PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***مهم*** رمهای تقلبی Patriot موجود در بازار ایران

Hossein Adeli
12-08-2009, 02:26
سلام دوستان
رمهای Patriot به علت اینکه دارای قیمت مناسبی هستند تونستند فروش خوبی در بازار ایران داشته باشند
و همونطور که میدونید دوستان در این انجمن بیشتر رمهای Patriot رو برای خرید توصیه میکنند. چند روز پیش هم بنده یک پست دادم در مورد مقایسه رمهای 1 گیگ PSD21G8002H و PSD21G80064H که معروف به Blood Iron است که نشون میداد 15 درصد Blood Iron که دارای هیت سینک قرمز است از رم های آبی قویتره منبعش هم موجوده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بنده تو همون تاپیک هم گفتم که این رم Blood Iron PSD21G80064H خیلی مشکوک میزنه چون تو کل اینترنت محصولی با این نام نبود چه برسد به خود سایت پاتریوت و نیز اختلاف قدرت بین PSD21G80064H و PSD21G8002H خیلی زیاد بود.
به خاطر همین موضوع با خود شرکت PATRIOT MEMORY INC تماس گرفتم:

ایمیل اول من برای شرکت پاتریوت:

... چندین شرکت و فروشگاه ایرانی در یک سال اخیر اقدام به فروش رمهای PSD21G80064H با مشخصاتddr2 800MHz with Timing 5-5-5-12 & 1.9v کردند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد این رم در سایت کمپانی شما نیست به همین دلیل من فکر میکنم این محصول تقلبی است و برای آگاهی در این مورد با شما تماس گرفتم و ...
... و نیز در ایران دو نوع رم PSD21G8002H با هیتسینک آبی و قرمز موجود است. امکانش است تفاوت این دو نوع رم رو بفرمایید ...

در ضمن عکس های اون رمها رو هم فرستادم:

PSD21G80064H تقلبی (اصلا نخرید)

PSD21G8002H اصلی و از سری قدیمی (نخرید)

PSD21G8002H اصلی و از سری جدید (این رو میتونید بخرید!)

PSD21G8002H اصلی و از سری قدیمی (نخرید)

PSD21G8002H اصلی و از سری جدید (این رو میتونید بخرید!)

پاسخ اونا:

Dear Mr. Adel,

Thanks for interesting in Patriot product also provide these valuable info to us~

For your concern, Patriot never have such products like PSD21G80064H, also you may notice that label description and format are different than other two modules, we confirm this PSD21G80064H is totally counterfeit (fake) Patriot products! Please do not purchase this kind of product from any channel, as Patriot will not cover any warranty or services for such products~

Further more just wondering if you can provide more info for this fake module:

1. Where did you see this fake modules? Which company or store is selling this product?
2. Please help to provide more detail or clear picture for this module as we can not read the laser warranty label on the middle of this module~ Or please check what's the company name on this warranty label if you can~
3. Any more product like this or more info you have is always welcome~

Thanks again and please do not hesitated to contact me if you have further question!

Sincerely,
Roy Wang
PATRIOT MEMORY INC.-
Email Address and MSN: rwang@patriotmemory.com.tw
Mobile: +886-987-918-800 Tel: +886-2-8228-0333 ext: 115
Address: 8F-8, No. 716, Jhong Jheng Road, Chung Ho City, Taipei, Taiwan

ترجمه:

آقای عادل
تشکر بابت توجه شما به محصولات پاتریوت و تهیه کردن این اطلاعات با ارزش برای ما.
پاتریوت هرگز محصولی به نام PSD21G80064H نداشته و ممکنه شما آگاه باشید از اینکه اطلاعات و فرمت برچسب موجود بر روی این رم با دو مورد دیگر متفاوت است. ما کاملا تایید میکنیم که PSD21G80064H کاملا یک محصول تقلبی پاتریوت است! لطفا از این نوع رمها از هیچ مسیری(فروشنده) نخرید چون پاتریوت هیچ گارانتی و سرویسی برای این محصول ندارد.

ثانیا ما خوشحال خواهیم شد اگر اطلاعات بیشتری در مورد این رم برای ما تهیه کنید:
1- شما کجا این محصول را دیده اید و کدام فروشگاهها این محصول را می فروشند.
2- لطفا کمک کنید برای تهیه اطلاعات بیشتر و تصویر بهتر از این محصول چون ما نمیتوانید برچسب لیزری گارانتی موجود در وسط محصول را ببینیم یا خودتان ببینید نام شرکت گارانتی کننده این محصول چیست.
3- ما همیشه استقبال میکنیم در مورد اطلاعات ان چنینی در مورد چنین محصولاتی.

تشکر دوباره از شما و اگر سوال بیشتری دارید بپرسید.

Roy Wang
PATRIOT MEMORY INC.-

================================================== ==========

نتیجه:

همونطور که دیدید رمهای PSD21G80064H که به Blood Iron هم معروف هستند کاملا تقلبی هستند و شرکت پاتریوت چنین رمی تولید نکرده!
کاملا هم مشخصه که بار کد و فرمت لیبل موجود بر روی این رم با رمها کمپانی اصلی متفاوت است.
اما مثل اینکه اینقدر شوکه شده بودند که جواب سوال من در مورد رمهای آبی و قرمز PSD21G8002H رو ندادند.

دوستانی که این نوع رم پاتریوت رو خریدند میتوند یک عکس واضح از رم برای من بفرستند یا حداقل بگند رم گارانتی کدوم شرکت رو داره یعنی روی اون هولوگرام موجود رم چی نوشته؟
چون من این رم رو تو تبریز ندیدم و نه داشتم پس شما هم یه کمکی بکنید.

من یه ایمیل دیگه هم زدم منتظرم جوابش رو بدن تا اونم بگم اما فعلا دوستان دور رمهای پاتریوت نچرخن تا ببینیم چی میشه.

دوستان جواب ایمیل دوم هم اومد.

ایمیل دوم من:

... گفتم ما در بهترین انجمن ایران (P30world) همیشه به کاربران توصیه میکنیم از رمهای Patriot استفاده کنند چون price per performance خوبی در مقابل رمهای OCZ , GELL , ... دارند. اما در بازار ایران مدل PSD21G8002H دارای دو هیت سینک آبی و قرمز است به همین دلیل ما نمیدونیم کدوم بهتره و شاید یکیش تقلبی باشه و ... حالا شما میتونید در این مورد به ما توضیح بدین؟ ...

