PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوریه ویستا بعد از نصب xp

rezidentevilone
14-08-2009, 23:30
یه مرد بیاد به ما یاد بده الان که xp نصب کردیم چطوری منوی انتخاب ویسا رو بر گردونم ؟:19:

ویستا یه یوزر داره که یوزر هم پسورد داره.

H A M E D
15-08-2009, 05:52
سلام
من متوجه نشدم آیا شما ویندوز ویستا داشتی و روش ایکس پی نصب کردی؟
اگر اینطوریه که احتمالا ویندوز ویستاتون از بین رفته
یه مقدار بیشتر توضیح بدید.

rezidentevilone
15-08-2009, 13:22
من رو c ایکس پی دارم
رو d ویستا

وقتی دوباره xp نصب کنی بوت منوی ویستا می پره..

الان می خوام برم تو ویستا... کلی هم اطلاعات حیاطی دارم چی کار کنم؟

H A M E D
16-08-2009, 07:25
خوب شما سی دی ویندوز ویستا رو تو درایو قرار بدید و با سی دی کامپیوتر رو بوت کنید.
بعد از بالا اومدن به جای انتخاب گزینه Install Now در پایین گزینه Repair your computerرو انتخاب کنید حالا برنامه به دنبال پارتیشنی که ویستا روش نصبه میگرده و پیداش میکنه
در بخش System Recovery Options گزینه اول یعنی Startup Repair رو انتخاب کنید.
در این قسمت اگر روی Click here for diagnostic and repair details کلیک کنید خلاصه ای از boot sector را به شما گزارش میده. روی close و سپس Finish کلیک کنید تا ویندوز ویستای شما بوت بشه.
خوب حالا ویستا بالا میاد ولی خبری از XP نیست!
حالا تو گوگل بگردید دنبال برنامه Easy BCD و دانلود و نصبش کنید.
بعد از نصب برنامه در قسمت Add/Remove Entries گزینه Add An Entry رو انتخاب کنید و از لیست Version گزینه Windows NT/2k/XP/2k3 رو و بعدش هم درایوی که ویندوز XP روش نصبه رو انتخاب کنید بعد نام ویندوزتون حالا به دلخواه مثلا windows xp تایپ کنید حالا دکمه add entry رو کلیک کنید و بعد save و حالا دیگه دوتا ویندوز سرجاشون برمیگردن.
امیدوارم واضح توضیح داده باشم.

FAKHRED
16-08-2009, 07:35
در مورد این نوع مشکلات فقط تعمیر start up نیاز...

rezidentevilone
22-08-2009, 21:05
خوب شما سی دی ویندوز ویستا رو تو درایو قرار بدید و با سی دی کامپیوتر رو بوت کنید.
بعد از بالا اومدن به جای انتخاب گزینه Install Now در پایین گزینه Repair your computerرو انتخاب کنید حالا برنامه به دنبال پارتیشنی که ویستا روش نصبه میگرده و پیداش میکنه
در بخش System Recovery Options گزینه اول یعنی Startup Repair رو انتخاب کنید.
در این قسمت اگر روی Click here for diagnostic and repair details کلیک کنید خلاصه ای از boot sector را به شما گزارش میده. روی close و سپس Finish کلیک کنید تا ویندوز ویستای شما بوت بشه.
خوب حالا ویستا بالا میاد ولی خبری از XP نیست!
حالا تو گوگل بگردید دنبال برنامه Easy BCD و دانلود و نصبش کنید.
بعد از نصب برنامه در قسمت Add/Remove Entries گزینه Add An Entry رو انتخاب کنید و از لیست Version گزینه Windows NT/2k/XP/2k3 رو و بعدش هم درایوی که ویندوز XP روش نصبه رو انتخاب کنید بعد نام ویندوزتون حالا به دلخواه مثلا windows xp تایپ کنید حالا دکمه add entry رو کلیک کنید و بعد save و حالا دیگه دوتا ویندوز سرجاشون برمیگردن.
امیدوارم واضح توضیح داده باشم.

دوست عزیز در موقع ریپیر در استارت آپ ارور ریپورت اینگ می ده..

در مورد این نوع مشکلات فقط تعمیر start up نیاز...

توضیح بده خوب !

-------------------

دوستانی که رو سی ایکس پی دارند رو دی ویستا نمی تونند یه سری از فایلهاشون رو بدن من بریزم درست بشه ؟