PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PSP یا iPod Touch ؟

hoax3r
16-08-2009, 14:21
سلام
من می خوام یکی از این دو تا دستگاه بخرم برای بازی ولی موندم کدومش بهتره، میدونم PSP کارش فقط بازیه ولی بازیهاش
گرونه ,اونهایی هم که از اینترنت میشه گرفت اینجوری که فهمیدم یکم مشکلاتش زیاده خصوصا بازی ها جدید با فرمور دستگاه و ...
iPod Touch یکی از دوستام داره اینقدر بدبختی نداره، بازیاشم نسبتا خوبه، حالا نمیدونم بازی خیلی خفن هم داره؟
خواستم نظر دوستانو بدونم اگه نظری دارین بگین.

sourena
16-08-2009, 14:30
به نظر من PSP بهتره!
چراکه خیلیها دارن!
بازیاش هم اصلا گرون نیست!
1000 تا 1500 تومنه!
شما ساکن تهرانی؟؟؟
برو میدون ولیعصر یا میدون امام خمینی!

S.Y.K
16-08-2009, 14:37
سلام
من می خوام یکی از این دو تا دستگاه بخرم برای بازی ولی موندم کدومش بهتره، میدونم PSP کارش فقط بازیه ولی بازیهاش
گرونه ,اونهایی هم که از اینترنت میشه گرفت اینجوری که فهمیدم یکم مشکلاتش زیاده خصوصا بازی ها جدید با فرمور دستگاه و ...
iPod Touch یکی از دوستام داره اینقدر بدبختی نداره، بازیاشم نسبتا خوبه، حالا نمیدونم بازی خیلی خفن هم داره؟
خواستم نظر دوستانو بدونم اگه نظری دارین بگین.
دوست عزیز بدون شک PSP خیلی بهتره
بازی هاشم اگه شما بخواید بازی های اصل بخرید گرونه(UMD)
شما بعد از خریدن PSP می تونید از موزیک پلیر بسیار جالبش استفده کنید باهاش عکس ببینید(کیفیت صفحه ی نمایش PSP خیلی عالیه) قابلیت پخش فیلم هم داره
بازی های بسیار عالی و با گرافیک که iPod Touch حالا حالا ها باید دست پا بزنه تا شاید یه بازی تونست به گرد God Of War Chines Of Olympos برسه.
اگه راجع به PSP سوال دیگری هم داشتید می تونید در این انجمن بیان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید:46:

Spaniuly
16-08-2009, 14:41
تاپیک باید توی انجمن کنسول ها زده بشه لطفا رعایت کنید دوستان اینطوری کار مدیرا هم کمتر میشه.

hoax3r
16-08-2009, 14:51
به نظر من PSP بهتره!
چراکه خیلیها دارن!
بازیاش هم اصلا گرون نیست!
1000 تا 1500 تومنه!
شما ساکن تهرانی؟؟؟
برو میدون ولیعصر یا میدون امام خمینی!

بله ساکن تهرانم، جدا بازی هاش 1000 تا 1500 فکر میکردم خیلی بیشتر از اینا باشه اگه اینطوره احتمالا PSP میگیرم

دوست عزیز بدون شک PSP خیلی بهتره
بازی هاشم اگه شما بخواید بازی های اصل بخرید گرونه(UMD)
شما بعد از خریدن PSP می تونید از موزیک پلیر بسیار جالبش استفده کنید باهاش عکس ببینید(کیفیت صفحه ی نمایش PSP خیلی عالیه) قابلیت پخش فیلم هم داره
بازی های بسیار عالی و با گرافیک که iPod Touch حالا حالا ها باید دست پا بزنه تا شاید یه بازی تونست به گرد God Of War Chines Of Olympos برسه.
اگه راجع به PSP سوال دیگری هم داشتید می تونید در این انجمن بیان کنید

موفق باشی

مگه غیر اصل ها فقط اینترنتی ها نیستن، جور دیگه ای هم هست، اگه ممکنه یکم توضیح بدین
همین تاپیکی رو که معرفی کردین خوندم دیدم یکم پر دردسره،:19:

تاپیک باید توی انجمن کنسول ها زده بشه لطفا رعایت کنید دوستان اینطوری کار مدیرا هم کمتر میشه.