سپس گفتم اگه خودتون یک سرچ ساده برای PSD21G80064H تو گوگل انجام بدین خواهید دید که فقط دو نتیجه داره که هر دوش هم مال شرکت farayandmea است.(توجه: درست بعد از 12 ساعت پاتریوت در آمریکا با نمایندگی اون شرکت در امارات تماس گرفت و این صفحه از سایت نمایندگی برداشته شد حتی هم زمان یکی از نتایج از روی گوگل حذف شد!)
بهش گفتم که اسم farayandmea رو اونجا میبینید؟ ایا این شرکت رو میشناسید؟ یا نه؟!!!
اگه نمیشناسید بهتره یه سر به سایت خودتون بزنید:

بله شرکت farayandmea نمایندگی شما در خاورمیانه و امارات است. به خاطر همین من اطمینان دارم همین شرکت این رمهای تقلبی رو وارده بازار ایران کرده ...

بهشون گفتم میخواین چند تا بنچمارک جالب و خنده دار در مورد این رم بهتون نشون بدم!
آدرس مقاله همون hotoverclock رو دادم و گفتم این مقاله در تاریخ 13/09/2008 نوشته شده یعنی این رم تقلبی حداقل یکساله وارد بازار شده و ...

بعد بهشون گفتم حالا فکر میکنم بدونید با این شرکت عربی باید چی کار کنید و ... بعد از اینکه از این شرکت عربی شکایت کردین حتما یه فکری به حال رمهای تقلبی موجود در بازار ایران بکنید چون اینا با این کارشون باعث میشن نام پاتریوت به گند کشیده بشه!!! اگه این رمهاتون رو از بازار جمع نکنید ما مجبور میشیم از این به بعد رمهای پاتریوت رو برای خرید به کاربران توصیه نکنیم! (چون اول نامه بهشون گفته بودم ما تو P30world که بزرگترین انجمن ایران است همیشه از رمهای شما تعریف میکردیم پس اگه این کار رو نکنید قسمت بزرگی از بازار ایران رو از دست خواهید داد چون دیده بودم سر پاورهای تقلبی سیلورستون چی اومده LOL )
و ...

جواب اونا به ایمیل دوم:

Dear Mr. Adel,

Thanks again for valuable info and support for Patriot!

For your questions, please check my reply as following in GREEN color:

...
Patriot make both BLUE and RED heat sink for PSD21G8002H, and RED heat sink modules only special made for IR market since 2007, so both color are possible to find in your market~
...
We NEVER made any module with part number: PSD21G80064H, this is sure the FAKE module, and I already check with Farayand for this issue, and will keep you updated soon~
...
Patriot will sure find out what happen and do the necessary action for this matter!
...
Please do not hesitated to check with me or Patriot web-site if you are not sure if the product are original~

Also I will take picture ASAP to sure you the original Patriot modules with varies heat sink, please wait for me~
...
Thanks so much again and will talk to you again soon~

BR
Roy Wang

ترجمه:
...
پاترویت هم رم PSD21G8002H با هیت سینک آبی تولید میکنه هم و هم قرمز. ولی رنگ قرمز مخصوصا برای بازار فروش ایران در سال 2007 تولید شده (یعنی تو هیچ کشور دیگه ای نیست). پس ممکنه هر دو رنگ در بازار شما موجود باشه.
...
شرکت پاتریوت آمریکا هرگز مدلی با مشخصات PSD21G80064H نساخته. این مدل حتما تقلبی است و من قبلا سایت نمایندگیمون در امارات رو چک کردم و بزودی اطلاعات جدید به شما خواهم داد.
...
پاتریوت حتما بررسی خواهد کرد که چه اتفاقی افتاده و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
...
اگر اطمینان ندارید که جنس اصلی میخرید حتما یا با من تماس بگیرید و یا تو خود سایت پاتریوت صحت اون جنس رو چک کنید
...
همچنین من الان یک عکس از محصولات اصلی با هیت سینک مختلف میگیرم و براتون میفرستم.
...
تشکر دوباره و بزودی دوباره با شما تماس خواهم گرفت.

تماس دوباره اونا:

Dear Mr. Adel,

Attached you will find original Patriot module for your information, you can also check following info when you want to identify if the modules is fake or original:

1. we now use new BLUE/ RED heat sink, which we use large "P" logo on the left side and no more white ink print of "PATRIOT" name~
2. we also have special edition of USA flag heat sink (the middle blue one), and you can still find white ink print of "PATRIOT" name on the right side of the heat sink if it's not cover by our warranty label~
3. we never show full CL timing on our PSD series like CL5-5-5-12, we only show 2GB (Capacity)/ PC2-6400 (Speed)/ CL5 (first CL timing), and bar code are for our internal use only (not serial number), also we do not show "MADE in USA" on the label!

So I hope all these info will help you to find original Patriot module, please do not hesitated to contact me if you have further question~

Thanks again~

Sincerely,
Roy Wang
PATRIOT MEMORY INC.-

ترجمه:

آقای عادل

عکس رمهای اصلی رو براتون ارسال کردم تا بتونیم رمهای اصلی رو تشخیص بدین برای اطلاع بیشتر شما, میتونید اطلاعات زیر رو موقعی که میخواهید رم رو بخرید چک تا بدونید رم اصلی است یا تقلبی:

1- شرکت پاتریوت الان در سری های جدید از هیت سینک جدید قرمز و آبی استفاده میکنه که در قسمت چپ رم با علامت P بزرگ مشخص است و دیگه نام PATRIOT با رنگ سفید بر روی رم چاپ نمیشه.
2- ما همچنین یک سری مخصوص داریم که با پرچم آمریکا روی سینک آبی مشخص است و در قسمت راست باز همون نام PATRIOT چاپ شده اما اگه به وسیله لیبل گارانتی گرفته نشده باشه.
3- ما هرگز زمان تاخیر رم رو روی سری PSD مثل CL5-5-5-12 کامل نمی نویسم. و فقط میزان ظرفیت (2GB) و سرعت (PC2-6400) و CL5 رو که اولین زمان تاخیر است و بارکد (که فقط برای استفاده خودشون است یعنی شماره سریال نیست) رو می نویسیم و "MADE in USA" رو روی رم نمی نویسیم!

امیدوارم که این تمام این اطلاعات برای تشخیص رمهای اصلی پاتریوت به شما کمک کنه. لطفا مردد نباشید و با من تماس بگیرید اگه سوالی دارید.

تشکر دوباره.

Sincerely,
Roy Wang
PATRIOT MEMORY INC.-

این هم اون عکسی که خودش از رمهای اصلی گرفت و فرستاد:
رم وسطی که تو ایران نیست.
پس به غیر از رمهای بالایی هیچ رم پاتریوت دیگه نگیرید یا حداقل مطمعن بشید که اصل است یا نه.

