PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بين sd v8و تندر e2 lp؟

selejwest
16-08-2009, 15:29
من الان يه تندر ال پي دارم با 27 هزار كاركرد.دوست دارم واسه تنوع عوضش كنم آيا با توجه به اختلاف 3توماني بين v8و تندر خودم مي ارزه ماشينم رو عوض كنم؟يعني sdبهتر از تندره؟:5:

selejwest
17-08-2009, 15:31
آقا كسي نيست جواب بده

Farshadd
18-08-2009, 11:29
به نظر من نمیارزه.

البته این بستگی به انتظاراتتون داره ولی به نظر من چون تقریبا از اکثر جنبه ها تندر بهتره، نیازی به این کار نیست.

واسه تنوع هم:

1 تومن بدید یه سیستم صوتی اگه دوس دارید اگه هم ندارید بدید موتورو 5-10 اسب قوی کنید.
500 تومن بدید برای یه ارتفاع مناسب و استاندارد.
1 تومن هم بدید رینگ و لاستیک نوع مرغوب.
500 دیگه هم خرجای دیگه مثل تعویض کاسه چراغ و اگه مایلید زنون و خلاصه ریزه کاری.

اونوقت ببینید تنوع و لذت یعنی چی.

:12:

farshad bugatti
18-08-2009, 15:15
نظر فرشاد هم خوب بود به نظر من با اینکه SD نمیتونه برتری 100% بر تندر 90 داشته باشه اما در عوض 2 تا کیسه هوا داره و ترمز های قوی تری نسبت به تندر داره با وجود ترمز دیسکی در عقب و کلا 206 در هندلینگ بهتر از تندره و با توجه به برتری 206 در پایداری در حالت استاندارد نسبت به تندر با کاهش ارتفاع و رینگ اسپرت پایداری اون زیادتر میشه ودر ضمن در مصرف سوخت هم 206 بهتره و کلا عامه پسند تره از هر لحاز البته من نمیگم تندر ماشینه بدیه از لحاز اقتصادی بهترین ماشینه زیره 15 میلیون تومن حالا بستگی به سلیقه ی شماست
سایر امکانات برتری SD V8 نسبت به تندر

تنظیم برقی ایینه ها با گرمکن/ شیشه بالابر عقب برقی با قطع کن اتوماتیک/قفل شیشه های عقب

رادیو سیدی ضد سرقت

سیستم تهویه مطبوع با کنترل اتوماتیک

لوگان
22-08-2009, 16:24
تنظیم برقی ایینه ها با گرمکن
شیشه بالابر عقب برقی
عوض 2 تا کیسه هوا داره

ولی اینا رو که تندر هم داره!

Farshadd
24-08-2009, 10:33
نظر فرشاد هم خوب بود به نظر من با اینکه SD نمیتونه برتری 100% بر تندر 90 داشته باشه اما در عوض 2 تا کیسه هوا داره و ترمز های قوی تری نسبت به تندر داره با وجود ترمز دیسکی در عقب و کلا 206 در هندلینگ بهتر از تندره و با توجه به برتری 206 در پایداری در حالت استاندارد نسبت به تندر با کاهش ارتفاع و رینگ اسپرت پایداری اون زیادتر میشه ودر ضمن در مصرف سوخت هم 206 بهتره و کلا عامه پسند تره از هر لحاز البته من نمیگم تندر ماشینه بدیه از لحاز اقتصادی بهترین ماشینه زیره 15 میلیون تومن حالا بستگی به سلیقه ی شماست
سایر امکانات برتری SD V8 نسبت به تندر

تنظیم برقی ایینه ها با گرمکن/ شیشه بالابر عقب برقی با قطع کن اتوماتیک/قفل شیشه های عقب

رادیو سیدی ضد سرقت

سیستم تهویه مطبوع با کنترل اتوماتیک

ولی تقریبا همه اینا رو تندر هم داره
مصرف سوخت هم 206 V8 مصرفش نسبت به تندر یا کمتر نیست یا اگه باشه اختلافش زیاد نیست. خیلی کمه)

MoHaMaD ZaNd
24-08-2009, 11:37
من با فرشاد جان موافقم . به نظر من نمي ارزه . همون تندر رو نگه دار !!