PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با توجه به اینکه مادربرد با توجه به CPU انتخاب میشه چه مادر برد هایی رو برای اینتل و یا برای AMD پیشنهاد میکنید؟

rasoul_s
16-08-2009, 02:21
راهنمایی برای خرید:

با توجه به اینکه مادربرد با توجه به CPU انتخاب میشه چه مادر برد هایی رو برای اینتل و یا برای AMD پیشنهاد میکنید؟
البته با در نظر گرفتن قیمت لطفا برای هر کدوم قیمت پایین ، متوسط و بالا رو بگید و حتی الامکان ویژگی های هرکدومو ذکر کنید :

برای سی پی یو های اینتل
مادربرد مناسب قیمت پایین : ؟
ویژگی :
متوسط : ؟
ویژگی :
بالا : ؟
ویژگی :

برای سی پی یو های AMD
مادربرد مناسب قیمت پایین : ؟
ویژگی :
متوسط : ؟
ویژگی :
بالا : ؟
ویژگی :

Ultra_Black
16-08-2009, 10:40
سلام
دوست من اینجوری جواب نمیگیرین!
حداکثر بودجه و کاربردتون چیه؟

rasoul_s
16-08-2009, 16:44
راستش بیشتر میخواستم بدونم مادربرد مناسب برایAMD Phenom II 940 بین 2.8 تا 3.2 گیگا چیه؟ یه جا دیدم نوشته بود NVIDIA خیلی دلم میخواست چندتا مدل با قیمت هاش گذاشته بشه که بتونم در برآورد کللیم برای خرید سایر قطعات یه تصمیم درستی بگیرم
نمیخوام یه مادربرد ارزونی بگیرم که کارآیی کامپیوترم رو پایین بیاره و همینطور نمیخوام قیمتش زیاد بالا باشه
من کل نیازم بیش از همه برمیگرده به تبدیل فرمتهای ویدیویی و نهایتا چن تا بازی گرافیک بالا بخوام اجرا کنم
با 3dmax کار نمیکنم
با یه رم DDR2 پاتریوت که مهم نیست بالاتر از 2 گیگ باشه و یه گرافیکGeforce GTS 250 SLI یا ATI Radeon HD 4870 X2 ، پاور 580 وات فکر میکنم برای کارم مناسب باشه
با مادر بردهای Asus A8N-SLI Premium وMSI k8n diamond plus هم برخورد کردم توسایت ولی نمیدونم که در کل چه مادر بردی برای سی پی یو ای که گفتم مناسبه تا بتونم حداکثر کارایی رو داشته باشم

rasoul_s
16-08-2009, 16:45
راستش بیشتر میخواستم بدونم مادربرد مناسب برایAMD Phenom II 940 بین 2.8 تا 3.2 گیگا چیه؟ یه جا دیدم نوشته بود NVIDIA خیلی دلم میخواست چندتا مدل با قیمت هاش گذاشته بشه که بتونم در برآورد کللیم برای خرید سایر قطعات یه تصمیم درستی بگیرم
نمیخوام یه مادربرد ارزونی بگیرم که کارآیی کامپیوترم رو پایین بیاره و همینطور نمیخوام قیمتش زیاد بالا باشه
من کل نیازم بیش از همه برمیگرده به تبدیل فرمتهای ویدیویی و نهایتا چن تا بازی گرافیک بالا بخوام اجرا کنم
با 3dmax کار نمیکنم
با یه رم DDR2 پاتریوت که مهم نیست بالاتر از 2 گیگ باشه و یه گرافیکGeforce GTS 250 SLI یا ATI Radeon HD 4870 X2 ، پاور 580 وات فکر میکنم برای کارم مناسب باشه
با مادر بردهای Asus A8N-SLI Premium وMSI k8n diamond plus هم برخورد کردم توسایت ولی نمیدونم که در کل چه مادر بردی برای سی پی یو ای که گفتم مناسبه تا بتونم حداکثر کارایی رو داشته باشم

Kianoosh
17-08-2009, 09:24
سلام

خب کاربرد شد تبدیل و بازی حداکثر بودجه؟

rasoul_s
18-08-2009, 17:49
حدود 400- 450 تومن ، البته شما که واردی میتونی یه سیستم مناسب برام پیشنهاد بدی با این بودجه؟
البته باید بگم مانیتور ، اسپیکر ، مودم ، ماوس ، کیبرد ، دی وی دی رایتر و کارت تی وی رو از سیستم قبلی دارم ولی بقیه اجزا خیلی قدیمی شده و باید تعویض بشه ، میخوام مناسبترین اجزا رو جداگانه بگیرم و خودم سرهم کنم
میخوام مناسبترین سیستم با این قیمت دربیاد
کاربردهای نسبتا سنگینم هم که ذکر کردم همون تبدیل فرمتهای ویدیویی ، ریپ کردن دی وی دی و بازی و از این کارا غیر ازاون رسم نمودارو کاربا آفیس که با هر سیستمی انجام میشه

DrXoX
18-08-2009, 18:03
با 3dmax کار نمیکنم

حدود 500 تومن

4870x2 قیمتش حدود 500 و شما اینطوری فقط می تونی یه کارت گرافیک بخری!!

Kianoosh
18-08-2009, 22:09
حالا که سیستم می خوای اینجا مطرح کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rasoul_s
18-08-2009, 22:20
4870x2 قیمتش حدود 500 و شما اینطوری فقط می تونی یه کارت گرافیک بخری!!

جدی؟! :41:
آخه هیشکی قیمت نمیذاره آدم بدونه چقدره

حالا که سیستم می خوای اینجا مطرح کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ok حتما