PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ATI Catalyst 9.8 براي XP، Vista و سون

saadi126
16-08-2009, 14:49
امروز متوجه شدم سايت Guru3D.com ورژن جديد درايورها كارتهاي گرافيك Ati را كه با نام Catalyst عرضه ميشوند براي دانلود در سايت قرار داده است. نكته جالب توجه اين است كه نسخه 9.7 چندي پيش براي ويستا و سون عرضه شد و من منتظر نسخه ايكس پي آن بودم كه امروز ديدم نسخه 9.8 براي تمامي سيستم عامل ها آمده است.

در توضيحات سايت مزبور، به افزايش كارايي بيشتر در پلتفرم هاي بر پايه AMD اشاره شده است (البته اين بدين معني نيست كه در سيستم هاي مبتني بر اينتل افزايش ككارايي نخواهيم داشت، بلكه افزايش كارايي در سيستم هاي مبتني بر اي ام دي مشهودتر است.

در مواردي همانند بازي Far Cry 2‌ و با استفاده از كارت 4870 x2 افزايش كارايي برابر 50 درصد بوده است. همچنين افزايش كارايي در بازي هاي زير ديده شده است:

HAWX
Crysis
Company of Heroes
World in Conflict

البته سايت AMD در بخش دانلود خود فقط نسخه 9.7 را براي تمامي سيستم هاي عامل قرار داده است و در سايت اثري از نسخه 9.8 نبود!!!

saadi126
16-08-2009, 15:00
اين لينك بخش دانلود سايت اي ام دي كه در اون ميتونيد نسخه 9.7 را دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك دانلود نسخه 9.8 براي ويندوز ايكس پي 32 بيتي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك دانلود نسخه 9.8 براي ويندوز ايكس پي 64 بيتي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك دانلود نسخه 9.8 براي ويندوز ويستا و سون 32 بيتي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك دانلود نسخه 9.8 براي ويندوز ويستا و سون 64 بيتي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saadi126
16-08-2009, 15:07
من خودم هنوز دانلود نكردم (گذاشتم براي دانلود) لطفا دوستاني كه دانلود و استفاده ميكنند بگن كه آيا تغيير محسوس در پرفرمنس داشته يا نه.
و اينكه چرا هنوز خود اي ام دي توي سايتش نسخه جديد رو قرار نداده. البته من تو بلاگ اي ام ي يه لينك ديدم كه گفته بود اين نسخه رو توي يه نمايشگاهي (Quakecon Ian) معرفي كرده. حالا نميدونم اين نسخه بتا هست يا فايناله. اگر دوستان كسي اطلاعي از منبع موثقي داره لطف كنه و اطلاع بده.

Professor Massoud
16-08-2009, 15:35
د و من منتظر نسخه ايكس پي آن بودم
نسخه XP که خیلی وقت پیش اومد ، اینم لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته این کاتالیست 9.8 تو خیلی از سایتها برای دانلود گذاشته شده .

اما همونطور که گفتید باید صبر کنیم تا سایت AMD خودش درایور رو عرضه کنه ، ا. من هم منتظر همین عرضه بودم که تایپکش زده شد !! :دی

D3vil_A
16-08-2009, 22:58
درسته.
AMD Game هنوز به طور رسمی Catalyst 9.8 رو داخل سایت قرار نداده و چیزی در رابطه با Catalyst 9.8 نگفته.
البته سایت های معتبر مثل techpowerUP ...این درایور رو داخل سایت قرار دادند.

shahramcat
20-08-2009, 18:21
امروز خود سایت ATI هم این ورژن رو برای دانلود قرار داد /////////////////

sinaset
28-08-2009, 13:18
سلام دوستان
من یک سوالی چند وقتی برام پیش امده
چرا شرکت ای تی ای فقط روی چندتا بازی محدود و معرف کار می کنه
باقی بازی ها جدید و قدیمی چی می شن ........
البته من قبلان که سری کارت ان وی دی ای داشتم شاهد بودم که شرکت ان وی دی بازی ها جدید رو به لیست بازی ها ساپورت شودش اضافه می کرد ولی در مورد کارت ای تی ای نمی دون قضیه اش به چه صورت هستش!!!!!!!!!!!