PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محو شدن فایلها

eblisandenzo
15-08-2009, 00:23
با عرض سلام . ممنون میشم اگر بهم کمک کنین چون واقعا اساسی هستش

3روز پیش روی سیستممnod نسب کردم . و بعد از اسکن شدن فایلها همه فایلهای ویروسی رو delete کردم . اما همه فایلها از تو درایوهام محو شد . طوری که باز هم ویندوز عوض کردم اما برنگشت . منظورم از محو این هستش که مثلا درایو f حدودا 18gig فضا داره که 16gig آهنگ داخلش هست . وقتی روی propertice درایو میرم حجم 16gig پر رو نشون میده اما داخل درایو چیزی نیست . از داخل nero هم میشه فایلها رو دید و اجرا کرد و حتی رایت کرد اما به صورت معمولی و از طریق my computre چیزی داخل درایو ها نیست .

اگه کمک کنین ممنون میشم[/B]

H A M E D
15-08-2009, 05:50
احتمالا ویروس کامپیوتر شما به اصطلاح خودمون همون ویروس New Folder بوده. این ویروس فولدرها رو سوپرهیدن میکنه و به جای هر فولدر یه فایل ویروس قرارمیده. وقتی که شما یه پوشه رو باز میکنید اول ویروس اجرا میشه و بعد فولدر باز میشه.
شما از طریق Folder Option گزینه Show Hidden Files رو انتخاب و Hide Protected System File رو هم تیکش رو بردارید احتمالا پوشه هاتون دیده خواهند شد.
البته تو این انجمن در این مورد زیاد بحث شده که میتونید با خوندن اون مقالات به نتیجه برسید.

eblisandenzo
15-08-2009, 12:47
سلام آقا حامد دست شما درد نکنه . درست شد و برگشت اما یه چیزی فایلهایی که برگشتن به صورت high light هستن و وقتی روی propertice اونها میرم گزیته hidden غیر فعال هستش . برای این چه کار باید بکنم ؟

redstorm88
16-08-2009, 13:48
سلام آقا حامد دست شما درد نکنه . درست شد و برگشت اما یه چیزی فایلهایی که برگشتن به صورت high light هستن و وقتی روی propertice اونها میرم گزیته hidden غیر فعال هستش . برای این چه کار باید بکنم ؟

سلام
برای حل این مشکل فولدر هایی که از حالت مخفی خارج نمیشن رو rename کنید بعد وارد فولدها بشید و همه محتواتشونو انتخاب و کپی کنید بعد برید یه فولدر جدید بسازید و فایل ها رو اونجا با اسم قبلی ذخیره کنید

sia abedi
16-08-2009, 14:41
سلام بچه ها هارد من هم اين شكلي شده اين ويروس از طريق آنتي ويروس قابل تشخيص نيست؟
آخه من يك مشكل ديگه هم دارم و اون هم اينه كه نمي‌دونم چرا وقتي توي فولدر آپشن hiddenرا غیر فعال مي‌كنم باز هم hidden فايل ها را نشون نميده و وقتي پنجره‌ي فولدر آپشن را مي‌بندم،دوباره كه باز مي‌كنم گزينه دوباره خودش تيك مي‌خوره(مثل اينكه تنظيمات را سيو نمي‌كنه)

Masоud
16-08-2009, 16:11
سلام بچه ها هارد من هم اين شكلي شده اين ويروس از طريق آنتي ويروس قابل تشخيص نيست؟
آخه من يك مشكل ديگه هم دارم و اون هم اينه كه نمي‌دونم چرا وقتي توي فولدر آپشن hiddenرا غیر فعال مي‌كنم باز هم hidden فايل ها را نشون نميده و وقتي پنجره‌ي فولدر آپشن را مي‌بندم،دوباره كه باز مي‌كنم گزينه دوباره خودش تيك مي‌خوره(مثل اينكه تنظيمات را سيو نمي‌كنه)
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

sia abedi
16-08-2009, 18:39
هنوز امتحانش نكردم ولي از اين كه زحمت كشيديد ممنونم

sia abedi
17-08-2009, 07:33
سلام
اين نرم افزاري كه داده بوديد كار نكرد

Masоud
17-08-2009, 11:13
سلام
اين نرم افزاري كه داده بوديد كار نكرد
سلام

عزیز من خودم امتحانش کردم و خیلی خوب هم کار کرد.

حتما مراحل رو درست انجام ندادی.

sia abedi
17-08-2009, 11:17
سيستم من log out نميشه اصلا
سيستم من اكسپلرورش بسته ميشه

Masоud
17-08-2009, 11:44
سيستم من log out نميشه اصلا
سيستم من اكسپلرورش بسته ميشه
سلام

تو Safe Mode امتحان کن.

H A M E D
18-08-2009, 07:33
سلام

تو Safe Mode امتحان کن.

سیستم ایشون ویروسیه
تا قبل از از بین بردن ویروس حتی وارد Safe Mode هم نمیشه.
ایشون اول باید یه آنتی ویروس خوب نصب کنن و بعد از اون میتونن از ابزارهای شما استفاده کنن.

sia abedi
18-08-2009, 12:58
سیستم ایشون ویروسیه
ایشون اول باید یه آنتی ویروس خوب نصب کنن و بعد از اون میتونن از ابزارهای شما استفاده کنن.

ناد32 را نصب كنم

Masоud
18-08-2009, 13:40
سیستم ایشون ویروسیه

سلام

اگر همون یک ویروس روی ویندوزشون بود این کار انجام میگرفت با اون ابزار .

ناد32 را نصب كنم

ورژن 4 رو نصب کن و آپدیتش کن.

eblisandenzo
19-08-2009, 22:54
سلام sia abedi من مشکلم کاملا حل شد لبته توسط یه patch . اگه کارت هنوز لنگه ایکیلت رو بده تا برات send کنم .
یا علی

sia abedi
20-08-2009, 09:11
اگر زحمتش را بكشي ممنون مي‌شم البته من فقط همين يك دونه ويروس را ندارم

SajjadKAZ2003
21-08-2009, 21:33
eblisandenzo ؛

sia abedi ؛