PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص اصل با تقلبی بودن قطعات سخت افزاری

mmbt
12-08-2009, 21:12
:: به نام او غایب همیشه حاضر ::

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم ،

در هنگام جمع آوری سیستم از چه طریقی میتوان متوجه شد که اون قطعه سخت افزاری جنس اصل است یا جنس تقلبی ؟؟

اگر ممکنه در زمینه تشخیص اصل یا تقلبی بودن تمام قطعات مهم سخت افزاری توضیحی بدهید ؟؟

با تشکر فراوان

mehdi1368
13-08-2009, 00:38
:: به نام او غایب همیشه حاضر ::

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم ،

در هنگام جمع آوری سیستم از چه طریقی میتوان متوجه شد که اون قطعه سخت افزاری جنس اصل است یا جنس تقلبی ؟؟

اگر ممکنه در زمینه تشخیص اصل یا تقلبی بودن تمام قطعات مهم سخت افزاری توضیحی بدهید ؟؟

با تشکر فراوان

سلام
دوست عزیز امروزه قطعات زیادی با مدل های متفاوت تولید میشه!قطعه تقلبی هم فکر نکنم باشه!
درضمن اکثر قطعات کامپیوتر چینی هستند!
موفق باشید.

Kianoosh
13-08-2009, 03:44
سلام

اول اینکه یه چیزی خیلی برای من جالب شده که این جور سوالا بعد از جریاناتی مثل پاور و رایتر و رمها و... تقلبی تو فروم اپیدمی میشه اونم اکثرا از کاربرهای تازه پست و تازه وارد که ولی عضویتشون مال 3 سال پیشه و ...!!یکم !عجیب و خیلی! بیشتر جالبه!!!!به قول علی دایی دستهای پشت پرده!!!:دی
اینا رو گفتم رو دلم نمونه مریض میشم!:دی
البته شوخی می کنم :دی

خب دوست عزیز اول اینکه سعی کنید از جای مطمئن و مورد اعتماد بخرید که انصافا خیلی (بخونید اصلا!)موجود نمیباشد!

دوم گارانتی کننده معتبر هست که با هولوگرام و کارت ضمانت و گارانتی و ...

سوم پک و بسته بندی هست که اصلا اعتباری نیست

و آخر چک کردن بارکد و شماره سری و سریال تو سایت سازنده...

khark11
15-08-2009, 08:13
راستي اين كاربراني كه تعداد پست هاشون تك رقميه ولي عضويتشون قدميميه مثلا سال 2005 يا 2006 يا 2007 هست جريانشون چيه؟!!

من تا حالا چند بار قبلا تو پي سي ورد ثبت نام كرده بودم ولي پسوردشو يادم رفته بود، فكر نميكنم دوستان بعد سه سال پسوردشون يادشون اومده باشه!!:31:

جنس خوب و بد تو بازار هست ولي تقلبي زياد نيست، مگر تو قطعاتي مثه رم يا پاور! كه بازم تقلبي نميشه گفت، مثلا يه برند از يكي ديگه بهتره!

تو قطعاتي مثه CPU و مادربورد كه تقلب تا الان گزارش نشده مگر در دزديدن فن پردازنده ها و گذاشتن فن هايي با جنس نامرغوب و بعد فروختن فن اصلي به صورت تكي با قيمت مرغوب:31:!!