PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپيك اختصاصي Online Armor مباحث در اینجا ▓

helplab
12-08-2009, 16:31
سلام
خوب از این به بعد سعی می کنم در این تایپیک جمع بندی از بقیه پستها را انجام بدم تا با خواندن همین پست نیاز به خوندن بقیه پست ها را نداشته باشید.:31:

تریال ریست برای تمامی نسخه ها:5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---
نکات در مورد استفاده از این نرم افزار :

1. برای اولین بار که نصب میشه باید بعد از چک سیستم با آنتی ویروس مطمئن بشید که سیستم بدون هر گونه نرم افزار مخربه و بعد در ویزارد ابتدایی از حالت اتومات استفاده بشه و پس از اون برای چند دقیقه از حالت learning mode استفاده کنید تا خود ارمور بتونه task های معمول رو شناسایی و اعتبار سنجی کنه . ( البته یادتون باشه که حتما سیستم قبل از این مراحل اسکن شده باشه)

---
در ضمن این نرم افزار با آنتی های زیرمچ می باشد.:8:

avast
9 Avira -free antivirus

amir_rafie
20-08-2009, 02:33
من نميدونم چرا در اين فروم هيچ کس اين فايروال رو جدی نميگيره !!! من که الان outpost دارم، به زودی با online armor جايگزين ميکنم ، اميدوارم با avira مشکل نداشته باشه ،،، خبرش رو ميدم،،،،

راستی اين چيزی که شما نوشتی جواب نميده ! چيزی به اسمه

apply promo code من نديدم، حالا اگه license داری دريغ نکن ! مرسی :31:

helplab
22-08-2009, 09:13
من نميدونم چرا در اين فروم هيچ کس اين فايروال رو جدی نميگيره !!! من که الان outpost دارم، به زودی با online armor جايگزين ميکنم ، اميدوارم با avira مشکل نداشته باشه ،،، خبرش رو ميدم،،،،

راستی اين چيزی که شما نوشتی جواب نميده ! چيزی به اسمه

apply promo code من نديدم، حالا اگه license داری دريغ نکن ! مرسی :31:

سلام
شما از چه مرورگری استفاده می کنی
بهتره از Firefax یا Opera استفاده کنی

reza.mansori
22-08-2009, 19:22
در کادری که جلوی گزینه “Apply Promo Code” موجود دارد ابن عبارت GIZMO را تایپ کنید

من هر چی‌ این کد رو مینویسم هیچ اتفاقی‌ نمیفته! میشه لطفا راهنمایی کنید

amir_rafie
23-08-2009, 16:16
من یه جایی خواندم که دیگه این روش کار نمیکنه ....

amir_rafie
26-08-2009, 19:28
برای اعتبار انجمن اصلا خوب نیست که این فایروال یه تاپیک درست و حسابی نداره ..... حتی در قسمت دانلود هم تاپیک نداره ........

mohammad_87
30-08-2009, 13:37
سلام به همه.لطفا این تاپیک رو فعال ترش کنید و به یک تاپیک کامل برای online Armor تبدیلش کنید.جاش واقعا خالیه.حالا دوتا درخواست دارم:
1.من نسخه online armor firewall 3.5.0.32 رو از سایت خودش گرفتم.البته نسخه free هستش.لطفا سریالش رو بذارید.به روش بالا عمل کردم جواب نداد.
2.حالا سریال رو کجای برنامه باید وارد کنیم...؟؟؟:13:من هرچی گشتم قسمتی برای وارد کردن سریال پیدا نکردم.

siavashjal
31-08-2009, 23:21
این روش دیگه جواب نمی ده . فعلا یا باید از نسخه رایگانش استفاده کرد و یا این که بی خیالش شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALI16437
10-09-2009, 12:17
با سلام.
دوستان فعلا میتونند از نرمافزار فوق بصورت trial استفاده کنند.

اینم آدرس سایتش ترجمه شده به فارسی.

با استفاده از این کلید اگر وادار محاکمه : 7acf721603f7fbe61536ab77c04fe556

redstorm88
14-09-2009, 10:10
، اميدوارم با avira مشکل نداشته باشه ،،، خبرش رو ميدم،،،،

سلام online armor اصلا با avira مچ نیست نصب نکن

redstorm88
14-09-2009, 10:45
سلام در مورد این فایروال باید بگم که جزو 10 فایروال برتر 2009 هست فقط ایرادش اینه که خیلی ازت اجازه میگیره و برای اجرای برنامه هم یه چند ثانیه سیستم هنگ میکنه ولی واقعا کارش عالیه

milaaad
19-09-2009, 20:08
دوستان ليسانس نميده.اگه لطف كنيد واسم بگيريد ممنون ميشم...

MasoudBJ
22-09-2009, 10:15
سلام online armor اصلا با avira مچ نیست نصب نکن
چطور مچنیست!
همین الان روی سیستمم online armor 3.5.0.49 و 9 Avira -free antivirus با هم نصب هستند و هر دوشون به خوبی کار می کنند و از هر دوشون هم راضیم.

سلام در مورد این فایروال باید بگم که جزو 10 فایروال برتر 2009 هست فقط ایرادش اینه که خیلی ازت اجازه میگیره و برای اجرای برنامه هم یه چند ثانیه سیستم هنگ میکنه ولی واقعا کارش عالیه
دقیقا به نظر من هم تنها ایرادی که میشه بهش گرفت همین سوالهای زیادش هست، که البته خود این هم یک جور مزیت هست، چون اینطوری روی سیستم تسلط زیادی داری.

ALI16437
11-10-2009, 15:24
با سلام .

دوستان 2 تا مورد درباره ورژن جدید online armor 3.5.0.49 اول اینکه با ویندوز seven
کار نمیکنه واین اولین برنامهای که تو برنامه های نصبی من با ویندوز 7 کارنکرده.

اما دومی وقتی --- کار میکنی ریست میشه و صفحه مرگ و آبی ویندوز میاید من
چند بار امتحان کردم بی شک اشکال از armor است.

Mr.Vahid
19-10-2009, 15:47
تریال ریست برای تمامی نسخه ها

mohammad_87
12-11-2009, 18:43
با سلام .

اما دومی وقتی --- کار میکنی ریست میشه و صفحه مرگ و آبی ویندوز میاید من
چند بار امتحان کردم بی شک اشکال از armor است.
تایید میشه.برای من هم همین اتفاق پس از نصب armor اتفاق افتاد و چند ثانیه پس از لاگ آن ویندوز،وارد صفحه آبی میشد و وقتی armor رو uninstall کردم مشکل حل شد.فایروال بسیار قدرتمندی هستش.سوالاتش بیش از حد هستش که برای یه کاربر حرفه ای خوب ولی برای کاربران معمولی خسته کننده هست ولی قابل تنظیم می باشد.نهایتا بخاطر محدودیت زمانی و همینطور مشکل هنگام بالا آمدن ویندوز مجبور شدم قیدشو بزنم.

redstorm88
15-01-2010, 00:19
سلام

لینک جدید ترین نسخه که مجموعه هر سه نسخه داخلشه

تریال ریست:
mr.vahid کدش رو گذاشته منم تکرارش میکنم که کامل باشه

لطفا اگه کسی لیسانس یک سالشو داره بگه لطفا

alireza_farshid
24-02-2010, 02:36
سلام دوستان . من تازه آنتی ویروسم رو به avast تغییر دادم و برای فایروال هم از online armor 4 استفاده میکنم روی ویندوز 7.
خیلی راضیم و بی نهایت از هر IS دیگه ای که استفاده کردم امنیت سیستم بیشتر شده.
دوتا ایراد دیدم دوستان نوشته بودن
1. برای اولین بار که نصب میشه باید بعد از چک سیستم با آنتی ویروس مطمئن بشید که سیستم بدون هر گونه نرم افزار مخربه و بعد در ویزارد ابتدایی از حالت اتومات استفاده بشه و پس از اون برای چند دقیقه از حالت learning mode استفاده کنید تا خود ارمور بتونه task های معمول رو شناسایی و اعتبار سنجی کنه . ( البته یادتون باشه که حتما سیستم قبل از این مراحل اسکن شده باشه)

ALI16437
21-08-2010, 12:05
دوستان سلام،
ایا تریال ریست با نسخه جدید هم کار میکنه
Online Armor Premium Personal Firewall v4.0.0.45

outpost
21-08-2010, 13:27
دقیقا به نظر من هم تنها ایرادی که میشه بهش گرفت همین سوالهای زیادش هست، که البته خود این هم یک جور مزیت هست، چون اینطوری روی سیستم تسلط زیادی داری.

شما ميتوني Outpost Firewall Pro استفاده كني كه سوالاتش خيلي كمتر از اين نرم افزار هستش.

علتش اينه كه Outpost يه ديتابيس از بهتربن تنظيمات براي نرم افزارهاي شناخته شده داره و بدون سوال كردن ، بهترين تنظيمات رو انجام ميده.

Arash4484
04-01-2011, 22:13
شما ميتوني Outpost Firewall Pro استفاده كني كه سوالاتش خيلي كمتر از اين نرم افزار هستش.

علتش اينه كه Outpost يه ديتابيس از بهتربن تنظيمات براي نرم افزارهاي شناخته شده داره و بدون سوال كردن ، بهترين تنظيمات رو انجام ميده.

آنلاین آرمور هم مد اوتومات داره که بهترین تنظیمات رو برای شما انجام میده .(البته انتخاب با کاربره که دستی باشه یا خودکار/حالت دیفالت خودکاره)
در هر آپدیت دیتا بیس لیست ساینهای معتبر رو میگیره
در سیستم من تنها نرم افزاری رو که نشناخت 3 NokiaOVI بود که ورژن جدیدش تنها 2-3 روز بود آمده بود و کلن با یک سوال نصب رو تموم کرد
وتمام اینها بغیر از نظارت انجین نرم افزار روی ورودی/ خروجیهاست که شما دستی هم میتونید تنظیمشون کنید.

Arash4484
04-01-2011, 23:07
دانلود کلود اسکن Online Armor :
بد نیست اگر مایلید در حالت اتوماتیک و بدون دردسر فایروالتان را نصب کنید. ابتدا با کلود اسکنر آنلاین آرمور (پیمایش ابری: جستجوی سیستم از طریق نت برای بدافزارها ومخرب‏ها) سیستم رو چک کنید و از نبود ویروس و تروجان و میلویر و... مطمئن شوید وسپس اقدام به نصب سوئیت امنیتی (که میتواند از محصولات آرمور باشد یا نباشد)مورد نظر کنید:

Arash4484
04-01-2011, 23:49
متاسفانه یکی از دلایلی که آنلاین‏آرمور به اندازه قدرتش در ایران مورد استقبال نگرفته ، موضوعی است که بسیاری از نرم‏افزارهای فوق‏‏العاده محبوب در سطح جهان (بخصوص پر استفاده‏هادر اروپا/آمریکای‏شمالی) در ایران به آن دچار میشوند وناشناخته میمانند و غالب هموطنان ازاستفاده آنها محروم میمانند.
علّت آن قوی بودن برنامه‏نویسی این برنامه‏هاست که یا قفلشان شکسته نمیشود یابا دردسر بسیار کرک میشوند.
مثل G-Data، Avast، SystemMechanicو......
جالب اینجاست اکثر این برنامه‏هاورژن فری هم دارند که مادام العمر رایگان است!

بیشتر از این وارد این بحث نمیشویم ومقایسه‏ ساده‏ای بین 2 ورژن پولی و ورژن رایگان آرمور میکنیم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که مشخص هست، هر3ورژن وازجمله نسخه رایگان از امکان فایروال کامل بهره میبرند.
سه ویژگی که در نسخه مجانی نیست و بسیار بر آن تاکید شده :یکی سوئیت کردن این نرم افزار با آنتی ویروس مربوطه‏ش هست که بعید میدانم مورد توجه باشد ؛ ودیگری امنیت حسابهای بانکی که آن هم چندان یک قابلیت جدا برای یک فایروال محسوب نمیشود ودر کشورمان متاسفانه چندان استفاده ندارد.
همچنین روتکیتها را اغلب آنتی ویروسها مهار میکنند و نرم افزارهای رایگان و قدرتمند سبک مستقل بسیاری برایشان وجود دارد
پس تا اینجا برای یک کاربر خانگی تفاوت چندانی ایجاد نمیشود و سبکتر نیز هست.
اما چند گزینه انتهای جدول که مشخص کرده‏ام تفاوت بالایی برای یک یوزر حرفه‏ای است ، تنظیمات پیشرفته پورتهای خروجی/ورودی و کنترل حملات DNS,و...(پشتیبانی هم مقوله مهمی در دیوار آتش‏ها ست)

بهرحال در بین محصولات رایگان بسیار مورد توجه است ، بخصوص سادگی کار با آن.

موفق باشید.

outpost
05-01-2011, 08:43
:

همونطور که مشخص هست، هر3ورژن وازجمله نسخه رایگان از امکان فایروال کامل بهره میبرند.
سه ویژگی که در نسخه مجانی نیست و بسیار بر آن تاکید شده :یکی سوئیت کردن این نرم افزار با آنتی ویروس مربوطه‏ش هست که بعید میدانم مورد توجه باشد ؛ ودیگری امنیت حسابهای بانکی که آن هم چندان یک قابلیت جدا برای یک فایروال محسوب نمیشود ودر کشورمان متاسفانه چندان استفاده ندارد.
همچنین روتکیتها را اغلب آنتی ویروسها مهار میکنند و نرم افزارهای رایگان و قدرتمند سبک مستقل بسیاری برایشان وجود دارد
پس تا اینجا برای یک کاربر خانگی تفاوت چندانی ایجاد نمیشود و سبکتر نیز هست.
اما چند گزینه انتهای جدول که مشخص کرده‏ام تفاوت بالایی برای یک یوزر حرفه‏ای است ، تنظیمات پیشرفته پورتهای خروجی/ورودی و کنترل حملات DNS,و...(پشتیبانی هم مقوله مهمی در دیوار آتش‏ها ست)

بهرحال در بین محصولات رایگان بسیار مورد توجه است ، بخصوص سادگی کار با آن.

موفق باشید.

براي نسخه هاي پولي كركي پيدا نميشه....

نسخه مجاني هم حفاظت در برابر DNS Spoofing نداره...
الان هم بسياري از Spyware ها با تغييرات در DNS شما رو به سايتهاي جعلي ارجاع ميدن و نسخه مجاني اين نرم افزار هيچ كاري نميتونه بكنه.

استفاده از نسخه مجاني اين نرم افزار زياد جالب نيست.

amin18n
16-01-2011, 12:33
آیا این فایروال سند بکس دارد؟؟؟؟؟
اگر دارد اسم آن توی برنامه چیست؟؟؟

Dr Hannibal
16-01-2011, 12:36

خیر نداره.

amin18n
16-01-2011, 12:43
خیر نداره.

اگه میشه یک سند باکس مجانی به غیر از کومودو معرفی کنید؟؟
من با sandboxie کار کردم اما برای استفاده از تمام امکانات باید کرک شود. اگر کرکی هم برای این برنانه وجود دارد لطفا معرفی کنید؟؟؟؟

Dr Hannibal
16-01-2011, 12:47
اگه میشه یک سند باکس مجانی به غیر از کومودو معرفی کنید؟؟
من با sandboxie کار کردم اما برای استفاده از تمام امکانات باید کرک شود. اگر کرکی هم برای این برنانه وجود دارد لطفا معرفی کنید؟؟؟؟

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin18n
16-01-2011, 12:48
خیر نداره.

اگه میشه یک سند باکس مجانی یه غیر از کومودو معرفی کنید؟؟؟؟؟؟
برای استفاده از تمام امکانات sandboxie باید سریال بدیم .اگر میشه لینک دانلود این برنامه را با سریال بزارید

amin18n
16-01-2011, 12:57
اگه میشه چند سند باکس مجانی معرفی کنید؟؟؟؟؟؟

jolan57
08-04-2011, 17:20
سلام کمی در مورد banking mode توضیح میدین؟؟
یک فایروال چه کارهایی را در حالت بانکینگ مود برای بالا بردن امنیت انجام می دهد؟؟
و اینکه online armor premium تریال ریست ندارد؟؟

بله داره یا شاید هم تازه به قابلیت های نرم افزار اضافه شده,open safer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dusti55
13-04-2011, 09:40
به مناسبت انتشار جدیدترین نسخه نرم‌افزار آنلاین‌آرمور (نسخه ۵) برای محافظت سامانه/سیستم هنگام کار با اینترنت و دیگر موارد، در دسته نرم‌افزارهای فایروال/محافظت هنگام کار با/در شبکه است (FireWall).
به شخصه، نسخه ۳.۵ تا نسخه امروزش را بکاربردم. نرم‌افزار بسیار خوش‌کاریست. این نرم‌افزار در سال ۲۰۰۸ بهترین فایروال شناخته شده و همچنان جزو بهترین‌هاست.
شاید حدود ۱۰ نوع فایروال مختلف تا کنون استفاده کرده‌ام ولی هیچ‌کدام به اندازه این یکی نظرم را جلب نکرده! به نظرم نزدیک‌ترین رقیبش، کومودو است و نقطه برتری نسبت به کومودو گرافیک‌مانیتورینگ یا نمایش نموداری آن است! همچنین نمایش آی.پی‌ها، کشورها و.. طی بررسی‌هایی که کردم در میان فایروال‌های مشهور تنها دارنده این نوع مانیتورینگ/نظارت است!
این نرم‌افزار در ۳ گونه رایگان، پرمیوم (تضمینی) پولی و پلاس‌پلاس (افزونه‌دار) پولی عرضه می‌شود.
ویژگی‌های گونه رایگان آنلاین‌آرمور ۵:

Kernel Mode Security

حالت امن هسته.
Manual Updates
به‌روزرسانی دستی.
Web Shield
سپر/محافظ هنگام وبگردی.
Execution Protection
نگهبانی/نظارت هنگام اجرای نرم‌افزارها.
Termination Protection
قابلیت پایان‌دادن به محافظت/نگهبانی.
Limited Autostart Protection
محدودیت/محافظت در برابر (نرم‌افزار) خودآغاز.
Standard Mode Firewall
فایروال/شبکه‌کاربان استاندارد.
Keylogger Detection
تشخیص و محافظت/نگهبانی در برابر (بدافزار-جاسوس) کلیدخوان.
Tamper Protection
محافظت/نگهبانی در برابر اخاذی.
Script/Worm protection
محافظت/نگهبانی در برابر (بدافزار) اسکریپت و کرم‌.
Program Guard
پاسداری از برنامه(ها).

AMIR.KIK
22-12-2011, 21:25
Online Armor Premium

pedram_01
25-12-2011, 16:46
من نسخه اورجینال انلاین امور را خریداری کردم خیلی قدرتمنده و خیلی خیلی گیر میده حتا به برنامه کامپلیر هم گیر میده و باید alow بزنی نمیشه کاری کرد اتوماتیک همه رو alow بزنه و هی گیر نده ممنون میشم جواب بدید

AMIR.KIK
01-01-2012, 11:19
Online Armor Premium Firewall

pedram_01
07-01-2012, 23:46
سلام من فایرووال انلاین امور دارم میخواستم بپرسم ایا راهی داره اتوماتیک الو بزنه چون وقتی میخوام یک نرم افزار نصب کنم باید حد اقل 20 تا الو بزنم لطفا یکی کمکم کنههه

jadaa
07-01-2012, 23:54
سلام من فایرووال انلاین امور دارم میخواستم بپرسم ایا راهی داره اتوماتیک الو بزنه چون وقتی میخوام یک نرم افزار نصب کنم باید حد اقل 20 تا الو بزنم لطفا یکی کمکم کنههه
منم یه مدت این فایروال رو داشتم خیلی سوال میکنه حال آدم رو میگیره

pedram_01
08-01-2012, 00:11
یعنی هیچ راهی نیست ؟

Karkas20
08-01-2012, 08:25
منم یه مدت این فایروال رو داشتم خیلی سوال میکنه حال آدم رو میگیره

سوال که کومودو یا کسپر هم سوال میکنن

Karkas20
08-01-2012, 08:38

برای سوال نکردن میتونید با کیلک راست روی ایکن برنامه

program gaurd را دیزیبل بکنید تا از شما سوالی نکنه

pedram_01
08-01-2012, 21:48
اگه این کارو بکنم anti ky iogger هم غیر فعال میشه نمیخوام اون غیر فعال بشه

درسته کاسپر هم سوال میکنه اما این بیش از اندازه سوال میکنه

S0R3N4
09-01-2012, 15:38
من یه آفیس 2010 اومدم نص کنم....واااااااااای...بگم 600 تا Allow زدم شاید بازم کم گفتم !!!!!
آخر خسته شدم فایروال رو غیرفعال کردم!!!!این چه وضعشه؟؟راهی داره واسه این مشکل؟

AMIR.KIK
24-01-2012, 01:34
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

AMIR.KIK
28-02-2012, 15:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

arfnpm
08-03-2012, 22:23
درود
دوستان بعد از ترجمه آنتی-مالویر در مرحله ترجمه آنلاین آرمور به پارسی قرار دارم.
دوستانی که از آنلاین آرمور استفاده می کنند لطفا با من لینک شوند که بعد از ترجمه در کمترین زمان ممکن اشتباهات احتمالی را ویرایش کنیم.

با سپاس
آی دی: pars_persian_boy

xman681
15-03-2012, 20:08
من یه آفیس 2010 اومدم نص کنم....واااااااااای...بگم 600 تا Allow زدم شاید بازم کم گفتم !!!!!
آخر خسته شدم فایروال رو غیرفعال کردم!!!!این چه وضعشه؟؟راهی داره واسه این مشکل؟

سلام

روی آیکنش کلیک راست کن گزینه HIPS را غیر فعال کنید حل میشه

البته یکبار بیشتر اجازه نمیگیره

ولی خب گیر هاش زیاده

موفق باشید

xman681
22-04-2012, 13:18
سلام

دوستان مي تونند با خريد نسخه Emsisoft Internet Security به صورت مشترك از

Anti-Malware + Online Armor

استفاده كنيد

نسخه Online Armor 5.5
نسخه Anti-Malware 6

موفق باشيد

xman681
07-06-2012, 22:18
از این پس پاسخگویی مربوط به این تاپیک در

تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jolan57
10-07-2012, 17:35
دوستانی که علاقه مند هستند مطالبی در مورد HIPS مطالعه کنند میتونند مطلب زیر که در سایت امسیسافت منتشر شده رو بخونند

What is a HIPS? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amiralipm
05-12-2012, 15:27
کسی کد جدید نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر کسی داره برام بفرسته ممنون میشم