PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

zoorg2
01-07-2010, 23:49
چرا کار نداره من خودم عشق rss هستم:11:
من خودم اول کل فیدهایی که پیش فرض توی نرم افزار بود پاک کردم . کل فیدهایی که تو گوگل ریدر داشتم رو export کردم و در واقع بصورت یه فایل با پسوند opml درآوردم ، ریختم روی گوشی ، یکی روش زدم و همه ی فیدهام منتقل شدند به نرم افزار . این رو گفتم که اگر قبلا کلی فید از توی نرم افزارهای دیگه یا از توی گوگل ریدر دنبال می کردی تک تکشون رو نشینی وارد کنی!

کلا برای اضافه کردن فید روی Menu بزن بعدش Chanel بعدش New حالا چهارتا گزینه داری؛
1- انتخاب از لیست خوش
2- سرچ می کنه
3- همون کاری که من کردم
4- اگر کل آدرس rss سایتی رو داری. که همین گزینه فکر کنم خوراک توئه!:10:

مقاله نوشتم! :46:

بسیار عالی وممنون

اگه آدرس rss سایتی رو بخوام باید رو آیکون rss توی اون سایت کلیک کنم.درسته؟ ولی در این صورت اون rss رو subscribe می کنه برای بروزر و آدرسی به من نمی ده.

از کجا آدرس پیدا کنم؟ راستی این برنامه در نشون دادن rss های فارسی مشکلی نداره؟

nima_voroojak
02-07-2010, 10:35
سلام دوستان من این گوشیرو دارم میخواستم بدونم که کامل فارسی میشه یا حداقل اس ام اساش:46:

fasters7
02-07-2010, 11:09
خب واسه منی که omnia 2 داشتم و بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشید این زمان خیلی عالیه:31: نمی دونم میشه بگین از کجا میشه فعال کرد این a-gps رو؟ ممنون.

واللا شرمنده, من رام گوشی رو عوض کردم نمیتونم آدرس دقیق بهتون بدم براش ولی یه برنامه QuickGPS هستش که وقتی برای اول واردش میشین سه تا تیک داره که هیچ کدومش فعال نشده, اگه اونها رو فعال کنین گوشی هر 7 روز یکبار به قول خودش ماهواره ها رو دانلود میکنه و این باعث میشه که خیلی سریعتر بتونه به gps وصل بشه (من فکر میکنم که منطقا باید برای omnia 2 هم باشه یه همچین چیزی ... ولی مطمئن نیستم)

سلام دوستان من این گوشیرو دارم میخواستم بدونم که کامل فارسی میشه یا حداقل اس ام اساش:46:

سلام
با چندتا برنامه ی تکمیلی کوچیک, هیچ مشکلی با اس ام اس فارسی نداره. این که کل منوهاش هم فارسی بشه رو توی موبایلستان داشتن روش کار میکردن و تا جاهای خوبی پیش رفته بودن, اگه خواستین از اونجا پیگیری کنین. :11:

ردموند پای گفته یکی از همونای توی xda همونی که سایت HTC-LINUX رو اداره میکنه تونسته پورت کنه و خوشبختانه دوال بوت کرده و لینک داده من یه نگا کردم سر درنیاوردم اگه کسی تونست خبر بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن همین ردموند پای قول آموزش نصب رو داده باید دید کی(در مورد spirit برای آیفون قولشون 10 دقیقه بیشتر طول نکشید ولی در مورد HD2 3 4 روزی مردم الافن...!).

دیروز داشتم توی موبایلستان میگشتم دیدم که مثل اینکه نسخه ی بتا اومده برای اندروید (روی hd2) ولی خوب, هنوز یک عالمه باگ داره. مثل اینکه هر 2-3 دقیقه هنگ میکنه ! ولی ببین چی بوده که اونجا یکی از دوستان نوشته بود در طول یک روز 60 بار ریست کرده ولی باز هم داشت استفاده میکرد ! :18: :27:

و یک مطلب خفن !
یکی دیگه از دوستان خبر داد که توی xda دارن روی Triple Boot کار میکنن !!! :18::18::18:
ویندوز 6.5
اندروید 2.1
ubonto 9.10
دیگه اون موقع به جز هیولا دیگه خدایی چی میشه گفت به این لامذهب ؟! :40: :27: :40:

ghorban2
02-07-2010, 11:32
بسیار عالی وممنون

اگه آدرس rss سایتی رو بخوام باید رو آیکون rss توی اون سایت کلیک کنم.درسته؟ ولی در این صورت اون rss رو subscribe می کنه برای بروزر و آدرسی به من نمی ده.

از کجا آدرس پیدا کنم؟ راستی این برنامه در نشون دادن rss های فارسی مشکلی نداره؟

با آر اس اس فارسی هیچ مشکلی نداره.
روی لینک آر اس اس سایتی وقتی کلیک می کنی یه صفحه ی تقریبا درهم برهم میاد، آدرس اون صفحه در مرورگر میشه همون آدرس آر اس اس سایت .
با کامپیوتر برو بعدش اون آدرس رو دستی توی نرم افزار وارد کن.
مثلا آر اس اس خبرگزاری تابناک:

nima_voroojak
02-07-2010, 14:22
با چندتا برنامه ی تکمیلی کوچیک, هیچ مشکلی با اس ام اس فارسی نداره

میشه برنامه هاشو معرف کنید و ایا برنامه ی Mozilla Firefox برای hd2 هست

ghorban2
02-07-2010, 23:47
من الان دارم با گوشی می نویسم
شاید فایرفاکس هم باشه اما وقتی اپرا این همه مرورگر تروتمیز داره چه نیازی به فایرفاکس هست؟!

sefrtime
03-07-2010, 06:16
با سلام به همه دوستان
من قصد خرید این گوشی را دارم اما در یک سری از نظرات دیدم که گفته بودم این گوشی از لحاظ صفحه نمايش فقط 65K رنگ را نشان مي دهد ( رزولیشن پایین ) و کيفيت گرفتن عکس و فیلمش پاینه
از دوستان میخوام راهنماییم کنم
و عده ای می گن با این قیمت بالا ارزش خرید نداره و پیشنهاد به خرید ایفون را به من دادند .
ممنون می شم راهنمایی کنید

sefrtime
03-07-2010, 06:19
سلام
من تصمیم دارم این گوشی را بگیرم
در نظرات خوندن که صفحه نمايش فقط 65K رنگ را نشان مي دهد ( رزولیشن پایین ) و کيفيت پايين عکس و فيلم و ایکنه عده ای ایفون را به من پیشنهاد دادن از دوستان میخوام راهنماییم کنن .
ممنون

nima_voroojak
03-07-2010, 08:42
من الان دارم با گوشی می نویسم
شاید فایرفاکس هم باشه اما وقتی اپرا این همه مرورگر تروتمیز داره چه نیازی به فایرفاکس هست؟!

من اخه از فایر فاکس خوشم میاد

zoorg2
04-07-2010, 18:19
سلام
در نظرات خوندن که صفحه نمايش فقط 65K رنگ را نشان مي دهد ( رزولیشن پایین ) و کيفيت پايين عکس و فيلم و ایکنه عده ای ایفون را به من پیشنهاد دادن از دوستان میخوام راهنماییم کنن .
ممنون

از سر شکم فرمودن .اصلا این مقدار رنگ رو رو اون صفحه جزقلی می شه تشخیص داد و قابل حس هست؟این به خاطر ویندوزه نه گوشی.این گوشی گوهر گرانبهاییه که تا نگیری متوجه نمی شی.امکاناتش 20 هست.فقط یه کوچولو باتریش دوامش کمه که اون رو هم ما به تمام مزایاش بخشیدیم.حوصلم نمیکشه قابلیتاش رو بگم ولی خودت سرچ کنی می فهمی .برا همین هم هست که تاپیک تا اینجا پیش رفته و دویست و خورده ای شده

fasters7
04-07-2010, 21:50
میشه برنامه هاشو معرف کنید و ایا برنامه ی Mozilla Firefox برای hd2 هست

من اخه از فایر فاکس خوشم میاد

برای سوال اولتون, به نظر من بهترین کار اینه که همه ی افرادی که این گوشی یا کلا ویندوز موبایل و یا اندروید دارن توی موبایلستان و xda عضو بشن. این دوتا خیلی کامل هستن. و البته که این در گستردگی و تخصص دوستان تویp30 world هیچ ایرادی ایجاد نمیکنه, ولی اونها سایت های تخصصی در مورد موبایل هستند (xda که زیادی کارش درسته)
اونجا همه ی فایل هایی که شما ممکنه نیاز داشته باشین با یه سرچ کوچیک پیدا میشه

و برای فایر فاکس, من خودم از فایر فاکس استفاده میکردم, ولی وقتی که با قابلیت ها و توانایی های opera آشنا شدم, دیدم که خدایی فایر فاکس در مقابلش به حساب نمی آد. ولی اگر هم روی فایرفاکس اصرار دارین متاسفانه من نمیشناسم.

سلام
ممنون

از سر شکم فرمودن .اصلا این مقدار رنگ رو رو اون صفحه جزقلی می شه تشخیص داد و قابل حس هست؟این به خاطر ویندوزه نه گوشی.این گوشی گوهر گرانبهاییه که تا نگیری متوجه نمی شی.امکاناتش 20 هست.فقط یه کوچولو باتریش دوامش کمه که اون رو هم ما به تمام مزایاش بخشیدیم.حوصلم نمیکشه قابلیتاش رو بگم ولی خودت سرچ کنی می فهمی .برا همین هم هست که تاپیک تا اینجا پیش رفته و دویست و خورده ای شده

همون طوری که این دوستمون گفتن 65k بودنش به win mo بر میگرده, ولی میزان رنگی که ال سی دیش ساپورت میکنه ربطی به رزولوشن نداره و توی رزولوشن (بجز iPhone 4 , اون اصلا یه دنیای دیگه است !) از بقیه آیفون ها خیلی سر تره. کیفیت عکس و فیلمش به نظر من در حد خیلی بالایی هستش و برتری اصلی آیفون به نرم افزار برمیگرده وگرنه توی سخت افزار این گوشی خیلی حرفهای بیشتری حتی نسبت به 3gs داره.
ولی خدائیش به نظرم یک مقادیری هم این دوستمون در حق آیفون کم لطفی کردن و اون هم در جای خودش (سیستم عامل, سرعت پردازش ها (که به همون برنامه نویسیش برمیگرده, تا جایی که من بلدم ! :11: ) و به خصوص گستردگی و کیفیت برنامه هاش اون رو به غولی تبدیل کرده که در جای خودش با ارزشه. و خودمونیم, تا همین یکی دو سال پیش 3.5" زیادی هم گنده بود ! :31:
باز هم میتونین توی بخش مقایسه, اطلاعات دقیق تری از افرادی که دانش بیشتری در این زمینه دارن کسب کنین
موفق باشید :11:

AryanLand
04-07-2010, 23:14
سلام
ممنون

سلام.

در مورد 65 K رنگ باید عرض کنم که همین مقدار رو هم چشم بصورت عادی و غیر مسلح نمیتونه تشخیص بده حالا چه جوری دوستان اینو به پای کیفیت بد نمایشگر گذاشتن من نمیدونم.
اما در مورد مسایل دیگه مثل انتخاب آیفون و ... نظری ندارم شما باید خودتون تصمیم بگیرید که کدوم سیستم عامل بیشتر میتونه نیازهاتون رو برآورده کنه.:11:

vampire3250
05-07-2010, 00:10
سلام به همگی ...:10:

من یه ماه پیش میخواستم N97 یا N900 بگیرم ولی با یه مشکل و وقفه الان میخوام گوشی بگیرم که شدید HTC چشمم رو گرفته ...

گوشی های جدید که HTC زده مثل HD2 , DESIRE , GOOGLE , MAX 4G , ... همه رو که با هم مقایسه کردم HD2 بهتر از همه بود مخصوصا تو اینترنت ...

پس چرا قیمتش از بقیه کمتره ؟؟؟

اختلافشون تو صفحه نمایش بود...

حالا در کل از این گوشی راضی هستین یا بهتره یکی دیگه از HTC ها رو انتخاب کنم ؟

ممنون از لطفتون ...

nima_voroojak
05-07-2010, 18:48

من یه ماه پیش میخواستم N97 یا N900 بگیرم ولی با یه مشکل و وقفه الان میخوام گوشی بگیرم که شدید HTC چشمم رو گرفته ...

گوشی های جدید که HTC زده مثل HD2 , DESIRE , GOOGLE , MAX 4G , ... همه رو که با هم مقایسه کردم HD2 بهتر از همه بود مخصوصا تو اینترنت ...

ممنون از لطفتون ...

من یکی که راضی هستم:31:

گوشیه خیلی جالبیه:46:

fasters7
05-07-2010, 21:05
ممنون از لطفتون ...

سلام.
max 4g که گفتین فقط برای روسیه اومده و اینکه حدودا یکسال قدیمی تر از hd2 هستش
در مقایسه با بقیه، تا جایی که من میدونم قیمت hd2 به خاطر win mo بودنش از بقیه ارزون تره هستش
در کل شدیدا از این گوشی راضی هستم، ولی با توجه به چیزهایی که دارم از بقیه دوستان (بعضا افراد خیلی حرفه ای) در مورد اندروید میشنوم نمیتونم بگم اگه الان میخواستم گوشی بخرم چه گوشی ای میخریدم.
و بهتون پیشنهاد میکنم که قبل از خرید در مورد گوشی htc desire هم تحقیق کنین.
موفق باشید

vampire3250
06-07-2010, 00:37
سلام.
max 4g که گفتین فقط برای روسیه اومده و اینکه حدودا یکسال قدیمی تر از hd2 هستش
در مقایسه با بقیه، تا جایی که من میدونم قیمت hd2 به خاطر win mo بودنش از بقیه ارزون تره هستش
در کل شدیدا از این گوشی راضی هستم، ولی با توجه به چیزهایی که دارم از بقیه دوستان (بعضا افراد خیلی حرفه ای) در مورد اندروید میشنوم نمیتونم بگم اگه الان میخواستم گوشی بخرم چه گوشی ای میخریدم.
و بهتون پیشنهاد میکنم که قبل از خرید در مورد گوشی htc desire هم تحقیق کنین.
موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون ...

خیلی لطف کردین ...:10:

SA3EDLORD
06-07-2010, 05:21
سلام.ببخشید دوستان قیمت گوشی hd2 چنده در حال حاضر؟؟؟

hesabres1
06-07-2010, 06:27
سلام
من از مرور گر skyfire استفاده میکنم ولی چند روزه که میگه از اول جولای 2010 ما به کشور شما سرویس نمیدیم.میخواستم بپرسم شما هم این مشکل را دارین یا نه؟ اگر راه حلی هم براش هست لطفا بفرمایید

vampire3250
06-07-2010, 09:00
سلام.ببخشید دوستان قیمت گوشی hd2 چنده در حال حاضر؟؟؟

شما میتونین سوالتون رو اینجا مطرح کنین ...

ممنون.

zoorg2
06-07-2010, 10:54
سلام
من از مرور گر skyfire استفاده میکنم ولی چند روزه که میگه از اول جولای 2010 ما به کشور شما سرویس نمیدیم.میخواستم بپرسم شما هم این مشکل را دارین یا نه؟ اگر راه حلی هم براش هست لطفا بفرمایید

بله دقیقا همین طوره برای من.خیلی ضد حال خوردم.کسی نمی دونه باهاش باید چی کار کرد یا یه چیزی مشابهش رو سراغ نداره؟

hamijoon
06-07-2010, 11:55
بچه هاي HTC يه کمک فوري ميخوام . يکي يه پيغام به ما بده . يه ساعت ديگه ميخوام برم بخرم .

مرسي:40:

Scud_MD2
10-07-2010, 20:12
یاد آوری :

گوشی HTC HD2 یکی از بهترین پاکت پیسی های موجود در بازار میباشد که از جمله امکانات اون اجرا شدن بازیهای پلی استیشن 1 در این گوشی هست که در پاکت پیسی های دیگر به ندرت پیدا میشود و همچنین از مارکت ویندوز موبایل hd2 می توان در ایران برای دانلود بازی و نرم افزار استفاده کرد که این امکان در گوشیهایی که دارای سیستم عامل آندروید مشاهده نمی شود

Scud_MD2
11-07-2010, 09:13
سلام دوستان

به نظر شما HD2 حافظه 32GB پشتیبانی می کنه؟

AryanLand
12-07-2010, 00:12
سلام دوستان

به نظر شما HD2 حافظه 32GB پشتیبانی می کنه؟

سلام.

تو Gsm Arena که گفته ساپورت میکنه ولی خوب اگر دوستان امتحان کرده باشن بهتر و مطمئن تر میشه جواب گرفت.:11:

fasters7
12-07-2010, 09:53
هه هه. سلام دوستان،‌قضیه چی بود این چند روز شیلتر شدیم ؟! :31:

سلام

بله دقیقا همین طوره برای من.خیلی ضد حال خوردم.کسی نمی دونه باهاش باید چی کار کرد یا یه چیزی مشابهش رو سراغ نداره؟

از اول جولای که نه،‌ولی من از وقتی که ازش استفاده میکردم میگفتش که برای ایران سرویس نداره. اون موقع من با خونسردی تمام تا وقتی که صفحه ی مورد نظر من رو باز نمی کرد توی آدرس بار، اون رو تایپ میکردم و همیشه هم جواب میداد. حالا اینکه تازگی تغییری کرده یا نه رو در جریان نیستم. یه امتحان بکنین.

یاد آوری :

گوشی HTC HD2 یکی از بهترین پاکت پیسی های موجود در بازار میباشد که از جمله امکانات اون اجرا شدن بازیهای پلی استیشن 1 در این گوشی هست که در پاکت پیسی های دیگر به ندرت پیدا میشود و همچنین از مارکت ویندوز موبایل hd2 می توان در ایران برای دانلود بازی و نرم افزار استفاده کرد که این امکان در گوشیهایی که دارای سیستم عامل آندروید مشاهده نمی شود

خوب مسلمه که وقتی اندرویده و سیستمش مال گوگله نمیشه از مارکت پلیس (!) مایکروسافت استفاده کرد ! :31: ولی خوب، در مقابل، درصد بسیار بسیار بالایی (حداقل میدونم که خیلی بیشتر از برنامه های رایگان market place ) براش توی نت برنامه مجانی (و نه مثل چیزهایی که ما الان نصب داریم، کرک شده.) براش هست
و اگه بحث برنامه هستش به دلیل open source بودنش اینطور که شنیدم هفته ای 5000 تا برنامه براش ساخته میشه ! :18:

و باز هم حالا که بحث اندرویده،‌دوستانی که توی موبایلستان هم عضو هستن، حتما یه سر به این لینک ها بزنن. اصل مطالب برای xda هستش و دارن سعی میکنن که اندروید رو روی hd2 سوار کنن. الان هم به جاهای خوبی رسیدن :

این،‌صفحه ی آخر گزارش لحظه به لحظه (یا ترجمه از xda) پورت کردن اندروید هستش که بچه ها نتیجه ی تست های خودشون رو هم گذاشتن :

این صفحه ی اول نحوه ی اجرای اندروید روی hd2 هستش :

این هم صفحه ای هستش که همیشه آخرین آپدیت های این پروژه رو میتونین ازش دانلود کنین :

شرمنده پستم طولانی شد.
اگه خودم تست کردم حتما اطلاعات تکمیلی رو براتون میذارم
موفق باشید

fasters7
12-07-2010, 10:37
یه سر به اینجا بزن. ضرر نمیکنی :31:

htc-hd2es
12-07-2010, 12:59
دوستان جریان چیه اینجا تند تند ف ی ل ت ر میشه؟؟؟؟؟؟؟:41:

Scud_MD2
12-07-2010, 15:10
من منظورم این بود که از market آندروید به دلیل تحریم در ایران نمی شه استفاده کرد ولی از market place ویندوز موبایل در ایران میشه استفاده کرد.

fasters7
13-07-2010, 13:02
من منظورم این بود که از market آندروید به دلیل تحریم در ایران نمی شه استفاده کرد ولی از market place ویندوز موبایل در ایران میشه استفاده کرد.

