PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مادر بورد

fernandotorres
11-08-2009, 11:18
سلام . بعد از وارد شدن به سیستم و لوگ اون کردن سیستم کامپیوتر با افت شدید سرعتی مواجه می شود و سی پی یو یوسیج آن به 90تا 95 % هم میرسد بدون استفاده از هیچ برنامه ی خاصی تمام قطعات سخت افزاری هم چک شده است و هیچ مشکلی ندارد .

Kianoosh
11-08-2009, 19:21
سلام

ویروس چک!

مدل پردازنده و مین و پاور؟چک کردن دما و ولتاژ با اینحال پروسز مشکوک باید داشته باشی که احتممالا همو ن ویروسه

Lord_theOne
12-08-2009, 18:44
اين برنامه را دانلود كن و عكسشو برامون بگذار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fernandotorres
13-08-2009, 09:26
تا حالا 10 تا ویندوز نصب کردم اما مشکلم بر طرف نشده . حتی هارد هم عوض کردم و بایوسم رو هم اپدیت کردم اما هنوزم همون طوریه !
یه چیز عجیب اینه که توی سیف مد (safe mode) خیلی عادیه و مثل روز اولشه .

fernandotorres
13-08-2009, 12:54
سلام . این هم عکس از برنامه روی سیستمم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] titled.JPG

Lord_theOne
13-08-2009, 14:24
يك كاري ديگه هم بكن وقتي Ctrl Alt delete مي زني برو توي قسمت Processes قسمتي كه نوشته CPU رو بزن ببين چه برنامه اي داره اينهمه CPU را لود مي كند آخه دماي CPU شما 59 است اينقدر نيست كه CPU را اينهمه فشار بياورد
اما فكر كنم دماي چيپست بالا باشد كه 72 درجه است چيپستت فن دارد درست مي چرخد
آنتي ويروس نداريد؟ الان سريع برو يك NOD32 v4 نصب كن آپديتشم بكن نتيجرو بگو

من فكر كنم پاور نامناسبي داريداسم پاورت چيه چند واته؟

Kianoosh
14-08-2009, 05:38
دوست عزیز ببینید پروسزی که این همه بار سی پی یو می کنه! چیه؟!(خیلی از موارد ویروسه...) همونطوری که مسعود خان گفت + ویروس چک بعدش یه تست occt هم بگیر

khark11
15-08-2009, 07:40
تا حالا 10 تا ویندوز نصب کردم اما مشکلم بر طرف نشده . حتی هارد هم عوض کردم و بایوسم رو هم اپدیت کردم اما هنوزم همون طوریه !
یه چیز عجیب اینه که توی سیف مد (safe mode) خیلی عادیه و مثل روز اولشه .

با اين اظهارات جناب عالي صددرصد ويروسيه!!

تعويض ويندوز بدون نصب درايورها و باز كردن (حتي يك بار) درايوهاي هارد نصب آنتي ويروس و آخرين آپديت آن سپس ويروس چك!