پیشنهاد مهم: متقلب ها و جعل کننده ها رو از طریق شرکت اصلی پیگیری کنید!
هیچ کاری نداره! فقط یک ای میل! اگر جنسی که گرفتید ریمارک و تقلبی است یک ای میل به شرکت اصلی بزنید و نام مغازه یا شرکت پخش کننده رو براشون بنویسید. اگر هم عکس بود که چه بهتر!

با سلام. :)
لطفا این داستان رو همه ، خصوصا دوستان اهل خرید قطعات کامپیوتری کامل بخونید. مطالب جالبی توشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر هم براتون طولانیه و حوصله ندارید، قسمتی تحت عنوان خلاصه مطلب در پایین همین پست اول نوشتم، حداقل اون رو بخونید که اصل قضیه دستتون بیاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماجرا مال اواسط ماه تیره که من کامپیوتر جدیدم رو خریدم.
برای قطعات پرمصرفم احتیاج به یه پاور درست و حسابی داشتم و به دلیل دیر شدن و تعطیلی بازار، عجله ای تصمیم گرفتم پاور Silverstone 580W با مدل SST-ST580 بخرم، چون می دونستم سیلوراستون مارک معروف و معتبریه.
قطعات دیگه و پاور رو گرفتم و آوردم خونه.
قبل از این که قطعات رو تست کنم، با توجه به این که از پاور مطمئن نبودم یه سرچ اینترنتی زدم، و یه تاپیک هم توی انجمن P30World باز کردم و پرسیدم که آیا پاور فوق برای قطعات من مناسبه یا نه؟ مدیر محترم اونجا (Stream) سریعا پستم رو جواب دادند و نوشتند که همچین پاوری وجود نداره و این مدل جعلی و ریمارک است و شرکت پخش کننده یه پاور ضعیف رو برداشته و برچسب هاش رو عوض کرده و به این اسم داده بیرون!
من که به شدت جا خورده بودم تصمیم گرفتم E-mail بزنم و موضوع رو از خود شرکت سیلوراستون استعلام کنم. صفحه Contact Us رو در سایت سیلوراستون باز کردم و دو آدرس مربوط به واحد فروش کشور آمریکا و کشور تایوان رو پیدا کردم.
ای میل اول خودم رو با این موضوع برای این دو واحد فروش فرستادم:

ای میل اول من:

به طور خلاصه پرسیده بودم که یک شرکتی به اسم تک دیتا داره توی ایران یه همچین جنسی رو به اسم پاور سیلور استون مدل SST-ST580 می فروشه، آیا شما همچین مدلی دارید؟

واحد فروش کشور آمریکا چند ساعت بعد به میل من جواب داد:

Hi,

we don't carry such model number in USA, but let me forward your email to my co-worker in Taiwan and they should know better he will get back to you soon

Thank you
ترجمه: ما که همچین مدلی توی آمریکا نداریم، اما اجازه بدید ای میل شما رو برای همکارم توی تایوان هم بفرستم، ایشون بهتر می دونند. به زودی جواب ای میلتون رو می دهند.

پاسخ اصلی سیلوراستون به ای میل اول من:
واحد فروش تایوان هم فردا صبحش به من جواب داد و نوشته بودند که:

Hi Mahmood,
Thank you for your information. yes, Silverstone does not have this kind of range as 580w.
but, Mahmood, we are also curious about this issue, is available to have your favor for this issue,
we would like know what is going on there? is available to ask you for taking more pictures for these stories which you are able to buy 580w.
i have to get more evidence.
thank you very much Mahmoon.
your response and help will he high appreciated.
Regards,
Fransiskus

خلاصه ترجمه:
از اطلاعات تون ممنونیم. ما اصلا همچین کالایی تولید نمی کنیم. اما در ضمن ما در مورد این موضوع کنجکاو هستیم. میشه شما یه مقداری بیشتر توضیح بدید توی ایران چه خبره؟ اگر ممکنه چند تا عکس هم بگیرید و برای ما بفرستید.

من در جواب گفتم که عکس ها رو می فرستم و بعد یه ای میل دیگه هم اومد:

پاسخ دوم سیلوراستون برای من:

thank you for your prompt response.
Silverstone does not have 480w and 580w these range for PSU 100% sure.
please noted this.
and pls kindly send me more pictures about the stories which selling these range psu. I have to see their store banner.
your prompt response will be highly appreicated.
thank you for your efforts, you help us a lot.
Fransiskus

خلاصه ترجمه:
ممنون از همکاری شما. با اطمینان 100% می گیم که همچین پاوری وجود نداره. اگر ممکنه لطف کنید و از تابلوی مغازه هایی که همچین پاوری می فروشند عکس بگیرید و برای ما بفرستید.

من رفتم بازار و پاور رو پس دادم. فروشنده از من خواست که ای میل های سیلوراستون رو نشونش بدم و بعد از دیدن اونها در حالی که به شدت ناراحت بود زنگ زد به تک دیتا! مسوول محترم تک دیتا فرمودند که این پاور توی کشورهای دیگه دنیا نیست و سیلوراستون به سفارش خود ما همچین پاوری تولید کرده! فروشنده هم با عصبانیت گفت که همه پاورها تون رو پس می فرستم (راست و دروغ برخورد فروشنده با خودش).

برگشتم خونه و دیدم یک ای میل دیگه هم اومده:

ای میل سوم سیلوراستون برای من:

Hi Mahmoon,
these are what i have on hand,
is it available to take some pictures about their stories?
thank you very much.
Fransiskus

خلاصه: چند تا عکس از مغازه های کامپیوتر تهران توی این ای میل بود که توی ویترین شون این پاور جعلی رو گذاشته بود! توی متن نوشته: این عکس ها رو ما تهیه کردیم! آیا براتون ممکنه چند تا عکس از مغازه ها هم شما بفرستید؟

ای میل و پاسخ من برای سیلوراستون:

Hello.
Here's the pictures, as promised. Sorry about the delay.
Please note that between the pictures, some show the PSU itself, and also two of them show the psu's package, the warranty card, and the shopping's bill of about 78 USD for a fake product!
Your pictures were exactly showing the same product I bought
You asked me to get some pictures from the retailer's banner too, but sorrily I got your mail after I got back from the computer market. But 2 of the pictures show techdata's warranty card which, I believe, is equally good.
Also, this is their homepage and contact us page
...

