PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دور و نزدیک شدن دوربین توسط افتر افکت

mahdiizadi
12-08-2009, 20:31
دوستان اگه میشه می خواستم راهنماییم کنید که چجوری میتونم با افتر افکت کاری کنم که دوربین جلو و عقب بیاد ( مثل آهنگ گوشواره ساسی مانکن ، منظورم قسمتی است که با علیشمس روی سن هستن)در اون قسمت تصویر جلو و عقب میره و به نظر من دوربین ثابت بوده و فقط با برنامه این کار رو انجام دادن.
من منظروم این نیست که فقط یک تصویر بزرگ میشه،منظور من بزرگ شدن نیست،منظور من جلو و عقب رفتن دوربین است .
اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.

AC_POP
13-08-2009, 08:26
من هم همین مشکل رو دارم . ولی هیشکی جواب نمی ده .
من که یه دوربین درست کردم (Layer-->New--->Camera) و با کلیک راست و نگه داشتن کلیک راست روی دوربین اون رو جلو و عقب کردم . اما انگار داشتی تصویر رو بزرگ و کوچیک می کردی .
ولی فکرنکنم راهی بغیر از راهی که من گفتم داشته باشه مگه یه پلاگین که تصویر های عقبی رو هی عقب و جلو کنه .

reza2kn
13-08-2009, 12:16
دستت درد نکنه داداشی!!! من مگه کل اون ویدئو رو با عکس برات توضیح ندادم؟؟؟
نمیدونی؟؟؟ خوب وقتی یه چیزی بیاد جلو بزرگ میشه وقتی بره عقب کوچیک میشه شما وقتی 2 تا جسم 3 بعدی داشته باشی و یکیش جلوتر از اون یکی باشه می فهمی که عقب و جلو میره واقعا!!!

mahdiizadi
23-08-2009, 20:46
بچه ها به خاطر جواب هاتون و راهنمایی هاتون ممنون.
من کم کم انگار دارم به یک جاهای خوبی میرسم با همین دو تا راهنمایی هایی که کردین.
باز هم ممنون . اگه کسی میتونه با عکس توضیح بده که بقییه هم راحت تر متوجه بشن.

mahdiizadi
26-08-2009, 00:30
دوستان دیگه زدم به سیم آخر و بعد از اینکه این کار رو خودم یاد گرفتم با خودم گفتم چه بهتر که اطلاعاتم رو در اختبار بقیه هم بزارم. توی فایل PDF آموزش قدم به قدم دور و نزدیک شدن دوربین رو براتون گذاشتم که حالشو ببرید . موفق باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]