آخه دیدم هم به psp ربط داره و هم به ipod برای همین اینجا زدم حالا اگه لازمه مدیرا انتقالش بدن

اگه کسایی که iPod رو هم دارن یه نظری بدن ببینم اون هم بازی خفنی داره
ممنون

saeed_cpu_full
16-08-2009, 15:00
اگه فقط برای بازی ميخوای كه همون PSP رو بگير
ولی اگه اينطور‌ نيست برو iPod بگير
اين هم ليستی از بازی ها و برنامه های iPod :

عكس های بازی MGS در iphone :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عكس های بيشتر از بازی های آيفون :

S.Y.K
16-08-2009, 15:50
بله ساکن تهرانم، جدا بازی هاش 1000 تا 1500 فکر میکردم خیلی بیشتر از اینا باشه اگه اینطوره احتمالا PSP میگیرم

مگه غیر اصل ها فقط اینترنتی ها نیستن، جور دیگه ای هم هست، اگه ممکنه یکم توضیح بدین
همین تاپیکی رو که معرفی کردین خوندم دیدم یکم پر دردسره،:19:

آخه دیدم هم به psp ربط داره و هم به ipod برای همین اینجا زدم حالا اگه لازمه مدیرا انتقالش بدن

اگه کسایی که iPod رو هم دارن یه نظری بدن ببینم اون هم بازی خفنی داره
ممنون
دوست من
شما به فروشگاه های فروش بازی که برید اونجا هر 5-6 تا بازی PSP(بسته به حجمی که بازی داره) روی 1 دی وی دی میریزه براتون هر دی وی دی هم بین 1000 تا 1500 تومن قیمت داره.
سعید این مگه MGS4 نیست ؟ اون که انحصاری PS3 هست!

saeed_cpu_full
16-08-2009, 15:54
دوست من
شما به فروشگاه های فروش بازی که برید اونجا هر 5-6 تا بازی PSP(بسته به حجمی که بازی داره) روی 1 دی وی دی میریزه براتون هر دی وی دی هم بین 1000 تا 1500 تومن قیمت داره.
سعید این مگه MGS4 نیست ؟ اون که انحصاری PS3 هست!

يحيی جان اينقدر حاليم هست ديگه !! اين بازی واسه iphone هست متال گير آيفون ...

bersam
16-08-2009, 16:03
سوال واقعا بجايي هس !!!
منم موندم ! جون مثل اين كه جفتشون توي يه رنج قيمتي هم هستن !!! خب بدون شك ميشه كفت كه psp براي بازي خيلي بهتره تا iPod و iPhone !!! مخصوصا به خاطر لمسي بودن اونا و دكمه دار بودن psp !!! ولي كرافيك iPod و iPhone هم سر ادم رو درد مي اره ! : دي !
ميشه قيمت psp 3000 (جديدترينشه ديكه ؟) رو بهم بدين !
ولي يكي از مشكلاتي كه ميشه براي psp بهش اشاره كرد اينه كه باهاش نميشه زياد روي اينترنتش حساب كرد ... جون كيبورد نداره ... (لمسي هم كه نيسش ديكه !)
فكر مي كنم psp هم خيلي بيشتر به بازي مي خوره ! و iPod خيلي كلاسيك تره ! و خجالت نمي كشي وختي ميري بيرون دستت بگيري !!!
و فكر مي كنم كه iPod مي تونه PDF و Office رو اجرا كنه !!! البته شك دارم ! ولي اكه نتونه هم به هر حال يه editor خاص خودش رو داره كه psp اين رو نداره !