خلاصه: چند عکس از پاور و بسته اش و کارت گارانتی شرکت تک دیتا گرفتم و فرستادم. آدرس، عکس کارت گارانتی، تلفن و سایت اینترنتی تک دیتا رو بهشون دادم و عکس های خودشون رو هم تایید کردم که مال همون پاور جعلی است.

پاسخ آخر سیلوراستون:

Hi Mahmood,
thank you very much,bro...
i will try to track it...and see what is going on?
thank you again.
Regards,
Fransiskus.

خلاصه ترجمه: با تشکر، ما موضوع رو پیگیری می کنیم و تحقیق می کنیم که اونجا چه خبره؟

این که در آخر چی شد و سیلوراستون با شرکت متقلب تک دیتا چی کار کرد رو نمی دونم، ولی چند روز بعد من از کنار مرکز کامپیوتر ایران رد می شدم. رفتم تو نگاه کردم دیدم مغازه هایی که سیلوراستون می فروختند و تا همین چند روز قبل ویترینشون پر از این پاورها بود، یک دونه هم از پاورهای تقلبی 580 توی ویترینشون نیست، و همه اش از بازار جمع شده!
از یکی از آشنا ها پرسیدم، گفت که تو این جور موارد ممکنه شرکت خارجی، وکیل ایرانی بگیره و یه حال حسابی به شرکت ایرانی بده.
به هر حال...

پیشنهاد مهم: متقلب ها و جعل کننده ها رو از طریق شرکت اصلی پیگیری کنید!
هیچ کاری نداره! فقط یک ای میل! اگر جنسی که گرفتید ریمارک و تقلبی است یک ای میل به شرکت اصلی بزنید و نام مغازه یا شرکت پخش کننده رو براشون بنویسید. اگر هم عکس بود که چه بهتر!

هیچ وقت یادم نمیره که مادربرد گیگابایت تقلبی که چند سال قبل با گارانتی ایرج پیشوا (!!) گرفتم چقدر منو اذیت کرد! اون هم توی دوران دانشجویی که واقعا 70 تومن پول مادربرد کلی پول بود! یادش به خیر، برای گیگا بایت ای میل زده بودم، چقدر هم از مشکلات مادربرد تعجب کرده بودند! ای کاش اون موقع این راه رو می دونستم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه مطلب:
ای میل های رد و بدل شده من با سایت سیلوراستون و معرفی پاور جعلی و شرکت جعل کننده پاورهای اون ها در ایران (Techdata - که در ظاهر یه شرکت نمایندگی و گارانتی معتبر ایرانی تشریف داشتند!)، باعث شد پاورهای جعلی سیلوراستون در عرض چند روز از بازار ایران جمع بشند.
پیشنهاد می کنم دوستان اگر با کالای ریمارک و جعلی در بازار مواجه شدند که جنس یک شرکت بزرگ و گردن کلفت رو جعل کرده بودند حتما از طریق نامه نگاری از طریق E-Mail به شرکت اصلی قضیه رو پیگیری کنند. کار آسونی است و از طریق صفحه Contact Us در سایت هر شرکت بزرگ جهانی قابل انجام است.

این تاپیک رو توی چند انجمن می زنم تا حسابی دیده بشه و اگر یه روز کلاه سر هر کی رفت امتحانش کنه.
ممنون از حوصله همتون.
فعلا.

خوب مدتیه فروشگاههای اینترنتی مد شده، توو این لحظه کاری به کار اینکه اینیکی فروشگاه چطور کار می کنه ندارم، اینکه جنس رو که سفارش دادین می فرسته یا نه و ... بحث ای تاپیک من نیست چون ازشون خریدی نکردم که بتونم بگم بدن یا خوب توو این زمینه
موضوعی که هست اینه که مدتیه بی حوصله شدم، با وجودی که توو بعضی فروشگاههای تهران، شاید حتی تا 200-300 تومن هم بعضی لپ تاپ ها رو بشه زیر قیمت عرف خرید، اما این موضوع اونقدر برام ارزش نداشت که بخوام پاشم برم بگردم بگیرم، خصوصا اینکه چیزی که می خواستم بخرم خودش به حد کافی ارزون هست.
اواخر اسفند بود، فقط محض اینکه لپ تاپ اصلیم سنگینه و توو بعضی جاها صرفا بودن یک وسیله در حدی که نیاز های اولیه رو برآورده کنه، کافبه، این بود که می خواستم یکی از نت بوک ها رو عجله ای بخرم. توو شهری که هستم 2-3 تا مغازه رو گشتم، فقط اسپایر وان اولیه بود، همه اینها که اینجا بودم کارت گرافیک GMA950 داشتن، اما توو اینترنت وقتی سایت دیجیکالا رفته بودم، توو مشخصات اسپایر وانی که می فروختن، عبارت X3100 رو برای VGA می دیدم.
توو بنچمارکهایی که دیده بودم، چیزی سوای تفاوت نسخه DirectX ، چیزی حدود 5 برابر هم توو سرعت تفاوت نشون داده شده بود. به خاطر همین جای اینکه از بازار اینجا بگیرم، زنگ زدم دیجیکالا ، 100-150 تومن قیمت زیادتر توو این سایت هم این برداشت که ممکنه اینها با اونی که توو بازار دیدم تفاوت کنن رو برام داشت !
به مسئول فروش موضوع رو توضیح دادم که اینجا هر چی گشتم GMA950 هست، شما زدین X3100 ، من فقط سر این هست که دارم اینهمه اضافه قیمت و خرید اینترنتی غیر مطمئن ( از این نظر که طرف مقابل رو نمیبینم و پول رو می دم ! وگر نه تاکید می کنم هنوز نمی دونم این سایت میزان اطمینانش چقدره، دیگه هم برام فرقی نمی کنه ) رو تجربه می کنم، حالا اگر خریدم و این گذینه رو هم نداشت چی !!؟ فقط یک جمله گت که ما به شرط می دیم ! منتهی این که این شرط چطور می خواد اجرا بشه رو نگفت. خوشبختانه اون فردای اون روز سرم شلوغ بود و پرداخت رو انجام ندادم. فرداش که رفتم دیدم توو تمام مشخصات، عبارت GMA950 رو نوشتن و اصلاح کردن !

