PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جنیوسی شدن ویندوز برای آپگریت به ویندوز7

sma3ali
10-08-2009, 21:54
با سلام
آقا ما به مشکل خوردیم هر کی میتونه به داد برسه خیر سرم اومدم ویندوزم رو آپدیت کنم یکهویی گفت بیا برو ویندوزت رو اپگریت کن به seven بعد دیدم میگه 149 دلار بده برق از کله ام پرید گفتم بیخیال بابا بعد ویتدوزم رو آپدیت کردم و یکی دو تا برنامه که جنیوسی و اپگریت بود روی سیستمم نصب کردم و اومدم بیرون حالا این یارو مایکروسافت گوشه پایین دسکتاپ همه اش میگه بدو بخر و بعد دردسر اینجا است که زده صفحه دسکتاپم رو سیاه کرده و هر چی عکسش رو عوض میکنم همش دوباره سیاه میشه و به هیچ وجه نمیذاره اسکرین سیور ویندوز کار کنه و زود میاد و میره تو رو خدا کمک کنید اصلا نمیتونم روی این نوت بوک ویندوز نصب کنم به 1001 دلیل زودتر به دادم برسید می خواهم دیگه نگه برو بخر و مهمتر اینکه صفحه دسکتاپم که سیاه شده دوباره درست بشه
با تشکر

Masоud
10-08-2009, 22:56
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن Automatic Update رو هم خاموش کن.

موفق باشید :40:

sma3ali
11-08-2009, 07:24
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن Automatic Update رو هم خاموش کن.

خیلی عالی بود فقط یک سوال سیستم چه مرگش شده بود اگه اینم بگی ممنونت میشم

Masоud
11-08-2009, 15:15
خیلی عالی بود فقط یک سوال سیستم چه مرگش شده بود اگه اینم بگی ممنونت میشم
سلام

وینوزتون از نظر مایکروسافت قانونی نبود.

Raha896
14-05-2011, 07:56
سلام
صفحه دسکتاپ من بعد از آپدیت ناقص و بدون سرانجام حالا سیاه شده و نمی دونم چکار کنم

Mohammad King
14-05-2011, 10:07
سلام
صفحه دسکتاپ من بعد از آپدیت ناقص و بدون سرانجام حالا سیاه شده و نمی دونم چکار کنم
فعال سازی ویندوز
ابتدا هر پنجره و برنامه ای را که باز کرده اید ببندید چون بعد از عملیات فعال سازی مجبورید سیستم را ریستارت کنید
- بعد از دانلود فایل و خروج از حالت فشرده ، پوشه را باز کنید و فایل wga validation tool.exe را اجرا کنید
- با اجرا کردن این فایل (wga validation tool.exe) را شما دو سوال پرسیده می شود : به همه سوالات جواب YES را بدهید
- آخرین سوال مربوط به ریستارت شدن ویندوز بوده که می بایست آن را نیز تایید کنید
- بعد از ریستارت شدن ویندوز وارد پوشه magic regfile شوید و فایل Add Licence To Your Windows.reg را اجرا کنید
- به سوالات خواسته شده بعد از اجرا کردن این فایل نیز جواب YES را بدهید
- حالا ویندوز شما قانونی شده است . برای اطمینان می توانید فایل درون پوشه Verify if your copy is Genuine or not را اجرا کنید

Raha896
14-05-2011, 22:56
سلامتشکر ولی ویندوز من 7هست و این مشکل براش پیش اومده

newhamedpc
15-05-2011, 10:22
شما می تونید از این نرم افزار استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
15-05-2011, 10:41

تواین پست برین احتمالا مشکلتون حل بشه:20: