
21-11-2010, 00:33
من بلاخره آندروید رو روی گوشی نصب کردم . خیلی با حاله و با حال تر از اون نصب سادش هست

Diego
21-11-2010, 09:53
من بلاخره آندروید رو روی گوشی نصب کردم . خیلی با حاله و با حال تر از اون نصب سادش هست

با برنامه های آندروئید که نصب میکنید هیچ مشکلی نداره؟

M@hdi-B
21-11-2010, 20:29

خیر مشکلی نداره :46:

moji2007
22-11-2010, 17:46
هیچ مشکلی نداره و همشون نصب میشه به راحتی فقط مموریتون 8 باشه خیلی بهتره . چون اینقدر برنامه باحال براش هست که دچار کمبود جا میشی .:31:
از وقتی اندروید رو نصب کردم دیگه وارد ویندوز موبایل نشدم . واقعا معرکست . البته بعضی کارا رو فقط ویندوز از پسشون بر میاد :27:

natani
22-11-2010, 18:42
هیچ مشکلی نداره و همشون نصب میشه به راحتی فقط مموریتون 8 باشه خیلی بهتره . چون اینقدر برنامه باحال براش هست که دچار کمبود جا میشی .:31:
از وقتی اندروید رو نصب کردم دیگه وارد ویندوز موبایل نشدم . واقعا معرکست . البته بعضی کارا رو فقط ویندوز از پسشون بر میاد :27:

خوبه ! ايول!
مولتى تاچ هم ساپورت مى کنه؟
تعداد رنگها از ۶۵ به ۱۶ ميليون تغيير نکرده؟
بازى ها رونن؟

M@hdi-B
22-11-2010, 20:40
خوبه ! ايول!
مولتى تاچ هم ساپورت مى کنه؟
تعداد رنگها از ۶۵ به ۱۶ ميليون تغيير نکرده؟
بازى ها رونن؟

بله مولتی تاچ هم ساپورت می کنه.

ال سی دی همون 65000 رنگه.

بازیها هم با بیلدهای جدید کاملا روونند ولی به گوشی های آندروئیدی نمی رسه.

moji2007
22-11-2010, 23:26
بازیها کاملا رونونن ولی بازی مثل شیفت درست اجرا نمیشه :41:
اما باز هم میگم فوق العادست

M@hdi-B
23-11-2010, 21:09
بازیها کاملا رونونن ولی بازی مثل شیفت درست اجرا نمیشه :41:
اما باز هم میگم فوق العادست

شیفت هم درست اجرا میشه

من با این بیلد مشکلی نداشتم:

Mdeejay_eVo_Sense_v._1.6_REVOlution_Final

moji2007
23-11-2010, 23:28
شیفت هم درست اجرا میشه

من با این بیلد مشکلی نداشتم:

Mdeejay_eVo_Sense_v._1.6_REVOlution_Final

من از رامی که در پست داده شده استفاده می کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
MDJ FroYo Sense Clean v. 2.4

فارسی ساز براش سراغ دارید ؟
اگه هست لینکش رو زحمتش رو بکشین ممنون میشم

مرسی

Diego
24-11-2010, 19:42
خیر مشکلی نداره :46:

لینک بهترین رام آندروئید رو واسه hd2 بیزحمت بده مهدی جان.:11:

aaeiria
25-11-2010, 16:16
سلام
یه htc HD2 هدیه گرفتم اصلا بلد نیستم باهاش کار کنم
روش ویندوز نصبه.
آموزش فارسی ویندوز موبایل رو باید پیدا کنم یاhtc رو؟
کجا پیدا کنم؟
کمکم کنید.

M@hdi-B
25-11-2010, 17:38
لینک بهترین رام آندروئید رو واسه hd2 بیزحمت بده مهدی جان.:11:
والا من آخرین سری از این استفاده می کردم مشکلی نداشت .. تا الان بیلد جدیدتری اومده باشه نمی دونم:

سلام
روش ویندوز نصبه.
کجا پیدا کنم؟
کمکم کنید.
بفرما دوست عزیز فایل رو از حالت فشرده خارج کن و به مموری کارد انتقال بده و به ترتیب شماره گذاری شده تو فون مموری نصب کن:

AryanLand
25-11-2010, 21:03
سلام
روش ویندوز نصبه.
کجا پیدا کنم؟
کمکم کنید.

سلام.

خیلی سخت نیست فقط یکم باید باهاش کار کنی.سوالاتت رو همین جا بپرس به کمک دوستان کمک میکنیم که زودتر راه بیفتی.ضمنا" من که تا حالا آموزش فارسی واسه ویندوز موبایل ندیدم مگه هست؟:11:

M@hdi-B
26-11-2010, 09:28
سلام.

خیلی سخت نیست فقط یکم باید باهاش کار کنی.سوالاتت رو همین جا بپرس به کمک دوستان کمک میکنیم که زودتر راه بیفتی.ضمنا" من که تا حالا آموزش فارسی واسه ویندوز موبایل ندیدم مگه هست؟:11:

عجب سوتی دادم :31:

فکر کردم فارسی ساز می خواد:31:

AryanLand
27-11-2010, 00:32

سلام.

مهدی جان شما یک قدم از ما جلوتر بودی چون اولین چیزی که بخواد همون فارسی سازه.:31::11:

hesabres1
02-12-2010, 13:49
سلام دوستان

من میخوام یکی دو تا سوال بپرسم ولی یه مشکل اساسی وجود داره و اونم اینکه خیلی از مرحله پرتم! :20:

من این گوشی را اسفند پارسال گرفتم و تا امروز هم خیلی ازش راضیم (تنها استفاده من از این گوشی دیدن یکی دو تا سایت اینترنتی و یه برنامه به نام متاتریدر است)

حالا در خواستی که از شما دوستان دارم اینه که بفرمایید این گوشی نیاز به آپدیت کردن داره؟(فکر کنم شما بهش میگین عوض کردن رام- اگر جوابتون مثبته بفرمایید که این کار چه تغییری ایجاد میکنه و به چه صورت باید این کارا انجام داد)

سوال دوم هم اینکه به چه صورت میشه آندروئید نصب کرد؟ آندروئید به نظرتون از نظر سرعت و راحتی کار با اون بهتر از ویندوزه؟

پ.ن: خدمتتون عرض کنم که بنده با روال کار انجمن ها آشنایی دارم و میدونم که نباید یه دفعه پرید وسط یه موضوع تخصصی و سوالات ابتدایی پرسید. به همین خاطر از همه دوستان معذرت میخوام , متاسفانه به دلیل مشغله کاری نتونستم کل تاپیک را بخونم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-12-2010, 16:04
سلام دوستان

من میخوام یکی دو تا سوال بپرسم ولی یه مشکل اساسی وجود داره و اونم اینکه خیلی از مرحله پرتم! :20:

من این گوشی را اسفند پارسال گرفتم و تا امروز هم خیلی ازش راضیم (تنها استفاده من از این گوشی دیدن یکی دو تا سایت اینترنتی و یه برنامه به نام متاتریدر است)

حالا در خواستی که از شما دوستان دارم اینه که بفرمایید این گوشی نیاز به آپدیت کردن داره؟(فکر کنم شما بهش میگین عوض کردن رام- اگر جوابتون مثبته بفرمایید که این کار چه تغییری ایجاد میکنه و به چه صورت باید این کارا انجام داد)

سوال دوم هم اینکه به چه صورت میشه آندروئید نصب کرد؟ آندروئید به نظرتون از نظر سرعت و راحتی کار با اون بهتر از ویندوزه؟

پ.ن: خدمتتون عرض کنم که بنده با روال کار انجمن ها آشنایی دارم و میدونم که نباید یه دفعه پرید وسط یه موضوع تخصصی و سوالات ابتدایی پرسید. به همین خاطر از همه دوستان معذرت میخوام , متاسفانه به دلیل مشغله کاری نتونستم کل تاپیک را بخونم.

سلام
:)

بله آپدیت وجود داره و در برخی موارد خیلی ضروری هست

مثلا بنده وقتی خریدمش خیلی هنگ میکرد اما حالا با نصب رام عربی و اخرین آپدیتش که در ماه اوگست 2010 بود تقریبا دیگه مشکلی وجود نداره

دیگه احتیاجی به فارسی ساز نداره و راحت میشه فارسی و نوشت و فارسی خوند در همه جا ( در مسجها و در نت و وورد و غیره )

البته من سنس رو روی انگلیسی گذاشتم و همه چیز انگلیسی نمایش داده میشه

برای آپدیت به سایت اچ تی سی برین

============================================

در مورد اندروید هم البته سلیقه ها فرق میکنه اما من یه سر رفتم سایت یو تیوب و چند تا از فیلمهاش رو روی hd2 دیدم اما اصلا از کارش و ظاهرش خوشم نیومد

تو سایت یو تیوب بنویسین hd2 android

اگه خوشتون اومد دوستان حتما میدونند که کجا میشه دانلودش کرد

===========================================

راستی دوستان بنده قصد دارم یک اموزش کامل برای کسانی که تازه این گوشی رو میخرند بذارم تو همین تاپیک که از ب بسم الله تا نونِ ولا الضالین همه چیز رو بهشون یاد بده

همه ی کارهایی رو که باید انجام بدند و نباید انجام بدند و همه ی تنظیمات لازم و مهم و اینکه چه برنامه هایی بسیار مهم هست و باید نصب کنند و چطور نصب کنند و خلاصه خیلی کمک میکنه به تازه واردها .

اگر حد اقل 5 نفر از دوستان موافقت کنند , بسم الله میگیم و شروع میکنیم البته با کمک همه دوستانِ حرفه ای

natani
07-12-2010, 23:46
سلام

===========================================

راستی دوستان بنده قصد دارم یک اموزش کامل برای کسانی که تازه این گوشی رو میخرند بذارم تو همین تاپیک که از ب بسم الله تا نونِ ولا الضالین همه چیز رو بهشون یاد بده

همه ی کارهایی رو که باید انجام بدند و نباید انجام بدند و همه ی تنظیمات لازم و مهم و اینکه چه برنامه هایی بسیار مهم هست و باید نصب کنند و چطور نصب کنند و خلاصه خیلی کمک میکنه به تازه واردها .

اگر حد اقل 5 نفر از دوستان موافقت کنند , بسم الله میگیم و شروع میکنیم البته با کمک همه دوستانِ حرفه ای

علیک سلام!
بسم الله!
به صورت PDF باشه دیگه حرف نداره!
مرسی باشی
...........
کسی نمیدونه کابل tvش رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

fasters7
09-12-2010, 14:19
مهدی جان, ورژن 2.3 همون بیلدی که لینک کردی رو من الان دارم استفاده میکنم, اونقدرها فرقی نکرده (البته یعنی در اون حدی که من بخوام متوجه بشم !) ولی یه سری انیمیشن بهش اضافه شده و یه سری از این جور چیزا. به نظر من که نمی ارزه ارتقا بدی.
(خودم نتونستم بخاطر قطع شدن متوالی اینترنت از rapid share بگیرم, گفتم برام از خارجه دانلود کردن آوردن !!!)

moji2007
09-12-2010, 14:58
سلام دوستان

در مورد نصب آندروئید روی این گوشی باید بگم به جز مصرف شارژ که زیاد هست بقیه چیزها فوق العادست . با اطمینان کامل میگم بهتر از گوشی های اندروئید دار کار میکنه . خیلی روون با سرعت عالی و با این صفحه بزرگش دیگه بهتر از این نمیشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-12-2010, 12:45
سلام دوستان

چطوري ميشه با اين گوشي اسكرين شات گرفت؟

M@hdi-B
17-12-2010, 13:24
سلام دوستان

چطوري ميشه با اين گوشي اسكرين شات گرفت؟

سلام.

با برنامه ShakeAndSave

طرز کارشم سادست .. فرمت فایل رو مشخص و Agree رو تیک می زنید و استارت .. به محلی که می خواید ازش اسکرین شات بگیرید رفته و گوشی رو تکون می دید .. به همین سادگی:46:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-12-2010, 21:25
سلام آقا مهدي
دست شما سلامت باشه لطف كردين .

من اين برنامه ي 97 كيلويي رو نصب كردم اما پيداش نكردم تو گوشي !!!!!

بعد از دانلود روش كليك كردم اما يهو ميره به today !!!!!

با فايل اكسپلورر هم جستجو كردم تو گوشي اما غير از فايل دانلود شده و يه فايل 70 كيلويي تو فولدر ويندوز چيزي يافت نشد و وقتي روش كليك ميكنم يه صفحه سفيد باز ميشه فقط
:(

ميگم يه وقت ويروس ميروس نباشه بزنه دخل گوشي رو بياره داغون شه بره پي كارش ديگه ؟؟؟؟

M@hdi-B
17-12-2010, 21:37
دست شما درد نکنه :13:

این چه حرفیه دوست عزیز؟ فایل رو درست دانلود کردین؟ ناقص نیست؟

metalboys
20-12-2010, 11:50
سلام دوستان
من چند روز پیش به جمع HD2 دارها پیوستم .
امروز hspl کردم قبلش هم همه ی توضیحات تاپیک آموزش HSPL رو خوندم و با موفقیت انجام شد و اون نوشته ی We Hacked it رو دیدم و به گوشی ریسیت شد و ویندوز بالا اومد اما بعد از چند ثانیه هنگ کرد و ریسیت شد و روی ارم htc گیر کرد و من مجبور شدم باتری رو در بیارم . حالا دیگه گوشی بالا نمیاد یعنی اصلا روشن نمیشه مثل اینکه اصلا باتری داخلش نیست و حتی اون صفحه رنگی بوت لودر هم نمیاد (نگه داشتن دکمه ولوم و پاور) حتی شارژر رو هم که وصل میکنم چراغ نارنجی روشن نمیشه اصلا هیچی هیچی .
تو رو خدا کمک کنید فقط چند روزه که گوشی رو با هزار امید و آرزو خریدم . چه اتفاقی برای گوشی من افتاده؟ لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه منم محبتش رو جبران میکم .

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-12-2010, 13:46
سلام دوستان
من چند روز پیش به جمع HD2 دارها پیوستم .
امروز hspl کردم قبلش هم همه ی توضیحات تاپیک آموزش HSPL رو خوندم و با موفقیت انجام شد و اون نوشته ی We Hacked it رو دیدم و به گوشی ریسیت شد و ویندوز بالا اومد اما بعد از چند ثانیه هنگ کرد و ریسیت شد و روی ارم htc گیر کرد و من مجبور شدم باتری رو در بیارم . حالا دیگه گوشی بالا نمیاد یعنی اصلا روشن نمیشه مثل اینکه اصلا باتری داخلش نیست و حتی اون صفحه رنگی بوت لودر هم نمیاد (نگه داشتن دکمه ولوم و پاور) حتی شارژر رو هم که وصل میکنم چراغ نارنجی روشن نمیشه اصلا هیچی هیچی .
تو رو خدا کمک کنید فقط چند روزه که گوشی رو با هزار امید و آرزو خریدم . چه اتفاقی برای گوشی من افتاده؟ لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه منم محبتش رو جبران میکم .

سلام
واقعا متاسفم
إن شاء الله كه حل بشه مشكلتون

در حد اطلات بنده , احتمال بسيار بسيار كمي هست كه عيب از باتري باشه

بايد با يه باتري سالم امتحان كنين تا مطمئن بشين كه از باتري نيست اما احتمال خرابي باتري بسيار ضعيف هست اما صفر نيست

بعد از اينكه از سالم بودن باتري مطمئن شدين , بايد هارد ريست رو دوباره امتحان كنين
اگر جواب نداد متاسفانه ديگه بايد بره نمايندگي

-----------------------

اما جدا از اين جريان , بنده سوالي دارم از همه ي دوستان :

مگر اين برنامه هاي قفل شكسته و ه ك شده چي چي داره كه رامهاي خود اچ تي سي نداره ؟؟؟؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-12-2010, 14:14
دست شما درد نکنه :13:

این چه حرفیه دوست عزیز؟ فایل رو درست دانلود کردین؟ ناقص نیست؟

سلام

نه ناقص نيست چون تد سايت حجمش نود و هفته و فايل من هم همينه

احتمالا با رامهاي جديد كار نميكنه

اما الحمدلله مشكل حل شد
تو نت يه برنامه خوب پيدا كردم
spbscreenshot

handheld.softpedia.com/progDownload/Spb-ScreenShot-Download-60958.html

فقط بايد رو مموري گوشي نصب بشه

البته كم حجمه و هيچ مشكلي نداره

-----------------------

دوستاني كه عاشق برنامه هاي كاربردي هستند , يه برنامه جالب انگيز هست كه كارش خيلي درسته

براي معرفيش اول بايد يه عكس اپلود كنم

ادامه دارد ...

power67
20-12-2010, 21:27
سلام

حاجی بسم الله ما منتظریم:27: دمت گرم:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-12-2010, 23:35
:27:

سلام
چشم

اما همونطور كه گفتم لازمه كه دوستان حرفه اي هم با بنده همكاري كنند تا كم نيارم

راستي اين نيشخند شما معنيش چي هست ؟

power67
23-12-2010, 22:23
سلام
چشم

اما همونطور كه گفتم لازمه كه دوستان حرفه اي هم با بنده همكاري كنند تا كم نيارم

راستي اين نيشخند شما معنيش چي هست ؟
دوستان حرفه ای حاج محمد یاری برسونن:10:
این حرکت،حرکت خیلی باحالی امیدوارم به سرانجام برسه :31: فرمتش pdf باشه که دیگه حرف نداره:40:
<نیشخند، شما معنی مثبتش در نظر بگیر اگه توجه کنی می بینی که سر با یه لبخند بالا پایین میاد یعنی ایول حتما این کار بکنن معنی منفیشم بی خیال:46:

aaeiria
24-12-2010, 13:16

سلام.

مهدی جان شما یک قدم از ما جلوتر بودی چون اولین چیزی که بخواد همون فارسی سازه.:31::11:
سلام
ممنونم
فارسی ساز نمی خوام
یه راهنمایی کلی می خوام
اینکه چه برنامه هایی خوبه روش نصب کنم و چه امکاناتی داره و .......

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-12-2010, 16:02
سلام

دوستان , فايل پي دي اف امكانش نيست چون همه با هم بايد آموزش رو بنويسيم تا اگر كمبودي يا اشتباهي داشت دوستان ديگه اون رو كامل كنند پس بايد در اين تاپيك نوشته بشه .

در ضمن چون مطالب آموزش زياد هست پس توقع نداشته باشين كه يكدفعه همه چيز نوشته بشه

يك چيز ديگه هم هست كه خيلي مهمه و اون اينه كه بيشتر چيزهايي كه در آموزش بيان ميشه قبلا در همين تاپيك مطرح شده اما حالا جمع بندي ميشه در حالا بيش از يك سال گذشته و دوستان حرفه اي خيلي حرفه اي تر شده اند و اين باعث ميشه كه اطلاعات دقيقتر و
جديدتري در اختيارتون بذارند
--------------------------------------

خب ديگه بسم الله بگيم و شروع كنيم

به نظرم بهتره كه مطالب رو دسته بندي كنيم تا اگر كسي خواست چيزي اضافه كنه اول بنويسه كه مطلبش مربوط به كدام قسمته

دسته بندي :

1- كارهاي مقدماتي پس از خريد LIO
( اسم اين گوشي در فرومهاي خارجي ليو هست و در فرومهاي عربي , الأسد , يعني شير

2 - كارهاي مهم براي محافظت از گوشي و باتري و طول عمر اونها

3 - تنظيمات لازم و ضروري

4 - برنامه هاي بسيار ضروري و طرز استفادشون

5 - برنامه هاي كاربردي

از چيزي از قلم افتاده خبر بدين

--------------------------------

در مورد نگهداريش بايد از آب و افتاب و ضربه و افتادن و اينا دور باشه . بايد مغزتون برنامه ريزي بشه تا وقتي گوشي رو دست ميگيرين احساس كنين كه يه نوزاد چند روزه تو دستتونه يعني حسابي مراقبش باشين .
اگه عادت دارين تو كيف يا جيبتون ميذارينش , چيز ديگه اي رو كنارش نذارين خصوصا كليد و پول خرد خودكار فلزي و هر چيزي كه ميتونه بهشون صدمه بزنه
يكي از جيبهاتون رو فقط اختصاص بدين به اين گوشي

اگر در مناطقي كه خاك و شن زياده زندگي ميكنيد , بدونين كه ذرات ريز شن از هر چيزي برنده تر و ساينده تر هست و هميشه بايد مراقب باشين كه جيبتون كاملا تميز باشه يا كيفتون ( خانومها )

حد اقل دو هفته يكبار با برس گرد (دايره اي ) جاروبرقي كاملا تميزش كنين . در پوش باتري و باتري رو هم بردارين و پشت گوشي رو هم با برس جاروبرقي تميز كنين

اگه اون رو در كيف چرمي مخصوص اچ دي تو ميذارين , اون كيف رو هم كاملا تميز كنين تا ذرات شن و خاك بدنه ي كوشي رو خط خطي نكنه گرچه بدنه اش خيلي مقاومه و صفحه اش كاملا ضد خدش هست ( خش غلطه ) اما صد در صد روشن اثر ميذاره .
اما در پوش باتري خيلي آسيب پذير هست . من اين رو از گوشيهاي دست دومي كه تو بازار كويت ديدم فهميدم .

هرگز از ناخن براي فشار دادن روي دكمه ها استفاده نكنين چون به مرور زمان داغونشون ميكنه . فقط از سر انگشت استفاده كنين بدون تماس ناخن با گوشي البته خانومهايي كه ناخوناشون بلنده بايد از قسمتي كه اثر انگشت داره استفاده كنند تا ناخونهاشون به گوشي نخوره .

گوشي رو هرگز روي سنگ و فلز و چيزهايي كه ممكنه خط بندازه روش نذارين خصوصا عدسي دوربين و اطرافش بسيار آسيب پذير هست .

هميشه روي يه چيز نرم بذارين مثل حوله ي خشك و تميز يا دستمال كاغذي دو سه لا يا پتو و بالش و غيره . خلاصه از خودتون بيشتر هواشو داشته باشين .

گوشي موقع كار داغ ميشه خصوصا اگر در حال كار باتري هم شارژ بشه

به نظر من بهتره در اين حالت درپوش باتري رو بردارين و گوشي رو طوري قرار بدين كه پشتش بهتر خنك بشه .مثل موقعي كه به لپ تاپ وصلش ميكنين تا از اينترنت استفاده كنين حسابي داغ ميشه و بايد حتما گرماي گوشي دفع بشه تا روي قطعاتش اثر بد نذاره

براي حفاظت از باتري هم خوبه

-----------------------

براي طول عمر با عزت باتري :

:) بايد وقتي كاملا شارژ ميشه ديگه شارژ رو قطع كنين تا خوبي خالي بشه بعد دوباره شارژش كنين . يعني هميشه شارژ بودن باتري عمرش رو كم ميكنه

-----------------------

يكي از چيزهايي كه باعث هنگ كردن زياد و حتي خرابي گوشي ميشه , برنامه هاي غير استاندارد ( مثل بعضي از رامهاي قفل شكسته و ه ك شده )

و فشار آوردن به گوشي هست . مثلا وقتي برنامه اي رو روشن ميكنيد , صبر كنين تا برنامه كاملا باز بشه و ضمن باز شدنش كار ديگه اي از گوشي نخواين

اگه اين كارها رو انجام بدين من تضمين ميدم كه هفتاد هشتاد درصد هنگ كردنش كم بشه ( تجربه ي شخصي )

-----------------------

چيزهايي كه باعث ميشه باتري زودتر خالي بشه :

فيلم ديدن - آهنگ گوش كردن خصوصا با بلندگوي خود گوشي - نور صفحه ي زياد - از كار انداختن اتوماتيك نور صفحه - بلوتوث - مسنجر - نت گردي - جاهايي كه انتن دهي درست نيست و هي به صفر ميرسه و گوشي مجبور ميشه دنبال شبكه بگرده براي برقراري ارتباط - زنگ موبايل و زنگ مسج طولاني - ويبره - استفاده از اسپيكر در مكالمه - دور بودن از انتن هاي شركت موبايل - بازي ها خصوصا سنگينهاش - واير لس خصوصا اگر فاصلتون از راوتر دور باشه ( من امتحان كردم تا پنجاه متري هم گوشي كار ميكنه اما شيره ي باتري رو ميكشه - استفاده از راوتر گوشي - اگه چيزي از قلم افتاده خبر بدين

-----------------------

ادامه دارد ....

natani
27-12-2010, 22:49
سیستم عامل

ویندوز موبایل 6.5 قابل ارتقا به ویندوز موبایل ۷

قابل ارتقا به ویندوز موبایل ۷ دقیقا یعنی چی؟(پست اول)
رام از طرف خود HTC هست؟
..............................
من همچنان بدنبال کابل TVش هستم!

sunrise07
29-12-2010, 10:50
سلام دوستان ، یکی از رفقام یه اچ دی 2 گرفته ولی کار کردن با وین موبایل رو بلد نیست . چند تا مشکل داره اگه میشه کمک کنید تا حل بشه

اول اینکه نمیدونه چجوری گوشی رو به سیستم وصل کنه

چجوری روش نرم افزار نصب کنه

چجوری به اینترنت جی پی ار اس وصل بشه

ممنون میشم اگه کمک کنید

AryanLand
30-12-2010, 01:07
سلام دوستان ، یکی از رفقام یه اچ دی 2 گرفته ولی کار کردن با وین موبایل رو بلد نیست . چند تا مشکل داره اگه میشه کمک کنید تا حل بشه

ممنون میشم اگه کمک کنید

سلام.

برای اتصال به کامپیوتر اگر ویندوز XP دارید برنامه مایکروسافت اکتیو سینک و اگر ویندوز ویستا یا سون (7 ) دارید برنامه مایکروسافت دیوایس سنتر رو از سایت مایکروسافت بگیرید و نصب کنید.
برای ویندوز موبایل 3 نوع فایل نصبی وجود داره که به ترتیب فراوانی اول فایلهای باپسوند Cab هستند این فایلها رو بعد از انتقال به گوشی با کلیک کردن روشون میتونید نصب کنید.(البته یک روش دیگه هم داره با استفاده از اکتیو سینک که فعلا" از همون راه اول براشون بهتره).
دسته دوم, فایلهای با پسوند Exe ای هستند که با برنامه های نام برده بالا( با توجه به نوع ویندوز) و از طریق ویندوز PC نصب میشن برای اینکار ابتدا گوشی رو با PC سینک میکنید بعد روی فایل Exe کلیک میکنید ابتدا فایلهای مورد نیاز رو رو PC نصب میکنه سپس رو گوشی به شما پیغام میده و اجازه نصب و مسیر نصب رو میخواد.
اما دسته سوم هم فایلهای Exe ای هستند که رو PCاجرا نمیشن و باید به گوشی منتقل شده و اونجا اجرا بشن.ای فایلها بسیار کم هستن (شاید در حد 1 در 1000).
ضمنا" فایلهای Exe دسته دوم رو گوشی اجرا نمیشن و ارور میدن و حتما با برنامه های سینک و از طریق PC باید نصب بشن.
در مورد GPRS هم باید بره تو قسمت کانکشن و تنطیمات رو انجام بده.شما بفرمایید سیم کارتشون چیه تا اموزشش رو خدمتتون لینک بدم.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-12-2010, 02:02

ممنون میشم اگه کمک کنید

سلام

بهشون بگين بيان تو اين سايت عضو بشن و اين تاپيك رو بخونند

مطمئنا هر چي بخوان تو اين تاپيك ياد ميگيرند

فقط بايد با دقت و حوصله بخونند

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-12-2010, 08:45
ادامه آموزش :

در مورد برنامه هاي پر مصرف :

برنامه هاي جي پي اس رو هم بهش اضافه كنين

برنامه هاي جي پي اس گرچه امواجي از موبايل ارسال نميكنه اما به طور مستمر اطلاعات رسيده از ماهواره هاي جي پي اس رو پردازش ميكنه تا سرعت و جهت و ارتفاع و تغيبراتشون رو محاسبه كنه .

بنابراين وقتي كاري باهاش ندارين با استفاده از تاسك مانيجر خاموشش كنين

----------------------------------------

خب حالا گوشي رو خريدين .

مباركه إن شاء الله

اولين كاري كه بايد انجام بدين اين هست كه از ورژن رام مطلع بشين و اگر قديمي هست بايد گوشي رو آپديت كنين

براي آپديت احتياج به كامپيوتر دارين و برنامه اي كه دوست عزيزمون آريان لند بهش اشاره كردند

رامهاي زيادي در نت وجود داره

بعضيهاش قفل شكسته
دستكاري شده هست و گفته ميشه كه حجمش كمتر از رامهاي اصلي اچ تي سي هست

اما من رامهاي اصلي خود شركت رو
ترجيح ميدم چون گارانتي رو باطل نميكنه و خصوصا جديدهاش بسيار كم عيب هست چون بيشتر عيبهاش بر طرف شده و كلا استاندارد هستش .

بعد از نصبش به روشي كه بعدا توضيحش رو ميدم ميتونين حجمش رو كم كنين

بنده پيشنهاد ميكنم رام منطقه ي خليج فارس رو نصب كنين

چون هم خودش فارسي ساز داره هم اينكه رام اصلي خود اچ تي سي هست

اين رام به نام رام عربي مشهوره اما با انتخاب زبان انگليسي , ديگه همه چيز به زبان انگليسي نمايش داده ميشه و ديگه احتياج نداره بگردين دنبال فارسي ساز

خودش هم فارسي ساز داره هم كيبورد فارسي

آدرس آخرين رام كه در ماه اوگست امسال اومده در صفحه ي 254 درج شده كه در سايت اچ تي سي هست

در مورد آپديت يه مسئله مهم رو
بايد حتما بدونين :

در صفحه مخصوص آپديت سايت اچ تي سي دو چيز هست :

rom upgrade

update

وقتي رام رو آپگريد ميكنين , تمام آيديتهاي قبل از خودش رو هم در بر داره و ديگه نيازي به دانلود و نصب آپديتهاي قبلش نيست اما هر آپديتي كه بعد از آپگريد در سايت اچ تي سي هست رو بايد نصب كنين چون خيليهاش هات فيكس هست يعني براي بر طرف كردن يك عيب بايد نصب بشه

مثال :

اگر رام پانزده اوگست امسال رو نصب كردين بعدش بايد آديت پانزده دسامبر رو هم نصب كنين

-----------------------------------
اگر دوست دارين از رامهاي قفل شكسته استفاده كنين بگين تا دوستاني كه با اونها كار كردند براتون توضيح بدن .

---------------------------------

آموزش نصب رام هم در خود سايت اچ تي سي وجود داره و بسيار ساده هست . كافيه با حوصله و دقت دستورالعمل رو انجام بدين والبته انگليسيتون هم بايد قابل قبول باشه
اگر انگليسيتون خوب نيست ميتونين مطالب رو با كمك سايتهاي ترجمه يا برنامه هاي ترجمه تبديلش كنين به فارسي

سايت dik.ir بسيار سايت خوبي هست براي اين كار

-----------------------------------------

خب حالا رام جديد و بروز و آپديتهاي بعدش هم نصب شده و ميريم واسه نصب دو برنامه ي مهم كه از نون شب هم واجبتره .
اول spb backup

دوم resco explorer

در مورد مموري كارد هم بگم كه شما حالا بايد از يك مموري خوب و حد اقل دو گيگا استفاده كنين

قبل از نصبش روي گوشي حتما فورمتش كنين تا تميز و مرتب باشه

بيخودي مموري رو با چيزهاي بيخودي پر نكنيد

يك آرشيو براي عكسها و فيلمهاتون و ديگر فايلهاتون روي يك فلاش يا روي كامپيوترتون درست كنين براي بايگاني فايلهايي كه دارين و سعي كنين كه مموري گوشي رو فقط براي چيزهايي كه استفاده ميكنين به كار ببرين نه براي بايگاني

فايلها رو روي مموري با نظم و ترتيب بايگاني كنين .

براي هر نوع فايل يك فولدر خصوص ايجاد كنين

عكس

فيلم

آهنگ

فايلهاي نوشتاري مثل وورد و اكسل

و برنامه هاي لازم كه فرمتش cab هست ( تا اگر برنامه اي آسيب ديد سريعا حذفش كنين و دوباره نصبش كنين ) .

نكته بسيار مهم :

هرگز مموري رو با گوشي روشن خارج نكنين بلكه اول خاموش كنين بعد خارجش كنين و براي نصب هم همينطور وگرنه ممكنه گوشي ديگه رابط برنامه ايي رو كه روي مموري نصب شده شناسايي نكنه و مجبور ميشين همه رو پاك كنين و دوباره نصب كنين

نكته دوم :

بيخودي گوشي و مموري رو با برنامه هايي كه به درد بخور نيستند پر نكنين

مثال : برنامه اي هست كه گوشي رو مثل ويندوز اكس پي خاموش يا رستارت ميكنه . اين برنامه جز شكل و قيافه چيزي نداره و خود گوشي امكاناتش براي اينكار بيشتره .

من نميدونم شما چند سالتونه اما كوچيكترها مسلما بازيگوش ترند و هي دوست دارند هر چي گيرشون مياد نصب كنند رو گوشي و همين باعث هنگ كردن زياد و حتي خرابي گوشي ميشه

آموزش مختصر نصب برنامه رو گوشي :

فايلها معمولا دو نوعند :

cab كه روي مموري كارد ذخيره ميشن بعد با استفاده از برنامه ي فايل اكسپلورر ميرين سراغش و روش كليك ميكنين . اول طبق معمول يه هشدار ميده ( بي خيالش ميشين و اوكي ميزنين ) بعد براي نصبش از شما ميخواد يا مموري كارد رو انتخاب كنين يا مموري گوشي رو انتخاب كنين . هميشه مموري كارد رو انتخاب كنين مگر براي كيبورد ( تجربه ي شخصي من ) .

نوع دوم همونطور كه دوست عزيزمون توضيح دادن فايلهاي exe هست كه روي كامپيوتر بازش ميكنين بعد از طريق كابل يو اس بي و برنامه ي sync ميفرستينش به گوشي و روي مموري كارد نصبش ميكنين .
-----------------------------

بعد از نصب رسكو اكسپلورر وارد تنظيماتش بشين و اون رو طوري تنظيم كنين كه همه ي فايلها رو نمايش بده ( ظاهر و مخفي و غيره )

برنامه بك آپ تنظيمات نداره .

خب , در قدم بعدي ميريم سراغ تنظيمات مهم و لازم گوشي و پاك كردن رام جديد از چيزهاي بدرد نخور تا حسابي كم حجم بشه
ادامه دارد...

antiriom
30-12-2010, 10:08
سلام دوستان
ديروز با گوشي كار مي كردم يك دفعه هنگ كرد . وقي ريست كردم روي صفحه سفيد با آرم HTC گير كرد هيچ كار ديگه اي نكرد . هارد ريست هم كردم بعد از اينكه پيغام داد Restore كامل شده و مي خواد شروع به Boot شدن بكنه مجددا همان صفحه مياد و كار ديگه اي نمي شه كرد .
مي دونم ممكنه سئوالم تكراري باشه . از دوستان كسي مي دونه چه كار بايد بكنم ؟؟ ممنون مي شم سريع جواب بديد .
در ضمن مشخصان رام و راديو گوشي من :

Rom version : 1.66.415.4
Radio Version : 2.07.51.22-2

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-12-2010, 11:50
سلام دوستان
ديروز با گوشي كار مي كردم يك دفعه هنگ كرد . وقي ريست كردم روي صفحه سفيد با آرم HTC گير كرد هيچ كار ديگه اي نكرد . هارد ريست هم كردم بعد از اينكه پيغام داد Restore كامل شده و مي خواد شروع به Boot شدن بكنه مجددا همان صفحه مياد و كار ديگه اي نمي شه كرد .
مي دونم ممكنه سئوالم تكراري باشه . از دوستان كسي مي دونه چه كار بايد بكنم ؟؟ ممنون مي شم سريع جواب بديد .
در ضمن مشخصان رام و راديو گوشي من :

Rom version : 1.66.415.4
Radio Version : 2.07.51.22-2

اي بابا اين دومين باره ظرف دو روز كه يكي از دوستان گوشيش گيرپاج ميكنه

نكنه آنفولانزاي اچ دي تويي اومده و ما خبر نداريم ؟

دوست عزيز سلام

باتري رو براي مدت طولاني از روي گوشي بردارين مثلا پنج دقيقه بعد نصبش كنين و هارد ريست كنين . اگر راه نيفتاد متاسفانه بايد بره تعميرگاه

هارد ريست آخرين راه براي حل مشكلات گوشي هست و اگر كار نكنه ديگه نميشه كاري كرد

antiriom
30-12-2010, 14:13
دوست عزيز آسموني
سلام
ممنون كه جواب داديد .
ولي با هارد ريست به طريقي كه گفتيد هم درست نشد . يعني ديگه هيچ راهي نداره ؟ با آپديت كردن و عوض كردن رام يا راديو ورژن گوشي درست نميشه ؟؟
لطفا كمك كنيد گوشي زير دست تعميركارها نره ....