saeed_cpu_full
16-08-2009, 16:08
سوال واقعا بجايي هس !!!
منم موندم ! جون مثل اين كه جفتشون توي يه رنج قيمتي هم هستن !!! خب بدون شك ميشه كفت كه psp براي بازي خيلي بهتره تا iPod و iPhone !!! مخصوصا به خاطر لمسي بودن اونا و دكمه دار بودن psp !!! ولي كرافيك iPod و iPhone هم سر ادم رو درد مي اره ! : دي !
ولي يكي از مشكلاتي كه ميشه براي psp بهش اشاره كرد اينه كه باهاش نميشه زياد روي اينترنتش حساب كرد ... جون كيبورد نداره ... (لمسي هم كه نيسش ديكه !)
فكر مي كنم psp هم خيلي بيشتر به بازي مي خوره ! و iPod خيلي كلاسيك تره ! و خجالت نمي كشي وختي ميري بيرون دستت بگيري !!!
و فكر مي كنم كه iPod مي تونه PDF و Office رو اجرا كنه !!! البته شك دارم ! ولي اكه نتونه هم به هر حال يه editor خاص خودش رو داره كه psp اين رو نداره !

آيفون در حالت عادی هيچ امكانی نداره ... حتی‌ فرستادن فايل با بلوتوث ولی با نصب نرم افزار های متعدد و خيلی خيلی‌ عالی
ميشه كلی امكانات بهش اضافه كرد از جمله قابليت فيلم برداری و فرستادن فايل با بلوتوث
===============================
بايد با توجه به نياز هايی كه براتون وجود داره يه كدوم رو انتخاب كنيد

bersam
16-08-2009, 16:18
خب مسلما فكر كنم نكته ي مهمي كه هس اينه كه من يه جورايي مصرفم فقط بازي نيس !!! بس فكر كنم psp توي رده ي بعدي قرار داشته باشه ...
---
اين 600 تا صفحه داره توي هر صفحه هم 15 تا برنامه !!! عجب !!! : دي ! ولي فكر مي كنم كه به همين اندازه هم psp بازي داشته باشه ... به هر حال ! من اين psp هم در نظرم بود ! كه فكر مي كنم با توجه به نيازم ! همون iPod بهتر باشه ...

S.Y.K
16-08-2009, 16:26
يحيی جان اينقدر حاليم هست ديگه !! اين بازی واسه iphone هست متال گير آيفون ...
سعید من کلا حرفم چیز دیگه ایه
مگه میشه بیان بازی رو با همون سیر داستانی MGS4 برای iphone بدن؟
الان تصاویری که گذاشتی من کاملا می دونم مربوط به چه مراحلیه!
این که مراحلش دقیقا شبیه همونه!پس دیگه چرا به MGS 4 میگن انحصاری؟

سوال واقعا بجايي هس !!!
من کلا بعید می دونم دوست ما اولویتش برنامه باشه
مطمئنا اولویتش گیم هست
پس PSP خیلی بهتره:46:

hoax3r
16-08-2009, 17:02
با اینکه ipod/iphone هم خیلی بازی و برنامه وسوسه انگیز و جذاب دارن با این اوصاف فکر کنم من که بیشتر بازی می خوام باید یه PSP بگیرم.
ممنون بابت راهنمایی

mehdi_360
16-08-2009, 17:27
ipod 16 gig قیمتش چنده؟
اگه من بخوام هم موزیک گوش بدم هم ویدیو ببینم و هم بازی کنم کدومش بهتره؟

saeed_cpu_full
16-08-2009, 17:53
با اینکه ipod/iphone هم خیلی بازی و برنامه وسوسه انگیز و جذاب دارن با این اوصاف فکر کنم من که بیشتر بازی می خوام باید یه PSP بگیرم.
ممنون بابت راهنمایی
اگه خيلی بازی واست مهمه خوب همون PSP رو بگير

ipod 16 gig قیمتش چنده؟
در چه حد ميخوای بازی كنی ... اگه حاضری 500 , 600 تومن پول بدی و خيلی هم به موزيك و ويدئو اهميت ميدی برو iPod يا آيفون بگير ولی اگه به بازی اهميت بيشتر ميدی PSP بگير

سعید من کلا حرفم چیز دیگه ایه
مگه میشه بیان بازی رو با همون سیر داستانی MGS4 برای iphone بدن؟
الان تصاویری که گذاشتی من کاملا می دونم مربوط به چه مراحلیه!
این که مراحلش دقیقا شبیه همونه!پس دیگه چرا به MGS 4 میگن انحصاری؟

من کلا بعید می دونم دوست ما اولویتش برنامه باشه
مطمئنا اولویتش گیم هست
پس PSP خیلی بهتره:46:
ْآهان ... از اون لحاظ ميگفتی‌‌ !!

saeed_cpu_full
16-08-2009, 17:54
خب مسلما فكر كنم نكته ي مهمي كه هس اينه كه من يه جورايي مصرفم فقط بازي نيس !!! بس فكر كنم psp توي رده ي بعدي قرار داشته باشه ...
---
اين 600 تا صفحه داره توي هر صفحه هم 15 تا برنامه !!! عجب !!! : دي ! ولي فكر مي كنم كه به همين اندازه هم psp بازي داشته باشه ... به هر حال ! من اين psp هم در نظرم بود ! كه فكر مي كنم با توجه به نيازم ! همون iPod بهتر باشه ...

اونا همش برنامه نيست ... نصف بيشترش بازيه ...
تازه خود سايت اپل كه ميتونی ازش رايگان دانلود كنی كلی بازيه ديگه هم داره !!

S.Y.K
16-08-2009, 18:30
ipod 16 gig قیمتش چنده؟
با PSP هم میشه این سه کار رو انجام داد مهدی جان
موزیک پلیر PSP عالیه
کیفیت صفحه ی نمایششم خیلی خوبه
ویدیو هم میشه دید ولی نمی دونم چه فرمت هایی
صدا خود PSP ضعیفه ولی صداش داخل هندزفری خیلی خوبه
یه مموری 16 گیگ هم میتونی بریزی کلی بازی و تصویر یا آهنگ و فیلم هم استفاده کنی
موفق باشی مهدی جان

danavan
16-08-2009, 19:38
به نظرم صبر کن pspgo بیاد بعدش حتما نظرت این میشه که psp go بگیری

bersam
16-08-2009, 20:09
اگه خيلی بازی واست مهمه خوب همون PSP رو بگير

در چه حد ميخوای بازی كنی ... اگه حاضری 500 , 600 تومن پول بدی و خيلی هم به موزيك و ويدئو اهميت ميدی برو iPod يا آيفون بگير ولی اگه به بازی اهميت بيشتر ميدی PSP بگير

ْآهان ... از اون لحاظ ميگفتی‌‌ !!
500 -600 تومن كجا بود بابا ! من 16 gig ش رو اصفهان قيمت كردم 350 تومن نخريدم ! جون كرونه ! البته رنج قيمتي 16 gig ش روي 320 هس .. اين خيلي كرون فروش بود ... بايد برم بازار هاي اصلي ببينم جي بيدا ميكنم !
بله من psp Slim رو ديدم ... مخصوصا توي بازي هاي دو نفرش واقعا مي تركونه ! براي بازي واقعا خوبه ...

