PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لرزش اتاق سمند

aminvictor
13-08-2009, 07:57
سلام
ببخشید من سوال زیاد می پرسم ولی 1 مشکلی برا ماشین پیش آمده اونم اینه که ماشین سمند تو دنده 1 که می خوام حرکت کنم اتاق ماشین می لرزه فقط دنده 1 اگر پر گاز برم این اتفاق پیش نمیاد بردم نشون دادم گفت دسته موتور بالا شکسته عوض کردم بازم خوب نشد گفت که پایینی هم شکسته (دسته موتور) ولی پایینی رو عوض نکردم من خودم فکر کنم از صفحه کلاج باشه اگه میشه کمک کنین mer30

tatu_lover1366
15-08-2009, 01:13
بنظرم صدا مربوط به بی جون حرکت دادن ماشین توسط شما توی دنده 1 هستش که علت لرزش هم افت فشار روغنه
اگه ممکنه براتون ،برای امتحان حرفم توی سرعت 20km/h بکشین دنده 4 یا 5 اگه بازم همون لرزش موقع حرکت رو حس کردین
از اون به بعد یکم پرگازتر حرکت کنید وگرنه مطمعنا دستک موتور شکسته

aminvictor63
15-08-2009, 07:41
سلام
یعنی نظر شما از دیسک وصفحه کلاج نیست؟

aminvictor63
15-08-2009, 08:55
سلام
یعنی شما میگین که از صفحه کلاج نیست و دسته موتور هست

aminvictor63
16-08-2009, 09:36
سلام
بردم امروز ماشین رو درست کردم از صفحه کلاج بود عوض کردم توپ شد مارک والو انداختم

aminvictor63
17-08-2009, 09:53
بنظرم صدا مربوط به بی جون حرکت دادن ماشین توسط شما توی دنده 1 هستش که علت لرزش هم افت فشار روغنه
اگه ممکنه براتون ،برای امتحان حرفم توی سرعت 20km/h بکشین دنده 4 یا 5 اگه بازم همون لرزش موقع حرکت رو حس کردین
از اون به بعد یکم پرگازتر حرکت کنید وگرنه مطمعنا دستک موتور شکسته
پس از بی جون حرکت دادن من نبود مشکل از ماشین بود
:20:

rami_hemi
17-08-2009, 10:00
آره امین جان منم وقتی گفتی دنده 1 این مشکل رو دارم یاد نیم کلاچ کردن افتادم چون حالتی که میگفتی همین نیم کلاچ هم اتفاق می اقته صفحه و دیسک خوب درگیر نمیشدن .من این وضعیت رو توی ماشین دوستم تجربه کردم واسه شورع حرکت باید حتی تو کفی نیم کلاچ میکردی .

aminvictor63
17-08-2009, 13:15
سلام رامی جان خوبی من هر جا میرم شما هستین خوشحالم که همیشه جواب سوالهای منو میدی مرسی

aminvictor63
18-08-2009, 14:10
کسی نیست جواب بده
حالا ماشین تو سرعت 140 به بالا فرمانش میزنه بالانس هم کردم رو کار ولی خوب نشود اگ میدونید کمک کنین

sinasignal
19-08-2009, 03:58
کسی نیست جواب بده
حالا ماشین تو سرعت 140 به بالا فرمانش میزنه بالانس هم کردم رو کار ولی خوب نشود اگ میدونید کمک کنین

ببر پیش یه جلو بندی،فرمون و چرخ هارو چک کنه (اگه احتیاج داشت یه سرویس جلو بندی بکن):13:

aminvictor63
19-08-2009, 07:39
سلام رفتم پیش کسی که بالانس کرده بود گفت از لاستیک های عقب هست خوب بالانس نمی شه باید عوض کنی.آخه لاستیکام دیگه دارن صاف میشن به نظر شما درست گفت از لاستیک هست؟

rami_hemi
19-08-2009, 08:27
امین جان یه توصیه برادرنه قبل اینکه با این صفینه بری تو جاده خواهشا یه بار کلا بده جلو بندی کمک فنراش رو قشنگ آچار کشی کنن چون این سمند ور تو با عجله خریدی توی مشاوره هم بهت گفتم توی خرید ماشین هیچوقت عجله نکن .
حالا بعد تنظیم جلو بندی و کمک های کل ماشین یه دست لاستیک نو با یه بالانس چرخ
یه روزم برش دار ببر بده دراش رو تنظیم کنن وقت هم کردی بده رو دری ها و داشبورد ماشین رو باز کنن و همه چیزش رو صفت کنن
من الان دقیقا میدونم این ماشین تو چه حالی هستش.

aminvictor63
19-08-2009, 09:34
امین جان یه توصیه برادرنه قبل اینکه با این صفینه بری تو جاده خواهشا یه بار کلا بده جلو بندی کمک فنراش رو قشنگ آچار کشی کنن چون این سمند ور تو با عجله خریدی توی مشاوره هم بهت گفتم توی خرید ماشین هیچوقت عجله نکن .
حالا بعد تنظیم جلو بندی و کمک های کل ماشین یه دست لاستیک نو با یه بالانس چرخ
یه روزم برش دار ببر بده دراش رو تنظیم کنن وقت هم کردی بده رو دری ها و داشبورد ماشین رو باز کنن و همه چیزش رو صفت کنن
من الان دقیقا میدونم این ماشین تو چه حالی هستش.
سلام
باید بدم کی که رودری و داشبورد رو باز کنه صفت کنه
به نظر شما این که ماشین توسرعت 140 فرمانش می زنه مال لاستیک های عقبش هست یا نه

sinasignal
19-08-2009, 12:16
سلام

احتمالش کمه. ولی برای اینکه مطمئن بشی برو یه جفت چرخ از دوستی آشنایی چیزی، قرض بگیر یه تست بکن

aminvictor63
19-08-2009, 13:01
احتمالش کمه. ولی برای اینکه مطمئن بشی برو یه جفت چرخ از دوستی آشنایی چیزی، قرض بگیر یه تست بکن
اگر این کارم بکنم باید دوبره چرخ ها رو بالانس کنم وقت گیره حالا برو لاستی بگیر بیار ببند برو بالانس کن بعد برو تو اتوبان گاز بده ببین درست شد یا نا بعدم درست نشه وووووووووو

sinasignal
19-08-2009, 22:09
اگر این کارم بکنم باید دوبره چرخ ها رو بالانس کنم وقت گیره حالا برو لاستی بگیر بیار ببند برو بالانس کن بعد برو تو اتوبان گاز بده ببین درست شد یا نا بعدم درست نشه وووووووووو

دوباره بالانس کنی!!!
نه لازم نیست. اگه چرخ مشکلی نداشته باشه احتیاجی به بالانس نیست
بالانس هر چرخ برای چرخش درست و یکنواخت حول مرکزش هستش. و خواه روی ماشین شما باشه خواه روی ماشین کس دیگه ای...

tatu_lover1366
20-08-2009, 11:41
یعنی نظر شما از دیسک وصفحه کلاج نیست؟

مگه ماشینتون چندتا کار کرده؟
واسه امتحان دیسک و صحفه هم ماشینو توی سکون بزارین دنده 3 اگه بدون مشکل راه افتاد یعنی بی هیچ لرزش و صدای اضافه،صحفه ماشین هم مشکل داره
وگرنه از صحفه نیست

tatu_lover1366
20-08-2009, 11:44
پیش کسی که بالانس کرده بود گفت از لاستیک های عقب هست خوب بالانس نمی شه باید عوض کنی.آخه لاستیکام دیگه دارن صاف میشن به نظر شما درست گفت از لاستیک هست؟

لاستیک؟
اونم وقتی تازه بخواین راه بیفتین باعث لرزش بشه؟همچین منطق نمیاد :ی

rami_hemi
20-08-2009, 12:01
سلام

تو دوزی تا جایی که میدونم این کارا رو میکنه گاهی هم برق کارا
خودتم میتونی ولی داشبورد کار خودت نیست پراید رو میتونی و داشبورد این رو یه کم سخته ولی نشد نداره اونم میتونی خودت باز کنی
درا رو واسه تنظیم که میبری اینم بگو ببین میکنن .
من خودم باز و بسته میکردم مال پراید رو :دی
توی 140 تا بزنه لاستیکهای عقب نه ولی رینگ و لاستیک جلو میتونه داشته باشه تنظیم فرمان بردی؟
فرمان گیجی نداره که؟
جلو بندی ساز و کمک ساز ببرش حتما سر سری نگیر چون میخوای بری با این تو جاده.
ماشین چند تا گفتی کار کرده؟

aminvictor63
22-08-2009, 08:43
تو دوزی تا جایی که میدونم این کارا رو میکنه گاهی هم برق کارا
خودتم میتونی ولی داشبورد کار خودت نیست پراید رو میتونی و داشبورد این رو یه کم سخته ولی نشد نداره اونم میتونی خودت باز کنی
درا رو واسه تنظیم که میبری اینم بگو ببین میکنن .
من خودم باز و بسته میکردم مال پراید رو :دی
توی 140 تا بزنه لاستیکهای عقب نه ولی رینگ و لاستیک جلو میتونه داشته باشه تنظیم فرمان بردی؟
فرمان گیجی نداره که؟
جلو بندی ساز و کمک ساز ببرش حتما سر سری نگیر چون میخوای بری با این تو جاده.
ماشین چند تا گفتی کار کرده؟
سلام
ماشین 59 هزارتا کار کرده لاستیکام دیکه رو به اتمام دارن صاف می شن تنظیم فرمان بردم مشکلی نداشت

farshad bugatti
27-08-2009, 02:25
پس مشکل 100% از جلو بندیشه

cia1585
14-03-2013, 23:57
با سلام من یک سمند ای اف 7 دارم اتاقش میلرزه چه در حال حرکت چه در جا و خلاص ، اگزوز و دسته موتور ها رو هم چک کردم مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید:n03::n03::n03::n03::n03:

cia1585
15-03-2013, 00:04
ببخشید میشه بیشتر راهنمایی کنید

daeedavood
18-03-2013, 00:05
سلام. یه سورن دارم. بین 130 تا 140 صدای موتور به طرز وحشتناکی میاد تو. چکار کنم؟منو کلافه کردخ. سورن elx ef7