جدی ؟ ایول خوب شد گفتین. نمیدونستم.
ولی به هر حال توی این لینک بالا نوشته که 57% برنامه هاش مجانیه. و خوب, میدونی که تحریم چیزی نیست که کلا از قفل نرم افزاری قوی تر باشه ! از یه راهی بالاخره برنامه هاش گیر میاد و :31:
ولی خدائیش خیلی پیشرفت سریعی داره. گوگله دیگه, جنبه نداره. :27:
موفق باشید

Scud_MD2
13-07-2010, 20:03
جدی ؟ ایول خوب شد گفتین. نمیدونستم.
ولی به هر حال توی این لینک بالا نوشته که 57% برنامه هاش مجانیه. و خوب, میدونی که تحریم چیزی نیست که کلا از قفل نرم افزاری قوی تر باشه ! از یه راهی بالاخره برنامه هاش گیر میاد و :31:
ولی خدائیش خیلی پیشرفت سریعی داره. گوگله دیگه, جنبه نداره. :27:
موفق باشید

بله دوست من پیشرفت آندروید به خاطر open source بودنش واقعا چشم گیر و خودتم می دونی که الان بیشتر گوشیهایی که میسازند بر پایه ی سیستم عامل آندروید ولی اگر market آندروید در ایران تحریم نمی شد خیلی خوب بود.

moji2007
19-07-2010, 11:42
خوب دوستان اینطور که مشخصه این تاپیک هم داره دیگه کم کم خلوت میشه
اما HD2 همیشه در ذهن ما هست :11:
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

Scud_MD2
19-07-2010, 14:30
خوب دوستان اینطور که مشخصه این تاپیک هم داره دیگه کم کم خلوت میشه
اما HD2 همیشه در ذهن ما هست :11:
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

بله Moji جان HD2 همیشه در قلبها و ذهنهای ماست ولی حیف شد واقعا تاپیک خوبی بود دوستان همشون اطلاعات خوب و مفیدی داشتن که از همشون تشکر و قدردانی میکنم. خداحافظ دوستان:40:

moji2007
19-07-2010, 15:56
بله Moji جان HD2 همیشه در قلبها و ذهنهای ماست ولی حیف شد واقعا تاپیک خوبی بود دوستان همشون اطلاعات خوب و مفیدی داشتن که از همشون تشکر و قدردانی میکنم. خداحافظ دوستان:40:
:31:
این قلب ها رو برای این گذاشتم چون شکلک مغز نداشت
قلب خیلی توش چیزهای مختلفی میاد
اما توی ذهن اون گوشه موشه هاش توی ضمیر ناخود آگاه فرد همیشه همچین چیزی باقی میمونه
:10::10:

fasters7
22-07-2010, 11:35
hd2 دارهای محترم،
اندروید 2.1 رو روی گوشی خودم تست کردم، خیلی خوبه. یعنی بعد از یک مدتی کار با اون (با اینکه هنوز مشکلاتی داره و من هم اصلا به اندروید آشنا نبودم) دیگه محیط ویندوز بهم نمیچسبه !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از اینجا توی بخش دیزایر میتونین آخرین ورژنیش رو که برای hd2 ساخته شده (بر پایه ی htc desire ) رو دانلود کنین.
اینطوری که خوندم، رادیوتون رو اگه به 2.12 ارتقا بدین بهتره. فایلش رو که دانلود کردین توی خود sd کارت اکسترکتش کنین (توی فولدر نریزین، همون صفحهی اصلی sd card ) و فایل haret رو اجرا کنین
از اندروید روی هیولاتون لذت ببرین ! :5: :8:

alil1369
22-07-2010, 22:35
سلام لطف میکنین به من یه فارسی ساز بدون مشکل برای این گوشی معرفی کنین
ممنون
هرچی گشتم یا ناقص بود یا لینکش خراب بود
چیزی که خودتون نصب کردین و مشکلی نداره
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی

johnypersian1656
22-07-2010, 23:44
سلام لطف میکنین به من یه فارسی ساز بدون مشکل برای این گوشی معرفی کنین
ممنون
هرچی گشتم یا ناقص بود یا لینکش خراب بود
چیزی که خودتون نصب کردین و مشکلی نداره
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی

سلام. دوست عزیز این رو نصب کنین و گوشی رو ری استارت کنین :

اگه توی هوم مانیلا عربی شد از settings کشور رو روی united states یا کشور انگلیسی زبان دیگه ای بذارین.
برای مشکل اس ام اس ها که برعکس نباشه هم از این برنامه استفاده کنین:

hesabres1
24-07-2010, 23:48
سلام.ممنون از زحماتی که دوستان در این تاپیک میکشند

میخواستم بپرسم راه حلی برای رفع قیلطر skyfire دارین؟ حیف این مرور گر پر سرعته که نشه ازش استفاده کرد.

سوال دوم هم اینکه نرم افزاری سراغ دارین که بشه رو گوشی نصب کرد که ویدئو های ی.و. ت.و.ب را دانلود کنیم؟

htc-hd2es
25-07-2010, 14:50
دوستان حالا دیگه بهترین گوشی دنیارو داریم.گوشی با دو سیستم عامل ویندوزموبایل و آندروئید
یعنی میتونیم از برنامه ها وبازیهای هر دو سیستم عامل استفاده کنیم من امروز چند تا بازی آندروئید رو روگوشیم نصبیدم واقعا" گرافیک بالایی داره وبه نظر من در حد آیفون میتونه باشه.
فقط برای نصب آندروئید و استفاده همزمان از هردو سیستم عامل باید hspl کنید و رادیو گوشیتون بالای 7 باشه

Hamid4777
25-07-2010, 18:04
سلام
منم امروز فردا میخوام برم HD2 بخرم. لطفا هر مورد یا نکته ای رو که باید هنگام خرید توجه کنم بگید.
ممنون

senaps
27-07-2010, 20:33
سلام
ظاهرا میشه این وگوشی رو اندروید کرد نه؟!
اینجا چی میگه پس؟

از اونجایی که من میدونم نمیتونم ایفون گیر بیارم،میرم سراغ یه اندروید! حالا که اندروید هم گرونه(بیشتر از 200 تومنه!!!!)مجبورم که برم سراغ یه گوشی قدیمی که ارزون باشه،و بشه راحت گ
یرش اورد....
حالا این گوشی چند هست قیمتش؟!
واقعا میشه به اندروید ارتقاش داد؟! به چه نسخه ای؟ مثلا به این 2.2 که جدیده میشه؟

khoshshaans
27-07-2010, 21:16
دوستان قیمت گشوی الان چنده 7 را هم ساپورت می کنه؟
بهتر از این گوشی هم تو این قیمت هست؟

M@hdi-B
28-07-2010, 19:51
سلام
ظاهرا میشه این وگوشی رو اندروید کرد نه؟!
اینجا چی میگه پس؟

از اونجایی که من میدونم نمیتونم ایفون گیر بیارم،میرم سراغ یه اندروید! حالا که اندروید هم گرونه(بیشتر از 200 تومنه!!!!)مجبورم که برم سراغ یه گوشی قدیمی که ارزون باشه،و بشه راحت گ
یرش اورد....
حالا این گوشی چند هست قیمتش؟!
واقعا میشه به اندروید ارتقاش داد؟! به چه نسخه ای؟ مثلا به این 2.2 که جدیده میشه؟

بله دوست عزیز میشه.

ولی بصورت شبیه سازی شده .. یعنی اینکه فایلهای رام رو می ریزید تو مموری کارد و از مموری آندروئید رو اجرا می کنید.

نسخه 2.2 هم براش پورت شده ولی اگه کلا می خوای با آندروئید کار کنی یه گوشی آندروئید بخر چون این هنوز خیلی کار داره تا کامل بشه.

fasters7
28-07-2010, 22:48
بله دوست عزیز میشه.

ولی بصورت شبیه سازی شده .. یعنی اینکه فایلهای رام رو می ریزید تو مموری کارد و از مموری آندروئید رو اجرا می کنید.

نسخه 2.2 هم براش پورت شده ولی اگه کلا می خوای با آندروئید کار کنی یه گوشی آندروئید بخر چون این هنوز خیلی کار داره تا کامل بشه.

کار که داره, ولی به نظر من اینقدر شدید هم هنوز کارهاش نمونده.
ولی اگه میخوای یه دوال بوت ویندوز و اندروید داشته باشی با cpu 1 و صفحه 4.3" ... به جز این دقیقا "هیچ" گذینه ای نداری ! :31: :5:
ولی اگه خواستین با اندروید کار کنین, تجربه ی 2.2 خیلی جالبه (خیلی ! :31: ) , ولی هنوز اونقدرها استیبل نیست و از 2.1 استفاده کنین بهتره :10::11:

Arashdn
29-07-2010, 14:14
سلام
بلاتری این گوشی چطوره؟
چند ساعت میتونه به EDGE وصل بمونه و صفحه رو هم وشن نگه داره؟
با مصرف معمولی چقدر باتری نگه میداره؟؟

htc-hd2es
30-07-2010, 06:57
کار که داره, ولی به نظر من اینقدر شدید هم هنوز کارهاش نمونده.
ولی اگه میخوای یه دوال بوت ویندوز و اندروید داشته باشی با cpu 1 و صفحه 4.3" ... به جز این دقیقا "هیچ" گذینه ای نداری ! :31: :5:
ولی اگه خواستین با اندروید کار کنین, تجربه ی 2.2 خیلی جالبه (خیلی ! :31: ) , ولی هنوز اونقدرها استیبل نیست و از 2.1 استفاده کنین بهتره :10::11:
موافقم.هیچ گوشی با این سطح سخت افزار و دوسیستم عامله وجود نداره.فقط یه گوشی مخصوص کشور چین درست کرده بودن که مثل این 2سیستم عامل ویندوزموبایل و آندروید رو داشت که اونم پردازندش 800مگاهرتز از نسل قدیمی (ARM11) بود و صفحش مقاومتی و3.7 اینچ بود.با رم 256مگ
درمورد آندروید ورژن 2.2 دیگه استیبل و سرعت بالاش اومده ولی سنس نداره وصفحه خود آندروید که دست کمی از سنس نداره.اسم رام DARKSTONE-HD2 Froyo 2.2 هست.
در ضمن پرفرمنس آندروید 2.2حدود 4 تا 6 برابر آندروید 2.1 هست واصلا" در یک سطح نیستن.تازه آندروید 3 هم که محشرترین سیستم عامل خواهد بود نیز واسه hd2 پورت خواهد شد.
نباید کسی در خرید این گوشی تعلل کنه به نظر من.

Arashdn
30-07-2010, 13:40
سلام
بلاتری این گوشی چطوره؟
کسی نیست؟؟؟

SAEEDSAMSUNG
30-07-2010, 13:47
سلام . آقا خدایی حیف نیست این همه پول بدی به گوشی که صفهش تی اف تی 65 هزار رنگ باشه؟ خدایی چیزی توش اصلا معلوم هست؟:13:

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

سلام
بلاتری این گوشی چطوره؟

ای ناقلا پس بگو فیلت هوای هندوستان کرده. گفتم چرا از امنیا 2 انقدر بدت میاد . پس بگو دلت جای دیگه گیره:31::31::31:

Arashdn
30-07-2010, 15:09
ای ناقلا پس بگو فیلت هوای هندوستان کرده. گفتم چرا از امنیا 2 انقدر بدت میاد . پس بگو دلت جای دیگه گیره
از 3-4 روز پیش که واقعا امنیا2 اعصابمو خورد کرده ...
تو فکر عوض کردنش با تاچ اچدی 2 ام
تنها ابهام من از تاچ اچدی 2 همین باتریشه ...

M@hdi-B
30-07-2010, 18:03
سلام . آقا خدایی حیف نیست این همه پول بدی به گوشی که صفهش تی اف تی 65 هزار رنگ باشه؟ خدایی چیزی توش اصلا معلوم هست؟:13

شما یه سر به اوایل تاپیک بزنی و عکسهایی که نینجا گذاشته رو ببینی متوجه می شی که معلوم هست یا نیست :27:

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

از 3-4 روز پیش که واقعا امنیا2 اعصابمو خورد کرده ...
تو فکر عوض کردنش با تاچ اچدی 2 ام
تنها ابهام من از تاچ اچدی 2 همین باتریشه ...

باطریش هیچ مشکلی نداره دوست عزیز .. با مصرف متوسط راحت 1.5 روز رو جواب میده.:46:

Maziar_69
30-07-2010, 19:06
دوستان الان آخرین رام براش چی هست که خیلی خوب استیبل باشه؟
من 1.66 عربی رو دارم که تازگیا خیلی هنگش زیاد شده. بعضی باگ های عجیب هم پیدا کرده.
اولاش خوب بود. الان حدود 4-5 ماهه 1.66 استفاده میکنم.
ممنون.

AryanLand
30-07-2010, 19:11
دوستان الان آخرین رام براش چی هست که خیلی خوب استیبل باشه؟
من 1.66 عربی رو دارم که تازگیا خیلی هنگش زیاد شده. بعضی باگ های عجیب هم پیدا کرده.
اولاش خوب بود. الان حدود 4-5 ماهه 1.66 استفاده میکنم.
ممنون.

سلام.

برنامه جدیدی روش نصب نکردید؟ گهگاه تداخل برنامه ها باعث هنگ گوشی میشه.یا شاید هم برنامه ای پاک کرده باشید که باعث پاک شدن فایلهای مشترک با برنامه های دیگه شده باشه.:11:

Maziar_69
31-07-2010, 09:13
چرا یه سری برنامه سبک ریختم فقط.
پلیرش از اول که 1.66 رو ریختم کار نمیکنه.
یعنی موزیک پلیر خود مانیلا. با مدیا پلیرش آهنگ گوش میدم.

یه ارور میده موزیک پلیرش .

SAEEDSAMSUNG
31-07-2010, 12:22
شما یه سر به اوایل تاپیک بزنی و عکسهایی که نینجا گذاشته رو ببینی متوجه می شی که معلوم هست یا نیست :27:

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

.:46:

بابا دیگه tft خدا بیامرز شده. الان htc هم داره از amoled استفاده میکنه . هش هم از سامسونگ میخره.:31:

fasters7
31-07-2010, 13:02
موافقم.هیچ گوشی با این سطح سخت افزار و دوسیستم عامله وجود نداره.فقط یه گوشی مخصوص کشور چین درست کرده بودن که مثل این 2سیستم عامل ویندوزموبایل و آندروید رو داشت که اونم پردازندش 800مگاهرتز از نسل قدیمی (ARM11) بود و صفحش مقاومتی و3.7 اینچ بود.با رم 256مگ
درمورد آندروید ورژن 2.2 دیگه استیبل و سرعت بالاش اومده ولی سنس نداره وصفحه خود آندروید که دست کمی از سنس نداره.اسم رام DARKSTONE-HD2 Froyo 2.2 هست.
در ضمن پرفرمنس آندروید 2.2حدود 4 تا 6 برابر آندروید 2.1 هست واصلا" در یک سطح نیستن.تازه آندروید 3 هم که محشرترین سیستم عامل خواهد بود نیز واسه hd2 پورت خواهد شد.
نباید کسی در خرید این گوشی تعلل کنه به نظر من.

من هم از همین فرویو dark stone 26 جولای استفاده کردم, ولی به نظرم یک مقادیری کند بودنش بیش از حد بود. به خصوص توی گالری. ولی عجب برنامه نویسی ای شده ! خدائیش خیلی شاهکاره.
و بعد هم که یکبار هنگ کرد و ریست کردم دیگه بالا نیومد.

جدای از اون, اگه امکانش هست, لطف میکنین مواردی رو که ویندوز توش از اندروید قویتره رو نام ببرین ؟
برای من که مطمئنا مفیده, شاید برای بقیه دوستان هم جالب باشه دونستنش.

M@hdi-B
31-07-2010, 19:41
بابا دیگه tft خدا بیامرز شده. الان htc هم داره از amoled استفاده میکنه . هش هم از سامسونگ میخره.:31:

حالا قدیمی شده باید بیای بزنی تو سرش؟:31: ما فقیر بیچاره ها با همینم دلمون خوشه.

در ضمن اچ تی سی از وقتی فهمیده سامسونگ ال سی دیهاش در پیته دیگه ازش نمی خره :31:

و در ادامه می خواد از SLCD سونی استفاده کنه:27:

gsmarena.com/htc_desire_and_nexus_one_to_ditch_amoleds_for_slcd _screens-news-1834.php

fasters7
31-07-2010, 21:56
حالا قدیمی شده باید بیای بزنی تو سرش؟:31: ما فقیر بیچاره ها با همینم دلمون خوشه.

در ضمن اچ تی سی از وقتی فهمیده سامسونگ ال سی دیهاش در پیته دیگه ازش نمی خره :31:

و در ادامه می خواد از SLCD سونی استفاده کنه:27:

gsmarena.com/htc_desire_and_nexus_one_to_ditch_amoleds_for_slcd _screens-news-1834.php

که خوب این نکته رو هم من بگم که 50٪ +1 سهم بخش slcd برای سامسونگه و بقیه اش برای سونی ! ولی خوب :11:

Maziar_69
04-08-2010, 11:55
چقدر زود دوران این گوشی تموم شد!!!
یعنی تا این حد کم شدن HD2 دارا؟

ناسلامتی قوی ترین گوشی دنیا رو داریما.

Hamid4777
04-08-2010, 18:09
سلام

کسی از کیفیت hd2های جدید که ساخت چین هستند خبر داره؟
جایی هست که نوع تایوانی رو داشته باشه؟

dave3232
04-08-2010, 18:35
سلام . آقا خدایی حیف نیست این همه پول بدی به گوشی که صفهش تی اف تی 65 هزار رنگ باشه؟ خدایی چیزی توش اصلا معلوم هست؟:13:

---------- :31::31::31:

:2:یعنی شما جدی تو TFT چیزی نمیبینه!!!؟؟
من که خدا رو شکر می کنم اگه TFT سیاه و سفید هم باشه ، لااقل samsung نیست!!!
که هر جنسی رو با 2000 تا اشانتیون می ده تا فروش بره!!!

htc-hd2es
11-08-2010, 08:49
من هم از همین فرویو dark stone 26 جولای استفاده کردم, ولی به نظرم یک مقادیری کند بودنش بیش از حد بود. به خصوص توی گالری. ولی عجب برنامه نویسی ای شده ! خدائیش خیلی شاهکاره.
و بعد هم که یکبار هنگ کرد و ریست کردم دیگه بالا نیومد.

جدای از اون, اگه امکانش هست, لطف میکنین مواردی رو که ویندوز توش از اندروید قویتره رو نام ببرین ؟
برای من که مطمئنا مفیده, شاید برای بقیه دوستان هم جالب باشه دونستنش.
آندروید چنان رو این هیولا جولان میده که تو بنچمارک خود سایت آندروید از گوشی های آندروید از همه گوشیها جلو زده وامتیاز بیشتری گرفته(1430 امتیاز)حتی بیشتر از نکسوس1
حالا که دیگه ورژن های جدیدتری اومده مثل froyoston یا shubcraft v1.2
تازه کسایی که این بیل هارو میدن گفتن چند روز بیلد نمیدیم و یهویی یه ورژن خیلی بهتر و قویتری میدیم.
مثلا" همین الان فیلمبرداری ارتقا پیدا کرده به WVGA تو بیلد جدید که بالا گفتم.در حالیکه تو خواب هم نمی دیدیم که رزولشن فیلمبرداریمون تو ویندوز افزایش پیدا کنه.تازه کوکرها قول داد بزودی فیلمبرداری HD فعال کنن که دیگه با این گزینه کاملترین گوشی عالم میشه و میتونه مثل یه هندیکم فیلم بگیره.
تنها موردی که به ذهنم میرسه از برتری ویندوز نسبت به آندروید چیزی نیست جز امکان رجیستری.رجیستری بعضی وقتا معجزه میکنه.طوری سیستم عامل زیرورو میکنه که تو هیچ سیستم عاملی حتی مک این امکان وجود نداره.مثلا" شما تو کدوم سیستم عامل دیدین که با یک تغییر کوچک رجیستری قدرت دوربین بالا بره.یا حساسیت صفحه لمسی افزایش پیدا کنه و...
راستش رجیستری یک علم محسوب میشه وکسانی که وارد هستن با این کار سیستم عامل به صورت دلخواه تغییر میدن وکارایی سیستم بالا میبرن که ویندوز موبایل هم این امکان از برادر بزرگش (ویندوزPC) به ارث برده.
ویه مورد دیگه این که هیچ سیستم عاملی به اندازه ویندوز موبایل در ویرایش واستفاده برنامه های آفیس قوی نیست.مثل ویرایش WORD یا Excel و...

Diego
13-08-2010, 12:15
من این هفته به احتمال زیاد میخوام بخرم.
الان گوشیهایی که تو بازار موجود هستند رامشون چه ورژنیه؟
مشکل ورژن رادیو،از چه ورژنی به بعد حل شده؟
اخرین قیمت با گارانتی یاس و پرشین چنده؟
ممنون:11:

M@hdi-B
14-08-2010, 20:56
من این هفته به احتمال زیاد میخوام بخرم.
الان گوشیهایی که تو بازار موجود هستند رامشون چه ورژنیه؟
مشکل ورژن رادیو،از چه ورژنی به بعد حل شده؟
اخرین قیمت با گارانتی یاس و پرشین چنده؟
ممنون:11:

سلام.

به به مبارکه .. بخر که پشیمون نمی شی:31:

رامشو ول کن .. رام کوک شده بریزی بهتره.

مشکل رادیو دیگه ندارن .. حداقل با گارانتی ها ندارن .. بدون گارانتی ها هم با یه رادیوی کم حجم درست میشه.

الان هم دیجی کالا هم گوشی شاپ با گارانتی یاس 645 می دن .. گوشی شاپ پرشین داره 659 .. دیجی کالا بدون گارانتی داره 555 :46:

skull_avatar
16-08-2010, 19:58
تور خدا کمکم کنید
من hd2 دارم

تو منوی استارت رفتم یه آیکون به اسم value added installer بود

رفتم روش یه گزینه arabic localization بود install رو زدم یه چند دقیقه ای طول کشید گوشیم ریست شد و وقتی صفحش اومد همه چیز عربی شده و برنامه هام هم پاک شده تو رو خدا بگید چیکار باید بکنم که به حالت اول برگرده؟

این مشخصات هم تو قسمت software information گوشی نوشته

os version : 5.2.21869
rom version : 1.66.415.4 (76641)wwe
radio versin : 2.06.51.07

لطفا دقیق بگید باید چیکار کنم که مثل روز اول بشه. تو رو خدا کمک دارم از استرس میمیرم(فقط میخوام گوشیم مثل روز اول بشه)

دوستی تو این فروم به کسی دیگه گفته که با هارد ریست مشکل حل نمیشه و باید رام لینک زیر رو نصب کنم

رفتم تو این لینک دیدم شماره رام من همینی هست که تو لینکه و نوشته اگه شماره رامتون همینه نیازی به عوض کردن نیست

راستی چرا ورزن os من نوشته 5.2.21869 مگه نباید 6.5 باشه

گوشی یکی از آشنا ها مشکل این دوستمون که نقل قول کردم رو پیدا کرده داده من درست کنم، مشخصاتش هم دقیقا مثله گوشی همین دوستمونه ، منم با توجه به فرمایش یکی از اساتید که چند صفحه جلوترش پست داده بودن شروع کردم به دانلود رام ازین لینک :

حالا سوال من اینه که:
1.فقط همین رام رو نصب کنیم قضیه حله و مشکل آنتن دهی پیدا نمیکنه؟(نیاز به نصب رادیو رام نداره؟؟؟؟)

2.این یکی که مهمتره اینه که با این کار گارانتی گوشی باطل نمیشه؟؟

می دونم این مشکل بارها توی تاپیک مطرح شده اما اگه لطف کنید جواب بدید یه دنیا ممنون میشم. :11:

AVH
17-08-2010, 03:07
گارانتی فقط با HSPL باطل میشه که اون هم برگشت پذیره. رادیو هم اگه نداشت خودت میتونی نصب کنی یا ارتقا بدی. اما احتمالا با رادیو مناسب باید باشه.

vahid2533
17-08-2010, 11:43
فقط همین رام رو نصب کنیم قضیه حله و مشکل آنتن دهی پیدا نمیکنه؟(نیاز به نصب رادیو رام نداره؟؟؟؟)

2.این یکی که مهمتره اینه که با این کار گارانتی گوشی باطل نمیشه؟؟

می دونم این مشکل بارها توی تاپیک مطرح شده اما اگه لطف کنید جواب بدید یه دنیا ممنون میشم. :11:[/QUOTE]

دوست عزیز اگر شما دوباره این رام رو نصب کنید مشکل عربی شما حل می شود فقط باید دوباره نصب کنید.