بیخیال خرید اینترنتی شدم و به عید رسیده بودیم، کلا توو خرید سست شدم. چند وقت پیش مجدد اجساس سنگینی این لپ تاپم، باعث شد باز حوص خرید اینها رو بکنم. این بود که توو جستجوم مجدد دیجیکالا رو نگاه کردم . لپ تاپی به اسم ASUS n10j گذاشته بود و نوشته بود که توو 10.1 اینچ، رزولوشن 1280*800 داره ! مودمش سر خود و کلی مشخصات جداب دیگهو خوب وقتی مشتری این مشخصات رو میبینه،روی تصمیم خریدش اثر می زاره.
تمام اینترنت رو شخم زدم ! هر جا که بود ! هیچ جایی n10jی با این مشخصات ندیدم ! زنگ زدم پشتیبانی، موضوع قبل از عید رو توضیح دادم و این یکی رو هم گفتم، گفت اگر بشه نیم ساعت بعد زنگ بزنین چیزی که میگین رو چک کنم. بعد از نیم ساعت گفتن شما درست میگین، گفتم خوب حالا لااقل اسپایر وان 10اینچی که گذاشتین مشخصاتش درسته ؟ گفتن دیگه اره، اون کاملا درسته ! برای n10j عبارت تمام شد رو زدن !

وارد مشخصات اسپایر وان 10 اینچی شدم
نوشته
رزولوشن 1024*640 ! و باز هم X3100 !
اینبار به فروم دیجیکالا رفتم و پستی زدم با متن زیر
فکر نمی کنم محترمانه تر از این میشد موضوع رو رسوند !
اینکه وقتی می خوام جنسی بخرم، از روی مشخصاتی که نوشتین می خرم ! چرا اینها رو بدون کارشناسی می نویسن تا خریدار سر در گم بشه ! وقتی می رم میبینم لپ تاپ 10 اینچی ای نوشتین مودم داره، رزولونش 1280*800 داره ! کیف اریجینال ایسوس داره ( که معلوم شد از این چرمی های معمولی که روی همه اسپایر وان ها هم هست رو نوشتن ! ) ... خوب اینهمه گذینه دیگه که دم دست هست رو کنار می زارم

فرداش رفتم ببینم جواب جی دادن، دیدم لینک فرومشون باز نمی شه !
چند روزی سعی می کردم اما انگار انجمن رو جمع کرده بودن !!!!!!!!!!!!!! دیروز آدرس سایتم رو توو گوگل گشتم ، این لینک رو دیدم
متوجه شدم آدرس فرومشون رو جای حروف کوچیک به بزرگ عوض کردن، این هست که نمی رفته. تا وارد شدم دیدم می گه پ.خ دارین ! چک کردم دیدم اون پیغام دریافت اخطار کارت قرمز هست برای پست اسپم (عکس قبلی )

قضاوت رو به عهده دوستان می گذارم

Persian_Gun's
12-08-2009, 13:05
سلام...
حسین عادلی جان،تاپیک رو ندیده بودم وگر نه خودم حتما" عکس میذاشتم...
اینم از عکس:

ولی حسین جان بدجوری حالمو گرفتی:13:
یه سوال پس من چرا با این رم ها که 2 تا هم دارم چرا تا حالا باهاشون به مشکل نخوردم؟!!

Persian_Gun's
12-08-2009, 13:06
راستی یادم رفت بگم رو هولوگرام نوشته ST...

Ultra_Black
12-08-2009, 13:24
سلام...
اینم از عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 800x600 و حجم آن 46 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال پس من چرا با این رم ها که 2 تا هم دارم چرا تا حالا باهاشون به مشکل نخوردم؟!!

دوست من برای شما اصل هست
برا شما PSD21G8002H هست که تو سایتش هم موجوده
تقلبی PSD21G800642H هست
جای نگرانی نیست!

Persian_Gun's
12-08-2009, 13:58
مگه نگتن که اصلا" پاتریوت قرمز نداره!؟

Hossein Adeli
12-08-2009, 14:05
سلام...
شرکت گفته مدل PSD21G80064H تقلبی است و فعلا حرفی راجب PSD21G8002H نزده چون این مدل در سایت دارای هیت سینک آبی است اما مال شما قرمز است. این سوال رو از اونا کردم شاید جوابش رو امروز بدن. فعلا لازم نیست نگران باشی.
بابت عکس هم ممنون.

دوستانی که PSD21G80064H رو دارند حتما یک عکس اینجا قرار بدن.
درست مثل این ولی با کیفیت بالاتر

من متوجه می شم ، یعنی مدل های ریمارک از مدل های مرجع کارایی بالاتری دارند؟!
کی میدونه شاید این سایت hotoverclock.com دستش با اونا تو یه کاسه است! این بنچمارک هم این سایت تو ایران انجام داده پس نمیشه بهش اعتماد کرد
راستی خود نمایندگی اصلی پاتریوت در دبی هم این مدل تقلبی رو در سایتشوت گذاشتن اما خود کارخونه پاتریوت از این کار این عربهای مارمولک خبر نداشتن!
من اینا رو لو دادم تا دیگه از این غلطها نکنند شاید اینم مثل پاورهای سیلورستون بشه و کلا از بازار جمعش کنند حالا ببینیم چی میشه :دی

راستی حتما ماجرای اون پاورهای تقلبی رو که در پست یک است بخونید!

Hossein Adeli
12-08-2009, 15:40
این پست با پست یک ادغام شد!

Persian_Gun's
12-08-2009, 16:02
پس با این حساب واسه من اصل هست دیگه؟!

Hossein Adeli
12-08-2009, 16:04
بله 100% اصل است(همون سومی است)
گارانتیش ST است؟ آدرس سایتی ازش نداری؟

Persian_Gun's
12-08-2009, 16:19
رو هولوگرامش نوشته ST...
شرمنده آدرسی ازش ندام!!
راستی این قرمزه که من دارمش از اون دو تای دیگه بهتره؟

Ultra_Black
12-08-2009, 16:34
احتمالا هیچ فرقی با هم دیگه ندارند!

Hossein Adeli
12-08-2009, 16:59
رو هولوگرامش نوشته ST...
شرمنده آدرسی ازش ندام!!

اگه ایمیل دوم از طرف پاتریوت رو میخوندین میدید که گفتن رمهای آبی و قرمز هیچ تفاوتی با هم ندارند و فقط قرمزها مخصوص ایران ساخته شده و آبی در کل جهان موجوده.
یعنی اینی که تو بازار و انجمنها مد شده که میگن قرمز ها قوی تر هستند کاملا اشتباه است
از آقای arbabe.sayeha هم میخوام این مقاله رو که در پستهای 2 3 4 قرار دادند بردارند چون این مقاله از ریشه غلط است همونطور که من پست خودم رو در این مورد پاک کردم.

max_3d
12-08-2009, 17:16
درود
در شیراز اصلا این مدل رم فروخته نمیشه در هیج جای شیراز حتی کامپیوتر مرکزی که عرضه کننده عمده قطعات کامپیوتری هست حالا هم قیمتشو میخواستم هم اینکه این مارک از مارک GELLبهتره؟با تشکر

Hossein Adeli
12-08-2009, 18:23
درود
در شیراز اصلا این مدل رم فروخته نمیشه در هیج جای شیراز حتی کامپیوتر مرکزی که عرضه کننده عمده قطعات کامپیوتری هست حالا هم قیمتشو میخواستم هم اینکه این مارک از مارک GELLبهتره؟با تشکر

شما کدوم مارک رو میگید؟
PSD21G80064H - 1GB
یا
PSD21G80002H - 1GB

sourena
12-08-2009, 18:58
واقعا اطلاعات خوبی گرفتم....ممنون از دوستان عزیز...
امیدوارم اینجور تاپیکها ادامه پیدا کنه!

Hossein Adeli
12-08-2009, 19:18
بچه های ماجرا هنوز ادامه داره ها ...
مثل اینکه یک از شرکتهای بزرگ گارنتی (اسمش رو نمیتونم اینجا بگم) کننده این قطعه در ایران دستش با این مارمولک خورهای عربی که جنس تقلبی به مردم میندازند تو یه کاسه است.
فعلا یک ایمیل بلند بالا نوشتم برای پاتریوت در مورد این شرکت تا ببینم چی میگن.
حالا فقط یکی باید باشه بره وزارت بازرگانی تا حال این شرکت رو بگیره (شندیم رسیدگی میکنند)

sourena
12-08-2009, 19:22
شندیم رسیدگی میکنند

نه بابا....ازین خبرا نیست!!
به نظرت تو این اوضاع و احوال کسی دنباله شکایت از یه شرکت وارد کننده رم تقلبی به بازاره؟؟؟

Hossein Adeli
12-08-2009, 19:41
نه بابا....ازین خبرا نیست!!
به نظرت تو این اوضاع و احوال کسی دنباله شکایت از یه شرکت وارد کننده رم تقلبی به بازاره؟؟؟

شرکت سیلورستون که پاور تولید میکنه از نمایندگی خودش در داخل ایران به دلیل فروش پاورهای تقلبی شکایت کرد(البته از طریق بین المللی نه وزارت بازرگانی!) یه مدت بعد همون پاورها رو از بازار جمع کردند!
از یکی از بچه ها هم شنیدم اگه بری شکایت کنی که جنس تقلبی می فروشند وزارت رسیدگی میکنه! :46:

-----------------------------------------------------------------------------------

بعد از 12 ساعت که آدرس سایت نمایندگیشون رو دادم سری اونا اومدن این مدل رو کلا از سایتشون حذف کردن!

میتونید خودتون صفحه قبلی رو در کش گوگل ببینید:

اینم صفحه جدید بعد از برداشتن کامل اون مدل:

max_3d
12-08-2009, 21:49
شما کدوم مارک رو میگید؟
PSD21G80064H - 1GB
یا
PSD21G80002H - 1GB
عادل جون هر دو رو قیمیت بدید راستی قیمت 2 گیگ رو لطف کنید:40:

Hossein Adeli
12-08-2009, 22:20
عادل جون هر دو رو قیمیت بدید راستی قیمت 2 گیگ رو لطف کنید:40:
PSD21G80064H - 1GB
یا
PSD21G80002H - 1GB

پست اول رو یکبار دیگه بخونید!
اونجا گفته شد PSD21G80064H تقلبی است و فقط PSD21G80002H رو بخرید اون هم فقط از سری جدید.

PSD21G80002H-1GB-B800-DDR2 = 14
PSD22G80002H-2GB-B800-DDR2 = 24

masoudtr
12-08-2009, 22:48
واقعا که با این که اون سر دنیا هستند در جواب دهی به مشتری وقفه نمیندازن
حالا اینجا حضوری کلاه سرت میگذارن بعدهم جوابتو نمیدون داغونت میکنن
دستت درد نکنه عادل خان همه خبرهات نامبر وانه

Kianoosh
13-08-2009, 01:20
از آقای arbabe.sayeha هم میخوام این مقاله رو که در پستهای 2 3 4 قرار دادند بردارند چون این مقاله از ریشه غلط است همونطور که من پست خودم رو در این مورد پاک کردم.

بچه های ماجرا هنوز ادامه داره ها ...
مثل اینکه یک از شرکتهای بزرگ گارنتی (اسمش رو نمیتونم اینجا بگم) کننده این قطعه در ایران دستش با این مارمولک خورهای عربی که جنس تقلبی به مردم میندازند تو یه کاسه است.
فعلا یک ایمیل بلند بالا نوشتم برای پاتریوت در مورد این شرکت تا ببینم چی میگن.
حالا فقط یکی باید باشه بره وزارت بازرگانی تا حال این شرکت رو بگیره (شندیم رسیدگی میکنند)

کیانوش هستم.

جدا جای تاسف هست برای افرادی که دست به چنین کارهایی میزنن و وقتی که اسامیشون عنوان میشه و یا اسم شرکتشون اورده میشه ...
من نمی دونم چند نفر پست منو خوندن!؟ و اگه پستم مقالش اشتباه بود بزارید ببینن که چه کسانی اشتباه!می نویسند و چرا و از کدوم شرکت و با چه القابی و چرا سایر مشخصات این سری و یه سری توضیحات دیگه ... پاک شد!؟

خوبه که من به اون شرکت هیچ اشاره مستقیمی نکردم و فقط لینک و نویسنده و ... عنوان کردم که بعضی ها بدونن چه خبره !!!اما در اولین فرصت پستم پاک شد حالا عیبی که نداره یه سری چیزا روشن میشه چه خوب بود که اون قسمت توضیحات و مشخصات و .. رو پاک نمیکردید

بله!!

حسین جان منظورم با شما نبود بیشتر...

بابت اطلاع رسانی و پیگیری ممنون . موفق باشی...

sezar & sanaz
13-08-2009, 07:04
[QUOTE=Hossein Adeli;4076415]سلام دوستان
رمهای Patriot به علت اینکه دارای قیمت مناسبی هستند تونستند فروش خوبی در بازار ایران داشته باشند
و همونطور که میدونید دوستان در این انجمن بیشتر رمهای Patriot رو برای خرید توصیه میکنند. چند روز پیش هم بنده یک پست دادم در مورد مقایسه رمهای 1 گیگ PSD21G8002H و PSD21G80064H که معروف به Blood Iron است که نشون میداد 15 درصد Blood Iron که دارای هیت سینک قرمز است از رم های آبی قویتره منبعش هم موجوده:

بنده تو همون تاپیک هم گفتم که این رم Blood Iron PSD21G80064H خیلی مشکوک میزنه چون تو کل اینترنت محصولی با این نام نبود چه برسد به خود سایت پاتریوت و نیز اختلاف قدرت بین PSD21G80064H و PSD21G8002H خیلی زیاد بود.
به خاطر همین موضوع با خود شرکت PATRIOT MEMORY INC تماس گرفتم:

ایمیل اول من برای شرکت پاتریوت:

... چندین شرکت و فروشگاه ایرانی در یک سال اخیر اقدام به فروش رمهای PSD21G80064H با مشخصاتddr2 800MHz with Timing 5-5-5-12 & 1.9v کردند
در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد این رم در سایت کمپانی شما نیست به همین دلیل من فکر میکنم این محصول تقلبی است و برای آگاهی در این مورد با شما تماس گرفتم و ...
... و نیز در ایران دو نوع رم PSD21G8002H با هیتسینک آبی و قرمز موجود است. امکانش است تفاوت این دو نوع رم رو بفرمایید ...

چرا در مورد رمهای مشکی سوال نکردی من 2 تاش رو خریدم هر کاری کردم 800 می امد بالا در صورتی که روش زده 1066 مجبور شدم برم پسش بدم و کینگ مکس گرفتم خیلی هم راضی هستم مادر بوردم p5ql pro

Hossein Adeli
13-08-2009, 08:09
کیانوش هستم.
جدا جای تاسف هست برای افرادی که دست به چنین کارهایی میزنن و وقتی که اسامیشون عنوان میشه و یا اسم شرکتشون اورده میشه ...
من نمی دونم چند نفر پست منو خوندن!؟ و اگه پستم مقالش اشتباه بود بزارید ببینن که چه کسانی اشتباه!می نویسند و چرا و از کدوم شرکت و با چه القابی و چرا سایر مشخصات این سری و یه سری توضیحات دیگه ... پاک شد!؟
خوبه که من به اون شرکت هیچ اشاره مستقیمی نکردم و فقط لینک و نویسنده و ... عنوان کردم که بعضی ها بدونن چه خبره !!!اما در اولین فرصت پستم پاک شد حالا عیبی که نداره یه سری چیزا روشن میشه چه خوب بود که اون قسمت توضیحات و مشخصات و .. رو پاک نمیکردید
بله!!
حسین جان منظورم با شما نبود بیشتر...
بابت اطلاع رسانی و پیگیری ممنون . موفق باشی...
بنده دیدم شما همون مقاله رو اینجا کپی کردید نمیدونستم خودتون هم توش توضیحاتی داده بودین
امیدوارم ناراحت نشده باشید به هر حال شرمنده :10:
اگه هم این جوری عمل کنند و دنبال این جور کارا برن دیگه هیچ جنس تقلبی تو بازارپیدا نخواهد شد اما متاسفانه فکر میکنن این استکبار جهانی! هم مثل شرکتهای داخلی هستند که به کار مردم رسیدگی نکنند

چرا در مورد رمهای مشکی سوال نکردی من 2 تاش رو خریدم هر کاری کردم 800 می امد بالا در صورتی که روش زده 1066 مجبور شدم برم پسش بدم و کینگ مکس گرفتم خیلی هم راضی هستم مادر بوردم p5ql pro
شما مدل دقیق اون رم های سیاه رو به همراه عکسش بده پدر اون رو هم در میاریم! :31:

Hossein Adeli
13-08-2009, 08:44
شرکت پاتریوت در ایمیل جدید گفته:
Farayand UAE
Meraat UAE یا همون ST نمایندگی های اصلی این شرکت هستند.
Imantech UAE هم قبلا بوده و از JUN 2009 دیگه نمایندگیش نیست.ISTA هم که زیر شاخه Imantech بود.

MaFia_King
13-08-2009, 23:37
سلام

اين رم هاي Patriot با هیتسینک آبی بهتره يا قرمز؟كدام يكي رو بخريم؟
چه تفاوتي با هم دارن؟

ممنون

Hossein Adeli
14-08-2009, 09:55
سلام

اين رم هاي Patriot با هیتسینک آبی بهتره يا قرمز؟كدام يكي رو بخريم؟
چه تفاوتي با هم دارن؟

ممنون

همون طور که تو این تاپیک گفته شد آبی و قرمز هیچ فرقی با هم ندارند و فقط قرمز های مخصوص بازار ایران تولید شده و در هیچ جای جهان نیست اما آبی ها همه جا هستند پس اینی که مد شده و میگن قرمز ها قویتره همش شایعه است.

امير موسر
14-08-2009, 10:21
شما مدل دقیق اون رم های سیاه رو به همراه عکسش بده پدر اون رو هم در میاریم!

حتما سری LLK EP رو می گن !

MaFia_King
14-08-2009, 13:29
سلام

دوستان به نظرتون اين رم تقلبي هست؟
اين شمارش با بقيه فرق داره!

Hossein Adeli
14-08-2009, 14:42
سلام
دوستان به نظرتون اين رم تقلبي هست؟
اين شمارش با بقيه فرق داره!

اگه منظورتون از شماره psd251266781h است باید بگم چون این رم 512 مگ DDR2 باس 667 است شمارش این جوری است
بهتره یک عکس با کیفیت از لیبل و بار کدش قرار بدی.

اینجا بحث PSD21G8002H بود که 1 گیگ DDR2 باس 800 است.

Eman-Habibi
21-11-2009, 23:57
با سلام خدمت تمامی دوستان

مطالب جالبی رو دیدم.جالب تر از ان این بود که این عادل خان خواسته یا نا خواسته جانب داری خودشو با این اطلاعات از یه شرکت خاص نشون داد.والبته جای خیلی تعجب داره این عادل خان و البته شاید.....خان با دریافت احتمالا مبلغی حتما ناچیز به نوشتن این مطالب کذب پرداخته و البته شاید بهتر بود قبل از این داستان سرایی به مواردی هم دقت میکرد.

دوستان شرکت فرآیند یه شرکت اینتر نشنال است که یکی از مراکز فعال ان نیز در کشور عزیزمان قرار گرفته و باعث بسی خوشحالی است که بسیار از دوستان کاربر برای اصلی و فرعی بودن کالای پاتریوت وکالاهای جدید شرکت پاتریوت با این شرکت تماس میگیرند.

اما نکات جالبی که روشنگر است:

1- این دوست معلوم الحال هیچ گاه با این شرکت در هیچ جا تماس نگرفته وگرنه اینطور بی پایه و اساس صحبت نمیکرد.
2-نماینده رسمی شرکت پاتریوت در خاورمیانه شرکت فرایند است پس افرادی که به هر صورت رم پاتریوت را وارد ایران میکنند اصولا نماینده نیستند همچنان که کالای پاتریوت با گارانتی های مختلفی در بازار ایران مشاهده میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
=Distributors

3-برای اطلاع دوستان ونه این رفیق معلوم الحالمون عرض میکنم رم Blood Iron به صورت سفارشی برای شرکت فرایند از سوی شرکت پاتریوت با هیتسینک قرمز رنگ تولید شد بنابر این شرکت پاتریوت لزومی نمیدید شکل اون رو در سایت خودش قرار بده و صرفا با ارایه معرفی نامه و درج ان در سایت فرایند اکتفا کرد کما اینکه رم های پاتریوت با پرچم امریکا که مربوط به ناحیه ای دیگراز جهان میباشد در سایت پاتریوت وجود ندارد هرچند که ممکن است رمهایی با همین هیتسینک ها و تقلبی وارد ایران شده باشد که با نرم افزارهای تست رم مثل Cpu -Z قابل بررسی است. و نه با عکس گرفتن .مثلا ما مدعی کار با کامپیوتر هستیم
لطفا این لینک رو با هم ببینیم که نشون میده رم Blood Ironمورد تایید شرکت پاتریوت بوده و در ضمن امضا اقای
wangهم از شرکت پاتریوت آخر اون امضا کرده

4-البته دوستان باید بدونند سفارش این رمهای Blood Ironمربوط به نزدیک دوسال پیش است و نزدیک هشت
ماه از آخرین تولید ان میگذره و این دوستمون رو یه کمی دیر از خواب بیدارش کردن.وبه هرحال به همین دلیل
بعد از بروز رسانی سایت اون محصول از سایت برداشته شدکه البته هنوز Authorization & Exclusivity Letter
آن درسایت میباشد.

5- این دوست معلوم الحال شرکت فرایند رو متهم به توزیع کالای تقلبی کرده . ایا بهتر نبوداین دوستمون قبل از نوشتن این مزحکه ها یک مقداری فکر میکرد که اصولا ممکن است شرکتی که خودش به عنوان نماینده اصلی یک کالا محسوب میشود با آوردن کالای تقلبی بازارش رو خراب کند.و با بیان مثال ترس از بلای پاورتقلبی سیلور استون حرف خنده دار دیگه ای زد چرا که هیچگاه شرکت اصلی پاور سیلور استون اقدام به آوردن پاور تقلبی نمیکنه.

6-در آخر بسیار متاسفم که با زیر سوال بردن سایت های سخت افزاری مثل هات اورکلاک و متهم ساختنشون به خیلی چیزها عملا کاربران رو نسبت به همدیگر بی اعتماد کرده و شاید منظور این رفیقمون از دستشون تو یه کاسه بودن رو نمیدونه ونمیدونه با این حرف کلی از شرکت ها رو که بصورت کلان در بخش ای تی فعالیت میکنند زیر سوال میبره.

7- در اخر میخوام همه برای این عادل خان دعا کنیم. و همه مون سعی کنیم با مطالعه بیشتر حرف بزنیم و با وجود این همه مشکلات بر سر ورود کالا به کشورمون خارجی ها رو نسبت به خودمون بی اعتماد نکنیم.

mojtabaalemi
22-11-2009, 08:14
به شخصه صرفنظر از این حرفا با پاتریوتای قرمز مشکل زیاد داشتم .

Kianoosh
22-11-2009, 08:30
Eman-Habibi برای پاسخ گویی خیلی دیر اومدید...چرا!؟

به هر حال این بحث از اولش هم از نظر من تموم شده بود ...

Eman-Habibi
22-11-2009, 09:50
دوست عزیز واقعیتش این مطلب رو بصورت اتفاقی دیدم وچون احساس کردم خوندن این تاپیک ممکنه باعث گمراهی بقیه بشه این اطلاعات رو نوشتم.

در مورد اقای mojtabaalemi باید بگم کلا رمهای پاتریوت بسیار خوبند و این جایگاه رو اساسا خود پاتریوت بدست اورده و موفقیت پاتریوت اون هم با یک حضور نسبتا کوتاه گواه این موضوع است.

اما دوست من اینو باید بدونی کیفیت کالا رو رنگ هتسینگ و ظاهر اون مشخص نمیکنه! بلکه سازگاری اون با قطعات دیگه هم بسیار مهمه و برای همین تنوع زیادی در برندها از جمله پاتریوت وجود داره که حق انتخاب مناسبی رو برامون میزاره.و ملاک اصل یا تقلبی بودن قطعات تست های سخت افزاری است نه ظاهری.

tiyam 01
04-02-2010, 11:54
این هم اون عکسی که خودش از رمهای اصلی گرفت و فرستاد:
رم وسطی که تو ایران نیست.
پس به غیر از رمهای بالایی هیچ رم پاتریوت دیگه نگیرید یا حداقل مطمعن بشید که اصل است یا نه.

[/SPOILER]

سلام
داشتم تو گوگل دنبال گارنتی st میگشتم تا ببینم رمی که خریدم اصلیه یا نه... این تاپیک رو دیدم... تاپیک جالبی بود ممنون از آقای عادلی واسهاین تاپیک

تو پست 1 نوشته
2- ما همچنین یک سری مخصوص داریم که با پرچم آمریکا روی سینک آبی مشخص است و در قسمت راست باز همون نام PATRIOT چاپ شده اما اگه به وسیله لیبل گارانتی گرفته نشده باشه.

رم من مثل رم وسطیه ... گارانتی st ..

3- ما هرگز زمان تاخیر رم رو روی سری PSD مثل CL5-5-5-12 کامل نمی نویسم. و فقط میزان ظرفیت (2GB) و سرعت (PC2-6400) و CL5 رو که اولین زمان تاخیر است و بارکد (که فقط برای استفاده خودشون است یعنی شماره سریال نیست) رو می نویسیم و "MADE in USA" رو روی رم نمی نویسیم!

بارکد لیبل رم من با 0 شروع شده (پس اگه اینطوری باشه ساخت آمریکاست)

پس رم من اصلیه دیگه؟

vahid_crab708
08-07-2013, 02:37
بچه ها این رم 32 گیگ اصلی است؟ اون یکی ام از سایت: