PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماشین حدود 15 تومن و چند تا سئوال

MehranVB
15-08-2009, 07:59
سلام
ميخوام يه ماشين حدود 15 تومن بگيرم. انتاخابايي که الان روبروم هستن، يکي لوگانه و يکي ديگه هم سمند LX. ريو و هم نميخوام.
حالا چند تا سئوال داشتم:
1- کدوم تيپ از 206 SD داراي موتور 1600 و ترمز ABS هست و قيمتش چنده؟
2- به نظرتون ميارزه که يه ماشين دست دوم مثل پرشيا يا 206 تيپ 5 يا سورن يا گل و ... بگيرم؟ اگه بخوام اين کارو کنم کدوم ماشين به ترتيب بهتره؟
3- ديگه چه ماشيناي قديميتري توي اين رنج قيمت هستن که نو باشن؟ مثلاً مزدا323 يا پروتون ويرا چه قيمته و آيا نوش توي بازار هست؟ ديگه چه ماشيناي نو تو بازار هست؟
4- نظرتون راجع ماشيناي کمي قديميتر که نو نيستن اما توي اين رنج قيمتن چيه؟ مثلاً گالانت يا دوو و ...؟ کلاً چه ماشينايي هستن که با اين پول بشه اونا رو خريد؟ من ميخوام موتورش از 1600 بالاتر باشه و ترمزش ABS و فرمون هيدروليک و از نظر امکانات هم خوب باشه.
ممنون

امير موسر
15-08-2009, 08:32
L90 E2-LP همین حدوداست ! و فول امکانات

323 FL هم بگمونم بشه خرید ! خیلی خوش استیله !

farshad bugatti
15-08-2009, 16:17
سلام
ميخوام يه ماشين حدود 15 تومن بگيرم. انتاخابايي که الان روبروم هستن، يکي لوگانه و يکي ديگه هم سمند LX. ريو و هم نميخوام.
حالا چند تا سئوال داشتم:
1- کدوم تيپ از 206 SD داراي موتور 1600 و ترمز ABS هست و قيمتش چنده؟
2- به نظرتون ميارزه که يه ماشين دست دوم مثل پرشيا يا 206 تيپ 5 يا سورن يا گل و ... بگيرم؟ اگه بخوام اين کارو کنم کدوم ماشين به ترتيب بهتره؟
3- ديگه چه ماشيناي قديميتري توي اين رنج قيمت هستن که نو باشن؟ مثلاً مزدا323 يا پروتون ويرا چه قيمته و آيا نوش توي بازار هست؟ ديگه چه ماشيناي نو تو بازار هست؟
4- نظرتون راجع ماشيناي کمي قديميتر که نو نيستن اما توي اين رنج قيمتن چيه؟ مثلاً گالانت يا دوو و ...؟ کلاً چه ماشينايي هستن که با اين پول بشه اونا رو خريد؟ من ميخوام موتورش از 1600 بالاتر باشه و ترمزش ABS و فرمون هيدروليک و از نظر امکانات هم خوب باشه.
ممنون
1- به غیر از مدل v20 همگی دارای پیشرانه 1600 سی سی و مدل های v8. v9 . v10 دارای ترمز ABS هستند
2- رتبه 1 (206) تیپ 5 (اگه جاداری واست مهم نباشه) 2- سورن 3- پرشیا 4- گل
3-ماشین های زیادی در این حدود ها موجوده اما من 4 ماشین بالا رو ترجیح میدمالبته تندر 90 فول فراموش نشه
4-به نظر من رو ماشین های رو بورس فکر کنی بهتره چون از نظر خدمات پس از فروش و زیادی قطعات مشکلی نداری اینجوری خیالت راحته

sourena
15-08-2009, 16:41
گل از لحاظ خدمات افتضاحه! فقط 3_4 تا نمایندگی داره!و لوازمش هم هیچ جا پیدا نمیشه و ماشین تنگ و تاریکیه!مخصوصا عقبش.(البته برای من جا داری ماشین خیلی مهمه...برای همین هاچ بک صفر رو فروختم و پاترول خریدم!

انتاخابايي که الان روبروم هستن، يکي لوگانه و يکي ديگه هم سمند LX
لوگان بهتره!

مي ارزه که يه ماشين دست دوم مثل پرشيا يا 206 تيپ 5 يا سورن يا گل و ... بگيرم؟ اگه بخوام اين کارو کنم کدوم ماشين به ترتيب بهتره؟
چرا بد باشه؟ منتها ماشین دست دوم باید در درجه اول تمیز باشه!چه از لحاظ موتوری و چه از لحاظ بدنه و شاسی!پرشیا و 206 بهتره به نظر من!

شما از ماشینت میخوای چه نیازهاییت رو برطرف کنه؟
ماشین مسافرت | ماشین دم دستی| ماشین داف بازی :40:| ماشین خانواده

MehranVB
15-08-2009, 21:15
3-ماشین های زیادی در این حدود ها موجوده اما من 4 ماشین بالا رو ترجیح میدمالبته تندر 90 فول فراموش نشه

الان قیمت جدیدترین مدل مزدا 323 نو چنده؟ میشه بگید دیگه چه ماشینایی توی این رنج قیمتی که میخوام هستن؟

[B]
[B]شما از ماشینت میخوای چه نیازهاییت رو برطرف کنه؟
[B]ماشین مسافرت | ماشین دم دستی| ماشین داف بازی :40:| ماشین خانواده

شما فرض کن همه اینا! یعنی منظورم اینه میخوام همه ماشینایی که توی این رنج قیمته رو بدونم، البته فکر نکنم از 6 7 تا بیشتر شن!

sourena
15-08-2009, 21:22
والا یک کمی سختش کردی....
بذار دوستان یه مقدار پیش برن.....منم کمک میکنم!
آخه به نظرم تو این رنج قیمت ماشینی که همه اینارو داشته باشه کمه!

MehranVB
15-08-2009, 21:32
والا یک کمی سختش کردی....
بذار دوستان یه مقدار پیش برن.....منم کمک میکنم!
آخه به نظرم تو این رنج قیمت ماشینی که همه اینارو داشته باشه کمه!
فکر کنم اشتباه شد! منظورم این بود که هر کدوم باشه فرقی نداره! یعنی کلاً تمام ماشینای این قیمت رو بگین!

sourena
15-08-2009, 21:51
پژوها: 405 , پرشیا , 206 , !
سمند هم که هم معمولی هم LX
پاترول ناز و تمیز سفری (عشق من:40:)
تویاتاهای دهه 90 !
آکورد....اکسل....
خیلی ماشین میتونی بگیری....
لوگان رو فراموش نکن!

Layken
15-08-2009, 23:25
اقا مهران پاترول کمی مصرف بنزینش زیاده...
برادر من به نظر من بهتره یه 206 sd بخری خلاص
در ضمن فکر کنم رنگ سفید به هر ماشینی بخوره
سفیدش قشنگه ...

sourena
15-08-2009, 23:27
اقا مهران پاترول کمی مصرف بنزینش زیاده...

پاترول عشقه....مخصوصا مدلهای سفریش!
اگر به پاترول رسیدگی بشه مصرف بنزینش زیاد بالا نمیره!
من خودم پاترول 2 در دارم!از بنزینشم راضیم!

MehranVB
16-08-2009, 07:40
پژوها: 405 , پرشیا , 206 , !
سمند هم که هم معمولی هم LX
پاترول ناز و تمیز سفری (عشق من)
تویاتاهای دهه 90 !
آکورد....اکسل....
خیلی ماشین میتونی بگیری....
لوگان رو فراموش نکن!

من ميخوام موتورش از 1600 بالاتر باشه و ترمزش ABS و فرمون هيدروليک و از نظر امکانات هم خوب باشه.
مرسی، اینایی که گفتین همه این مواردو دارن؟ ABS و امکانات خوب؟ پاترول از نظر امکانات خیلی ضعیفه، بقیه رو نمیدونم، بعد اینا چه قیمت در میان؟

sourena
16-08-2009, 09:18
پاترول از نظر امکانات خیلی ضعیفه،

به پاترول توهین نکن که خونم به جوش میاد!
پاترول سفری امکاناتش 180 درجه با معمولیاش فرق داره!
همه چیز داره! ABS هم که الان دیگه رو پیکان هم نصب میکنن...

Farshadd
16-08-2009, 10:52
سلام.
دوست عزیز لطفا انتظارات و معیار ها و استفاده رو بیان کنید تا راحت تر بشه راهنمایی کرد.

قوانین مشاوره رو که لینکش توی امضام هست بخونید. کمکتون میکنه.

:12:

MehranVB
16-08-2009, 12:05
سلام.
دوست عزیز لطفا انتظارات و معیار ها و استفاده رو بیان کنید تا راحت تر بشه راهنمایی کرد.

قوانین مشاوره رو که لینکش توی امضام هست بخونید. کمکتون میکنه.

:12:

عرض کردم که میخوام موتورش از 1600 بالاتر باشه و ABS داشته باشه و از نظر امکانات هم قابل قبول باشه. من هنوز جواب دقیقی از سئوالاتی که صفحه قبل پرسیدم نگرفتم! (مخصوصاً سئوال سوم و چهارم)

sourena
16-08-2009, 12:32
ببین آکورد بخر!
موتور2000.....
دنده اتومات
ABS دارشم هست اگه بگردی.

aminvictor63
17-08-2009, 08:47
سلام
سمند سورن که اگر بخای باید کار کرده بگیری به نظر من بهترین گزینه سمند هست حالا چه سورن چه lx سمند رو با 206 مقایسه نکن 206 خرجش بالاست من داشتم پدرم رو دراورد فروختم سمند گرفتم سمند 1 چیز دیگست از همه لحاظ پرشیا هم به پولی که میدی نمی ارزه داخلش مثل آردی هست و قدیمی شده سرعتشم که تو کفی از سمند جا می مونه حالا خود دانی

Farshadd
18-08-2009, 11:34
لوگان رو فراموش نکن!

سورنا جان میتونی دلیلاتو بگی.

به نظر من تندر e2+lp خیلی خوبه توی این رنج.