PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 1ماشین می خوام بخرم تا 10میلیون چی بخرم

aminvictor63
10-08-2009, 14:04
سلام
1 ماشین می خوام بخرم تا 10 میلیون به نظر شما چی بخرم که عزیتم نکنه و همش تو تعمیر گاه باشم خودم با سمند موافقم خواستم نظر شما دوستان رو هم بدونم:10:

2299
10-08-2009, 15:06
دوست عزیز شما خواسته هاتون رو به ما بگو تا بتونیم بهتر کمکت کنیم یعنی برای خانواده میخوایی ؟ و.....

rami_hemi
10-08-2009, 15:36
دقیدا بگید چه جوری میخواید ازش استفده کنید برای خانواده مکیخواید یا تنها خودتون واسه مسافرت زیاد استفاده میکنید
چه انتظاری از ماشین دارین؟

aminvictor63
11-08-2009, 08:34
سلام ما دو نفر هستیم و حدودا ماهی دو بار میام تهران چون خانمم اهل تهران هست و باید خانوادش رو ببینه 1 ماشینی می خوام که خوب راه بره و نرم باشه در حال حاضر پراید دارم ولی از پراید خوشم نمی یاد 1 سمند 84 دیدم نوک مدادی میگه 10200000 ولی خیلی تمیز هست حالا موندم که چکار کنم

rami_hemi
11-08-2009, 09:55
پس اگه دو نفر هستید میتونید به 206 مدل 83 و پایینتر و سیلو 81 پایینتر هم فکر کنید.هر دو ماشینهای خوبی هستن مصرف کمی دارن
سیلو تا حدودی کم اصتحلاک هم هستش نسبت به 206 .سمند هم گزینه خوب یهستش ولی یه مکشلی داره که اونم توی گار کرد زیاد بدنه خیلی شل و ول میشه ولی ماشین جادار و خوبی هستش .
چون زیاد فکر کنم تو راه باشین باید ماشین کم صدایی هم باشه که به نظرم سیلو انتخاب خوبی هستش خب به خاطر جوونی شما و همسرتون 206 هم خوبه چون فکر نکنم وسایل و لوازم سفر آنچنانی با خودتون داشته باشید .
البته چون شما تاهل هستین و حتما قصد تعویض ماشین رو بعد از مدتی خواهید داشت در آینده حتما هم نیاز به ماشین بزرگتری دارین اگه میخواین راحت باشین و تا مدتی مثلا 5-6 سل ماشین عوض نکیند و ماسفرتهای راحتی داشته باشید سیلو با جای بار خیل خوب حرکت نرم بهترین گزینه میتونه باشه.
البته 10 تومن گزینه های زیاید از جمله چند نوع مرسدس بنز مدل 1980 تا 1990 میتسوبیشی گالانت 93-94 هوندا آکورد و حتی با 7 تومن هوندا سیویک و میتسوبیشی لنسر مدل 1993 -94 هم میتونید بخرید .بنا به دلیل بالا که حتما میخواین راتحت فروش بره بعدا توصیه نکردم بهتون.

corey
11-08-2009, 09:57
اولا قیمت خیلی بالا گفته
ولی بهترین انتخاب برای شما سمند و 405 هست که به نظر خودم 405 بهتره چون قطعاتش بهتره و از نظر اصطحلاک وضعیت بهتری داره البته تو جاده سمند بهتره ولی اون قدر برتریش محسوس نیست

رامین شرمنده پستامون هم زمان شد

aminvictor63
11-08-2009, 13:22
سلام من خودم هم سی ال و دوست دارم ولی فکر کنم چون قدم بلند هست تو این ماشین راحت نباشم این سمندی که بهم قیمت دادن چی می ارزه اینقدر ؟

aminvictor63
11-08-2009, 15:45
تو سی ال و جام نمیشه قدم بلنده و فکر کنم 206 این مدل که گفتین خرجش بالا باشه و همش تو تعمیر گاه باشم

rami_hemi
11-08-2009, 21:32
سییلو نا جایی خوبی داره فقط مشکل صندلی های عقب اون هستش که کمی نشستن زو تو پشت ماشین سخت میکنه ولی راحته قسمت جلو مشکلی نداره جای پا زیاده.
نمیشه گفت همش تو تعمیر گاه ولی خب بازم یه مشاین فرانسوی هستش خرج بالایی داره.

aminvictor63
12-08-2009, 14:11
سلام
دیشب رفتم سمندی رو که گفته بودم خریدم نشون مکانیک و نقاشم دادم گفتن مشکلی نداره و خودم هم راضی هستم ازش ولی تنها اشکالی که داره و منم خیلی حساس هستم اینه که ماشین داخلش صدا میاد از تو در مخصوصا اون چراغی که تو سقف ماشین هست اینو باید چکارش کنم عصابم خورد میشه باید ببرم پیش کسی یه خودم باید پنبه بزارم داخلش ممنون میشم جواب بدین

rami_hemi
12-08-2009, 15:29
من که گفتم سمند دو سال کار کنه بدنه کلش شل میشه.
باید خودت یه روز بشینی یه اچار کشی تیو درا رو بکنی دو دریها رو باز کنی هر جایی که صدا میده رو باز کنی قشنگ صفت کاری کنی .
یه بارم فکر کنم باید ببری ماشین رو جلو بندی رو سرویس کنن با همه کمکها .

2299
12-08-2009, 22:27
سلام
دیشب رفتم سمندی رو که گفته بودم خریدم نشون مکانیک و نقاشم دادم گفتن مشکلی نداره و خودم هم راضی هستم ازش ولی تنها اشکالی که داره و منم خیلی حساس هستم اینه که ماشین داخلش صدا میاد از تو در مخصوصا اون چراغی که تو سقف ماشین هست اینو باید چکارش کنم عصابم خورد میشه باید ببرم پیش کسی یه خودم باید پنبه بزارم داخلش ممنون میشم جواب بدین

مبارک برای صدا یک کاری من کردم خوب هم بود اگه مجله ماشین رو خونده باشی تبلیغ از این کف پوش سراسری ها هست کل صندلی رو برمیدارن اینو پهن میکنن بدون چسب و .... عایق صوتی هم هست شما حتما بچه هم خواید داشت (در آینده ) مشکل برای کثیف کاری های اون هم ندارین خیلی راحت :10:

aminvictor
13-08-2009, 07:50
سلام
ببخشید من سوال زیاد می پرسم ولی 1 مشکلی برا ماشین پیش آمده اونم اینه که تو دنده 1 که می خوام حرکت کنم اتاق ماشین می لرزه فقط دنده 1 اگر پر گاز برم این اتفاق پیش نمیاد بردم نشون دادم گفت دسته موتور بالا شکسته عوض کردم بازم خوب نشد گفت که پایینی هم شکسته (دسته موتور) ولی پایینی رو عوض نکردم من خودم فکر کنم از صفحه کلاج باشه اگه میشه کمک کنین mer30

rami_hemi
13-08-2009, 12:55
منم احتمال میدم کلاچ باشه
صفحه کلاچ احتما لا باید عوض بشه.
ماشین رو اونطور یکه یمگی خیل مشکل داره خیلی عجله کردی واسه خریدش.

Farshadd
13-08-2009, 21:59
سلام
ببخشید من سوال زیاد می پرسم ولی 1 مشکلی برا ماشین پیش آمده اونم اینه که تو دنده 1 که می خوام حرکت کنم اتاق ماشین می لرزه فقط دنده 1 اگر پر گاز برم این اتفاق پیش نمیاد بردم نشون دادم گفت دسته موتور بالا شکسته عوض کردم بازم خوب نشد گفت که پایینی هم شکسته (دسته موتور) ولی پایینی رو عوض نکردم من خودم فکر کنم از صفحه کلاج باشه اگه میشه کمک کنین mer30

منم احتمال میدم کلاچ باشه
صفحه کلاچ احتما لا باید عوض بشه.
ماشین رو اونطور یکه یمگی خیل مشکل داره خیلی عجله کردی واسه خریدش.

دسته موتور شکسته؟؟؟ اون هم 2 تاش؟؟؟
نمیدونم خبر دارید یا نه که دسته موتور به راحتی نمیشکنه مگر اینکه واقعا مادر ماشینو درآورده باشه. ( ریس و کل کل و تعمیر ناشیانه و ...)

ضمنا ، اگه لرزش داشته باشه کمتر به صفحه کلاج مربوط میشه و معمولا دیسک صفحه هست که لرزش ایجاد میکنه.

:12:

aminvictor63
16-08-2009, 09:32
سلام
بردم ماشین رو امروز درست کرئدم از دسته موتور نبود دیسک و صفحه کلاج بود مارک والو هم گرفتم به 62 هزار تومان ولی خوب شد