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-12-2010, 15:17
دوست عزيز آسموني
سلام
ممنون كه جواب داديد .
ولي با هارد ريست به طريقي كه گفتيد هم درست نشد . يعني ديگه هيچ راهي نداره ؟ با آپديت كردن و عوض كردن رام يا راديو ورژن گوشي درست نميشه ؟؟

سلام

شرمنده كه كاري بيش از اين بر نمياد از بنده ي مخلص

براي نصب رام جديد , گوشي بايد روشن باشه و با كابل يو اس بي به كامپيوتر وصل باشه

من سعي ميكنم تو نت جستجو كنم ببينم كسي راه حلي براش داره

AryanLand
31-12-2010, 00:16
دوست عزيز آسموني
سلام
ممنون كه جواب داديد .

سلام.

با چه روشی هارد ریست میکنید؟:11:

antiriom
01-01-2011, 08:52
سلام

با نگهداشتن دكمه هاي Volume up / down و زدن دكمه Power .
البته همونطور كه گفتم اجازه نمي ده هارد ريست كامل بشه و بعد از اينكه مي زنه Restore كامل شده و مي خاد بوت كنه دوباره همون صفحه سفيد با آرم HTC مياد و ديگه هيچ كاري نمي شه كرد .
لطفا كــــــــــــــــــــــــ ــــمــــــــــــــــــــ ــــــــــك كنيد ... :19:

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-01-2011, 09:32
سلام.

با چه روشی هارد ریست میکنید؟:11:

سلام

طريقه هارد ريست درسته

من تو نت گشتم ديدم خيليها همين مشكل رو دارند !!!

بعضيها پيشنهاد دادند كه سيم كارد و مموري كارد رو بردارين و هارد ريست كنين

يك نفر هم گفته بود كه با فلاش كردن گوشي مشكل رو حل كرده اما من منظورش رو نفهميدم شايد دوستان حرفه اي بدونند يعني چي

------------------------------

دوستان در مورد تنظيم برنامه ي رسكو اكسپلورر يك چيز ديگه هم ضروريه :

اون رو طوري تنظيم كنين كه فقط با دبل كليك فايلها رو باز كنه وگرنه اعصابتون رو داغون ميكنه

هي ميان كليك كنين تا فايلي رو كپي كنين ( مثلا ) اما باز ميشه

------------------------------------

يك سوال هم در مورد مموري كارد دارم :

مموري با ظرفيت زياد مشكلي بوجود نمياره ؟ ( هنگ و منگ و اينا ) .

شما با چند گيگا امتحان كردين اوكي بوده ؟

با تشكر

Amin.M.1986
01-01-2011, 14:58
يك نفر هم گفته بود كه با فلاش كردن گوشي مشكل رو حل كرده اما من منظورش رو نفهميدم شايد دوستان حرفه اي بدونند يعني چي

يك سوال هم در مورد مموري كارد دارم :

مموري با ظرفيت زياد مشكلي بوجود نمياره ؟ ( هنگ و منگ و اينا ) .

در مورد فلش کردن گوشی والا این اصطلاح بیشتر توی گوشی های جاوا به کار میره.. همون ریختن os روی موبایل هست.. احتمالا منظورشون عوض کردن رام باشه.
در مورد قسمت دوم هم نفهمیدم منظورتون از زیاد چیه؟؟ شما بگو چند گیگ میخوای بندازی

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-01-2011, 17:46
در مورد فلش کردن گوشی والا این اصطلاح بیشتر توی گوشی های جاوا به کار میره.. همون ریختن os روی موبایل هست.. احتمالا منظورشون عوض کردن رام باشه.
در مورد قسمت دوم هم نفهمیدم منظورتون از زیاد چیه؟؟ شما بگو چند گیگ میخوای بندازی

سلام

ممنون از توضيحتون

براي فلاش شايد اين سايت بدرد بخوره

techhackz.com/2010/01/flash-your-htc-hd2-or-htc-leo.html

--------------------------

مموري هم منظورم اينه كه دوستان بگن مموريشون چند گيگه و آيا مشكلي داره يا نه آخه من جاس جم داشتم دو گيگ انداختم روش گيرپاچ كرد

البته فرق ليو با اون خيليه اما نميخوام بلا ملايي سرش بياد آخه اگر عمري باقي باشه بايد پنج شش سال ديگه كار كنه

M@hdi-B
01-01-2011, 20:08
من 16 انداخته بودم روش ولی تا 32 رو راحت ساپورت می کنه خیالت راحت up to 32 GB,

AryanLand
01-01-2011, 22:41
مموري هم منظورم اينه كه دوستان بگن مموريشون چند گيگه و آيا مشكلي داره يا نه آخه من جاس جم داشتم دو گيگ انداختم روش گيرپاچ كرد

سلام.

قربان گوشی JasJam واسه این به قول شما گیر پاج کرده که اصلا" SDHC رو ساپورت نمیکنه و مموری هم از 2 به بالا فقط با این تکنولوژی عرضه میشه.ضمن اینکه همون گوشی هم با نصب فایل Patch برای SDHC میتونه تا 8 رو به راحتی ساپورت کنه.:11:

Amin.M.1986
02-01-2011, 17:46
سلام

تا 16 گه دیدم و هیچ مشکلی نداشت و 32 هم شنیدم.. مشکلی پیش نمیاد .. سعی کن مموری رو حتما توشیبا بخری.. آدرس نداشتی پیغام خصوصی بده واست آدرس یه مغازه دار کاردرست تو علاالدین رو بفرستم.

M@hdi-B
04-01-2011, 20:16
سلام

آندروئید رو اچ دی2 بصورت نند در اومد بالاخره:

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-01-2011, 13:21
سلام دوستان

غير از كيبوردهاي موبيديو و فينگر كيبورد , آيا كيبورد فارسي يا عربي ديگري هم هست ؟

----------------------------------------------

آيا ميشه از اين گوشي فاكس فرستاد ؟

AryanLand
08-01-2011, 22:48
سلام دوستان

غير از كيبوردهاي موبيديو و فينگر كيبورد , آيا كيبورد فارسي يا عربي ديگري هم هست ؟

----------------------------------------------

آيا ميشه از اين گوشي فاكس فرستاد ؟

سلام.

بله کیبوردهای بسیار دیگه ای هم هست مثل اس پی بی کیبورد یا رسکو کیبورد .....:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-01-2011, 00:51
سلام.

بله کیبوردهای بسیار دیگه ای هم هست مثل اس پی بی کیبورد یا رسکو کیبورد .....:11:

سلام
:10:
تشكر از پاسختون
اس پي بي و رسكو فارسي هستند يا مثل فينگر كيبورد مولتي لنگويج هستند ؟
من يادمه كيبورد اس پي بي رو يك سال پيش نصب كردم اما فقط انگليسي بود

ممنون ميشم اين رو هم توضيح بدين
:11:

AryanLand
09-01-2011, 01:11
سلام
تشكر از پاسختون
اس پي بي و رسكو فارسي هستند يا مثل فينگر كيبورد مولتي لنگويج هستند ؟
من يادمه كيبورد اس پي بي رو يك سال پيش نصب كردم اما فقط انگليسي بود

ممنون ميشم اين رو هم توضيح بدين

سلام.

خیر مولتی هستن و فکر میکنم حدود 25 تا 30 تا زبان رو ساپورت میکنن.ای پی بی ال که نصب میکنید انگلیسی عربی و....رو ساپورت میکنه برای فارسی کردنش یک فایل اسکین هست که باید کپی بشه تو فولدر اسکین که تو پوشه اس پی بی کیبورد بعد از نصب ساخته میشه.در واقع فایل اسکین محتوی زبان فارسی رو با فایل اسکین اصلی تعویض میکنید.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-01-2011, 20:35
سلام دوستان

یک کال رکوردر که رو این گوشی خوب کار کنه سراغ دارین ؟

بنده یکی پیدا کردم امتحانش کردم اما فقط صدای خودم رو ضبط میکنه !!!!!!

:31:

Amin.M.1986
11-01-2011, 18:42
سلام دوستان

یک کال رکوردر که رو این گوشی خوب کار کنه سراغ دارین ؟

بنده یکی پیدا کردم امتحانش کردم اما فقط صدای خودم رو ضبط میکنه !!!!!!

resco رو امتحان کن دوست عزیز:10:

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-01-2011, 02:47
سلام . دستتون سلامت باشه . من آخرين ورژن رسكو رو از سايت خودش دانلود كردم اما باز هم صداي اون طرف خط انگار كه از ته چاه در مياد !!!!

خيلي ضعيفه . البته كلي تنظيمات داره با همش ور رفتم اما باز هم اوني كه بايد باشه نيست

كلا همينجوريه يا من درست تنظيمش نكردم ؟

در ضمن در مورد فرستادن و دريافت فكس هم من با شركت موبايل اينجا تماس گرفتند گفتند اشتراك خط فكس چهار هزار تومن در ماه هست و ارسال و دريافت فاكس هم دقيقه اي چهل تومنه

ايران هم همينجوريه ؟

آيا كسي از شما دوستان تا حالا فكس فرستاده از اين گوشي ؟

با تشكر

antiriom
13-01-2011, 08:23
سلام دوستان
نظرتون راجع به نصب آندورييد بر روي لئو چيه ؟؟:13:

man7tomani
13-01-2011, 11:45
از دوستان کسی یه نوت پد قوی برای این گوشی سراغ نداره؟ یا بشینیم خودمون بنویسیم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-01-2011, 14:54
سلام دوستان
نظرتون راجع به نصب آندورييد بر روي لئو چيه ؟؟:13:

سلام
نظر شخصي بنده :

چنگي به دل نميزنه

اما بعضي از دوستان نصب كردند و ميگن خوبه

اگه دوست دارين تو سايت يوم تيوب ميتونين ببينينش

در قسمت جستجو بنويسين
hd2 Android

موفق باشين

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-01-2011, 10:30
سلام
بنده كيبورد رسكو رو نصب كردم اما چند تا مشكل دارم

حروف ط و چ نداره !!!!!!!

اون اسكينهاي رنگ و وارنگ رو هم دانلود كردم و نصب كردم
resco.net/competition/default.aspx

اما به ليست اسكينها اضافه نشد

كسي ميدونه مشكل از چيه ؟

با تشكر از وقتتون

AryanLand
16-01-2011, 23:48
سلام
بنده كيبورد رسكو رو نصب كردم اما چند تا مشكل دارم

حروف ط و چ نداره !!!!!!!

اون اسكينهاي رنگ و وارنگ رو هم دانلود كردم و نصب كردم
resco.net/competition/default.aspx

اما به ليست اسكينها اضافه نشد

كسي ميدونه مشكل از چيه ؟

با تشكر از وقتتون

سلام.

اون اسکینها که باید اضافه بشه اما اگر بازم مشکل دارید من کیبورد SPB رو پیشنهاد میکنم که سالهاست خودم دارم استفاده میکنم و کوچکترین مشکلی نداره.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-01-2011, 15:37
سلام دوستان

يكي از دوستان من تو تهران ميخواد اون رام عربي رو از سايت اچ تي سي دانلود كنه اما سايت ميگه اين رام براي گوشي شما مناسب نيست !!!!

علتش چيه ؟ آي پي ايران ؟

آيا كسي از شما دوستان اين رام رو دانلود نكرده در ايران ؟

مشكلي نداشتين ؟

جواب فوري لطفا

با تشكر

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-01-2011, 13:09
سلام

با نگهداشتن دكمه هاي Volume up / down و زدن دكمه Power .
البته همونطور كه گفتم اجازه نمي ده هارد ريست كامل بشه و بعد از اينكه مي زنه Restore كامل شده و مي خاد بوت كنه دوباره همون صفحه سفيد با آرم HTC مياد و ديگه هيچ كاري نمي شه كرد .
لطفا كــــــــــــــــــــــــ ــــمــــــــــــــــــــ ــــــــــك كنيد ... :19:

سلام
شما مشكلتون حل شد ؟

اگه آره , چطوري ؟

Diego
20-01-2011, 18:43
سلام دوستان

يكي از دوستان من تو تهران ميخواد اون رام عربي رو از سايت اچ تي سي دانلود كنه اما سايت ميگه اين رام براي گوشي شما مناسب نيست !!!!

علتش چيه ؟ آي پي ايران ؟

آيا كسي از شما دوستان اين رام رو دانلود نكرده در ايران ؟

مشكلي نداشتين ؟

جواب فوري لطفا

با تشكر

خب واسه دانلود از سایتش سریال گوشی رو میخواد،از روی اون میفهمه:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-01-2011, 22:53
سلام يعني اگر سريال گوشيم رو بهش بدم كار تمومه ؟

منظورم برا نصبشه . راحت نصب ميشه ؟

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

--------------------------------------------
دوستان كيبورد اس پي بي إعراب داره ؟

AryanLand
21-01-2011, 00:25

سلام.

منظورتون چیه؟:11:

Diego
21-01-2011, 01:02
سلام يعني اگر سريال گوشيم رو بهش بدم كار تمومه ؟

منظورم برا نصبشه . راحت نصب ميشه ؟

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

--------------------------------------------

این سریال رو واسه اینکه لینک دانلود در اختیارتون بذاره میخواد.باید تو سایتش،قسمت دانلود رام سریال گوشی رو وارد کرد.
واسه نصبش هم من تا به حال رام نصب نکردم.دوستان بهتر میتونن جواب بدن.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-01-2011, 01:02
سلام.

منظورتون چیه؟:11:

سلام عليكم . خسته نباشين

منظورم اَ اِ اُ هست يعني به عنوانِ مثال : ميشه بنويسيم

بِسْمِ الله الرَحْمنِ الرحيمْ ؟

با تشكر

AryanLand
21-01-2011, 22:47
سلام عليكم . خسته نباشين

منظورم اَ اِ اُ هست يعني به عنوانِ مثال : ميشه بنويسيم

بِسْمِ الله الرَحْمنِ الرحيمْ ؟

با تشكر

سلام.

بله داره.:11:

M@hdi-B
23-01-2011, 20:26
تبریک می گم ویندوز فون7 هم رو اچ دی2 پورت شد+فیلمبرداری 720p

البته خبر مال 10 روز پیشه:31:

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-01-2011, 21:08
تبریک می گم ویندوز فون7 هم رو اچ دی2 پورت شد فیلمبرداری 720p

سلام
امتحان چيزي كه تازه اومده بازار هميشه براي من تجربه ي ناخوشايندي بوده .
بهتره صبر كنيم تا خوب همه امتحان كنند ببينيم چي از آب در مياد .

اين رامي كه الان دارم ازش راضيم . ميترسم ناشكري كنم برم ويندوز سون نصب كنم دوباره مشكلات و هنگ كردنها و اينها شروع بشه .

اما حتما تو سايت يوتيوب هستش . بريم ببينيم چه شكليه و مردم چي ميگن تا بعد ببينيم خدا چي ميخواد .

ممنون از اين خبر
خير پيش

fasters7
27-01-2011, 11:31
تبریک می گم ویندوز فون7 هم رو اچ دی2 پورت شد+فیلمبرداری 720p

سلام
ممنون از اطلاع رسانی آقا مهدی
الان هم اندروید برای hd2 نند شده, هم wp7 بصورت نند میاد بالا, یعنی هردوتا رو وقتی که بریزین و اجرا کنین, یکراست میرن توی خودشون, نه مثل قبل که لازم بود اول windows 6.5 بیاد بالا, بعد وارد اندروید بشین
من به شخصه هردوتا رو تست کردم. اندروید نند که شاهکاره, خیلی عالی کار میکنه, ویندوز فون هم تست کردنش جالبه, از لحاظ کار گرافیکی " خـــــــــــــــــــــــی لی " عالی کار کردن. ولی تا جایی که من دیدم, این سیستم عامل برای یک کاربر عادی و نرمال که کارایی زیادی از گوشی نمیکشه خیلی خوبه, ولی برای یک کاربر حرفه ای که تنظیمات زیادی انجام میده خیلی ابتدایی هستش (به قول یکی از دوستانم, طی 10 دقیقه کل اش رو میشه دید ! همه ی منو ها و تنظیمات و ... ) ولی دوباره برای یک کاربر خیلی حرفه ای که با برنامه نویسی منو های خودش رو ترتیب بده باز به نظر چیز خوبیه. البته که هنوز اولش هستش که این سیستم عامل اومده, و باید یکم بهش مهلت بدیم.

من شدیدا به همه ی دوستان توصیه میکنم که سیستم عامل های جدید رو قبل از تعویض گوشی حتما تست کنن

با آپدیت هایی که برای hd2 اومده, من تا الان اندازه ی 1.5 میلیون سود کردم ! هم انواع گوشی اندروید رو (سیستم اش) تست کردم, هم الان ویندوز فون, سیستم عامل کامپیوتر اوبونتو هم که روش نصب میشه ولی هنوز تست اش نکردم.

و آخرین خبر اینکه با کار جدیدی که بچه های xda کردن, به نظر میشه همزمان اندروید و ویندوز فون رو روی sd card داشت ! (خفن بودن این کار به اینه که وقتی ویندوز فون میریزین خودش sd card رو فرمت میکنه و ازش یه جور دیگه استفاده میکنه, حالا اینکه این دوتا چطوری کار میکنن معلوم نیست ! الب@ توی این پست توی xda نوشته که برای اینکار به دوتا sd card احتیاج دارین, ولی باز هم خیلی کار خفنی کردن ...

در آخر هم یه جمله از phone arena که راجع به گوشی ما میگه :

Even though the HTC HD2 is now more than a year old, it still packs some muscle comparable with today's high-end handsets

(با اینکه بیش از یکسال از عمر hd2 میگذره, ولی هنوز یک سری عضله (توانایی) داره که با high end (خفن ترین گوشی ها ! :دی ) های الان هم قابل مقایسه هستش.

لینک پست xda در مورد استفاده از دو سیستم عامل روی گوشی :

لینک پست phone arena در مورد استفاده از دو سیستم عامل روی گوشی :

new_solid
04-02-2011, 16:50
باتری این گوشی چقدر شارژ نگه میداره ؟

Diego
05-02-2011, 01:06
باتری این گوشی چقدر شارژ نگه میداره ؟
یک روز و نیم.اگه خیلی کم مصرف کنی 2 سه روز.

new_solid
05-02-2011, 10:06
یک روز و نیم.اگه خیلی کم مصرف کنی 2 سه روز.
پس انقدریم مشکل شارژ نداره

virgin_spring
05-02-2011, 20:49
سلام ، چجوری باید ویندوز گوشی رو عوض کرد ، گوشیم ایراد پیدا کرده می خوام روش نصب ویندوز رو گوشی رو یاد بگیرم . ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-02-2011, 21:05
سلام ، چجوری باید ویندوز گوشی رو عوض کرد ، گوشیم ایراد پیدا کرده می خوام روش نصب ویندوز رو گوشی رو یاد بگیرم . ممنون

سلام

هارد ریست رو امتحان کردین ؟

ییشتر مشکلات با هارد ریست درست میشه .

اگه با هارد ریست هم درست نسد باید رام جدید بریزین روش که یک دفعه آپگرید هم بشه

اگه انگلیسی بلدین و کامپیوتر هم و اینترنت سریع هم دارین , مینونین از سایت خود اچ تی سی دانلود کنین اخرین رام رو .

این ادرسشه

البته این رام مخصوص خاور میانه هست که خودش فارسی ساز داره

رام 15-8-2010

رامهای دیگه ای هم در سایت اچ تی سی هست اما بدون فارسی ساز هست و بعدش باید فارسی ساز نصب کنین روش

روشِ نصبش هم تو همون سایت توضیح داده فقط باید هر چی نوشته مو بمو اجرا کنین تا رام بدون مشکل نصب بشه .

قبلش از مسجها و شماره تلفوناتون پک اپ بگیربن با اس پی بی بک اپ

moslem-visual
06-02-2011, 14:22
عذر میخوام اگه سوالم تکراری هست اما مساله ی مهم برای من اینه که اندازه ی گوشی اذیت نمیکنه؟! میدونم که گوشی نازک هست اما ارتفاع و پهناش چی؟ من همیشه توی جیل شلوار جینم گوشیم رو میزارم و با اینکه الان یه الجی آرنای 3 اینچی دارم بازم برام بیرون اواردن و گذاشتنش سخته - شما چطوری حملش میکنید؟ متاسفانه کت و شلواری نیستم وگرنه مشکلی نبود! ممنون :19:

moslem-visual
06-02-2011, 16:59
یه سوال دیگه - صفحه نمایش این گوشی ذاتا 65k رنگی هست یا 16 میلیون هست و در ویندوز به این تعداد رنگ محدوده؟ مثلا اندروید نصب بشه 16 میلیون رو ساپورت میکنه؟

virgin_spring
07-02-2011, 00:15
سلام

هارد ریست رو امتحان کردین ؟

ییشتر مشکلات با هارد ریست درست میشه .

اگه با هارد ریست هم درست نسد باید رام جدید بریزین روش که یک دفعه آپگرید هم بشه

اگه انگلیسی بلدین و کامپیوتر هم و اینترنت سریع هم دارین , مینونین از سایت خود اچ تی سی دانلود کنین اخرین رام رو .

این ادرسشه

البته این رام مخصوص خاور میانه هست که خودش فارسی ساز داره

رام 15-8-2010

رامهای دیگه ای هم در سایت اچ تی سی هست اما بدون فارسی ساز هست و بعدش باید فارسی ساز نصب کنین روش

روشِ نصبش هم تو همون سایت توضیح داده فقط باید هر چی نوشته مو بمو اجرا کنین تا رام بدون مشکل نصب بشه .

قبلش از مسجها و شماره تلفوناتون پک اپ بگیربن با اس پی بی بک اپ
سلام و خیلی ممنون ، چجوری باید هارد ریست کنم؟

AryanLand
07-02-2011, 00:53
سلام و خیلی ممنون ، چجوری باید هارد ریست کنم؟

سلام.

شما گوشی برای هارد ریست به روش زیر عمل کنید .البته باید بدونید که همه اطلاعاتی که روی حافظه داخلی هست پاک میشه.مثل کانتکتها ,اس ام اس و.....
برای هارد ریست کردن میتونید از حالت سخت افزاری استفاده کنید به این صورت که:
1: گوشی رو خاموش کنید.
2: دکمه های کم کردن و زیاد کردن صدا رو همزمان بگیرید.
3: همزمان با دکمه های صدا کلید روشن کردن گوشی رو هم بگیرید تا روشن بشه وقتی روشن شد (ویبره کرد) کلید روشن کردن رو رها کنید ولی کلیدهای صدا رو همچنان بگیرید تا این پیغام رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلید هارو رها کنید و کلید زیاد کردن صدا رو بزنید تا گوشی هارد ریست بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem-visual
08-02-2011, 11:17
بزارید جواب یکی از سوالام رو خودم بدم، بلکم یکی دیگه دنبالش بود و کسی جواب نداد بهش :2:

- صفحه نمایش از نظر سخت افزاری میتونه 16 میلیون رنگ نشون بده؟
نخیر! صفحه نمایش HD2 تا 16 بیت رنگ رو ساپورت میکنه و در ضمن این 65000 رنگ بودن هم محدودیت ویندوز 6.5 نیست، اگر شرکتی بخواد این سیستم عامل تا 24 بیت (16 میلیون رنگ) رو میتونه ساپورت کنه اما دلیل اصلی باری هست که این تعداد رنگ بر حافظه ی گوشی و همینطور پنجره ی بافر گرافیکی وارد میکنه و برای اینکه پردازنده های این نوع گوشی و همینطور حافظه شون برای کارای دیگه آزاد باشه از 16 بیت رنگ استفاده میکنن.

عملا تفاوت خاصی بین تصاویر 16 بیتی و 24 بیتی با چشم انسان دیده نمیشه مگر در تصاویر دارای گرادیانت و تیره. در ضمن گوشی هایی که 265000 رنگ رو نشون میدن عملا از حافظه و پنجره ی 24 بیتی استفاده میکنند چون 18 بیت در معماری گوشی ها اصلا قابل پیاده سازی نیست لذا در حافظه ی 24 بیتی 18 بیت ذخیره میکنن.

برای مشاهده ی تفاوت بین نمایش 16 بیتی و 24 بیتی یک برنامه ی چند کیلوبایتی هستش که البته برای اجرا باید .Net framework 2.0 روی کامپیوترتون نصب باشه - اونجا اگه یه عکس رو Open کنید در 4 حالت 16 میلیون رنگ، 256000 رنگ، 56000 رنگ و 4000 رنگ بهتون نشون میده تا خودتون مقایسه کنید.

tirdad_60
08-02-2011, 19:30
سلام
آیا این گوشی بدون رم هنگ میکنه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-02-2011, 21:25
سلام
آیا این گوشی بدون رم هنگ میکنه؟

سلام

میشه سوالتون رو واضح تر بگین

=====================================

دوستان , اچ تی سی ديروز یک رام جدید عرضه کرده

ROM Version: 3.14.421.2

اونهایی که ورژنِ گوشیشون تو این مایه هست میتونند نصبش کنند . اما برای اونهایی که رامِ خاور میانه نصب کردند مناسب نیست .

tirdad_60
08-02-2011, 22:51
سلام
دوست من یه دونه از این گوشی رو خریده اما نتونسته باهاش کار کنه!!!
گوشی رو داد به من!!
میگفت اگر رم sdداخل گوشی نباشه هنگ میکنه؟

گوشی رو هارد ریست کردم عربی شد دیگه انگلیسی نمیشه
اگه لطف کنید رام رسمی انگلیسی و آموزش نصب رو هم لینک بدید ممنون میشم
در واقع میخوام گوشی انگلیسی باشه اما فارسی بشه خوند اس ام اس و ...

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-02-2011, 00:52
سلام
دوست من یه دونه از این گوشی رو خریده اما نتونسته باهاش کار کنه!!!
گوشی رو داد به من!!
میگفت اگر رم sdداخل گوشی نباشه هنگ میکنه؟

گوشی رو هارد ریست کردم عربی شد دیگه انگلیسی نمیشه
اگه لطف کنید رام رسمی انگلیسی و آموزش نصب رو هم لینک بدید ممنون میشم
در واقع میخوام گوشی انگلیسی باشه اما فارسی بشه خوند اس ام اس و ...

سلام

عجب دوستِ خوبی دارینا

میگم اگه شما هم سر ازش در نمیارین بدینش به من اینقد خودتون رو اذیت نکنین

این گوشی اولش که اومد بازار خیلی اذیت میکرد . هنگ میکرد . فارسی ساز براش نبود بعد هم که فارسی ساز اومد کلمه ها وارونه بود .

امل حالا اوکی شده

سیستم عاملی که گوشی با اون کار میکنه اسمش رام هست

رامها انواع مختلفی داره با زبانهای مختلف

شما دو راه دارین

یا یکی از رامهای جدید این گوشی رو از سایت خودش دانلود کنین و نصب کنین و بعد روش فارسی ساز نصب کنین تا فارسی رو بخونه و بعد یک کیبورد فارسی هم براش نصب کنین

یا یکی از رامهای غیر استاندارد و قفل شکسته و دستکاری شده رو نصب کنین با فارسی ساز و کیبورد فارسی .

اما بهتره رام استاندارد نصب کنین که ایمنیش بیشتره

تو دو سه صفحه ی قبل توضیح نصب رام هست

یکی از رامهای خود اچ تی سی ، رام خاور میانه هست که خودش فارسی ساز و کیبورد فارسی هم داره

همین لینکی که تو مطلب قبلی نوشتم لینک رام خاور میانه هم هست

باید رام 15-8-2010 رو نصب کنین

خلاصه همه چیز تو 3-4 صفحه آخر هست . با حوصله بخونینشون و رام مورد نظرتون رو نصب کنین

اگر هم رام اندروید که مالِ گوگل هست رو دوست دارین بگین تا دوستان لینکش رو بذارن

موفق

tirdad_60
09-02-2011, 22:33
سلام
من رام رو عوض کردم اما الان یه اروری میده مربوط به صدا گاهی اوقات روی صفحه ظاهر میشه
دلیلش چیه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-02-2011, 17:18
سلام .

چي نوشته تو پيام ارور؟

Diego
10-02-2011, 19:30
بچه ها،کسی تونسته این Remote desktop اش رو راه بندازه؟
من هم با wi fi هم با بلوتوث شبکه ی adhoc درست کردم،Ip رو هم با پسورد وارد کردم(دقیقاً مو به مو تمام کارها رو اجرا کردم) ولی هیچ جوره کانکت نمیشه.

tirdad_60
11-02-2011, 20:39
سلام
a problem has occurred with audiomanager_eng.exe

این ایراد مربوط به وین موبایل هست ؟ یا سخت افزار؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-02-2011, 21:22
سلام
a problem has occurred with audiomanager_eng.exe

این ایراد مربوط به وین موبایل هست ؟ یا سخت افزار؟

سلام
احتمال زیاد از سافت ویر هست

برای اینکه مطمئن بشین که مشکل از کجاست , هارد ریست کنین و بعدش هیچ برنامه ای نصب نکنین ببینین آیا مشکل برطرف شده یا نه

اگر بر طرف شد معلوم میشه رام سالم هست و مشکل از چیز دیگه ای هست .

tirdad_60
11-02-2011, 21:52
بهترین فارسی ساز چی پیشنهاد میکنید؟
این نمایشگر آب و هوا برای آپدیت شدن اتصال برقرار میکنه /
هزینه زیادی داره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-02-2011, 22:46
ن
هزینه زیادی داره؟

سلام
اگر که بسته ده هزارتومنیِ نامحدودِ یکماهه بخرین دیگه مشکلی نداره . میتونین تنظیمش کنین تا اتوماتیک وار هر روز یکبار اپدیت بشه

اما اگر از اینترنت کیلوبایتی استفاده میکنین , فکر کنم برای هر اپدیت حداقل بیست سی تومن میشه 200-300 ریال

البته اگر مشکل بودجه ندارین بسته نامخدود یکماهه بهتره
اینترنت رو میذاره نو جییبون

rezapr2
11-02-2011, 23:06
اين كد نامحدودو كي بلده
البته ميدوونم جاش نيست

M@hdi-B
12-02-2011, 08:02
بهترین فارسی ساز چی پیشنهاد میکنید؟
هزینه زیادی داره؟
MOBiDIV_Arabware_440

اين كد نامحدودو كي بلده
البته ميدوونم جاش نيست

به 8088 یه اس بده ببین چی میگه

فکر کنم همین باشه :46:

ahmad56
12-02-2011, 20:38
سلام بچه ها. من گوشیمو دستکاری کردم ویندوزش عربی شده.چیکار باید بکنم ؟ممنون

Ali_p30
13-02-2011, 01:47
سلام دوستان
1-چطوری میتونم دوتا گوشیرو با wifi شبکه کنم؟(خودم HD2 دارم)
2-وقتی شبکه شد چطوری از تو گوشی خودم با استفاده از wifi برای اون یکی گوشی اطلاعات بفرستم؟(مثل بلوتوث ولی با wifi ز)

یه سوال دیگه:
وقتی گوشی زنگ میخوره اگه گوشیرو برگردونی سایلنت میشه
حالا میشه کاری کرد که این اتفاق برای وقتی که داری آهنگ گوش میکنی هم بیفته؟؟ یعنی وقتی آهنگ در حالت play هست اگه گوشی رو برگردونی puse بشه مثل omnia

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-02-2011, 08:32
سلام بچه ها. من گوشیمو دستکاری کردم ویندوزش عربی شده.چیکار باید بکنم ؟ممنون

سلام
setting > multilingual support > control > english

براي فارسي شدن کیبورد

setting > multilingual support > country > iran

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-02-2011, 08:45
سلام

آپدیت امنیتی اومده برای لیو و چند گوشی دیگه

Update for HTC Touch Pro2/HTC HD2/HTC Touch Diamond2/HTC HD mini Peep Security update
This update for HTC Touch Pro2/HTC HD2/HTC Touch Diamond2/HTC HD mini updates the security mechanism in HTC Peep.
Date : 2011-02-10 Category : Update

لینکش

isbn
14-02-2011, 16:02
سلام دوستان درست هست که دیگه HD2 چینی شده؟
و دیگه تایوان نیست؟
HD7 چطور؟

Diego
14-02-2011, 16:13
سلام دوستان درست هست که دیگه HD2 چینی شده؟
و دیگه تایوان نیست؟
HD7 چطور؟
از ابتدا توی هر دو سایت تولیدی چین و تایوان تولید میشد.

saman3230
14-02-2011, 22:38
سلام

یه مشکلی برم پیش اومده که از دوستان خواهش می کنم که کمکم کنند

چند روز پیش روی گوشیم یه سری آهنگ ریختم از اون موقع به بعد وقتی حدود 10 20 ثانیه از آهنگ رو می خونه این پیغام ظاهر میشه می خواستم بدونم مشکل چیه ؟

رم رو که بر می دارم بدون مشکل کار می کنه

حالا می خوام بدونم چه بلایی سره رم اومده و چه جوری حل میشه ؟

این توضیح رو بدم که 2بارهم گوشی رو ریست کردم

ممنونم

tirdad_60
15-02-2011, 18:32
سلام
گوشی من هم همچین مشکلی داره تو فرومهای خارجه به این نتیجه رسیدند که بخاطر تگ کد موسیقی ها هست و پیشنهاد دادند
تراک ها رو با وینمپ یا تگ ادیتور یا پاک کنید یا همه رو به یک تگ کد تغییر بدید بعد از طریق نرم افزار گوشی به گوشی انتقال بدید
من وقت نکردم تست کنم شما تست کنید شاید جواب بده

راستی این گوشی زود شارژ خالی میکنه من مجبورم هر روز بزنم شارژ !!!

isbn
15-02-2011, 23:30
از ابتدا توی هر دو سایت تولیدی چین و تایوان تولید میشد.

میدونم میخوام ببینم الان HD2 تایوان دیگه تولید نمیشه ؟
گیر میادأ؟\

الان با توجه به مشکلات hd7 آیا بهتر نیست همین HD 2 رو آدم بگیره؟
مشکلات منظورم همین قضیه نبود بلوتوس و دریافت و انتقال فایل؟

man7tomani
15-02-2011, 23:50
راستی این گوشی زود شارژ خالی میکنه من مجبورم هر روز بزنم شارژ !!!
واسعه این قضیه راه حلی نیست ؟

Diego
16-02-2011, 01:54
میدونم میخوام ببینم الان HD2 تایوان دیگه تولید نمیشه ؟
گیر میادأ؟\

الان با توجه به مشکلات hd7 آیا بهتر نیست همین HD 2 رو آدم بگیره؟
مشکلات منظورم همین قضیه نبود بلوتوس و دریافت و انتقال فایل؟
فکر نکنم تایوانی پیدا بشه.البته اصلاً فرق نمیکنه.سخت افزار و نرم افزار دقیقاً یکیه.
خب مسلماً مایکروسافت برای اینکه فروش گوشیهایی که سیستم عامل Windows phone دارن زیاد بشه مطمئناً پشتیبانی از winodws mobile ها رو کم میکنه...یعنی کلاً برنامه ها میرن سمت ویندوز جدید.
گوشیهای آندروئید هم فوق العلاده ان.
البته HD7 هم قیمتش خیلی پائین اومده و میصرفه خریدش...

واسعه این قضیه راه حلی نیست ؟
کم کردن نور صفحه،خاموش کردن بلوتوث+وای فای(اگه احیاناً روشن هستن به صورت دائم)

isbn
16-02-2011, 14:08
فکر نکنم تایوانی پیدا بشه.البته اصلاً فرق نمیکنه.سخت افزار و نرم افزار دقیقاً یکیه.
خب مسلماً مایکروسافت برای اینکه فروش گوشیهایی که سیستم عامل Windows phone دارن زیاد بشه مطمئناً پشتیبانی از winodws mobile ها رو کم میکنه...یعنی کلاً برنامه ها میرن سمت ویندوز جدید.
گوشیهای آندروئید هم فوق العلاده ان.
البته HD7 هم قیمتش خیلی پائین اومده و میصرفه خریدش...

کم کردن نور صفحه،خاموش کردن بلوتوث+وای فای(اگه احیاناً روشن هستن به صورت دائم)

ممنون میدوم جاش اینجا نیست اما اگه میشه آخرین قیمت HD7 بدون گارانتی رو هم بگید .
ممنون.

Diego
16-02-2011, 16:46
ممنون میدوم جاش اینجا نیست اما اگه میشه آخرین قیمت HD7 بدون گارانتی رو هم بگید .
ممنون.

خواهش میکنم.من خودم 590 قیمت گرفتم.منتها واسه تهران نیست این قیمت.اونجا ارزون تر پیدا میکنید.

Anathema&sin
22-02-2011, 13:42
سلام

من امروز داشتم با گوشی ور میرفتم توی گوشی ی فایل به اسم Value add installer بود وقتی اجرا شد باعث شد کلا زبان گوشی بهم بریزه سیستم 2-3 بار ریست شد و آخرش با زبان عربی اومد بالا یعنی همه ی منو ها عربی شده بود
بعد خواستم دوباره گوشی رو برگردونم به زبان انگلیسی ی فارسی ساز به اسم هیراد ریختم رو گوشی که تا حدودی مشکلات رو حل کرد اما هنوز ی چند تا فایل مونده که اسمشون عربی هست. از توی تنظیمات خود دستگاه هم English رو انتخاب کردم اما مشکل کامل حل نشده.

میخواستم از دوستان خواهش کنم منو راهنمائی کنید که چطوری میتونم روی گوشی زبان انگلیسی داشته باشم یعنی تموم منوها انگلیسی باشه و در کنارش زبان فارسی هم برای مسج داشته باشم

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-02-2011, 16:31
سلام

من امروز داشتم با گوشی ور میرفتم توی گوشی ی فایل به اسم Value add installer بود وقتی اجرا شد باعث شد کلا زبان گوشی بهم بریزه سیستم 2-3 بار ریست شد و آخرش با زبان عربی اومد بالا یعنی همه ی منو ها عربی شده بود
بعد خواستم دوباره گوشی رو برگردونم به زبان انگلیسی ی فارسی ساز به اسم هیراد ریختم رو گوشی که تا حدودی مشکلات رو حل کرد اما هنوز ی چند تا فایل مونده که اسمشون عربی هست. از توی تنظیمات خود دستگاه هم English رو انتخاب کردم اما مشکل کامل حل نشده.

میخواستم از دوستان خواهش کنم منو راهنمائی کنید که چطوری میتونم روی گوشی زبان انگلیسی داشته باشم یعنی تموم منوها انگلیسی باشه و در کنارش زبان فارسی هم برای مسج داشته باشم
سلام

ورژنِ روم چی هست ؟
ROM VERSION ?

tirdad_60
27-02-2011, 22:17
سلام
به دلایلی مجبور شدم گوشی رو هارد ریست کنم
حالا بعد از نصب mobidiv حروف سروته هستند
چرا؟

AryanLand
05-03-2011, 23:31
سلام
به دلایلی مجبور شدم گوشی رو هارد ریست کنم
حالا بعد از نصب mobidiv حروف سروته هستند
چرا؟

سلام.

فیکسر موبی دیو رو نصب کنید احتمالا" مشکلتون حل میشه.:20:

tirdad_60
06-03-2011, 22:12
مرسی
vpnچطور استفاده کنم؟؟؟

Amin.M.1986
08-03-2011, 09:33
مرسی
vpnچطور استفاده کنم؟؟؟

یه سر بزن به i r - t c i . o r g اونجا آموزشش هست.

niki69
08-03-2011, 18:12
دوستان من یه مشکلی دارم نمیدونم برا همه اینجوریه یا برا منه اونم اینه که وقتی یه اس ام اس جدید میاد به عنوان اولین اس ام اس نشون داده نمیشه و میره 3 یا 4 امین اس ام اس ساعت اس ام اس ها هم درست نیستند میشه درست کرد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-03-2011, 18:27
سلام
به احتمال زياد ساعت و تقويم گوشيتون غلطه

niki69
08-03-2011, 19:13
سلام
به احتمال زياد ساعت و تقويم گوشيتون غلطه
سلام
نه ساعت و تقویم هم درسته

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-03-2011, 21:53
سلام
نه ساعت و تقویم هم درسته

شايد اون مسجها که همیشه اول هست تاریخشون خیلی جلوتر از تاریخ روز هست
مثلا 2012 هست

ببینین تاریخشون درسته

مثال :

اگر تاریخ موبایل 2012 باشه , هر چی مسج بیاد تاریخش 2012 هست حالا اگر تاریخ رو درست کنیم باز هم اون مسجها که تاریخش 2012 هست اول قرار میگیره

اگر این هم نبود دیگه عقلِ بندخه به جایی قد نمیده

سوالهایِ سخت سخت میپرسینا

:10::31:

niki69
08-03-2011, 22:28
ممنون ولی اینجوری هم نیست سه چهار تا اس ام اس که میاد جاهاشون عوض میشه :دی
یکی گفت ساعت اس ام اس های همراه اول درست نیست :13:

tirdad_60
10-03-2011, 14:52
منم این مشکل رو دارم(اس ام اس)!!!
تم و wallpaper برای رام ارجینال کجا میتونم دانلود کنم؟
برنامه ای که شکل قفل صفحه رو تغییر بده کجاست؟!!
بازی شطرنج و ورق؟

fasters7
15-03-2011, 15:36
ممنون.

سلام

من چند هفته پیش قیمت گرفتم (علائدین ) گفتن hd7 قیمت اش 520 و 480 و hd2 هم 520. جالبه، نه ؟
فکر کنم ایران یکی از تنها جاهایی باشه که اینطوری شده. وگرنه شرکت های گوشی سازی و مایکروسافت همه با هم کللللی ضرر دادن.
البته که باز هم هکر های xda برای wp7 فایل اکسپلورر ساختن و هزار و یک بلا سر گوشی آوردن، ولی خوب.

wishIWas
15-03-2011, 15:43
بچه ها من موندم htc desire بخرم یا htc HD2 چیکار کنم ؟
کدوم بهتره ؟
من ایفون 2 دارم ازش راضیم اما میخوام Htc رو تجربه کنم

tanatos
18-03-2011, 10:26
آقا یکی از دوستان من میخواد آندو رو روی این گوشی نصب کنه!
میدونم که نسخه ی مبتنی بر آندو کلا یه چیز دیگست ولی میخوام بدونم مشکلی هم بعد از نصب پیش اومده یا نه؟

x935
22-03-2011, 01:31
العان بزرگترين سايز گوشي اچ تي سي چند اينچه؟

PersiAndroid
24-03-2011, 12:58
4,3

------------
دوستان من يه hd2 آك دارم و ميخوام بفروشم اگه كسي خواست پيام خصوصي بده
خيلي مناسب تر از قيمت بازار ميدم چون عيدي بوده:31:

resident
26-03-2011, 12:13
شايد اون مسجها که همیشه اول هست تاریخشون خیلی جلوتر از تاریخ روز هست
مثلا 2012 هست
ببینین تاریخشون درسته
مثال :
اگر تاریخ موبایل 2012 باشه , هر چی مسج بیاد تاریخش 2012 هست حالا اگر تاریخ رو درست کنیم باز هم اون مسجها که تاریخش 2012 هست اول قرار میگیره
اگر این هم نبود دیگه عقلِ بندخه به جایی قد نمیده
سوالهایِ سخت سخت میپرسینا
:10::31:

نه، منم گاهی این مشکل رو دارم. دلیلش هم فک میکنم بخاطر عدم یکسان وبدن ساعت سرور "همراه اول و ایرانسل باهم" و "همراه اول و گوشی" و ... است. گوشی شما سالمه و موردی هم نداره. مشکل از سرورهاست. راه درمانش هم دقت و حواس جمعی بیشتره.

منم این مشکل رو دارم(اس ام اس)!!!
تم و wallpaper برای رام ارجینال کجا میتونم دانلود کنم؟
برنامه ای که شکل قفل صفحه رو تغییر بده کجاست؟!!
بازی شطرنج و ورق؟

برای wallpaper که اورجینال و کوکی نداره!! شما عکسی خواستید بزارید! رزولوشن صفحه تون 400*800 هستش، میتونید دقیقا همین رزولوشن عکس بزارید تا دقیقا فیت فیت باشه.
برای Theme باید بگردید، من جای خاصی رو سراغ ندارم که یک جا متمرکز شده باشه.

از برنامه Co0kie Home Tab استفاده کنید. با استفاده از این برنامه میتونید خیلی از تغییراتتون رو اعمال کنید.

شطرنج:

ورق(این بازی ها خلاف بعضی مصادیقه:46: ) :

کلا بازی:

resident
26-03-2011, 12:34
آقا یکی از دوستان من میخواد آندو رو روی این گوشی نصب کنه!
میدونم که نسخه ی مبتنی بر آندو کلا یه چیز دیگست ولی میخوام بدونم مشکلی هم بعد از نصب پیش اومده یا نه؟

خیر، بسته به نسخه ای هم که قصد نصب کردن دراید هم داره. مثلا نسخه های Nand باثبات تر و بهتر هستن. و همینطور آندروید روی این گوشی با آندروید روی مثلا Desire فرقی نداره!!!! دقیقا همون آندروید روی این گوشی پورت شده.

العان بزرگترين سايز گوشي اچ تي سي چند اينچه؟
"الان" :)
HD7 3.4

بچه ها من موندم htc desire بخرم یا htc HD2 چیکار کنم ؟
کدوم بهتره ؟
من ایفون 2 دارم ازش راضیم اما میخوام Htc رو تجربه کنم

اگه گوشی خوبی که روون و کاربر پسند باشه میخوای دیزایر بگیر. اما اگه کارت جوریه که با برنامه های وسیعی سروکار داری اچ دی2 رو بگیر. مثلا من خودم چون با مجموعه آفیس خیلی سروکار دارم اچ دی2 رو گرفتم و کاربردش واسه من بهترین گزینه همین گوشی بود. ولی اگه ویندوز رو انتخاب میکین اینو هم باید بپذیری که گوشیت هنگ کنه، شارژ بیشتری مصرف کنه و...

سلام

من چند هفته پیش قیمت گرفتم (علائدین ) گفتن hd7 قیمت اش 520 و 480 و hd2 هم 520. جالبه، نه ؟
فکر کنم ایران یکی از تنها جاهایی باشه که اینطوری شده. وگرنه شرکت های گوشی سازی و مایکروسافت همه با هم کللللی ضرر دادن.
البته که باز هم هکر های xda برای wp7 فایل اکسپلورر ساختن و هزار و یک بلا سر گوشی آوردن، ولی خوب.

خیلی جالبه!!!!

اگر میشه چندتا پاکت پیسی ارزون قیمت که سرش به تنش بیرزه معرفی کنید

ارزون قیمت یه سقفی داره؛ یکی ارزون رو تا 500 میدونه؛ یکی تا 300 و یکی تا 200!!!!!!!

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-03-2011, 15:59
سلام دوستان . سالِ نو مبارک

یه مسنجر مجانی برایِ winmo هست که یاهو و ام اس ان و گوگل و غیره رو ساپورت میکنه

امکاناتش هم خیلی خوبه

بنده تا حالا ندیده بودمش
گفتم به شما هم خبر بدم اگر مسنجر مجانی میخواین این رو امتحان کنید

sony_W810i
30-03-2011, 19:48
سلام دوستان . سالِ نو مبارک

یه مسنجر مجانی برایِ winmo هست که یاهو و ام اس ان و گوگل و غیره رو ساپورت میکنه

امکاناتش هم خیلی خوبه

بنده تا حالا ندیده بودمش
گفتم به شما هم خبر بدم اگر مسنجر مجانی میخواین این رو امتحان کنید

slick هم دقیقاً همین امکانات رو داره

sony_W810i
30-03-2011, 19:53
اینو احتمالاً میدونید ولی واسه اونایی که نمیدونن :

برای فعال کردن 802.11n روی HD2 تو winmo 6.5:

یک registery editor باز کنید

HKEY_LOCAL_MACHINE>Comm>BCMSDDHD1>PARMS
داخل Parms یک کلید Dword هست به اسم 11nModDisable که به صورت پیشفرض مقدار 1 داره. مقدارش رو به 0 تغییر بدید و resrat.

اینجوری میتونید به AP هایی که فقط 802.11n رو ساپورت میکنند متصل بشید.

sAeEd_kHaAn
01-04-2011, 18:01
سلام دوستان بهترين نرم افزار پخش divx چيه واسه hd2 ؟ لطفا لينكشو بذاريد واسه دانلود

resident
01-04-2011, 23:03
سلام دوستان بهترين نرم افزار پخش divx چيه واسه hd2 ؟ لطفا لينكشو بذاريد واسه دانلود

خود DivX:) گزینه مناسبی هستش.
DivX Player

ehsan_
03-04-2011, 17:46
سلام

من یک HD2 گرفتم و چندتا سوال دارم

اول اینکه آندروید 2.3 و ویندوز 7 با اینترفیس اچ تی سی رو از کجا گیر بیارم؟

دوم اینکه تعداد 65 هزار رنگ که به خاطر ویندوز بود با نصب اندروید افزایش پیدا می کنه یا نه؟

آخر اینکه آیندرود بهتره یا ویندوز 7 ؟

tirdad_60
03-04-2011, 18:56
سلام
از دوست خوبم برای معرفی برنامه هایی که خواستم متشکرم
یک ساعت زنگ دار با قابلیت تنظیم تکرار در زمانهای مشخص(10/20/30 دقیقیه یکبار) میخواستم
وسوال دیگه با کیفیت ترین بازیهایی که میتونیم با hd2 اجرا کنیم کدام بازیها هستند؟

ممنون

joe_satriani
04-04-2011, 19:59
سلام دوستان
تاپيكي واسه قيمت اين گوشي پيدا نكردم
--
قيمت اين گوشي، كاركرده و تر و تميز تقريبا چنده توي بازار؟

ممنون

mani1746
07-04-2011, 09:56
با سلام میخواستم اگه کسی رام جدید 3.14 رو از سایت htc دانلود کرده برای دانبود اینجا قرار بده چون من با سریال گوشیم نمیتونم دانلود کنم خطا میده . ممنون میشم نحوه نصبشم توضیحی بدین . خیلی نیاز دارم
و سوال دوم اینکه رادیو همون رام هست یا اونم برنامه دیگه گوشی هست برای آپدیت

moslem-visual
08-04-2011, 06:56
65 هزار رنگ با تغییر سیستم عامل بیشتر نمیشه! به نظرم اندروید فعلا با توجه به نرم افزارها و منابعش بهتره. بهترین بازی که میشه روی hd2 اجرا کرد به نظرم همون بازی های ps1 باشه با استفاده از شبیه سازش که روی ویندوز 6.5 و گمونم اندروید هست. رایدیو با رام فرق داره! رادیو مربوط به عملکرد اصلی گوشی که شامل فعالیتش در شبکه هم میشه هست پس در هنگام تعویضش باید به کار کردنش توی شبکه های ایران توجه کنید.

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-04-2011, 08:09
اینو احتمالاً میدونید ولی واسه اونایی که نمیدونن :

برای فعال کردن 802.11n روی HD2 تو winmo 6.5:

یک registery editor باز کنید

HKEY_LOCAL_MACHINE>Comm>BCMSDDHD1>PARMS
داخل Parms یک کلید Dword هست به اسم 11nModDisable که به صورت پیشفرض مقدار 1 داره. مقدارش رو به 0 تغییر بدید و resrat.

اینجوری میتونید به AP هایی که فقط 802.11n رو ساپورت میکنند متصل بشید.

سلام
بنده اطلاعاتم صفره در این مورد .
این 802.11 چیه ؟؟؟
n چیه ؟؟
چطوری بریم تو رجیستری ؟؟؟
اگر واسه شاگرد کلاس اولیهایی مثل بنده هم توضیح بدین ممنون میشم

==================================

دوستان چطوری میشه این پاسووردِ بلوتوس رو کنسل کنیم ؟؟؟؟
تا وقتی برامون با بلوتوس چیزی میفرستند درخواست پاسوورد نکنه

با تشکر

---------- Post added at 07:39 AM ---------- Previous post was at 07:35 AM ----------

slick هم دقیقاً همین امکانات رو داره

سلام
من این رو نصب کردم کار نکرد . تو نت هم همه میگن رو این گوشی کار نمیکنه .
شما اگر امتحان کردین و مشکلی نداره لینکِ ذانلودش رو لطف کنین .
با تشکر

sony_W810i
11-04-2011, 18:52
سلام
بنده اطلاعاتم صفره در این مورد .
این 802.11 چیه ؟؟؟
n چیه ؟؟
چطوری بریم تو رجیستری ؟؟؟
اگر واسه شاگرد کلاس اولیهایی مثل بنده هم توضیح بدین ممنون میشم

==================================

دوستان چطوری میشه این پاسووردِ بلوتوس رو کنسل کنیم ؟؟؟؟
تا وقتی برامون با بلوتوس چیزی میفرستند درخواست پاسوورد نکنه

با تشکر

---------- Post added at 07:39 AM ---------- Previous post was at 07:35 AM ----------

سلام
من این رو نصب کردم کار نکرد . تو نت هم همه میگن رو این گوشی کار نمیکنه .
شما اگر امتحان کردین و مشکلی نداره لینکِ ذانلودش رو لطف کنین .
با تشکر

802.11 b یا g یا n استاندارد های شبکه wireless که ما اینجا در این مورد به عنوان WiFi میشناسیمش هستند. که به ترتیبی که گفتم جدیدتر هستن.

n نسبت به G سرعت انتقال بسیار بالاتری رو ساپورت می کنه.

سخت افزار HD2 قابلیت 802.11n رو داره ولی تو WinMo 6.5 غیر فعال هست ( دلیلش رو نمی دونم ) ولی میشه راحت فعالش کرد. ولی مصرف باتری بالا میره.

باید یک برنامه Registry Editor مثل Resco Registry editor تو ویندوز موبایل نصب کنید و بازش که کنید میتونید اون مسیری که گفتم رو برید و فعالش کنید .
اگه از یک گوشی غریبه Bluetooth بگیرید باید کد وارد کنید. این امنیتش هست و قابل غیر فعال کردن فکر نمی کنم باشه. مگه اینکه اون گوشی رو جزو گوشی های Trusted قرار بدید تا به جز اولین دفعه ازتون کد نخواد.

moslem-visual
23-04-2011, 21:24
یک سوال دارم. در ایران همراه گوشی کیف چرمی و مموری 16 گیگ تحویل میشه یا نه؟ شما از اسکرین پروتکتور استفاده میکنید برای گوشی؟ ممنون.

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-04-2011, 23:18
سلام بر همگی . وقتتون بخیر إن شاء الله
جسارتاً یه سی چهل تا سوال داشتم
1- بالاترین سرعتِ دانلود با وایرلس چقدر بوده برای شما .
بنده تا 250 kbs هم ديدم
اما نميدونم بيشتر از این نمیتونه یا وایرلسی که من امتحان کرم تا همین حد بوده
=================================

2- آیا برنامه ای هست که بشه باهاش موقتاً قفل روم رو باز کنیم و چند تا فایل به فولدرِ ویندوز اضافه کنیم و چند تا فایل رو هم پاک کنیم باهاش بدون اینکه در موقعِ آپگریدِ بعدی دچار مشکل نشیم ؟

با تشکر از وقتتون

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-04-2011, 00:48
سلام دوستان
اگر گوشیِ گوشی (اون قسمت که میذارین رو گوشتون ) کثیف شده و گرد خاک گرفته و نمیدونین چطور تمیزش کنین , با آدامس تمیزش کنین !!!!
همون آدامسی که میخواین بندازین دور از هر چیزی بهتر تمیزش میکنه
آدامس رو از دهنتون در بیارین و بچسبونین رو همون قسمت . یک کم فشار بدین تا کاملاً بچسبه به همه ی سوراخها .
بعد برش دارین
میشه مثل روز اولش

چند بار این کار رو تکرار کنین . فقط مراقب باشین خشک نشه وگرنه میچسبه و سخت کنده میشه .
برای خیس شدنش فقط کمی بزاق دهان بهس بزنید .
ابن روش برایِ تمیز کردن دورِ فلاشِ دوربین و خاکهای زیر درپوش باتری هم کارآمد هست .
برایِ همه ی گوشی ها میتونید از همین روش استفاده کنید .
کاربردهایِ دیگه هم داره که خودتون اگر اهل فن باشین بهش پی میبرین .
خب حداقل از حالا به بعد دیگه آدامس های جویده رو دور نمیریزید

moslem-visual
24-04-2011, 08:51
آقا فداتون بشم این سوال ما رو هم جواب بدید لطفا. تشکر.

joe_satriani
24-04-2011, 18:28
با سلام
قيمت نو اين گوشي الان چنده؟؟

ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-04-2011, 01:10
سلام دوستان
هر دو ماه يكبار هارد ريست كنين . رویِ سرعت و امنیتِ گوشی خیلی تاثیر داره .
خیلی سریع خاموش روشن میشه . برنامه ها هم خیلی سریعتر میشن .

1- اول از شماره تلفنها و مسجها یک بک آپ بگیرین
2- برای احتیاط از سیستم هم یک بک آپ بگیرین تا اگر یک وقت مشکلی پیس اومد بتونین گوشی رو به حالتِ اول برگردونین
3- از بوك ماكز مرورگر هم یک بک آپ بگیرین اگر دوست دارین .

4 - واردِ remove program بشین همه چیز رو پاک کنین .

4- گوشی رو خاموش کنین .
5 - مموری کارد رو بردارین
6- یک کپی از ملفاتِ صوتی و تصویریتون و نوشتاریتون بزنین رو هاردِ کامپیوتر .
7-مموری کارد رو فورمت کنین تا همه ی فایلهایِ بدرد نخور پاک بشه .
8 - فایلهاتون رو دوباره بزنین رو مموری کارد .
9- گوشی رو هارد ریست کنین
10 - مموری رو بذارین تو گوشی
11 - گوشی رو روشن کنین و کشور و زبان و تاریخ و اینها رو تنظیم کنید . فایل net cf 3.5 رو نصب کنین رو حافظه ی گوشی .
12 - وارد هوا شناسی بشین و شهرهای مورد نظرتون رو انتخاب کنین .
13 - ارتباطِ اتوماتیکِ هواشناسی و بورس رو از کار بندازین .
14 - وارد تنظیماتِ word بشین و مموری کارد رو انتخاب کنید .
15- شماره تلفنها و مسجها رو بزنین رو گوشی .
16 - قفل گوشی رو تنطیم کنید
17- عکس پس زمینه ی قفل گوشی و home رو انتخاب کنین .
18- کیبوردِ موردِ علاقتون رو نصب کنین (رو حافظه گوشی ) و تنظیماتش رو انجام بدین (بهترین کیبورد اس پی بی هست چون کلماتِ تایپ شده رو ذخیره میکنه و تایپ کردن رو آسون میکنه و دیکشنریش قابل تنظیم هست ) . زبانهای مورد علاقتون رو برای کیبورد انتخاب کنین .

19 - مرورگرهای مرد علاقتون رو نصب کنین رو مموری کارد .
20 - تنظیمات صدای زنگ و مسج و آلارم و صداهای دیگه رو انجام بدین .
21- برنامه های رسکو اکسپلورر و اس پی بی بک آپ رو نصب کنین رو مموری کارد .
22 - برنامه cleanram رو نصب کنین رو مموری کارد . این برنامه خیلی مفیده و میتونه بدون ریست کردن , کار ریست رو انجام بده .

23 - برنامه هایی رو که همیشه بهش احتیاج ندارین رو ییخودی نصب نکنین . فقط فایلش رو با فورمت cab بزنین رو مموری کارد تا اگر احتاج شد نصبش کنین .
24 - راستی اگر رامتون خودش فارسی ساز نداره , اون رو هم نصب کنین .

25 - اگر رامتون اصلی هست وارد سایت اپ تی سی بشین و اگر آپدیت هست اون رو هم نصب کنین .
26 - با استفاده از رسکو اکسپلورر وارد حافظه گوشی بشین و فایلهای بدرد نخور رو پاک کنین .
بنده از 44% رسوندمش به 32%
چیزهایی رو که میتونین پاک کنین :
فایلهای فولدر music
واردِ فولدر ویندوز / رینگ بشین و فایلهای بدرد نخور رو پاک کنین
فولدر ویندوز / انمِیتِد وال پیپر , عکسها رو منتقل کنین به مموری کارد
وارد تنظیمات اینترنت اکسپلورر بشین و temp files و کوکیز و تاریخ رو پاک کنین
وارد فولدر ویندوز / یوتیوب بشین و همه ی عکسها رو پاک کنین .
وارد فولدر ویندوز /یوتیوب /هستری بشین و همه چیز رو پاک کنین .

مراقب باشین موقع پاک کردنِ فایلهای بدرد نخور اونها رو کاملاً پاک کنین و به سطل آشغال نفرستین .

فولدر my documents/ my pictures , همه عکسهای پر حجم رو منتقل کنین به مموری کارد
فولدرهای درون فولدر my documents رو بگردین هر چی فایل هست همه رو منتقل کنین به مموری کارد ( غیر از فولدر tamplates)
فولدر aplication data / htc / htc album / CASH رو کاملا پاک کنین

فولدر aplication data / htc / progloubcher رو کاملا پاک کنین
فولدر aplication data/ googlemaps رو کاملا پاک کنین . فایلهاش به 50 مگ هم میرسه !!!

-================================
شاید فکر کنین خیلی زیاده اما یه وقت که بیکارید تفریحی این کارها رو انجام بدین و نتیجه اش رو ببینین

resident
25-04-2011, 04:39
سلام دوستان
هر دو ماه يكبار هارد ريست كنين . رویِ سرعت و امنیتِ گوشی خیلی تاثیر داره .
خیلی سریع خاموش روشن میشه . برنامه ها هم خیلی سریعتر میشن .

1- اول از شماره تلفنها و مسجها یک بک آپ بگیرین
2- برای احتیاط از سیستم هم یک بک آپ بگیرین تا اگر یک وقت مشکلی پیس اومد بتونین گوشی رو به حالتِ اول برگردونین
3- از بوك ماكز مرورگر هم یک بک آپ بگیرین اگر دوست دارین .

4 - واردِ remove program بشین همه چیز رو پاک کنین .

4- گوشی رو خاموش کنین .
5 - مموری کارد رو بردارین
6- یک کپی از ملفاتِ صوتی و تصویریتون و نوشتاریتون بزنین رو هاردِ کامپیوتر .
7-مموری کارد رو فورمت کنین تا همه ی فایلهایِ بدرد نخور پاک بشه .
8 - فایلهاتون رو دوباره بزنین رو مموری کارد .
9- گوشی رو هارد ریست کنین
10 - مموری رو بذارین تو گوشی
11 - گوشی رو روشن کنین و کشور و زبان و تاریخ و اینها رو تنظیم کنید . فایل net cf 3.5 رو نصب کنین رو حافظه ی گوشی .
12 - وارد هوا شناسی بشین و شهرهای مورد نظرتون رو انتخاب کنین .
13 - ارتباطِ اتوماتیکِ هواشناسی و بورس رو از کار بندازین .
14 - وارد تنظیماتِ word بشین و مموری کارد رو انتخاب کنید .
15- شماره تلفنها و مسجها رو بزنین رو گوشی .
16 - قفل گوشی رو تنطیم کنید
17- عکس پس زمینه ی قفل گوشی و home رو انتخاب کنین .
18- کیبوردِ موردِ علاقتون رو نصب کنین (رو حافظه گوشی ) و تنظیماتش رو انجام بدین (بهترین کیبورد اس پی بی هست چون کلماتِ تایپ شده رو ذخیره میکنه و تایپ کردن رو آسون میکنه و دیکشنریش قابل تنظیم هست ) . زبانهای مورد علاقتون رو برای کیبورد انتخاب کنین .

19 - مرورگرهای مرد علاقتون رو نصب کنین رو مموری کارد .
20 - تنظیمات صدای زنگ و مسج و آلارم و صداهای دیگه رو انجام بدین .
21- برنامه های رسکو اکسپلورر و اس پی بی بک آپ رو نصب کنین رو مموری کارد .
22 - برنامه cleanram رو نصب کنین رو مموری کارد . این برنامه خیلی مفیده و میتونه بدون ریست کردن , کار ریست رو انجام بده .

23 - برنامه هایی رو که همیشه بهش احتیاج ندارین رو ییخودی نصب نکنین . فقط فایلش رو با فورمت cab بزنین رو مموری کارد تا اگر احتاج شد نصبش کنین .
24 - راستی اگر رامتون خودش فارسی ساز نداره , اون رو هم نصب کنین .

25 - اگر رامتون اصلی هست وارد سایت اپ تی سی بشین و اگر آپدیت هست اون رو هم نصب کنین .
26 - با استفاده از رسکو اکسپلورر وارد حافظه گوشی بشین و فایلهای بدرد نخور رو پاک کنین .
بنده از 44% رسوندمش به 32%
چیزهایی رو که میتونین پاک کنین :
فایلهای فولدر music
واردِ فولدر ویندوز / رینگ بشین و فایلهای بدرد نخور رو پاک کنین
فولدر ویندوز / انمِیتِد وال پیپر , عکسها رو منتقل کنین به مموری کارد
وارد تنظیمات اینترنت اکسپلورر بشین و temp files و کوکیز و تاریخ رو پاک کنین
وارد فولدر ویندوز / یوتیوب بشین و همه ی عکسها رو پاک کنین .
وارد فولدر ویندوز /یوتیوب /هستری بشین و همه چیز رو پاک کنین .

مراقب باشین موقع پاک کردنِ فایلهای بدرد نخور اونها رو کاملاً پاک کنین و به سطل آشغال نفرستین .

فولدر my documents/ my pictures , همه عکسهای پر حجم رو منتقل کنین به مموری کارد
فولدرهای درون فولدر my documents رو بگردین هر چی فایل هست همه رو منتقل کنین به مموری کارد ( غیر از فولدر tamplates)
فولدر aplication data / htc / htc album / CASH رو کاملا پاک کنین

فولدر aplication data / htc / progloubcher رو کاملا پاک کنین
فولدر aplication data/ googlemaps رو کاملا پاک کنین . فایلهاش به 50 مگ هم میرسه !!!

-================================
شاید فکر کنین خیلی زیاده اما یه وقت که بیکارید تفریحی این کارها رو انجام بدین و نتیجه اش رو ببینین

در یک نگاه کلی درسته و کارهای خبویه؛ اما درمورد اول که هارد ریست کنید سخت در اشتباه هستید. شما وقتی هارد ریست میکنید دوباره باید برنامه هاتون رو نصب کنید. به جای اینکه هاردریست کنید فقط و فقط برنامه هایی که لازمه و میخواهید رو بریزید، یعنی برنامه ای که گاهی لازمتون میشه رو ه مبریزید، اما تا حد ممکن از تست برنامه ها خودداری کنید. الان نمیتونم، اما وقت کردم میام دونه دونه میخونم و تشکر از شما.
اما لطفا نقل منبع یادتون نره.

moslem-visual
25-04-2011, 07:36
اینجا کلا مارو پشمشونم حساب نمیکنن.

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-04-2011, 08:37
اینجا کلا مارو حساب نمیکنن.

سلام دوست عزیز
دوستان همگی با معرفت هستند و اگر کسی راهنمایی یا کمک بخواد کوتاهی نمیکنند
بنده تو ایران موبایل نخریدم اما خیلی رفتم بازار موبایل تو تهران و شیراز و اهواز
هیچ جا ندیدم کسی با موبایل هدیه ای بدند به مشتری .
اگر خودِ موبایله سالم باشه و کم کسری نداشته باشه خودش نعمته و دیگه کسی دنبال هدیه و اینا نمیره .

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-04-2011, 23:46
در یک نگاه کلی درسته و کارهای خوبیه اما درمورد اول که هارد ریست کنید سخت در اشتباه هستید. شما وقتی هارد ریست میکنید دوباره باید برنامه هاتون رو نصب کنید. به جای اینکه هاردریست کنید فقط و فقط برنامه هایی که لازمه و میخواهید رو بریزید، یعنی برنامه ای که گاهی لازمتون میشه رو ه مبریزید، اما تا حد ممکن از تست برنامه ها خودداری کنید. الان نمیتونم، اما وقت کردم میام دونه دونه میخونم و تشکر از شما.
اما لطفا نقل منبع یادتون نره.
سلام
تشكر از توجهتون و نظرتون
منبعِ این مطالب خودِ بنده هستم . اینها گوشه ای از تجربیاتِ بنده با این گوشی هست .

هدف از هارد ریست پاک کردنِ گوشی از فایلهایِ بدرد نخور و حتی خطرناکی هست که بدونِ اطلاعِ شما رو گوشی نصب میشه .
بنده برنامه هایی رو نصب کردم و بلافاصله با سرچ زمانیِ برنامه ی رسکو اکسپلورر فایلهای یک دقیقه قبل رو سرچ کردم دیدم بعضی از فایلها ربطی به برنامه نداره اما رو حافظه ی گوشی نصب میشه و با ریست هم پاک نمیشه و میمونه و وقتی هم که پاکشون میکنیم مشکلی در کار اون برنامه بوجود نمیاره .
وب گردی و دانلودها هم همینطوره .
شک نداشته باشین که خیلیها به دسترسیِ اطلاعاتِ مردم از طریق موبایلهاشون علاقه دارند .
همین دو روز پیش تو اخبار چند کانال خارجی گفتند که گوشیهای اپل همگی حاویِ فایلِ جاسوسی هست . تاپیکش رو هم زدم .

نصب برنامه ها بعد از هارد ریست و تنظیم های گوشی خیلی آسونه و نتیجه اش خیلی رضایت بخشه .
دو بار که انجام بدین همه چیز حفظتون میشه و ظرف ربع ساعت تموم میشه .

به هر حال هر کی یه سلیقه و نظری داره و ممکنه خیلیها با این کار موافق نباشند

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-04-2011, 02:14
سلام
دارندگان hd2
اگر دوست دارین پاسوورد بلوتوس رو از کار بندازین , این فایل رو دانلود کنید ( اگر میخواین از خود گوشی دانلودش کنید با مرورگر اینترنت اکسپلورر باید دانلودش کنین )
حجم این فایل فقط 735 بایت هست !

بعد با رسکو اکسپلورر بازش کنید . خودش میره تو رجیستری قسمت بلوتوس .

حالا اگر میخواین کسی نتونه بدونِ اجازتون براتون فایل بفرسته :
bluetooth > advanced > connectivity

و allow obly divices listed رو علامت بزنین .
اگر علامت نزنین , وقتی براتون فایل فرستاده میشه فقط میپرسه اوکی یا نه .

توجه مهم :

قبل از نصبش حتما از سیستم یک بک آپ بگیرین تا اگر خوشتون نیومد بتونین همه چیز رو به حالت اول برگردونین .
در ضمن اگر فهمیدین رو چه فایلی در رجیستری تاثیر میذاره به ما هم خبر بدین و اجرتون با خداوندِ شَکور

شاید رو سایر گوشیهای ویندوز هم کار کنه

hassanahar
26-04-2011, 12:23
با سلام
من برنامه متال دتکتور رو روی گوشی نصب کردم ولی ارور میده و بالا نمیاد ضمنا برنامه گولد دتکتور رو هم میخوام باید چکار کنم
برنامه nomao رو هم اگه میشه لطف کنید. بازی انگری برد رو هم اگه میشه که دیگه عالیه .

بازم ممنون

راستی برنامه کیبورد فارسی ریجیستر شده خوب میخوام که هی نخوام کد بدم و اکسپایر بشه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-04-2011, 17:22
راستی برنامه کیبورد فارسی ریجیستر شده خوب میخوام که هی نخوام کد بدم و اکسپایر بشه.

سلام

مجانی هست

اگه با گوشی دانلود میکنین با ie باید دانلودش کنین

resident
26-04-2011, 18:22
با سلام
من برنامه متال دتکتور رو روی گوشی نصب کردم ولی ارور میده و بالا نمیاد ضمنا برنامه گولد دتکتور رو هم میخوام باید چکار کنم
برنامه nomao رو هم اگه میشه لطف کنید. بازی انگری برد رو هم اگه میشه که دیگه عالیه .

بازم ممنون

Microsoft .Net Framework رو ریختی؟؟ حداقل نسخه 3.5 بریز چون برای خیلی از برنامه ها لازم هستش

hassanahar
27-04-2011, 08:46
سلام
من تازه گوشی رو ری استارت کردم و هنوز هیچ برنامه ای نریخته ام میخوام برنامه ها و بازیهای مورد نیاز رو بریزم که دوباره به مشکل برنخورم و نخوام هی گوشی رو ری استارت کنم. ضمنا این برنامه ها رو که نیاز هست با ادرس برام بزارید لطفا ریجیستر شده باشه ممنون.

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-04-2011, 10:02
سلام
من تازه گوشی رو ری استارت کردم و هنوز هیچ برنامه ای نریخته ام میخوام برنامه ها و بازیهای مورد نیاز رو بریزم که دوباره به مشکل برنخورم و نخوام هی گوشی رو ری استارت کنم. ضمنا این برنامه ها رو که نیاز هست با ادرس برام بزارید لطفا ریجیستر شده باشه ممنون.

سلام دوست عزیز
به نظرم شما منظورتون هارد ریست هست .

ری استارت یعنی فشار دادنِ اون دکمه قرمزه که پشتِ گوشی هست .

شما اگر رام صلی نصب کردین اول برید تو سایت htc ببینید آپگرید (رام جدید) وجود نداره ؟
یا شاید آپدیتِ جدید

بعدش باید net cf 3.5 رو نصب کنین.
باید روی حافظه گوشی نصب بشه .
تو همین صفحه های اخر لینکش هست .
بعدش اگه رامتون فارسی ساز نداره باید نصب کنین
بعد کیبورد " باید روی حافظه گوشی نصب بشه
بعد تمظیمات گوشی رو انجام بدین . تو صفحه قبل هست .
بعد برنامه های spb bsckup و resco explorer رو نصب کنین
بعد از سیستم بک آپ بگیرین برای احتیاط تا اگر مشکلی پسش اومد با بک اپ سریع درستش کنین .
بعد برنامه هایی که دوست دارین رو نصب کنین

این سایت پر از برنامه های مجانی هست با دانلودِ دو سوتی

ehsanmombeni
27-04-2011, 13:09
سلام شما ميدونيد چه راه حلي براي حل مشكل آنتن دهي HTC HD2 هست؟تازه وقتي فيلم هم ميگيرم صدا تو فيلم نميفته يا ضعيف و قوي ميشه.ضبط صداش فعاله در قسمت SETTING . اگه ميتونيد لطفا راهنماييم كنيد

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-04-2011, 11:39
سلام شما ميدونيد چه راه حلي براي حل مشكل آنتن دهي HTC HD2 هست؟تازه وقتي فيلم هم ميگيرم صدا تو فيلم نميفته يا ضعيف و قوي ميشه.ضبط صداش فعاله در قسمت SETTING . اگه ميتونيد لطفا راهنماييم كنيد

سلام
هارد ریست کنین ببینین درست میشه ؟
اگر نشد , پس خودِ گوشی ایراد داره

resident
28-04-2011, 14:54

یک رام جز رام اصلی و اولیه بریزید. رام انرژی یا میری بریزید. توی گوگل سرچ کنید: "HTC HD2 Energy Rom" سایت هاش رو میاره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-05-2011, 13:30
سلام دوستان

راهي هست كه بشه موقع فيلم برداری , موقتاً فیلم برداری رو متوقف کنیم(pause) ؟

برنامه ای فایلی قرصی کپسولی چیزی سراغ ندارین برای این کار ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-06-2011, 13:23
سلام
يه روز اينجا سوزن مينداختیم پایین نمیومد . اما حالا قو پر نمیزنه
این گوشی هم مثلِ خیلی چیزهایِ این دنیا دورانش تموم شده دیگه
اما بنده حالا حالاها دست از سرش برنمیدارم .
تازه حالا عین خورشتِ دوبار پخت جا افتاده !!!
============================
یک سوال داشتم :
میگن برنامه ی یوتیوب این گوشی از کار افتاده در ایران .
حقیقت داره ؟

S2AM-2010
10-06-2011, 12:15
دوستان اچ دی2 دار سلام.
من تا حالا 2 بار باclear storage خود گوشی اونو ریست کلی کردم.
ولی هر دفعه بعد از ریست تنظیمات باز موزیک پلیر خود گوشی قات میزنه و اهنگارو بعد از 30 الی40 ثانیه قطع میکنه.
و میخواد که یه ایرور به سایت بفرسته.
لطفا اگه کسی میدونه چشه راهنمایی کنه ممنون.
ا

S2AM-2010
10-06-2011, 12:17
دوستان اچ دی2 دار سلام.
ولی هر دفعه بعد از ریست تنظیمات باز موزیک پلیر خود گوشی قات میزنه و اهنگارو بعد از 30 الی40 ثانیه قطع میکنه.

resident
10-06-2011, 16:44
یک سوال داشتم :
میگن برنامه ی یوتیوب این گوشی از کار افتاده در ایران .
حقیقت داره ؟

اگه منظورتون مانیتورینگ ایرانه، بله.

دوستان اچ دی2 دار سلام.

موزیک هات TAG دارن؛ اونا رو بردار.

ID3 Tag Remover:

S2AM-2010
18-06-2011, 10:55
کمک کمک.
عزیزان خواهشاکمکم کنید گوشیم چند روزه که زنگ نمیزنه.
روز اول کنار آنتنش یهعلامت تعجب آورده بود ولی الان دیگه تا شماره میگیرم بعدچند ثانیه سه تا بوغ پشت سر هم میزنه و قطع میشه.
SMS و GPRS داره تماس دریافتی هم داره ولی زنگ نمیزنه.
همه ی سوراخ سنبه های تنظیماتشم گشتم ولی هنوز همون طوریه.
منتظر جوابتون... .

rangoabzar
19-06-2011, 14:53
من ميخوام يه hd2 كار كرده بگيرم ميشه بگيد چه چيزايي رو بايد چك كنم تا از سلامت بودن گوشي اطمينان پيدا كنم ميشه توضيح بديد من تا حالا با wm كار نكردم

آيا گوشي htc ديگري با اين اندازه ي 4.3 صفحه نمايش هست كه بشه سيستم عامل هاي مختلف روش نصب كرد

rangoabzar
21-06-2011, 14:34
خیلی جالبه انگار کسی اینجا نیست جواب بده اگه تشنه بوذیم آب میخواستیم فک کنم تا حالا 146 تا کفن پوسونده بودیم:27:

Saeed System
22-06-2011, 16:00
آموزش مراحل نصب آندروید روی hd2 رو می خواستم بگید با تشکر :11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-06-2011, 18:25
من ميخوام يه hd2 كار كرده بگيرم ميشه بگيد چه چيزايي رو بايد چك كنم تا از سلامت بودن گوشي اطمينان پيدا كنم ميشه توضيح بديد من تا حالا با wm كار نكردم

آيا گوشي htc ديگري با اين اندازه ي 4.3 صفحه نمايش هست كه بشه سيستم عامل هاي مختلف روش نصب كرد

سلام
باید همه چیز رو تک تک امتحان کنین
جای ضربه نباید رو بدنه ش باشه وگرنه معلومه که افتاده زمین

دکمه هاش باید درست باشه و همگی موقع فشار دادن صدا بده تیک تیک . منظورم صدای خود دکمه هست نه برنامه .
اگر بدون تیک تیک کار میکنه پس دکمه خرابه .

پستش نباید باز شده باشه وگرنه تعمیری هست .

زنگ بزنبد و بعد بذارین رو بلندگو نباید ویر ویز کنه یا خش خش .

باید زنگ بزنین صحبت کنین تا از سلامت میکروفن و گوشی هم مطمئن بشین .

باتریش رو شارژ کنین تا آخر بعد برید تو نت یا تلفن رو استفاده کنین . باید حداقل 3 ساعتی کار کنه و در حالت استاند بای خیلی بیشتر وگرنه باتربش خرابه .
اگر باتری زود خالی میشه زود هم شارژ میشه پس عمرش تمومه .

اگر مرورگر کار میکنه و همه ی نرم افزارها درسته احتمال زیاد سخت افزارها هم درسته .

وایر لس رو روشن کنین امتحان کنین
بلوتوث رو امتحان کنین

به هر حال حد اقل 48 ساعت گارانتی بگیرین تا اگر مشکلی توش باشه بتونین پسش بدین .

گوشی با این اندازه هم زیاده
تو سایت gsmarena همه و میتونین ببینین

در قسمت جستجوش بنویسین display 4.3

خود htc چند نوع با همین سایز داره

میبخشین دبر جواب دادم

بای

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

آموزش مراحل نصب آندروید روی hd2 رو می خواستم بگید با تشکر :11:

سلام

=======================================

Saeed System
23-06-2011, 08:34
آیا hd2 همه ورژنهای آندروید رو ساپورت میکنه؟؟ مثل 3.1 ؟؟

خواهشا لینک دانلود بهترین سیستم آندروید برای نصب بر روی hd2 بزارید

معمولا ورژن 2.2 رو میریزند ولی با سرچ در گوگل متوجه شدم تا 3.1 هم اومده

rangoabzar
26-06-2011, 14:57
میخواستم hd2 بگیرم ام از چند نفر شنیدم که دیگه دوران hd2 تموم شده وقدیمیه و با قیمت کارکرده hd2 میتنم گوشی های بهتر

وجدیدتری بگیرم آیا این حرف درسته؟؟؟؟؟

من از نماینده رسمی htc در نمایشگاه موبایل پرسیدم میشه آندروید رو هم به hd2 اضافه کرد گفت آره اما بوردش میسوزه وهیچ

نماینده ای این کار رو پیشنهاد نمیکنه آیا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟

تولید نشدن این گوشی باعث دور افتادن این گوشی از نرم افزار و غیره نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید تا چند وقت دیگه انواع آندرویدهای جدید بیاید ودیگر جایی برای وین 6/5 نباشه اونوقت وین 6/5 از یاد ها میره و ما باید به

فکر گوشی جدیدتر باشیم؟؟؟؟؟

حالا اگه این هزینه برای hd2 رو روی گوشی تحت آندروید بزارم به نظر شما بهتر نیست؟؟؟؟؟

با این تفاسیر hd2 در حال حاظر ارزش خریدن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا اینو زود جواب بدید دیگه مردم از دنبال گوشی گشتن:31:

hassanahar
27-06-2011, 15:33
با سلام
من متال دتکتور را نصب کردم و لی چطوری کار میکنه ممنون میشم راهنمائیم کنید.

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-06-2011, 18:36
میخواستم hd2 بگیرم ام از چند نفر شنیدم که دیگه دوران hd2 تموم شده وقدیمیه و با قیمت کارکرده hd2 میتنم گوشی های بهتر

وجدیدتری بگیرم آیا این حرف درسته؟؟؟؟؟

من از نماینده رسمی htc در نمایشگاه موبایل پرسیدم میشه آندروید رو هم به hd2 اضافه کرد گفت آره اما بوردش میسوزه وهیچ

نماینده ای این کار رو پیشنهاد نمیکنه آیا حقیقت داره؟؟؟؟؟؟

تولید نشدن این گوشی باعث دور افتادن این گوشی از نرم افزار و غیره نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید تا چند وقت دیگه انواع آندرویدهای جدید بیاید ودیگر جایی برای وین 6/5 نباشه اونوقت وین 6/5 از یاد ها میره و ما باید به

فکر گوشی جدیدتر باشیم؟؟؟؟؟

حالا اگه این هزینه برای hd2 رو روی گوشی تحت آندروید بزارم به نظر شما بهتر نیست؟؟؟؟؟

با این تفاسیر hd2 در حال حاظر ارزش خریدن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا اینو زود جواب بدید دیگه مردم از دنبال گوشی گشتن:31:

سلام
شما خودتون ما شاء الله واردین و خوب همه چیز رو توضیح دادین .
فقط میمونه تصمیم گیری که یا یه اچ دی تویِ نو بخرید یا یه موبایل بهتر دسته دوم تمیز .

اما در مورد اندروید بنده نظر شخصیم اینه :
همون وبندوز 6.5 خیلی هم خوبه .
کلی هم برنامه واسش هست .
یک سال و نیمه دارمش و دیگه مشکل خاصی نداره .

از اندورید هم بی اطلاعم چون به علت رضایت از وبندوز اصلا فکر عوض کردنش به ذهنم خطور نکرده تا حالا .

موفق باشید .

rangoabzar
30-06-2011, 20:49
دوستان اكر اندرويد روي اين كوشي نصب ميشه تمام بازي ها و برنامه هاي مخصوص اندرويد رو نصب كرد؟
اكه كسي خودش اندرويد نصب كرده بكه كه شك من بر طرف بشه اكه سوالام تكراريه ببخشيد اخه ميخوام روي حرف يكي استناد كنم _
اكه ميشه جلدي جواب بديد _
اكه ميشه ادرس اموزش نصب اندرويد رو هم بديد

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-07-2011, 23:31
سلام دوستان

نزدیکِ دو ساله که hd2 دارم تازه الان کفش !!! کردم که اگر ماشین حساب رو راه بندازیم بعد گوشی رو افقی کنیم ماشین حسابِ معمولیش تبدیل به یک ماشین حسابِ علمی و حرفه ای میشه .
===============================

ورژنِ جدیدِ تقویم ایرانی ( هجریِ شمسی هم اومده )

ad-persian-date-and-time.html

موفق باشيد

vahidsport
16-07-2011, 14:43
سلام
آقا یه بنده خدایی هست این گوشی رو که 1.5 سال کار کرده رو داره میفرو شه چند بخرم و کلا گوشی خوبی هست یا نه
از نظر سرعت
ایا کدک Divx ,Xvid رو داره فیلم های 1280*720 رو که حجم شون زیر 2 گیگ هست رو پخش میکنه
صدا دوربین فیلم برداری چه طوره باطری و ال سی دیش چه طوره 65 کیلو رنگ هست درسته
با کارت گرافیکی که داره بازی های با گرافیک بالا رو میتونه اجرا کنه

بگیرم یا اندرویت پیشنهاد میکنید مثل X10 و...

ممنون

vahidsport
16-07-2011, 23:01
نبود یکی کمک کنه

MOHAMMAD_ASEMOONI
16-07-2011, 23:11
نبود یکی کمک کنه

سلام
جواب همه سوالاتتون تو این تاپیک هست .
فقط کافیه این تاپیک رو از آخر بخونین .
و از روش تندخوانی استفاده کنین .
یعنی مطالبی که به سوالاتتون ربطی نداره رو نخونین .
موفق باشید

omniahd
08-08-2011, 11:27
سلام
من گوشیمو داده بودم بیرون روش اندروید نصب کردن
البته با هزینه!
اما الان پشیمونم و میخام برش گردونم به همون ویندوز فابریکش
میخام خودم اینکارو بکنم ایندفعه
کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟
خیلی فوریه...............

Hamid4777
11-08-2011, 16:31
سلام
در مورد تفاوت حافظه rom سوال داشتم. rom مخفف read-only memory هست ، یعنی نمیشه روی اون اطلاعات ریخت یا اطلاعات روی اون رو تغییر داد. ولی وقتی برنامه ی جدیدی نصب میکنیم و مسیر نصب رو "Device/" انتخاب میکنیم اگر اشتباه نکنم اطلاعات روی این حافظه ریخته میشه. این موضوع چطور توضیح داده میشه؟
سوال دیگه اینکه در hd2 اگر از قسمت settings> SD card & phone storage نگاه کنیم یه total storage به ظرفیت 174 مگابایت و یه total program به ظرفیت 336 مگابایت وجود داره. جمع این دو تقربیا 512 میشه، یعنی حافظه rom گوشی hd2. فرق بین total storage و total program چی هست؟

Diego
21-08-2011, 18:26
یه باطری هست که ظرفیتش 2300mAh هستش(تقریباً دو برابر باطری معمولی)
از لحاظ اندازه هم بزرگتر هستش و از پشت در گوشی میزنه بیرون بنابراین همراه یه در جدید برای پشت گوشی فروخته میشه.
کسی از دوستان اطلاعای داره که آیا این باطری رو توی ایران هم میفروشن یا خیر؟

ghorban2
23-08-2011, 17:24
نزدیکِ دو ساله که hd2 دارم تازه الان کفش !!! کردم که اگر ماشین حساب رو راه بندازیم بعد گوشی رو افقی کنیم ماشین حسابِ معمولیش تبدیل به یک ماشین حسابِ علمی و حرفه ای میشه .
منم همینطور:31:

من یه تسک منجر روی گوشیم نصب بود که همیشه یه فلش بالای صفحه سمت راست پیش باطری میومد که میشد برنامه های باز رو دید و باهم یا یکی یکی بست .الآن گوشی رو هارد ریست کردم پاک شد اسمش هم نمی دونم چی بود!میشه یه کمکی بکنید گیرش بیارم. یه چیز جالبی که داشت این بود که میشد تنظیم کرد که اگر چند ثانیه روی ضربدر هر صفحه نگه داریم صفحه کاملا بسته شه نه اینکه فقط بره پایین.
ممنون

ghorban2
26-08-2011, 23:55
این همه HD2 دار اینجان! آقا کسی نیست؟
:19:

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-08-2011, 01:01
یه باطری هست که ظرفیتش 2300mAh هستش(تقریباً دو برابر باطری معمولی)
از لحاظ اندازه هم بزرگتر هستش و از پشت در گوشی میزنه بیرون بنابراین همراه یه در جدید برای پشت گوشی فروخته میشه.
کسی از دوستان اطلاعای داره که آیا این باطری رو توی ایران هم میفروشن یا خیر؟

سلام
یه باتری یدکی بگیرین .

Diego
27-08-2011, 10:04
سلام
یه باتری یدکی بگیرین .

خب اینم یدکیه دیگه!:31:

r-k
31-08-2011, 17:54
منم همینطور:31:

من یه تسک منجر روی گوشیم نصب بود که همیشه یه فلش بالای صفحه سمت راست پیش باطری میومد که میشد برنامه های باز رو دید و باهم یا یکی یکی بست .الآن گوشی رو هارد ریست کردم پاک شد اسمش هم نمی دونم چی بود!میشه یه کمکی بکنید گیرش بیارم. یه چیز جالبی که داشت این بود که میشد تنظیم کرد که اگر چند ثانیه روی ضربدر هر صفحه نگه داریم صفحه کاملا بسته شه نه اینکه فقط بره پایین.
ممنون
با سلام
دوست عزیز با نصب برنامه زیر می توانید این امکان را داشته باشید :
Duttys Task Manager 2.1.19183631

ghorban2
11-09-2011, 19:49
با سلام
دوست عزیز با نصب برنامه زیر می توانید این امکان را داشته باشید :
Duttys Task Manager 2.1.19183631

ممنونم همین بود.
دستت طلا:11:

IRANER
17-09-2011, 19:49
سلام
برای اینکه بشه اهنگ دلخواه را روی زنگ htc hd2 گذاشت چکار باید کرد.....؟
مرسی

Diego
18-09-2011, 10:42
سلام
برای اینکه بشه اهنگ دلخواه را روی زنگ htc hd2 گذاشت چکار باید کرد.....؟
مرسی

آنهگ های مورد نظرتون رو کپی کنید توی حافظه ی خود گوشی(مموری کارت نه)،به این آدرس:
my documents/my ringtones
بعد به ستینگ برید،بعد sound & display و روی Ringtone کلیک کنید،لیست آهنگاتون اونجا میاد که میتونید یکی رو انتخاب کنید.

tirdad_60
02-10-2011, 21:44
سلام

این گوشی من چند وقتی هست زیاد هنگ میکنه جدیدا هم گاهی اوقات خاموش میشه
دوستان میدونند ایراد از کجاست؟
نرم افزار کپی کنتاکت روی کامپیوتر هم اگر سراغ دارید معرفی کنید
ممنون

Diego
04-10-2011, 00:54
سلام

این گوشی من چند وقتی هست زیاد هنگ میکنه جدیدا هم گاهی اوقات خاموش میشه
دوستان میدونند ایراد از کجاست؟
نرم افزار کپی کنتاکت روی کامپیوتر هم اگر سراغ دارید معرفی کنید
ممنون

به خاطر استفاده از نرم افزار غیر استاندارد این مشکلات روی میده.یه هارد ریست کن.البته اطلاعاتت رو یه بک آپ بگیر

tirdad_60
18-10-2011, 23:05
گوشی رو هارد ریست کردم اما درست نشد
دوستان اگر اندروید یا وین 7 نصب کنم باز هم هنگ داره؟
اگر تجربه ای دارید بیان کنید

tirdad_60
23-10-2011, 19:52
سلام
آخرین ورژن اندروید که میشه روی گوشی نصب کنم چیه؟
آیا روون و بدون دردسر اجرا میشه؟

SAEEDSAMSUNG
28-10-2011, 15:40
سلام
آخرین ورژن اندروید که میشه روی گوشی نصب کنم چیه؟
آیا روون و بدون دردسر اجرا میشه؟

رام آندروید که خیلی براش اومده . هر رده ورزن خاص خودش رو داره . من خودم به شخصه تست نکردم که بگم کدومش روونه ولی یه رام خیلی خوب براش اومده که تعریفش رو زیاد شنیدم تو سایت موبایلستان میتونی آموزش نصب کاملشو پیدا کنی . پست 193 از لینک زیر آخرین ورژنشه تا الان

DHD 3.06.405.1 Sense 3.0 v1.3 EU

tirdad_60
29-10-2011, 19:35
سلام

متاسفانه اینجا خیلی بی انرژی هست
گوشی رو اندروید ریختم
به نظرم خیلی جذاب هست
و برنامه های زیادی هم براش اومده
کلا راضی هستم و خوشحالم که یه تنوعی توی گوشی دادم

MeHRAn_4S
04-12-2011, 00:50
من هم اول فکر میکردم که خیلی قوی آندرویدو بالا می یاره ولی با دیدن جند کلیپ
متوجه شدم که با غلط کردن آندروید رو بالا میاره و آندروید های را هم خوب بالا میاره
گوشی های دیگه مثل :x1وhtc touch diamondو.........هم به راحتی بالامیارن
ولی طراحیش تکرار نشدنی و بی نظیر و قدرتش در پردازش ویندوز خودش عالی ترین
نمی خوام اینو بگم ولی خدا حافظ HTC HD 2

atefeh77
17-12-2011, 16:39
سلام میخواستم بپرسم بلک لیست این گوشی کجاست و چه جوری کار میکنه؟اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

_H2_
04-07-2012, 08:35
سلام
WP7 خریدم ولی نمیتوانم با سیستم عاملش کنار بیایم، و میخواهم بفروشم و گوشی جدیدی بخرم اما در مورد قابلیت ها و امکانات WM6 مطمئن هستم ولی از Android مطمئن نیستم و کار نکردم.

از بین گوشی های جدیدتر (که بتوان راحت تر نو آنها را پیدا و خریداری کرد) چه گوشی دیگری ماننده HD2 قابلیت تغییر سیستم عامل بین WM6.5 و Android را دارد؟

ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-07-2012, 21:35
سلام میخواستم بپرسم بلک لیست این گوشی کجاست و چه جوری کار میکنه؟اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

سلام
این گوشی خودش بلک لیست نداره.
اما اگر گوشیتون با ویندوز موبایل 6.5کار میکنه برایِ بلاک لیست میتونید از برنامه های جانبی استفاده کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در قسمت جستجو بنویسید black list

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-07-2012, 11:40
سلام بر همگی .
اچ دی توهاتون در چه حاله ؟

بنده هنوز هم این گوشی رو دارم .
عین قالی کرمان که هر چی لگد میخوره بهتر میشه, این گوشی هم تازه حالا جا افتاده .

إن شاء الله یه سال بعد از اینکه یه گوشی چهار هسته ای با حداقل دو گیگ رَم اومد بازار عوضش میکنم .

=========================

راستی گر دوست دارید یک shortcut برای رسیدن به دکمه ی تنظیم نور صفحه درست کنید :
با برنامه ی فایل اکسپلورر وارد فولدر ویندوز بشید
با استفاده از searche کلمه ی powerexe رو جستجو کنید .
یه آیکون سبز هست به شکل باتری
, انگشتتون رو بذارید روش و نگه دارید و وارد send to بشید

بعد start menu as shortcut

حالا برنامه فایل اکسپلورر رو ببندید

وارد لیست استارت بشید , اون پائین یک کپیِ از همون آیکون رو دارید .
میتونید نقلش بدید به بالای لیست تا بهتر در دسترس باشه .

اگر هم دوست دارید بذارینش تو لیست home , وارد home بشید و سپس menu و سپس add quick link

حالا هر وقت بخواین اتوماتیک نور صفحه رو از کار بندازین یا نورش رو دستی کم و زیاد کنین , دسترسی بهش خیلی آسونه .

mamadeb
24-10-2012, 17:43
سلام من روی همین گوشی یه برنامه TSD Arabizer 411 نصب کردم
کلا گوشی را به فنا داده ، همش هنگ می کنه
وقتی می خوام sms بدم هنگ می کنه
حالا من چه کار کنم
چه جوری پاکش کنم؟
حالا برنامه فارسی ساز خوب چیزی میشناسین
آقا دستم به دامنتون آبروم داره میره. گوشی مال پدر زنم بوده داده به من که واسش فارسی نصب کنم کلا داغونش کردم
ریست فکتوری جواب میده؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-10-2012, 18:31
سلام من روی همین گوشی یه برنامه TSD Arabizer 411 نصب کردم
کلا گوشی را به فنا داده ، همش هنگ می کنه
وقتی می خوام sms بدم هنگ می کنه
حالا من چه کار کنم
چه جوری پاکش کنم؟
حالا برنامه فارسی ساز خوب چیزی میشناسین
آقا دستم به دامنتون آبروم داره میره. گوشی مال پدر زنم بوده داده به من که واسش فارسی نصب کنم کلا داغونش کردم
ریست فکتوری جواب میده؟

سلام .
اگه مطمئن هستین که از اون فارسی سازه , برید به قسمت remove program و حذفش کنید .
البته اگر گوشیتون ویندوز 6.5 هست .
اگر فارسی ساز خوب پیدا نکردین از روم خاور میانه که مال خود اچ تی سی هست استفاده کنید .
بنده حدود سه ساله نصبش کردم و گوش شیطون کرد چشم حسود کووور مشکلی نداره .
خودش هم فارسی ساز داره و با نصب کیبورد spb دیگه نور علی نور میشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-10-2012, 18:38
با ریست فکتوری هم پاک میشه اما تمام برنامه هاتون و شماره تلفنها و مسجها و تنظیماتتون هم پاک میشه

mamadeb
24-10-2012, 20:17
آقا remove program هیچی توش نیست اما گوشی کلا تو massage هنگ می کنه
اصلا نمی دونم که چرا این هنگ می کنه
الان اگه من یه فارسی ساز دیگه نصب کنم درست نمی شه
بعد این ریست نداره که فقط تنظیماتش را به حالت اولیه برگردونه

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-10-2012, 21:36
آقا remove program هیچی توش نیست اما گوشی کلا تو massage هنگ می کنه
اصلا نمی دونم که چرا این هنگ می کنه
الان اگه من یه فارسی ساز دیگه نصب کنم درست نمی شه
بعد این ریست نداره که فقط تنظیماتش را به حالت اولیه برگردونه

احتمالا گوشی ویروس گرفته .
اگر چیز مهمی روش نیست هارد ریست کنین.
اگر شماره تلفن و مسجاش مهمه ,یک بک اپ ازشون بگیرین با برنامه ی spb back up
.. برای برگردوندن گوشی به حالت کارخونه :
گوشی رو خاموش کنین .
گوشی رو با کف دست بگیرین .
با دو انگشت اشاره و میانه دکمه ی ولوم رو فشار بدین (دو طرف دکمه رو با همفشار بدین .
حالا در همون حالت , دکمه ی روشن کردن و فشار بدین.
بعد از روشن شدن صفحه , گوشی ازتون میخواد برای هارد ریست دکمه بالائی ولوم رو فشار بدین .
با زدن او دکمه گوشی به حالت کارخونه بر میگرده و همه چیز در حافظه گوشی پاک میشه (شماره ها - مسجها- فایلهای شخصی مثل فیلم و عکس و غیره) .
بعدش دیگه میل خودتونه چکار کنین .
تو پستهای قبلی توضیح دادم .
موفق باشید .

leopard07
25-03-2013, 09:34
سلام دوستان
یکی از دوستام یه HD2داره
یه بار گوشی زمین خورده و ال سی دی ترکیده ولی ال سی دیشو عوض کرده
اندروید هم چند با روش ریخته
با اندروید 4 کمتر هنگ میکنه ولی قبلا کلا تو هنگ بود
به نظرتون چند بخرم ازش این گوشیو؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-03-2013, 10:33
سلام دوستانیکی از دوستام یه HD2دارهیه بار گوشی زمین خورده و ال سی دی ترکیده ولی ال سی دیشو عوض کردهاندروید هم چند با روش ریختهبا اندروید 4 کمتر هنگ میکنه ولی قبلا کلا تو هنگ بودبه نظرتون چند بخرم ازش این گوشیو؟سلام . تو انجمن قیمت گوشی سوال کنید زودتر جواب میگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-08-2013, 10:24
سلام دوستان . آیا باتریِ اصلیِ این گوشی تو ایران هست ؟ قیمتش چنده؟ آیا گارانتی هم داره ؟ ممنون میشم پاسخ بدین .

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-11-2013, 22:45
سلام
دوستانی که از این گوشی استفاده میکنند با سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 حتماً خبر دارین که برنامه ی بسیار مفید و سودمندِ گوگل مپ google map فایلهای دانلود شده رو که همون عکسهای ماهواره ای هست رو روی حافظه ی گوشی ذخیره میکنه و به دلیلِ محدودیتِ حافظه ی گوشی , پس از مدتی دیگه گوشی کُند میشه و باید تمام نقشه ها رو پاک کرد . یعنی نمیشه از برنامه ی گوگل مپ بصورت آفلاین استفاده کرد .
اما راهی وجود داره که میشه برنامه رو منتقل کرد به مموری کارت و دیگه با خیال راحت نقشه ی شهرها و کشورهای موردِ نظرتون رو دانلود کنین و بعدش به صورت آفلاین ازش استفاده کنین .
اگر دوست داشتین بدونین چطوری , خبر بدین تا نحوه ی انتقالِ برنامه به مموری کارت رو خدومتتون عرض کنم .

rangoabzar
05-01-2014, 23:46
سلام.
ازون جایی که این گوشی خیلی خیلی دیگه پیر شده میخواستم بدونم الان که این همه گوشی اندرویدی جدید اومده باز هم می ارزه که یخیاله اونا شدو این گوشی رو خرید ؟ این ک این گوشی قابلیت اندرویدی شدنم داره رو می دونم . فقط میخام بدونم م ارزه آیا ؟؟؟؟؟
با تشکر

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-01-2014, 00:34
سلام.
ازون جایی که این گوشی خیلی خیلی دیگه پیر شده میخواستم بدونم الان که این همه گوشی اندرویدی جدید اومده باز هم می ارزه که یخیاله اونا شدو این گوشی رو خرید ؟ این ک این گوشی قابلیت اندرویدی شدنم داره رو می دونم . فقط میخام بدونم م ارزه آیا ؟؟؟؟؟
با تشکر

هورااااا بالاخره یکی اومد تو این تاپیک یه چیزی نوشت
سلام
خواهش میکنم توهین نکنین
پیر کدومه ؟ این گوشی عین قالی کرمون میمونه که هر چی بیشتر لگد بخوره بهتر میشه .
این گوشی هم هر چی بیشتر کار کنه بهتر میشه
بنده الان دارم از همین گوشی مطلب مینویسم
بیخودی که اسمش رو نذاشتن LEO
یعنی شیر
بنده گوش شیطون کر 4 ساله دارمش و چند بار وقتی گوشیهای جدید اومد خواستم پروندش رو ببندم اما دلم نیومد .
اندرویدی هم میشه
تو گوگل بنویسید
HD2 android
تو يوتيوب هم كليپ زیاد داره
البته گوشی بنده با winmo 6.5 کار میکنه و از شر مشکلات اندرویدی در امانه گوش شیطون کر .
رام اصلی خود htc

راستی الان نوش هست تو ایران ؟ اگه بله , چنده ؟
دست دوم تمیزش چنده ؟

rangoabzar
07-01-2014, 21:54
الان احساس میکنم با پست گزاشتنم تحول بزرگی ایجاد کردم .
حاجی من اصن اندرویدی شدنش واسم مهم نیس ، فقط اینو بگم که من من الان 3 ساله گوشی اندرویدی دارم و فقطم با گوشیم چت میکنمو دانلود و فیسبوک چک میکنم ، تا حالا هم واسه فیسبوک رفتنم به مشکل نخوردم اپرا مینی تو این چند سال همش پا به پام بوده .
حالا اگه من این گوشی رو بگیرم و اندروید نصب نکنم میتونم به همین راحتی و بدون خریدن وی پی ان و این جور خرجها که هم دردسره هم سرعته سرچ رو میاره پایین برم فیسبوک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصن اپرا مینی داره آیا ؟
نرم افزارا و بازاش به روزه ؟
ببخشیدا من با اندروید تا حالا مشکله نرم افزارو بازی نداشتم واسه همین می پرسم ؟
ازون جایی که من یادمه 2 3 سال پیش کارخونش ساختشو متوقف کرد ولی بعد یه مدلی ازش اومد که قسمته بالاش درست یادم نی فک کنم t نوشته بود وارد بازار شد که یه شایعاتی بودکه اندرویدی نمیشه .دنبال نوش نرو که ضرره

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-01-2014, 15:11
سلام
متاسفانه چون گوشیم اندرویدی نیست اطلاع ندارم
اما بدون اندروید تقریباً به درد نمیخوره تو ایران چون مینی اوپراش کار نمیکنه اصلاً و تقریباً دیگه نرم افزار مسنجر که کار کنه براش پیدا نمیشه .
اما در سایتهای دیگه در مورد اندرویدی زیاد اطلاعات هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +%D9%86%D8%B5%D8%A8+&client=ms-opera-mini&channel=new

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-03-2014, 20:34
سلام دوستان . اگه گوشیتون با WINMO 6.5 کار میکنه , توی این گوشی یک ماشین حساب دیگه هم هست . وارد فولدر WINDOWS بشین و فایل calc.lnk رو جستجو کنین . با استفاده از resco explorer و گزینه sent to میتونین بفرستینش توی start و ازش استفاده کنین

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-08-2014, 15:06
سلام دوستان . اینجا کسی هست که هنوز از winmo 6.5 استفاده میکنه ؟ یه سوال دارم .

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-12-2014, 21:36
سلام
موبایل بنده 5 ساله شد
شاید فقط بنده این موبایل رو نو خریدم و 5 سال هم هست که نگهش داشتم و سیستم عاملش هم همون WINMO 6.5 هست :20:

saed20
14-10-2015, 16:30
سلام به همگی. چند روز پیش یه گوشی به دستم رسید.اصلا نمیدونستم مدلش چیه خودمم زیاد از گوشی سر در نمیارم.با لاخره تو نت یه سایتی بود که شمار هimeگوشی رو وارد میکردی و مدل گوشیتو نشون میداد.تازه اونجا فهمیدم که مدلشhd2هست.دیگه اینکه این گوشی روشن میشه فقط صفحه لمسیش کار نمی کنه .دوستمم گفت مشکل تاچ داره.میگفت باید ال سی دیشو عوض کنی. ولی ال سی دیش روشن میشه.نمیشه فقط تاچشو عوض کرد.اگه میشه ,هزینه فقط تعویض تاچ چقدره .ممنون میشم یکی جواب بده.

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-01-2016, 17:11
سلام
موبایل بنده 6 ساله شد
شاید فقط بنده این موبایل رو نو خریدم و 6 سال هم هست که نگهش داشتم و سیستم عاملش هم همون WINMO 6.5 هست با باتری فابریکِ خودش
100 سال به از این سالها

استاد شیفو
02-01-2016, 18:25
گوشی های قلبی کجا و اتین گوشی های جدید لذت قدیمی ها را نمیدهند .

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-12-2016, 00:08
موبایل بنده 7 ساله شد با همون سیستم عاملِ خودش .
امسال میره کلاس اول

روانپریش
26-12-2016, 00:38
موبایل بنده 7 ساله شد با همون سیستم عاملِ خودش .
امسال میره کلاس اول

چه جالب
خيلي خوب ازش نگه داري كردين كه 7 سال كاكرده و هنوزم سالمه

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-02-2017, 02:22
لطفاً حذف شود ============

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-02-2017, 22:05
لطفاً حذف شود ================

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-12-2017, 00:05
موبایل بنده 8 ساله شد

با همون سیستم عامل winmo 6.5
ولی باتری خودش دیگه عمرش تمام شده زیاد شارژ نگه نمیداره . عجب باتری بود . یادش همیشه گرامی .
این موبایل روز اولش بد جوری اذیتمون کرد اما بعدش اکی شد و توپِ توپ تا الان . نمیدونم بنده زودتر به خط پایانِ دنیا میرسم یا این موبایل بامعرفت ؟
جداً که چیزی بهتر از پایانِ خوش نیست .
پایانتان خوش باد , یلداتون هم مبارک باد

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-12-2018, 17:50
سلام

موبایل بنده 9 ساله شد .
با همون سیستم عامل winmo 6.5
.
ولی باتری خودش دیگه به فنا رفت . عجب باتری بود . یادش همیشه گرامی (خبردار , سلام نظامی) .
.
یکماه پیش در سایت دیوار یک HD2 نو نو صفر رو گذاشته بودند برای فروش به قیمت 15.000.000 تومان .
.

===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی

essien
18-01-2019, 12:07
برای ما هم چند ماه پیش افتاد زمین و صفحه اش دیگه بدجوری شکست وگرنه باتریش هم هنوز سالم بود ...
زمان خودش گوشی شاخی بود ، هم قیمت آیفون فک کنم 3gs بود که ما گرفتیمش .
دوربینش و کاربریش عالی بود ولی اینترنت موبایلش افتضاح بود و خیلی اذیت کرد .
مایکروسافت هم با نامردی از این سیستم حمایت خوبی نکرد و اندرویدی که اون زمان یه لک هم نبود این سیستم و قورتش داد .

enimonte
27-05-2019, 15:32
من چند وقت پیش به یاد قدیم یکی خریدم.گوشی خودم مشکل برد داشت . بماند که شب بود و طرف گوشی تعمیری بهم انداخت.

اندرویدش 2.3 بود و امروز 4.4ناتیو اس دی نصب کردم و اگر بشه اندروید 5 هم میخواهم نصب کنم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-01-2020, 19:20
سلام
.
موبایل بنده 10 ساله شد :)
با همون سیستم عامل winmo 6.5 و تمام برنامه های سبک و کاربردیش
تازه یک هفته پیش یک برنامه ی خوب و کاربردیِ دیگه هم براش پیدا کردم ونصب کردم که برای دیدن ومدیریتِ عکسها هست :)
resco photo manager pro version 7.11

.

====================================
دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
چند نمونه :
===================================
میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
توصیه های مهم امنیتی
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
.
.

_H2_
11-01-2020, 19:42
سلام
در زمان این تاپیک یک HTC Pro2 با Win6.5 داشتم، از بهترین تجربه هایم بود.
فروختم، یکی دو سال بعد پشیمان شدم! حتی اینترنت را هم گشتم، دیگر گیرم نیامد!

mojt90
01-02-2020, 16:19
گوشی بود که نظیرش نیومد ......

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-01-2021, 21:53
سلام
گوشی بنده ۱۱ ساله شد ولی دو هفته پیش بالاخره عمر تاچش به سر اومد و خود به خود از کار افتاد . حیف

دیگه ارزش تعمیر نداره . عجب گوشی ای بود .

الحق که اسم LEO شیر برازنده‌اش بود .
به احترامش خبر دااار ، سلام نظامی ، شلیک ۱۱ گلوله ی توپ :)