اونا همش برنامه نيست ... نصف بيشترش بازيه ...
خب اين كه بد تر شد !! يعني بهتر شد !!! اين همه بازي و برنامه ؟؟؟ البته معلومه كه حداقل يك سومش بدرد نخوره ! ولي خب ! مجانيه ! حالا به درد هم نخوره ! ما استفادمون رو مي كنيم !

saeed_cpu_full
16-08-2009, 22:05
500 -600 تومن كجا بود بابا ! من 16 gig ش رو اصفهان قيمت كردم 350 تومن نخريدم ! جون كرونه ! البته رنج قيمتي 16 gig ش روي 320 هس .. اين خيلي كرون فروش بود ... بايد برم بازار هاي اصلي ببينم جي بيدا ميكنم !
بله من psp Slim رو ديدم ... مخصوصا توي بازي هاي دو نفرش واقعا مي تركونه ! براي بازي واقعا خوبه ...

خب اين كه بد تر شد !! يعني بهتر شد !!! اين همه بازي و برنامه ؟؟؟ البته معلومه كه حداقل يك سومش بدرد نخوره ! ولي خب ! مجانيه ! حالا به درد هم نخوره ! ما استفادمون رو مي كنيم !

من آيفون قيمت كردم زير 700 نديدم تو تهران !!

mehdi_360
16-08-2009, 22:14
حالا نمیدوم چه کار کنم؟!!
اول مهر میخوام برم یه شهر دیگه دانشگاه ،گفتم یه دونه از اینا بگیرم اونجا به راه خلاف کشیده نشم :دی:دی

حالا نمیدونم ایپاد بگیرم ،ایفون یا پی اس پی...

S.Y.K
16-08-2009, 23:28
اول مهر میخوام برم یه شهر دیگه دانشگاه ،گفتم یه دونه از اینا بگیرم اونجا به راه خلاف کشیده نشم :دی:دی

در کل بستگی داره به خودت مهدی جان
اگه دنبال برنامه ها متنوعی که آیفون خیلی بهتره و تنوعش بیشتره از PSP
اما اگه دنبال بازی ها بسیار جالب+گوش کردن تعدادی آهنگ در کنارش و ... هستی PSP بهترینه:10:

mehdi_360
16-08-2009, 23:32
ممنون یحیی جان
نمیدونم دکمه تشکر چرا کار نمیکنه؟!!!!!!!!

این فریمور جدید پی اس پی چیه که میگن دیگه نمیتونه بازی های کپی رو بخونه؟

آیپاد م این همه دنگ وفنگ داره؟:دی

hamid_hitman47
17-08-2009, 00:02
[B]این فریمور جدید پی اس پی چیه که میگن دیگه نمیتونه بازی های کپی رو بخونه؟

یکی 2 تا بازی جدید اومده که رو هیچ فریم ور هک شده ای اجرا نمیشه..:41: البته تا حالا ...شاید هکر ها بتونن یه کاری کنن.. معلومم نیست بازی های آینده که همشون عنوان های خیلی خوبی هم هستن این جوری باشن یا نه!! البته امیدوارم نباشن..:46:

bersam
17-08-2009, 01:09
آیپاد م این همه دنگ وفنگ داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من نداشتم ! ولي خب هك كردن محصولات Apple همجين كار اسوني هم نيست ... يكم حوصله مي خواد ولي ميشه ! بقيه كردن و شده ! ما هم مي كنيم و ميشه ايشالله !

من آيفون قيمت كردم زير 700 نديدم تو تهران !!

عزيز ايفون با آیپاد فرق مي كنه ها !!! iPhone !! و iPod touch !!! تازه سه تا iPod ديكه هم داريم ! كه اين iPod touch هس !
مهم ترين فرق هاش ايناست :
iPhone قابليت تماس و زنك زدن و اس ام اس فرستادن رو داره كه iPod نداره
iPhone دوربين داره كه iPod نداره !
جفتشون Bluetooth دارن ولي توي iPod هنوز نميشه براي فرستادن يا دريافت ويديو استفاده كرد! و فقط ميشه ازش براي اين جور هدفون ها و هندز فري هاي بلوتوت استفاده كرد !
iPhone با توجه به خاصيت هاي بالا (دوربين و تماس كرفتن و اين صوبتا !) CPU قوي تري نسبت به iPod داره !!!

iPhone 3GS هم كه ديكه هيجي !!! البته نسبت به قيمتش iPod خيلي خيلي بهتره تا iPhone :)

pouyacapitan
17-08-2009, 12:19
فکر کنم اگه تو تاپیک راهنمایی بود بهتر بود.
هر 2 تا قابلیت هایی دارن.
ipod touch با نرم افزاری که قراره بیاد بلوتوثشم راه می فته-صفحه تاچ داره-یک پلیره قدرتمند داره-ماله apple هست.
psp هم یک کنسول حسابیه.

saeed_cpu_full
17-08-2009, 15:43
من نداشتم ! ولي خب هك كردن محصولات Apple همجين كار اسوني هم نيست ... يكم حوصله مي خواد ولي ميشه ! بقيه كردن و شده ! ما هم مي كنيم و ميشه ايشالله !

عزيز ايفون با آیپاد فرق مي كنه ها !!! iPhone !! و iPod touch !!! تازه سه تا iPod ديكه هم داريم ! كه اين iPod touch هس !
مهم ترين فرق هاش ايناست :
iPhone قابليت تماس و زنك زدن و اس ام اس فرستادن رو داره كه iPod نداره
iPhone دوربين داره كه iPod نداره !
جفتشون Bluetooth دارن ولي توي iPod هنوز نميشه براي فرستادن يا دريافت ويديو استفاده كرد! و فقط ميشه ازش براي اين جور هدفون ها و هندز فري هاي بلوتوت استفاده كرد !
iPhone با توجه به خاصيت هاي بالا (دوربين و تماس كرفتن و اين صوبتا !) CPU قوي تري نسبت به iPod داره !!!

iPhone 3GS هم كه ديكه هيجي !!! البته نسبت به قيمتش iPod خيلي خيلي بهتره تا iPhone :)

خودم ميدونم فرق داره حواسم نبود قيمت آيفون رو گفتم !
ضمنا الان با اومدن يه نرم افزار مشكل بلوتوث حل شده

p3yman_xl
17-08-2009, 21:05
خوب اینطور که من متوجه شدم، ایشون یه دستگاه میخوان تا سرگرم بشن و بیشتر به سمت بازی کردن تمایل دارن... بنابر این آیپاد وسیله ی مناسب شما نیست؛ این وسیله در وهله ی اول برای موزیک گوش دادن استفاده میشه و در مرحله ی بعدی به عنوان یه پلتفرم بازی میشه بهش نگاه کرد... اما به نظرم psp به کار شما بیشتر میاد... دلیلم هم اینه که این یه پلتفرم بازی هست در وهله ی اول؛ یعنی اول شما میری سراغ دستگاه برای بازی کردن، در حالیکه با این وسیله هم میشه فیلم تماشا کرد و هم موزیک گوش داد... با آیپاد بیشتر از یک ساعت نمیتونید بازی کنید.. باتری دشتگاه سریعاً تمام میشه و قسمت عقب دستگاه به شدت داغ میکنه... بنابریان منطق میگه خرید پی.اس.پی به صرفه تره.
موفق باشی

*QWERT*
18-08-2009, 18:50

بابا قیمت iphone رو میدونی؟؟؟
زیر 700 تومن نیست ولی psp و ipod touch تا 250 قیمتش بیشتر نیست.

pouyacapitan
20-08-2009, 22:02
راحت تر میگم.
psp کلا برا بازی طراحی شده!اگه هدف اصلیت بازی هست اینو بخر ارزونتر هم هست.
ولی اگه اهل موزیک هم هستی و نیم نگاهی به بازی داری یک ipod بگیر.

mehdi_360
21-08-2009, 11:46
بابا قیمت iphone رو میدونی؟؟؟
زیر 700 تومن نیست ولی psp و ipod touch تا 250 قیمتش بیشتر نیست.

بابا میدونم قیمت آیفون رو:دی
8گیگ 650 تومن