PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لرزش تصویر کمک کنید لطفا"

sassankh
11-08-2009, 12:21
با ادیوس 5 کار میکنم ، قبلا" با ماتروکس کار میکردم ولی بعد از انتقال تصویر روی DVD اصلا" لرزشی نداشت . ولی با ادیوس 5 این مشگل رو دارم و لرزشی محسوس روی DVD احساس میکنم . مشتری هم این لرزش رو حس کرده .
لطفا" دوستان راهنمائی کنند .
در ضمن یکی از دوستان هم که برای من کار انجام داد همین اشکال رو داشت . پس اشکال از سیستم من نیست .

علي طهماسبي
12-08-2009, 09:47
با سلام
دوست عزيز بعد از كپچر و قبل از تبديل به dvd وقتي فايل رو توي اديوس پلي مي كني باز هم لرزش داره

sassankh
12-08-2009, 14:05
سلام
نه ، اصلا" لرزش نداره ولی بعد از خروجی روی DVD لرزش کاملا" محسوس

علي طهماسبي
12-08-2009, 15:54
خوب دقت كن لرزش بسيار ضعفي كه در مواقعي دوربين حركت سريع به چپ و راست داره اگه نه با چه ورژني از اديوس كار مي كني دركل باچه برنامه ايي اونو به dvd تبديل مي كني كارتت چيه

sassankh
15-08-2009, 13:11
سلام دوست عزیز

نه ارتباط با تصویر برداری نداره . با edios 5 با 1394 capture میکنم . با print dvd هم رایت میکنم
البته با Ulead هم رایت کردم ولی هیچ فرقی نداشت .
حالا نمیدونم این اطلاعات به درد خورد یا نه ؟

علي طهماسبي
16-08-2009, 17:46
روي فايل مورد كليك كن توي برنامه اديوس بعد alt + enter تب ويدئو اگه خوب نگاه كني گزينه ايي بنام بك تو ديفالت سيتينگ اگه فعال بود روش كليك كن و بعد اوكي حالا رندرش كن انشاالله درست ميشه اگه نه ..........

metal baz
16-08-2009, 20:27
سلام دوست عزیز

نه ارتباط با تصویر برداری نداره . با edios 5 با 1394 capture میکنم . با print dvd هم رایت میکنم
البته با Ulead هم رایت کردم ولی هیچ فرقی نداشت .
حالا نمیدونم این اطلاعات به درد خورد یا نه ؟

با سلام یه بارم با برنامه nero رایت کن ببین درست میشه یا نه موفق باشی:11::11::11:

sassankh
18-08-2009, 16:42
سلام
متاسفانه باز هم به نتیجه نرسید .
دیروز تصمیم گرفتم کارت DVX مربوط به EDIOS از نمایندگی رسمی Canopus تهیه کنم . فکر کردم شاید این اشکال نرم افزار باشه و شاید مثا ماتروکس نیاز به کارت مخصوص داشته باشه ولی به نمایندگی مراجعه کردم و هیچ تفاوتی بین نرم افزار و کارت EDIOS پیدا نکردم .
اگه کسی پیشنهادی داره لطفا" راهنمائی کنه . اگه نباشه باید برگردم روی MAtrox :41::13:

روي فايل مورد كليك كن توي برنامه اديوس بعد alt + enter تب ويدئو اگه خوب نگاه كني گزينه ايي بنام بك تو ديفالت سيتينگ اگه فعال بود روش كليك كن و بعد اوكي حالا رندرش كن انشاالله درست ميشه اگه نه ..........

power2e
20-08-2009, 10:27
کل پروژه رو روی یه تایم لاین داری؟ منظورم سینگ و فضای سبز ... اگه اینطوریه قسمتهایی که 7-8 لایه هست مثل فظای سبز یا سینگهای دیگت رو یهبار با avi خروجی بگیر بعد بیار رو تایم لاین فیلم اصلی
پرو کدر رو تست کردی؟
dvdconvertor ادیوس قبل از خروجی فایل رو تبدیل میکنه (به صورت پیش فرض تو پوشه temp میریزه ) چک کن قبل از رایت همون مشکل رو داره

behrang_shadow
23-08-2009, 08:21
ميتوني بعد از اكسپورت كل پروژه به avi از قسمت فيلترهاي ويدئويي ،فيلتر ضد لرزش رو كه همون اول سمت چپ بالا هستش، رو به avi نهايي اضافه كني، احتمالا مشكل حل ميشه.