NimoOol.HD2
17-08-2010, 12:20
سلام عرض میکنم خدمت دوستای گلم
منم به جمع HD2دار ها پیوستم ، با قیمت 580تومن !!! البته از نوع چینیش !!!
میشه کمکم کنید که الان چه برنامه هایی رو نصب کنم ؟ چه بازی های کیفیت بالایی و .... !!
_عجب غولیههههههههههههههههههههه هههههههههه_

AVH
17-08-2010, 14:17
شما به فارسی ساز و کیبورد فارسی نیاز دارید. توصیه میکنم از هیراد استفاده کنید.
یه فایل منجر حرفه ای مثل رسکو.
تقویم فارسی هم مفید هست. برای زیبا سازی از کوکی هوم تب استفاده کنید. و ......
به مرور که بهش عادت کردید از رامهای کوک شده مثل دیوتی یا میری بریزید.

NimoOol.HD2
17-08-2010, 17:48
شما به فارسی ساز و کیبورد فارسی نیاز دارید. توصیه میکنم از هیراد استفاده کنید.
یه فایل منجر حرفه ای مثل رسکو.
تقویم فارسی هم مفید هست. برای زیبا سازی از کوکی هوم تب استفاده کنید. و ......
به مرور که بهش عادت کردید از رامهای کوک شده مثل دیوتی یا میری بریزید.

ممنون ولی از کجا بیارم اینه رو ؟!؟!؟ صفحها های تاپیک اول به هم ریخته....
من گوشیم بدون گارانتیه هاااااااا !! خراب نشه یه وقت!؟!؟!

johnypersian1656
17-08-2010, 17:58
ممنون ولی از کجا بیارم اینه رو ؟!؟!؟ صفحها های تاپیک اول به هم ریخته....
من گوشیم بدون گارانتیه هاااااااا !! خراب نشه یه وقت!؟!؟!
این آدرس یکمی مرتب و منظم تر همش هست.

در مورد خراب شدن هم نصب برنامه مشکلی ایجاد نمیکنه (اگه سازگار باشه) و همونطور که توی اون تاپیک میبینین معمولا برنامه ها تست شده گذاشته شدهَ بیشتر در مورد فیرمویرهای کوک شده باید دقت کنین موقع hspl و... ولی اونا هم اگه دقیقا طبق آموزش ها برین جلو هیچ مشکلی پیش نمیاد در ضمن یه سری امکاناتی که فیرمویرهای کوک شده دارن باعث میشن از گوشی راضی تر باشین (خودم رام میری رو پیشنهاد میدم)

Maziar_69
17-08-2010, 21:37
سلام بچه ها.
یه HD2 تمیز و سالم با گارانتی یاس و بیمه البرز و 8 ماه استفاده چقدر می ارزه؟
ممنون میشم زود جواب بدین عجله دارم.

Diego
19-08-2010, 12:47
سلام.

به به مبارکه .. بخر که پشیمون نمی شی:31:

رامشو ول کن .. رام کوک شده بریزی بهتره.

کلاً من طرفدار رام های ارجینال هستم:31:
راستی HD2 هم مثل HD وقتی تماس برقرار میشه یه ویبره ی کوچیک میزنه؟:20:

سلام عرض میکنم خدمت دوستای گلم
منم به جمع HD2دار ها پیوستم ، با قیمت 580تومن !!! البته از نوع چینیش !!!
میشه کمکم کنید که الان چه برنامه هایی رو نصب کنم ؟ چه بازی های کیفیت بالایی و .... !!
_عجب غولیههههههههههههههههههههه هههههههههه_
مگه ساخت چین هم داره HD2 ؟

M@hdi-B
19-08-2010, 15:19
راستی HD2 هم مثل HD وقتی تماس برقرار میشه یه ویبره ی کوچیک میزنه؟:20:

بله می زنه :46:

Maziar_69
19-08-2010, 20:51
دوستان جواب سوال قبلی منو که ندادین.
لطفا جواب اینو بدین. خیلی ممنون.

بهترین رام کوک شده در حال حاضر چیه؟ میشه لینک بدین؟
و اینکه بهترین رام آندروید چیه.
کلا توصیه می کنین آندروید نصب کنم یا رام کوک شده.
رام خودم 1.66 هست. رام اورجینال جدیدتر از اون هست؟
ممنون.

fasters7
20-08-2010, 00:04

ممنون.

من آخرین باری که توی علائدین قیمت کردم گفتن اگه تمیز باشه با گارانتی تا 450 هم میخرن دست دوم. مغازه اول, سمت چپ !! :31:
من وقتی که با اندروید نمیشد زنگ زد و بلوتوث و جی پی اس هم نداشت کلا کار با ویندوز رو کنار گذاشته بودم, پس جوابم معلومه, نه ؟! :8: :5: :31:
الان دارک استون ورژن 2 اومده ولی من هنوز خودم تستش نکردم, ولی فرویو استون هستش که چیز خوبیه. من تست کردم, مشکل خاصی نداره.
میتونی از این لینک در موردش بخونی و اگه خواستی دانلودش کنی :46: سوالی بود در خدمتم. :11:

(برای استفاده ی بهتر از اندروید, یه رام برای ویندوز اومده که خیلیییی به قول دوستان کچله ! حتی دوربین هم نداره (فکر کن !) این لینکش توی xda هست. من خودم این رو نصب کردم و مشکلی ندارم با اندرویدم.

Diego
20-08-2010, 00:05

ممنون.

اگه من جای شما بودم به جای رام آندروئید میرفتم یه گوشی آندروئید میگرفتم.

Diego
20-08-2010, 13:02
یکی از دوستان گفته بود ساخت چین،میخواستم بدونم مگه چین هم میزنه این گوشی رو؟گارانتی دار هاش ساخت چین هستن یا تایوان؟

M@hdi-B
20-08-2010, 13:43
یکی از دوستان گفته بود ساخت چین،میخواستم بدونم مگه چین هم میزنه این گوشی رو؟گارانتی دار هاش ساخت چین هستن یا تایوان؟

ساخت چین که نمیشه گفت فقط مونتاژ می کنه.

گوشی من گارانتی یاس داره .. پشتشم نوشته ساخت کشور دوست و همسایه چین :31:

sony_W810i
20-08-2010, 16:27
سلام دوستان. منم با خرید یک HD2 به جمع شما ملحق شدم D:
من قبل این ipod touch داشتم و دارم و در مقایسه با اون واقعاً از نظر نرم افزاری و گرافیکی ضعیفه. کسی یک سایت درست درمون واسه دانلود نرم افزار و بازی با GUI بالا سراغ داره؟

مثلاً واسه ipod touch سایت apptrackr.org سایتیه که تمامی game ها و app ها کرک شده توش هستن. واسه winmo همچین سایتی کسی سراغ داره؟
ممنون.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یکی از دوستام 2 ماه پیش HD2 خرید که بیمه نوین داره. گوشه پایین کنار دکمه Power گوشیش شیشش شکست. اگه بفرسته بیمه فک میکنید چقدر بگیرن و چند روزه بدن گوشیو؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک رام جدید 5 روز پیش تو سایت HTC v1.66.415.9 اضافه شده. سرعتش نسبت به 1.66.415.4 به نظرم کمی بهتر شده.

Diego
20-08-2010, 18:26
ساخت چین که نمیشه گفت فقط مونتاژ می کنه.

گوشی من گارانتی یاس داره .. پشتشم نوشته ساخت کشور دوست و همسایه چین :31:

مهدی جان ساخت تایوانش هم گیر میاد؟

sony_W810i
20-08-2010, 23:06
مهدی جان ساخت تایوانش هم گیر میاد؟
دوست عزیز من تازه گرفتم و ساخت تایوان هستش

Hamid4777
21-08-2010, 19:16
دوست عزیز من تازه گرفتم و ساخت تایوان هستش

سلام
شما چه تاریخی و از کجاخریدین؟ منم میخوام این گوشی رو بخرم ولی خیلی دوست دارم که ساخت تایوان رو پیدا کنم.

sony_W810i
21-08-2010, 20:19
سلام
شما چه تاریخی و از کجاخریدین؟ منم میخوام این گوشی رو بخرم ولی خیلی دوست دارم که ساخت تایوان رو پیدا کنم.

من هفته پیش بابل نمایندگی HTC (خورشیدی) خریدم. البته تظمین نمیدم بازم داشته باشه:21:
ولی کلاً از من میشنوی یا iPhone بگیر یا یک android. کلا دور windows mobile رو باید خط کشید.

nima_voroojak
21-08-2010, 21:20
من هفته پیش بابل نمایندگی HTC (خورشیدی) خریدم. البته تظمین نمیدم بازم داشته باشه:21:
ولی کلاً از من میشنوی یا iPhone بگیر یا یک android. کلا دور windows mobile رو باید خط کشید.

میشه بگی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!

sony_W810i
22-08-2010, 12:41
میشه بگی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟!

منم قبول نداشتم. ولی یک مدت که با iOS و اندروید کار کردم دیگه نمیتونم با WinMo کار کنم. واقعاً کند و از نظر نرم افزاری ضعیف هستش

AryanLand
22-08-2010, 15:00
منم قبول نداشتم. ولی یک مدت که با iOS و اندروید کار کردم دیگه نمیتونم با WinMo کار کنم. واقعاً کند و از نظر نرم افزاری ضعیف هستش

سلام.

ممکنه بگی علت تند بودن اپل و کند بودن وین مو چیه؟ :11:

sony_W810i
22-08-2010, 15:38
سلام.

ممکنه بگی علت تند بودن اپل و کند بودن وین مو چیه؟ :11:

مسئله اصلاً سخت افزار نیست. بلکه OS مورد بحث هستش. شما باهاشون کار کن به حرفم میرسی. حالا اینکه این چرا کنده اون چرا تند من چمیدونم. از دانش من خارج هستش.:27::27:

AryanLand
22-08-2010, 17:09
مسئله اصلاً سخت افزار نیست. بلکه OS مورد بحث هستش. شما باهاشون کار کن به حرفم میرسی. حالا اینکه این چرا کنده اون چرا تند من چمیدونم. از دانش من خارج هستش.:27::27:

سلام.

عرض به حضورتون دقیقا" بخاطر همون OS شون هست .واسه اینکه .یندوز از مولتی تسک پیروی میکنه اما آیفون نمیکنه.شما نمیتونی همزمان چند تا کار رو با آیفون انجام بدید اما با وین مو میتونید.خوب حالا به نظر شما با این شرایط که البته فقط قسمت کوچکی از دلایل این قضیه بود ,اینجا کند بودن نسبی وین مو به اپل یه حسنه یا عیبه؟
البته نا گفته نماند نظر شخصی من اینه که هر کسی باید با توجه به نیازهاش انتخابش رو انجام بده مثلا" کسی که میخواد با گوشی بازی کنه باید آیفون بگیره( قصدم شوخی و به قول خودمونی تر تیکه انداختن نیستا) مثلا" در مورد گرافیک واقعا" از وین مو سر تره و بر عکس وین مو هم برتریهایی داره.پس بهترین انتخاب انتخابیه که با توجه به نیازهامون انجام میدیم.:11:

tyrannosaurus
22-08-2010, 17:31
کسی از کسی که این تایپیک رو درست کرده خبر داره

sony_W810i
22-08-2010, 18:03
سلام.

عرض به حضورتون دقیقا" بخاطر همون OS شون هست .واسه اینکه .یندوز از مولتی تسک پیروی میکنه اما آیفون نمیکنه.شما نمیتونی همزمان چند تا کار رو با آیفون انجام بدید اما با وین مو میتونید.خوب حالا به نظر شما با این شرایط که البته فقط قسمت کوچکی از دلایل این قضیه بود ,اینجا کند بودن نسبی وین مو به اپل یه حسنه یا عیبه؟
البته نا گفته نماند نظر شخصی من اینه که هر کسی باید با توجه به نیازهاش انتخابش رو انجام بده مثلا" کسی که میخواد با گوشی بازی کنه باید آیفون بگیره( قصدم شوخی و به قول خودمونی تر تیکه انداختن نیستا) مثلا" در مورد گرافیک واقعا" از وین مو سر تره و بر عکس وین مو هم برتریهایی داره.پس بهترین انتخاب انتخابیه که با توجه به نیازهامون انجام میدیم.:11:

دوست عزیز تو iOS 4 مشکل multitasking برطرف شده طوری که شما میتونی n تا برنامه رو با هم اجرا کنی بدون اینکه ذره ای تو سرعت گوشی یا مصرف باتری تاثیر بگذاره. Please Test

راستش شما چند تا از برتری های winmo رو به iOS یا Android بگید من قبول می کنم:10:

البته اینم بگم این نظر شخصی من هست. منم فعلاً از Winmo استفاده میکنم

h_r_v
23-08-2010, 01:25
درمورد ضعیف بودن ویندوز موبایل..
فقط چندتا عکس میزارم که بدونید در آینده با WP7 چه خواهیم داشت :
این عکس ها یکی از بازی های WP7 خواهد بود..
برای دیدن عکس های بیشتر

Honradez
23-08-2010, 11:11
...
برای دیدن عکس های بیشتر

من فکر کنم بحث بيشتر درمورد نسخه 6.5 هست.

fasters7
23-08-2010, 13:54
اگه من جای شما بودم به جای رام آندروئید میرفتم یه گوشی آندروئید میگرفتم.

درسته, منم موافقم.
ولی وقتی که این گوشی رو خریدیم, بهتر نیست استفاده ی بهتری ازش ببریم ؟
"تقریبا" مثل اینه که یه مدت با hd2 کار کردم (وین مو) و بعد بدون هزینه ی اضافه, یه evo البته از نوع 2g (و خوب بدون دوربین 8 و بقیه امکانات متفاوت, منظور از جهت سیستم عامل) دارم ! دوستان, تا وقتی اندروید رو تست نکنین متوجه فرقش نمیشین. فقط کافیه فایلش رو توی storage card کپی کنین, خوشتون نیومد هم فایلش رو delete میکنین و تموم :5: تجربه ی ارزنده ایه. :11:

sony_W810i
23-08-2010, 19:49
برای دیدن عکس های بیشتر

دوست عزیز آدم چطور میتونه درباره OS ی که هنوز Release نشده انتقاد کنه؟

بله من منظورم Windows Mobile بود نه Windows Phone
من نه دشمن Windows Mobile هستم و نه تعصبی Apple,فقط میخوام راهنمایی کنم که کسی حالا نیاد با پولی که داره گوشی نخره که قانوناً قابل ارتقا به سیستم عامل آینده Microsoft یعنی Windows Phone نیست.

SAEEDSAMSUNG
26-08-2010, 23:08
رام انرژی کوک شده برای HTC HD2

mehryar1973
27-08-2010, 22:51
دوست عزیز رو این گوشی که میگن آندروید راحت نصب میشه وکار میکنه
من فقط سوالم اینه که اگر بخوایم گوشی رو بدون گارانتی بگیریم با توجه به اینکه نو صفحه نمایش های بزرگ
احتمال وجود پیکسل سوخته زیادتره باید چطوری فهمید که گوشی که میخریم این مشکل رو داره یا نه
(مثلا کدی چیزی)

skull_avatar
28-08-2010, 05:34
من فقط سوالم اینه که اگر بخوایم گوشی رو بدون گارانتی بگیریم با توجه به اینکه نو صفحه نمایش های بزرگ احتمال وجود پیکسل سوخته زیادتره باید چطوری فهمید که گوشی که میخریم این مشکل رو داره یا نه
(مثلا کدی چیزی)

واسه پیدا کردن پیکسل های سوخته در نمایشگر دستگاه های مختلف الکترونیکی از روش ساده اجرای تصاویر تک رنگ میشه استفاده کرد.
می تونید این مطلب رو که من در بخش HD TV نوشتم مطالعه کنید.

rawen.west69
28-08-2010, 14:32
سلام برو بچ با کلاس!:5:
سه تا سوال داشتم:
1- قیمت امروز این گوشی چنده؟
2- کسایی که این گوشی رو دارن ازش راضین؟
3- در مقایسه با Desire کدوم بهتره؟
بیسیار بیسیار ممنون :35:

sony_W810i
28-08-2010, 20:28
دوست عزیز رو این گوشی که میگن آندروید راحت نصب میشه وکار میکنه
من فقط سوالم اینه که اگر بخوایم گوشی رو بدون گارانتی بگیریم با توجه به اینکه نو صفحه نمایش های بزرگ
احتمال وجود پیکسل سوخته زیادتره باید چطوری فهمید که گوشی که میخریم این مشکل رو داره یا نه
(مثلا کدی چیزی)

درسته اجرا میشه ولی مثل لینوکسی میمونه که با vmware اجرا شده باشه تو ویندوز. شایدم بدتر چون خیلی چیزاش کار نمیکنه درست و هنگ می کنه همش. به هر حال گوشی android یچیز دیگست.

یک سوال: چطور میشه یک کانکشن V.P-N تو HD2 با استفاده از WiFi ایجاد کرد؟ یعنی از اینترنت WiFi استفاده کنه و نه GPRS. من هرچی که می سازم موقع کانکت شدن error میده.ایا میشه broadband connection هم ساخت؟

و چطور میشه سرور SMS رو تغییر داد؟
چطور میشه کاری کرد که SMS ها تو مموری گوشی بره و نه تو سیم کارت؟
ممنون:31::31:

در ضمن تو این رنج قیمت هیچ گوشی به سخت افزار HD2 نمی رسه

moji2007
28-08-2010, 22:36
سلام
بچه ها کسی hard spl رو که برای نصب رام های کوک شده استفاده رو داره
spl من 1.66 هست

Amin.M.1986
28-08-2010, 22:54
(مثلا کدی چیزی)

والا روش ساده و کاربردی که من به طور تجربی بهش رسیدم اینه که برو تو حالت عکس برداری و بعد دستتو بگیر جلوی لنز دوربین و دقت کن ببین رو ال سی دی نقطه ی سفید میبینی یا نه؟ اگه نقطه سفید دیدی پیکسل سوخته داری.
موفق باشید
یا علی:11:

sony_W810i
28-08-2010, 23:13
سلام
بچه ها کسی hard spl رو که برای نصب رام های کوک شده استفاده رو داره

moji2007
28-08-2010, 23:49
دستت درد نکنه
اما یه سوال این ورژن به این نیاز نداره که ورژن های پائین تر اون روی دستگاه نصب باشه spl ماله من 1.66 هست یعنی نیاز به نصب ورژن 2 اون نیست دیگه ؟
سوال دوم رادیو ورژن من 2.10.50.08 هست نیاز به ارتقای رادیو هم دارم برای رام energy ؟

مرسی

sony_W810i
29-08-2010, 00:06
دستت درد نکنه
اما یه سوال این ورژن به این نیاز نداره که ورژن های پائین تر اون روی دستگاه نصب باشه spl ماله من 1.66 هست یعنی نیاز به نصب ورژن 2 اون نیست دیگه ؟
سوال دوم رادیو ورژن من 2.10.50.08 هست نیاز به ارتقای رادیو هم دارم برای رام energy ؟

مرسی

تو خود برنامش میگه که چه SPL هایی میتونن از این استفاده کنن.

تو این سایت هر Radio ی بخوای پیدا میشه عزیز.اخریش 2.12 هستش. فک کنم واسه Energy باید 2.12 باشی

rawen.west69
29-08-2010, 08:55
سه تا سوال داشتم:
1- قیمت امروز این گوشی چنده؟
2- کسایی که این گوشی رو دارن ازش راضین؟
3- در مقایسه با Desire کدوم بهتره؟
بیسیار بیسیار ممنون :35:

کسی نبود؟ :sad:

offlineinternet
29-08-2010, 09:59
سلام :40:
بعد از سه ماه برگشتم
اینجا چه سریع رفته جلو یادمه سه ماه پیش پست ۳۰۰ و خورده ای رو مینوشتم ولی الان ۲۳۵۴:27:

راستی کسی از hd3 خبری نداره

M@hdi-B
29-08-2010, 20:27
کسی نبود؟ :sad:

1- گوشی شاپ: بدون گارانتي 5,050,000 ریال
اصلي كامتل 6,450,000 ریال
پرشين تلكام 6,590,000 ریال
ياس 6,450,000 ریال

دیجی کالا: 515000 تومان | بدون گارانتی

620000 تومان | گارانتی 12 ماهه کامتل
2-من که راضیم:31:

3-نمیشه گفت کدوم بهتره .. فرقهای اساسیش با دیزایر اینه که ال سی دیش 4.3 اینچه و ویندوز موبایله .. و دیزایر 3.7 اینچه AMOLED و آندروئیده(رزولوشن فیلمبرداریش هم بیشتره .. می گن با آپدیت جدید 720p می گیره) .. البته آندروئید اچ دی2 هم مراحل تکمیلی رو سیر می کنه.

SAEEDSAMSUNG
29-08-2010, 23:39
ســــــــــــلام امشب هوای ابری بود یاد ابرای سفید رنگ سنس افتادم .. اگه دلتون میخواد رنگیشون کنید هر کدوم از اینا رو خواستید نصب کنید 100 درصد هم جواب میده خیلی هم خوشگل میشه:

ارغوانی کردن ابر آب و هو

آبی کردن ابر آب و هوا

moji2007
30-08-2010, 00:47
سلامی دوباره
برای این رام انرژی زبان فارسی رو نمیشه ردیف کرد
واقعا رام خوشگلیه خیلی هم راحت
فقط میشکلش همین فارسی هست نی خوایم فارسی بنویسه فقط فارسی رو نشون هم بده راضی هستیم :31:

مشکل حل شد با همون هیراد فارسی شد

rawen.west69
30-08-2010, 09:13
1- گوشی شاپ: بدون گارانتي 5,050,000 ریال
اصلي كامتل 6,450,000 ریال
پرشين تلكام 6,590,000 ریال
ياس 6,450,000 ریال

دیجی کالا: 515000 تومان | بدون گارانتی

620000 تومان | گارانتی 12 ماهه کامتل
2-من که راضیم:31:

3-نمیشه گفت کدوم بهتره .. فرقهای اساسیش با دیزایر اینه که ال سی دیش 4.3 اینچه و ویندوز موبایله .. و دیزایر 3.7 اینچه AMOLED و آندروئیده(رزولوشن فیلمبرداریش هم بیشتره .. می گن با آپدیت جدید 720p می گیره) .. البته آندروئید اچ دی2 هم مراحل تکمیلی رو سیر می کنه.

مگه HD2 فیلم برداریش بده؟ میشه یه توضیح راجع به فیلم برداریش بدی؟ ممنون :20:

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 14:33

فیلمبرداریش بد نیست خوبه ولی vga و سایزش مثل امنیا 2 بزرگ نیست.... میشه گفت فیلمبرداریش متوسطه.

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 12:18
173 تا بازی فول کرک شده برای :18:hd2

fasters7
31-08-2010, 23:27
درسته اجرا میشه ولی مثل لینوکسی میمونه که با vmware اجرا شده باشه تو ویندوز. شایدم بدتر چون خیلی چیزاش کار نمیکنه درست و هنگ می کنه همش. به هر حال گوشی android یچیز دیگست.

عذر میخوام, شما خودتون تست کردین بیلد های اندروید رو ؟ اگه آره جدیدتر هاش رو چی ؟ مثلا shubcraft 1.5 ؟

3- در مقایسه با Desire کدوم بهتره؟ :35:

فکر کنم کم کم دیگه بچه های این تاپیک از دست من دارن شاکی میشن انقدر هی میگم اندروید, ولی به نظر من دیزایر بگیرین بهتره. :11:

از لحاظ سخت افزاری hd2 هم میتونه 720p فیلم بگیره, که خوب به خاطر شرایط ویندوز, تا vga بیشتر براش محیا نیست
الان توی اندروید 480*800 میگیره, و این طور که بوش میاد دارن روش کار میکنن که 720p رو هم براش راه بندازن.

zoorg2
01-09-2010, 06:07
بچه ها جدیدا این گوشی دس مردم خیلی زیاد شده.البته اکثرا ادمای باسود و حسابی هستن وگرنه بعضی ها هنوز فک می کنن اینا همون گوشی چینی های صفحه بزرگ چن سال پیشن.

اینکه فروشش خیلی زیاد شده نشونه شناخته شدنش و رضایت مشتری ها ازش هست

mr.saha
01-09-2010, 11:23
منم با کمک Mehdi_brg عزیز این گوشی رو خریدم :D
خیلی خیلی ممنونم از همه که نظراتشون رو گفتند .

mehryar1973
01-09-2010, 11:36
والا روش ساده و کاربردی که من به طور تجربی بهش رسیدم اینه که برو تو حالت عکس برداری و بعد دستتو بگیر جلوی لنز دوربین و دقت کن ببین رو ال سی دی نقطه ی سفید میبینی یا نه؟ اگه نقطه سفید دیدی پیکسل سوخته داری.
موفق باشید
یا علی:11:

با تشکر از شما:11:
این روش جواب میده ولی نور محیط باید متوسط به پایین باشه
من خودم diamond 2 بدون گارانتی خریدم این کار رو هم کردم اونجا تو مغازه هیچی مشخص نبود
ولی دو ساعت بعد که هوا تاریک شد من به راحتی تونستم یه پیکسل سوخته رو تشخیص بدم
نتیجه از نظر من:
اگر بخوایم ازین روش استفاده کنیم باید زمانی برای خرید رفت که هوا تاریک شده باشه (شوخی:31:)

rawen.west69
01-09-2010, 12:15
بازم سوال :31:
شنیدم روی HD2 آندروید میشه نصب کرد...ظاهرشه یا خودش؟؟؟
و اگه خودشه نرم افزارها و بازی های آندروید رو ساپورت و اجرا میکنه؟ بازم ممنون :10:

SAEEDSAMSUNG
02-09-2010, 10:07
از لحاظ سخت افزاری hd2 هم میتونه 720p فیلم بگیره, که خوب به خاطر شرایط ویندوز, تا vga بیشتر براش محیا نیست
الان توی اندروید 480*800 میگیره, و این طور که بوش میاد دارن روش کار میکنن که 720p رو هم براش راه بندازن.

این حرفتون کاملا اشتباست! لنز امکان سخت افزاریشو نداره! گوشی امنیا 2 با ویندوز 6.5 امکان فیلمبرداری سایز بالا رو داره

Essi69
02-09-2010, 19:09
و اگه خودشه نرم افزارها و بازی های آندروید رو ساپورت و اجرا میکنه؟ بازم ممنون :10:

کاملا درست شنیدی اول باید یه رام miri روش بریزی و بعدشم یکی از بلید های اندروید رو روش بوت میکنی و تمام

برنامه ها وبازی های اندروید روش اجرا میشن و کار کردش از گوشی های اندروید هم بهتره چون سخت افزار خیلی قدرتمندی داره

M@hdi-B
02-09-2010, 20:38
تاپیک مخصوص رامهای کوک شده برای htc HD2

moji2007
03-09-2010, 19:59
سلام
کسی فایل نصب COPILOT رو داره . همون تریال هم باشه مشکلی نیست
ممنون میشم

Hamid4777
04-09-2010, 16:37
سلام
HD2 ساخت تایوان توی بازار گیر میاد؟ من زیاد گشتم ولی پیدا نکردم. همه ساخت چین هستند.
اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.

fasters7
04-09-2010, 21:15

بعله میشه نصب کرد. دقیقا هم خود اندروید هستش و "تقریبا" تمام برنامه های اندروید رو ساپورت میکنه.

این حرفتون کاملا اشتباست! لنز امکان سخت افزاریشو نداره! گوشی امنیا 2 با ویندوز 6.5 امکان فیلمبرداری سایز بالا رو داره

تا جایی که من شنیدم که میشه. حتی توی xda developers که منبع اصلی همه ی بلاهایی هستش که سر گوشی های ویندوز موبایل و اندروید میاد هم شنیدم که دارن روش کار میکنن که 720p برای hd2 بسازن
میدونین که خود htc نتونست برای nexus فیلمبرداری hd بسازه، و اولین بار توی xda براش طراحی کردن. کلا xda زیادی کارش خفنه ! :5:

کاملا درست شنیدی اول باید یه رام miri روش بریزی و بعدشم یکی از بلید های اندروید رو روش بوت میکنی و تمام

برنامه ها وبازی های اندروید روش اجرا میشن و کار کردش از گوشی های اندروید هم بهتره چون سخت افزار خیلی قدرتمندی داره

نیازی به ریختن رام میری نیست. حتی یک رام هم اومده که کلا توی ویندوز به قول دوستان کچله (!) ( به این شدت که حتی دوربینش هم توی ویندوز کار نمیکنه) ولی خوب، فضای خیلی زیادی رو برای اندروید باز میذاره. (چند صفحه ی پیش لینکش رو هم گذاشته بودم)
چیزی که لازم داره اینه که رادیو گوشی باید بالای 2.10 باشه. 2.10، یا 2.12
و توی یک سری از تست ها از بیشتر گوشی های موجود اندروید سر تره،‌ ولی خوب، باگ های خودش رو هم داره. البته هنوز این کار تکمیل نشده ولی سرعت پیشرفتشون خیلی خوبه. :10:

پ.ن. : با تشکر از دوستانی که توی موبایلستان هستن و میشه گفت این اطلاعات رو با اونها یاد گرفتم.

Diego
04-09-2010, 22:59
سلام
HD2 ساخت تایوان توی بازار گیر میاد؟ من زیاد گشتم ولی پیدا نکردم. همه ساخت چین هستند.
اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.

من هم دچار همین مشکل هستم! دو هفته است میخوام بخرم ولی پیدا نکردم...راستی مگه با گارانتی یاس تو بازار کم پیدا میشه؟همش کامتل پیدا کردم.

biostar
05-09-2010, 15:59
من هم دچار همین مشکل هستم! دو هفته است میخوام بخرم ولی پیدا نکردم...راستی مگه با گارانتی یاس تو بازار کم پیدا میشه؟همش کامتل پیدا کردم.

خوب حالا فرق ساخت چین و تایوان چیه ؟؟؟؟؟؟ یک کلمه : هیچی :31:

به من که بگن 2 هزار تومان بیشتر بده تا اسم کشور سازندش تایوان بشه نمیدم .. چه برسه به این اختلاف قیمت کاذبی که ایرانی ها روش گذاشتن..................(البته قیمت تمام شده در چین خود به خود کمتر در میاد)

Diego
05-09-2010, 17:09
خوب حالا فرق ساخت چین و تایوان چیه ؟؟؟؟؟؟ یک کلمه : هیچی :31:

به من که بگن 2 هزار تومان بیشتر بده تا اسم کشور سازندش تایوان بشه نمیدم .. چه برسه به این اختلاف قیمت کاذبی که ایرانی ها روش گذاشتن..................(البته قیمت تمام شده در چین خود به خود کمتر در میاد)

حرف شما کاملاً درسته و من قبول دارم.ولی بعداً که بخوام بفروشمش چشم مردم به اسم چین بیوفته بامبول درمیارن:20:

narsis22
06-09-2010, 05:23
من نفهمیدم دلیل 150 تومن اختلاف قیمت بین گارانتی دار و بی گارانتی چیه اونم گارانتی یاس که به درد نمیخوره.اگه عالی هم باشه 150 نمیارزه.این گوشیها مشکلی دارن یاساخت چین هستن؟.قضیه اینهمه اختلاف چیه ممنون میشم شفاف بگین

Diego
06-09-2010, 08:29
من نفهمیدم دلیل 150 تومن اختلاف قیمت بین گارانتی دار و بی گارانتی چیه اونم گارانتی یاس که به درد نمیخوره.اگه عالی هم باشه 150 نمیارزه.این گوشیها مشکلی دارن یاساخت چین هستن؟.قضیه اینهمه اختلاف چیه ممنون میشم شفاف بگین

دوست عزیز گارانتی یاس بسیار معتبره و هر کسی که به مشکل خورده ،گارانتی به کارش اومده.
جدیداً هم که گوشیها رو بیمه هم میکنن.شما فرض کن LCD گوشیت کاملاً سوخت،بعد بفرستی گارانتی،واست به طور کامل سیستم LCD رو تعویض میکنن،این به نظر شما ارزش نداره؟حاضری بدون گارانتی بگیری بعد دو برابر پول واسه تعمیر خرج کنی؟
خراب شدن گوشی هم یه چیز کاملاً محتمل هست.

arashbi2
06-09-2010, 08:34
به نظر شما توی سری htc گوشی میخوام که از هر لحاظ امکاناتش بیشتر از hd2 باشه چی هست؟؟؟

moji2007
06-09-2010, 20:52
به نظر شما توی سری htc گوشی میخوام که از هر لحاظ امکاناتش بیشتر از hd2 باشه چی هست؟؟؟
اگه گوشی ویندوز موبایل می خوای قویتر از این گوشی توی هیچ برندی پیدا نمیکنی . گشتم نبود نگرد نیست . تازه این گوشی با اندروید بهتر از گوشی های اندرویدی کار میکنه البته هنوز زیاد باگ داره .
من که چیزی بهتر از این فعلا پیدا نکردم

M@hdi-B
07-09-2010, 21:17
سلام.

ما هم سالی یه بار میایم یه چی می گیمو می ریم:31:

تمام پستهای بالا تائید میشه .. در ضمن تایوان و چین فرقی نداره من الان چینیش تو دستمه .. قبل از اینکه بدونم چینیه هیچ فرقی با اون گوشی قبلیم که تایوانی بود حس نکردم.

آقا برید چینیشو بخرید هر چی شد من پولتونو می دم.:31:

همه پستهای این صفحه رو هم تشکر زدم:31:

alidata2010
07-09-2010, 21:23
سلام.

تمام پستهای بالا تائید میشه .. در ضمن تایوان و چین فرقی نداره من الان چینیش تو دستمه .. قبل از اینکه بدونم چینیه هیچ فرقی با اون گوشی قبلیم که تایوانی بود حس نکردم.

بدو بدو از منم تشکر کن:31:
بچه ها به دوربین این گوشی میشه دل بست؟

fasters7
07-09-2010, 22:18
سلام.

خوبه خودت هم گفتی !‌ میگم خدایا چیه کل پست های این صفحه متبرک شده ! :31: :5:

نمیدونم. من یه بار بهش پیشنهاد دوستی دادم ... ولی هرچی بخش های مختلفش رو چک کردم جوابی نداد ! :19: :31:

بستگی داره دل بستن رو چی تعریف کنین، ولی تا الان عکاسی 5 مگاپیکسل در سطح خیلی خوب و فیلمبرداری 800×480 (اندروید) رو میتونم بهتون اطمینان بدم.

در ضمن منم تشکر میزنم که حال کنی ! :10:

arashbi2
07-09-2010, 22:53
دوستم میخواست بره htc hd2 بخره ولی صاحب مغازه دیزایر رو پیشنهاد کرد الان دیزایر سفارش داد
از نظر تعداد رنگ دیزایر خیلی خیلی بالاتر هست فقط تنها عیبش نسبت به hd2 اینکه صفحه ش یهخورده کوچیک تره و گوشه نداره (:خخخخخخ)

Diego
08-09-2010, 18:16
دوستم میخواست بره htc hd2 بخره ولی صاحب مغازه دیزایر رو پیشنهاد کرد الان دیزایر سفارش داد
از نظر تعداد رنگ دیزایر خیلی خیلی بالاتر هست فقط تنها عیبش نسبت به hd2 اینکه صفحه ش یهخورده کوچیک تره و گوشه نداره (:خخخخخخ)

از نکات جالب بازار ایران هم همینه! این دوتا گوشی دو تا پلتفرم نرم افزاری کاملاً متفاوت دارن!

Diego
08-09-2010, 20:52
اقایون مثل اینکه گارانتی یاس کمیاب شده.حقیقت داره؟
و اینکه کامتل کارش چطوره؟کسی سرو کار داشته باهاش؟

Real Madrid C.F
08-09-2010, 22:23
به !!!سلام بروبکس میبینم که جمعتون جمعه منم کمم! خوب گفتم نامردی نکرده باشم بعد از 3 ماه و اندی سری بهتون بزنم (حقیقتا دل خودم تنگ شده بود) خدمت دیگو جان مهدی که الان پستشو دیدم سلام دارم و اگه آریان عزیز دوست گرامی و امین جان هم هنوز تو فروم هستن سلام میدم...سینا هم که دیگه جای خود داره ...اگه عزیزیو از قلم انداختم به خوبیه خودش ببخشه....راستی داستان این HD2 بدون گارانتیه گوشی شاپ چیه که زده 500 هزار تومن!!! بعد جالبه HD که از اون پایینتره بدون گارانتیش 530 تومنه!!!

Amin.M.1986
08-09-2010, 23:35
به !!!سلام بروبکس میبینم که جمعتون جمعه منم کمم! خوب گفتم نامردی نکرده باشم بعد از 3 ماه و اندی سری بهتون بزنم (حقیقتا دل خودم تنگ شده بود) خدمت دیگو جان مهدی که الان پستشو دیدم سلام دارم و اگه آریان عزیز دوست گرامی و امین جان هم هنوز تو فروم هستن سلام میدم...سینا هم که دیگه جای خود داره ...اگه عزیزیو از قلم انداختم به خوبیه خودش ببخشه....راستی داستان این HD2 بدون گارانتیه گوشی شاپ چیه که زده 500 هزار تومن!!! بعد جالبه HD که از اون پایینتره بدون گارانتیش 530 تومنه!!!

به به ... خوبه که سالی یکبار میای!!!! نگران شدیم .. خدا رو شکر که مشکلی نیست و سلامت هستید:11::10:

AryanLand
08-09-2010, 23:58
از نکات جالب بازار ایران هم همینه! این دوتا گوشی دو تا پلتفرم نرم افزاری کاملاً متفاوت دارن!

سلام.

و جالبتر اینه که اون فروشنده اصلا" نیازهای خریدار رو نمیدونه ولی نیاز جیب خودش و اینکه کدوم سود بیشتری واسش داره رو خوب میدونه.:46: :11:

rambo_relax
09-09-2010, 13:29
سلام. آموزش كامل نصب آندروييد واسه اين گوشي توي كدوم صفحه است؟ تعداد صفحات خيلي زياده

M@hdi-B
09-09-2010, 19:46
چشم تشکر کردم:46:
دوربینش در حد 5 خوبه .. کسی پی پی سی رو واسه دوربین نمی خره.

سلام.
یه بنده خدایی چند وقت پیش خیلی گله مند بود ازش .. حتی تاپیک هم زد نمی دونم یادته یا نه .. اگه یاس نیست پرشین تله کام بگیر .. تقریبا تو یه سطحن.

راستی داستان این HD2 بدون گارانتیه گوشی شاپ چیه که زده 500 هزار تومن!!! بعد جالبه HD که از اون پایینتره بدون گارانتیش 530 تومنه!!!
سلام چطوری؟
حتما موقع آپدیت یادشون رفته قیمت اچ دی رو عوض کنن .. شایدم کم شده(آخه چیه که کم شد گرون بشه؟:31:)

سلام. آموزش كامل نصب آندروييد واسه اين گوشي توي كدوم صفحه است؟ تعداد صفحات خيلي زياده

والا آموزشش تو فروم ما نیست باید به سایت موبایلستان سر بزنی .. می خواستم تاپیک آموزشش رو بزنم ولی پیش بینی کردم استقبال نشه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-09-2010, 05:49
سلام دوستان و عید فطر بر مسلمانان مبارک باد

:)

سوالی دارم :

آیا در سیستم شبکه ی موبالهایِ ایران , چیزی به اسم 3G هست .

در کویت هست و وقتی باند رو از GSM به 3G تغییر میدیم , به جای G یک U ظاهر میشه در کنار علامت آنتن .

وقتی باند رو روی 3G گداشتم , سرعت دانلود از 25 رسید به 60 KB

اگر کسی جاش رو بلد نیست در گوشی :

در صفحه ی اول با دست به سمتِ راست بکشین تا واردِ تنظیمات بشین SETTING

سپس WRELESS CONTROL

بعد PHONE

بعى باند رو روی اتوماتیک قرار بدین

اگر سیستم 3G در ایران باشه باید علامت یو بیاد بالای صفحه

حالا یه چیزی دانلود کنین ببینین سرعت چقدره ؟

اگر خبرش قدیمی هست باید ببخشین چون من خبر ندارم تو ایزان 3G هست یا نه

خیر پیش

:)

Amin.M.1986
11-09-2010, 09:09
سلام.

و جالبتر اینه که اون فروشنده اصلا" نیازهای خریدار رو نمیدونه ولی نیاز جیب خودش و اینکه کدوم سود بیشتری واسش داره رو خوب میدونه.:46: :11:

راست میگی .. فروشنده همیشه چیزی رو پیشنهاد میده که سود بیشتری داره .. ما خودمون از طریق آموزشگاهمون فروش لپ تاپ انجام میدیم زیر قیمت بازار میفروشیم و مخصوصا ایسر eMachine رو خیلی ارزون تر میفروشیم و واسمون سود بیشتری هم داره .. حالا همین ایسر رو که ارزونتر میفروشیم شده کمترین فروشمون چون تا کسی از من میپرسه که ایسر بخرم یا دل من میگم مارک دل خوشنام تره .. و همین یک جمله کار رو خراب میکنه..ولی بقیه دوستان دارن مثل ریگ ایسر میفروشن .فقط یک کلمه دروغ میگن و کار تمومه:2:. میدونی واسه چی اینو گفتم ؟؟ چون فروشنده با یک جمله میتونه یک جنس رو بفروشه و با یک جمله هم میتونه نون خودشو آجر کنه.. فقط بحث وجدانه که این روز ها کیمیا شده.. وجدان:18:

adrenalin
12-09-2010, 19:19
سلام یکی از دوستام از این گوشی خوشش اومده ازم خواسته یه سوالی از دوستانی که این گوشی رو دارن بپرسم
میشه بعد از خرید سیستم عامل گوشی رو عوض کرد مثلا اندروید نصبید

AryanLand
12-09-2010, 22:31
سلام یکی از دوستام از این گوشی خوشش اومده ازم خواسته یه سوالی از دوستانی که این گوشی رو دارن بپرسم
میشه بعد از خرید سیستم عامل گوشی رو عوض کرد مثلا اندروید نصبید

سلام.

بله آندروید برای این گوشی اومده.:11:

tired friend
13-09-2010, 12:51
نصب برنامه روش سخته به چه صورته؟به نظرتون من ویو بخرم ؟من برا وب گردی........کمی فیلم موزیک......بازی عالی....مسنجر عالی عین کامی..... دوربین بد نباشه......دوس دارم کامل باشه......بازی های پر گرافیک بخونه.....جی پی اسش عالی هم باشه.....و... می خوام.......کدوم بهتر/الان چنده؟>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif بدون گارانتی؟

baran mehrsa
13-09-2010, 15:22
من دیروز از علاء الدین با گارانتی یاس گرفتم 600 تومن ! تو پکش هم سی دی فارسی ساز داره هم جی پی اس ، کلا دوست داشتنیه :40:

fasters7
13-09-2010, 21:11
نصب برنامه روش سخته به چه صورته؟به نظرتون من ویو بخرم ؟من برا وب گردی........کمی فیلم موزیک......بازی عالی....مسنجر عالی عین کامی..... دوربین بد نباشه......دوس دارم کامل باشه......بازی های پر گرافیک بخونه.....جی پی اسش عالی هم باشه.....و... می خوام.......کدوم بهتر/الان چنده؟>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif بدون گارانتی؟

من میگم شما یه کاری کن، اگه یه چیزی با این مشخصات پیدا کردی،‌ به ماها هم بگو بریم بخریم ! :31:
ولی میگم بازی های پرگرافیک در حد xbox خوبه ؟ پس یه کوچولو صبر کن،‌hd7 بیاد، میتونی روش تا دلت میخواد بازی های خدا انجام بدی :5: ( + یک میلیون و خورده ای کارهای دیگه ! :27: :40: )

خوب میدونی که، hd خیلی شاخ تر از hd2 هستش. :21: ما مخلصیم.

البته من یه چیزی در مورد گارانتی بگم، اگه یه وقتی گوشی به مشکل نرم افزاری بخوره (اون دوستمون با رادیو گوشی مشکل داشت و توی نمایندگی اصلا نمیدونستن رادیو چی هست !) با اطلاعاتی که الان توی نت میشه پیدا کرد، به نظر من میشه به طور کامل گوشی رو تغییر داد. یعنی الان به نظر من دوستانی که اینجا، یا موبایلستان هستن خیلی بیشتر از نمایندگی ها در جریان نرم افزار گوشی هستن. جدای از اون، حتی اگه توی این سایت ها هم نشه مشکل شما رو برطرف کنن (راهنمایی کنن که خودت درستش کنی) xda به چه گندگی اونجا وایستاده که هر بلایی که به ذهن شما میرسه یا نمیرسه رو سر گوشی آورده، و هر تغییری بخوای توی گوشی برات میده.
فقط میمونه بخش سخت افزاری، که اون هم فکر نمیکنم اونقدرها یک نیازی باشه،‌ و دو فرقی بین نمایندگی های مختلف باشه.
من که به شخصه تا الان گوشی نمایندگی نبردم.:11:

tired friend
13-09-2010, 21:52
فستر جون فک کنم مسخره گرفتی:2: نه؟من می گم بین اینو ویو کدوم بهتره با این شرایط....

M@hdi-B
14-09-2010, 19:59
فستر جون فک کنم مسخره گرفتی:2: نه؟من می گم بین اینو ویو کدوم بهتره با این شرایط....

ناراحت نشو شوخی کرد:31:

حالا جدیشو من می گم: اگه می خوای با گوشی خاله بازی کنی ویو بخر:31:

Honradez
14-09-2010, 20:40
دوستان اين قضيه که ميگن ميشه روي اين گوشي اندرويد بريزي چقدر عملي هست؟

Hamid4777
15-09-2010, 10:19
سلام

در تهران كجا ميتونم HD2 با قيمت مناسب پيدا كنم؟ من از شهرستان ميام تهران فقط براي خريد همين hd2.

سوال ديگه اينكه الان قيمت اين گوشي با گارانتي و بدون گارانتي چقدر هست؟

در ضمن موقع خريد به چه نكاتي بايد حواسم باشه؟ شايد بدون گارانتي بخرم پس لطفا راهنمايي كاملي بكنيد.

Diego
15-09-2010, 15:16
من دیروز از علاء الدین با گارانتی یاس گرفتم 600 تومن ! تو پکش هم سی دی فارسی ساز داره هم جی پی اس ، کلا دوست داشتنیه :40:

ساخت کجاس؟چین یا تایوان؟

SAEEDSAMSUNG
15-09-2010, 18:03
ســــــــــلام hd2 کارکرده گیر میاد؟ من میخوام یه دونه بخرم.درضمن اگر کسی قصد فروش داره به من پ خ بزنه..........

Hamid4777
16-09-2010, 08:09
سلام

در تهران كجا ميتونم HD2 با قيمت مناسب پيدا كنم؟ من از شهرستان ميام تهران فقط براي خريد همين hd2.

سوال ديگه اينكه الان قيمت اين گوشي با گارانتي و بدون گارانتي چقدر هست؟

در ضمن موقع خريد به چه نكاتي بايد حواسم باشه؟ شايد بدون گارانتي بخرم پس لطفا راهنمايي كاملي بكنيد.

یکی جواب بده لطفا.

Lt.Ali
16-09-2010, 08:12
یکی جواب بده لطفا.
بازار موبایل ایران حسـن آباد ؛ من دیدم . . . .

قیمت جدیدا" ندارم !

baran mehrsa
16-09-2010, 12:22
متاسفانه ساخت چین

SAEEDSAMSUNG
16-09-2010, 14:32
با ریختن رام آندروید کیفیت صفحه 16 میلیون رنگ میشه؟ و ورژن رام چیه؟

M@hdi-B
16-09-2010, 15:10
با ریختن رام آندروید کیفیت صفحه 16 میلیون رنگ میشه؟ و ورژن رام چیه؟

2.1 هست 2.2 فرویو هم هست.

16 میلیون رنگ؟ من که چیزی حس نکردم:31:

Diego
16-09-2010, 16:01

مهدی جان،گارانتی یاس جدیداً کمیاب شده؟ من چند وقته میخوام بگیرم،گیر نمیاد.همشون میگن کامتل داریم.(شهرستان).میگن وقتی زنگ میزنیم تهران واسمون جنس بیارن،گارانتی یاس ندارن

Amin.M.1986
16-09-2010, 20:23
مهدی جان،گارانتی یاس جدیداً کمیاب شده؟ من چند وقته میخوام بگیرم،گیر نمیاد.همشون میگن کامتل داریم.(شهرستان).میگن وقتی زنگ میزنیم تهران واسمون جنس بیارن،گارانتی یاس ندارن
بدون گارانتی بخری بهتر از اینه که کامتل بخری .. من شخصا میگم کامتل خیلی بد سرویس میده مگر اینکه تو این چند ماهه سیاستاشون عوض شده باشه که بعید میدونم

SAEEDSAMSUNG
16-09-2010, 21:18

:31: میشه یه عکس رو بندازی توش ببینی طیف رنگش قاطی نمیکنه؟ خیلی راحت میشه تشخیص دادا .ببین یه عکس که طیف رنگ داره رو تو کامپیوتر باز کن و تو گوشی هم باز کن بعد با هم مقایسه کن . اگه 16 میلیون نباشه داخل گوشیت طیف رنگش قاطی میکنه و بعضی جاها رو خراب نشون میده.ممنون

fasters7
17-09-2010, 00:39
ناراحت نشو شوخی کرد:31:

حالا جدیشو من می گم: اگه می خوای با گوشی خاله بازی کنی ویو بخر:31:

مهدی تو کلا با سامسونگ یه پدر کشتگی ای، چیزی داری !‌ بابا ویو به این خوبی ! صفحه super amoled ، با cpu هامینگبرد (که پردازش گرافیکیش اندازه 1.5 دوال کور میشه که شایعه است برای hd7 قراره بیاد، یه کم شاخه، نه ؟ :5:)
لینوکس بیس، تنها مشکلی که من توش میبینم سایز صفحه اش هست که خوب، شاید برای بقیه اینقدرها هم مهم نباشه (یا شاید برای یک سری هم حتی سایز hd2 یه نمره ی منفی باشه.)
از لحاظ تعداد برنامه هم که خیلی خوب داره پیش میره اگه اون مد نظرت بوده وقتی این جمله رو گفتی. یعنی خیلی از برنامه های کاربردی ای که واقعا استفاده میشه (یا بازی های شاخ، مثل asphalt 5 ) رو الان داره.
و جدای از همه ی اینها، به جز آیفون که کلا اگه بگیری باید همه چیزت رو از اپل بگیری، این تنها گوشی ای هستش (تا جایی که من میدونم البته) که نرم افزار (منظور سیستم عامل) و سخت افزارش برای هم طراحی شدن.
باز هم اگه نکته ای (چه مثبت و چه منفی) هست در مورد ویو خوشحال میشم نظرت رو بدونم. :11:

:31: میشه یه عکس رو بندازی توش ببینی طیف رنگش قاطی نمیکنه؟ خیلی راحت میشه تشخیص دادا .ببین یه عکس که طیف رنگ داره رو تو کامپیوتر باز کن و تو گوشی هم باز کن بعد با هم مقایسه کن . اگه 16 میلیون نباشه داخل گوشیت طیف رنگش قاطی میکنه و بعضی جاها رو خراب نشون میده.ممنون

من یه عکسی رو که برای گوشی با صفحه amoled طراحی شده بود (بکگراند دیفالت hx-v8 برای گوشی i8910 ) رو توی گوشی (با اندروید) تست کردم، نتیجه اش شرمندگی این هیولا در مقابل صفحه ی اون بود.(نه فقط شدت رنگ ها، بلکه خود صرف وجود رنگ هم تفاوتش بسیار زیاد بود. اون گوشی 16 میلیون رنگه) به نظر من که همون 65000 رنگ هستش. :13:

barbodboy
17-09-2010, 16:51
نمودونم اشکال از گوشی منه یا اینکه این گوشی توی انترنت خیلی هنگ میکنه مخصوصا وقتی از IE استفاده می کنم و از این نظر واقعا اعصاب خورد کنه.

SAEEDSAMSUNG
20-09-2010, 16:26
برای htc hd2 رام desire hd میخواد پورت بشه. منبع gsmarena

rambo_relax
21-09-2010, 06:50
سلام. من يكي دو تا رام Android 2.2 نصب كردم هركاري كردم نتونستم از ليست برنامه هاش File explorer يا فايل منجر ديگه اي رو پيدا كتن.
كسي اطلاعي در اين مورد داره؟

در ضمن اينترنت هم توش غير فعاله, چجوري ميشه فعالش كرد؟
متشكر

M@hdi-B
22-09-2010, 07:01
رام دیزایر اچ دی واسه اچ دی2 پورت شد:

کاش نمی فروختمش:31:

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 09:30
رام دیزایر اچ دی واسه اچ دی2 پورت شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاش نمی فروختمش:31:

چرا فروختی؟ میشه بگی. و چند فروختی؟

vahid2533
22-09-2010, 11:57
لطف کنید نحوه دانلود فایل رام دیزایر اچ دی واسه اچ دی2 و نصب آن را توضیح دهید.

moji2007
24-09-2010, 02:02
نمودونم اشکال از گوشی منه یا اینکه این گوشی توی انترنت خیلی هنگ میکنه مخصوصا وقتی از IE استفاده می کنم و از این نظر واقعا اعصاب خورد کنه.

شاید مشکلتون حل شده باشه تا حالا ولی اگه رام رو از سایت اچ تی سی دانلود کنی و یکبار روش نصب کنی کلی بهتر میشه گوشی یکی از دوستام هم همینطور بود و مرتب هنگ میکرد . کلا رام های روی گوشی های سری چینی زیاد جالب نیست

Real Madrid C.F
25-09-2010, 11:05
دوستان عزیزی که Win Phone7 دیدن کف کردن اگه قصد فروش Hd2 دارن من خریدارم ..چاکرم (شهرستان)

Pejvak61
25-09-2010, 14:18
من همین امروز به یکی از دوستانم سفارش دادم برام بگیره. به زودی به شما خواهم پیوست.

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-09-2010, 18:59
سلام بر همگي

حرفه اي ها لطفا راهنمايي كنند :

من رفتم تو سايت freewarepocketpc.net
تا دلتون بخواد برنامه ها و بازيهاي مجاني داره واسه ppc و هر روز هم آپديت ميشه و كلي آدمهاي با معرفت اونجا هستند كه خودشون برنامه ساز حرفه اي هستند و كلي برنامه ي مجاني در اختيار بقيه قرار ميدند

حسن اين سايت اينه كه ثبت نام و سين جين نداره براي دانلو
د كردن.
برنامه ها دسته بندي شده هست و هر برنامه كاملا شرح داده شده و خيليها نظر دادند برنامه هاي بهتر ستاره هاي طلايي بيشتري داره .
در 23 سپتامبر هم يك تقويم ايراني در سايت قرار داده شده.
خلاصه سايتش خيلي يكه !
اما ,....
اما مشكل من اينه كه بعد از نصب بعضي از برنامه هاش , وقتي ميخوام برنامه رو روشن كنم اين پيام مياد رو صفحه :
this appliction requires newer version of the microsoft .net compact framework than the version installed on this device

آيا كسي ميدونه راه حل اين مشكل چيه ؟

با تشكر

Diego
25-09-2010, 21:02
باید دات-نت framework رو روی گوشیت نصب کنی.توی انجمن سرچ کنی،بچه ها واسه دانلود گذاشتن.:11:

AryanLand
25-09-2010, 21:34
سلام.

همونطور که دوست و استاد عزیزمون دیگو فرمودند باید دات نت فریمورک رو نصب کنید اما توضیح برای اینکه کار رو یکدفعه کنید ورژن 3,5 رو نصب کنید تا دیگه از شما تو یکسری از برنامه ها جدید ترش رو نخواد.:11:(پیدا نکردید بگید براتون آپلود کنم.)

Pejvak61
26-09-2010, 11:06
به هر حال این از فارسی ساز:

اینم از فینگر کیبورد که حروف گ چ پ ژ هم داره:

این لینک ها حذف شدن کسی لینک جدیدی نداره؟

فارسی ساز HTC HD2 رو میخوام. من همین دیروز این گوشی رو خریدم. در ضمن من اطلاعات کمی راجع به این گوشی یا امثال اون دارم. میشه توضیح بدین این فارسی ساز گوشی دقیقاً چه کاری انجام میده؟ آیا منو های گوشی رو فارسی میکنه یا اینکه امکان تایپ فارسی رو به سیستم اضافه میکنه؟

البته من فقط میخوام بتونم فارسی و درست تایپ کنم یعنی از اون فارسی هایی باشه که اولاً پ، ژ، گ و چ رو درست تایپ کنه و در تایپ بعضی از حروف بهم چسبیده به صورت جدا نشون نده ولی انگلیسی بودن منوها رو بیشتر ترجیح میدم. برای این منظور بهترین کار کدومه؟ از دوستان محترم تقاضای کمک دارم.

در ضمن تقویم فارسی هم مورد نیازه. البته به صورت Widget باشه.

man7tomani
26-09-2010, 11:11
قیمت روز این گوشی با گارانتی و بدون گارانتی چنده؟

Pejvak61
26-09-2010, 16:33
من چند تا فایل avi دارم که بعد از اینکه اونا رو در مموری گوشیم کپی کردم اجرا نشدن و پیغام داد "Cannot play the file" !!

علت چیه؟

در ضمن من گوشیمو همین دیروز غروب خریدم که 8 ساعت گذاشتمش توی شارژ و تازه امروز صبح باهاش کار کردم و چیزی هم روش نصب نکردم فقط چند تا عکس و آهنگ و فیلم تو مموری کاردش ریختم. یعنی گوشی آکه.

سئوال دیگری که داشتم اینه که آیا نرم افزاری وجود داره که مثل kmplayer تقریباً اکثر فرمت ها رو بشه باهاش توی HTC HD2 اجرا کرد؟ هم در مورد فیلم و هم موزیک.

johnypersian1656
26-09-2010, 17:55
من چند تا فایل avi دارم که بعد از اینکه اونا رو در مموری گوشیم کپی کردم اجرا نشدن و پیغام داد "Cannot play the file" !!

علت چیه؟
علت اینه که پلیر خود گوشی به صورت پیش فرض codec های مورد نیاز واسه پخش avi رو نداره. میتونین فایلتون رو به mp4 کانورت کنینَ یا codec ها رو بگیرین یا از نرم افزار هایی مثل TCPMP که یه Avi player هست استفاده کنین .لینک :

یا از core player .لینک :

سئوال دیگری که داشتم اینه که آیا نرم افزاری وجود داره که مثل kmplayer تقریباً اکثر فرمت ها رو بشه باهاش توی HTC HD2 اجرا کرد؟ هم در مورد فیلم و هم موزیک.

میتونین از divx player استفاده کنین که divx,open divx ,mpeg-4,mpeg-1,mp3 رو ساپورت میکنه :
لینک :

یا از mplayer که نرم افزاری است که از لینوکس واسه وین موبایل پورت شده استفاده کنین :
لینک :

که از cidec های rv40,rv30,3v20وsipro,cook,atrac ساپورت میکنه .فایلهای فلش رو پخش میکنه از mp4 هم ساپورت میکنه.

johnypersian1656
26-09-2010, 18:01

فارسی ساز HTC HD2 رو میخوام

فارسی ساز :

کیبورد :

AryanLand
26-09-2010, 22:42

فارسی ساز HTC HD2 رو میخوام. من همین دیروز این گوشی رو خریدم. در ضمن من اطلاعات کمی راجع به این گوشی یا امثال اون دارم. میشه توضیح بدین این فارسی ساز گوشی دقیقاً چه کاری انجام میده؟ آیا منو های گوشی رو فارسی میکنه یا اینکه امکان تایپ فارسی رو به سیستم اضافه میکنه؟

البته من فقط میخوام بتونم فارسی و درست تایپ کنم یعنی از اون فارسی هایی باشه که اولاً پ، ژ، گ و چ رو درست تایپ کنه و در تایپ بعضی از حروف بهم چسبیده به صورت جدا نشون نده ولی انگلیسی بودن منوها رو بیشتر ترجیح میدم. برای این منظور بهترین کار کدومه؟ از دوستان محترم تقاضای کمک دارم.

در ضمن تقویم فارسی هم مورد نیازه. البته به صورت Widget باشه.

سلام.

فارسی ساز به شما امکان خواندن فارسی رو میده و برای نوشتن فارسی هم بعد از نصب فارسی ساز یک کیبورد فارسی مثل SPB Keyboard یا رسکو کیبورد یا فینگر کیبورد رو میتونید نصب کنید و فارسی رو تایپ کنید.هر دو مورد بالا هم تو همین تاپیک بارها معرفی شده اگر پیدا نکردید بفرمایید تا دوستان لینک بزارن براتون.ضمنا" فارسی ساز منو هارو فارسی نمیکنه:11:

Real Madrid C.F
26-09-2010, 23:00
قیمت روز این گوشی با گارانتی و بدون گارانتی چنده؟

با گارانتی یاس: 645 تومان
با گارانتی پرشین تلکام: 660 تومان
با گارانتی کامتل: 590 تومان
بدون گارانتی: 520 تومان

fasters7
27-09-2010, 00:06
سلام. من يكي دو تا رام Android 2.2 نصب كردم هركاري كردم نتونستم از ليست برنامه هاش File explorer يا فايل منجر ديگه اي رو پيدا كتن.
كسي اطلاعي در اين مورد داره؟

در ضمن اينترنت هم توش غير فعاله, چجوري ميشه فعالش كرد؟
متشكر

توی موبایلستان اگه عضو بشین و توی بخش اندروید hd2 برین، یه تاپیک هست به عنوان برنامه های ضروری اندروید، فایل اکسپلورر و هر چی که برنامه ی لازم باشه اونجا هست.
ولی اگه فقط دنبال همین میگردی، یه سرچ به اسم astro بزن، احتمال بسیار بالا باید توی نت پیداش کنی.
برای نصبش هم یا باید به کامپیوتر وصل کنی، با برنامه pc suite یا اینکه باید اول برنامه ی app installer رو بریزی توی گوشی (نحوه ی نصبش اینطوریه که فایل نصبش رو از توی win mo میریزی توی فولدر android apps اگه اشتباه نگم، و بعد اندرویدت رو که اجرا میکنی خودش این برنامه رو برات نصب میکنه، بعد از اون هر چی که بخوای نصب کنی، فقط کافیه فایل اینستالی اش رو بریزی توی گوشی و با کمک این برنامه (app installer ) نصبش کنی.
برای اینترنت هم توی موبایلستان توضیحات کامل و دقیق هست، یه سر اونجا بزن. :11:

Pejvak61
27-09-2010, 07:35
ضمنا" فارسی ساز منو هارو فارسی نمیکنه:11:
چه بهتر!!!:21::27:

Pejvak61
27-09-2010, 08:09
گوشی من نه SMS میده و نه میگیره. البته باید بگم که قبل از این من دو سه روزی با یه گوشی Nokia N97 کارکردم و در همون زمان هم در وب سایت mci سرویس GPRS + Edge رو فعال کردم و بعد از اینکه از خریدن این گوشی که تقلبی هم بود منصرف شدم تصمیم گرفتم HTC HD2 بخرم و همون سیم کارتو بهش انتقال دادم.

الآنم همه چیز خوبه فقط در ارسال و دریافت sms ناتوانم.

در ضمن sms روی GSM Prefered تنظیم شده که نمیدونم ربطی به دریافت و ارسال SMS داره یا نه؟

راستی شماره Text Messages Service Center گوشی من 091100500هستش آیا این هم ربطی به موضوع داره؟

Pejvak61
27-09-2010, 08:55
فارسی ساز :

کیبورد :

آقا من واقعاً شرمنده ام. من تازه کارم نمیدونم چطوری اینو نصبش کنم. البته وقتی روی فایل setup.xml اینتر میزنم میخواد مثل صفحات وب بازش کنه.

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

یا از mplayer که نرم افزاری است که از لینوکس واسه وین موبایل پورت شده استفاده کنین :
لینک :

که از cidec های rv40,rv30,3v20وsipro,cook,atrac ساپورت میکنه .فایلهای فلش رو پخش میکنه از mp4 هم ساپورت میکنه.

موقع نصب میگه که ناشر این فایل ناشناسه و اگر اجراش کنید ممکنه به سیستم شما آسیب بزنه. با این وجود من اعلام کردم اجراش کنه ولی یک صفحه سفید اومد و هیچ اتفاقی نیفتاد.

Real Madrid C.F
27-09-2010, 16:58
آقا من واقعاً شرمنده ام. من تازه کارم نمیدونم چطوری اینو نصبش کنم. البته وقتی روی فایل setup.xml اینتر میزنم میخواد مثل صفحات وب بازش کنه.

---------- Post added at 08:55 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

موقع نصب میگه که ناشر این فایل ناشناسه و اگر اجراش کنید ممکنه به سیستم شما آسیب بزنه. با این وجود من اعلام کردم اجراش کنه ولی یک صفحه سفید اومد و هیچ اتفاقی نیفتاد.

شما نباید فایل CAB رو باز کنی که اون لیست بلند بالایه فایل هایه داخلی معلوم بشه !! بعد از اینکه فایلو دانلود کردی خود فایل Cab رو بزن تو گوشی و نصب کن:10:

Pejvak61
27-09-2010, 17:27
شما نباید فایل CAB رو باز کنی که اون لیست بلند بالایه فایل هایه داخلی معلوم بشه !! بعد از اینکه فایلو دانلود کردی خود فایل Cab رو بزن تو گوشی و نصب کن:10:
آره دوست عزيز اشتباه از من بود.

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

فارسی ساز :

کیبورد :

من اينا رو نصب كردم ولي كيبورد بعد از نصب error داد و من حذفش كردم.

فارسي ساز كه نصب شد حالا حروف فارسي وارونه و جدا از هم نشون داده ميشن.

AryanLand
27-09-2010, 23:16

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

سلام.

اون فایل فیکسر که یک کیلو بایت حجمش هست رو نصب کن مشکل اس ام اس باید حل بشه.:11:

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-09-2010, 14:52

سلام
:20:
دوست عزیز یکی از راههایی حل مشکل فارسی در اچ دی تو , نصبِ رامِ عربی هست که در فوریه 2010 در سایت خود اچ تی سی قرار داده شده

عربها اعتراض کرده بودند که چرا به زبانِ مشتریانتون احترام نمیذارین ؟؟؟ مگه ما عربها پول نمیدیم برای این گوشی ؟؟؟ پس چرا زبان عربی نداره .

اچ تی سی هم به این حرفشون احترام گذاشت و یک رام عربی براشون درست کرد

من نصبش کردم همون وقت چون هم با فارسی سر و کار دارم هم عربی هم انگلیسی

حالا دیگه خیلی از مشکلات حل شده

همه ی مسجها و ایمیلها رو راحت میخونم و مینویسم .

چیزی وارونه نیست اصلا

تازه اگه نخواین میتونین اون رو روی انگلیسی قرار بدین تا همه چیز انگلیسی باشه اما راحت فارسی رو بخونه و بنویسه

البته باید اون مولتی کیبورد رو هم نصب کنین تا نورِ علی نور بشه

اون کیبورد با یک سوت فارسی یا عربی یا انگلیسی میشه یا هر زبان دیگری که بخواین

کار باهاش خیلی راحته

تازه بعد از نصب رام عربی مشکلِ هنگ کردنهایِ پی در پی هم حل شد الحمدلله . حالا خیلی خیلی کمتر هنگ میکنه

البته من هم هواشو دارم و برنامه های بی خاصیت و به درد نخور نصب نمیکنم روش.

مثلا اون برنامه که کارش خاموش کردن و ریستارت کردن مثل XP هست , به هیچ دردی نمیخوره . خود گوشی با دکمه ی قطع ارسال میتونه سریع گوشی رو خاموش کنه و بعد با فشار همون دکمه سریع روشن میشه . اگر هم که هنگ کرده باشه که هیچ راهی جز دکمه قرمزه نداره .

تازه اون رام عربی رو اگر خوشتون نیومد ازش میتونین بردارین و هر رام دیگه ای خواستین نصب کنین

شاید اگه ما هم اعتراض میکردیم یه رام هم واسه ی ما میزدند اما گمان نکنم کسی اینکار رو کرده باشه

:13:

البته بعضی از برنامه ها واقعاً خیلی باحاله

مثل GPS SPORT TRACKER که سرعت و ارتفاعتون رو بهتون میگه با استفاده از ماهواره ها

من تو هواپیمای 727 امتحانش کردم

سرعت رسید به 860 کیلومتر و ارتفاع رسید به 8000 متر

جهت و مختصات دقیق جفرافیایی رو هم داشتم

برام جالب بود که جزو مسافرا بودم اما از سرعت و جهت و ارتفاع اینا مطلع بودم

اما در ارباسِ A300 امتحانش کردم اما اصلا یک ماهوره هم پیدا نکرد !!!! که علتش حتما عایق بودن بدنه ی اون به امواج ماهواره های جی پی اس هست .

گوگل مپ رو هم در مسافرت با قطار تجربه کردم و واقعاً جالب انگیزه

با وجودی که شب بود و همه جا تاریک بود اما میشد راحت فهمید کجا هستی و اطرافت چیه و اون نورهایی که در کنار راه میدیدیم چی هست و کجاست . قبل از رسیدن به هر جا میشه فهمید اسمش چیه و کی بهش میرسیم .

وقتی این گوشی رو خریدمش 10 ماه پیش کفرم رو در اورد و قصه اش رو هم تو همین تاپیک نوشتم

اما حالا خیلی از مشکلاتش حل شده با رام جدید و برنامه هایی که براش ساخته شده

یه کیف خوشکل و مناسب هم بالاخره تو کویت براش پیدا کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](360x360)_Quality(80).JPG

یکی از خوبیهای این کاور اینه که وقتی قسمت رویی رو کاملا برگردونین به پست , با آهنربا میچسبه به اون و میشه انگشت اشاره رو در اون قرار داد و دیگه نیازی به گرفتن گوشی با تمام دست نیست و میشه راحت با انگشت شصت و یک دستی با گوشی کار کرد

تو کویت خریدمش 20 تومن اما تو اینترنت حدود 12 تومنه . اگه بیاد ایران مطمئناً از 30 یا 35 کمتر نیست

==================================================

یکی از مشکلاتی که هنوز هم حل نشده و ظاهرا اصلاً هم حل نمیشه اینه :

اسم این گوشی در زبانِ عربی " الأسَد " هست و در زبانِ انگلیسی بهش میگن " LEO " یعنی شیر

یعنی صداش باید عین نعره ی شیر باشه اما بدبختانه صداش از موش هم کمتره

بلندگویِ این گوشی هیچ بخاری ازش بلند نمیشه و البته من برنامه هایی هم دیدم که برای تقویت صداش بوده اما باز هم کیفیت صدا تعریفی نداشت چون اصلا کار از ریشه خرابه و گمونم اگه اچ تی سی محض رضای خدا یه نگاهی به بلند گوهایی نوکیا بندازه و ازشون یاد بگیره وضع بهتر میشه

بالاخره تقلید در کارِ خیر هرگز عیب نبوده و نیست

یا حق

Pejvak61
29-09-2010, 15:34
سلام.

اون فایل فیکسر که یک کیلو بایت حجمش هست رو نصب کن مشکل اس ام اس باید حل بشه.:11:
فایل فیکسر رو کجا میشه تهیه کرد؟

Real Madrid C.F
29-09-2010, 16:40
فایل فیکسر رو کجا میشه تهیه کرد؟

فایل غیکسر معمولا تو پک فارسی سازی هست که دانلود میکنین....یه بار دیگه نگاه کنین...دو تا فایل arabic هست و یه فایل به اسم fixer

در ضمن جناب محمد خان توی هواپیما بهتره از GPS یا هر ارتباط رادیویی دیگه استفاده نکنین....خودتون بهتر میدونین چراشو!!:10:

SAEEDSAMSUNG
29-09-2010, 17:28
سلام

:13:

البته بعضی از برنامه ها واقعاً خیلی باحاله

مثل GPS SPORT TRACKER که سرعت و ارتفاعتون رو بهتون میگه با استفاده از ماهواره ها

من تو هواپیمای 727 امتحانش کردم

سرعت رسید به 860 کیلومتر و ارتفاع رسید به 8000 متر

جهت و مختصات دقیق جفرافیایی رو هم داشتم

برام جالب بود که جزو مسافرا بودم اما از سرعت و جهت و ارتفاع اینا مطلع بودم

اما در ارباسِ A300 امتحانش کردم اما اصلا یک ماهوره هم پیدا نکرد !!!! که علتش حتما عایق بودن بدنه ی اون به امواج ماهواره های جی پی اس هست .

گوگل مپ رو هم در مسافرت با قطار تجربه کردم و واقعاً جالب انگیزه

با وجودی که شب بود و همه جا تاریک بود اما میشد راحت فهمید کجا هستی و اطرافت چیه و اون نورهایی که در کنار راه میدیدیم چی هست و کجاست . قبل از رسیدن به هر جا میشه فهمید اسمش چیه و کی بهش میرسیم .

وقتی این گوشی رو خریدمش 10 ماه پیش کفرم رو در اورد و قصه اش رو هم تو همین تاپیک نوشتم

اما حالا خیلی از مشکلاتش حل شده با رام جدید و برنامه هایی که براش ساخته شده

یه کیف خوشکل و مناسب هم بالاخره تو کویت براش پیدا کردم

یکی از خوبیهای این کاور اینه که وقتی قسمت رویی رو کاملا برگردونین به پست , با آهنربا میچسبه به اون و میشه انگشت اشاره رو در اون قرار داد و دیگه نیازی به گرفتن گوشی با تمام دست نیست و میشه راحت با انگشت شصت و یک دستی با گوشی کار کرد

تو کویت خریدمش 20 تومن اما تو اینترنت حدود 12 تومنه . اگه بیاد ایران مطمئناً از 30 یا 35 کمتر نیست

==================================================

یکی از مشکلاتی که هنوز هم حل نشده و ظاهرا اصلاً هم حل نمیشه اینه :

اسم این گوشی در زبانِ عربی " الأسَد " هست و در زبانِ انگلیسی بهش میگن " LEO " یعنی شیر

یعنی صداش باید عین نعره ی شیر باشه اما بدبختانه صداش از موش هم کمتره

بلندگویِ این گوشی هیچ بخاری ازش بلند نمیشه و البته من برنامه هایی هم دیدم که برای تقویت صداش بوده اما باز هم کیفیت صدا تعریفی نداشت چون اصلا کار از ریشه خرابه و گمونم اگه اچ تی سی محض رضای خدا یه نگاهی به بلند گوهایی نوکیا بندازه و ازشون یاد بگیره وضع بهتر میشه

بالاخره تقلید در کارِ خیر هرگز عیب نبوده و نیست

یا حق

بدجوری آدم رو وسوسه میکنی . یه سوال . از این کیفا من تو ایران پیدا نکردم کی میای ایران :31:؟ میتونی برا ما هم بخری؟

Real Madrid C.F
29-09-2010, 23:26
بدجوری آدم رو وسوسه میکنی . یه سوال . از این کیفا من تو ایران پیدا نکردم کی میای ایران :31:؟ میتونی برا ما هم بخری؟

چرا الان دقیقا مشابه این کیف رو دوستان هم تو علائدین هم بازار موبایل دیدن شما یه سری به مبایلستان بزنی عکساشم هست...کلا به کیف کتابی معروفن:27:

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-09-2010, 11:37
توی هواپیما بهتره از GPS یا هر ارتباط رادیویی دیگه استفاده نکنین....خودتون بهتر میدونین چراشو!!:10:

توی هواپیما بهتره از GPS یا هر ارتباط رادیویی دیگه استفاده نکنین....خودتون بهتر میدونین چراشو!!:10:

سلام دوست عزیز

:10:

ممنون از نصیحتِ به جای شما

:11:

بله حرفتون درسته . استفاده از دستگاههای الکترونیکی در هواپیما ممکنه خطرناک باشه

اما علت اینکه این رو میگن , این هست که امواجی که از دستگاههای الکترونیکی منتشر میشه بر روی سیستمهای ناوبری و مخابراتیِ هواپیما ممکنه اثر بذاره اما ....

سیستم جی پی اسِ موبایل , تنها یک گیرنده هست و به هیچ وجه موجی رو منتشر نمیکنه

بلکه امواجی رو که از ماهواره های عمومیِ جی پی اس دریافت میکنه پردازش میکنه و سرعت و ارتفاع و مختصات جغرافیایی و تغییرات اونها رو محاسبه میکنه و نشون میده

یعنی ارتباطِ دستگاهِ جی پی اس با ماهواره هایِ جی پی اس یک ارتباطِ کاملاً یک طرفه هست و موبایل هرگز موجی نمیفرسته وقتی که برنامه ی جی پی اس روشن هست .

شما میتونین حتی سیم کارت موبایل رو از روش بردارین و راحت از برنامه ی جی پی اس استفاده کنین چون در این حالت , موبایل فقط یک گیرنده هست و هیچ خطری برای کسی یا چیزی نداره
برای کسبِ اطلاعات بیشتر :

================================================

اما برنامه ی گوگل مپِ موبایل به اینترنت احتیاج داره تا تصاویر رو دانلود کنه و نشون بده و واسه همین دایماً باید امواج بفرسته . به همین علت حتی اگر در هواپیما به طور تصادفی امواجِ اینترنت ( gprs ) دریافت بشه , استفاده از اون اصلاً صحیح نیست .

یه چیزی دیگه هم بهتون بگم بین خودمون باشه :

اگر استفاده از موبایل و اینا در هواپیما خطری جدی داشت , مسلماً اقدامات شدیدی انجام میشد برای ممنوع کردنش مثل جریمه ی استفاده کننده یا استفاده از سیستم از کار اندازی که در امتحانات کنکور استفاده میشه و غیره

البته دستگاههایی که اصلا برای جی پی اس طراحی شده اند , خودشون تمام نقشه ی کره ی زمین رو در حافظشون دارند و نیازی به اینترنت ندارند اصلا و راحت موقعیت شما رو در همه جا ( اگر امواج ماهواره ها کافی باشه ) بهتون نشون میدن .

در مورد اون کیف هم بنده الان ایران هستم و چند روز پیش تهران بودم و بازار علاء الدین هم رفتم و چند مدل از کاورهای اچ دی 2 رو دیدم اما قیمتها خیلی گرون تر از کویت بود . نو کویت اون اوایل که تازه اچ دی تو اومده بود بازار , کاورش 30 تومن بود خیلی هم نایاب بود اما حالا فراوون و ارزون شده .

اگه کسی قصد وارد کردن لوازم موبایل از کویت داره پی ام بده

یا حق

Pejvak61
30-09-2010, 13:31
ممکنه توضیح بدین برای فعال سازی GPS در این موبایل چکار باید کرد؟

Real Madrid C.F
30-09-2010, 18:37

ببینین GPS گوشی ها از همون بدو تولد فعال هست....مبادا برین تو تنظیمات چیزیو تغییر بدین طفلکی ناقص شه!! ولی شما برای استفاده از GPS دو HD2 و هر وین موبایل دیگه ای باید از یکی از چهار تا نرم افزاره زیر استفاده کنین:
1-Google Maps که خیلی دقیق و حرفه ایه ولی باید یکسره نقششو از اینترنت دانلود کنه و کلی هزینه ی اینترنت گوشیتون میشه واین راه پیشنهاد نمیشه
2-Ario Eghlim که یه نرم افزاره GPS کاملا ایرانیه که نقشه ی تهرانش خیلی دقیق و کاربردیه ولی بجز تهران بقیشو کم جزئیات و کلی نشون میده ...این یکیو باید خریداری کنین و قیمتش هم 40 تومنه!!
3-Garmin اینم یه نرم افزاره مجانی ولی کاربردیه که نقشه تهران و شهرستانهای بزرگ رو به صورت کامل و با جزئیات زیاد داره
4-Oziexplorer این نرم افزار ظاهری قدیمی و بی گرافیک داره ولی مزیت این نرم افزار دارا بودن نقشه ی تمام شهرهای کوچک و بزرگ هستش ولی در قسمت Navigation این نرم افزار مشکل داره

در ضمن خدمتتون بگم که این نقشه ها رو برای Garmin و Oziexplorer باید خودتون دانلود کنین:11:

Diego
30-09-2010, 20:19
3-Garmin اینم یه نرم افزاره مجانی ولی کاربردیه که نقشه تهران و شهرستانهای بزرگ رو به صورت کامل و با جزئیات زیاد داره
4

پولیه، ولی تو ایران مجانیه!:31: (کرک شده است :21:)

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-09-2010, 22:24

سلام و تشکر از دوستی عزیز Real Madrid C.F

بنده هم مطالبی رو خدمتتون عرض میکنم که إن شاء الله به دردتون میخوره .

اگر حوصله و وقتِ خوندن همه ی مطالب رو ندارین , فقط مطالبِ پر رنگ رو بخونین

همونطور که دوستی عزیزمون گفتند , gps احتیاج به فعال سازی نداره .

کارهایی که باید انجام بدین :

1 - برای استفاده از گوگل مپِ اچ دی 2 , میتونین یک بسته ی یکماه ی ایرانسل بخرین به قیمت 10 هزار تومن و دیگه تا یکماه میتونین هر چی بخواین از اینترنت استفاده کنین و دانلود کنین و از گوگل مپ هم راحت استفاده کنین .

اما یادتون باشه وقتی کارتون با اینترنت تموم میشه حتما حتماً اینترنت رو قطع کنین چون متاسفانه خودِ گوشی اینکار رو اتوماتیک انجام نمیده ( اگه میشه اتوماتیکش کرد , به من هم یاد بدین لطفاً )

برای قطع اینترنت , دکمه ی قطعِ اتصال رو بگیرین 2 ثانیئ تا منتقل بشین به صفحه ی سیاه رنگِ ارتباطات

حالا رویِ گزینه ی پایینی بزنین و صبر کنین تا اینترنت قطع بشه

البته اگه در قسمت هواشناسی و ساعت , آپشنِ آپدیت رو از کار ننداخته باشین بعد از مدتی خودش دوباره به نت وصل میشه . من هر دو رو از کار انداختم چون دوست ندارم گوشی بدونِ اجازه ی من به نت وصل بشه .

هر وقت خواستم خودم اونها رو آپدیت میکنم .

خب حالا میتونین از گوگل مپ راحت استفاده کنین

گوگل مپ ترکیبی از دو برنامه هست :

برنامه ی اول از طریق اینترنت , نقشه ی محل قرار گرفتنِ شما در کره ی زمین یا نقشه ی هر جای دیگر .مین رو که بخواین دانلود میکنه و میاره روی صفحه .

در کویت سیستم 3G وجود داره که خیلی سریعتر از GSM هست و نقشه ها خیلی سریعتر دانلود میشه

اگر واردِ آپشنِ BAND بشین و اتوماتیک رو انتخاب کنین و به جایی برین که 3G داشته باشه , کنار آنتن روی صفحه , کلمه ی 3G ظاهر میشه . سرعت دانلود با این باند 65 کلیوبیت هست .

اگر 3 جی نباشه ( مثل ایران ) , و شما اشتراکِ اینترنت داشته باشین , حرفِ E ظاهر میشه واگر اینترنت فعال نباشه حرف G ظاهر میشه

2 - برنامه ی دومی که گوگل مپ باهاش کار میکنه یک سیستم جی پی اس هست که به محض روشن کردنی برنامه ی گوگل مپ فعال میشه و امواج عمومیِ رسیده از ماهواره هایِ جی پی اس رو دریافت میکنه و پردازش میکنه و موقیت شما از نظر طول و عرض جغرافیایی و ارتفاعتون از سطح دریاهایِ ازاد و سرعتتون ( اگر در حرکت باشین ) رو محاسبه میکنه و شما رو به صورت یک نقطه ی آبی رنگ روی نقشه ی گوگل مپ نشون میده . اگر اینترنت موبایل فعال نباشه , این برنامه کارایی نداره .

یک نکته ی مهم در مورد برنامه ی گوگل مپ :

بعد از استفاده از اون , مسیر زیر رو دنبال کنین با برنامه ی فایل اکسپلورر و فایلِ CASH-GLM.DAT رو دلیت کنین . این فایل همه ی نقشه هایی رو که دانلود کردین در خودش ذخیره میکنه در مموریِ گوشی و هر چی هم بزرگ و بزرگتر میشه پاک نمیشه و برنامه ی گوگل مپ هم آپشنی برای پاک کردنش نداره . این فایل رو پاک کنین تا مموریِ گوشی بیخودی پر نشه .

مسیرش اینه

APPLICATION DATA -> GOOGLE MAPS -> CASHE

برنامه ی یوتیوب هم همین بساط رو داره و باید هر بار کاش رو دلیت کنین

حالا امروز یه برنامه ی جدید هم در اون سایت قرار داده شده که گفته میشه میتونه مموریِ گوشی رو بدون ریستارت کردن پاک کنه

اگه کارش سریع و درست و برنامه اش سبک باشه , چیزِ به درد بخوری هست . رفتم که امتحان کنم ببینم چقدر بخار داره

:46:
================================================== =====

بهترین برنامه ی جی پی اس که بدون خط موبایل و اینترنت کار میکنه اسمش GPS Sport Tracker هست که یک ماه پیش اومده رو نت . این برنامه حتی وقتی که راه میرین سرعتتون رو نشون میده .

از سایتِ زیر دانلودش کنین ( اگه با مرورگری خود موبایل باشه بهتره و راحت تره ) بعد فایل دانلود شده رو رو مموری کارد بدارین و اون رو باز کنین و برنامه رو رو مموری کارد نصب کنین .

کار باهاش خیلی راحته و امکاناتش خیلی زیاد تر از برنامه های دیگه ی مشابه هست

اون خطهای گوشه ی سمت چپِ بالا , تعداد ماهواره های در دسترسِ جی پی اس رو نشون میده و اگه با انگشت لمسش کنین موقعیت ماهواره ها و شماره هاشون و اطلاعات دیگری رو هم نشون میده

حتی میشه همه ی اطلاعات رسیده رو ضبط کرد و ذخیره کرد . خیلی امکانات دیگه هم داره که خودتون میتونین کشفش کنین و در سایت هم توضیح داده شده

دوستان عزیز من یه سوال هم دارم در مورد برنامه ی گوگل مپ که در سایت freewarepocketpc.net هست

نوشته حتی میشه عکس خیابونها رو هم دید . البته فقط شهرهایی که گوگل با استفاده از دوربینهایِ 4 طرفه ای که بر روی ماشین نصب میشه ازشون فیلمبرداری کرده

آیا کسی این برنامه ی جدید رو امتحان کرده ؟

===================================

یک سوال دیگه :

اگر در خونه ADSL داشته باشیم چطور میشه با استفاده از لپ تاپ و بدون استفاده از راوتِر , با گوشی به نت وصل بشیم ؟؟؟؟

اگه کسی بلده به من هم یاد بده لطفاً که کلی ثواب داره

:10::11:

Diego
30-09-2010, 22:40
]

اگر در خونه ADSL داشته باشیم چطور میشه با استفاده از لپ تاپ و بدون استفاده از راوتِر , با گوشی به نت وصل بشیم ؟؟؟؟

اگه کسی بلده به من هم یاد بده لطفاً

اگه ویندوزت ویستا هستش sync center رو نصب کن روی سیستمت،با سیستمت به اینترنت کانکت شو،و بعد با بلوتوث یا کابل usb به راحتی می تونی از اینترنت کامپیوترت،روی گوشی استفاده کنی.

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-10-2010, 00:09
اگه ویندوزت ویستا هستش sync center رو نصب کن روی سیستمت،با سیستمت به اینترنت کانکت شو،و بعد با بلوتوث یا کابل usb به راحتی می تونی از اینترنت کامپیوترت،روی گوشی استفاده کنی.

دست شما سلامت باشه دوست عزیز

ممنون از پاسخ سریعتون و راهنماییتون

راه افتاد

:8:

Real Madrid C.F
01-10-2010, 02:50
این تصاویر خیابونی رو GSMArena تو ریویو Nexus one توضیح داده بود....فقط واسه چند تا شهره اروپا وآمریکا فعلا هستش...کاملترینش هم واسه لندنه

Pejvak61
02-10-2010, 10:03
چطوری تو این گوشی میشه به جای ringtone های تعبیه شده در آن فایل های صوتی دلخواه رو قرار داد؟ تا اونجایی که من سعی کردم موفق نشدم. یعنی گزینه ای ندیدم که از من بخواد فایلی صئتی دلخواهمو انتخاب کنم.

Diego
02-10-2010, 10:18
چطوری تو این گوشی میشه به جای ringtone های تعبیه شده در آن فایل های صوتی دلخواه رو قرار داد؟ تا اونجایی که من سعی کردم موفق نشدم. یعنی گزینه ای ندیدم که از من بخواد فایلی صئتی دلخواهمو انتخاب کنم.

File Explorer -->> روی فایل صوتی مورد نظر کلیک و نگه دارید،گزینه ی set as ringtone

Pejvak61
02-10-2010, 10:39
گوشی من نه SMS میده و نه میگیره. البته باید بگم که قبل از این من دو سه روزی با یه گوشی Nokia N97 کارکردم و در همون زمان هم در وب سایت mci سرویس GPRS + Edge رو فعال کردم و بعد از اینکه از خریدن این گوشی که تقلبی هم بود منصرف شدم تصمیم گرفتم HTC HD2 بخرم و همون سیم کارتو بهش انتقال دادم.

الآنم همه چیز خوبه فقط در ارسال و دریافت sms ناتوانم.

در ضمن sms روی GSM Prefered تنظیم شده که نمیدونم ربطی به دریافت و ارسال SMS داره یا نه؟

راستی شماره Text Messages Service Center گوشی من 091100500هستش آیا این هم ربطی به موضوع داره؟

این مشکل حل شد.

همونطور که فکر میکردم اشکال از مرکز سرویس sms بود.

Pejvak61
02-10-2010, 10:47
================================================== =====

بهترین برنامه ی جی پی اس که بدون خط موبایل و اینترنت کار میکنه اسمش GPS Sport Tracker هست که یک ماه پیش اومده رو نت . این برنامه حتی وقتی که راه میرین سرعتتون رو نشون میده .

از سایتِ زیر دانلودش کنین ( اگه با مرورگری خود موبایل باشه بهتره و راحت تره ) بعد فایل دانلود شده رو رو مموری کارد بدارین و اون رو باز کنین و برنامه رو رو مموری کارد نصب کنین .

کار باهاش خیلی راحته و امکاناتش خیلی زیاد تر از برنامه های دیگه ی مشابه هست

اون خطهای گوشه ی سمت چپِ بالا , تعداد ماهواره های در دسترسِ جی پی اس رو نشون میده و اگه با انگشت لمسش کنین موقعیت ماهواره ها و شماره هاشون و اطلاعات دیگری رو هم نشون میده

حتی میشه همه ی اطلاعات رسیده رو ضبط کرد و ذخیره کرد . خیلی امکانات دیگه هم داره که خودتون میتونین کشفش کنین و در سایت هم توضیح داده شده

بله من این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم. خیلی هم جالبه. کافیه بری توی تنظیمات برنامه و در قسمت map نقشه ی google map یا google earth رو دانلود کنین. اونوقت اگر روی علامت کره زمین کلیک کنین میتونین موقعیت خودتونو تو نقشه بصورت آنلاین ببینین. البته ارتباطتون فقط با ماهواره هستا نه اینترنت. ارتباط اینترنتی فقط برای دانلود نقشه هست.
نقشه هم تا زوم 200 متری زمین رو پشتیبانی میکنه.

خیلی حال کردم.

Pejvak61
02-10-2010, 11:29
آیا راهی وجود نداره که ارتباط با اینترنت به طور کلی قطع بشه؟

من در یک محیطی که اینترنت بی سیم داره از اینترنت استفاده میکنم و در اون زمان هیچ نیازی به باز گذاشتن ارتباط Edge یا GPRS ندارم. چکار باید بکنم تا اصلاً از این سرویس ها در زمان های خاص استفاده نشه.

هر وقت وایرلس کند میشه اونوقت گوشی مستقیماً تصمیم میگیره وصل بشه به اینترنت از طریق E یا G که من هم متوجه نمیشم اونوقت میبینم که حدوداً 25 دقیقه گوشی تو اینترنته.

راستی کسی میدونه هزینه اینترنت سیم کارت دائمی چطوری محاسبه میشه؟ دقیقه ای یا کیلو بایتی و نرخش چقدره؟

Real Madrid C.F
02-10-2010, 12:34
آیا راهی وجود نداره که ارتباط با اینترنت به طور کلی قطع بشه؟

من در یک محیطی که اینترنت بی سیم داره از اینترنت استفاده میکنم و در اون زمان هیچ نیازی به باز گذاشتن ارتباط Edge یا GPRS ندارم. چکار باید بکنم تا اصلاً از این سرویس ها در زمان های خاص استفاده نشه.

هر وقت وایرلس کند میشه اونوقت گوشی مستقیماً تصمیم میگیره وصل بشه به اینترنت از طریق E یا G که من هم متوجه نمیشم اونوقت میبینم که حدوداً 25 دقیقه گوشی تو اینترنته.

راستی کسی میدونه هزینه اینترنت سیم کارت دائمی چطوری محاسبه میشه؟ دقیقه ای یا کیلو بایتی و نرخش چقدره؟

همراه اول پدر سوخته یه بار سره چند ساعت کار با اینترنت 95 تومن واسم برید....خیلی گرونه سعی کن تا درستش نکردی اینترنت نری....تو HD1 به ای صورت هستش که باید بری Setting -Connections-Advance-select networks و از اوجا باد 2 تا کانکشنیو که میبینی به چیزی غیر از MCI GPRS و MCI MMS تغییر بدی ولی به احتمال زیاد این منو ها تو HD2 با HD1 فرق داره

Diego
02-10-2010, 12:41
همراه اول پدر سوخته یه بار سره چند ساعت کار با اینترنت 95 تومن واسم برید....خیلی گرونه سعی کن تا درستش نکردی اینترنت نری....تو HD1 به ای صورت هستش که باید بری Setting -Connections-Advance-select networks و از اوجا باد 2 تا کانکشنیو که میبینی به چیزی غیر از MCI GPRS و MCI MMS تغییر بدی ولی به احتمال زیاد این منو ها تو HD2 با HD1 فرق داره
این اسمو از خودت اختراع کردی دیگه؟!:31:

Real Madrid C.F
02-10-2010, 13:10
این اسمو از خودت اختراع کردی دیگه؟!:31:

آخه باورت نمیشه از وقتی تو امضام زدم HTC HD به فروش میرسه 4 نفر PM دادن که داداش HD2 رو چند میدی!!!!:18::18::18:
واسه همین میگم HD1 که سوئ تفاهم نشه!!
راستی چیکار کردی فروختی تو؟؟:10:

Pejvak61
02-10-2010, 13:38

حالا هزینه رو چطوری حساب میکنن؟

کار نرم افزار GPS Sport Tracker خیلی جالبه. دقیقاً همونیه که میخواستم. باهاش در محدوده ی شهرمون کار هم کردم بسیار دقیقه.
فقط چند تا سئوال دارم:

1- آیا کسی جایی سراغ داره که نقشه های یک شهر کامل رو با کلیه درجات زوم تو این نرم افزار رو در اختیارمون بذاره تا مجبور نشیم پشت سرهم دانلود کنیم؟ مثلاً اگر بخواهیم برای گردش به اصفهان سفر کنیم نیاز به نقشه اصفهان داریم. چطور میشه قبل از رفتن به اونجا نقشه شو تو این نرم افزار که عمدتاً از google map استفاده میکنه تهیه کرد؟

2- من نوع نقشه رو google Earth تعیین کردم ولی در بعضی جاها به Google map هم نیاز دارم. چطوری میتونم نقشه رو تغییر بدم؟

سئوال مهم تر :
آیا نرم افزاری با کاربرد فراگیر وجود داره که کاربرانش نقشه اکثر شهر های مهم رو با حداکثر جزئیات ممکن تهیه کرده باشن و در وب برای عرضه عمومی قرار داده باشن تا هر وقت هرکی خواست ازش استفاده کنه؟

Real Madrid C.F
02-10-2010, 16:04
حالا هزینه رو چطوری حساب میکنن؟

کار نرم افزار GPS Sport Tracker خیلی جالبه. دقیقاً همونیه که میخواستم. باهاش در محدوده ی شهرمون کار هم کردم بسیار دقیقه.
فقط چند تا سئوال دارم:

1- آیا کسی جایی سراغ داره که نقشه های یک شهر کامل رو با کلیه درجات زوم تو این نرم افزار رو در اختیارمون بذاره تا مجبور نشیم پشت سرهم دانلود کنیم؟ مثلاً اگر بخواهیم برای گردش به اصفهان سفر کنیم نیاز به نقشه اصفهان داریم. چطور میشه قبل از رفتن به اونجا نقشه شو تو این نرم افزار که عمدتاً از google map استفاده میکنه تهیه کرد؟

2- من نوع نقشه رو google Earth تعیین کردم ولی در بعضی جاها به Google map هم نیاز دارم. چطوری میتونم نقشه رو تغییر بدم؟

سئوال مهم تر :
آیا نرم افزاری با کاربرد فراگیر وجود داره که کاربرانش نقشه اکثر شهر های مهم رو با حداکثر جزئیات ممکن تهیه کرده باشن و در وب برای عرضه عمومی قرار داده باشن تا هر وقت هرکی خواست ازش استفاده کنه؟

آفرین خوشم میاد خودت موضوع رو گرفتی....این نرم افزاری که شما الان دارین استفاده میکنین خیلی تو ایران کم استفادس...لا اقل من به عنوان پر تجربه ترین وین موبایل داره این فروم:27:
ندیدم کسی نقشه هاشو بزاره....

الان پر کابردترین برنامه های GPS تو فروم های ایرانی GArmin و OZiexporer هستش که کاملترین نقشه هاشم تو همه ی فروم فارسی هایه کشور که در مورد GPS فعالیت میکنن موجوده:10:

AryanLand
03-10-2010, 01:00

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار باهاش خیلی راحته و امکاناتش خیلی زیاد تر از برنامه های دیگه ی مشابه هست

سلام.

این برنامه که میفرمایید همونطور که از اسمش پیداست برنامه برای ورزش کردن هست برای پیاده روی ,دویدن و....چندین ساله که مدلهای مختلفش توی نت موجوده و تازه نیست ,منتها برای ناوبری از این برنامه نمیتونید استفاده کنید.:11:

[QUOTE=Pejvak61;5476537]آیا راهی وجود نداره که ارتباط با اینترنت به طور کلی قطع بشه؟

سلام.

شما برید تو قسمت کانکشن و اون کانکشنی که ساختید رو پاک کنید .به همین سادگی.:11:

Pejvak61
03-10-2010, 09:37
آفرین خوشم میاد خودت موضوع رو گرفتی....این نرم افزاری که شما الان دارین استفاده میکنین خیلی تو ایران کم استفادس...لا اقل من به عنوان پر تجربه ترین وین موبایل داره این فروم:27:
ندیدم کسی نقشه هاشو بزاره....

الان پر کابردترین برنامه های GPS تو فروم های ایرانی GArmin و OZiexporer هستش که کاملترین نقشه هاشم تو همه ی فروم فارسی هایه کشور که در مورد GPS فعالیت میکنن موجوده:10:

من همون دیروز OZiexporer رو دانلود کردم. امکاناتش به ظاهر بسیار زیاده ولی کیفیت آیکن هاش خیلی ابتداییه البته این مورد چندان مهم نیست.

آیا تاپیکی در همین وب سایت در مورد نرم افزار های اشاره شده وجود داره؟

Diego
03-10-2010, 10:38
من همون دیروز OZiexporer رو دانلود کردم. امکاناتش به ظاهر بسیار زیاده ولی کیفیت آیکن هاش خیلی ابتداییه البته این مورد چندان مهم نیست.

آیا تاپیکی در همین وب سایت در مورد نرم افزار های اشاره شده وجود داره؟

.:: مباحث مربوط به Gps و نرم افزارهای موجود برای پاکت پیسی ::.

SAEEDSAMSUNG
04-10-2010, 16:36
یه سوال از کسایی که این گوشی رو دارن. بهترین نرم افزار GPS که امکانات عالی داشته باشه و تمامی نقشه ها رو داشته باشه و نسخه فول باشه و سریع باشه چیه؟ و کلا کار با GPS با این گوشی لذت بخش هست؟ درضمن:
-----------------------------------------------------------------------------------
اگه کسی قصد فروش گوشی htc hd2 داره من میخرم.هر شهری هم باشه مهم نیست . پیغام خصوصی بده

Pejvak61
05-10-2010, 09:57
سلام.

فارسی ساز به شما امکان خواندن فارسی رو میده و برای نوشتن فارسی هم بعد از نصب فارسی ساز یک کیبورد فارسی مثل SPB Keyboard یا رسکو کیبورد یا فینگر کیبورد رو میتونید نصب کنید و فارسی رو تایپ کنید.هر دو مورد بالا هم تو همین تاپیک بارها معرفی شده اگر پیدا نکردید بفرمایید تا دوستان لینک بزارن براتون.ضمنا" فارسی ساز منو هارو فارسی نمیکنه:11:
اگه لطف کنین لینکاشو بذارین ممنون میشم. من فینگر رو نصب کردم اما کلاً کیبوردش با error مواجه شد و بعد از restart دوباره به حالت انگلیسی برگشت.

در ضمن من در قسمت messages که یک بک گراند مشکی رنگ داره sms های فارسی رسیده رو کاملاً سالم میخونمش ولی وقتی روش انگشت میزنم میره به صفحه ای که بک گراندش نقره ایه و میشه زیر sms رسیده متن مورد نظر رو نوشت که در این صفحه تمام حروف رو جدا مینویسه و در ضمن از چپ به راست.

یکی از دوستان نوشته بود که باید rom رو به عربی به روزرسانی کنیم و من خواستم این کار رو بکنم ولی جرأت نکردم. ترسیدم تنظیمات رو از اینی که هست بدتر کنه.

Pejvak61
05-10-2010, 15:18
راستی بازی های جالبی که در این گوشی قابل نصب هستن و مخصوص گوشی های با رزولوشن 480*800 که فکر میکنم بهشون WVGA میگن رو از کجا میشه پیدا کرد؟

مال من فقط teeter رو داره.

Amin.M.1986
06-10-2010, 12:06
یه سوال از کسایی که این گوشی رو دارن. بهترین نرم افزار GPS که امکانات عالی داشته باشه و تمامی نقشه ها رو داشته باشه و نسخه فول باشه و سریع باشه چیه؟ و کلا کار با GPS با این گوشی لذت بخش هست؟ درضمن:
-----------------------------------------------------------------------------------
اگه کسی قصد فروش گوشی htc hd2 داره من میخرم.هر شهری هم باشه مهم نیست . پیغام خصوصی بده

گارمین و نویتل بهترین هستند تا جایی که بنده خبر دارم:11:

Real Madrid C.F
06-10-2010, 14:25
راستی بازی های جالبی که در این گوشی قابل نصب هستن و مخصوص گوشی های با رزولوشن 480*800 که فکر میکنم بهشون WVGA میگن رو از کجا میشه پیدا کرد؟

مال من فقط teeter رو داره.

بله..شما میتونین از این قسمت بازیایی که معرفی میشن رو دانلود کنین

Diego
06-10-2010, 20:19
گوشی من هم بالاخره دستم رسید:20: (620 toman)
فعلاً دو تا HD ها رو گذاشتم کنار هم با هم دردو دل کنن:31: (hd +HD2)
------------
یه سوال: چرا توی نمایش عکس(قسمت آلبوم) G-sensor (حسگر جاذبه) فعال نیست؟ یعنی مثل HD با چرخوندن صفحه عکس نمیچرخه؟

--------
ورژن آخرین رام رسمی و ورژنهای رادیو و غیره رو کجا میشه پیدا کرد؟(منظورم توی گوشی نیست ها) توی سایت hTC هستش؟

Real Madrid C.F
06-10-2010, 22:48
گوشی من هم بالاخره دستم رسید:20: (620 toman)
فعلاً دو تا HD ها رو گذاشتم کنار هم با هم دردو دل کنن:31: (hd +HD2)
------------
یه سوال: چرا توی نمایش عکس(قسمت آلبوم) G-sensor (حسگر جاذبه) فعال نیست؟ یعنی مثل HD با چرخوندن صفحه عکس نمیچرخه؟

--------
ورژن آخرین رام رسمی و ورژنهای رادیو و غیره رو کجا میشه پیدا کرد؟(منظورم توی گوشی نیست ها) توی سایت hTC هستش؟

مبارک باشه عزیز جان انشالا به دل خوش...خودت جواب خودت رو دادی که!!! توی سایت HTC برو قسمت محصولات و HD2 رو پیدا کن اونجا تمام رام ها و هات فیکس ها و رادیو ها قرار داره...چرا 620 دادی!!! الان با 500 میشه بدون گارانتی خرید!! تازه گارانتی دار هم 550 هستش ....رفتم یه مغازه ای تو کرمانشاه که HD رو بهش بفروشم گفتم 350 گفت:.....زکی!!:31: الان HD2 ش رو میدن 550 با گارانتی یاس تازه رم 8 گیگ هم روشه!!! بعدش یه فرم از گارانتیه یاس بهم نشون داد...دقیقا همین مشخصاتو اونجا هم نوشته بود!!! حقیقت داره؟؟

Diego
06-10-2010, 23:01
مبارک باشه عزیز جان انشالا به دل خوش...خودت جواب خودت رو دادی که!!! توی سایت HTC برو قسمت محصولات و HD2 رو پیدا کن اونجا تمام رام ها و هات فیکس ها و رادیو ها قرار داره...چرا 620 دادی!!! الان با 500 میشه بدون گارانتی خرید!! تازه گارانتی دار هم 550 هستش ....رفتم یه مغازه ای تو کرمانشاه که HD رو بهش بفروشم گفتم 350 گفت:.....زکی!!:31: الان HD2 ش رو میدن 550 با گارانتی یاس تازه رم 8 گیگ هم روشه!!! بعدش یه فرم از گارانتیه یاس بهم نشون داد...دقیقا همین مشخصاتو اونجا هم نوشته بود!!! حقیقت داره؟؟
خب این هفته به خاطر نوسان دلار قیمتها کلاً رفته بالا.
من با گارانتی کامتل+بیمه 12 ماهه گرفتم.
اون گارانتی رو که گفتی یه خورده بهش شک دارم(به فروشنده هه!) جعبه کاملاً پلمپ شده شرکت یاس بود؟
(برچسب و هلوگرام و کارت گارانتی و ...مربوط به شرکت یاس؟)
حالا صد تومن بالا و پائین!:31: بالاخره گوشیها رفتنی هستن،فعلاً صبر کنیم ببینیم HD7 چی از آب در میاد...یه وقت دیدی اینو هم رد کردم.:10:

Real Madrid C.F
06-10-2010, 23:24
به نظر من HD رو 400 تومن آب کن یه آندروید کار کرده بگیر(موتورولا مایلستون یا دیزایر) من که عشق میکنم 2 تا گوشی داشته باشم یکی آخرین ورژن ویندوز یکی هم آندروید...وجدانن آخر سیستم عامل هستن جفتشون...فکرشو بکن HD2 داشته باشی و یه دیزایرم کنارش!!! (قسمتی از آرزو هایه یه کودک خردسال!!!)

Real Madrid C.F
07-10-2010, 10:55
یه خبر خوب ...(البته اساتید 100% مطلع هستن من فقط واسه کسایی میگم که زیاد تو فرومایه دیگه نمیرن) آندروید 2.2 Froyo روی این گوشی پورت شده و جالبه بدونین. در بعضی از بنچمارکها از نکسوس وان بهتر عمل کرده...و یه نکته ای که خیلی اهمیت داره اینه که اصلا آندرویدش مشکل نداره و کاملا سالم و شما قابلیت استفاده از تمام امکانات از جمله دوربین و گالری رو دارین و همه ی نرم افزار های آندروید مارکت روی این گوشی نصب میشه.....خبر بهتر هم اینه که یه بوت لودر برای این گوشی اومده که شما پس از روشن کردن گوشی میتونین بین Windows Mobile 6.5 و Android Froyo 2.2 انتخاب کنین و دیگه لازم نیست که برین از تو فایل منیجر ویندوز روی Haret.exe کلیک کنین و منتظر بمونین تا آندروید لود شه...اگه استقبال از این مطلب خوب باشه یه تاپیک واسه آین مطلب میزنم...ولی در کل یه لینک از سایت آندروید.ir به شما میدم خودتون پیگیری کنین...

Real Madrid C.F
11-10-2010, 12:15
بابا اینجا حکومت نظامی اعلام شده!! چرا هیشکی نمیاد تاپیک HD2 عزیز!! تازه ما اومدیم بحث آندروید رو پیش کشیدیم که شلوغ تر بشه!!! یعنی واقعا مهم نیست شما با یه گوشی هم HD2 دارین هم دیزایر!! بابا من که ندارم یکی بیاد این Froyo رو تست کنه ببینیم مشکلی نداره!؟ البته اونایی که رم کلاس 6 دارن بهتر میتونن از گوشی کار بگیرن و سرعت بالاتره...

rawen.west69
11-10-2010, 15:18
کیهان جون نگران نباش...یه نفر همیشه به یادت هست:دی:دی

مگه نمیگن آندو روی hd2 زیاد جالب نمیشه؟؟؟ خوب چرا باید نصب کنیم؟؟؟

M@hdi-B
11-10-2010, 20:46
کیهان جون نگران نباش...یه نفر همیشه به یادت هست:دی:دی

مگه نمیگن آندو روی hd2 زیاد جالب نمیشه؟؟؟ خوب چرا باید نصب کنیم؟؟؟

کی گفته جالب نمیشه؟ الان بیلدهایی پورت کردن که کاملا بی نقص هست و بدون هیچ مشکلی کار می کنه.:46:

moji2007
12-10-2010, 15:13
سلام HD2 دارها ، سلام خوش سلیقه ها
دوستان یه سوال اگه بخوام رام اورجینال روی گوشیم نصب کنم و از اونجایی که الان رام کوک شده با HSPL نصبه مشکلی پیش نمیاد ؟
یعنی با وجود HSPL میشه رام اورجینال نصب کرد ؟

دوم اینکه کسی از دوستان یه دیکشنری خفنگگگگگگگ برای این گوشی نداره ؟

Real Madrid C.F
12-10-2010, 15:22
کی گفته جالب نمیشه؟ الان بیلدهایی پورت کردن که کاملا بی نقص هست و بدون هیچ مشکلی کار می کنه.:46:

ممنون دقیقا ولی خوب دوستانی که مایل به نصب هستن معمولا از فروم های دیگه و حرفه ای تر بحث رو دنبال میکنن...من گفتم اگه اینجا هم کسی مایل بود آموزش و رام ها رو بزاریم:13:

D o l f i n
13-10-2010, 10:55
آموزشش رو بزار برادر حتما استقبال میشه
من منتظرم
خوبه:31:

Real Madrid C.F
13-10-2010, 15:34
آموزشش رو بزار برادر حتما استقبال میشه
من منتظرم
خوبه:31:

بابا اصلا از خیرش گذشتم الان خودم بیچاره شدم لطفا دوستانی که تو تعویض رام سرشته دارن برن تو تاپیک مشکلات گوشی های پاکت پی سی اونجا نوشتم چه بلایی به سرم اومده یه کمکی بدن ممنون میشم:19::19::19::19:

دوستان مشکل حلید مرسی!!

Real Madrid C.F
15-10-2010, 16:34
یه مشکل با sense دارم خود به خود کرمانشاه از مای لوکیشن اصلیم که آب وهواش رو صفحه میوفته حذف شد و الان ایران شده لوکیشنی که روی home screen میوفته!!! تغییر نمیکنه!! چیکارش کنم؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-10-2010, 12:26
یه مشکل با sense دارم خود به خود کرمانشاه از مای لوکیشن اصلیم که آب وهواش رو صفحه میوفته حذف شد و الان ایران شده لوکیشنی که روی home screen میوفته!!! تغییر نمیکنه!! چیکارش کنم؟؟

به نظرم مشکلتون اینجوری حل بشه :

صفحه ی اول رو بکشید به راست تا وارد ستینگ بشین

بعد وارد لوکیشن بشین

احتمالاً شما اونها رو دستکاری کردین

البته مطمئن نیستم اما امتحانش ضرری نداره

=======================================

در ضمن دوستان

با استفاده از بلوتوث هم میشه بدونِ سیم به لپ تاپ وص شد و از ADSL استفاده کرد

کافی هست که با بلوتوث وصل بشین به لپ تاپ

بعد وارد بلوتوث گوشی بشین و لپ تاپ رو انتخاب کنین و بعد قسمتِ پایین صفحه سمت راست وارد منو بشین

بعد اپ دیت

بعد ACTIVESYNC رو بزنین

برنامه ی سینس در لپ تاپ باز میشه و ارتباط برقرار میشه

حالا میشه از اینترنت ADSL استفاده کرد

Real Madrid C.F
18-10-2010, 00:00
نه همه رو امتحان کردم ولی نشد ! رفتم از بک آپ هفته ی پیشم ریستور کردم...اصلا هیچ چیزی هم در موردش تو گوگل پیدا نکردم! جالبه ولی همین مورد واسه سنس دیزایر اتفاق افتاده بود و راه حلشم پیدا کردم

Real Madrid C.F
19-10-2010, 12:44
بچه ها حالا مشکل آخرمو میگم...(البته شما که جواب نمیدین!!)...یه فارسی ساز به اسمه Karmba Mobidiv داشتم که به صورت 2 تا فایل بود که اول باید شماره 2 رو نصب میکردی و بعد 1 و یه فایل فیکسر هم داشت اما از وقتی به 6.5 آپدیت کردم فهمیدم که این فارسی سازه باعث میشه وقتی SMS میدم هرچی تایپ میکنم تایپ میشه ولی نامرئی هستش و نمیشه بخونی ببینی واسه طرف چی نوشتی!!! حالا یه mobidiv 3.0 که به صورت یه تک فایل 2 مگی هستش نصب کردم که لامصب تمام گوشی رو عربی کرد و استارت هم باز نمیشد!! ولی فارسی سازی کرده بود و مشکل sms هم حل شده بود...ولی خوب گفتم که داغون کرده بود گوشی رو!! حالا شما فارسی ساز دیگه ای سراغ ندارین که من امتحان کنم!؟؟

tagarg_yakh
21-10-2010, 08:22
سلام
اقا من طالب شده بودم این گوشی رو بخرم به خاطر همین تقریبا تمام صفحات تاپیک رو خوندم
از اونجایی که ملاک من برا خرید گوشی موراد زیر بود از خرید این گوشی منصرف شدم

1) موزیک : صدای داخل هدفون و صدای اسپیکر که میخوام استریو باشه
2) عکاسی: برام عکاسی مهم هست چون زیاد عکس میگیرم
3) فیلم برداری: اینم برام مهمه
4) صدای بلند داخل هدفون و اسپیکر برا گوش دادن موزیک
5) مارک گوشی که واقعا اچ تی سی گوشی توپی هست از لحاظ مارک

میدونم که ویندوز موبایل امکانات و مزایایی داره که این مواردی که من بهش اشاره کردم اصلا در مقابلش مهم نیست اما خوب هرکسی برا خرید گوشی یه سری ملاک داره که دوس داره گوشیش براورده کنه براش

البته اینم بگم که موارد دیگه ای هم برام مهم بود که خوب این گوشی اونا رو داشت مثل ویندوز موبایل بودن و داشتن صفحه نمایش تاچ و بزرگ.

Real Madrid C.F
21-10-2010, 10:20
دقیقا ....ویندوز موبایل تو زمیته ی دوربین و اسپیکر خیلی ضعیف کار میکنه...البته بهتره بگم میکرد:31: و فقط یک گوشی اگه اشتباه نکنم با دوربین 8 براش اومد ونم X2 بودش...ولی تو سری ویندوز فون همین فوری یه 8 مگا پیکسل دادن که Mozat هستش و یکی هم دادن که از لحاظ صدا بی شوخی 2 تا N95 8GB رو با هم قورت میده!!HTC 7 Sorround رو میگم.

man7tomani
21-10-2010, 20:22
سلام
بدون گارانتی و تایوانی خریدم 567 تومن.خوبه؟البته شهرستان
تازه خریدم ؛ چه چیز هایی نیاز داره؟ برنامه واسعه پخش همه جور فالهای تصویری و آپدیت گوشیو ....
کلا برای کسی که تازه گوشیو خریه چه چیز هایی نیاز داره؟

man7tomani
22-10-2010, 11:36
-مشکلی بود که حل شد.
پست بالا رو یکی جواب بده

Diego
22-10-2010, 15:28
-مشکلی بود که حل شد.
پست بالا رو یکی جواب بده

خب شما خودت باید ببینی چه چیزی لازم داری تا دنبالش باشی.
اینطوری که نمیشه گفت.

Amin.M.1986
22-10-2010, 15:37
سلام
تازه خریدم ؛ چه چیز هایی نیاز داره؟ برنامه واسعه پخش همه جور فالهای تصویری و آپدیت گوشیو ....
الان لینک ندارم که بدم.. اسمشونو میگم خودتون راحت پیدا میکنید.
finger keyboard
spb shell
spb keyboard
coreplayer
opera
mobireader
garmin
vito sms chat

-----------------
برنامه های دیگه بتگی به کاربردتون داره اما اینا که گفتم برای همه لازمه

man7tomani
22-10-2010, 15:43
خب شما خودت باید ببینی چه چیزی لازم داری تا دنبالش باشی.
اینطوری که نمیشه گفت.

قیمتی که خریدم چطور بود؟
بعد بیشتر منظورم رو آپدیت رام بود.برای عوض کردنش باید چیکار کنم(اصلا احتیاجی به این کار هست؟)
من الان یه سری برنامه رو مموریش ریختم اما تو فایل اکسپلورر اصلا گزینه ایی برای دسترسی به مموری نداره و فقط واسعه my device (یا همون فکر کنم ماله خود گوشی ) رو نشون میده
چطوری برم رو مموری و برنامه های رو نصب کنم.؟
یه مشکل دیگه هم اینه که اکتیور سانس رو دنلود کردم اما بعد از دابل کلیک کردن واسعه نصب تو ویندوز سون یه همچین اروری میده.یه جا تو مایکروسافت خونده بودم که ین واسعه ویندوز xp pack2 به قبل هست ! همیجوریه؟

الان لینک ندارم که بدم.. اسمشونو میگم خودتون راحت پیدا میکنید.
finger keyboard
spb shell
spb keyboard
coreplayer
opera
mobireader
garmin
vito sms chat

-----------------
برنامه های دیگه بتگی به کاربردتون داره اما اینا که گفتم برای همه لازمه

این گارمینگ از google map که دیفولت روش نصب بود بهتره؟
ممنون بابت این برنامه ها.

Diego
22-10-2010, 17:52
قیمتی که خریدم چطور بود؟
بعد بیشتر منظورم رو آپدیت رام بود.برای عوض کردنش باید چیکار کنم(اصلا احتیاجی به این کار هست؟)
من الان یه سری برنامه رو مموریش ریختم اما تو فایل اکسپلورر اصلا گزینه ایی برای دسترسی به مموری نداره و فقط واسعه my device (یا همون فکر کنم ماله خود گوشی ) رو نشون میده
چطوری برم رو مموری و برنامه های رو نصب کنم.؟
یه مشکل دیگه هم اینه که اکتیور سانس رو دنلود کردم اما بعد از دابل کلیک کردن واسعه نصب تو ویندوز سون یه همچین اروری میده.یه جا تو مایکروسافت خونده بودم که ین واسعه ویندوز xp pack2 به قبل هست ! همیجوریه؟

این گارمینگ از google map که دیفولت روش نصب بود بهتره؟
ممنون بابت این برنامه ها.

قیمت خوبه.البته یه خورده بالاتر میدادی با گارانتی میگرفتی بهتر بود.اونطوری گوشیت هم بیمه داشت.یعنی اگه هر آسیبی که ببینه(بشکنه،بیوفته...) بیمه هستش.
چرا میخوای رام عوض کنی؟ چون گوشیت جدیده،طبیعتاً رام جدید هم روش نصبه.
تو قسمت my device ، یه فولدری هست به نام storage ، اون واسه مموری هستش.اگه نبود احتمالاً یا مموریت مشکل داره یا بد جا زدی.
برای نصب برنامه هم باید بری تو مموری پیداشون کنی و روی فایلهای نصبت که با پسوند .cab هستن کلیک کنی تا ازت سوال بپرسه که نصب بشه.بعد باید yes و در مرحله ی بعد هم باید انتخاب کنی که روی حافظه گوشی نصب بشه یا روی مموری که بهتره روی مموری نصب کنی.

اکتیو سینس هم واسه xp هستش.برای ویستا و سون باید از Windows Mobile Device Center استفاده کنی که لینک دانلودشو از سایت مایکروسافت واست گزاشتم:

man7tomani
22-10-2010, 20:56
ممنون Diego جان
برنامه ایی وجود داره که بشه فیلم های hd رو دید؟کورل مثه اینکه فقط تا یه رزولیشن خاصی رو پخش میکنه

Diego
22-10-2010, 21:39
ممنون Diego جان
برنامه ایی وجود داره که بشه فیلم های hd رو دید؟کورل مثه اینکه فقط تا یه رزولیشن خاصی رو پخش میکنه

من بالاترین رزولوشینی که تا به حال باهاش پخش کردم 1000 * 554 بوده که خیلی زیاده...فیلم hd هم یکی دو بار که خواستم باهاش اجرا کنم به کدک صدا گیر داد و اجرا نشد.نمیدونم با رزولیشن بالاتر مشکلی داره یا نه.

fasters7
22-10-2010, 22:07
حالا صد تومن بالا و پائین!:31: بالاخره گوشیها رفتنی هستن،فعلاً صبر کنیم ببینیم HD7 چی از آب در میاد...یه وقت دیدی اینو هم رد کردم.:10:

wp7 که کلا چیز خیلی داغونی از آب در اومده (قابلیت بلوتوث و حتی کپی و پیست کردن فایل ها رو هم نداره به نظر ! من که نا امید شدم.) و نمیدونم چرا htc که سال پیش اومد hd2 رو داد با cpu1 ghz و کلا ترکوند بازار رو, الان هنوز که هنوزه داره از اون استفاده میکنه و کلا مثل اینکه از درجا زدن خوشش اومده. متاسفانه.
من خودم hd2 رو خرداد خریدم, دست دوم, در حد نو البته, 550. (یکی از دوستان پرسیده بود, ولی انقدر دیر شد برای جواب که روم نشد به خودش جواب مستقیم بدم, گفتم بیام اینجا بنویسم ! )

به نظر من HD رو 400 تومن آب کن یه آندروید کار کرده بگیر(موتورولا مایلستون یا دیزایر) من که عشق میکنم 2 تا گوشی داشته باشم یکی آخرین ورژن ویندوز یکی هم آندروید...وجدانن آخر سیستم عامل هستن جفتشون...فکرشو بکن HD2 داشته باشی و یه دیزایرم کنارش!!! (قسمتی از آرزو هایه یه کودک خردسال!!!)

یه خبر خوب ...(البته اساتید 100% مطلع هستن من فقط واسه کسایی میگم که زیاد تو فرومایه دیگه نمیرن) آندروید 2.2 Froyo روی این گوشی پورت شده و جالبه بدونین. در بعضی از بنچمارکها از نکسوس وان بهتر عمل کرده...و یه نکته ای که خیلی اهمیت داره اینه که اصلا آندرویدش مشکل نداره و کاملا سالم و شما قابلیت استفاده از تمام امکانات از جمله دوربین و گالری رو دارین و همه ی نرم افزار های آندروید مارکت روی این گوشی نصب میشه.....خبر بهتر هم اینه که یه بوت لودر برای این گوشی اومده که شما پس از روشن کردن گوشی میتونین بین Windows Mobile 6.5 و Android Froyo 2.2 انتخاب کنین و دیگه لازم نیست که برین از تو فایل منیجر ویندوز روی Haret.exe کلیک کنین و منتظر بمونین تا آندروید لود شه...اگه استقبال از این مطلب خوب باشه یه تاپیک واسه آین مطلب میزنم...ولی در کل یه لینک از سایت آندروید.ir به شما میدم خودتون پیگیری کنین...

خوبه که خودت تقریبا جواب خودت رو دادی, ولی یه نکته اینکه این لینک فعلا خرابه, این سایتی که میگی فعلا کار نمیکنه. و اینکه من چند صفحه ی پیش خویشتن را بکشتم تا آیا کسی توجهی بنماید بر ما که آآآآآآآی مردم ! اندروید اومده در حد خدا, ویندوزتون رو بذارین دم کوزه و آبش رو بنوشید و از این حرفها, خیلی استقبالی نشد.
ولی خوب, الان بیلد mdeejay 1.8 اش هم اومده, من خودم 1.6 اش رو دارم, خیلی هم خوب خیلی هم عالی, دارم لذت دنیا رو باهاش میبرم, ولی جدیدش داره دانلود میشه که به وقتش تستش کنم, حتما بریزین و تست کنین.
تا وقتی خودتون اندروید رو روی گوشیتون تست نکنین متوجه منظورم نمیشین.

(راستی, برای touch hd (یا به قول بعضی ها hd1 ! :31: ) هم اندروید اومده, ولی آخرین خبری که دارم چند تا از بخش هاش درست کار نمیکنن, ولی باز هم به نظر من به تست کردنش می ارزه. روی hd2 که من وقتی که فقط میشد باهاش اس ام اس داد, و gps و بلوتوث هم نداشت کلا ویندوز رو گذاشتم کنار (البته برای بعضی کارهای خاص ممکنه یه سری هم به اون طرف بزنم, بالاخره ویندوز هم برای خودش یه خوبی هایی داره) ولی یه تستی بزن, به نظر من به تستش می ارزه.)

سلام

موارد مورد نیاز :
1. عضویت در سایت موبایلستان (خدائیش خیلی تخصصی بررسی میشه اونجا, مخلص همه ی بکس اینجا هم هستیم که کلا استفاده ی درست از قابلیت گوشی رو از این دوستان یاد گرفتم :40::40::40: )
2. خواندن توضیحات !
3. -- کردن گوشی
4. ریختن رام کوک شده
5. تعویض رادیو
6. ریختن اندروید
7. لذت بردن مفرت از اینکه با پول یه گوشی وین مو, یه گوشی دوال بوت شاخ با امکانات خوب خریدین.
در ضمن, شدیدا هم مبارک باشه. :10:

man7tomani
22-10-2010, 22:16
موارد مورد نیاز :
1. عضویت در سایت موبایلستان (خدائیش خیلی تخصصی بررسی میشه اونجا, مخلص همه ی بکس اینجا هم هستیم که کلا استفاده ی درست از قابلیت گوشی رو از این دوستان یاد گرفتم )
2. خواندن توضیحات !
3. -- کردن گوشی
4. ریختن رام کوک شده
5. تعویض رادیو
6. ریختن اندروید
7. لذت بردن مفرت از اینکه با پول یه گوشی وین مو, یه گوشی دوال بوت شاخ با امکانات خوب خریدین.
در ضمن, شدیدا هم مبارک باشه.
سلام (شرمنده یه سری سئوال های ابتدایی دارم چون این کاره هستید می پرسم )
ه-ک کردم گوشی
احتیاج به اینکار هست؟ چرا ه-ک میکنیم گوشی رو؟
این رامی که روش هست مشکلی داره؟ بعد مزیت کوک شده چیه و اگه امکانش هست آخرین ورژنش رو بدین
تعویض رادیو برای آنتن دهی هست؟ من فعلا مشکلی بابت انتن نداشتم اما اگر فکر میکنید بهتر میشه لطفا لینک آخرین ورژنشو رو بدین
ربختن آندروید. روش میشه اندروید نصب کرد؟ یه اسکرین شات دارین که ببینم چه شکلی میشه؟لینکی از آخرین ورژنشن دارین؟
ممنون داداش.

Diego
22-10-2010, 23:07
wp7 که کلا چیز خیلی داغونی از آب در اومده (قابلیت بلوتوث و حتی کپی و پیست کردن فایل ها رو هم نداره به نظر ! من که نا امید شدم.) و نمیدونم چرا htc که سال پیش اومد hd2 رو داد با cpu1 ghz و کلا ترکوند بازار رو, الان هنوز که هنوزه داره از اون استفاده میکنه و کلا مثل اینکه از درجا زدن خوشش اومده. متاسفانه.

آره.واسه من هم شوک بزرگی بود.گویا نرم افزار هاش هم به شدت انحصاری خواهند بود و مثل آیفون فقط باید از طریق نرم افزار به pc وصلش کرد.اینترفیسش هم که به نظر من افتضاحه.حتی اجازه ی تغییر اینترفیس رو به هیچ شرکتی نمیده.
تو فروم های خارجی هم انتقادها خیلی زیاد هستش.پیش بینی من اینه که به خاطر این سیستم عامل، مایکروسافت سرش به سنگ میخوره و در ورژن بعدی ویندوز فون،کلیه این مشکلات رو برطرف خواهد کرد.
من که فعلاً این گوشی رو نگه میدارم و در آینده ی نزدیک اگه دیدم امیدی به ویندوز فون نیست،میرم سمت آندروئید.
گرچه الان هم خیلی مایلم یه آندروئید کنار این گوشیم بخرم.

Pejvak61
23-10-2010, 10:03
آقا من یه مشکل با Phone Free Storage دارم. من احساس میکنم خیلی از فایلهای موجود در phone مربوط به اینترنت میشن و یا temp هستن.

از دوستان کسی میدونه چکار باید کرد تا فضای حافظه موبایل رو بدون اینکه برنامهای دچار مشکل بشه پاکسازی یا بهینه سازی کرد؟

یه مشکل دیگه. من برنامه فینگر رو رو گوشی نصب کردم و هر وقت اجراش میکنم چند تا مشکل برای گوشی پیش میاد :
1- گوشی میخواد شارژ بشه تا 99% میره وبعد n ساعت دیگه هم بمونه به 100% نمیرسه و وقتی که گوشی رو خاموش و روشن میکنم میبینم شارژ باتری 100% شده!
2- وقتی آهنگ گوش میکنم میخوام با دکمه های بغل گوشی صدا رو زیاد و کم کنم اجرای موسیقی رو نگه میداره و یه چند ثانیه بعدش دوباره ادامه میده ولی در شدت صدا تغییری رخ نمیده.
3- موقع بازی Ferrari هم وقتی که این برنامه روش اجرا میشه گوشی هنگ میکنه و باید با درآوردن باتری خاموشش کنم تا مشکلش حل بشه. البته این مشکل با برنامه های حجیم دیگر هم هنگام کار این کیبورد پیش اومده ولی این یکی دیگه فاجعه بود.

البته موارد دیگری هم هست که فعلاً یادم نیست.

به خاطر همین وقتی فقط بهش برای ارسال sms احتیاج دارم ازش استفاده میکنم و در بقیه موارد سعی میکنم از کیبورد استاندارد گوشی استفاده کنم.
از کیبورد های دیگر هم استفاده کردم ولی بقیه کیبوردها امکانات در حد این کیبورد ارائه نکردن که من بهشون دل خوش کنم هرچند این کیبورد هم نواقصی داره ولی از بقیه بهتره.

melanie
28-10-2010, 19:12
باسلام
دوستان من حدود 2 هفته ی پیش hd2 خریدم.
از امروز موقع پخش آهنگ این ارورو میده و دیگه آهنگ پخش نمیکنه:

A problem has occured with AduioManager_eng.exe

میشه راهنماییم کنین تا مشکلشو رفع کنم.
در ضمن میشه بگید چطور میشه یه برنامه ای که رو گوشی install شده رو حذف کنم؟
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین.