PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدگیر فابریک سمند

aminvictor63
16-08-2009, 10:32
سلام بچه ها 1 سوال داشتم
می خواستم بدون این دزدگیر سمند فقط در بازو بسته می کنه کار دیگه ایی انجام نمی ده مثلا بی صدا این کارو انجام بده مثل دزدگیر های دیگه mer30

Majid393
16-08-2009, 11:25
دزدگیر سمند LX بی صدا هم باز میکنه ( معمولی رو نمیدونم )
صندوق عقب رو هم میشه باهاش باز کرد ...:دي

sourena
16-08-2009, 11:37
نه....سمند معمولی این امکان رو نداره!
ولی برای تکمیل کردن سیستم امنیتی ماشنتون پیشنهاد میکنم یه ماجیکار روش نصب کنید.

aminvictor63
16-08-2009, 11:49
سلام
سمند من معمولی هست بردم پیش 1 دوزدگیری گفت که امکانش هست که دزدگیر نسب کنم کامپیوترش قاطی کنه مگه دزدگیر خودش خوب نیست

aminvictor63
17-08-2009, 09:54
کسی نیست جواب بده

sourena
17-08-2009, 10:15
خیر! دزدگیر سمند دزدگیر کاملی کاملی نیست!
اگر نصاب دزدگیر حرفه ای باشه هیچ مشکلی برای کامپیوتر پیش نمیاد.

osmaan
19-08-2009, 09:36

من lx دارم ولی بی صدا نمیتونه باز کنه
مال شما چه مدلیه ماشینتون؟

osmaan
19-08-2009, 09:41

Majid393
19-08-2009, 11:22

شما قطعش کردی با کلید قطع کن آژیر ؟؟ ( همون کلید کوچیکه که بین سوییچ ها هست )

کاپوت رو باز کن .... قسمت سمت چپ یه محفظه ی کوچیک مشکی رنگ قرار داره .... اونو که باز کردی میتونی با کلید قطع کن ، آژیر رو بیصدا کنی .

e.khafan!
19-08-2009, 11:28
ّفقط در یک صورت بی صدا باز میکنه ، شما باید قبلش در رو دستی یعنی با سوییچ بسته باشی بعد اگر از روی ریموت در رو باز کنی دیگه بوق نمبزنه .

یه راه دیگه هم همینه که مجید عزیز گفت ، فقط در این صورت کلا صداش قطع میشه.

-

در این مورد هم که میگید دزدگیر سمند کامل نیت ، تنها عیب امنیتی دزدگیرش اینه که چشمی نداره . مگر نه دزدگیر کامل و خوبیه ( از نظر امکانات نه ،، از نظر امنیتی ) ، مثلا این سیستم قطع استارتش که روی اکثر دزدگیرا هست روی اینم هست ، در صورتی که روی دزدگیرای دیگه معمولا نصاب ها به خاطر ریسکش نصب نمیکنن . ( هر چند اینو با داییم رو سمند دور زدیم ( = کلک زدیم !) و ماشین روشن شد :دی )

aminvictor63
19-08-2009, 14:30
سلام
روی دزدگیر ماشین سمند معمولی هم هست

osmaan
20-08-2009, 01:27

کاپوت رو باز کن .... قسمت سمت چپ یه محفظه ی کوچیک مشکی رنگ قرار داره .... اونو که باز کردی میتونی با کلید قطع کن ، آژیر رو بیصدا کنی .
این روشو میدونستم
این روش خوب نیست کلا بی صدا میکنه

ّفقط در یک صورت بی صدا باز میکنه ، شما باید قبلش در رو دستی یعنی با سوییچ بسته باشی بعد اگر از روی ریموت در رو باز کنی دیگه بوق نمبزنه .

یه راه دیگه هم همینه که مجید عزیز گفت ، فقط در این صورت کلا صداش قطع میشه.

-

در این مورد هم که میگید دزدگیر سمند کامل نیت ، تنها عیب امنیتی دزدگیرش اینه که چشمی نداره . مگر نه دزدگیر کامل و خوبیه ( از نظر امکانات نه ،، از نظر امنیتی ) ، مثلا این سیستم قطع استارتش که روی اکثر دزدگیرا هست روی اینم هست ، در صورتی که روی دزدگیرای دیگه معمولا نصاب ها به خاطر ریسکش نصب نمیکنن . ( هر چند اینو با داییم رو سمند دور زدیم ( = کلک زدیم !) و ماشین روشن شد :دی )
چه جالب نمیدونستم که میشه این شکلی هم بی صدا کرد
راتی روش دور زدنو برام پخ میکنی باید جالب باشه!

e.khafan!
20-08-2009, 08:20
چه جالب نمیدونستم که میشه این شکلی هم بی صدا کرد
راتی روش دور زدنو برام پخ میکنی باید جالب باشه!همین جا میگم ، امیدوارم کسی گمراه نشه گناهش گردن من بیفته !!! ( اگر دیدین کسی داره از دین خارج میشه سریع پاکش کنینی :دی )

ما ماشین رو بردیم یه جا سرپایینی پارک کردیم ، رمز چهار رقمیش رو هم رو فعال کردیم ( که زیادم فرق نداره ، همینجوری برای اینکه بیشتر فاز بده روشنش کردیم !) و بعد دزدگیر رو زدیم (خودمون تو ماشین بودذیم ) ، بعد سوییچ رو انداختیم ولی ماشین روشن نمیشد !!! ( بوقم نزد !!! سمند ال ایکس 83 بود ) به روش احد باستان که پیکان و امثالهم رو روشن میکنن خواستیم اینم روشن کنیم( حالا به یپکان عزیز بی احترامی نشه ، با این روش مزدا 3 و bmw x3 هم روشن میکنن ولی باید دنده دستی باشن !) :دی ، سوییچ رو گذاستیم رو حالت استارت ، بعد دستی رو آزاد کردیم ماشین راه افتاد و دنده و .... ( ناگفته نمونه بلافاصله بعد از راه افتادن هم دزدگیر ماشین صداش دراومد !) بعدم ماشین روشن شد :دی ، خیلی راحت ،

حالا اگرم ماشین یه جای دیگه بود ( سرپایینی نبود ) باز با حل دادن میشد روشنش کرد ، آقا دزده چند نفر و میاره تا حلش بدن ، کار نداره که ...
کار همچین شاقی نبود ، اما ما اون موقع که اینکارو کردیم خیلی فاز داد ، یه حالی ازین ایران ماشین گرتفیــــــــــــم :دی

اصلا فک نمیکردم ایارنخودرو انقدر چیز باشه که فقط سوییچ استارت رو اون هم از سیم داخل فرمون قطع کنه ( که میشه راحت دستی وصلش کرد ) ، معمولا از طریق ecu باید سیستم قطع شه تا اینجوری نشه ماشین رو روشن کرد .

aminvictor63
20-08-2009, 08:36
همین جا میگم ، امیدوارم کسی گمراه نشه گناهش گردن من بیفته !!! ( اگر دیدین کسی داره از دین خارج میشه سریع پاکش کنینی :دی )

ما ماشین رو بردیم یه جا سرپایینی پارک کردیم ، رمز چهار رقمیش رو هم رو فعال کردیم ( که زیادم فرق نداره ، همینجوری برای اینکه بیشتر فاز بده روشنش کردیم !) و بعد دزدگیر رو زدیم (خودمون تو ماشین بودذیم ) ، بعد سوییچ رو انداختیم ولی ماشین روشن نمیشد !!! ( بوقم نزد !!! سمند ال ایکس 83 بود ) به روش احد باستان که پیکان و امثالهم رو روشن میکنن خواستیم اینم روشن کنیم( حالا به یپکان عزیز بی احترامی نشه ، با این روش مزدا 3 و bmw x3 هم روشن میکنن ولی باید دنده دستی باشن !) :دی ، سوییچ رو گذاستیم رو حالت استارت ، بعد دستی رو آزاد کردیم ماشین راه افتاد و دنده و .... ( ناگفته نمونه بلافاصله بعد از راه افتادن هم دزدگیر ماشین صداش دراومد !) بعدم ماشین روشن شد :دی ، خیلی راحت ،

حالا اگرم ماشین یه جای دیگه بود ( سرپایینی نبود ) باز با حل دادن میشد روشنش کرد ، آقا دزده چند نفر و میاره تا حلش بدن ، کار نداره که ...
کار همچین شاقی نبود ، اما ما اون موقع که اینکارو کردیم خیلی فاز داد ، یه حالی ازین ایران ماشین گرتفیــــــــــــم :دی
اصلا فک نمیکردم ایارنخودرو انقدر چیز باشه که فقط سوییچ استارت رو اون هم از سیم داخل فرمون قطع کنه ( که میشه راحت دستی وصلش کرد ) ، معمولا از طریق ecu باید سیستم قطع شه تا اینجوری نشه ماشین رو روشن کرد .
سلام
راستی این رمز 4 رقمی که تو کامپیوتر سمند هست کارش چی هست من فعال کرم چیزی نشد

و یا اونیکه دمای ماشین رو نشون میده اینا کارشون چی هست اگر کسی میدونه 1 توضیح بده مرسی

BBNHFAK
23-08-2009, 22:37
سلام
راستی این رمز 4 رقمی که تو کامپیوتر سمند هست کارش چی هست من فعال کرم چیزی نشد

و یا اونیکه دمای ماشین رو نشون میده اینا کارشون چی هست اگر کسی میدونه 1 توضیح بده مرسی

وقتی ماشینو روشن می کنی رمز می خواد و تا رمز ندی سوییچ نمی پیچه (استارت نمی خوره البته بدون این روشی که دوستمون گفت)

دمای داخل اتاق ماشین رو نشون میده که اگه کولر روشن باشه و تو قسمت تنظیم دما رو حالت اتو بزارین وقتی به اون دمای تنظیم شده رسید دما رو ثابت نگه می داره (البته این برایlx بود نمیدونم معمولی هم اینجوریه یا نه)

nekooee
26-05-2010, 22:44
سلام
آقا دو تا مورد برام سوال شد.
یکی اینکه یکی از دوستان گفته بود از روی دزدگیر میشه صندوق عقب رو باز کرد. اما چجوری؟ ما از جلو داشبورد می تونیم باز کنیم اما از روی دزدگیر نه
و دوم اینکه ما باطری ماشین رو باز کردیم حالا دزدگیر دیگه رمز نمی پرسه وقتی رفتم فعالش کنم رمز خواست من هم رمز قبل رو دادم قبول نکرد. 4 تا صفر دادم هم نگرفت 1234 دادم هم نگرفت! رمز پیشفرضش چند بود؟؟ رمز خودم که داده بودم وقتی نگرته یعنی برگشته به پیشفرض دیگه نه؟

و در موردی که دوستمون گفتند با کلید در رو قفل کنی و بعد با دزدگیر باز کنی اینکه نمیشه بی صدا! آخه دیگه دزدگیر اصلا فعال نیست که با صدا باشه یا بی صدا. وقتی با سوییچ دستی در رو قفل کنید اصلا دزدگیر فعال نمیشه یعنی ماشین فرض کنید دزدگیر ندار ه...

2299
27-05-2010, 00:36
سلام
آقا دو تا مورد برام سوال شد.
یکی اینکه یکی از دوستان گفته بود از روی دزدگیر میشه صندوق عقب رو باز کرد. اما چجوری؟ ما از جلو داشبورد می تونیم باز کنیم اما از روی دزدگیر نه
و دوم اینکه ما باطری ماشین رو باز کردیم حالا دزدگیر دیگه رمز نمی پرسه وقتی رفتم فعالش کنم رمز خواست من هم رمز قبل رو دادم قبول نکرد. 4 تا صفر دادم هم نگرفت 1234 دادم هم نگرفت! رمز پیشفرضش چند بود؟؟ رمز خودم که داده بودم وقتی نگرته یعنی برگشته به پیشفرض دیگه نه؟

و در موردی که دوستمون گفتند با کلید در رو قفل کنی و بعد با دزدگیر باز کنی اینکه نمیشه بی صدا! آخه دیگه دزدگیر اصلا فعال نیست که با صدا باشه یا بی صدا. وقتی با سوییچ دستی در رو قفل کنید اصلا دزدگیر فعال نمیشه یعنی ماشین فرض کنید دزدگیر ندار ه...

رمز پیش فزض 1111 هست :46:

Reza299
09-05-2012, 21:45
چاكر بروبچ p30world!
سلام
من سال 87 يه سمند LX داشتم صداي دزدگيرش خيلي خوب بود. ريموتو كه ميزدي يه صداي نازي ميداد آدم حال ميكرد!
اونو فروختم يه سمند 90 صفر خريدم صداي دزدگيرش خيلي وحشت ناكه!
ماشينو خاموش ميكني ميايي بيرون درو كه ميبندي يه آژير گوش خراش ميكشه، با ريموت درو قفل ميكني يه آژير ديگه ميكشه چند ثانيه بعد دوباره يه آژير ميكشه!
در كل خيلي كلافا كنندست مخصوصا اگه تو پاركينگ خونت باشي كل ساختمونو ميذاره رو سرش!
كسي نميدونه چجوري ميشه صداي دزدگيرمو مثل همون سمند 87 خودم بكنم؟

Reza299
09-05-2012, 22:02
درسته كه از زمان ايجاد اين تاپيك خيلي وقته كه گذشته اما اگه جواب منو بديد ثواب داره ها..............................

Firebirds
23-07-2013, 00:59

آقا من نگرفتم!

میشه کامل تر بفرمایید داستان چیه ؟!

راستی اصلا دزدگیر فابریک سمند LX EF7 رو توصیه میکنید ؟ اصلا امنیت داره ؟

hamid.1992
10-09-2014, 04:05
آقا من نگرفتم!

فکر نمیکنم تفاوتی با سمند lx معمولی داشته باشه تنها تفاوت ef7 تو موتوره دیگه وگرنه همون lx خودمونه .... :n18:

hamid.1992
10-09-2014, 04:13
آقا من نگرفتم!

برای قطع صدا هم وقتی کاپوت ماشینو بالا میزنی همون جایی که دوستمون قبلا گفت ازیر رو پیدا کن کلید ازیر قطع کن رو بزن بچرخون بعد دزدگیرو امتحان کن اگه صداش دراومد که خب هیچی..... اگه با چرخوندن کلید صداش درنیومد میتونی سوکت برق ازیر وجدا کنی باید ازیرت صدا کنه یعنی ازیر سالمه اگه نکرد احتمالا ازیر مشکل داره ( احتمال قوی سوخته در اثر تماس زیاد با اب ) که باید عوش بشه .... حداقل این تجربه شخصیه منه نمیدونم درسته یا نه .... :n26:
ا

Alireza SM
29-11-2014, 20:38
وقتی ماشینو روشن می کنی رمز می خواد و تا رمز ندی سوییچ نمی پیچه (استارت نمی خوره البته بدون این روشی که دوستمون گفت)

دمای داخل اتاق ماشین رو نشون میده که اگه کولر روشن باشه و تو قسمت تنظیم دما رو حالت اتو بزارین وقتی به اون دمای تنظیم شده رسید دما رو ثابت نگه می داره (البته این برایlx بود نمیدونم معمولی هم اینجوریه یا نه)

این سیستم کارش چیه دقیقا و چه امکاناتی داره ؟ آیا فقط برای استارت خوردن ماشین هست ؟
ضمنا آیا سمندهای SE مدل های 84 و 83 هم اینو دارن ؟

miladnor70
09-01-2015, 10:59
با سلام و احترام خدمت همه دوستان
روشهای بیصدا کردن دزدگیر سمند همین هست که عزیزان فرمودند
اما بنده با یک مشکلی مواجه شدم که اگر کسی اطلاعاتی داره لطفاً کمک کنه . ثواب داره ...!
ماشین را بردم کارواش و داخل موتور را شستم
از اون به بعد صدای بیپ بیپ باز و بسته کردن درها با ریموت ازکار افتاده اما آژیر ماشین سالمه و صدای دزدگیر در میاد و فقط همون صدایی که گفتم از کار افتاده حالا نمی دونم مشکل از دزدگیره یا از کامپیوتر ماشینه ؟
با تشکر
منتظر جواب:n13:

masoud_m_bf_m_bf
30-05-2015, 17:14
سلام
دوستان من سمند مدل 84 دارم که آزیر دزدگیرش گم شده؛ الان براش یه نو خریدم اما کار نمیکنه
آزیر از نوع 4 سیم هست و 2-3 تا آزیر مختلف رو امتحان کردم
راهی برای تست خود آزیر هست؟
چون سیم های برقی که میان برق دارن و پالس هم میاد